نحوه سرعت بخشیدن به وب سایت وردپرس (بدون تغییر میزبان وب)

Contents

مزیت های افزایش سرعت یک وب سایت چیست؟?

به عنوان یک وب سایت ، تأثیر سرعت وب سایت شما در ترافیک ، تبدیل و درآمد را نباید دست کم گرفت. سرعت در هنگام مرور وب از طریق دستگاه های تلفن همراه بسیار مهم است. به عنوان مثال ، تحقیقات گوگل نشان می دهد که 53٪ از بازدید کنندگان سایت های موبایل صفحه ای را برای بارگیری بیش از سه ثانیه می گذارند.


مطالعات بسیاری دیگر در مورد تأثیر سرعت وب سایت منتشر شده است. به عنوان مثال ، یک مطالعه در سال 2017 نشان داد که یک ثانیه تأخیر در بارگیری سایت می تواند 11٪ بازدید صفحه را کاهش دهد ، 16٪ رضایت مشتری را کاهش دهد و 7٪ از نرخ تبدیل آرزو کند..

توجه به این نکته نیز حائز اهمیت است Google اکنون از آن استفاده می کند سرعت وب سایت به عنوان یک عامل رتبه بندی.

به طور خلاصه ، داشتن وب سایت آهسته بر روی موارد زیر تأثیر منفی خواهد گذاشت:

 • ترافیک و بازدید از صفحه
 • تبدیل
 • حراجی
 • تصویر و ادراک برند در ذهن بازدید کنندگان شما

از آنجا که هدف ما این است که hostingfacts.com را به عنوان منبع برتر در ساخت وب سایت های موفق تبدیل کنیم ، تصمیم گرفته ایم راهنمایی در مورد چگونگی افزایش سرعت وب سایت شما تهیه کنیم. در زیر 21 روش برای افزایش سرعت وب سایت شما آورده شده است:

یاد خواهید گرفت:

به روز رسانی: قبل از شروع بهینه سازی وب سایت خود برای بارگیری سریعتر ، دو مورد وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

ابتدا ، بار-بار وب سایت فعلی خود را از طریق Pingdom یا Google PageSpeed ​​Insights بررسی کنید و بررسی کنید. این به شما کمک می کند تغییرات سایت را هنگامی که سایت خود را تغییر داده اید مقایسه کنید.سرعت میزبانی وب

بینش صفحه های میزبانFacts

ثانیا ، اطمینان حاصل کنید که از وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کرده اید ، زیرا برخی از روش ها به نیشگون گرفتن و ویرایش فایل هایی نیاز دارند که می توانند سایت شما را دچار مشکل کنند. در اینجا نحوه تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت وردپرس و نحوه تهیه نسخه پشتیبان از سایر موارد ارائه شده است …

آماده؟ بیایید با مرحله 1 شروع کنیم:

1. افزونه ها و افزونه های غیر ضروری را حذف کنید

افزونه ها و افزونه های غیر ضروری می توانند سرعت وب سایت شما را با LOT کاهش دهند ، و در صورت استفاده از CMS های وبلاگ نویسی مانند WordPress ، Joomla یا Drupal توجه به آنها بسیار مهم است..

یک مطالعه موردی خوب درباره افزونه های تأثیرگذاری با سرعت وب سایت ، نشان می دهد که چگونه توانست سرعت وب سایت را از 4.23 ثانیه به 1.33 ثانیه برساند. هنگام تجزیه و تحلیل وب سایت ، مشخص شد که افزونه ها به 86٪ از زمان بارگذاری وب سایت کمک می کنند

توجه به این نکته بسیار مهم است که فقط به تعداد افزونه هایی که در وب سایت خود نصب کرده اید نیست ، بلکه به کیفیت نیز مربوط می شود. اگر وب سایت با پلاگین های کمتری دارای افزونه های crappy باشد ، وب سایت با 50 افزونه می تواند خیلی سریعتر از وب سایت با 10 افزونه بارگیری کند. به طور کلی ، شما می خواهید از پلاگین هایی که اسکریپت ها و سبک های زیادی را بار می کنند ، پلاگین هایی را انجام دهید که تعداد زیادی درخواست از راه دور و پلاگین هایی را انجام می دهند که به هر صفحه در وب سایت خود نمایش داده های اضافی از پایگاه داده اضافه می کنند..

در حقیقت ، افزونه ها در ارتقاء عملکرد وب سایت شما کمک می کنند اما استفاده از افزونه فقط درصورتی که اطمینان داشته باشید که کاملا ضروری است ، مهم است..

اگر کاربر WordPress هستید ، ممکن است بخواهید P3 (افزونه عملکرد افزونه) را نصب کنید.

P3_performance

این افزونه برای یافتن تنگناها ، همه افزونه های وردپرس شما را اسکن می کند ، و به شما گزارشی می دهد تا بتوانید ببینید چگونه هر افزونه بر عملکرد وب سایت شما تأثیر می گذارد.

2. دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی در وب سایت خود به طور قابل توجهی محدود یا حذف کنید

اگر فکر می کنید که باید 100 دکمه اشتراک گذاری اجتماعی در وب سایت خود داشته باشید ، دوباره فکر کنید. مشخص کردن تحقیق که باعث ایجاد ترافیک گسترده در وب سایت به دلیل داشتن دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی دشوار است (در هر صورت ، بسیاری از دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی خوانندگان شما را گیج می کنند) دشوار است ، اما تحقیقات نشان می دهد که یک وب سایت کند باعث کاهش ترافیک می شود..

بیشتر دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی از JavaScript استفاده می کنند ، و این در هنگام عملکرد می تواند بسیار مشکل ساز باشد. موارد مکرر در یک فیس بوک یا برخی از سایت های رسانه های اجتماعی دیگر تکرار شده است که قطعاً بر سرعت وب سایت افرادی که دکمه های اشتراک خود را نصب کرده اند تأثیر می گذارد.

راه حل این است که دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را محدود یا حذف کنید ، یا پیکربندی آنها را برای بارگذاری ناهمزمان به طوری که قطع یک سایت خاص رسانه های اجتماعی وب سایت شما را کند نمی کند.

دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی

3. بارگذاری آنالیتیک و شبکه های آگهی به طور همزمان

تجزیه و تحلیل ردیابی کدها و کدهای شبکه های تبلیغاتی همچنین می تواند سرعت وب سایت شما را به طور قابل ملاحظه ای مانع کند ، به خصوص اگر سرور از راه دور کند یا پایین باشد. شما می توانید با پیکربندی کلیه کدهای رهگیری خود برای استفاده از تحویل ناهمزمان ، از بروز این مشکل جلوگیری کنید. به این ترتیب ، قطع یا تأخیر در سرور با شبکه تبلیغاتی یا سرویس تحلیلی شما وب سایت شما را کند نمی کند.

4- سربرگ منقضی شده را فعال کنید

چندین عامل وجود دارد که سرعت وب سایت را تحت تأثیر قرار می دهد ، اما زمان پاسخگویی سرور به سرعت سایت کمک زیادی می کند. هرچه درخواست های بیشتری به سرور شما ارسال شود ، سرعت بارگیری وب سایت شما کندتر می شود.

منقضی می شود Headers به ​​مرورگر بازدید کننده خود بگویید چه موقع بخواهد فایل خاصی را از سرور شما در مقابل حافظه نهان مرورگر خود درخواست کند. اگر یک سررسید منقضی شده است به گونه ای تنظیم شده است که مرورگر بازدید کننده شما فقط یک بار در ماه درخواست یک پرونده ، و آن پرونده از یک بازدید اخیر ذخیره شده است ، پس مرورگر آنها تا یک ماه دیگر دوباره درخواست آن پرونده را نمی دهد. این مانند شمشیر دو لبه برای افزایش سرعت سایت است زیرا تعداد درخواست های HTTP را روی سرور شما محدود می کند و در عین حال بار روی سرور شما را کاهش می دهد زیرا از همان پرونده بارها درخواست نمی شود.

اگر می خواهید Expires Headers را در وب سایت خود پیاده سازی کنید ، این آموزش توسط GTmetrix به شما نشان می دهد که چگونه فقط این کار را انجام دهید.

5. ذخیره کردن را فعال کنید

حافظه پنهان با ذخیره نسخه ای از وب سایت خود در مرورگر خود و ارائه آن به آنها ، تا زمانی که وب سایت شما بروزرسانی شود یا تا زمانی که شما به آن دستور دهید تا نسخه جدید وب سایت خود را در آن سرویس کند ، تجربه بسیار سریع تری را برای کاربران وب سایت شما فراهم می کند..

بسته به بستر مورد استفاده شما روش های مختلفی برای فعال کردن حافظه پنهان وب سایت وجود دارد. برای وردپرس می توانید افزونه های زیر را نصب کنید:

 • W3 حافظه نهان Total
 • W3 Super Cache

اگر چیزی پیشرفته تر می خواهید ، پیش بروید و WP Rocket را خریداری کنید (احتمالاً بهترین است!). برای دروپال می توانید این منبع را دنبال کنید.

در اینجا آموزش های بیشتری درباره نحوه فعال کردن حافظه پنهان برای وب سایت خود آورده شده است:

 • نحوه بهینه سازی سایت شما با ذخیره سازی HTTP
 • مقاله GTmetrix در ذخیره حافظه مرورگر

6. استفاده از شبکه تحویل محتوا (CDN)

اکثر سایت ها بر روی سرورهای ایالات متحده میزبان هستند ، و گرچه این وب سایت ها به طور کلی برای افرادی در ایالات متحده یا افرادی که با یک سرویس VPN در ایالات متحده بازدید می کنند سریعتر هستند ، وب سایت شما برای افرادی از سایر نقاط جهان کندتر خواهد بود. CDN با توزیع پرونده های وب سایت شما در شبکه ای از سرورها در مکانهای مختلف جهان این مشکل را حل می کند تا شخصی که سعی دارد از هند بازدید کند به جای سرور در اروپا از یک سرور در آسیا استفاده کند. این امر منجر به افزایش چشمگیر سرعت وب سایت شما خواهد شد.

برای تعیین میزان کارآیی CDN ها ، متیو وودوارد یک آزمایش را انجام داد و دریافت که استفاده از CDN می تواند سرعت وب سایت را تا 60٪ افزایش دهد.

در اینجا برخی از بهترین گزینه های CDN برای شما آورده شده است:

 • Cloudflare (برنامه رایگان آنها به اندازه کافی خوب است!)
 • KeyCDN (ارزش آن را امتحان کنید)

7. یک هاست بهتر وب دریافت کنید

لیست سریعترین ارائه دهندگان میزبانی وببا عرض پوزش ، اما ما فقط مجبور شدیم آن را به اینجا پرتاب کنیم …

اگر همه کارهایی که برای سریعتر کردن وب سایت خود انجام می دهید کار نمی کند ، یا فقط تفاوت کمی و ناچیز در سرعت سایت از پیروی از بهترین روش ها مشاهده می کنید ، شاید زمان آن رسیده باشد که میزبان وب خود را تغییر دهید.

در مقاله ای برای مجله Smashing ، ماركوس تیلور نشان داد كه چگونه میزبان وب مورد استفاده ، سرعت سایت دو مشتری خود را تحت تأثیر قرار داده است. هر دو مشتری وب سایت های مشابه دارند اما ارائه دهنده هاست متفاوت. یکی از مشتری ها روی سرور اختصاصی قابل اعتماد میزبانی می کند و دیگری میزبان سرور ارزان قیمت ، نتیجه تفاوت زیادی در زمان پاسخ سایت بود. زمان پاسخ DNS مشتری در سرور اختصاصی 7 میلی ثانیه بود در حالی که زمان پاسخ مشتری در سرور ارزان 250 میلی ثانیه بود. هیچ ترفندی یا افزونه ای نمی تواند چنین اختلاف را برطرف کند!

میزبان وب شما هنگام رسیدن به سرعت وب سایت شما بسیار مهم است ، بنابراین از نظرات میزبان ما در اینجا چیز خوبی را انتخاب کنید. با این حال ، طبق آزمایشات و تحلیل های ما در hostfacts.com ، این سه ارائه دهنده میزبانی باید سریعترین (<400ms):

 1. A2 میزبان 320ms
 2. میزبان 363ms
 3. Bluehost 380ms

بنابراین ، مگر اینکه از سازندگان وب سایت استفاده کرده باشید (مانند Wix) برای ساخت سایت خود ، تحقیقات خود را انجام دهید تا بهترین میزبان وب سایت خود را پیدا کنید.

8. موضوع وب سایت شما

دقیقا چه تاثیری در وب سایت شما دارد؟ زیاد! جولیان فرناندز توانست با بارگذاری مضامین ، زمان بارگذاری وب سایت خود را از 630ms به 172ms ببرد. این همان سایت بود ، با همان میزبان ، و هیچ چیز دیگری جز موضوع وب سایت تغییر نکرد و این منجر به افزایش گسترده زمان بارگذاری سایت شد.

حتی اگر از بهترین تنظیمات سرور استفاده می کنید سایت خود را ذخیره نمی کنید اگر از یک موضوع خاموش با کد نفخ استفاده کنید. مطمئن شوید که هنگام جستجوی یک موضوع وب سایت ، نه تنها زیبایی شناسی ، عملکرد را نیز در نظر می گیرید.

9. Google PageSpeed ​​را بر روی سرور خود نصب کنیدسرعت صفحه گوگل

ماژول PageSpeed ​​یک ماژول سرور منبع باز از Google است که به طور خودکار سرعت وب سایت شما را بهینه می کند. این تغییرات را در سرور و پرونده های شما ایجاد می کند ، به دنبال بهترین عملکرد وب سایت ، بدون نیاز به انجام کار دیگری.

اگر اهل فن آوری هستید ، می توانید خود Google PageSpeed ​​را نصب کنید. اگر اهل فن آوری نیستید ، می توانید از میزبان وب / توسعه دهندگان خود بخواهید که آن را برای شما نصب کنند.

10. بهینه سازی و کاهش اندازه تصویر

تصاویر غیر بهینه شده می توانند بسیار سنگین باشند و در نتیجه از منابع سرور زیادی استفاده کنید و بارگذاری بیشتری طول بکشد. اگر متوسط ​​اندازه تصویر در وب سایت شما 1mb یا 2mb + باشد ، شما باید کارهای جدی انجام دهید. می توانید ضمن استفاده از ابزارهای زیر ، از تأثیر منفی بر کیفیت آن ، اندازه تصویر خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید:

 • WP Smush (برای کاربران WordPress)
 • EWWW بهینه ساز تصویر (برای کاربران وردپرس)
 • Kraken (برای همه – دروپال و جوملا)

11- فشرده سازی Gzip را فعال کنید

احتمالاً شما سعی کرده اید که فایلی را در رایانه خود فشرده سازی کنید و مشاهده کرده اید که چه اندازه باعث کاهش شدید این اندازه می شود ؛ یک فایل 60mb می تواند تا 5mb فشرده شود. فشرده سازی Gzip به همان روش کار می کند ، اما برای وب سایت ها؛ Gzip به طور خودکار پرونده های وب سایت شما را در پرونده های فشرده سازی فشرده می کند ، به طور چشمگیر اندازه پرونده های شما را کاهش می دهد و در نتیجه سرعت سایت شما را افزایش می دهد.فشرده سازی gzip

در مقاله Smashing Magazine که قبلاً به آن اشاره کردیم ، سایتی از 68 کیلوبایت به 13 کیلوبایت فقط به دلیل فعال شدن Gzip رفت..

اگر می خواهید فشرده سازی Gzip را در وب سایت خود فعال کنید ، این راهنما توسط GTmetrix مکان خوبی برای شروع است.

12. به طور منظم پایگاه داده خود را بهینه کنید

این روشی است که اغلب نادیده گرفته اما بسیار قدرتمند برای افزایش سرعت وب سایت شما. در صورت استفاده از WordPress یا هر CMS که به استفاده از بانک اطلاعاتی بسیار متکی است ، به ویژه مؤثر است.

برخی از CMS ها و افزونه هایی که نصب می کنید برای ذخیره اطلاعات به داده های خود اعتماد زیادی دارند. این باعث افزایش داده های ذخیره شده در پایگاه داده شما هنگام استفاده از CMS / افزونه می شود و وب سایت شما به تدریج کندتر می شود. این به ویژه در مورد پلاگین هایی که گزارش ها ، آمار و داده های کاربر را ذخیره می کنند ، صدق می کند. همچنین اگر از WordPress استفاده می کنید و بازبینی ها ، پینگ بک ها و لینک های پس زمینه را فعال می کنید ، کاربرد دارد.

شما می توانید با تمیز کردن مرتب از پایگاه داده خود ، وب سایت خود را خیلی سریعتر کنید ، فرایندی که با استفاده از افزونه WP-Optimize در صورت استفاده از WordPress یا دستی (برای سایر سیستم عامل ها) با دنبال کردن این آموزش می توانید خودکار کنید..

13. پرونده های Javascript و CSS را به حداقل برسانید

اگر وب سایت شما از پرونده های JavaScript و CSS زیادی استفاده می کند ، احتمال زیاد وجود دارد که سایت شما به مرورگر بازدید کننده شما بگوید که به طور جداگانه با این پرونده ها رفتار کند. این منجر به درخواست های زیادی می شود که در نهایت منفی سایت شما را تحت تأثیر قرار می دهد. کمینه سازی پرونده های JavaScript و CSS با داشتن یک مکان در آنها ، تعداد فایلهای جاوا اسکریپت و CSS را کاهش می دهد ، بنابراین سرعت وب سایت شما را بطور چشمگیری بهبود می دهد.

14. تصاویر پس زمینه خود را در تصاویر Sprites ترکیب کنید

هرچه درخواست مرورگر کاربر برای سرور شما بیشتر شود ، وب سایت شما برای آن کاربر کندتر خواهد بود. بیشتر قالب های وب سایت از چندین تصویر پس زمینه تشکیل شده است ، و در پایان هر بار بازدید کننده سعی در بارگیری وب سایت می کند ، چندین درخواست مختلف ایجاد می کند. راه‌حل این امر ، ترکیب این تصاویر با یکدیگر است به گونه ای که مرورگر بازدید کننده فقط باید سعی کند هنگام بارگیری وب سایت شما از یک تصویر درخواست کند ؛ این را می توان با Sprites تصویر به دست آورد.

با ترکیب تصاویر پس زمینه در قسمت های مختلف تصویر ، می توانید تعداد درخواست های سربار ، تعداد بایت های بارگیری مرورگر بازدید کننده خود را کاهش داده و تأخیر ایجاد شده در مسیرهای گرد در هنگام بارگیری سرور دیگر منابع را کاهش دهید. این امر به یک وب سایت بسیار سریعتر منتهی می شود.

می توانید از SpriteMe برای ترکیب تصاویر خود با sprites استفاده کنید ، یا می توانید پیشنهادات موجود در این مقاله Smashing Magazine را دنبال کنید.

15. HTTP Keep-Alive را فعال کنید

معمولاً ، هنگامی که مرورگر وب بازدید کننده سعی می کند پرونده ای را از وب سرور شما درخواست کند ، هر پرونده را بصورت جداگانه می گیرد. به عبارت دیگر ، یک اتصال بسته می شود وقتی یک پرونده دستگیر شد و دوباره برای درخواست یک پرونده جدید باز می شود. در این روش از پردازنده ، شبکه و حافظه بیشتر استفاده می شود و در صورت وجود بار زیاد بر روی سرور شما به وب سایت کندتر منجر می شود. فعال نگه داشتن HTTP اطمینان حاصل می کند که تمام درخواست های پرونده به سرور شما از طریق یک اتصال باز انجام می شود و با محدود کردن تعداد اتصالات به سرور شما به یک وب سایت بسیار سریعتر برای کاربران شما منتهی می شود..

با کپی کردن و قرار دادن کد زیر در پرونده .htaccess می توانید زنده نگه دارید:

هدر تنظیم اتصال زنده نگه داشته شود

از طرفی بسته به سرور خود می توانید این دستورالعمل ها را دنبال کنید.

16. رفع تمام لینک های شکسته در وب سایت خود

اگرچه پیوندهای شکسته شده در محتوای شما بر سرعت وب سایت شما تأثیر نمی گذارد ، اگرچه آنها می توانند یک تجربه کاربر بد را ایجاد کنند ، پیوندهای شکسته در URL های JavaScript ، CSS و Image شما می توانند وب سایت شما را تحریک کننده کندتر کنند. حتماً این جنبه های وب سایت خود را برای پیوندهای خراب اسکن کرده و آنها را قبل از ارسال کاربران خود برطرف کنید.

17. از Hotlinking تصویر خودداری کنید

hotlinking تصویر که به عنوان “پیوند درون خطی” نیز شناخته می شود ، عمل پیوند دادن به تصویر در وب سایت شخص دیگر است ، به جای بارگذاری تصویر در سرور خود. در سطح ، این به نظر می رسد عملی است که باعث می شود پهنای باند زیادی را برای شما ذخیره کند ، به خصوص اگر سایتی با ترافیک بالا داشته باشید ، اما در واقع می تواند وب سایت شما را کند کند اگر وب سایتی که میزبان تصویری است که شما در آن لینک داده اید ، دچار خرابی می شود یا کند است.

این که آیا این تصاویر در داخل محتوای شما هستند یا از تصاویر بنر برای تبلیغات شما هستند ، حتماً قبل از پیوند دادن به آنها ، ابتدا تصاویر خود را در وب سایت خود میزبان کنید.

18- تعداد درخواست های خارجی را محدود کنید

برای اطمینان از یک وب سایت کاملاً کاربردی ، باید به فایلها و منابع وب سایتهای دیگر اعتماد کنید. در نتیجه ، شما باید فیلم ها ، ارائه ها و سایر پرونده های چندرسانه ای را جاسازی کنید. اگرچه این کار لزوماً بد نیست ، اگر خیلی زیاد باشد یا اگر از وب سایت های کند درخواست فایل های خارجی می کنید ، می تواند بر زمان بارگذاری سایت شما تأثیر بگذارد.

سعی کنید تعداد درخواست های خارجی وب سایت شما را محدود کنید. در صورت امکان ، میزبان هر تعداد فایل در سرور خود باشید. برای سایر فایلها ، فقط به وب سایت خود اجازه دهید آنها را از وب سایتهای بسیار معتبر درخواست کند.

19. از CMS قابل اعتماد استفاده کنید

CMS شما چارچوب وب سایت شماست. اگر از HTML ساده یا CMS های محبوب و قابل اعتماد مانند WordPress یا Drupal استفاده می کنید ، حتماً خوب هستید. با این حال ، اگر از یک سیستم مدیریت محتوا کمتر یا چیزی که برای خودتان ساخته اید استفاده می کنید ، خطر داشتن یک وب سایت آهسته دارید. اطمینان حاصل کنید که آزمایش های مناسب را انجام داده اید و تحقیقات صحیحی را انجام داده اید تا اطمینان حاصل شود که سریع قبل از استفاده از CMS سریع و مطمئن است.

20- از شتابدهنده PHP استفاده کنید

PHP نیاز به وارد کردن اطلاعات یکسان در وب سایت خود را در تمام مدت کاهش می دهد اما می تواند به زمان بارگذاری وب سایت شما اضافه کند. در صورت امکان می توانید فایل های PHP را با پرونده های HTML ثابت جایگزین کنید ، یا می توانید در صورت وابستگی زیادی به PHP از یک شتاب دهنده PHP استفاده کنید تا وب سایت شما خیلی سریعتر شود..

این مدخل ویکی پدیا شامل لیستی از چندین شتاب دهنده PHP است که می توانید استفاده کنید.

21. دیگران را از Hotlinking تصاویر خود جلوگیری کنید

همانطور که برای جلوگیری از داغ کردن تصاویر سایر افراد مهم است ، شما همچنین باید از دیگران نتوانید از لینک مستقیم تصاویر خود جلوگیری کنید.

هنگامی که افراد تصاویر شما را به هم وصل می کنند ، اساساً آنها پهنای باند شما را سرقت می کنند زیرا هر بار که خوانندگان آنها سعی می کنند تصاویر را در وب سایت خود مشاهده کنند ، به سرور شما درخواست می شود. شما می توانید با غیرفعال کردن لینک مستقیم تصاویر میزبان در سرور خود ، از این کار جلوگیری کنید.

این مقاله در مورد Hongkiat به شما می آموزد که چگونه از اتصال سریع تصاویر خود جلوگیری کنید ، و این ابزار به شما کمک می کند تا بطور خودکار یک پرونده htaccess تولید کنید که از داغ شدن تصاویر شما جلوگیری می کند.

نوبت شما – تست سرعت وب سایت شما

سرعت سایت خود را تست کنیدپس از اجرای پیشنهادات فوق ، شما باید جلو بروید و سرعت وب سایت خود را آزمایش کنید تا ببینید تفاوت وجود دارد (در صورت مشاهده تفاوت در زیر نظر دهید). در اینجا توصیه های برتر ما برای تست سرعت وب سایت شما ارائه شده است:

تست سرعت وب سایت Pingdom: با استفاده از این ابزار ، باید هدف خود را برای کاهش زمان بار سایت و همچنین کاهش تعداد درخواست سرور بدست آورید. این ابزار همچنین سرعت وب سایت شما را با سایر وب سایت های آنلاین مقایسه می کند.

GTMetrix: این ابزار با استفاده از Google Pagespeed Insights و Yslow سرعت وب سایت شما را تجزیه و تحلیل می کند و از A تا F رتبه بندی می کند. همچنین پیشنهادهایی را برای بهبود ارائه می دهد..

تحلیلگر صفحه وب: این ابزار اطلاعاتی در مورد اندازه صفحه و زمان بارگیری وب سایت در اختیار شما قرار می دهد و پیشنهادهایی در مورد چگونگی بهبود زمان بار سایت شما ارائه می دهد.

Google Pagespeed Insights: شما باید به نمره ای نزدیک تر از 100 بروید. همچنین دارای یک ابزار تست سرعت موبایل است که می توانید از آن استفاده کنید.

Yslow: این ابزار سرعت وب سایت شما را بر اساس قوانین یاهو برای عملکرد وب سایت تجزیه و تحلیل می کند.

WebPage Test: هرچه نمره شما به 100 نزدیکتر باشد ، وب سایت شما سریعتر خواهد بود.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector