بهترین هاستینگ لینوکس

به عنوان یک آژانس وب با تعداد زیادی حساب میزبانی (ما پروژه های جانبی بی شماری داریم و دوست داریم آزمایش کنیم) ، ما ایده خوبی داریم که چه چیزی میزبان وب خوبی را تعریف می کند. این بهترین ارائه دهنده هاست میزبان لینوکس هستند, میزبانی عالی بدون شکستن بانک.


شرکت میزبانی وب وب سایت رتبه بندی کلی قیمت / mo.Disk SpaceFeaturesWebsite
siteground2 9.3 / 10 3.95 دلار (67٪ تخفیف موقتی) 10 گیگابایت پشتیبانی قدرتمند ، سریع ، حماسی ، + 30 روز ضمانت بازگشت پول! = برنده شوید!
میزبان 8.7 / 10 2.78 دلار نامحدود ارزان + فضای نامحدود دیسک!
A2HostingLogo 8.5 / 10 3.92 دلار (پایین تر از 7.99 $) نامحدود فضای نامحدود دیسک!
در حرکت 8.3 / 10 4.19 دلار (40٪ تخفیف) نامحدود با تجربه ، قابل اعتماد ، کمی گرانتر.
Dreamhost 8/10 7.95 دلار نامحدود عملکرد عالی & پشتیبانی

بهترین میزبان لینوکس 2020 – بررسی ها

1. SiteGround

آرم SiteGround

سایت اینترنتی: www.siteground.com
قیمت: 3.95 دلار
فضای دیسک: 10 گیگابایت

به نظر ما, بهترین شرکت میزبان لینوکس SiteGround است. آنها سه برنامه برای انتخاب دارند:

 • راه اندازی – اگر تازه کار را شروع کرده اید و در مورد چگونگی حضور آنلاین خود مطمئن نیستید ، این طرح را توصیه می کنیم. شما فقط با این طرح به یک وب سایت مجاز هستید (بنابراین به آن توجه داشته باشید).
 • GrowBig – این محبوب ترین برنامه SiteGround است. دلیل بسیاری از مردم این طرح را ترجیح می دهند این است که شما می توانید تعداد نامحدودی از وب سایت ها را با آن میزبانی کنید. در اصل ، شما هنگام انتخاب این طرح فضای بیشتری برای رشد دارید (در مقایسه با طرح استارتاپ).
 • GoGeek – اگر می خواهید ویژگی های حق بیمه با اشتراک خود داشته باشید ، با برنامه GoGeek SiteGround بروید. نیازی به گفتن نیست که می توانید تعداد محدودی از وب سایت ها را با این طرح میزبانی کنید همچنین بزرگتر و سریعتر از دو برنامه اول که در بالا ذکر کردیم.

اگر در مورد کدام برنامه مشترک شدن مطمئن نیستید ، توصیه می کنیم به گزینه GrowBig آنها بروید (عمدتا به دلیل ویژگی نامحدود وب سایت های آن). یا اگر می خواهید ، می توانید با شروع برنامه راه اندازی آنها شروع کنید زیرا همیشه به هر حال همیشه می توانید به یک برنامه بالاتر ارتقا دهید.

مهم نیست که چه نوع طرحی را انتخاب می کنید ، به خاطر داشته باشید که همیشه می توانید از سازنده وب سایت داخلی SiteGround برای تنظیم سریع سایت خود استفاده کنید. و در صورت نیاز به هرگونه کمک به این امر ، تیم پشتیبانی مشتری آنها همیشه برای کمک به شما حضور دارند.

طرفداران

 • پشتیبانی عالی مشتری
 • برنامه های قیمت گذاری انعطاف پذیر
 • مدیریت سایت آسان

2. HostGator

آرم میزبان

سایت اینترنتی: www.hostgator.com
قیمت: 2.75 دلار
فضای دیسک: نامحدود

اگر HostGator را به عنوان ارائه دهنده میزبان خود در نظر می گیرید ، بدانید که سه گزینه برای انتخاب دارید: Hatchling ، Baby و Business.

هاچلینگ ارزانترین برنامه آنهاست و واقعاً بسیار مقرون به صرفه است. با این حال ، توجه داشته باشید که فقط می توانید یک وب سایت با آن داشته باشید.

عزیزم ، برنامه با قیمت متوسط ​​آنها محبوب ترین طرح شرکت است. ما در واقع آن را بیش از طرح هاچلینگ توصیه می کنیم زیرا خیلی بیشتر با آن (با اضافه کردن چند دلار به طرح ارزان تر) از آن دریافت خواهید کرد. علاوه بر این ، می توانید با آن میزبان سایت های نامحدود باشید.

البته ، اگر توانایی آن را دارید (و اگر تمام ویژگی های HostGator را می خواهید) ، بهترین گزینه برای برنامه کسب و کار آنها است. این نوع میزبانی می تواند مشاغل خواستار و همچنین فروشگاه های آنلاین را اداره کند.

HostGator همچنین برای اطمینان از اینکه از برنامه های منتخب خود راضی هستند ، به مشتریان خود یک ضمانت بازپرداخت 45 روزه می دهد. بنابراین ، توصیه می کنیم بلافاصله هنگام ثبت نام در سایت خود کار کنید تا این 45 روز را هدر ندهید (اگر می خواهید برای HostGator مستقر شوید یا خیر ، تصمیم تصمیم شماست).

بدانید که HostGator همچنین دارای cPanel کاربر پسند – شما به سرعت آن را یاد خواهید گرفت. و اگر اینگونه نباشد ، همیشه می توانید به پشتیبانی مشتری آنها بستگی داشته باشید. آنها چیز خوبی دارند.

طرفداران

 • زمان پایدار
 • نصب 1-کلیک برای برنامه ها
 • زمان پاسخگویی خوب

منفی

 • قیمت پایین فقط برای سالهای اول اعمال می شود.
 • طرح حق بیمه گران قیمت
 • هیچ گواهی SSL رایگان وجود ندارد

3. میزبانی A2

آرم میزبان A2

سایت اینترنتی: www.a2hosting.com
قیمت: $ 3.92
فضای دیسک: نامحدود

بر خلاف اکثر ارائه دهندگان میزبانی وب ، A2 هاستینگ برای همه برنامه های خود فضای ذخیره نامحدود و پهنای باند نامحدودی را فراهم می کند. ارزانترین برنامه آنها برنامه Lite است که در واقع دارای فضای ذخیره و نامحدود پهنای باند اما فقط برای یک وب سایت است. ما در واقع این موضوع را کمی غیرمعمول می دانیم زیرا اکثر مشاغل دارای یک وب سایت به طور معمول به فضای ذخیره و نامحدود پهنای باند نیاز ندارند.

برنامه قیمت متوسط ​​میزبان A2 با نام Swift واقع بینانه تر است. گذشته از فضای ذخیره سازی نامحدود و پهنای باند ، دارای وب سایت های نامحدود و انتقال نامحدود نیز می باشد.

طرح توربو (گران ترین برنامه میزبانی A2) نیز از نظر ویژگی های خوبی است. این نرم افزار با تمام ویژگی های موجود در طرح Swift همراه است اما بسیار سریعتر است. A2 هاستینگ در واقع از ادغام Cloudfare (در کل سیستم آنها) استفاده می کند – و این صفحات سریع بارگذاری آنها را توضیح می دهد.

ما همچنین تضمین برگشت پول A2 Hosting را می خواهیم. گذشته از دادن 30 روز به شما برای آزمایش سایتشان ، در بعضی موارد آنها خدمات بلااستفاده را نیز بازپرداخت می کنند.

میزبانی A2 همچنین گزینه های پرداخت زیادی از قبیل کارت های اعتباری ، پی پال و نقل و انتقال بانکی را در اختیار شما قرار می دهد.

و البته آنها از بسیاری از برنامه ها مانند وردپرس ، جوملا ، دروپال ، مگنتو و دیگران پشتیبانی می کنند.

در مورد مشتری پشتیبانی ، آنها در این زمینه نیز تحویل می دهند. آنها چت زنده ، پشتیبانی تلفنی ، ایمیل و غیره دارند.

طرفداران

 • همه برنامه ها در همه برنامه ها نامحدود است
 • 30 روز ضمانت برگشت پول یا بازپرداخت معتبر
 • تعداد زیادی از برنامه های CMS را پشتیبانی می کند

منفی

 • افزایش قیمت پس از تجدید واقعاً زیاد است
 • فقط 1 وب سایت با ارزانترین برنامه مجاز است
 • پشتیبان گیری خودکار در ارزانترین برنامه آنها وجود ندارد

4. میزبانی InMotion

آرم میزبانی InMotion

سایت اینترنتی: www.inmotionhosting.com
قیمت: $ 6.39
فضای دیسک: نامحدود

میزبانی وب InMotion مدتهاست که خدمات خوب میزبانی وب را به مشتریان خود ارائه می دهد. اگر تصمیم دارید برنامه میزبانی خود را با این شرکت دریافت کنید ، بدانید که آنها سه برنامه برای انتخاب دارند – راه اندازی ، قدرت و نرم افزار.

بدانید که تمام برنامه های آنها با دامنه رایگان ، ذخیره سازی نامحدود و پهنای باند نامحدود همراه است. تفاوت اصلی بین برنامه ها تعداد وب سایت های مجاز برای هر طرح است.

اگر می خواهید به دنبال ارزانترین برنامه خود (راه اندازی) باشید ، می توانید حداکثر 2 وب سایت را در حالی که در این برنامه حضور دارید میزبانی کنید (به خاطر داشته باشید که همیشه می توانید ارتقا دهید).

اکنون ، اگر شما فقط قصد داشتن حدود 6 وب سایت دارید ، ممکن است برنامه قدرت برای شما مناسب تر باشد زیرا امکان دسترسی به حداکثر 6 وب سایت را دارد.

اگر احساس کردید که به بیش از 6 وب سایت در جاده نیاز دارید ، به برنامه Pro بروید. با استفاده از این طرح نه تنها وب سایت های نامحدودی را ایجاد می کند بلکه بیشترین توان را در وب سایت های شما (در مقایسه با دو ارزان تر دیگر) فراهم می کند..

اگر امنیت یکی از اولویت های اصلی وب سایت های شماست ، بدانید که میزبانی InMotion به سیستم دفاع تهدید مجهز است (در برابر حملات مختلف بسیار مؤثر است).

طرفداران

 • سیستم دفاعی عالی در برابر حملات مخرب
 • فضای نامحدود و پهنای باند در تمام برنامه ها
 • انتقال سایت رایگان

منفی

 • دسترسی فوری به حساب کاربری انجام نشده زیرا روند تأیید اعتبار آنها می تواند مدتی طول بکشد
 • اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید ، روند تأیید می تواند مشکل ساز باشد
 • تنها در صورت پرداخت هزینه مقدماتی فقط در 24 ماه اول می توانید پس انداز کنید.

5. DreamHost

آرم DreamHost

سایت اینترنتی: www.dreamhost.com
قیمت: 2.95 دلار
فضای دیسک: نامحدود

اگر می خواهید DreamHost را به عنوان ارائه دهنده میزبان خود انتخاب کنید ، بدانید که این امروز واقعاً یکی از محبوب ترین شرکت های میزبانی وب است. این لزوما به معنای خوب بودن نیست ، اما در واقع دارای بسیاری از ویژگی های مانند موارد زیر است:

 • نصب 1-کلیک برای برنامه های CMS
 • دارای یک سازنده وب سایت به نام Remixer است
 • خط مشی بازپرداخت 97 روزه (که بسیار بیشتر از بیشتر ارائه دهندگان میزبان است)
 • پشتیبانی 24/7 مشتری از طریق یک تیم داخلی (به علاوه ایمیل ، پایگاه دانش مقاله ، انجمن ها و غیره)
 • روش های پرداخت پذیرفته شده شامل کارت های اعتباری عمده ، چک ، سفارش پول ، PayPal و غیره است.

اگر تصمیم گرفته اید که میزبان خود را از DreamHost دریافت کنید ، آنها باید دو برنامه میزبانی مشترک را انتخاب کنید – Starter و Unlimited.

در حالی که هر دو برنامه Starter و Unlimited دارای فضای ذخیره و نامحدود پهنای باند هستند ، شما فقط به یک وب سایت در برنامه Starter اجازه می دهید. بنابراین ، اگر این یک مسئله بزرگ برای شما است ، به جای آن برای وب سایت های نامحدود به دنبال برنامه نامحدود بروید.

در مورد قابلیت اطمینان شرکت در هنگام عملکرد ، بدانید که DreamHost متعهد به حداکثر زمان 99.96٪ است – و آنها اکثر اوقات آن را برآورده می کنند. سرعت سایت آنها نیز خوب است.

طرفداران

 • برنامه های قیمت گذاری را پاک کنید
 • قیمت های تمدید بسیار بالا نیست
 • فعال سازی حساب سریع است

منفی

 • مراحل بسیار زیادی در روند ثبت نام انجام می شود
 • کنترل پنل می تواند بسیار گیج کننده باشد (خصوصاً برای مبتدیان)
 • انتقال سایت رایگان نیست

میزبانی لینوکس: چگونه بهترین مورد را پیدا کنیم!

اگر به دنبال یک هاست خوب لینوکس هستید ، ابتدا باید بدانید که به دنبال چه چیزی باشید. در این پست ، ما قصد داریم برخی از اصطلاحات پرکاربرد مربوط به میزبانی را برای درک بهتر شما از چه ویژگی هایی جستجو کنیم. راهنمای ما را در زیر دنبال کنید تا در نهایت به یک شرکت میزبانی خوب بپردازید.

محل سرور

نقشه محل سرورما توصیه می کنیم محل سرور میزبان لینوکس خود را بررسی کنید تا نزدیکی شما باشد ، می توانید با جستجوی ارائه دهندگان میزبانی وب در کشور خود ، مطمئن شوید که این مورد است. به عنوان مثال ، اگر در کانادا زندگی می کنید ، به دنبال میزبان وب کانادا می گردید ، اما اگر در استرالیا زندگی می کنید ، باید به دنبال خدمات میزبانی وب سایت استرالیا باشید. برای اطمینان از سرعت ، شما به طور ایده آل می خواهید ارائه دهنده هاستینگ را انتخاب کنید که دارای سرورهایی در کشور شما باشد. اما ، ما می دانیم که این همیشه امکان پذیر نیست زیرا سرورهای میزبان معتبر می توانند در نقاط مختلف جهان قرار بگیرند.

اگر متوجه شدید که شرکتی که به آن علاقه دارید سرورهای مجاور آن ندارید ، هنوز آن را برکنار نکنید. اگر ارائه دهنده هاستینگ از CDN (شبکه توزیع محتوا) استفاده می کند ، به همان اندازه خوب است که سرورهایی را در کشور خود داشته باشید.

می بینید ، CDN ها در سراسر جهان دارای شبکه هستند و نسخه ذخیره شده سایت شما را برای توزیع (در صورت لزوم) ذخیره می کنند. بازدید کنندگان سایت شما می توانند در هرجایی که ممکن است در جهان به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند.

CloudFlare نوعی CDN مخصوصاً محبوب است. و خوشبختانه بسیاری از شرکتهای میزبان لینوکس این موارد را به صورت رایگان در بسته های خود گنجانده اند.

Uptime سرور

هنگام جستجو برای یک شرکت میزبان خاص ، ابتدا ارقام مربوط به زمان آن را در Google بررسی کنید تا عملکرد آن را ببینید. ما به شدت توصیه می کنیم برای اطمینان از حداقل خرابی ، یک ارائه دهنده هاستینگ را با حدود 99.9٪ به موقع انتخاب کنید. خرابی می تواند به معنای ضرر در تجارت باشد – و ما می خواهیم به هر قیمتی از آن جلوگیری کنیم.

گواهینامه های SSL

همه ارائه دهندگان میزبان شامل گواهینامه های SSL رایگان نیستند – اما بدانید که شما به این ویژگی امنیتی احتیاج دارید. گواهینامه های SSL (Secure Sockets Layer) پروتکل ساخته شده برای رمزگذاری داده ها (بین بازدید کنندگان سایت و سرورهای سایت شما) به منظور جلوگیری از سوء استفاده از اطلاعات سرقت شده است.

به راحتی می توان فهمید که آیا سایت دارای گواهی SSL است یا خیر. اگر نشانی اینترنتی آن شامل یک “” (https: //) باشد ، به این معنی است که آن را ایمن کرده اید. اگر دارای یک “” (http: //) نباشد ، بدان معنی است که سایت دارای گواهینامه SSL نیست و به همین دلیل تضمین شده نیست.

بدانید که گواهینامه های SSL اکنون برای SEO نیز مناسب هستند (این یکی از عواملی است که گوگل در رتبه بندی یک سایت در نظر گرفته است). کاربرانی که نسبت به اطلاعات خصوصی خود محتاط هستند ، نیز تمایل بیشتری به استفاده از سایتهایی دارند که ایمن هستند (به ویژه هنگامی که اطلاعات کارت اعتباری لازم باشد).

میزبان شرکت هایی که از خدمات موسوم به Letry Encrypt استفاده می کنند ، گواهینامه های اولیه SSL را به صورت رایگان ارائه می دهند. سایر ارائه دهندگان میزبانی همچنین شامل گواهینامه های SSL رایگان در برنامه های خود هستند. اگر اینگونه نباشد ، ما توصیه می کنیم این سرویس را با هزینه (حدود 10 دلار در سال) خریداری کنید ، بنابراین یک سایت مطمئن داشته باشید (و برای اهداف سئو).

سرعت

سرعت همچنین یک عامل رتبه بندی در SEO است. و مطمئناً ، اگر صفحات سایت شما به سرعت بارگیری می شود ، بازدید کنندگان سایت شما نیز از آن قدردانی می کنند. با پیروی از توصیه های قبلی ما در مورد مکان های سرور و CDN ها ، شما اساساً ویژگی سرعت را پوشش می دهید. با این وجود ، اگر می دانید که یک شرکت میزبان لینوکس منابع CPU بیشتری را ارائه می دهد ، توجه داشته باشید که سرعت کلی را برای سناریو به ارمغان می آورد.

فضای دیسک

فضای ذخیره سازی در واقع ویژگی مهمی است که باید در هنگام انتخاب ارائه دهنده هاستینگ به دنبال آن باشید. با این وجود ، شما همیشه به فضای بزرگی (یا نامحدود) نیاز ندارید ، زیرا این بستگی به نوع وب سایت شما دارد. اکثر بلاگ ها و سایت های تجاری می توانند فقط با 1 گیگابایت فضای دیسک (با Gmail به عنوان حساب ایمیل وب سایت شما) بسیار خوب عمل کنند. بنابراین ، مگر اینکه در حال ایجاد سایت تجارت الکترونیکی یا یک سایت بزرگ واقعاً بزرگ باشید ، می توانید برای چند گیگابایت فضای ذخیره سازی در وب سایت لینوکس خود تنظیم کنید.

پهنای باند و انتقال داده

گرافیک میزبانی مشترکپهنای باند و انتقال داده به این معنا ارتباط دارند که هر دو جریان سریع اطلاعات روی سرورهای شما را قادر می سازند. اگر سایت شما شامل بارگیری فایلهای بزرگی مانند فیلم ، موسیقی و PDF (در میان دیگران) باشد ، به این ویژگی ها نیاز دارید. در این حالت ، توصیه می کنیم برای داشتن طرحی با پهنای باند بزرگ (یا نامحدود) بروید ، زیرا چنین فایلهایی می توانند به راحتی از پهنای باند و داده های شما استفاده کنند..

پشتیبانی مشتری

مهم نیست که دیگران چه می گویند ، وقتی به ما می گویند داشتن 24/7 مشتری بسیار مهم است ، به ما باور کنید. هر بار دیگر به پاسخ های سریع (و راه حل ها) نیاز خواهید داشت – و این مهم است که بدانید همیشه کمک در دسترس است (به خصوص از طریق گفتگوی زنده یا تلفن).

لینوکس: جزئیات

تحقیق میزبان لینوکس

با ارائه دهندگان مختلف بسیاری که میزبان لینوکس را ارائه می دهند ، شما می توانید از بین بهترین برنامه های موجود در بازار یکی را انتخاب کنید. در هنگام انتخاب ارائه دهنده هاست لینوکس لینوکس ، یافتن یک برنامه از نظر ویژگی غنی است و توانایی شما در مدیریت آسان سرور خود برای ایجاد طراحی وب سایت با سهولت را به حداکثر می رساند. علاوه بر اصول اولیه تخصیص منابع ساده ، ضمانت های به موقع و پشتیبانی مشتری 24/7 ، می توانید طرحی را بر اساس سایر عوامل مهم مانند فضای دیسک ، پهنای باند ، آدرس های ایمیل ، پایگاه داده و موارد دیگر نیز انتخاب کنید..

برای کمک به شما در یافتن بهترین هاست لینوکس برای نیازهای خود ، ما توصیه های برتر ما را گردآوری کرده ایم.

لینوکس چیست؟?

آرم لینوکسلینوکس رایج ترین سیستم عامل در جهان برای ارائه دهندگان میزبانی وب سایت است. علاوه بر محبوبیت بالا ، لینوکس همچنین مقرون به صرفه ترین گزینه میزبانی وب است که برخی حتی بسته های رایگان یا “فریمیوم” را نیز ارائه می دهند..

چندین میزبان در واقع به طور پیش فرض از لینوکس استفاده می کنند زیرا تا حد زیادی رهبر بازار در نظر گرفته شده است ، به خصوص برای میزبانی مشترک. در حقیقت ، گوگل با بانکهای سرور در حال رشد خود که تاکنون به بیش از 15،000 رسیده است ، در Linux فعالیت می کند.

تاریخچه لینوکس

لینوکس در سال 1991 توسط یک مهندس سیستم Finish ، لینوس توروالدز ایجاد شد که سیستم عامل را به عنوان بخشی از مدرک علوم رایانه خود ایجاد کرد. لینوکس که به عنوان خالق آن نامگذاری شده است ، در سالهای بعد در جامعه توسعه دهندگان بسیار محبوب شد و پیروزی عظیمی از طرفداران را پیدا کرد که تا به امروز به پیشرفت و ادامه آن ادامه داده اند. در سال 1996 ، لینوکس با آرم مشهور خود ، دارای یک پنگوئن بود – که واقعیت جالب ، با الهام از یک پنگوئن در باغ وحش ملی استرالیا بود که Trovalds را کمی تیز کرد..

با گذشت سالها ، نام تجاری سیستم عامل تقسیم ، ادغام ، rebranded ، reimagined شده و تحت تحولات و پیشرفتهای مداوم قرار گرفته است. امروزه چندین توزیع کننده مختلف لینوکس وجود دارد که به همین دلیل است که می توانید آن را با نام های مختلفی از جمله Red Hat Linux ، Fedora ، CentOS ، Ubuntu و سایر موارد فراخوانی کنید. با این حال ، با وجود جامعه بزرگی که بطور مداوم از لینوکس پشتیبانی می کند ، همه طرفدار این سیستم عامل نیستند. به عنوان مثال ، استیو بالمر (مدیر اجرایی سابق مایکروسافت) به طرز ناخوشایندی اظهار داشت که لینوکس در یک رویداد 2000 در سیاتل ، واشنگتن ویژگی های کمونیسم را دارد..

یک مورد در مورد لینوکس این است که می تواند توسط شرکت ها تصویب شود و برای ایجاد سیستم عامل های منحصر به فرد از آن استفاده شود. به عنوان مثال سیستم عامل Google Chrome ، در واقع نسخه ای از لینوکس است و اندروید نیز سیستم عامل را نیز اقتباس کرده است. و علیرغم شکایات سابق استیو بالمر ، مایکروسافت نیز از لینوکس استفاده کرده و از آن برای تلفن های نوکیا X خود استفاده کرده است. Dell همچنین لپ تاپ هایی را که از قبل با اوبونتو نصب شده اند به فروش می رساند و سازندگان اوبونتو ، Caconical ، در حال فروش یک تلفن هوشمند لینوکس هستند.

مزایای میزبانی لینوکس

بسیاری از افراد میزبان وب را حتی بدون تحقق آن انتخاب می کنند. دلیل این است که مقرون به صرفه ترین نوع هاستینگ است ، بنابراین گزینه خوبی برای کسانی که با بودجه کار می کنند یا ممکن است در جنبه های فنی مدیریت سرور تجربه ای نداشته باشند وجود دارد..

برخی از بزرگترین مزایای بهترین برنامه های میزبانی لینوکس عبارتند از:

 • تا زمانی که سرور به روز نگه داشته شود ، میزبانی لینوکس بسیار ایمن است و تعداد هکرهای کمتری دارد.
 • بسیاری افراد میزبان مهاجرت را با لینوکس بسیار آسان تر از ویندوز می دانند زیرا لینوکس با cPanel و دیگر نرم افزارهای میزبانی وب محبوب سازگار است.
 • این یکی از مقرون به صرفه ترین گزینه های میزبانی ، حتی در برخی موارد رایگان است
 • یک استاندارد کلی در بین میزبان ها وجود دارد

سرورهای مدرن لینوکس مطابق استاندارد LAMP پیکربندی شده اند:

L – لینوکس (سیستم عامل)

A – Apache (برنامه سرور)

M – MySQL (زبان پرس و جو ساختاری)

P – PHP (پردازنده hypertext)

با استفاده از این استاندارد می توانید یک وب سایت مدرن و با دردسر کمی ایجاد کنید. در حالی که مواردی وجود دارد که شما نیاز به یادگیری پیشرفته تر شدن دارید ، مانند مجوزهای پرونده لینوکس ، منابع بسیاری برای پشتیبانی از هاست لینوکس در دسترس است..

چرا لینوکس در بین میزبان وب محبوب است?

دلایل مختلفی وجود دارد که میزبان لینوکس را انتخاب می کند ، برخی از این موارد عبارتند از:

 • این یک سیستم میزبانی قدرتمند است
 • با افزایش نیاز میزبانی شما ، مقیاس آسان است
 • این مقرون به صرفه است ، اغلب حتی رایگان
 • این جامعه از کاربران و حامیان زیادی برخوردار است
 • این با سرورهای قدیمی سازگار است
 • به راحتی قابل تنظیم است
 • cPanel و سایر پانل های کنترل به میزبان امکان می دهد سرور را ایمن کند تا مشتریان به طور تصادفی سیستم عامل را مجدداً تنظیم نکنند

بسیاری از شرکت های میزبان وب ، به طور چشمگیری سرمایه گذاری کرده اند تا لینوکس را برای آشنایی با سیستم عامل خود به یک مهارت فنی مطلوب برای تکنسین ها و توسعه دهندگان تبدیل کنند. در حقیقت ، انواع مختلفی از برنامه های صدور گواهینامه وجود دارد ، مانند برنامه مهندسی مجوز RedHat که به داوطلبان اجازه می دهد مهارت خود را با لینوکس ثابت کنند و شرکت ها می توانند تیم پشتیبانی فنی خود را در مورد آخرین نوآوری ها و به روزرسانی ها آموزش دهند..

Windows Vs Linux

لینوکس و ویندوز دو محبوب ترین نوع هاست هستند و بسته به نیاز شما ممکن است یکی از دیگری بهتر باشد. در حالی که لینوکس محبوب ترین انتخاب در سراسر جهان است ، بسیاری از زبان ها و اسکریپت ها نیز می توانند در ویندوز استفاده شوند. به عنوان مثال ، WordPress ، PHP و Perl بر روی سرور ویندوز قابل اجرا هستند ، با این حال ، این برنامه ها در لینوکس بسیار روان تر عمل می کنند. مخصوصاً برای وردپرس ، منابع بیشتری نیز برای ویندوز از طریق لینوکس برای آن هاستینگ وجود دارد.

با این حال ، برخی از برنامه ها و اسکریپت ها نیز وجود دارد که لینوکس از آنها پشتیبانی نمی کند. به عنوان مثال IIS و ASP نمی توانند روی لینوکس قابل اجرا باشند اما با ویندوز سازگار هستند. برای کسانی که به دنبال استفاده از این برنامه ها و اسکریپت های خاص هستند ، ویندوز می تواند گزینه عملی تری باشد.

سوالات متداول میزبان لینوکس

آیا لینوکس میزبان کاربر پسند است?

بسیاری افراد لینوکس را یک راه حل میزبانی آسان برای مدیریت و استفاده می دانند. لینوکس می تواند گزینه مناسبی برای مبتدیان باشد زیرا با بهترین میزبانی لینوکس ، بیشتر مدیریت سرور می تواند از طریق آسان جهت یابی cPanel تکمیل شود..

آنچه در یک بسته میزبانی لینوکس گنجانده شده است?

ویژگی های خاص بسته میزبانی لینوکس در بین ارائه دهندگان متفاوت خواهد بود ، با این حال ، مشترکات استاندارد خاصی وجود دارد. به عنوان مثال ، با میزبانی مشترک لینوکس ، معمولاً مقدار محدودی از فضا و پهنای باند روی سرور دریافت می کنید. در بیشتر موارد ، شما مجاز به نصب اسکریپت های دیگر مانند ویکی ها ، انجمن ها و CMS ها نیز خواهید بود..

لینوکس از چه زبان برنامه نویسی استفاده می کند?

هر میزبان از یک زبان برنامه نویسی مختلف استفاده می کند بنابراین هیچ استانداردی در ارتباط با هاستینگ لینوکس وجود ندارد ، با این حال ، زبان های مشترک تمایل دارند که شامل PHP ، Perl و Python باشند. با این حال ، نه تنها زبان استاندارد وجود ندارد ، بلکه ارائه دهندگان مختلف نیز از نسخه های مختلف هر یک از این زبان ها استفاده می کنند.

هنگامی که در حال خرید یک برنامه میزبانی هستید ، حتما درباره زبانهای پشتیبانی شده هر بسته سوال کنید.

آیا نسخه توزیع لینوکس که من ایجاد کردم تفاوت بزرگی دارد?

در اکثر موارد ، مهم نیست که توزیع لینوکس را به عنوان بخشی از برنامه میزبانی خود داشته باشید ، زیرا اینها همه انحراف از یک سیستم هستند. توابع میزبانی وب اصلی معمولاً دقیقاً مشابه توزیع های لینوکس عمل می کنند و بزرگترین تفاوت بین توزیع های لینوکس تنها در رایانه رومیزی در رابط گرافیکی کاربر (GUI) قابل مشاهده است – که هرگز در یک حساب میزبانی وب مشاهده نمی شود..

آیا در صورت داشتن رایانه ویندوز ، باید میزبانی ویندوز داشته باشم?

نه! نوع سیستم عامل که در رایانه منزل یا محل کار خود دارید کاملاً مستقل از نوع سیستم عامل سرور شماست. شما می توانید از هر نوع سیستم عامل ، از جمله لینوکس ، حتی اگر کامپیوتر ویندوز دارید استفاده کنید. تنها زمانی که این ممکن است میزبان شما را تحت تأثیر قرار دهد ، زمانی که شما در تلاش برای توسعه برنامه های بزرگ ویندوز هستید.

چه نرم افزاری برای میزبانی لینوکس مورد نیاز است?

بعد از خرید برنامه میزبانی لینوکس ، می توانید تصمیم بگیرید کدام برنامه هایی را که می خواهید برای ایجاد وب سایت خود نصب کنید ، تعیین کنید. بسته به اینکه آیا خودتان وب سایت خود را کدگذاری کرده اید یا از یک برنامه توسعه دهنده وب استفاده کرده اید ، ممکن است نیاز به نصب CMS ، یک برنامه وبلاگ نویسی یا یک نوع نرم افزار دیگر برای توسعه وب داشته باشید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector