بررسی وب مایع


امتیاز کلی

برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده
99 دلار در ماه

Liquid Web: خلاصه سریع برای افراد بدون وقت (تقریباً همه ما)

به طور خلاصه ، ما مطمئناً Liquid Web را برای میزبانی مدیریت شده وردپرس توصیه می کنیم. بیایید از مزایای اصلی که واقعاً دوست داشتیم استفاده کنیم.

امنیت: داشتن گواهینامه SSL (https ، یک سایت امن) این روزها ضروری است ، مطمئناً گوگل سایت های https را مطلوب می کند ، و Chrome به طور فعال سایت های غیر ایمن را “امن” نمی نامد … برچسب ها: مایعات وب شامل گواهینامه های SSL با برنامه های خود هستند ، فقط تنظیم کنید و فراموش کردن.

پشتیبان گیری: بدون پشتیبان گیری هفتگی یا ماهانه ، اما از پشتیبان گیری روزانه! آیا اشتباهی انجام داده است؟ جای نگرانی نیست ، فقط به دیروز برگردید.

بروزرسانی های خودکار: از بروزرسانی ها نترسید ، آنها اطمینان حاصل کنند که هیچ چیزی خراب نمی شود ، این کار را برای شما انجام می دهند.

همگام سازی iThemes: اگر چندین سایت WP کار می کنید عالی است. iThemes Sync با هر نقشه گنجانده شده است ، این یک سیستم مدیریت چند سایت است ، بنابراین می توانید تغییرات عمده ای را در چندین سایت انجام دهید.

پشتیبانی: 24/7/365 از طریق تلفن ، ایمیل و گپ … و این پشتیبانی واقعی متخصص است!

راستش ، ما واقعاً آنها را دوست داریم! آنها کاملاً مطمئن ، بسیار مطمئن و در حال تکامل با صنعت هستند. اگر بودجه دارید (آنها از 99 دلار در ماه / ماه شروع می کنند) ، به دنبال آن باشید!

تحقیقات وب مایع

نقد و بررسی میزبانی وب وردپرس با مدیریت مایع

مقدمه ای برای وب مایع

مایعات وب در سال 1997 توسط متیل هیل تأسیس شده است. مدیر عامل شرکت ، جیمز اف جیگر در سال 2015 شروع به کار کرد. آنها به خودشان افتخار می کنند که شماره 1 ، بهترین صنعت در هنگام وفاداری مشتری است..

در حال حاضر ، مایعات وب بیش از 30،000 مشتری در 30 کشور جهان دارد. آنها بیش از 500000 سایت تحت مدیریت و پنج مرکز داده جهانی دارند.

این شرکت 100+ میلیون دلاری انواع محصولات و خدمات را ارائه می دهد. اینها شامل سرورهای اختصاصی ، میزبانی وب Cloud VPS ، میزبانی وب Cloud اختصاصی ، میزبانی وب مدیریت شده با WordPress ، میزبانی وب مدیریت شده WooCommerce و انواع راه حل های میزبانی وب سفارشی از جمله موارد دیگر است..

مایعات وب فهرست سالانه شرکت 5000 مجله را به مدت 10 سال پشت سر هم قرار داده اند. Cloudin ‘Cloud آنها را از بین همه ارائه دهندگان خدمات ابری رتبه هفتم قرار داد. و طبق گفته Cloud Spectator ، این شرکت سریعترین VPS مدیریت شده را دارد.

شرکت سازگاری و امنیت را جدی می گیرد. آنها دارای گواهینامه های متنوعی هستند که برای اثبات این موضوع در وب سایت خود منتشر شده اند. آنها با چارچوب سپر حریم خصوصی اتحادیه اروپا و ایالات متحده و چارچوب سپر حریم خصوصی سوئیس-آمریکا مطابقت دارند. این شرکت همچنین سازگار با HIPAA است. سرانجام ، آنها همچنین مقررات عمومی حفاظت از داده ها (GDPR) را رعایت می کنند.

قیمت گذاری

وب مایع سه نوع برنامه را برای میزبانی وردپرس مدیریت شده ارائه می دهد. این طرح ها با نام های حرفه ای ، تجاری و آژانس نامگذاری شده اند. برنامه های ذکر شده در زیر آورده شده است:

ارزانترین طرح حرفه ای نامیده می شود و هزینه 99.00 دلار در ماه است. خیلی زیاد! اگرچه ، نکته خوب در این زمینه این است که می توانید ماهانه به ماه پرداخت کنید. شما موظف به عقد قرارداد نیستید و می توانید در هر زمان فسخ کنید. این بسته به شما امکان می دهد 10 سایت را در خود جای دهید.

50 گیگابایت نیز به شما داده می شود. این در مقایسه با سایر ارائه دهندگان میزبانی که فضای نامحدودی از دیسک داده اند محدود است. اگر 10 سایت در یک حساب کاربری دارید و فقط 50 گیگابایت برای آن ذخیره شده است ، این ممکن است کافی نباشد. در مواردی که مجبورید تصاویر ، فیلم ها و بارگیری های با کیفیت بالا را در سایت خود قرار دهید ، یک فضای ذخیره محدود ممکن است برای شما نباشد.

تهیه نسخه پشتیبان خودکار به صورت روزانه انجام می شود و به مدت 30 روز در خارج از منزل ذخیره می شود. اگر می خواهید این نسخه پشتیبان تهیه کنید (در مواردی که نمی توانید یک مشکل پیچیده را در سایت خود برطرف کنید) ، می توانید فقط با یک کلیک این کار را انجام دهید.

برای هر سایتی که از وب مایع سفارش می دهید SSL اتوماتیک به شما داده می شود. این بدون هزینه اضافی از طرف شما داده می شود. این بدان معنی است که شما می توانید وب سایت خود را ایمن کرده و از اطلاعات حساس موجود در آن محافظت کنید. این همچنین به معنای افزایش رتبه بندی موتورهای جستجو است زیرا Google وب سایتهای امن را نسبت به سایتهای غیر ایمن طرفداری می کند.

اگر تازه با وب سایت خود شروع به کار کرده اید ، یک بستر مرحله بندی به شما داده می شود. این بدان معناست که می توانید سایت خود را قبل از پخش زنده آزمایش کنید. با آزمایش سایت خود می توانید قبل از بیرون آمدن به عموم مردم ، به بررسی ظاهر و احساس آن بپردازید و قادر به شناسایی مشکلات باشید.

Liquid Web خدمات میزبانی وردپرس مدیریت شده خود را جدی می گیرد. آنها نصب وردپرس شما را به روز می کنند و اطمینان می دهند که افزونه های شما تنها نخواهند ماند. Liquid Web اطمینان می دهد که افزونه ها با بروزرسانی خودکار آنها در یک محیط جداگانه ، در سیستم عامل شما تضاد ندارند. اگر همه چیز درست باشد ، پلاگین ها در سایت تولید به روز می شوند.

iThemes همگام سازی نرم افزار نیز گنجانده شده است. این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید به موقع یا خرابی سایت خود نظارت کنید. همچنین به شما امکان می دهد داده های Google Analytics را مشاهده و ردیابی کنید. iThemes Sync Pro به شما امکان می دهد پست های وضعیت سئو را بررسی کنید و آنچه را که مشتری های شما واقعاً در داشبورد سرور وردپرس می بینند ، کنترل کنید. اینها همه در یک مکان واحد قابل انجام است.

با استفاده از درایوهای حالت جامد (SSD) به جای درایوهای مکانیکی سنتی ، سرعت اهمیت پیدا می کند. این بدان معنی است که سرعت بارگذاری سریع وب سایت به دلیل استفاده از سابق بر خلاف دومی ، سرعت بیشتری دارد. تصاویر همچنین به صورت خودکار از طریق افزونه بهینه سازی تصویر فشرده می شوند. مجدداً ، این بدان معنی است که سرعت بارگذاری سریعتر به دلیل کوچکتر شدن اندازه پرونده تصویر.

شما با تمام برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده ، هیچ صفحه مشاهده یا محدودیت ترافیکی ندارید. بنابراین ، شما برای شمارش صفحات هزینه ای دریافت نمی کنید و برای هزینه های اضافی از شما کسر نمی شود. اگر بینندگان وب سایت زیادی دارید و اگر اوج فصل فرا می رسد ، این اتفاق خوبی است.

وقتی نوبت می رسد ، آنها 100٪ ضمانت به موقع شبکه را دارند. یک وعده بزرگ برای ساختن! آنها همچنین دارای 100٪ ضمانت زمان مصرف برق هستند. به علاوه ، آنها 30 دقیقه ضمانت تعویض سخت افزار را به شما می دهند.

گزینه های پشتیبانی

مایعات وب گزینه های گوناگونی برای پشتیبانی در اختیار شما قرار می دهد. این موارد شامل موارد زیر است:

 • پشتیبانی تلفن
 • گفتگوی زنده آنلاین
 • ارسال بلیط
 • دانش محور
 • ابزارهای پشتیبانی

The Knowledge Base حاوی آموزشهایی است که به شما در ادامه و کار کردن سایت ها و حساب های خود کمک می کند. ابزار پشتیبانی شامل یک IP Checker ، SSL Tool و یک درخت DNS است. مورد اول ، IP Checker ، به شما امکان می دهد IP سریع دستگاه خود را به سرعت مشاهده کنید. ابزار SSL به شما امکان می دهد تا اعتبار SSL و سایر اطلاعات را بررسی کنید. ابزار DNS Tree امکان مشاهده سوابق DNS در نمودار درخت را به شما می دهد.

مایعات وب وقتی نوبت به خدمات پشتیبانی مشتری می رسد ، وعده های زیادی می دهند. تلفن & پشتیبانی چت 24/7 در دسترس است و با توجه به آنها ، شما می توانید در عرض چند دقیقه کمک دریافت کنید. ضمانت زمان پاسخگویی اولیه برای میز کمک 30 دقیقه است. اگر این علامت 30 دقیقه ای را از دست دهند ، 10 برابر مبلغی را که از دست داده اند به شما اعتبار می دهند.

ضمانت تعویض سخت افزار 30 دقیقه ای نیز وجود دارد. پس از یافتن سخت افزار اختصاصی سرور معیوب ، ظرف مدت 30 دقیقه یا کمتر جایگزین می شود. اگر بیش از ضمانت گفته شده طول بکشد ، آنها 10 برابر مقدار اضافی زمان را به شما اعتبار می دهند.

آنها چیزهای زیادی قول داده اند ، درست است؟ اما آیا آنها مطابق آن زندگی کردند؟ طبق اکثر بررسی ها ، آنها واقعاً چنین کردند. وای! پشتیبانی مشتری و پشتیبانی فنی آنها از مشکلات آسان و پیچیده بسیار آگاه بودند. و آنها از کمک به مشتریان بسیار خوشحال شدند. این یک امتیاز بزرگ برای مایعات وب است.

طرفداران

هنگام ورود به سیستم با Liquid Web ، مزیت های زیادی وجود دارد. در زیر برخی از آنها آورده شده است:

بدون محدودیت ترافیکی

آنها برای تعداد بازدید صفحه یا هزینه های اضافی هزینه نمی پردازند. می توانید در وب سایت خود یک مقدار نامحدود ترافیک داشته باشید و دیگر نیازی به نگرانی در مورد هزینه های اضافی نیست.

ضمانت 100٪ Uptime

آنها اطمینان حاصل می کنند که وب سایت شما 100٪ از وقت شما تمام شده است. اگر اینطور نیست ، آنها به شما 10 برابر زمان خرابی اعتبار می دهند.

پشتیبانی عالی مشتری

آنها خدمات عالی برای پشتیبانی از مشتری ارائه می دهند که بیشتر مشتریان دوست داشتند. به علاوه ، آنها 10 برابر مبلغی را که از دست داده اند در صورتی که ظرف 30 دقیقه به بلیط های HelpDesk پاسخ ندهند به شما اعتبار خواهند داد.

پشتیبان گیری رایگان

شما از پشتیبان گیری روزانه اتوماتیک که حدود 30 روز در سایت ذخیره می شود دریافت می کنید. وقتی وب سایت شما دچار مشکل شود ، این کار مفید خواهد بود. می توانید بلافاصله با یک کلیک نسخه پشتیبان تهیه کنید. به راحتی 1-2-3 است.

گواهی SSL رایگان

شما برای هر سایتی که سفارش دهید با یک مایع وب یک گواهینامه SSL اتوماتیک دریافت می کنید. این بدان معنی است که شما می توانید وب سایت خود را ایمن کرده و رتبه آن را در موتورهای جستجو ارتقا دهید. این یک شوهر مضاعف است!

وردپرس کاملاً مدیریت شده

گذشته از به روزرسانی وب سایت وردپرس ، افزونه ها نیز برای شما مدیریت می شوند. پلاگین ها در صورت مغایرت با یکدیگر آزمایش می شوند. این کار در یک محیط جداگانه انجام می شود. اگر در حین آزمایش هیچ مشاجره ای بین پلاگین ها ایجاد نشود ، در محل تولید مستقر می شود.

سایت استیج رایگان

قبل از استقرار وب سایت خود ، باید مطمئن شوید که در وضعیت مطلوب خود قرار دارد. بنابراین ، سایت صحنه بندی رایگان به شما امکان می دهد سایت خود را قبل از پخش زنده آزمایش کنید. این تجربه کاربری بهتر را برای بینندگان وب سایت تضمین می کند.

منفی

ارزان نیست

ارزان ترین برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده با دلار 99.00 دلار در هر ماه است. این قیمت ارزان نیست. اگر تازه کار را شروع کرده باشید ، ممکن است نتوانید هزینه آن را بپردازید (اما مطمئناً توجیه شده است).

نتیجه

آنها بسیار جذاب هستند ، نه چیز دیگری برای گفتن. اگر می توانید هزینه را پس انداز کنید ، دیگر به عقب نگاه نخواهید کرد!

SummaryReviewer Matthew RogersReview Date 2018-08-28 بازبینی آیتم مایع وب رتبه بندی خودکار 4یکمیکمیکمیکمخاکسترینام محصول WebPrice مایع
99 دلار

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map