Ocean Digital – آیا میزبان و ارائه دهنده سرور خوبی است؟ (بررسی 2020)

بررسی DigitalOceanصفحه اصلی DigitalOcean


ما از ابتدای سال 2018 سایت آزمون میزبانی DigitalOcean مان را رصد کرده ایم.

ما در طی این مدت مشتری پرداخت کننده DigitalOcean بوده ایم و معیارهای حیاتی سیستم را با دقت کنترل می کنیم. به خصوص بارهای بار ، پاسخگویی به خدمات مشتری و از همه مهمتر بروزرسانی و خرابی.

تا کنون نتایج امیدوار کننده است ، در اینجا بررسی عمیق ما در مورد چگونگی اندازه گیری آنها با دیگران در خارج ارائه شده است.

DigitalOcean با راه اندازی اولین سرور خود در سال 2011 ، یک شرکت میزبانی ابر آمریکایی است که با هدف کمک به توسعه دهندگان سریعتر و آسان تر برنامه های بیشتری را راه اندازی می کند..

آنچه به عنوان یک شرکت راه اندازی کوچک مستقر در خارج از شهر نیویورک شروع به کار کرد ، رشد چشمگیری پیدا کرده است و به یک مشتری رسیده است که بالغ بر نیم میلیون توسعه دهنده.

هدف نهایی DigitalOcean استفاده از یک درایو حالت جامد یا SSD برای ایجاد یک پلتفرم کاربر پسند است که به ثروت مشتری آنها امکان انتقال پروژه ها به ابر و از ابر را می دهد و باعث افزایش تولید با سرعت و کارایی می شود..

آیا به اندازه کافی خوب است که یک روز به عنوان یکی از 10 سرویس برتر میزبانی ما قرار بگیرد?

بیایید!

مزایای استفاده از میزبانی DigitalOcean

1. حداکثر زمان متوسط ​​فوق العاده 99.99٪

میانگین زمان به روز صنعت برای سرویس میزبانی ابری 99.94٪ است.

DigitalOcean آن را بیرون می اندازد (با هدف در نظر گرفته شده) با 99.99 wh شدید.

این بدان معناست که از آوریل 2018 تا مارس 2019 ، DigitalOcean تنها هشت قطع داشت که همه در کنار هم فقط 43 دقیقه برابر بودند.

که Bluehost را به عنوان معتبرترین میزبان ما تا به امروز مرتبط می کند. ما نمی توانیم چقدر شگفت انگیز این مسئله را درک کنیم. اکثر ده سرویس برتر ما بین 99.96٪ و 99.98٪ از زمان به کار هستند.

DigitalOcean آمار 12 ماه گذشته را داردمیانگین به روز رسانی DigitalOcean 2018-2019 | آمار را مشاهده کنید

میانگین زمان بروزرسانی برای 12 ماه گذشته:

 • میانگین زمان بروز رسانی مارس 2019: 100٪
 • فوریه 2019 میانگین زمان بروز: 100٪
 • میانگین زمان به روز ژانویه 2019: 99.98٪
 • دسامبر 2018 میانگین زمان بروز: 100٪
 • نوامبر 2018 میانگین زمان بروز: 100٪
 • اکتبر 2018 به طور متوسط: 100٪
 • میانگین زمان بروز سپتامبر 2018: 100٪
 • میانگین زمان بروز آگوست 2018: 100٪
 • میانگین زمان به روز جولای 2018: 99.94٪
 • میانگین زمان بروز رسانی ژوئن 2018: 100٪
 • ممکن است زمان بروز رسانی متوسط ​​ماه مه 2018: 100٪
 • میانگین زمان بروز رسانی در آوریل 2018: 100٪

همانطور که مشاهده می کنید ، کمترین میزان افت در Uptime در تابستان وجود دارد که کمترین میزان ثبت آن در Uptime با 99.94٪ در ماه جولای است. اما سیستم در آگوست دوباره برمی گردد و هیچ وقفه ای در طول سپتامبر ، اکتبر ، نوامبر یا دسامبر رخ نمی دهد.

این پیشرفت در جهت درست است. پیکان دائما در حال پیشرفت است ، نشان می دهد که DigitalOcean در بالای مشکلات خود قرار دارد.

2. بارهای صاعقه سریع

Uptime آماری شماره یک است که هنگام انتخاب میزبان وب باید از آن مراقبت کنید.

از این گذشته – اگر وب سایت شما در حال گذراندن دوره های طولانی به صورت آفلاین باشد ، هر زنگ و سوت روی این سیاره به حساب نمی آید..

ورود به عنوان ثانیه نزدیک سرعت است.

تأخیر وب سایتها نیز ممکن است برای همه اهداف و اهداف “پایین” باشد. سایت های لاغر تقریباً غیرقابل استفاده هستند. ترافیک شما برای گزاف گویی دریغ نخواهد کرد. به معنای واقعی کلمه. اختلاف فقط چند ثانیه می تواند تقریباً سه چهارم از ترافیک وب سایت بالقوه شما را برای شما هزینه کند.

به نظر می رسد دیوانه؟ متأسفانه ، اینطور نیست.

تحقیقات بازار بیان می کند که وب سایت هایی که ظرف مدت 5 ثانیه نمی توانند بارگیری کنند می توانند بیش از 74٪ از ترافیک سایت تلفن همراه را از دست دهند.

در مقابل ، نشان داده شده است که کاهش بار بار باعث افزایش ترافیک و تبدیل فروش به بیش از 74٪ می شود. ما آن را 74٪ اره می نامیم. وقتی از یک جهت خم شود ، شما در حال افزایش هستید ، و در طرف دیگر ، ضرر می کنید.

بنابراین ، این برای دوست ما DigitalOcean چه معنی دارد?

چیزهای خوب. واقعاً چیزهای خوب.

DigitalOcean فقط سریع نیست … سریعترین محصولی است که ما تاکنون مورد بررسی قرار داده ایم. به طور جدی ، سایر برنامه های میزبانی برتر که مورد بررسی قرار گرفته ایم در گرد و غبار قرار می گیرد.

متوسط ​​سرعت بار صنعت 890ms است.

در سریعترین سرعت ، DigitalOcean با سرعتی باورنکردنی 218ms حرکت می کرد. در کمترین سرعت خود ، 496ms بود. حتی در هنگام عملکرد در پایین ترین سطح خود ، تقریباً 50٪ سریعتر از میانگین صنعت بود.

بنابراین ، بیایید ماه به ماه نگاه کنیم تا ببینیم DigitalOcean چگونه عمل کرده است:

DigitalOcean آمار دقیق 12 ماهه گذشتهمیانگین سرعت DigitalOcean 2018-2019 | آمار را مشاهده کنید

این هاستینگ سریع است ، با میانگین سرعت متوسط 357ms.

ماههای گذشته به طور مقایسهای برخی از سریعترین مواردی است که ما تاکنون دیده ایم که باعث می شود DigitalOcean به عنوان یک رقیب در اولین رده در کل سایت قرار داشته باشد. در حال حاضر ، سریعترین سرعت متعلق به A2 Hosting است.

3. اکوسیستم محصول دوستانه برای توسعه دهنده

DigitalOcean فقط یک تسویه حساب یک ترفند نیست.

در حقیقت ، مجموعه محصولات آنها ظرفیت بالقوه ای را برای توسعه دهندگان فراهم می کند.

گزینه های مختلف ارائه شده توسط DigitalOcean چیست؟ خوشحالم که خواسته ای!

✅ قطرات

قطره ها یک سکوی محاسباتی مقیاس پذیر است که می تواند برای پاسخگویی به همه نیازهای برنامه کسب و کار شخصی سازی شود. همچنین شامل ذخیره سازی ، نظارت و امنیت پیشرفته می باشد.

قطرات DigitalOcean

می توانید قطرات استاندارد یا بهینه شده را انتخاب کنید و سپس به محتوای قلب خود سفارشی سازی کنید. قطرات اجازه می دهد تا برنامه ها و تنظیمات وقت گیر را صرفه جویی کند تا به سمت راست به سمت استقرار کد حرکت کند.

✅ فضاها

در حالی که Droplets برای استقرار برنامه است ، Spaces در مورد ذخیره سازی شی ساده است.

ما در مورد سیستم امنیتی صحبت می کنیم که به شما امکان می دهد داده ها را به برنامه ها و کاربران نهایی ذخیره و تحویل دهید. فضاها تحت یک فرآیند ساده کار می کنند و با یک UI یا API با کشیدن و رها کردن ، یک فضای ذخیره سازی قابل اعتماد ایجاد می کنند.

فضاهای DigitalOcean

از فضاها می توان برای ذخیره سازی فایل های پشتیبان ، وبلاگ ها ، تجزیه و تحلیل داده ها و موارد دیگر استفاده کرد.

این سرویس همچنین مقیاس پذیر است ، بنابراین Spaces می تواند با شرکت شما رشد کند. چه چیز دیگری – فضاها را می توان با سایر ویژگی های DigitalOcean ترکیب کرد ، یا می تواند به تنهایی مورد استفاده قرار گیرد.

✅ Kubernetes

Kubernetes محصولی است که در اواخر سال 2018 توسط DigitalOcean به بازار عرضه می شود.

اطلاعات زیادی در مورد آن وجود ندارد ، اما این شرکت در وب سایت رسمی خود اعلام کرده است که Kubernetes ، “برای توسعه دهندگان و مشاغل که می خواهند روشی ساده برای استقرار و مدیریت بار کار ظروف در ابر باشند ، طراحی شده است.”

آنها در حال حاضر دسترسی اولیه به محصول را ارائه می دهند ، که با یک خوشه رایگان Kubernetes تا سپتامبر 2018 ارائه می شود.

4. قیمت گذاری قابل تنظیم

حتی اگر ما آن را تحت عنوان Cons نیز داشته باشیم ، فکر می کنیم بسیار جالب است که شما می توانید هر آنچه را برای پرداخت هزینه می کنید ، سفارشی سازی کنید – ذخیره سازی سایت ، استفاده از CPU ، پهنای باند ، بانک اطلاعاتی ، حافظه و غیره. کاربر پیشرفته و در حال حاضر دقیقاً با آنچه شما نیاز دارید ، اهداف خود را ، چه چیزی لازم ندارید و غیره آشنا هستید.

5. پشتیبان گیری روزانه

DigitalOcean روزانه نسخه های پشتیبان را انجام می دهد و همیشه می توانید حداکثر 7 روز قبل داده را بازیابی کنید. حتی اگر DigitalOcean از زمان برتر برخوردار باشد ، همیشه بهتر است از امنیت متاسف باشید!

6. امنیت خوب

داده ها و ترافیک شما همیشه امن است. این چیزی است که بسیاری از میزبان های دیگر حتی روی آن تأکید زیادی ندارند یا حتی ارائه نمی دهند. DigitalOcean اطمینان می دهد که داده های شما از انتهای آن محافظت می شوند. این نگه داشتن این اتصالات و ویروس های ناخواسته از سیستم سایت شما یک مزیت بزرگ است.

به طور پیش فرض ، DigitalOcean رمزگذاری را به حجم خود اضافه کرده است. اگر می خواهید یک لایه امنیتی اضافی مانند بسیاری از ویژگی های آنها اضافه کنید ، باید یک آموزش را طی کنید ، مراحل را دنبال کنید و کد نویسی را برای موفقیت بدانید..

منفی استفاده از هاستینگ DigitalOcean

1. برای کاربران پیشرفته (Jargon + Complex)

علامت یک محصول واقعاً عالی در توانایی آن در خلاصه کردن خدمات خود به تعبیر غیرمستقیم است.

این موضوعی است که شرکتهای فناوری ، به ویژه ، سخت می توانند سر دسته جمعی خود را بپیچند.

به همین ترتیب ، بیشتر سایت ها و سیستم عامل های فناوری تمایل دارند که پر از نشاط باشند. مانند “کلمات یا اصطلاحات ویژه ای که توسط یک حرفه یا گروه خاص استفاده می شود و درک دیگران دشوار است”.

وقتی کسی به محصولات فنی مانند DigitalOcean نگاه می کند ، وسوسه متوسل شدن به زبان مبتنی بر ژارگون آشکار می شود. شما با داده های فنی زیادی سر و کار دارید – یک متخصص در این زمینه مجبور است آن را بنویسد همانطور که می داند ، و نه این که چگونه یک انسان معمولی می تواند آن را درک کند.

گزینه های مقیاس گذاری DigitalOcean

این کار بزرگی برای کاربران پیشرفته و قدرتمند نیست. آنها آن را دریافت خواهند کرد. این همه منطقی خواهد بود.

اما برای مبتدیان؟ شانسی وجود ندارد.

این منطقه ای است که DigitalOcean به طرز چشمگیری شکست می خورد. نسخه سایت پر شده است با اصطلاحات فنی و کلمات اختصاری و بدون توضیحات. آنها به وضوح محصول خود را به طور خاص به توسعه دهندگان بازاریابی می کنند.

بنابراین ، دیگران تلاش خواهند کرد تا دریابند که چگونه یک سایت را به سمت بالا ، راه اندازی ، نگهداری یا حتی رشد وب سایت خود بکشند.

در مقایسه ، HostGator یک کار شگفت انگیز را برای ساده کردن زبان وب سایت خود به این معنی انجام می دهد که یک میانگین جین یا جو می تواند به طور جامع درک کند. این محصولی کاربر پسند برای مبتدیان و کاربران پیشرفته است.

در مورد DigitalOcean اینگونه نیست.

2. ویژگی های اصلی فاقد سایر میزبان های مصرف کننده است

بیشتر میزبانهای وب که مورد بررسی قرار داده ایم ، همان “موارد اضافی” را حذف می کنند. “چیزهایی مانند پشتیبان گیری ، احتمالاً یک CDN خوب ، و حتی یک گواهی SSL.

بر خلاف دیگران ، به دلیل اینکه DigitalOcean به یک جمعیت پیشرفته تر می رسد ، آنها مجموعه ای از ویژگی های اساسی را که بسیاری از میزبان های دیگر پس از ثبت نام برای شما فراهم می کنند یا مراقبت نمی کنند ، ندارند..

مواردی مانند:

 • name نام دامنه رایگان با هاستینگ
 • ❌ امکان خرید حتی نام دامنه
 • مهاجرت سایت رایگان

منظور من – آنها می توانند در برخی از این موارد به شما کمک کنند. اما نباید هنگام دستیابی به سیستم از خدمات دستی زیادی انتظار داشته باشید.

که در واقع ما را به نکته بعدی خود می رساند:

3. پشتیبانی محدود مشتری

اکثر شرکت های میزبان برخی از انواع پشتیبانی 24/7 را ارائه می دهند.

همیشه ممکن است خیلی خوب نباشد ، اما حداقل چیزی است.

متأسفانه ، DigitalOcean چیزی شبیه به این ندارد. اگر وب سایت شما از نیمه شب پایین می آید (که اگر در بازارهای خارج از کشور سروکار دارید می تواند فاجعه بار باشد) ، کسی نیست که بتواند با آن صحبت کند. شما باید به وب سایت آنها بروید و با استفاده از فرم آنلاین آنها ، بلیط پشتیبانی را باز کنید.

پشتیبانی مشتری DigitalOcean

اگر مشکلی پیش آمد ، دوست داریم اعتماد خود را به شرکتی که یک گفتگوی چت در اختیار ما خواهد بود ، قرار دهیم تا با ما (یا حداقل یک خط هوایی پشتیبانی) ارتباط برقرار کنیم..

حتی اگر 24 ساعت نباشد ، امکان مکالمه با یک انسان زنده واقعی در زمان واقعی در ساعات کاری بهتر از فرم تماس با وعده های مبهم “ما به زودی به شما باز خواهیم گشت.”

علاوه بر این ، فرم تماس آنها حتی کار نمی کند!

ما سعی کردیم تا با سؤالی درباره محصول Kubernetes آنها را پر کنیم ، زیرا وب سایت کمی مبهم به نظر می رسید که چه کاری می تواند انجام دهد.

ما با یک پیام خطا مواجه شدیم.

پشتیبانی مشتری DigitalOcean پاسخ نمی دهد

در نتیجه ، ما مجبور شدیم مستقیماً به آنها ایمیل بزنیم ، همین سؤال را دقیقاً ارسال کنیم ، و هنوز باید پاسخی دریافت کنیم ، تا یک روز بعد.

نه تنها شما باید یک کاربر قدرت باشید تا محصول خود را بفهمید بلکه ظاهراً شما هم باید یکی از آنها باشید تا مشکلات خود را نیز برطرف کنید.

4- cPanel پیچیده

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، DigitalOcean قطعاً برای مبتدیان نیست. اصولاً cPanel همان چیزی است که شما باید برای ایجاد وب سایت خود در روز کنید (مگر اینکه با زبان های برنامه نویسی مطابقت خوبی نداشته باشید).

cPanel DigitalOcean

برای شروع DigitalOcean ، باید یک قطره مورد نظر خود (سرورهای DigitalOcean) تنظیم کنید. سپس باید cPanel را زیر یک راهنمای کامل که شامل درج چندین دستور کد است نصب کنید (بله ، شما باید برخی از برنامه نویسی را بدانید) ، ثبت حساب کاربری خود ، نصب پرونده اجرایی و غیره..

مهمتر از همه موارد دیگر ، شما باید حق استفاده از شخص ثالث را برای استفاده از cPanel خریداری کنید. اگر می دانید کجا را جستجو کنید این یک پرداخت ماهانه 20 یا 15 دلار است.

اگر هیچ تجربه ای در زمینه کد نویسی ندارید و اینکه خودتان چگونه یک توسعه دهنده باشید ، پیشنهاد می کنیم ، شما یک توسعه دهنده (یک مورد خوب) را استخدام کنید یا از DigitalOcean دوری کنید و راه حل هایی را پیدا کنید که متناسب با نیازها و مهارت های شما باشد.

قابلیت استفاده cPanel نسبتاً شهودی است ، اما پس از آن دوباره – یک منحنی یادگیری وجود دارد و قطعاً برای مبتدیان نیست.

5. قیمت گذاری گران است (مقایسه ای)

یک جمله قدیمی وجود دارد که می گوید آنچه را برای آن پرداخت می کنید. این گفته معمولاً برای بحث درباره اقلام ارزان قیمت استفاده می شود که در واقع کار نمی کنند. کاملاً برعکس اینجا اتفاق می افتد.

DigitalOcean محصولی کاملاً کاربردی است که قیمت بسیار خوبی دارد.

اول از همه ، اجازه دهید به قطرات نگاه کنیم:

قیمت گذاری DigitalOcean

همانطور که می بینید ، ما Droplet های استاندارد با مبلغ 5 دلار در ماه شروع می کنیم. اکنون ، این تنها با 1 گیگابایت حافظه همراه است. قیمت ها از آنجا افزایش می یابد ، بالاتر و بالاتر می شوند تا زمانی که 80 دلار در ماه برای خدمات رده بالاتر بپردازید.

وقتی به قطرات بهینه سازی CPU نگاه می کنید ، این قیمت ها با 20 دلار شروع می شوند و تا 920 دلار در ماه می روند..

با نگاهی به قیمت های ذخیره سازی ، خیلی بهتر نیست.

قیمت ذخیره سازی DigitalOcean

فضاها ، که با 250 گیگابایت فضای ذخیره سازی شروع می شوند ، از 5 دلار در ماه شروع می شوند که – همراه با اولین ردیف قطره های استاندارد – به 10 دلار در هر ماه می رسد..

آنها یک تن خدمات اضافی دیگر دارند. هر یک از آنها قصد دارد یک پنی زیبا برای شما هزینه کند.

اینها برخی از قیمتهای تند هستند ، به خصوص وقتی که شما در نظر بگیرید که بسیاری از خدمات دارای رتبه برتر ما در ماه 3 دلار یا کمتر می روند.

با این وجود ، مهم است که به یاد داشته باشید که سرعت و کارایی بی نظیری را برای قیمت بالاتر با DigitalOcean کسب می کنید. این مطمئناً چیزی است که باید در نظر بگیرید.

شما در اینجا فقط هزینه میزبانی اولیه یا پهنای باند را نمی پردازید. اگر به آن احتیاج دارید ، این احتمالاً زیاد است.

فقط اگر سایت پر ترافیک (یا چند مورد از آنها) دارید ، این چیزی است که شما می خواهید. و نیاز.

6. قیمت گذاری نیز پیچیده است

پس از ورود به برنامه های قیمت گذاری ، تمام گزینه ها و امکاناتی را که می توانید از آنها استفاده کنید و به روز کنید ، سرگیجه خواهید گرفت. دسته بندی های مختلفی برای پهنای باند ، فضا ، سرورها (سرعت های مختلف) ، CPU ، گزینه های امنیتی و غیره وجود دارد.

به عبارت ساده – با DigitalOcean روشهای زیادی برای پرداخت هزینه ماهانه شما واقعاً گرانقیمت است. بیشتر ارائه دهندگان دیگر 2-5 برنامه مختلف را ارائه می دهند که به خوبی می توانید از آنچه بدست می آورید. با DigitalOcean می توانید همه چیز را خودتان شخصی سازی کنید. این می تواند یک چیز خوب باشد ، اما مگر اینکه شما یک کاربر پیشرفته باشید (همانطور که در بالا ذکر شد) ، بسیار پیچیده و وقت گیر است. به علاوه ، همانطور که در بخش قبلی بیان شد ، قیمت ها نسبت به سایر ارائه دهندگان کاملاً تند است.

آیا ما DigitalOcean را توصیه می کنیم؟?

آره…

… تا زمانی که شما یک برنامه نویس باشید.

اگر فقط یک فرد معمولی هستید که می خواهید یک حضور وب را راه اندازی کنید ، محصولات بسیار کاربر پسند دیگری در آنجا وجود دارد که هزینه شما را به مراتب کمتر می کند.

به نظر می رسد برای کسی که راه خود را در دنیای فناوری می داند ، هیچ محصولی سریعتر یا با کیفیت تر از DigitalOcean وجود ندارد.

مشکل پشتیبانی مشتری و قیمت آن ساده نیست.

اگر بروزرسانی و سرعت مهمترین عوامل برای شما هستند ، DigitalOcean یکی از بهترین انتخاب های موجود در بازار است.

آیا با میزبانی DigitalOcean تجربه ای مثبت یا منفی دارید؟ اگر چنین کردید ، لطفاً یک بررسی شفاف و صادقانه بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map