نقد و بررسی Midfase

آرم midfase


امتیاز کلی

ارزان ترین برنامه
2.78 دلار در ماه

Midfase: خلاصه ای سریع برای افراد بدون وقت (تقریباً همه ما)

به طور خلاصه ، ما واقعاً Midphase را توصیه نمی کنیم (مگر اینکه شما با بودجه فوق العاده اندکی روبرو باشید) ، به چند دلیل که اصلی ترین آنها امنیت و سرعت بارگذاری است. آنها ارزان هستند ، که خوب است ، اما اگر می خواهید مشاغل قانونی را که به یک سایت سریع نیاز داشته باشد ، راه اندازی کنید ، گزینه های بهتری در آنجا وجود دارد.

امنیت: داشتن گواهینامه SSL (https ، یک سایت امن) این روزها ضروری است ، قطعاً Google با حمایت از سایت های https ، و Chrome به طور فعال سایت های غیر ایمن را به عنوان “ایمن” نامگذاری نمی کند … گواهینامه های اولیه SSL در واقع این روزها رایگان هستند ، زیرا آنها ” خیلی مهم است اکثر میزبان ها این را نیز به صورت رایگان ارائه می دهند ، زیرا ادغام آن آسان است. با وجود Midfase ، برای دریافت گواهینامه SSL رایگان می توانید برای “تجارت” ثبت نام کنید …

سرعت بارگیری: قطعاً در اینجا مطلوب نیست ، در حالی که به نظر می رسد اکثر بررسی های کاربر در سمت خنثی / مثبت قرار گرفته است … آنچه که برجسته است تأکید بر وب سایت های کند است … اما این همراه با هاستینگ بسیار ارزان است بنابراین شما نمی توانید انتظار زیادی داشته باشید.

بنابراین آنچه ما واقعاً می گوییم این است … میزبان وب زیادی در خارج از کشور وجود دارند که تقریباً در همه چیز بهتر هستند (از امنیت ، پشتیبانی و عملکرد). پیشنهاد می کنیم بهترین مقایسه میزبانی ما را بررسی کنید.

اگر هنوز به Midfase علاقه مندید ، ادامه مطلب را در ادامه مطالعه کنید.

تحقیقات میان فاز

بررسی میزبانی وب MidPhase

مقدمه ای برای MidPhase

MidPhase در سال 1998 توسط Daniel L. Ushman ، Zachary D. و Zak Boca بنیانگذاری شد. دفتر مرکزی این شرکت در سالت لیک سیتی ، یوتا واقع شده است. آنها تیم هایی در چندین مکان در سراسر جهان مانند ایالات متحده ، انگلیس ، اوکراین و هند دارند.

در سال 2007 MidPhase توسط UK2 Group به دست آمد. دومی شرکتی است که خدمات اینترنتی ارائه می دهد و در انگلستان مستقر است و همچنین صاحب سایر شرکت های میزبان مانند WestHost و VI.net است. MidPhase در سال 2010 نامزد دریافت جایزه میزبان HostReview Readers Choice شد.

قیمت گذاری

MidPhase سه نوع مختلف از بسته های میزبانی وب را در اختیار شما قرار می دهد. اینها شخصی ، حرفه ای و تجاری نامیده می شوند. برنامه های گفته شده در زیر می توانید مشاهده کنید:

ارزانترین طرح به عنوان پایه گفته می شود و در صورت انتخاب یک قرارداد 1 ، 2- یا 3 ساله در هر ماه 3.48 دلار در ماه هزینه خواهید داشت. اگرچه قیمت ذکر شده فقط یک قیمت تبلیغاتی است. در صورت دریافت قراردادهای ماهانه و 3 ماهه ، به ترتیب ماهانه 7.95 دلار و 6.95 دلار در ماه هزینه خواهید داشت.

یک دامنه فقط با طرح اولیه امکان پذیر است. دامنه های دامنه فقط به یک حساب میزبانی محدود می شوند. اگرچه با برنامه گفته شده ، می توانید فضای وب نامحدود داشته باشید. این امر به ویژه در صورت نیاز به قرار دادن تصاویر و فیلم ها با وضوح بالا در وب سایت خود بسیار مفید است. شما به میزان فضای خود محدود نمی شوید بنابراین می توانید هر پرونده ای را که می خواهید در حساب میزبان خود قرار دهید.

همچنین به شما پهنای باند نامحدود داده می شود. این به انتقال نامحدود داده ها بین سرور و دستگاهی که درخواست محتوای وب سایت می کند اشاره دارد. این بدان معنی است که شما می توانید مقدار نامحدود ترافیکی داشته باشید و اگر فراتر از حد معمول ترافیکی که تجربه می کنید مجبور به پرداخت هزینه اضافی شوید..

اگر برنامه سالانه را انتخاب می کنید ، می توانید یک دامنه رایگان دریافت کنید. این فقط مربوط به دامنه اصلی است. ثبت دامنه نیز به پسوندهای .com ، .org ، .net ، .us ، .biz ، و .org محدود شده است. به شما یک کنترل پنل همه منظوره ارائه می شود که به شما امکان می دهد حساب های میزبانی ، آدرس های ایمیل و اطلاعات صورتحساب را از جمله دیگران مدیریت کنید..

تنظیم حساب شما رایگان است. این می تواند در حدود 10.00 دلار پس انداز کند. بد نیست ، درست است؟ این بسته همراه با Softaculous ، یک برنامه نصب کننده است که به شما امکان می دهد صدها برنامه را تنها با چند کلیک نصب کنید.

حساب های ایمیل نامحدود است. این بدان معناست که هر شخص مسئول بخش دیگری از وب سایت شما می تواند حساب کاربری خودش را داشته باشد. با پرداخت مبلغی برای ارائه دهنده میزبانی ایمیل دیگر ، شما چند دلار صرفه جویی می کنید. این نرم افزار دارای ویژگی هایی مانند نام های مستعار ایمیل ، فرستنده ایمیل و پاسخ دهندگان خودکار است. همچنین از آنتی ویروس و ضد ویروس برای دفاع در برابر حملات مخرب استفاده می شود.

می توانید از طریق ویژگی های آمار آنلاین آنها اطلاعات بیشتری در مورد وب سایت خود بدست آورید. Webalizer ، یک نرم افزار آنالیز ورود به سیستم ، با ارزانترین بسته موجود است. این ابزار آماری از جمله بازدیدها ، بازدیدها ، مراجعه کنندگان و کشور مبدا بازدید کننده را گزارش می کند. یکی دیگر از ابزارهای گزارش دهی به تجزیه و تحلیل وب ، AWStats نیز موجود است.

PHP 7 ، Python ، Perl-CGI و Ruby On Rails توسط طرح مذکور پشتیبانی می شوند. ImageMagick 5+ نیز پشتیبانی می شود. آنها ضمانت حداکثر 99.99٪ را دارند. این بدان معنی است که وب سایت شما بیشتر وقت است و خرابی ها “به ندرت” اتفاق می افتد.

سرانجام ، آنها 30 روز ضمانت برگشت پول دارند. اگرچه ، این نام های دامنه را مستثنی نمی کند و فقط درصورتی که فسخ در مدت 30 روز از روز فروش رخ دهد ، قابل اجرا است. اگر به راحتی محصولات و خدمات آنها را امتحان کرده اید ، می توانید بازپرداخت کامل دریافت کنید تا زمانی که شرایط و ضوابط این ضمانت را برآورده کنید..

گزینه های پشتیبانی

گزینه های گوناگونی وجود دارد که می توانید برای دریافت کمک مورد نیاز خود استفاده کنید. این گزینه ها در زیر آمده است:

 • صفحه وضعیت خدمات
 • دانش محور
 • ارسال بلیط
 • گفتگوی زنده آنلاین
 • پشتیبانی تلفن

صفحه وضعیت خدمات اطلاعاتی را درمورد وضعیت خدمات آنها در زمان واقعی به شما می دهد. این اطلاعات شامل اطلاعات مربوط به سیستمهای اصلی ، کنترل پنل ها و سرورهای میزبان است. حوادث گذشته نیز در اینجا گنجانده شده است. تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده آینده نیز در اینجا ارسال می شود.

پایگاه دانش شامل موضوعات مختلفی است که می توانید برای تنظیم و مدیریت محصولات و خدماتی که از MidPhase استفاده کرده اید ، بررسی کنید. اگر فکر می کنید مشکل شما ساده است ، فقط می توانید از پایگاه دانش برای اطلاعات استفاده کنید. اگرچه ، اگر مشکل شما توسط پایگاه دانش نتواند حل شود ، شما باید گپ زنده ، پشتیبانی تلفنی و ویژگی های ارسال بلیط را انتخاب کنید.

تیم پشتیبانی فنی آنها 24 ساعت شبانه روز و 7 روز در هفته در دسترس است. همچنین می توانید بلیط تهیه کنید که 24/7 نیز در دسترس است. ویژگی چت زنده آنها در درجه اول برای فروش استفاده می شود و از دوشنبه تا جمعه از ساعت 8 صبح تا 5 عصر ، زمان کوه در دسترس است.

طرفداران

برخی از مزایا برای کار با MidPhase وجود دارد. موارد زیر در زیر آمده است:

فضای نامحدود دیسک

فضای نامحدودی به شما داده می شود. در صورت نیاز به قرار دادن پرونده های بزرگ در وب سایت خود ، این می تواند بسیار مفید باشد. تصاویر و فیلم ها می توانند بدون تردید در آن قرار بگیرند. لازم نیست فقط برای بدست آوردن فضای وب اضافی ، برنامه گران تری تهیه کنید. هر فضایی که لازم دارید در دسترس است.

دامنه رایگان

اگر برنامه سالانه را انتخاب می کنید ، دامنه رایگان دریافت می کنید. این کیف پول شما را چند دلار صرفه جویی می کند. اگر تازه کار را شروع کرده اید و هنوز نام دامنه ندارید بسیار مفید است. پسوند دامنه محدود به .com ، .org ، .net ، .us ، .biz ، و .org است. اگر به فکر یک برنامه افزودنی دیگر هستید ، می توانید آن را از ارائه دهنده دیگری دریافت کنید.

منفی

سرعت بارگذاری کند

سرعت بارگذاری وب سایت MidPhase در مقایسه با میانگین کند است. در واقع بدیهی است آنها SSD یا فن آوری های ذخیره را تبلیغ نمی کنند. آنها با استفاده از سرورهای LiteSpeed ​​تبلیغ نمی کنند. همه چیز مربوط به افزایش سرعت را نمی توان در وب سایت آنها مشاهده کرد.

سرعت بارگذاری وب سایت ضعیف منجر به تجربه کاربر ضعیف می شود. این به نوبه خود منجر به تبدیل کمتر می شود. سرعت بارگذاری کند نیز به معنای رتبه پایین در موتورهای جستجو است. Google از سایتهایی که سریعتر بارگیری می کنند بیشتر است.

بدون گواهی SSL رایگان

به شما گواهی SSL رایگان با ارزانترین برنامه داده نمی شود. گواهی SSL در محافظت از اطلاعات حساس (به عنوان مثال جزئیات کارت اعتباری) وب سایت شما حائز اهمیت است. بعلاوه ، این یک امتیاز در افزایش رتبه موتورهای جستجوگر شما محسوب می شود زیرا Google از سایت های HTTPS بیش از سایت های HTTP طرفداری می کند.

گواهینامه SSL رایگان فقط درصورتی موجود است که شما بخواهید بسته سالانه برنامه تجاری را انتخاب کنید. این هزینه برای شما 4.38 دلار در هر ماه است. در یک قرارداد یک ساله ، شما باید 52.56 دلار از پیش پرداخت کنید. قیمت های ذکر شده فقط قیمت های تبلیغاتی فعلی هستند. حتماً شرایط و ضوابط آنها را بخوانید تا از آنچه در آن وارد می شوید آگاه باشید.

نتیجه

همانطور که در مقدمه ذکر شد ، اگر بودجه دارید و فقط باید وبلاگ خود را راه اندازی کنید ، می توانید قطعاً Midfase برای شما کار کند … اما اگر به چیزی بیش از مواردی مانند https ، سرعت بارگذاری سریع و غیره نیاز دارید ، توصیه می کنیم. ارائه دهندگان میزبانی جایگزین.

SummaryReviewer Matthew RogersReview Date 2018-08-31 بررسی موردی را پیدا کنید MidfaseAuthor رتبه 3یکمیکمیکمخاکستریخاکسترینام محصول MidphasePrice
2.78 دلار

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map