بررسی UK2.net


امتیاز کلی

ارزان ترین برنامه
95 5.95 / ماه

UK2.net: خلاصه سریع برای افراد بدون وقت (تقریباً همه ما)

متأسفانه ، به طور خلاصه ، ما UK2.net را به چند دلیل توصیه نمی کنیم که دلیل اصلی آن پشتیبانی و پشتیبانی باشند. وقتی قیمت ها و ویژگی ها را کم می کنید ، همه چیز بسیار جذاب به نظر می رسد ، اما وقتی کمی عمیق تر شروع به حفر کنید … عالی نیست. بگذارید چند مورد را حل کنیم.

Uptime: بسیاری از نظرات کاربران در مورد قطع شدن شکایت دارند. آنها همچنین مانند بسیاری از میزبان وب دیگر هیچ ضمانتی به موقع در سایت خود ندارند … که کمی عجیب است.

پشتیبانی: تعداد زیادی شکایت در مورد نگرش پشتیبانی آنها در مورد شناور وجود دارد ، که خیلی از آنها نیز نادیده گرفته می شوند. وقتی سایت شما رو به پایین می رود (وضعیت بد زمان را در بالا مشاهده می کنید) ، حداقل شما می خواهید پشتیبانی کنید تا سریعاً ثابت شود … این به نظر نمی رسد.

SSL: این ما را گیج می کند ، SSL (https) این روزها ضروری است … Google حتی سایت های http عادی را کاملاً برچسب گذاری می کند که “امن نیست” ، و به رتبه شما صدمه می زند. مهمتر از آن ، می توانید آنها را به صورت رایگان دریافت کنید ، بدون این که چرا آنها گواهینامه های SSL رایگان ادغام نمی شوند ، همه افراد دیگر هستند.

بنابراین آنچه ما واقعاً می گوییم این است … گزینه های زیادی در خارج وجود دارد که تقریباً در همه چیز بهتر هستند. مورد علاقه ما هنوز SiteGround است ، آنها بسیار عالی در امنیت ، پشتیبانی بسیار پاسخگو هستند ، دارای مراکز داده ای متعدد در سراسر جهان (از جمله در لندن) هستند ، و به طور رسمی توسط WordPress توصیه می شوند (البته آنها می توانند با هر CMS ای که بر روی آنها می اندازید مقابله کنند). ) آنها واقعاً فاقد فکر هستند ، بررسی ما را بررسی کنید.

هنوز هم به UK2.net علاقه مند هستید ، در ادامه مطالعه کنید.

تحقیقات UK2.net

بررسی UK2.net

UK2 توسط Ditlev Bredahl در سال 1998 تأسیس شد. آنها با حدود 2 دهه تجربه در ارائه خدمات میزبانی در انگلستان ، آنها بیش از یک میلیون نام دامنه ثبت کرده اند. آنها همچنین هزاران وب سایت را در بیش از 200 مکان در سراسر جهان نیرو می دهند.

این شرکت در Shoreditch لندن مستقر است. محصولات و خدمات آنها شامل ثبت نام دامنه ، میزبانی ایمیل ، میزبانی وب سایت ، سازندگان وب سایت ، سرورهای اختصاصی و میزبانی مدیریت شده از جمله موارد دیگر می باشد. آنها همچنین سرورهای خصوصی مجازی SSD و میزبان وردپرس را ارائه می دهند.

قیمت گذاری

UK2 برای خدمات میزبانی وب خود سه نوع برنامه ارائه می دهد. به این بسته ها Essential Hosting ، Business Hosting و Business Cloud گفته می شود. سه طرح را می توان در زیر مشاهده کرد:

قیمت میزبانی UK2

ارزانترین برنامه با نام Essential Hosting خوانده می شود و به دلیل آخرین پیشنهاد در صورت انتخاب یک دوره پرداخت 12 ماهه ، به دلیل آخرین پیشنهاد ، هزینه ماهانه 1.00 GBP در ماه خواهد بود اگر می خواهید ماهانه بپردازید ، این هزینه برای شما 6.95 GBP در ماه هزینه خواهد داشت. طبق UK2 ، برنامه میزبانی اساسی Essential برای مبتدیانی که یک وب سایت واحد دارند مناسب است.

در صورتی که حداقل یک سال پرداخت هزینه سالانه را انتخاب کنید ، این بسته یک نام دامنه رایگان به شما می دهد. به علاوه ، فضای وب نامحدودی دریافت می کنید. بنابراین ، می توانید جای دهید>ایجاد وب سایت وردپرس خود را.

وقتی برنامه توسعه می آید ، برنامه میزبان ضروری از Apache ، PHP ، Ruby on Rails ، Perl ، Cron Jobs و PHPMyAdmin پشتیبانی می کند. همچنین می توانید از پیام های خطای سفارشی در وب سایت های خود استفاده کنید. AW Stats نیز موجود است. از ابزار گفته شده می توان برای به دست آوردن اطلاعات در مورد بینندگان خود استفاده کرد. این داده ها شامل کشور مبدا ، سیستم عامل و مرورگر مورد استفاده از جمله موارد دیگر می باشد.

سرانجام به شما 30 روز ضمانت برگشت پول داده می شود. شما به سادگی می توانید محصولات و خدمات آنها را امتحان کنید و می توانید در هر مقطع زمانی و بدون سؤال از این کار کنسل کنید.

گزینه های پشتیبانی

گزینه های مختلف پشتیبانی با UK2 در دسترس است. این موارد در زیر شرح داده شده است:

 • صفحه وضعیت خدمات,
 • پایگاه دانش خودیاری,
 • ارسال بلیط,
 • پشتیبانی آنلاین چت آنلاین ، و
 • پشتیبانی تلفنی

مشابه سایر ارائه دهندگان میزبانی وب ، صفحه وضعیت خدمات UK2 اطلاعات زمان واقعی در مورد وضعیت خدمات آنها از جمله سیستم های اصلی ، کنترل پنل ها و سرورهای میزبانی را نشان می دهد. برای آگاهی از مشتریان از عملکردهای فعلی و گذشته شرکت ، در این صفحه حوادث گزارش شده است.

پایگاه دانش خود کمک کننده شامل راهنماهای عمیقی است که به شما کمک می کند تا از طریق محصولات و خدماتی که از آنها بهره برده اید ، در مسیر خود حرکت کنید. ارسال بلیط و پشتیبانی آنلاین چت آنلاین به صورت 24/7 در دسترس است. همین مورد در مورد پشتیبانی تلفنی نیز پیش می رود.

خدمات پشتیبانی مشتری UK2 هم بررسی مثبت و هم منفی دارد. طبق گفته کاربران ، سرویس سازگار نیست. برخی از مشتریان حتی اظهار داشتند که پاسخی از طریق ایمیل دریافت نمی کنند و پاسخ های مربوط به جلسات چت زنده قادر به حل مشکلات آنها نیستند. به نظر می رسد پشتیبانی تلفن از آنجا که بخش هایی که مسئولیت یک محصول خاص را بر عهده ندارند نمی دانند از کجا می توانند مشتریان خود را هدایت کنند ، فرعی است.

از طرف دیگر ، بررسی های مثبت بیان می کند که تیم پشتیبانی آنها با برخی بررسی ها حتی می گوید که آنها حتی قبل از خرید ، از آنها حامی بودند ، بسیار مفید بودند. بررسیهای مثبت همچنین می گویند UK2 پاسخ سریع به مشکلات آنها ارائه می دهد.

با بررسی های مختصر در مورد خدمات پشتیبانی آنها ، می توان گفت UK2 مناسب نیست. تنها چند شرکت میزبان وقتی صحبت از تیم پشتیبانی مشتری خود می شود ، شهرت ستاره ای کسب می کنند و بدیهی است UK2 یکی از آنها نیست. این شرکت در هنگام ارائه خدمات پشتیبانی از مشتری قله ها و ناهمواری های خود را دارد.

طرفداران

برخی از مزایای ثبت نام با انگلستان 2 هستند. برخی از آنها در زیر ذکر شده است:

نام دامنه رایگان

اگر مدت پرداخت 12 ماهه را دریافت کنید می توانید ثبت نام دامنه رایگان دریافت کنید. اگر تازه وارد شوید و هنوز نام دامنه خود را خریداری نکردید ، این کار مفید خواهد بود. پس انداز چند پوند ضرری ندارد.

فضای نامحدود وب سایت

از ده وب سایت شما با فضای نامحدود وب سایت مراقبت می شود. لازم نیست نگران این باشید که کدام پرونده ها را نگه دارید و کدام یک را حذف کنید. شما فضای نامحدودی در وب سایت دارید و به شما امکان میزبانی از فایل ها و تصاویر بزرگ ویدیویی را می دهد.

با ضمانت برگشت 30 روزه پول

می توانید با ضمانت آنها پول خود را پس بگیرید. اگر محصولات و خدمات آنها را امتحان کرده اید و فکر می کنید ارزش وقت شما را ندارد ، می توانید بازپرداخت بپرسید. به همین سادگی.

منفی

UK2 هنوز شرکتی است که نقص دارد. برخی از آنها در زیر شرح داده شده است:

نظرات پشتیبانی مشتری ترکیبی

UK2 در مورد خدمات پشتیبانی مشتری ، نظرات مختلفی را ارائه داده است. برخی آنها را بسیار بالا ارزیابی کردند ، در حالی که برخی دیگر آنها را ضعیف ارزیابی کردند اگر ارائه دهنده هاستینگ به طور مداوم مطابق با وعده های خود از خدمات پشتیبانی عالی عمل نمی کند ، این یک علامت بد است. داشتن یک سرویس پشتیبانی مغایر مشتری یکی از مضرات UK2 است.

Uptime غیر قابل اعتماد

این یکی همچنین براساس بررسی های کاربران است ، بسیاری از آنها از زمان بروز شکایت شکایت دارند … و قطعاً کوتاه نیستند. آخرین چیزی که می خواهید یک سایت تجاری برای پایین آمدن باشد ، می توانید تعداد زیادی از مشتری / مشتری را از دست دهید.

بدون گواهی SSL رایگان

چرا؟ بر خلاف دیگر شرکت های میزبان ، UK2 گواهی SSL رایگان ارائه نمی دهد. اگر وب سایت شما حاوی اطلاعات حساس است ، این ویژگی امنیتی ضروری است. اگر می خواهید یک گواهینامه SSL رایگان بگیرید ، باید برنامه بعدی ، میزبانی تجارت را انتخاب کنید. در صورت پرداخت 12 ماهه پیش پرداخت ، این طرح 4.48 GBP در ماه هزینه دارد. در صورت انتخاب مدت پرداخت حداقل 12 ماه ، گواهی SSL فقط در برنامه میزبانی تجارت ارائه می شود..

نتیجه

از نظر سطح ، UK2.net بسیار عالی به نظر می رسد ، اما همانطور که در خلاصه ذکر شد ، چندین مورد بیش از حد در اینجا وجود دارد که واقعاً این موضوع را توصیه می کنیم. مواردی مانند بروزرسانی ناپایدار ، بدون SSL رایگان ، و پشتیبانی مشکوک … ما پیشنهاد می کنیم مقایسه خود را در اینجا بررسی کنید و به دنبال گزینه های بهتری مانند SiteGround باشید..

SummaryReviewer Matthew RogersReview Date 2018-07-29 مورد بازدید UK2.net رتبه بندی خودکار 2یکمیکمخاکستریخاکستریخاکسترینام محصول UK2.net قیمت
GBP 5.95

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map