بهترین میزبان تجارت الکترونیکی برای استرالیا

به عنوان یک آژانس وب با تعداد زیادی حساب میزبانی (ما پروژه های جانبی بی شماری داریم و دوست داریم آزمایش کنیم) ، ما ایده خوبی درباره آنچه میزبان وب عالی را تعریف می کند ، داریم. کیفیت ارائه دهنده میزبانی وب شما می تواند تأثیر گسترده ای در موفقیت احتمالی فروشگاه اینترنتی شما داشته باشد.


بیایید به عنوان مثال سرعت وب سایت را در نظر بگیریم ، آیا می دانید که تأخیر 1 ثانیه به این معنی است که بازدید از صفحه 11 درصد کاهش می یابد ، این بدان معناست که بیش از 1/10 بازدیدکننده فقط برای هر ثانیه سایت خود را بارگیری می کنند … به همین دلیل وب مناسب و معقول میزبان حیاتی است!

اینها بهترین ارائه دهنده خدمات میزبانی تجارت الکترونیک برای استرالیا هستند, میزبانی با کیفیت واقعی بدون شکستن بانک.

یادداشت جانبی: شماره 1 ما دارای تخفیف موقتی 67٪ است! آن را در حالی که طول می کشد ، بگیرید!

تعدادی از مارک ها و سایت های شناخته شده تری که به محتوای ما پیوند دارند:

ما چیزهای خود را می شناسیم ، نمونه کوچکی از توصیفات بسیاری:

تام پرشور است و به سرعت نیازهای مشتری خود را درک می کند. من واقعاً از تمایل او برای به اشتراک گذاشتن دانش و مهارت من در استفاده از وب سایت جدید مارک من قدردانی کرده ام. ممنون تام!

سالی مک
جداول محتوا

MangoMatter طراحی وب سایت فعلی ما را بسیار آسان کرده است. تام شخصا از اولین مشاوره تا اتمام درگیر بود ، و او هنوز هم به راحتی برای هر گونه ترفندهایی که ممکن است لازم باشد در دسترس است!

دمیتریوس لکاتساس
موهای تازه

ما تام را برای طراحی وب سایت خود انتخاب کردیم زیرا سبک وب سایت های دیگر او را طراحی کرده است. کل روند بدون استرس بود. تام خیلی مفید بود و هیچ یک از درخواستهای متعدد ما خیلی مشکل نداشتند. تام لذت بردن از کار با اوست. ما وب سایت او را برای ما دوست دارد ، استفاده از آن بسیار ساده است و خارق العاده است.

کارل زیتون
بهار!

تجربه ما با Mango Matter خارق العاده بود! کار با تام بسیار آسان ، مثبت ، کارآمد و بدیهی است که در آنچه انجام می دهد درخشان است. بسیار توصیه شده.

لوسی ریوز
به این معنی است

ما تام را درگیر ساخت وب سایت شرکت جدید خود کردیم و از نتیجه کار خوشحال شدیم. او نه تنها مختصراً ارائه کرد بلکه ایده های بسیار خوبی را ارائه می داد که هرگز به آنها فکر نمی کردیم. مهمتر از همه ، تام با زمان خود سخاوتمندانه است و همچنان برای ارائه مشاوره و پشتیبانی در دسترس است.

نیل مکنزی
مهربان

چه تجربه ای آسان و روان است که با MangoMatter کار کرده است! تام دقیقاً همان چیزی را که پس از آن بودیم درک کرد و ما از محصول نهایی بسیار تحت تأثیر قرار گرفتیم. من در انتخاب دوباره MangoMatter در آینده دریغ نخواهم کرد.

تایسون کینگ
راه حل های مدیر / Plumbrite

تام از MangoMatter برای ایجاد وب سایت من بسیار مفید ، حرفه ای و فوق العاده بوده است ، او دانش کافی و بسیار کارآمد دارد. من در توصیه MangoMatter هیچ تردیدی ندارم و قبلاً هم این کار را کرده ام.

میشل واتسون
iFix

ما تجزیه و تحلیل ، بررسی میزبانی وب را انجام داده ایم & مقایسه کنید ، بنابراین لازم نیست لیستی از بهترین شرکتهای میزبانی وب تجارت الکترونیکی برای استرالیا فراهم شود. جدول زیر یک نمای کلی از سطح بالا – به نظر ما – 5 میزبان تجارت الکترونیکی برتر ، مرتب سازی بر اساس رتبه بندی ، جزئیات هزینه / ماه, & فضای دیسک چقدر ارائه می دهند ما همچنین 3 مورد برتر خود را گرفتیم و آنها را جداگانه در زیر جدول مرور کردیم.

بهترین میزبانی وب برای تجارت الکترونیکی: 5 مورد برتر ما – ماه مه 2020

شرکت میزبانی وب وبلاگ رتبه بندی قیمت / ماه. (ارزانترین موجود) Disk SpaceFeaturesReviewsWebsite
siteground24.95 دلار AUD (67٪ تخفیف موقتی ، از 14،95 دلار کاهش)10 گیگابایت
 • آسان برای استفاده
 • سرورهای خیلی سریع
 • پشتیبانی عالی!
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 • رسما توسط وردپرس = برنده توصیه می شود!
بررسی SiteGround
A2HostingLogo3.92 دلار آمریکا (حدود 5.22 دلار AUD)نامحدود
 • فضای نامحدود دیسک
 • عالی با وردپرس
بررسی میزبانی A2
میزبان2.75 دلار آمریکا (حدود 3.70 دلار AUD)نامحدود
 • خیلی ارزان
 • فضای نامحدود دیسک! <- سرورهای مستقر در ایالات متحده ، هر چند بار بارگذاری کندتر است.
 • فقط برای 1 سایت امکان پذیر است
مرور میزبان
PanthurLogo5 دلار AUD10 گیگابایت
 • عملکرد عالی
 • تعداد زیادی انتخاب.
بررسی پانتور

پیدا کردن یک میزبان وب مناسب و مناسب که در واقع مقرون به صرفه باشد کار ساده ای نیست و مگر اینکه شما یک جادوگر اکسل باشید ، می توانید با مقایسه تمام ویژگی های مختلف میزبانی (مانند هزینه در مقابل پهنای باند ، فضای دیسک ، قابلیت استفاده ، پشتیبانی ، بررسی و غیره) کمی سرسام آور شوید. ) برای راحت تر کردن ذهن ، در واقع ارائه دهندگان میزبانی تجارت الکترونیک عالی در خارج از کشور برای استرالیا وجود دارند که قیمت میزبانی پوچ را پرداخت نمی کنند ، اما هنوز هم این عملکرد را دارند که تقریباً هر سایت تجارت الکترونیکی مورد نظر خود را اجرا کنند..

ما 3 مورد برتر خود را با کمی جزئیات بیشتر در زیر مرور کرده ایم. ما برای مرتب کردن میزبان های برتر وب از معیارهای زیر استفاده کرده ایم: سهولت استفاده ، قیمت مناسب ، عملکرد و قدرت. لذت بردن!

Tom D. S. – ویرایشگر

تجارت الکترونیکی مقایسه میزبانی وب وب: 3 مورد برتر ما

1. SiteGround

این شرکت میزبان مورد علاقه ما برای تجارت الکترونیکی همه زمانه (و به طور کلی در واقع) است ، آنها ارزان هستند ، سرورهای بسیار قدرتمندی دارند (سنگاپور برای سایت های استرالیا) و از همه مهمتر ، پشتیبانی از سطح بالایی است (آخرین باری که من بررسی شد ، میانگین زمان پاسخ ده دقیقه 10 دقیقه بود که خیلی خوب است).

SiteGround همچنین توسط WordPress به شدت توصیه می شود (تعداد بسیار کمی از شرکت های میزبان می توانند این را ادعا کنند! آنها می توانند ، البته با هر CMS ای که بر روی آنها می اندازید ، مقابله کنند) ، این کاملاً فاقد فکر است! اوه, + آنها یک با ضمانت برگشت 30 روزه پول!

برنامه های SiteGrounds همچنین دارای چندین ویژگی جالب مانند سیستم امنیتی فوق العاده کارآمد ، بک آپ های خودکار و SSL رایگان (برای سایت های تجارت الکترونیکی بسیار مهم است)

آنها 3 برنامه میزبانی دارند که مقرون به صرفه ترین برنامه آنها فقط شروع می شود AUD 4.95 دلار در ماه (67٪ تخفیف موقتی از قیمت معمول)! 

siteground2

  برنده – 9.6 / 10

راحتی در استفاده

97٪

توان مالی

91٪

عملکرد / قدرت

95٪

2. میزبانی A2

A2 هاستینگ بسیار شبیه به SiteGround است ، از لحاظ عملکرد و ویژگی های آنها (فقط یک قیمت ارزان تر) ، آنها همچنین انواع مختلفی از سرورهای سریع و بسیار ضعیف در سراسر جهان دارند (از جمله سنگاپور برای ما Aussies). برای تجارت الکترونیکی ، ما آنها را دوست داریم ، زیرا آنها سرورهایی با شارژ توربو را برای افزایش سرعت ارائه می دهند و از نظر منابع سرورشان بسیار انعطاف پذیر هستند ، این امکان را برای فروشگاه های با اندازه مناسب فراهم می آورد تا صاف ابریشمی اجرا کنند.

آنها همچنین 3 بسته میزبانی را ارائه می دهند که ارزان ترین برنامه آنها فقط شروع می شود دلار آمریکا 3.92 دلار در ماه (در ابتدا 7.99 دلار در ماه).

راحتی در استفاده

87٪

توان مالی

92٪

عملکرد / قدرت

93٪

3. HostGator

HostGator مدت زمان بسیار طولانی در تجارت بوده است ، آنها میزبان میلیون ها سایت هستند. در حالی که سرورهای آنها در ایالات متحده هستند و این باعث می شود زمان بارگذاری کندتر شود ، من آنها را در لیست خیلی ارزان قرار داده ام. و با در نظر گرفتن ارزش دریافت شده برای شما ، بسیار چشمگیر است.

گفته می شود ، اگر 1.5 دلار در ماه بیشتر داشته باشید ، من با SiteGround می روم. اگر بودجه شما کاملاً تنگ است ، از HostGator استفاده کنید.

آنها همه چیز را از میزبانی مشترک مشترک ، گرفته تا نمایندگی فروش مجدد و میزبانی ابر ارائه می دهند.

ارزان ترین طرح آنها از 2.75 دلار در ماه در ماه آغاز می شود

راحتی در استفاده

86٪

توان مالی

90٪

عملکرد / قدرت

82٪

تحقیقات تجارت الکترونیکی در استرالیا

میزبانی وب وب تجارت الکترونیکی برای استرالیا: جزئیات

در زیر ، به برخی از ویژگی های مورد نیاز فروشگاه های تجارت الکترونیکی ، انواع مختلف میزبانی که می توانید انتخاب کنید ، و ویژگی های اختصاصی میزبانی وب که هنگام تحقیق در ارائه دهندگان میزبانی وب توجه می کنید ، می پردازیم. مقایسه هایی برای میزبانی تجارت الکترونیک برای انگلستان و میزبانی تجارت الکترونیکی برای کانادا). اینها همان مواردی هستند که هنگام نوشتن نظرات میزبان وب خود ، آنالیز می کنیم.

تفاوت بین تجارت الکترونیکی و میزبانی وب عادی چیست؟?

تفاوت زیادی بین میزبانی تجارت الکترونیک و میزبانی وب استاندارد وجود دارد. تجارت الکترونیکی بدیهی است که به مغازه های آنلاین هدایت می شود ، که در مقایسه با ساختن وب سایت متوسط ​​شما ، معمولاً به امنیت بیشتری ، فضای دیسک بیشتر ، پایگاه داده های بیشتر ، مقیاس پذیری بیشتر و غیره احتیاج دارند..

چندین ویژگی و کارکرد وجود دارد که سایتهای تجارت الکترونیکی بیش از وب سایتهای عادی به آنها احتیاج دارند.

 • SSL
 • پشتیبانی از پایگاه داده برای ذخیره محصولات (گرچه اکثر سایتها به هر حال از پایگاه داده استفاده می کنند)
 • خدمات پردازش پرداخت (یا می توانید با استفاده از PayPal ، در وقت و هزینه در راه اندازی پورتال سفارشی صرفه جویی کنید)
 • نرم افزار سبد خرید (شما تن از این ها را دارید و به پست جداگانه ای نیاز دارید ، اما به عنوان مثال وردپرس دارای افزونه Woocommerce است که می تواند هر سایت WP را به فروشگاه آنلاین تبدیل کند)
 • امنیت ضد گلوله

گفته می شود ، بیشترین ارائه دهنده هاست میزبانی وب این همه ساخته را در بیشتر پیشنهادات میزبانی دارند و تقریباً نیاز به جستجوی یک میزبان خاص تجارت الکترونیکی را از بین می برند. این بدان معنی است که بیشتر توصیه های زیر راجع به مواردی که باید به دنبال آن باشید ، می توانید در جستجوی خود برای یک میزبان وب عادی نیز استفاده کنید.

چیزهایی که باید هنگام جستجو برای میزبان تجارت الکترونیکی به دنبال آن باشید

در زیر چند نکته را در هنگام انجام تحقیقات خود باید به خاطر بسپارید ، همان مواردی است که ما هنگام مرتب سازی در لیست ارائه دهندگان خود به آنها نگاه می کنیم.

انواع میزبانی

انواع مختلف میزبانی متفاوت در آنجا وجود دارد. بیشتر افراد به میزبانی مشترک نیاز دارند ، زیرا این قیمت مناسب ترین موجود است و بسته به خود میزبان ، می تواند ترافیک بسیار زیادی را در پیش بگیرد. سپس از آنجا ، می توانید به سطح cloud ، vps یا سرور اختصاصی بالا بروید … اینها همه می توانند با فروشگاه های بزرگتر و ترافیک بیشتری دست و پنجه نرم کنند ، گرچه دارای برچسب قیمت بالاتری نیز هستند. مطمئناً می توانید فقط با میزبانی مشترک شروع کنید و در صورت نیاز به مقیاس ، بعداً به سمت بالا بروید.

میزبانی مشترک

رایج ترین و ارزانترین نوع برنامه میزبانی مشترک. این در میان بیش از یک سرور مشترک است به این معنی که صاحبان مشاغل باید منابع خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. این شامل به اشتراک گذاری داده ها ، حافظه ، فضای دیسک ، زمان CPU و غیره است. بسته به اندازه کسب و کار شما ، این می تواند باعث کندی سایت شما شود.

طرفداران

 • گزینه کم هزینه
 • آسان برای استفاده
 • به حداقل دانش فنی نیاز دارد

منفی

 • بیش از یک سایت در هر سرور
 • شما کنترل کاملی بر عملکرد سایت خود نخواهید داشت

میزبانی ابر

این نوع میزبان تقریباً ارائه می شود و این یک گزینه عالی برای کاربران باهوش فناوری است. مشتریان این سرویس می توانند از آن به همان میزان که لازم باشد استفاده کنند و فقط هزینه آنچه را که استفاده می کنند پرداخت کنند. این یک گزینه مقرون به صرفه است به خصوص به دلیل اینکه برخلاف میزبانی معمولی ، تمام منابع و سخت افزارهای خود را به طور واقعی دریافت می کنید.

طرفداران

 • شما فقط هزینه آنچه را استفاده می کنید پرداخت می کنید
 • مقرون به صرفه

منفی

 • به دانش فنی پیشرفته نیاز دارد

میزبان VPS

سرور خصوصی مجازی غالباً به عنوان میانه وسط بین یک هاست اختصاصی و مشترک توصیف می شود. بسیار متفاوت از میزبانی مشترک ، این نوع میزبانی خاص چندین سرور مجازی را در همه سرورهای فیزیکی ایجاد می کند. معمولاً 2 نوع میزبانی VPS وجود دارد که توسط شرکت ها ارائه می شود: VPS خود مدیریت و VPS مدیریت شده.

تفاوت این دو در این است که خود مدیریت ، در حالی که مدیریت شده نیست ، به کاربران کامل از سرور می دهد. شرکت میزبان بیشتر امور فنی را بر عهده خواهد گرفت و صاحبان مشاغل می توانند به طور عمده بر روی تجارت خود تمرکز کنند. مدیریت گرانتر است.

طرفداران

 • لازم نیست با دیگران به اشتراک بگذارید
 • قدرتمندتر از میزبانی مشترک
 • عملکرد بهتر

منفی

 • هزینه بالاتر

اختصاصی میزبانی وب

دقیقاً آنچه به نظر می رسد ، یک میزبان اختصاصی یک سرور است که به طور خاص برای یک وب سایت ساخته شده است. این قدرتمندترین انتخاب میزبان ارائه شده در بالا است زیرا شما لازم نیست منابع خود را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید و یک سرور کاملاً کارا به شما ارائه دهد.

طرفداران

 • مشتریان کنترل کاملی روی سرور دارند
 • عملکرد قابل توجه

منفی

 • گران
 • مسئولیت بیشتر

وردپرس

بسیاری از گزینه های میزبانی وب تجارت الکترونیکی برای وردپرس وجود دارد که از طریق یکی از افزونه های بسیار آن (مانند Woocommerce که قبلاً به آن اشاره کردیم) وجود دارد. این بدان معناست که تقریباً هر میزبانی که از وردپرس پشتیبانی می کند ، می تواند یک سایت تجارت الکترونیکی را میزبانی کند و جستجوی میزبان تجارت الکترونیکی بطور قابل توجهی آسانتر شود

موقعیت و سرعت سرور

شما باید در یک منطقه نزدیک به دنبال سرور پر سرعت باشید. اگر در استرالیا زندگی می کنید ، ارائه دهنده میزبانی وب را می خواهید در نزدیکی استرالیا یا حداقل نزدیک خود داشته باشید. این بار بارگذاری سریع تری به شما می دهد و شما تأخیراتی مانند آنچه را که شما ارائه دهنده هاستینگ شما در کشور دیگری است ، تجربه نخواهید کرد ، قطعاً سنگاپور خوب است و در بسیاری موارد حتی سریعتر از میزبانی در استرالیا.

پشتیبانی

هنگامی که به دنبال ارائه دهنده میزبانی قابل اعتماد هستید ، یک تیم پشتیبانی مشتری قوی و پاسخگو ضروری است. اگر موضوعی آنطور که باید کار نمی کند یا شما مشکلی ندارید ، می خواهید تیمی از متخصصان را داشته باشید که بتوانند در هر ساعت از روز به شما کمک کنند. بیشتر ارائه دهندگان چت زنده ، پشتیبانی تلفنی و در دسترس بودن 24/7 ارائه می دهند.

فضای دیسک

هرچه حافظه بیشتری روی سرور شما داشته باشد ، فایلها / محصولات بیشتری را می توانید بارگذاری کنید. شما به سایتهای کوچک تجارت الکترونیکی به بیش از چند گیگابایت دیسک احتیاج نخواهید داشت ، اما برای مکانهای بزرگتر به یک برنامه میزبانی قابل اعتماد با فضای دیسک بزرگتر و ظرفیتهای ذخیره سازی نیاز دارید.

SSL چیست و چرا برای تجارت الکترونیکی مهم است؟?

استفاده از گواهی نامه Secure Sockets Layer (SSL) راهی مناسب برای امنیت سایت شما است. این امر به جای گزینه ای برای همه وب سایت ها در حال تبدیل شدن است. سایت هایی که SSL نیستند توسط موتورهای جستجو مانند Google به عنوان غیر ایمن علامت گذاری می شوند. بنابراین ، برای تجارت الکترونیکی بسیار مهم است.

SSL برای برقراری پیوندهای رمزگذاری شده بین میزبان وب و مشتری استفاده می شود. در نتیجه ، این امکان را می دهد تا اطلاعات شخصی به صورت ایمن منتقل شود.

وقت تمام وقت

برای اینکه اطمینان حاصل کنید که فروشگاه آنلاین شما به راحتی و همیشه در دسترس مصرف کنندگان بوده است ، حداقل به 99٪ زمان به روز و همراه با پهنای باند سخاوتمندانه نیاز دارید. شما می خواهید شرکت میزبان وب خود سرور پایدار با حداکثر سرعت سرور را ارائه دهد.

راه اندازی سایت تجارت الکترونیکی با توجه به هزینه های طراحی وب به همراه هزینه میزبانی وب می تواند کمی گران باشد. هیچ راهی در مورد این هزینه ها وجود ندارد به خصوص اگر می خواهید وب سایت شما موفق باشد.

و این این است ، به نظر می رسد که همه نکات را بپوشانید ، اما فقط یک قدم آن را یک بار انجام دهید. شاید حتی یک صفحه گسترده ایجاد کرده و تمام مشخصات بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب تجارت الکترونیکی برای استرالیا را وارد کنید ، بنابراین شما یک مرور کلی آسان دارید.

یا

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map