بهترین سکوهای معاملات سهام (کانادا)

اگر در این صفحه هستید ، احتمالاً متوجه شده اید که استفاده از حساب کاربری محلی TD یا RBC بهترین گزینه نیست. هزینه های بالا و یک رابط وحشتناک برای تجارت و خرید سهام فعال.


وارد کارگزار آنلاین شوید.

دلالان آنلاین با دلایل خوب در طی چند سال اخیر محبوبیت منفجر شده اند – آنها ارزان تر ، سریع تر ، ایمن تر و دارای یک UX بسیار زیبا هستند. ��

نام من گری است و در حالی که این وبلاگ به یادگیری نحوه ایجاد مشاغل آنلاین اختصاص داده شده است ، من تحقیقات زیادی در مورد ابزارهای مختلف سرمایه گذاری انجام داده ام (در صفحه ابزارهای کسب و کار کوچک من بیشتر بدانید).

من همه چیز را از جدیدترین و داغترین مشاوران روبو گرفته تا سرمایه گذاری در هنر سرمایه گذاری کرده ام. این کمی تاسف آور است که کانادایی ها فقط بانک های دیجیتالی مانند عموزاده های ایالات متحده ما ندارند. رقابت کمتر همچنین به معنای معاملات کمتری برای ما با سرمایه گذاری Canucks است.

در این بررسی قصد دارم سیستم عامل های برتر تجاری را تجزیه کنم و آنها را با هزینه ها ، خدمات و سایر خدمات مرتبط طبقه بندی کنم.

note لطفا توجه داشته باشید – من مشاور مالی مجوز نیستم. من توصیه های مالی را ارائه نمی دهم و هیچکدام از این شرکت ها را تأیید نمی کنم. این بررسی 100٪ هدفمند و نوشته شده است تا به خوانندگان کمک کند تا هزینه ها و خدمات مختلف را برای هر شرکت درک کنند. لطفا توجه داشته باشید که استفاده از سیستم عامل های تجارت آنلاین خطرناک است و می توانید پول خود را از دست بدهید. ⚠️

Contents

Guide راهنمای پلتفرم سهام کانادا ����

ظهور سریع سکوهای معاملاتی سهم آنلاین ، به ویژه در یک دهه گذشته ، خرید کانادا را برای کانادایی ها آسانتر و راحت کرده است. اما به دلیل تعدد ویژگیهای ارائه شده ، ضرورت برجسته سازی مناطق تمایز بین آنها را نیز ضروری کرده است.

بدون یک راهنمای خرید ، شما نمی توانید به طور قطعی بدانید که کدام یک از ویژگی های یک کارگزار آنلاین با نوع تجارت شما درگیر است ، همراه با محدودیت های هر.

فاکتورهای اساسی وجود دارد که باید هنگام انتخاب کارگزار آنلاین ، از جمله هزینه ها ، کمیسیون های پرداخت شده ، گزینه های سرمایه گذاری ارائه شده ، گزینه های حساب ، تحقیقات ، خدمات به مشتریان و موارد دیگر مورد توجه قرار گیرد..

تجارت آنلاین یکی از جذابیت های اصلی است زیرا هر دو گزاره ای با ریسک بالا و پر سود دارند ، که به مزاج بیشتر معامله گران روز جذاب است..

با وجود بسیاری از کارگزاری های آنلاین در دسترس ، همه چیز به انتخاب بستر معاملات که مظهر ویژگی های مهم ترین برای شما است ، می رسد.

اینها برخی از عواملی است که در نظر گرفته می شود و یک معامله گر باید برای انتخاب بستر مناسب از آن استفاده کند.

 • مقایسه انتخاب با تمرکز روی ویژگی ها ، ابزارها و دارایی های مربوطه ، برای دیدن چگونگی تأمین نیازهای شما در هر سیستم عامل.
 • مقایسه کمیسیون هزینه ها به خصوص اگر شما بطور مکرر و در حجم زیاد معاملاتی انجام دهید. بررسی کنید که آیا کارگزار هزینه اضافی را برای سفارشات و محصولات سرمایه گذاری تخصصی ارائه می دهد. همچنین در نظر بگیرید که آیا معاملات با ارزش بالا به جای یک مبلغ ثابت تعیین شده ، به عنوان درصد از کل ارزش تجارت شارژ می شوند.
 • چه تحقیق ، توصیه و چه آموزشی  ✅ منابع توسط بستر در دسترس هستند؟ چگونه ابزارهای تحقیقاتی ارائه شده مانند اخبار بازار ، تجزیه و تحلیل و به روزرسانی ها با دیگران مقایسه می شود. این مهم است به ویژه اگر شما یک سرمایه گذار تازه کار و / یا یک خود سرمایه گذار باشید.
 • بستر معاملات است با خدمات بانکی یکپارچه شده است?  ✅ برخی از خدمات کارگزاری امکان انتقال پول از حساب تجاری به حساب های بانکی دیگر ، حتی پس انداز را امکان پذیر می سازند. برخی اقدام به ارائه کارت های بدهی با حساب های خود می کنند.
 • خوب است یکپارچه با فناوری موجود برای فعال کردن حداکثر تلاشهای خود ، مانند ادغام با حساب های بانکی ، تهیه دستگاه های تلفن همراه ، برنامه ها و سایر فناوری ها.

اختلاف معاملات بین کانادا و ایالات متحده

تجارت ایالات متحده در مقابل کانادا

با توجه به نزدیکی هر دو کشور ، موانع تجاری آرام ، از جمله پیوندهای نزدیک فرهنگی و سیاسی ، تجارت سهام بصورت آنلاین در کانادا از بسیاری جهات مشابه تجارت به عنوان ساکن ایالات متحده در حال انجام این کار از ایالات متحده است..

با این حال ، چندین ملاحظه تجاری مهم در کانادا وجود دارد ، اما در ایالات متحده عاملی نیستند. به عنوان یک سرمایه گذار کانادایی ، باید از این تفاوت ها آگاه باشید.

انواع سفارشات و عملیات: types انواع سفارشات مختلف در سراسر صنعت مانند سفارشات بازار ، ساعات محدود و سفارشات متوقف استاندارد هستند. با این حال ، آنچه از نظر سهام تجارت موجود است بین کانادا و بازار آمریکا متفاوت است. مناطق دیگری که می توانند متفاوت باشند انواع سفارش پیشرفته مانند سفارشات مشروط و انعطاف پذیری در معاملات پس از ساعت است.

برنامه های تلفن همراه: پذیرش برنامه تلفن همراه تقریباً در بازار ایالات متحده وجود دارد. در کانادا ، با این وجود ، همه کارگزاران برنامه تلفن همراه ندارند و حتی وقتی این کار را انجام دهند ، کیفیت از نظر ویژگی های ارائه شده می تواند به طرز چشمگیری متفاوت باشد..

خدمات بانکی:  ✅ در ایالات متحده ، بانکهای ارائه دهنده خدمات تجارت آنلاین (مانند مریل لبه از طریق Bank of America) تمایل دارند تجربه مشتری یکپارچه ای ارائه دهند. آنها تلاش می کنند یک رابط ورود به سیستم ثابت بین بانک و بازوی کارگری آن فراهم کنند ، و جابجایی بین این سیستم عامل ها را آسان تر می کند. این امر باعث می شود کارهای دیگری مانند جابجایی پول بین این حساب ها نیز منعطف تر شوند. بنابراین ، ساکنان ایالات متحده انتظار دارند که یک تجربه جامع و یکپارچه تر با عملکرد اصلی هسته مشابه داشته باشند.

خلاصه بهترین سیستم عامل های معاملات سهام در کانادا

دسته بندی ها

1. بهترین حالت کلی – Questrade

 • کمیسیون حقوق صاحبان سهام استاندارد: حداقل 4.95 دلار تا حداکثر 9.95 دلار ، اما بودجه متقابل برای هر تجارت 9/95 دلار است.
 • بهترین قیمت کمیسیون: 0.01 دلار برای هر سهم (حداکثر: 4.95 $).
 • هزینه سالانه: هیچ کدام
 • حداقل برای افتتاح حساب: 1000 دلار
 • هزینه های نگهداری / عدم فعالیت: 24،95 دلار که در هر سه ماه شارژ می شود زمانی که مانده حساب زیر 5،000 دلار کاهش می یابد و حداقل یک تجارت در آن قرار نگرفته است.
 • کمیسیون ETF رایگان: خیر

عکس فوری اطلاعات سریع

برای تأکید بر تأثیر مثبت Questrade ، کانادایی ها این کارگزار آنلاین مستقر در 1999 را نه تنها بهترین برای تجارت در بورس سهام کانادا ، بلکه در ایالات متحده نیز می دانند..

برای کانادایی هایی که در هنگام معامله ارزان قیمت برای چندین سال ، تحمل کوتاه مدت چوب را تحمل کرده اند ، به خصوص در مقایسه با ایالت ها ، قیمت گذاری و رسیدن به Questrade یک تغییر طراوت است. بدون هیچ گونه هزینه سالانه ، صرف نظر از اندازه حساب شما حمل می شود ، Questrade به شما امکان می دهد یک سبد مبتنی بر ETF با 0 دلار بسازید.

تجربه مشتری Questrade بسیار خوب است ، در واقع تقریباً بدون درز. این یک ساختار هزینه barebones است که همراه با یک پلت فرم تجاری عالی متشکل از ابزارهای متعدد برای کمک به معامله گران است.

به عنوان بزرگترین کارگزاری آنلاین مستقل کانادا ، بیش از 9 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت در زمان این نوشتن دارد و به کانادایی ها می تواند گزینه مناسبی برای تجارت و سرمایه گذاری فقط با بانک های بزرگ باشد..

تطبیق پذیری و قیمت گذاری شفاف

پلتفرم معاملات Questrade همه کاره است و به یک سرمایه گذار امکان می دهد یک سبد متنوع از اوراق ، فارکس ، سهام ، CFD ، وجوه بین المللی و ETF بسازد. همچنین امکان دسترسی به IPO ، سهام بین المللی ، حتی فلزات گرانبها و گواهی سرمایه گذاری تضمین شده (GIC) را نیز فراهم می آورد..

این امر که باعث می شود بیشتر پول خود را حفظ کنید ، در ساختار آن به شما امکان می دهد تا مشتریان در هزینه های بیشتری صرفه جویی کنند ، نشان می دهد که آنها می توانند برای خود سرمایه گذاری بیشتری کنند. Questrade با کمیسیون رقابتی کم هزینه ، خود را به عنوان رهبر کم هزینه کشور معرفی کرده و معاملات ETF بدون هزینه را به کانادایی ها ارائه می دهد.

سایر هزینه های رایگان ارائه شده در پاداش Questrade شامل عدم پرداخت هزینه های سالانه حساب RRSP یا TFSA ، عدم باز شدن یا بسته شدن هزینه ها و آزادی انتقال حساب ها.

Questrade با خرید ETF بدون تخفیف و تخفیف های موجود برای معامله گران فعال ، قیمت های شفافی را برای کانادایی ها فراهم می کند که به آنها امکان می دهد تا به طور موثر بازده سرمایه گذاری های سبد خود را ارزیابی کنند..

Questrade به مشتریان خود اجازه می دهد تا از طریق سه سیستم عامل تجاری از جمله فارکس و پلتفرم CFD تجارت کنند. این شامل بسته های داده بازار برای کمک به مشتریان در تصمیم گیری آگاهانه است ، با گزینه های اصلی و پیشرفته به ترتیب داده های واقعی و مستقیم را ارائه می دهد. Questrade همچنین گزینه های قوی برای معاملات بین المللی و منطقه ای را ارائه می دهد.

Questrade به مشتریان ارائه می دهد دو گزینه برای سرمایه گذاری ، هرکدام با هزینه های کمتری همراه هستند: سرمایه گذاری های خود کارگردانی و پرتفوی Questwealth. حالت دوم شما را قادر می سازد که یک نمونه کار از پیش ساخته ایجاد کنید ، در حالی که اولی شما را با حساب خود کارگردانی به دستگاه های خود رها می کند ، اگرچه می توانید در هزینه خود صرفه جویی کنید.

پرتفوی Questwealth شبیه به یک صندوق متقابل است ، بنابراین هزینه های مدیریت با این سبد های متنوع ETF اعمال می شود. با این حال ، از آنجا که این نمونه کارها هوشمندانه توسط متخصصان طراحی شده است ، می تواند به شما در دستیابی سریع تر به اهداف مالی کمک کند ، به خصوص در مقابل پس زمینه هزینه های پایین تر آن (0.25٪ یا 0.20٪ پس از 100،000 دلار).

هزینه های پایین تر Questrade چیزی برای عطسه نیست ، به خصوص که آنها توانایی ترکیب شدن را دارند و درنهایت تا 30٪ ثروتمندتر از آنچه را که می توانستند ترک کنند ، در غیر این صورت بدون مزیت پرتفوی Questwealth بدست می آورند..

بهترین کانادا تجارت سهام

Questrade مبتنی بر وب است اما گزینه برنامه تلفن همراه را نیز فراهم می کند. Questrade علاوه بر یک پلتفرم فارکس و CFD ، از طریق سه سیستم عامل معاملاتی فرصت های معاملاتی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

با این حال ، یکی از مواردی که در مورد Questrade مورد پسند نیست ، این واقعیت است که هنگامی که مانده حساب در زیر 5،000 دلار کاهش می یابد ، هزینه سه ماهه عدم تحرک 24.95 دلار را شارژ می کند..

Questrade با پشتیبانی از انواع مختلفی از حساب ، اعم از نوع سنتی حاشیه حسابها ، تا حساب های بازنشستگی و حتی دوز مناسب برخی از حسابهای مدیریت شده ، قابلیت تطبیق پذیری را فراهم می کند..

لیست کاملی از این حساب ها شامل موارد زیر است: حساب های پس انداز بدون مالیات (TFSA)؛ حساب های حاشیه ای فردی ، مشترک یا سازمانی. وجوه درآمد زندگی (LIF)؛ برنامه های پس انداز بازنشستگی ثبت شده (RRSP)؛ برنامه های ثبت شده پس انداز آموزش (RESP)؛ صندوق های درآمد بازنشسته ثبت شده (RIF)؛ حساب های بازنشستگی قفل شده (LIRA)؛ و حسابهای کاملاً مدیریت شده.

برنامه های بازار Questrade

یک تاجر فعال با توجه به برنامه های داده Questrade گزینه های مختلفی را در دسترس دارد. به عنوان یک تاجر فعال ، به طور خودکار به برنامه Basic دسترسی دارید ، اما با پرداخت هزینه اضافی ماهانه ، می توانید به افزودنیهای داده حتی بیشتر دسترسی پیدا کنید.

برنامه های داده های بازار اساسی هستند (رایگان با همه حساب ها ، داده های بازار را در زمان واقعی فراهم می کند) ، پیشرفته (CAD 19.95 دلار در ماه (CAD ماهانه ، شامل داده های جریان مستقیم) است ، در حالی که بسته پیشرفته 89.95 دلار در ماه می رود. علاوه بر این ، این نقشه ها برای پذیرایی از معامله گران تجاری کانادایی و آمریکایی کالیبره شده است. به عنوان مثال ، طرح پیشرفته با برنامه های بسته بندی داده های ایالات متحده و کانادا همراه است.

بیسیک برای معامله گران جدید و تازه کار ایده آل است. جدا از ارائه داده های با یک کلیک در زمان واقعی ، آن هم با نقل قول های فوق العاده سطح 1 کانادا و هم نقل قول های سطح 1 ایالات متحده. هر دو رایگان هستند.

پیشرفته شامل همه مواردی است که همراه با Basic می شود ، در حالی که داده های پخش زنده سطح 1 را نیز که اضافه شده است اضافه می کنید. سایر مقررات امکاناتی برای کمک به تسهیل سوداگری معاملات روزانه مانند پخش مستقیم برای Trader Intaday است.

جای تعجب نیست که برنامه پیشرفته بیشترین سود را برای معامله گران فعال فراهم می کند. در دسترس هستند سطح پیشرفته 1 و سطح 2 ، که داده های پخش مستقیم را برای کانادایی ها همراه با داده های پخش مستقیم ایالات متحده سطح 1 و تهیه افزودنیهای داده های فردی.

ویژگی های کلیدی و موارد مصرف

 • هیچ هزینه ای در معاملات ETF پرداخت نمی شود
 • بسیاری از ETF ها بر روی پلت فرم آن می توانند رایگان بخرند
 • بدون هزینه سالانه
 • کاملا بدون هزینه افتتاح یا بسته شدن
 • هزینه های معاملاتی کم
 • چندین سیستم عامل تجاری ارائه می دهد
 • پشتیبانی عالی و خدمات به مشتریان ارائه می شود
 • اوراق بهادار مدیریتی مانند Questwealth با هزینه های بین 0.17٪ تا 0.25٪ بسیار کمتر از آنچه که بسیاری از صندوق های متقابل شارژ می شوند
 • اعتماد و شهرت کامل در کانادا

2. بهترین کارگزار بین المللی آنلاین – کارگزاران تعاملی

 • کمیسیون حقوق صاحبان سهام استاندارد: 0.5٪ از ارزش تجارت ، 005/0 دلار / حداقل 1.00 دلار تجارت.
 • بهترین قیمت کمیسیون: 1 دلار
 • هزینه سالانه: هیچ کدام
 • حداقل برای باز کردن حساب: 10،000 دلار
 • هزینه های نگهداری / عدم تحرک: 10 دلار در ماه – 20 / ماه.
 • کمیسیون ETF رایگان: بله (فقط جهانی ETFs)

عکس فوری اطلاعات سریع

اگرچه کارگزاران تعاملی (IB) یک شرکت مستقر در کانادا نیست ، مجموعه تجاری مستقر در ایالات متحده دارای ویژگی هایی است که کانادایی ها آن را دوست دارند. این دسترسی کامل به بازارهای مهم در سراسر جهان ارائه می دهد و به مدت 9 سال متوالی توسط Barron به عنوان یک کارگزار برتر آنلاین رتبه بندی شده است..

اگرچه Questrade هنوز از کوهستان برتر است ، اما Broker های تعاملی عقب نیستند و کانادایی ها ممکن است دریابند که IB یک گزینه جالب و جذاب است ، زیرا با دسترسی کامل به بازارهای مهم جهانی ، به عنوان رقیبی جدی مطرح می شود..

بازوی کانادایی این کارگزاری آمریکایی با تخفیف ، کارگزاران تعاملی کانادا است. بر خلاف سایر شرکتهای کارگزاری تخفیف کانادایی که معمولاً زیرمجموعه یک بانک بزرگ هستند ، کارگزاران تعاملی متعلق به یک بانک نیستند. با این حال ، این جای خالی نیست: با توجه به حجم معاملات روزانه درآمد متوسط ​​، تنها کارگزاران تعاملی بزرگترین شرکت کارگزاری الکترونیکی مستقر در ایالات متحده است..

اخلاق آن نسبت به سرمایه گذاران بلند مدت نسبت به معامله گران فعال گرایش و تمایل دارد. بعنوان مثال ، به عنوان یک معامله گر فعال ، ساختار قیمت گذاری کارگزاران تعاملی به شما کمک می کند تا هزینه های معاملات خود را کنترل کنید.

متأسفانه ، اگر شما یک سرمایه گذار تازه کار و فعال کمتری باشید ، احتمالاً باید به دلیل عدم پشتیبانی بستر IB از پلتفرم IB ، در جای دیگری جستجو کنید. با این حال ، به دلیل گستردگی محصولات خود و تنوع گسترده ای از انواع سرمایه گذاری (حتی سهام پنی را نیز شامل می شود!) ، اگر یک تاجر باتجربه و مکرر هستید که به دنبال کمیسیون کم است ، پس کارگزاران تعاملی احتمالاً انتخاب خوبی برای شما هستند.

بسترهای نرم افزاری غنی

بروکرهای تعاملی چندین سیستم عامل مختلف تجاری مانند ایستگاه های کاری معامله گران (TWS) خود را که به عنوان دسک تاپ کار می کنند ، فراهم می کند. همچنین ، مجموعه محصولات آنها شامل خدمات کارگزاری سنتی به همراه مشاوران روبو و مدیریت ثروت است.

TWS دارای ویژگی های ممتازی است و به کاربران امکان می دهد لیست های تماشایی را حفظ کنند ، معاملات را در زمان واقعی و نظارت بر هشدارها نظارت کنند. TWS دارای یک رابط برنامه کاربردی (API) است که به کاربران امکان می دهد استراتژی های خودکار خود را که در رابطه با نرم افزار TWS اجرا می کنند ، برنامه ریزی کنند..

اگرچه Traders Workstation سکوی پرچمدار IB است ، اما به شما این امکان را می دهد که برای دسترسی به یک تالار گفتگوی مشتری ، وارد پورتال مشتری تحت وب شوید ، از ابزار بازنگری بازار ، انجام تجزیه و تحلیل نمونه کارها و سایر امکانات تجاری استفاده کنید..

با این حال ، با کارگزاران تعاملی باید به صورت ماهیانه ، از حجم معاملات و اندازه معاملات معمولی خود مراقب باشید. این امر به این دلیل است که برنامه های قیمت گذاری کمی متفاوت متناسب با هر دسته وجود دارد. بعلاوه ، IB همچنین حسابهای مختلفی را برای حسابهای مختلف خود دارد که برای جلوگیری از هزینه های مجازات باید با جدیت رعایت کنید..

Questrade و IB از نزدیک با یکدیگر همخوانی دارند ، بنابراین یک تصمیم بین این دو کارگزار به احتمال زیاد بین سهولت استفاده و هزینه ها به تبادل نظر خواهد رسید. با این حال ، کارگزاران داخلی مانند Questrade برای کمک به کانادایی ها در رعایت قوانین و مقررات مالیاتی محلی ، از جمله مدیریت تبدیل ارزها ، موقعیت بهتری دارند..

کارگزاران تعاملی به دلیل تعالی خود در سال 2019 توسط سازمان هایی که روی سرمایه گذاری و تأمین مالی آموزش و پرورش مانند Investopedia تمرکز می کنند ، شناخته شده اند. جوایز بیشمار آن گسترده و متنوع بوده و تأکید بر تطبیق پذیری آن است.

برخی از این موارد عبارتند از: بهترین کارگزاران آنلاین ، بهترین برای تجارت با گزینه ها ، بهترین هزینه با کم هزینه ، بهترین برای سهام پنی ، بهترین برای تجارت روزانه و بهترین برای تجارت بین المللی.

ویژگی های کلیدی و موارد مصرف

 • بهترین برای معامله گران پیشرفته ، آنهایی که در معامله گران با حجم بالا ، گزینه ها ، فارکس و پنی فعالیت می کنند.
 • وسعت گسترده ای از مشتریان به عنوان کارگزاران تعاملی گزینه ای برای استفاده از حداکثر 120 بازار در 31 کشور با استفاده از 23 ارز دارند..
 • این اجازه می دهد تا تجارت بدون کمیسیون در پورتال مشتری شرکت از طریق پلت فرم IBKR Lite کارگزاران تعاملی.
 • نرخ های حاشیه یکی از پایین ترین نرخ در صنعت است ، از جمله هزینه های پایین برای معامله گران با حجم بالا.
 • با این حال ، آن را برای باز کردن حساب حداقل و هزینه های بسیار زیادی برای معامله گران فعال دارد

3. بهترین هزینه های شفاف – لبه سرمایه گذار CIBC

 • کمیسیون حقوق صاحبان سهام استاندارد: 6.95 دلار.
 • بهترین قیمت کمیسیون: 4.95 دلار.
 • هزینه سالانه: هیچ کدام
 • حداقل برای باز کردن حساب: هیچ موردی لازم نیست
 • هزینه های نگهداری / عدم فعالیت: 100 دلار مگر اینکه حداقل مانده 10000 دلار حفظ شود یا اگر صاحب حساب حداقل یک حساب ثبت شده را حفظ کرده باشد.
 • کمیسیون ETF رایگان: خیر

عکس فوری اطلاعات سریع

مزیت کارگزاری بانکی با CIBC Investor Edge مشهود است ، و توانایی آن در ارائه به مشتریان خود آزادی مدیریت و دسترسی به محصولات از بازوی بانکی آن است. این یکی از مواردی است که آن را به یکی از بهترین کارگزاری های کانادایی تبدیل می کند.

CIBC Investor Services Inc که زیرمجموعه CIBC (بانک تجارت امپریال کانادا) است ، که توسط CIBC Investor Services Inc. اداره می شود ، CIBC Investor’s Edge یک کارگزاری آنلاین تخفیف است که برای سرمایه گذاران خود انجام داده است..

بازوی کارگزاری Edge سرمایه گذار به کانادایی ها امکان دسترسی به بازارهای سهام و گزینه های ایالات متحده و کانادا ، صندوق های مبادله ای با ارز (ETF) ، گواهی سرمایه گذاری تضمین شده (GIC) ، اوراق قرضه و صندوق های متقابل با نرخ کمیسیون پایین را می دهد. اگر نسبت به اینها احساس رضایت نمی کنید ، این واقعیت را در نظر بگیرید که هیچ هزینه باز کردن حساب و حداقل اندازه حساب وجود ندارد.

اگر بخواهید از کارگزار قبلی خود تغییر دهید ، به آسانی و انعطاف پذیری شما امکان پذیر است ، تا مبلغ 135 دلار در بازپرداخت های تحمیل شده برای دارایی هایی که 25000 دلار یا بیشتر ارزش آن را دارند بازپرداخت می شود. شاید برای متعادل کردن معادله ، “سرمایه گذار” نیز شما را برای تلاش برای ترک مجازات جریمه می کند ، اگر می خواهید حساب های خود را به یک کارگزاری دیگر انتقال دهید ، با 135 دلار هزینه نقل و انتقالات.

مسئولیت اجتماعی همچنین با سود در CIBC سرمایه گذار CIBC مخلوط شده است. برنامه ثبت شده پس انداز آموزش و پرورش (RESP) ، ابزاری حیاتی است که والدین برای تأمین بودجه تحصیلات پس از پایان فرزندانشان استفاده می کنند ، از بین رفت. علاوه بر این ، دانش آموزان همچنین مجاز به بهره مند شدن از کمیسیون ویژه دانش آموزان CIBC هستند.

تجارت مرکزی: ابزار تحقیق و تجزیه و تحلیل جایزه لبه سرمایه گذار CIBC

علاوه بر این کمیسیون دوستانه دانشجویی خود با نرخ 5.95 دلار مسطح برای هر تجارت ، همچنین پیشرفت های Edge سرمایه گذار را برای کمک به سرمایه گذاران DIY تقویت کرد. بخشی از این ویژگیها برای معامله گران خودمحور شامل آموزش سرمایه گذاران و ارائه مطالب است.

CIBC سرمایه گذار Edge برای معامله گر فعال و سرمایه گذاران خودمحور که می خواهد از کمسیون های کم هزینه این کارگزار استفاده کند ، متناسب است. از آنجا که Edge Investor بخشی از بانک CIBC است ، معامله گران می توانند سایر حسابهای مالی خود را با استفاده از یک حساب هوشمند CIBC یکپارچه با حساب کارگزاری خود ادغام کنند.

این کارگزار علاوه بر دسترسی به منابع تحقیقاتی شخص ثالث که برای یک سرمایه گذار یا بازرگان خود هدایت شده سودمند باشد ، به معامله گرها ترفندهای دسک تاپ ، وب و سیستم عامل های تلفن همراه نیز می دهد..

رابط کاربری برنامه های خود ، به خصوص وب سایت حداقل ، تمیز و ساده است. هرچند برخی ممکن است آن را به دلیل قدیمی بودن متهم کنند. اگرچه دارای یک برنامه تلفن همراه هم در فروشگاه App و هم در Google Play است ، وب سایت سازگار با دستگاه تلفن همراه و کاملاً پاسخگو است و به شما امکان می دهد از طریق یک مرورگر عملکرد مشابه را بدست آورید..

CIBC Investor’s Edge همچنین به شما امکان می دهد معامله ای را به مبلغ 6.95 دلار انجام دهید که علاوه بر اینکه منطقی برای یک کارگزاری تخفیف آنلاین کانادایی است ، با سایر کارگزاری های ایالات متحده نیز قابل مقایسه است. این هزینه کمیسیون در حال حاضر Edge Investor CIBC را در میان ارزان ترین کارگزاری های متعلق به بانک کانادا قرار داده است.

برای آن دسته از معامله گران فعال (که هر سه ماه حداقل 150 تجارت انجام می دهند) – مبلغ کمیسیون آنها به 4.95 دلار در هر تجارت کاهش می یابد. شاید به دلیل وابستگی نزدیک به بانک ، شرکت سرمایه گذار مفهوم حساب های خانگی (مشترک / تجاری) را در بر بگیرد. این انواع حساب اجازه می دهد تا معامله های انجام شده توسط یک عضو تعیین شده خانگی به سمت معاملات سه ماهه حساب شود.

ویژگی های کلیدی و موارد مصرف

 • هزینه های معاف از برنامه های پس انداز تحصیل شده ثبت شده (RESPs)
 • امکان ادغام حسابهای بانکی و کارگزاری را فراهم می کند.
 • هیچ شرطی برای معاملات فارکس وجود ندارد
 • کمیسیون های دوستانه دانشجویی را ارائه می دهد

4. بهترین ابزارهای معاملات مختلف – سرمایه گذاری مستقیم TD

 • کمیسیون حقوق صاحبان سهام استاندارد: 9.99 دلار
 • بهترین قیمت کمیسیون: 7 دلار
 • هزینه سالانه: هیچ کدام
 • حداقل برای باز کردن حساب: هیچ موردی لازم نیست
 • هزینه های نگهداری / عدم فعالیت: 25 دلار در هر ماه.
 • کمیسیون ETF رایگان: خیر

عکس فوری اطلاعات سریع

این یکی از کارگزاران گران قیمت است ، اما تلاش می کند تا با مجموعه گسترده و چشمگیر ابزارهای تجاری و تحقیقاتی ، حسن نیت ارائه دادن از وب بوکر و سیستم عامل پیشرفته داشبورد خود ، آن را تهیه کند..

سرمایه گذاری مستقیم شرکت TD بخشی از TD Ameritrade است که یک شرکت بزرگ ارائه دهنده خدمات سرمایه گذاری و موسسه مالی است. یکی از نقاط قوت آن ، مانند شرکت مادر خود ، وفور منابع تحقیقاتی ، با داشتن ابزارهای تحصیلی فراوان ، به ویژه در مقایسه با همسالان متعلق به بانک است..

به عنوان یک کارگزاری آنلاین متعلق به بانک ، این امکان را به شما مشتری می دهد تا چندین حساب و محصول را از طریق بستر آنلاین TD مدیریت کنند. اگرچه این مرکز وب است ، اما یک معامل trad فعال برای سرمایه گذاران فعال و همچنین سرمایه گذاران بلند مدت نیز ارائه می دهد.

TD Direct Investing به تجار اجازه می دهد تا از ابزارهای نمودار و تجارت اولیه استفاده کنند. این نرم افزار یک سرویس کامل همراه ارائه می دهد که قابلیت های تجارت را به همراه جریان های خبری مداوم و تفسیرها به شما کمک می کند تا تجارت را تقویت کند.

این مرکز دارای تعدادی از خدمات مشتری است و اگر کانادایی هستید ، حتی می توانید برای کمک حضوری یک قرار ملاقات در شعبه محلی TD Direct خود ترتیب دهید..

ویژگی های کلیدی و موارد مصرف

 • بسیار گران اما با ابزارهای آموزشی و تحقیقاتی مناسب
 • با کمک ابزارهای پیشرفته و فناوری برای کمک به تجار در تجارت
 • یکی از بهترین برنامه های سرمایه گذاری مستقیم
 • خوب و آسان برای استفاده

5. بهترین برای تحقیق – سرمایه گذار Qtrade

 • کمیسیون حقوق صاحبان سهام استاندارد: 8.75 دلار
 • بهترین قیمت کمیسیون: 6.95 دلار
 • هزینه سالانه: هیچ کدام
 • حداقل برای باز کردن حساب: هیچ موردی لازم نیست
 • هزینه های نگهداری / عدم فعالیت: 25 دلار در هر ماه.
 • کمیسیون ETF رایگان: بله

عکس فوری اطلاعات سریع

Qtrade Investor یک کارگزاری آنلاین کاملاً کانادایی با فناوری برنده جوایز است ، همراه با ابزارهای تحقیقاتی مستقل که تجارب پویایی در تجارت را در اختیار کاربران قرار می دهد..

قابل اعتماد است ، و شهرت آن برای ایمنی کاملاً به دست آمده است. این رکورد دارای سابقه طولانی است (در سال 2000 تاسیس شد) ، سطح بالایی از حمایت از سرمایه گذاران را در اختیار شما قرار می دهد و توسط یک تنظیم کننده رده بالا تنظیم می شود (سازمان تنظیم مقررات صنعت سرمایه گذاری کانادا (IIROC)).

در حالی که Questrade با توجه به بستر تجاری برتر خود ، Qtrade را پشت سر می گذارد ، Qtrade از ابزارهای آموزش متوسط ​​برخوردار است. این یک مرکز تحقیقات سهام بسیار قوی تر و ابزارهای تجزیه و تحلیل نمونه کارها را ارائه می دهد. علاوه بر این ، Qtrade ، بی دردسر استقبال در افتتاح حساب ایجاد می کند.

ابزارهای برجسته تحقیق و آموزش

آنچه Qtrade را به یک پلت فرم معاملاتی استثنایی تبدیل می کند ، وسعت ویژگی ها و قابلیت های آن است. این کمک به سرمایه گذاران در هنگام ایجاد یک نمونه کارها سفارشی برای تخصیص دارایی می کند ، تحقیقات فنی عمیق و نقل قول های جریان را در زمان واقعی فراهم می کند. این حتی کمک به برنامه ریزی بازنشستگی می کند.

مشارکت این شرکت با مورنینگستار توانایی خود را برای به دست آوردن تحقیقات برجسته در مورد صندوق های بین المللی ، تقویت کرده است ، در حالی که به مشتریان خود تجزیه و تحلیل اساسی در مورد امور مالی و چشم انداز شرکت های عمومی می دهد.

Qtrade به غیر از مرکز تحقیقات و آموزش سهام ، پیوندهای اطلاعاتی مفیدی را علاوه بر ماشین حساب ها برای کمک به معامله گران در برآورد بازده احتمالی خود به نمایش می گذارد. Qtrade همچنین با یک صفحه نمایش بسته بندی شده است تا معامله گران بتوانند سهام مورد نیاز خود را پیدا کنند ، از جمله ETF ، هزینه های صندوق ها و وجوه متقابل که معیارهای مشخص خاصی را برآورده می کنند (به عنوان مثال نسبت P / E ، و سود سهام – در صورت استفاده).

Qtrade بسیار زیرک و سریع است و به اندازه کافی پیشگیرانه است تا بتواند لیستی از سازمان دیده بان را برای سرمایه گذاری های بالقوه در اختیار معامله گران قرار دهد ، سپس در مورد تغییرات مهم یا اخبار مربوط به سرمایه گذاری هایی که به آنها علاقه نشان داده اند ، به آنها هشدار دهید.

همه اینها با هم ترکیب می شوند تا یک منبع آموزشی شگفت انگیز را ایجاد کنید که به منظور ارتقاء توانایی شما در تصمیم گیری های با سرمایه گذاری سالم ساخته شده است. اگرچه این خانه مسکونی است ، اما دسترسی آن به خارج از کانادا به ایالات متحده گسترش می یابد و هزینه هایی که هزینه آن در مقایسه با سایر کارگزاران کانادایی نسبتاً رقابتی است..

یکی از اشکالات Qtrade این است که فاقد کارت بدهی / کارت اعتباری یا یکپارچه سازی کیف پول الکترونیکی است و عملکرد معاملات سپرده و برداشت را دشوار می کند.

ویژگی های کلیدی و موارد مصرف

 • عالی برای خرید صندوق های متقابل.
 • خدمات مشتری درجه یک.
 • ابزارهای آموزشی و پژوهشی عالی

انواع مختلف تجارت

تجارت اساسی: در تجارت بنیادی ، شرکت یا فرد درگیر به دنبال ایجاد معاملات بر اساس تحلیل اساسی است. اصولگرایان با بررسی و اندازه گیری اخبار اقتصادی و عوامل مالی مربوط به امنیت اساسی ، ارزش ذاتی سهام یا اوراق بهادار را محاسبه می کنند..

برخی از عواملی که مورد توجه قرار گرفته عبارتند از: تغییر ساختار و سازماندهی مجدد یک شرکت ، گزارش سود واقعی یا پیش بینی شده ، رویدادهای شرکت ، تقسیم سهام ، ادغام و مالکیت. همه اینها می توانند بر ارزش سهام قابل توجه باشند.

معاملات نوسان: معاملات نوسان نیز معامله گران اساسی هستند. تنها تفاوت این است که معامله‌گران نوسان ، موقعیت سهام خود را بیشتر از یک روز ، معمولاً 1 تا 7 روز نگه دارند. بنابراین ، معامله گران نوسان در زمینه شناسایی و ضبط روندهای کوتاه مدت تخصص دارند و با استفاده از اسکناس فنی برای یافتن سهام هایی که دارای شتاب قیمت کوتاه مدت هستند.

پوسته پوسته شدن: در غیر این صورت به عنوان تجارت خرد شناخته می شود ، تلاش می کند تا از تغییرات ناچیز قیمت سود کسب کند ، معمولاً شامل معاملاتی است که در عرض چند ثانیه یا دقیقه ادامه دارد.

معاملات روزانه: این در مورد خرید و فروش سهام در همان روز است ، بر خلاف برگزاری بلند مدت موقعیت سهام. در مقایسه با مقیاس گذاری ، افق زمانی طولانی تر وجود دارد که یک معامله گر روز تمام معاملات را قبل از بسته شدن بازار می بندد..

تجارت فنی: همانطور که از نام این شرکت پیداست ، تجارت فنی روی جنبه های کمی و کاربردی تجارت و استفاده از نمودارها و نمودارها برای تجزیه و تحلیل سهام ، همراه با نمودارهای شاخص تمرکز دارد. تجارت فنی به دنبال الگوهای مانند علائم همگرایی یا واگرایی در نقاط داده است که ممکن است نشانگر خرید یا فروش سیگنال به معامله گر باشد.

معاملات لحظه ای: در این نوع تجارت ، معامله گران موج موج حرکت سهام را سوق می دهند و به دنبال جابجایی سهام هستند که ممکن است نشان دهنده حرکت قابل توجهی در جهت خاص با حجم بالا باشد. این شبیه به پرش به باند باند سهام است که “در حال شکستن” است تا بتواند سود حاصل از حرکت قیمت خود را به دست آورد..

قوانین تجارت سهام کانادا

این طبقه بندی با توجه به اینکه بورس اوراق بهادار تورنتو (TSX) به عنوان نهمین بورس بزرگ جهان ، سومین بورس اوراق بهادار در آمریکای شمالی از نظر سرمایه است ، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این دقیقاً زیر پاشنه های بورس نیویورک (NYSE) و Nasdaq دنبال می شود. تنها در دارایی ها ، TSX دارای سرمایه بازار در محله 2.3051 تریلیون دلار است.

علاوه بر این ، به دلیل نزدیکی و پیوندهای دوستانه ، کانادایی ها از تجارت اوراق بهادار در مبادلات NASDAQ و NYSE در ایالات متحده دسترسی یکپارچه دارند. و اینها همچنین بخش قابل توجهی از معاملات سهام را نشان می دهد ، زیرا به ترتیب بزرگترین و دومین صرافی بزرگ دنیا هستند..

در حالی که یک بازار کارگزاری با این اندازه ترکیبی مزایای خاص خود را از قبیل اقتصاد مقیاس و انتخاب فراوان را به همراه دارد ، مسئولیت های خاصی را نیز بر عهده می گیرد که معامله گران در بازارهای کوچکتر از آنها خسته نمی شوند..

این راهنما به منظور ارائه بینش برای کانادایی ها برای تمایز بین توانایی های بهترین کارگزاری های بورس سهام است تا بتوانند از نقاط قوت موجود در روش های معاملاتی خود سرمایه گذاری کنند..

فرض کنید که قیمت های ذکر شده در این راهنما به دلار کانادا باشد.

دستگاههای مختلف حاکم ، فرامین مختلف

کانادا فاقد یک نهاد واحد و یکپارچه است که تجارت سهام را تنظیم می کند ، بنابراین ما به دو ارز برتر مبادله ای معاملاتی نگاه کردیم تا در مورد قوانین تجارت غالب آن ، به ما توجه کنند. از آنجا که مرکز ثقل فعالیتهای تجاری در کانادا ، بورس اوراق بهادار تورنتو (TSX) و بورس اوراق بهادار کانادا (CSE) هستند ، این موضوع مورد توجه ما قرار گرفت..

کانادا دارای دو مبادله سرمایه گذاری عمومی است ، یعنی مبادله سرمایه گذاری TSX (TSXV) و بورس اوراق بهادار کانادا (CSE). بورس اوراق بهادار تورنتو (TSX) به بزرگترین کانادا تبدیل شده است.

برای ناآگاهان ، فرض کنید که بورس اوراق بهادار تورنتو (TSE یا TSX) مشابه نسخه کانادا از بورس نیویورک باشد ، سپس بورس کالا TSX (TSX-V) معادل مبادلات کوچک NASDAQ یا مبادلات OTCBB است. از نظر دید بازار ، TSXV پادشاه است اگرچه CSE از نظر هزینه ، سهولت و کارایی بهتر است.

ما از طریق تنظیم این نهادهای اصلی تجارت ، به بررسی قوانین تجارت سهام کانادا خواهیم پرداخت.

توجه: تقریباً هر آنچه در زیر آورده شده است خلاصه می شود و به دلیل محدودیت زمان و مکان کاهش می یابد. افرادی که مایل به کسب دانش عمیق تر و گرانقیمت تر هستند ، باید در اینجا بخوانند.

بورس اوراق بهادار کانادا (CSE)

الزامات گزارش CSE ساده تر شده و مزیت اضافه شده در کاهش موانع لیست ، باعث شده است.

تصویب به عنوان یک فروشنده

 1. بورس ممکن است به تعقل خود از این دستورالعملها در تأیید یک فروشنده پیروی کند:
  1. آیا متقاضی به عنوان فروشنده بدون قید و شرط تأیید شود.
  2. از تصویب درخواست خودداری کنید ، خصوصاً بعد از اینکه بورس فاکتورهای ذیل را در نظر گرفت ، اما به این موارد محدود نمی شود:
   1. فروشنده به دلیل صداقت ، حلالیت ، آموزش یا تجربه یا صلاحیت در نظر گرفته نشده است
   2. بورس تصور می کند که چنین تصویب دیگری در جهت منافع عمومی نیست.

حقوق متقاضی

 1. اگر بورس پیشنهاد دهد كه فروشنده را منوط به شرایط و ضوابط خود تأیید یا رد كند ، متقاضی باید:
  1. از طریق بیانیه ای مبنی بر اینکه بورس پیشنهاد می دهد متقاضی را با توجه به شرایط و ضوابط خود تأیید یا رد کند ، به آنها اطلاع داده می شود.
  2. درخواست تجدیدنظر در مورد تصمیم منتشره از بورس را داد.

دسترسی به سیستم تجارت

 1. یک فروشنده نباید اجازه دسترسی یا دسترسی به هر کس را به سیستم تجارت بگذارد مگر اینکه شرایط زیر برآورده شود:
  1. این فرد یک معامله گر مورد تأیید است که از وضعیت خوبی در بورس اوراق بهادار تورنتو یا بورس سرمایه گذاری TSX برخوردار است.
  2. در استفاده از سیستم تجارت ، فروشنده صریحاً موافقت كرده است كه تمام مسئولیت های ناشی از استفاده از سیستم را بپذیرد.

خلاصه

تاجر کانادایی برای استفاده از یک بازار گسترده داخلی و آمریکای شمالی موقعیتی منحصر به فرد دارد. اما برای اینکه این مزیت به یک استراتژی برنده تبدیل شود ، یک معامله گر باید از ابزارها و ویژگی های لازم برای موفقیت در این بازار آگاهی روشنی داشته باشد..

این راهنما خلاصه ای از معاملات و مزایای رقابتی است که کارگزاری های آنلاین در این منطقه ارائه می دهند ، چه به بازرگانان تازه کار ، چه فعال و چه از طرف خودشان..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector