بهترین میزبان نمایندگی فروش برای استرالیا

از آنجا که اکثر افرادی که در این صفحه به سر می برند طراحان وب هستند که می توانند تجارت خود را از طریق میزبانی نمایندگی فروش انجام دهند ، ما از این زاویه به آن خواهیم رسید.


از آنجا که ما خودمان یک آژانس وب هستیم و تعداد زیادی حساب میزبان (ما + پروژه های جانبی زیادی داریم و دوست داریم آزمایش کنیم) ، ما قبلاً این تحقیق را انجام داده ایم و بهترین شرکت های میزبان نمایندگی فروش را برای استرالیا بررسی کرده ایم..

ما بیشتر روی میزبان وب متمرکز شده ایم که حسابهای نمایندگی فروش را شامل می شود که هم cPanel و WHM را شامل می شوند (اما بعداً بیشتر در مورد آن).

PS: شماره 1 ما تخفیف بسیار بزرگی دارد ، در حالی که دوام دارد آن را بگیرید!

تعدادی از سایتهایی که در آنها مشاهده شده ایم:

برجسته در سایتها

ما چیزهای خود را می شناسیم ، نمونه کوچکی از توصیفات بسیاری:

تام پرشور است و به سرعت نیازهای مشتری خود را درک می کند. من واقعاً از تمایل او برای به اشتراک گذاشتن دانش و مهارت من در استفاده از وب سایت جدید مارک من قدردانی کرده ام. ممنون تام!

سالی مک
جداول محتوا

MangoMatter طراحی وب سایت فعلی ما را بسیار آسان کرده است. تام شخصا از اولین مشاوره تا اتمام درگیر بود ، و او هنوز هم به راحتی برای هر گونه ترفندهایی که ممکن است لازم باشد در دسترس است!

دمیتریوس لکاتساس
موهای تازه

ما تام را برای طراحی وب سایت خود انتخاب کردیم زیرا سبک وب سایت های دیگر او را طراحی کرده است. کل روند بدون استرس بود. تام خیلی مفید بود و هیچ یک از درخواستهای متعدد ما خیلی مشکل نداشتند. تام لذت بردن از کار با اوست. ما وب سایت او را برای ما دوست دارد ، استفاده از آن بسیار ساده است و خارق العاده است.

کارل زیتون
بهار!

تجربه ما با Mango Matter خارق العاده بود! کار با تام بسیار آسان ، مثبت ، کارآمد و بدیهی است که در آنچه انجام می دهد درخشان است. بسیار توصیه شده.

لوسی ریوز
به این معنی است

ما تام را درگیر ساخت وب سایت شرکت جدید خود کردیم و از نتیجه کار خوشحال شدیم. او نه تنها مختصراً ارائه کرد بلکه ایده های بسیار خوبی را ارائه می داد که هرگز به آنها فکر نمی کردیم. مهمتر از همه ، تام با زمان خود سخاوتمندانه است و همچنان برای ارائه مشاوره و پشتیبانی در دسترس است.

نیل مکنزی
مهربان

چه تجربه ای آسان و روان است که با MangoMatter کار کرده است! تام دقیقاً همان چیزی را که پس از آن بودیم درک کرد و ما از محصول نهایی بسیار تحت تأثیر قرار گرفتیم. من در انتخاب دوباره MangoMatter در آینده دریغ نخواهم کرد.

تایسون کینگ
راه حل های مدیر / Plumbrite

تام از MangoMatter برای ایجاد وب سایت من بسیار مفید ، حرفه ای و فوق العاده بوده است ، او دانش کافی و بسیار کارآمد دارد. من در توصیه MangoMatter هیچ تردیدی ندارم و قبلاً هم این کار را کرده ام.

میشل واتسون
iFix

یادداشت جانبی: ما قاطعانه معتقدیم که اگر به میزبان وب تحت مالکیت ایالات متحده btw نگاهی بیندازید ، می توانید گزینه های بهتر و مقرون به صرفه تری داشته باشید. تا زمانی که آنها سرورهایی در نزدیکی استرالیا داشته باشند (مثلاً سنگاپور) <- بسیاری از میزبانان مستقر در استرالیا بهتر از آنها هستند ، آنها معمولاً انتخاب بهتری هستند (مانند میزبان عالی شماره 1 ، میزبان A2)!

شرکت میزبانی وب وبلاگ رتبه بندی کلی قیمت / ماه. ویژگی های فضای مجازی # حساب ها سرورها در سراسر جهان برای WordPressWebsite اصلاح شده
A2HostingLogo $ 9.80 (19.99 دلار بود)
 • ضمانت برگشت پول در هر زمان!
 • SSL رایگان
 • سرورهای سنگاپور (سرعت عالی برای سایتهای Aussie)
 • فوق العاده مقرون به صرفه
30 گیگابایت 40
siteground2 AUD 14.95 دلار
 • عملکرد عالی
 • نصب SSL با 1 کلیک رایگان است
 • دستیابی جهانی
 • حساب های نامحدود
 • هزینه های جدید برای نوسازی در 39.95 دلار است
30 گیگابایت نامحدود
پانتور 30 دلار AUD
 • شرکت محلی
 • سرورهای محلی
 • اگرچه هیچ مرکز داده جهانی.
20 گیگابایت 10

بهترین نمایندگی فروش میزبان استرالیا 2020: بررسی ها

1. میزبانی A2

آرم میزبان A2

سایت اینترنتی

www.a2hosting.com

قیمت

دلار آمریکا 9.80 دلار در ماه برای 40 حساب

فضای دیسک

30 گیگابایت

پشتیبانی

تلفن ، چت زنده ، بلیط

سرعت

8.5 / 10

دستیابی جهانی

آره

میزبانی A2 قطعاً در اینجا پادشاه است. آنها یک شرکت مستقر در ایالات متحده هستند اما دارای سرورهای سریع چشمگیر در سنگاپور هستند که باعث می شود سرعت برای سایت های Aussie مشکل خاصی نداشته باشد (حتی بسیاری از رقابت های مبتنی بر Aussie را از آب خارج می کند)!

به عنوان یک فروشنده ، شما همچنین از امنیت عالی ، پشتیبانی از اولویت ، محافظت از DDOS و یکپارچه سازی آسان Cloudflare بهره مند می شوید.

ضمانت برگشت پول در هر زمان ، پشتیبانی 24/7/365 و مهاجرت رایگان سایت به آن اضافه کنید … آنها بهترین دوره ها هستند!

برنامه های آنها فقط آغاز می شود $ 9.80 دلار در ماه (19.99 $ بود) برای 40 حساب و 30 گیگابایت ذخیره سازی!

طرفداران

 • 4 سرور در سراسر جهان
 • پشتیبانی پاسخگو
 • 40 حساب!!
 • هر زمان ضمانت برگشت پول

منفی

 • هزینه های USD

2. SiteGround

لوگوی SiteGround

سایت اینترنتی

www.siteground.com

قیمت

AUD 14.95 دلار برای حساب های نامحدود

فضای دیسک

30 گیگابایت

پشتیبانی

تلفن ، چت زنده ، بلیط

سرعت

9/10

دستیابی جهانی

آره

اگرچه آنها از لحاظ فنی در استرالیا نیستند ، اما یک مرکز داده عالی در سنگاپور دارند.

SiteGround همچنین تنها میزبان رسمی وردپرس توصیه شده در لیست است ، به این معنی که آنها توسط WordPress برای وردپرس توصیه می شوند (بسیار چشمگیر! – البته آنها می توانند با هر سایتی مقابله کنند & CMS مانند رئیس)

این جایی است که A2 Hosting بهتر باشد ، در حالی که Siteground به شما حساب های نامحدود می دهد ، حساب اصلی شما فقط منابع سرور زیادی برای دور زدن دارد ، بنابراین هرچه تعداد حساب های بیشتری در آنجا قرار دهید ، همه سایتها کندتر می شوند … گرچه در این مرحله ، ما نمی دانیم که محدودیت دقیق در کجا متوجه این کاهش سرعت است.

هزینه های تجدید آنها نیز بسیار زیاد است. اگرچه این گفته می شود ، آنها به دلیل میزبانی با کیفیت و پشتیبانی عالی شناخته شده اند.

طرفداران

 • امنیت جامد
 • چند مرکز داده
 • توصیه شده توسط وردپرس
 • سیستم ذخیره سازی داخلی

منفی

 • هزینه های تجدید بالا

3. پانتور

آرم Panthur

سایت اینترنتی

www.panthur.com.au

قیمت

30 دلار در ماه / 10 دلار برای 10 حساب

فضای دیسک

20 گیگابایت

پشتیبانی

تلفن ، بلیط

سرعت

8/10

دستیابی جهانی

نه

Panthur یک شرکت محلی است (از آنجایی که شرکت مادر آنها مستقر در ایالات متحده است) که برای مشتریان Aussie بسیار عالی است ، اما به طور مثال آنها کمی گرانتر از A2 هستند. گفته می شود ، عملکرد نقطه ای است و پشتیبانی بسیار پاسخگو است.

آنها 4 بسته را برای انتخاب انتخاب می کنند.

برنامه های آنها برای 30 گیگابایت فضا از 30 دلار در ماه شروع می شود.

طرفداران

 • میزبان وب محلی
 • عملکرد خوب
 • 3 مرکز داده در استرالیا

منفی

 • سرور خارج از کشور وجود ندارد
 • کمی گران قیمت

4. GreenGeeks

لوگوی GreenGeeks

سایت اینترنتی

www.greengeeks.com

قیمت

19.95 دلار در ماه / ماه برای 10 حساب

فضای دیسک

نامحدود

پشتیبانی

تلفن ، چت زنده ، بلیط

سرعت

8/10

دستیابی جهانی

آره

GreenGeeks قطعاً میزبان دیگری است که باید نیازهای فروش شما را در نظر بگیرد. در حالی که آنها هیچ سرور در نزدیکی استرالیا یا نزدیکی ندارند ، یکپارچگی سریع CloudFlare باید این مشکل را حل کند. 3 دلیل وجود دارد که ما آنها را دوست داریم ، اولین مورد تعهد آنها به محیط زیست است. آنها 300٪ از انرژی مورد استفاده خود را به شبکه باز می گردانند. قیمت آن بسیار ارزان است ، حتی به دلار ، و فضای نامحدود دیسک را در اختیار شما قرار می دهد! و در آخر ، ما دوست داریم که چگونه آنها سیستمهای امنیتی خود را بطور دلخواه ساخته اند تا سرورهای خود را فوق العاده تمیز نگه دارند.

آنها همچنین پشتیبانی 24/7 دارند ، که بسیار پاسخگو است ، و اگر از خدمات آنها راضی نیستید ، 30 روز ضمانت پس انداز ارائه می دهید.

ارزانترین طرح نمایندگی فروش برای 10 حساب از 19.95 دلار در ماه / ماه شروع می شود.

طرفداران

 • سازگار با محیط زیست
 • ارزان
 • فضای نامحدود دیسک

منفی

 • هیچ سرور نزدیک استرالیا (هنوز)

5- ابرها

آرم Cloudways

سایت اینترنتی

www.cloudways.com

قیمت

10 دلار

فضای دیسک

25 گیگابایت

پشتیبانی

تلفن ، چت زنده ، بلیط

سرعت

9/10

دستیابی جهانی

آره

Cloudways ، همانطور که از نام آن پیداست ، همه چیز در مورد میزبانی ابری است ، از سرورهای ارائه دهنده دیگر استفاده می کند و به شما امکان می دهد برنامه ها و وب سایت های مستقر در آن سرورها را مستقر ، مدیریت و نظارت کنید و میزبانی وب معمولی را از بین ببرید. با ارائه دهندگان مانند Digital Ocean، Vultr، Amazon AWS و… عملکرد قطعاً هرگز مسئله ای نخواهد بود. و به دلیل اینکه این میزبان ابری است ، مقیاس پذیری در اینجا قدرت اصلی است. Cloudways را می توان برای مدیریت سایت های عظیم ، با انجمن ها و فروشگاه های بزرگ تجارت الکترونیکی استفاده کرد.

رابط و رابط کاربری متفاوت است و نسبت به ارائه دهندگان میزبانی معمول خود کمی منحصر به فردتر یادگیری تندتر دارد ، اما اگر مایل به یادگیری هستید ، ارزش آن را دارد! آنها حتی CDN مخصوص به خود را دارند تا بار بارگذاری در سراسر جهان به حداکثر برسد.

قیمت گذاری برای توضیح مشکل است ، سایت آنها را بررسی کنید

طرفداران

 • سرورهای قدرتمند
 • بسیار مقیاس پذیر است

منفی

 • اطلاعات بیشتر برای فن آوری ها

نمایندگی فروش میزبان نقشه استرالیا

چگونه بهترین میزبان نمایندگی فروش را برای نیازهای خود انتخاب کنید?

انتخاب برنامه میزبانی نمایندگی فروش صحیح استرالیا برای تجارت شما یا از طریق سرورهای عالی به شما امکان سفر دریایی و درآمد منفعل را خواهد داد. & پشتیبانی یا … سردرد & به دلیل پشتیبانی بد ، خرابی مکرر ، سرورهای هک شده و غیره سود خود را از دست داده اید می توانید برای صلح فوری یک شرکتی را از میان 5 شرکت برتر ما انتخاب کنید ، یا می توانید تحقیق در مورد هاست های مختلف وب که ارزانترین برنامه فروشندگان را در استرالیا ارائه می دهند ، شروع کنید. مقایسه میزبان نمایندگی فروش انگلستان و لیست میزبان نمایندگی فروش ایالات متحده ، در صورت نیاز به آن را تهیه کرده اید). در صورت طی کردن این مسیر ، این نکاتی است که هنگام انتخاب میزبان باید به دنبال آن باشید ، لذت ببرید! این همان روشی است که ما به عنوان مثال در بررسی SiteGround ما استفاده کردیم.

هزینه: برنامه فروشندگان میزبانی وب

تعیین اینکه چقدر می توانید برای میزبانی نمایندگی هزینه کنید ، معمولاً دشوارترین بخش است ، بسیاری از شما اگر تازه کار را شروع کرده اید به دنبال یک برنامه میزبانی نمایندگی ارزان قیمت هستید (هرگز هرگز یک برنامه میزبانی وب سایت ارزان از انواع میزبانی مشترک به دست نیاورید. برای میزبانی مشتری های خود ، وقتی به هر حال یک حساب نماینده فروش مناسب دریافت می کنید باید بعداً آنها را جابجا کنید – و نه ، قطعاً میزبانی وب رایگان مناسب و مناسب را برای میزبان مشتری پیدا نخواهید کرد). این به عوامل مختلفی بستگی به میزان میزان شروع مشتری ، تا چه میزان برای شارژ / مشتری و میزان فضای تمایل به اختصاص مشتری یا مشتری دارد. ابتدا باید این کار را انجام دهید! تهیه برنامه های مختلف برای مشتری های مختلف مفید است ، در مواردی که افراد کوچک دارای 1 گیگابایت فضا ، موارد متوسط ​​3Gb و مشتری های بزرگ حتی شاید 10 GB باشند. خوشبختانه محدودیت های پهنای باند معمولاً مسئله ای کوچکتر از فضا هستند که ما را به نکته بعدی سوق می دهد.

پهنای باند / محدودیت های فضا

در حالی که اکثر شرکت های میزبان پهنای باند زیادی برای بازی با آنها ارائه می دهند ، معمولاً فضا معمولاً جایی است که باید به دنبال آن بگردید ، گذشته از # حساب کاربری مجاز ، این یکی از مواردی خواهد بود که تصمیم می گیرد چند مشتری را بتوانید میزبان نمایندگی خود قرار دهید. طرح.

میزبان Cpanel / WHM در استرالیا

من همیشه اطمینان می دهم که میزبان فروشندگان استرالیا من WHM را داشته باشند. همانطور که احتمالاً می دانید ، Cpanel تقریباً استاندارد صنعت در کنترل پنل ها است. WHM (Web Host Manager) یک سیستم مدیریت حساب است که شما را قادر به ایجاد می کند & حساب های شخصی Cpanel را برای مشتریان خود مدیریت کنید. می توانید بسته های تنظیم ، تنظیم محدودیت ها ، مشاهده آمار استفاده ، حساب های به روزرسانی / تخریب فله و موارد دیگر را تنظیم کنید. اطمینان حاصل کنید که هر کس را انتخاب کرده اید از WHM استفاده می کند ، مدیریت آسان حساب های مشتری را آسان می کند. (حتی شرکت های میزبان فروشندگان ارزان قیمت باید WHM داشته باشند).

محل سرور

اگر مشتری های شما مستقر در استرالیا هستند ، اطمینان حاصل کنید که سرور در واقع نزدیک است ، یا در استرالیا ، این را برانداز نکنید (البته برای مخاطبان هدف دیگر نیز اتفاق می افتد ، البته ما در واقع یک میزبانی وب 3 برتر برای کشورهای زیر انجام دادیم: نیوزلند ، انگلستان ، کانادا ، ایرلند, & سنگاپور). اگر اتفاقی برای دریافت مشتری در خارج از کشور رخ داده است ، می توانید از CloudFlare برای کاهش تأخیرهای احتمالی استفاده کنید.

وقت تمام وقت

خیلی مستقیم به جلو ، اگر آنها ادعا می کنند 99.9٪ به موقع ، مطمئن شوید که می توانند آن را نسخه پشتیبان تهیه کنند ، هر میزبان وب 5 نفر برتر ما یک کار عالی انجام می دهد.

پشتیبانی مشتری

به ناچار ، شما مسائل خواهید داشت ، بنابراین داشتن حمایت مناسب و معقول در پایان شما یک ضرورت است! شما واقعاً نمی خواهید مشتریان را منتظر بماند زیرا نمایندگی فروش شما انتخابی پشتیبانی 24/7 ندارد. بنابراین به گزینه های آنها نگاه کنید و مطمئن شوید که آنها پشتیبانی تلفنی ، چت زنده دارند & پشتیبانی 24/7 بدیهی است ، اگر با ارزانترین شرکت میزبانی نمایندگی فروش می توانید پیدا کنید ، پشتیبانی کمبود خواهد داشت.

تعداد حسابها

نکته بسیار مهمی که باید در نظر داشته باشید ، چه تعداد مشتری می توانید تنظیم کنید؟ اگر اعداد را اضافه کنید ، هر مشتری چقدر فضا را بدست می آورد؟ آیا بهتر است اگر برنامه نمایندگی فروش برای مشتری های بیشتری مجاز باشد زیرا می توانید با ارائه فضای کمتری / مشتری کمتری داشته باشید؟ به عنوان مثال ، اگر این برنامه امکان فضای 50 گیگابایتی و حداکثر 25 حساب را فراهم کند ، هر مشتری 2 گیگابایت دریافت می کند. ما اطمینان حاصل کردیم که هر میزبان وب در 3 نفر برتر ما تعادل خوبی از فضای مجاز در مقابل تعداد حساب ها دارد.

سایر ویژگی ها / مشخصات فنی

سایر نکات مربوط به RAM (1 گیگابایت بسیار خوب ، حداقل 500mb) ، دیسک IO (2mb / s خوب است) ، سرعت سرور (SSD؟ LiteSpeed؟) ، CPU (چند هسته) ، پشتیبان گیری روزانه و غیره نکته جالب اینجاست که امکان نصب وردپرس ، جوملا و غیره با اسکریپت های نصب 1 کلیک نیز وجود دارد ، اما این موارد باید با Cpanel استاندارد باشند. و اگر پول زیادی دارید ، به یک VPS قدرتمند یا یک سرور اختصاصی حتی قدرتمندتر نگاه کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector