بهترین تولید کنندگان نام دامنه

وکتور مولد نام دامنهدر حال آمدن با نام دامنه مناسب می تواند کمی چالش برانگیز باشد ، زیرا نمی توانید دقیقاً چرخه دامنه ثروت را بچرخانید تا در دسترس بودن دامنه باشید … ?


نام دامنه شما باید به راحتی از یاد برود (و در واقع به معنای چیزی است) ، در ضمن توصیف آنچه مارک انجام می دهد یا می فروشد.

متأسفانه ، حتی هنگامی که صاحبان مشاغل نامی جذاب دارند که نشانگر برند آنها است ، دامنه کاملی ممکن است در حال استفاده باشد ، که شما را به سمت تابلوی نقاشی ارسال می کند. آنچه به عنوان یک پروژه سرگرم کننده شروع شده است می تواند به سرعت به چیزی ناامیدکننده و استرس زا تبدیل شود.

?خوشبختانه ، ابزارهای موجود برای کمک به شما در انتخاب وجود دارد بهترین نام دامنه. این ابزارها مدت زمانی را که برای انتخاب یک نام طول می کشد کوتاه می کنند و به شما کمک می کنند نام دامنه ای را انتخاب کنید که قبلاً گرفته نشده است.

هنوز نام دامنه ندارید؟ یکی را اینجا ارزان بخرید:

 • HostGator.com (هزینه دامنه: 0.01 دلار به مدت 1 سال)
 • Bluehost.com (هزینه دامنه: به مدت 1 سال رایگان است)
 • ثبت کنندگان دامنه بیشتر را در اینجا بیابید.

از همه عالی ژنراتور نام دامنه در اینترنت ، این موارد مورد علاقه ما است:

1. جستجوی دامنه ناب

آرم leandomainsearchجستجوی دامنه ناب به شما کمک می کند با وارد کردن یک کلمه کلیدی مربوط به محصولات یا خدمات خود ، نام دامنه را انتخاب کنید. پس از وارد کردن کلید واژه انتخابی خود ، می توانید گزینه های مربوط به دامنه موجود را جستجو کنید.

نتایج به عنوان آدرس .com باز می گردند.

علاوه بر این ، شما می توانید:

 • جستجوی خود را بر اساس طول ، محبوبیت یا حروف الفبا فیلتر کنید
 • اسامی را که دوست دارید بهتر ذخیره کنید
 • تاریخچه جستجوی خود را پیگیری کنید
 • نتایج را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید
 • فوراً اسامی خاص را جستجو کنید تا ببینید آیا در دسترس هستند

این ابزار جستجو بهترین گزینه موجود است اگر شما بخاطر داشته باشید که می خواهید کلمات کلیدی را در نظر بگیرید ، اما به دنبال ایده های تازه برای یک نام دامنه کامل هستید.

2. بیست نام

آرم بوستانامBust a Name انواع مختلفی از ابزارهای فیلتر را ارائه می دهد که پیدا کردن بهترین نام که پاسخگوی نیاز شما باشد ، آسان می شود.

می توانید جستجو را با فیلتر کردن کلمات کلیدی شروع کرده و سپس گزینه هایی مانند “شروع با” یا “با” به پایان رسید “کلمه کلیدی را جستجو کنید. سپس می توانید با تعیین میزان طبیعی بودن نام دامنه و محدودیت کاراکتر ، نتایج خود را بیشتر فیلتر کنید.

همچنین ممکن است نام دامنه هایی را که قبلاً گرفته شده نشان داده شود و نام ها را توسط .com ، .org و .net فیلتر کنید. این سایت همچنین پیشنهادات کلیدی دیگری را ارائه می دهد.

این یک تولید کننده نام دامنه عالی است اگر شما از قبل یک کلمه کلیدی در ذهن ندارید. می توانید “یک دامنه تصادفی درست کنید” را انتخاب کنید که به شما در تولید ایده کمک می کند. اگر شما کاملاً آماده خرید نیستید یا می توانید مستقیماً به رجیستر دامنه مانند GoDaddy و Namecheap در صورت آماده برای خرید پیوند دهید ، بعداً می توانید کلمات کلیدی را ذخیره کنید..

سرانجام ، اگر می خواهید ببینید نامی را که قبلاً انتخاب کرده اید در دسترس است یا خیر ، می توانید یک نام دامنه خاص را جستجو کنید.

3. تولید کننده نام نام تجاری

خرید آرم تجاریژنراتور نام تجاری Shopify به شما کمک می کند نام دامنه های موجود را پیدا کنید ، حتی اگر از آن برای تجارت استفاده نمی کنید.

شما جستجوی خود را با انتخاب کلمه کلیدی مربوط به موضوعی که می خواهید پوشش دهید یا مربوط به محصولات یا خدمات تجاری شما است ، شروع می کنید. آن را وارد ویژگی جستجوی سایت کنید و صدها پیشنهاد بالقوه نام دامنه ایجاد می کند.

این سایت شما را ترغیب می کند تا یک فروشگاه Shopify را با نام دامنه ای که انتخاب می کنید ایجاد کنید ، اما لازم نیست. برای خرید آدرس وب می توانید به جای دیگری بروید.

همه پیشنهادات با استفاده از پسوند .com برگردانده می شوند.

4. اسم

لوگوی nameboyNameboy ابزاری مناسب برای یافتن نام دامنه های موجود بر اساس کلید واژه های انتخابی شما است. شما می توانید در جستجوی ثبت شده تا دو کلمه کلیدی را وارد کنید و سایت لیستی از نامهای پیشنهادی را فوراً برمی گرداند.

آنها نمودارهایی را ارائه می دهند که تشخیص می دهد که کدام برنامه افزودنی در حال استفاده است و کدام یک در دسترس هستند. به عنوان مثال ، ممکن است نام دامنه donuts.com گرفته شود ، اما ممکن است donuts.net یا donuts.org در دسترس باشد.

همچنین می توان دید که نام دامنه برای فروش مجدد در دسترس است ، حتی اگر قبلاً گرفته شده باشد. بعضی اوقات مشاغل و اشخاص با نام دامنه فکر می کنند که در آینده از آنها استفاده خواهند کرد اما تصمیم می گیرند که آنها را دوباره بفروشند.

این یک تولید کننده نام دامنه عالی است اگر قبلاً چند کلمه کلیدی را در ذهن داشته باشید ، اما دقیقا مطمئن نیستید که چگونه آنها را به یک نام دامنه تبدیل کنید.

5. NameStall

آرم namestallNameStall دارای چندین ابزار مختلف است که جستجو برای نام دامنه را آسان تر می کند. شما می توانید جستجوی خود را با ابزار تولید نام آنها شروع کنید ، که امکان جستجو را با استفاده از:

 • بخش هایی از سخنرانی
 • کلمات کلیدی محبوب
 • دسته بندی های صنعت
 • کلمات اساسی انگلیسی

این ابزار به شما امکان می دهد تا تعیین کنید که آیا می خواهید کلمه کلیدی شما در انتهای یا ابتدای نام دامنه شما قرار داشته باشد یا اینکه آیا می خواهید یک نشانه در آدرس وب قرار دهید. فیلتر کردن با پسوند نیز ممکن است.

ابزار نتایج حاصل از موجود را باز می گرداند ، همچنین نام هایی را می گیرد که هنوز ثبت نشده اند.

همچنین می توانید از NameStall برای تولید یک نام دامنه و جستجوی اینکه آیا نام مورد نظر در دسترس است استفاده کنید. جستجوی کلمات کلیدی پرمحتوا نیز ممکن است.

6. دامنه گیج کننده

آرم دامنه پازلرDomain Puzzler یکی از ساده ترین ابزارهای موجود در لیست تولید کنندگان نام دامنه است.

شما کلمات کلیدی ایده آل خود را وارد کرده و پسوند دامنه را انتخاب می کنید و سپس ایده های نام را جستجو می کنید. ما این یکی را دوست داریم زیرا شما می توانید به جای فقط یک یا دو کلمه کلیدی مختلف را درج کنید ، این مورد با پیشنهاداتی که تاکنون ذکر شده است ، در این مورد است. این ابزار کلمات کلیدی را که در ترکیب های مختلف وارد می کنید ترکیب می کند تا به شما در توسعه نام کامل کمک کند.

می توانید نامهای مورد نظر خود را به یک لیست دلخواه اضافه کنید.

این ابزار همچنین دارای گزینه جستجوی پیشرفته تری است. همچنین می توان رتبه صفحه را برای نام دامنه های مختلف مقایسه کرد ، بنابراین می دانید نام شما SEO دوستانه است یا خیر.

7. نام مش

نام آرم مشName Mesh ابزار دیگری است که به شما امکان می دهد بیش از یک یا دو کلمه کلیدی را جستجو کنید و اگر چندین کلمه کلیدی را در ذهن داشته باشید گزینه بسیار خوبی است. 2-3 در جعبه جستجو وارد کنید و لیست را ایجاد کنید.

نتایج شما به دسته هایی از جمله طبقه بندی می شوند:

 • سئو
 • مشابه
 • جدید
 • مشترک
 • کوتاه

پس از جستجوی کلمه کلیدی ، می توانید نتایج را بر اساس پسوند ، حداکثر طول و اینکه آیا دامنه هنوز ثبت شده است فیلتر کنید. Name Mesh همچنین می تواند کلمات کلیدی دیگری را که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید ارائه دهد.

8. Domain Bot

آرم های دامنه BotDomains Bot می تواند به شما کمک کند نام را جستجو کنید و مشخص کنید آیا قبلاً در حال استفاده است یا خیر. شما جستجو را با یک کلمه کلیدی شروع می کنید که لیستی از نامهای پیشنهادی را بر اساس آن کلمه کلیدی ، کلمات کلیدی ترکیبی و سایر کلمات کلیدی مرتبط برمی گرداند..

همچنین می توانید نام دامنه مورد نظر خود را جستجو کنید تا مشخص کنید که آیا در دسترس است یا خیر و در صورت وجود ، می توانید با دنبال کردن لینک آن را خریداری و ثبت کنید. این سایت همچنین نام دامنه های مشابه را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد فیلتر را با پسوند و زبان فیلتر کنید. همچنین می توانید پیشوندها ، پسوندها و مترادف خود را اضافه کنید.

9. پنابی

آرم پانابیPanabee به شما امکان می دهد یک نام دامنه را جستجو کنید ، یک نام جدید تولید کنید و یک نام تجاری ایجاد کنید.

این امکان را به شما می دهد تا جستجوی خود را با استفاده از حداکثر دو کلمه کلیدی شروع کنید و بر اساس آن کلمات کلیدی پیشنهادات را بازگردانید. اگر نام دامنه ای که انتخاب کرده اید گرفته شده است ، می توانید به GoDaddy مراجعه کنید تا سایر پسوندهای موجود را مشاهده کنید.

Panabee همچنین قادر به ارائه پیشنهادات بر اساس اصطلاحات جستجوی مرتبط است و به شما نشان می دهد که آیا نام دامنه ایده آل شما در رسانه های اجتماعی استفاده می شود یا خیر ، چیزی که بسیاری از دارندگان مشاغل تا آنکه دیر نشود فکر نمی کنند..

10. ایستگاه نام

آرم نامگذاریName Station یک حساب کاربری رایگان ارائه می دهد که می تواند به ایمیل شما یا به حساب Facebook شما پیوند یابد. پس از ثبت نام ، می توانید

 • نام دامنه ایجاد کنید
 • بررسی کنید که آیا نام موجود است یا خیر
 • مسابقات نام عمومی را وارد کنید
 • پیشنهادات کلمات کلیدی را کاوش کنید

Name Station به شما امکان می دهد تا نتایج را با پسوند ، طول نام یا سایر گزینه های دیگر فیلتر کنید. اگر برای ایده های کلمات کلیدی گم شده باشید ، با ورود به صنعت به شما کمک می کند تا مقداری تولید کنید. این سایت در SEOMoz ، TechCrunch ، Mashable و سایر بازیکنان معتبر در مشاغل نمایش داده شده است ، بنابراین آنها مشهور هستند و ارزش بررسی دارند.

11. عدم امکان!

غیرممکن! لوگوغیرممکن برای تولید نام دامنه از روش منحصر به فردی استفاده می کند. شما با یک کلمه کلیدی شروع می کنید و سپس صفت ها ، اسم ها و افعال را انتخاب می کنید که می توانند به آغاز یا انتهای کلمه کلیدی شما اضافه شوند. سپس تعیین می کنید که آیا گزینه چهار ، پنج یا شش حرفی را می خواهید یا اینکه می خواهید اجازه دهید هر چیزی با کلمه کلیدی شما مخلوط شود.

این سایت برای تولید ایده های سرگرم کننده عالی است. اگر هر یک از نام ها به دلخواه شما باشد ، می توانید از طریق لینک ارائه شده آن را از GoDaddy یا Namecheap خریداری کنید.

12. جستجوی دامنه فوری

آرم جستجوی دامنه فوریاگر از قبل نام دامنه خاصی را در ذهن داشته باشید ، ابزار جستجو بسیار عالی است.

آن را وارد سایت کنید و متوجه می شوید که قبلاً مورد استفاده قرار گرفته است یا خیر. اگر در دسترس نباشد ، سایت گزینه های مشابه موجود را پیشنهاد می کند. همچنین به شما هشدار می دهد که آیا نام اصلی شما در حراج است یا خیر.

هنگامی که نام صحیح را پیدا کردید یا تصمیم گرفتید که نام قبلی استفاده را انجام دهید ، می توانید مستقیماً از طریق جستجوی دامنه فوری به GoDaddy پیوند دهید تا خرید یا پیشنهاد خود را انجام دهید. در صورت استفاده ، می توانید به جستجوی شخصی که صاحب سایتی است مراجعه کنید و دریابید که در صورت تمایل پیشنهادی برای خرید آن ارائه دهید.

13. من اسم خود را می خواهم

من می خواهم نام من آرمI Want My Name ویژگیهایی دارد که مشابه جستجوی دامنه است. این بهترین کار برای کسانی است که در حال حاضر یک نام دامنه را در ذهن دارند.

شما آدرس دامنه مورد نظر خود را وارد می کنید و سایت در صورت موجود بودن به شما اطلاع می دهد. برای زمانهایی که نام دامنه مورد نظر شما قبلاً گرفته شده است ، I Want My Name گزینه های دیگری را برای شما به همراه دارد. همچنین با پنهان کردن نامهای دامنه موجود در دسترس ، فیلتر کردن امکان پذیر است ، بنابراین می توانید لیستی از نامهای بالقوه را جستجو کنید بدون اینکه امید خود را برای چیزی که نمی توانید از آنها استفاده کنید ، جستجو کنید.

14. نقطه-o-Mator

آرم Dot-o-Matorاگر ایده ای برای ایجاد نام دامنه ندارید ، Dot-o-Mator ابزاری عالی برای امتحان کردن است.

دو دسته وجود دارد که به شما امکان می دهد ابتدا و انتهای نام دامنه خود را انتخاب کنید. سایت سپس لیست طولانی از گزینه های تصادفی را برمی گرداند. همچنین به شما امکان می دهد کلمات خود را که مربوط به موضوع شماست تایپ کنید.

اگر چیزی را یافتید که علاقه خود را در بین نتایج جلب کند ، می توانید مواردی را به Scratchbox اضافه کنید که به شما در ردیابی نام های مورد علاقه خود کمک می کند. این سایت همچنین یک ژنراتور نام وب 2.0 ارائه می دهد که به شما کمک می کند نام های دامنه ای تصادفی و حتی بدون وارد کردن کلمات کلیدی ایجاد کنید.

این سایت اطلاعات زیادی در اختیارتان می گذارد و می توانید لیست طولانی نام ها را کنار بگذارید دشوار است ، اما اگر می خواهید ایده های جدید تولید کنید مکان خوبی برای شروع است..

15. ایده های جالب نام

آرم ایده های جالبCool Name Ideas ویژگی یک نام تجاری را در اختیار ابزاری قرار می دهد که می تواند در صورت موجود بودن نام دامنه مرتبط با آن ، به شما بگوید. این ابزار بی نظیر است زیرا به شما امکان می دهد نتایج را بر اساس اندازه یک تجارت یا بر اساس مشتری فیلتر کنید. این امر باعث می شود یافتن نامهای تجاری بزرگی که قبلاً برای مخاطب جذاب هستند ، آسان تر شود.

این سایت دارای گزینه های پیشرفته ای است که به شما امکان می دهد طول شخصیت را برای نام خود و همچنین مکان کلمات کلیدی مورد نظر خود انتخاب کنید. شما می توانید ببینید که آیا این دامنه در دسترس است یا می توانید توییتر را بررسی کنید تا ببینید آیا این نام به عنوان شخصی استفاده می کند یا خیر.

16. DomainWheel

آرم DomainWheelDomainWheel جدیدترین وسیله ای است که ما در آن لیست کرده ایم. به دلیل طراحی ساده یکی از بهترین گزینه های این لیست است. همچنین از یک ابزار جستجوی قدرتمند برخوردار است که می تواند دامنه هایی را که برای خرید در دسترس هستند ، نشان دهد.

شما با +15 پسوند دامنه سطح بالا ، از جمله .com ، .net ، .org ، .info ، وbiz به شما نتیجه می دهند. جستجوی نامهای جدید و اصلی نیز ممکن است. اگر در تلاش برای انتخاب نام هستید ، ابزار لیستی از پیشنهادات و کلمات کلیدی قافیه را ارائه می دهد که قرار است سایت شما را برای موتورهای جستجو و برای افراد جذاب کند..

ما در اینجا بیش از ده تولیدکننده نام دامنه در اینجا ارائه داده ایم که امیدوارم به شما کمک کند نامی را تهیه کنید که برای تجارت شما عالی باشد و همچنین برای خرید در دسترس است.

منابع و اعتبارات تصویر:

 • پرواز
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map