MidPhase Review: Uptime عالی (99.99٪) ، اما کمی آهسته …

صفحه اصلی MidPhase


MidPhase ارزان است.

مثل ، چهار دلار در هر ماه ارزان است.

اگر زندگی به ما چیزی آموخته است ، اینگونه است که چیزهای ارزان قیمت اغلب خوب نیستند.

منظور ما این است که ، MidPhase باید خدمات به موقع و هولناک مشتری را مانند Web Hosting Pad یا HostMetro داشته باشد. درست?

این چهار دلار حتی یک فنجان قهوه هم نمی پوشاند. چگونه در زمین می تواند هزینه های بسیار ناچیزی را برای خرید و اجرای سرورهای میزبانی بپردازد. به ذکر است که اجاره و کارمندان برای اقامت خود را در سالت لیک سیتی شهر زیبا ، یوتا.

اما MidPhase یک عملیات پرواز شبانه نیست. آنها از سال 98 هستند ، تیم هایی در انگلستان ، اوکراین و هند دارند. از آن زمان ، آنها با گروه UK2 در ’07 ادغام شده اند (صاحب وست هوست نیز هست).

نکته این است: این اولین راودو آنها نیست.

ما در ژوئن سال 2015 یک وب سایت اساسی وردپرس را در MidPhase “برنامه میزبانی وب شخصی” تنظیم کردیم تا عملکرد آنها را تحلیل کنیم ، و ببینیم آیا واقعاً موارد عالی در بسته های ارزان وجود دارند یا خیر..

شما می توانید آمار عملکرد ، مانند uptime را بررسی کنید & سرعت خود را برای کلیک کردن روی “تاریخچه” به عمق خود تغییر دهید.

مزایای استفاده از میزبانی وب MidPhase

اولین چیزی که برای میزبانی 4 دلاری به ذهن شما خطور می کند ، نشستن با تلفن با کسی است که به مدت سه ساعت به زبان شما صحبت نمی کند ، در حالی که سعی می کنید دلیل وب سایت شما را مشخص کنید – دوباره. خوشبختانه ، این حتی به دقیق بودن نزدیک نیست.

در اینجا نحوه عملکرد MidPhase طی روند بررسی 24 ماهه ما آورده شده است.

1. 99.99٪ Uptime بیش از 24 ماه (واقعاً خوب است)

در برابر همه شانس ها ، MidPhase در مدت زمان 24 ماه 99.99٪ به موقع تحویل داد. این فقط خوب نیست ، بلکه پدیده ای است (یکی از موارد بهترین ما بعد از بررسی بیش از سی میزبان وب تا به امروز مشاهده کرده ایم). فقط Bluehost و SiteGround در حال حاضر در همان سطح قرار دارند.

نگاهی بیاندازید:

میانگین زمان حداکثر 12 ماهه:

 • میانگین زمان به موقع ژانویه 2020: 100٪
 • دسامبر 2019 میانگین زمان بروز: 100٪
 • نوامبر 2019 میانگین زمان بروز: 100٪
 • اکتبر 2019 به طور متوسط: 100٪
 • میانگین زمان بروز سپتامبر 2019: 99.98٪
 • اوت 2019 به طور متوسط: 100٪
 • میانگین زمان بروز تا جولای 2019: 100٪
 • میانگین زمان بروز رسانی ژوئن 2019: 99.99٪
 • ممکن است حداکثر زمان بروزرسانی سال 2019: 100٪
 • متوسط ​​زمان بروز رسانی در آوریل 2019: 100٪
 • میانگین زمان بروز رسانی مارس 2019: 100٪
 • فوریه 2019 میانگین زمان بروز: 100٪

آمار آخرین 24 ماهه MidPhaseمیانگین زمان متوسط ​​MidPhase | آمار را مشاهده کنید

2. پاسخ های سریع بلیط پشتیبانی

خوب ، زمان به روز عالی است. این بدان معناست که خدمات مشتری یک کابوس برون سپاری است. چگونه دیگر می توانید ماهانه 4 دلار سودآوری کنید?

ما سیستم فروش بلیط پشتیبانی آنها را آزمایش کردیم و از پاسخ Britton (تکنسین پشتیبانی) در مدت 40 دقیقه از پشتیبانی مشتری آنها ، اطلاعات دقیقی دریافت کردیم. اینگونه مکالمه به نظر می رسد:

پشتیبانی MidPhase

نماینده پشتیبانی مشتری در MidPhase

برخلاف برخی دیگر از میزبان ها ، آنها پشتیبانی تلفنی را با شماره های رایگان و بین المللی ارائه می دهند.

تا کنون خیلی خوب!

3. بسیار ارزان است

آیا ذکر کردیم MidPhase ارزان است?

طرحی بلند مدت با ارزانترین گزینه میزبانی مشترک آنها ارائه می شود 3.95 دلار در هر ماه.

گرفتن؟ این حداقل یک سال تعهد است (که متأسفانه یک ترفند صنعت استاندارد است).

آنها یک برنامه ماهانه به ماه را ارائه می دهند که از 7.95 دلار در هر ماه شروع می شود (شایان ذکر است که برخی از میزبان های دیگر حداقل نیاز به ثبت نام 12 ماهه دارند ، بنابراین این گزینه کوتاه مدت مناسب است).

قیمت گذاری MidPhase

4. مهاجرت رایگان & نقل و انتقالات

MidPhase با ارائه خدمات مهاجرت رایگان سایت برای همه حساب های cPanel ، روند صنعت متداول را ارائه می دهد.

صادقانه بگویم ، این صدایی خیلی خوب بود که درست باشد. بسیاری از میزبان ها ممکن است مبلغی یک سایت را به مبلغ صفر دلار ارائه دهند. اما پس از آن آنها عزیز برای شما بیشتر هزینه می کنند.

برخی دیگر برای جابجایی هر چیزی به شما 150 دلار پرداخت می کنند.

البته MidPhase نیست. خوب است بدانید که با وجود رویکرد ارزان آنها ، آنها مشتری های نیکلی و کم رنگی نیستند که بتوانند این کار را انجام دهند..

ما برای تأیید همه چیز با تکرار خدمات مشتری آنها پیگیری کردیم. و ما خوشحالیم که اعلام کنیم که آنها هزینه بیشتری برای سایتهای اضافی هزینه نمی پردازند ، مادامی که حساب ها دسترسی به cPanel را فراهم کنند.

5. 99.9٪ ضمانت Uptime

آزمایش MidPhase ما در طی چند سال گذشته به موقع بسیار عالی را نشان داد.

با توجه به تعهدشان به زمان به روز تعجب آور نیست.

آنها در سایت خود دارای یک صفحه وضعیت هستند که به روزرسانی های زمان واقعی و همچنین گزارش ها یا حادثه های گذشته را ارائه می دهد.

اما این بهترین بخش نیست.

آنها همچنین برای بسته های میزبان خود “ضمانت به موقع 99.9٪” دارند.

پایین تر از این آستانه افت کنید و می توانید اعتبار حساب را بخواهید.

با این حال ، بر اساس تجربه ما تاکنون ، خوشبختانه نیازی نیست که بیش از حد از آنها در این باره سؤال کنید.

کمترین میزان بروزرسانی ماهانه که ما دیده ایم 99.98٪ است. و این بالاتر از حد حداقل 99.9٪ آنها است.

منافع استفاده از میزبانی وب MidPhase

میزبانی چهار دلار نمی تواند کامل باشد. اشکالاتی در چند مورد وجود دارد که می توانید علاوه بر صرفه جویی در هزینه بیشتر ، ویژگی های میزبانی دیگر را نیز ارزیابی کنید.

1. سرعت متوسط ​​آهسته

زمان بروز MidPhase عالی است. پشتیبانی مشتری آنها مورد توجه است.

متأسفانه ، برای بار و سرعت بارگیری صفحه نیز همین کار را نمی توان گفت. آخرین تحلیل 24 ماهه ما نشان داد سرعت متوسط ​​1135ms.

نه وحشتناک است ، نه عالی.

اما ارزان! و تقریباً سریعترین قیمت برای آن محدوده قیمت.

اگر سرعت اولویت اصلی است (که باید برای سایتهای تجاری باشد زیرا این امر بر قابلیت استفاده ، تبدیل و رتبه بندی جستجو تأثیر می گذارد) ، ممکن است بخواهید هزینه ها را در مقابل مزایا در این مرحله وزن کنید..

زمان متوسط ​​بار 12 ماه گذشته

آمار دقیق 12 ماه گذشته MidPhaseMidPhase میانگین سرعت 2019-2020 | آمار را مشاهده کنید

در نتیجه: این نوع بارها لزوماً بد نیستند. به عنوان مثال ، ارائه دهندگان میزبانی محبوب و گران قیمت تر از 1 ثانیه بارگیری وب سایت را سریعتر نکردند.

2. ضمانت برگشت پول نامشخص است

بسیاری از میزبان وب ضمانت 30 روزه بازگشت پول را ارائه می دهند. برخی حتی تا آنجا پیش می روند که این دوره را به 90 (یا 97!) روز برسانند تا اطمینان حاصل کنند که شما قبل از اینکه شما را به ارتکاب آن رضایت دهید از خدمات آنها راضی هستید.

ما DID در مورد وردپرس و گزینه های برنامه میزبانی مشترک آنها ، از ضمانت 30 روزه برگشت پول می دانیم. توجه داشته باشید که ، ما برای بسیاری از خدمات دیگر آنها ضمانت های مشابهی پیدا نکردیم.

همچنین یک تن پاسخ میز کمک (مانند این مورد) وجود دارد که تأیید می کند نوعی بازپرداخت 30 روزه وجود دارد.

آنها توصیه می کنند برای اطلاعات بیشتر شرایط آنها را بخوانید ، اما این بخشی از مشکل است: اطلاعات کاملی در اینجا وجود ندارد ،.

بنابراین ما فکر می کنیم شما باید 30 روز خوب باشید.

چیزی که باید در نظر بگیرید و احتمالاً در مورد این سوال بپرسید که آیا سعی دارید از این نرخ پایین و بلند مدت استفاده کنید.

3. امنیت؟ کسی ، کسی؟ خریدار?

بسیاری از میزبان وب با چند کلیک ساده ، لیست طولانی از برنامه های امنیتی را در اختیار شما قرار می دهند تا سایت شما را قفل کرده و امور را از تلاش های ناعادلانه حفظ کند. بعضی از آنها حتی بالاتر و فراتر از آن خواهند رفت ، خدمات تعمیر و نگهداری پیشگیرانه را برای اطمینان از اینکه خوب نیستید انجام می دهند.

ما نمی توانیم گزینه های پشتیبانی مشابه را با MidPhase پیدا کنیم. امکان دیگر برای در نظر گرفتن یا استعلام در هنگام ثبت نام.

قیمت گذاری تمدید 4.High (در تمام محصولات)

به نظر می رسد قیمت برچسب 3.95 دلار در ماه MidPhase برای بسته شخصی میزبان وب آنها به نظر می رسد در سطح خوب باشد.

با این حال ، اگر تا زمانی که ما در این بازی بوده اید ، می دانید که قیمت گذاری تبلیغی معمولاً با چند “گچ” همراه است که در صورت عدم احتیاط ، می توانند دوباره به شما تعقیب کنند..

متأسفانه MidPhase در این مورد هیچ تفاوتی ندارد.

در این حالت ، بزرگترین صید ، هزینه بالای تجدید هزینه زمانی است که اولین برنامه شما منقضی می شود. قیمت شما اساساً فراتر از هر تابلو خواهد بود ، مهم نیست که کدام یک را انتخاب کنید.

به عنوان مثال ، یک میزبان وب شخصی از 3.95 دلار در ماه تا 6.95 دلار در ماه می رود. طرح حرفه ای از 4.95 دلار در ماه به 8.95 دلار در ماه می رود ، در حالی که یک Business نیز از 5.95 دلار در ماه به 10.95 دلار در ماه افزایش می یابد.

قیمت نوسازی MidPhase به سرعت افزایش می یابد.

Bummer ، درست است?

به جز این مورد:

این حتی بدترین افزایش قیمت نیست که ما پیدا کردیم.

نه ، آن لوکس برای ثبت دامنه محفوظ است. سال اول 15.99 دلار برای شما هزینه خواهد شد. این کمی عالی است اما در طرح بزرگ چیزها خیلی بد نیست.

وقتی نوبت به روز شدن دامنه می رسد ، مشکل بروز می کند. قیمت های تجدید بالاتر از حد معمول در فضای میزبان رایج است. اما دامنه نیست شما هزینه سالانه خود را پرداخت می کنید و تقریباً هیچ وقت تغییر نمی کند هر چقدر هم که دارید.

از طرف دیگر MidPhase ، قیمت دامنه شما را از 15.99 دلار در سال به 45.99 دلار در سال افزایش می دهد! اگر صادق باشیم ، این پوچ است.

آنها اساساً مشتریانی را غصب می کنند ، کاملاً می دانند که احتمال اینکه مایل به تغییر دامنه یا هاستینگ خود بعد از سال اول باشید ، کم و زیاد است. بنابراین آنها از “هزینه های جابجایی” برای به دست آوردن قیمت شما استفاده می کنند.

ما را دیوانه بنامید ، اما ما طرفداران عظیمی از شیوه های تجاری نیستیم که به طور خاص مجازات مشتریان خوب وفادار طراحی شده باشد.

قیمت گذاری MidPhase ، برنامه های میزبانی & حقایق فوری

در اینجا یک مرور اجمالی از برنامه های میزبانی MidPhase برای کمک به تعیین اینکه آیا آنها مناسب برای شما هستند ، آورده شده است:

قیمت گذاری و برنامه های MidPhase

برنامه های میزبانی مشترک:

 • “میزبانی وب شخصی” طرح با 3.95 دلار در هر ماه (برای تعهد یک ساله) شروع می شود. این اجازه می دهد تا 1 وب سایت ، 1 زیر دامنه ، 1 بانک اطلاعاتی و ایمیل های نامحدود.
 • برنامه “میزبانی حرفه ای” آنها با 4.95 دلار در ماه شروع می شود (همان تعهد یک تا سه ساله). این اجازه می دهد تا حداکثر 3 وب سایت و 3 پایگاه داده و حداکثر 5 زیر دامنه. همچنین با ایمیل های نامحدود همراه است ، و می توانید با هزینه اضافی ، از جمله آدرس IP اختصاصی ، گواهی SSL و تجزیه و تحلیل وب استفاده کنید..
 • برنامه “میزبانی تجارت” آنها با 5.95 دلار در هر ماه (تعهد یک تا سه ساله) شروع می شود. این سایت با وب سایت های نامحدود ، بانک های اطلاعاتی نامحدود ، زیر دامنه های نامحدود و ایمیل های نامحدود همراه است. همچنین با یک آدرس IP اختصاصی رایگان ، یک گواهی SSL رایگان و تجزیه و تحلیل وب رایگان ارائه می شود.

تمام برنامه های میزبانی مشترک آنها دارای فضای نامحدود ، پهنای باند نامحدود و نام دامنه رایگان است.

 • دامنه رایگان: آره.
 • سهولت ثبت نام: فرایند ثبت نام سه مرحله ای دوستانه و آسان برای استفاده.
 • روش های پرداخت: کارت اعتباری ، پی پال.
 • هزینه ها و بندهای پنهان: در همه حساب های میزبانی مشترک مشترک محدودیت 200000 پرونده و اندازه اندازه بانک اطلاعاتی 10 گیگابایتی وجود دارد. عبور از این حد ممکن است منجر به خاتمه حساب شما شود.
 • upsells: تعداد زیادی از فروش. سرگرم کننده نیست.
 • فعال سازی حساب: فعال سازی سریع حساب.
 • کنترل پنل و داشبورد تجربه: cPanel.
 • نصب برنامه ها و CMS ها (وردپرس ، جوملا و غیره): نصب سریع و آسان برنامه ها و CMS های محبوب با Softaculous.

آیا ما MidPhase را پیشنهاد می کنیم؟?

سوالات جدی وجود دارد که باید قبل از ثبت نام با MidPhase در نظر بگیرید. در درجه اول – سرعت. بلکه ضمانت برگشت پول و ویژگی های امنیتی است.

با وجود این ، اگر به دنبال گزینه ای سریع و ارزان با زمان و پشتیبانی خوب هستید ، MidPhase ممکن است ارزش یک تاس تایل را داشته باشد. در این مورد, ما توصیه می کنیم آنها.

P.S. اگر می خواهید ارائه دهندگان میزبانی که بالاتر از MidPhase قرار دارند ، ببینید بهترین هاست های برتر ما را در اینجا بررسی کنید.

آیا از MidPhase استفاده کرده اید؟ لطفاً بررسی MidPhase خود را بر اساس تجربه خود – مثبت یا منفی – بگذارید تا به ما در ارائه بررسی های صادقانه و شفاف کمک کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector