بهترین میزبان Magento

به عنوان یک آژانس وب با تعداد زیادی حساب میزبانی (ما پروژه های جانبی بی شماری داریم و دوست داریم آزمایش کنیم) ، ما ایده خوبی داریم که چه چیزی میزبان وب خوبی را تعریف می کند. این بهترین ارائه دهنده هاست میزبان ما هستند.


شرکت میزبانی وب وب سایت رتبه بندی کلی قیمت / mo.Disk SpaceFeaturesWebsite
siteground29.3 / 103.95 دلار (67٪ تخفیف موقتی)10 گیگابایتپشتیبانی قدرتمند ، سریع ، حماسی ، + 30 روز ضمانت بازگشت پول! = برنده شوید!
میزبان8.7 / 102.78 دلارنامحدودارزان + فضای نامحدود دیسک!
A2HostingLogo8.5 / 103.92 دلار (پایین تر از 7.99 $)نامحدودفضای نامحدود دیسک!
در حرکت8.3 / 104.19 دلار (40٪ تخفیف)نامحدودبا تجربه ، قابل اعتماد ، کمی گرانتر.
Dreamhost8/107.95 دلارنامحدودعملکرد عالی & پشتیبانی

بهترین بررسیهای میزبان 2020

1. SiteGround

آرم SiteGround

سایت اینترنتی: www.siteground.com
قیمت: 3.95 دلار
فضای دیسک: 10 گیگابایت

ما فکر می کنیم بهترین میزبانی سایت Magento به چند دلیل ، Siteground است. بیایید با برنامه های میزبانی شروع کنیم ، آنها در حال حاضر 3 مورد دارند.

برنامه StartUp آنها برای تازه واردان و افرادی که بودجه محدود دارند بسیار عالی است. این تنها با یک وب سایت و فضای ذخیره سازی 10 گیگابایتی ارائه می شود اما همیشه در صورت نیاز می توانید به یک برنامه بالاتر ارتقا دهید.

اگر می خواهید میزبان تعداد نامحدودی از وب سایت باشید ، برنامه GrowBig را انتخاب کنید (این همچنین محبوب ترین برنامه Siteground است). شما فضای ذخیره سازی را دو برابر (20 گیگابایت) از برنامه راه اندازی به همراه ویژگی های بیشتر می کنید.

GoGeek با داشتن بیشترین ویژگی ها ، برنامه نهایی SiteGround است. برای یک ، فضای ذخیره سازی 30 گیگابایتی دریافت خواهید کرد. و البته شما می توانید هنگام تهیه این طرح تعداد نامحدودی از سایت ها را نیز میزبانی کنید.

توجه داشته باشید که همه برنامه های میزبانی مشترک به اشتراک گذاری SiteGrounds با یکپارچه سازی Git داخلی برای کنترل آسان نسخه Magento و نصب رایگان Magento 2 همراه هستند.

یکی دیگر از بهترین ویژگی های SiteGround پشتیبانی مشتری آن است. شما باید آن را بپذیرید – هر زمان و به سایت خود نیاز به کمک دارید. خوب ، با SiteGround ، شما پشتیبانی 24/7 را از طریق چت زنده ، پشتیبانی تلفنی و ایمیل تضمین می کنید. آنها همچنین یک بانک اطلاعاتی از سؤال و پاسخ دارند که می توانید هنگام عیب یابی مشکلات خود به آنها توجه کنید.

طرفداران

 • خدمات عالی مشتری
 • گواهی SSL رایگان
 • ضمانت به موقع قابل اعتماد 99.99٪

2. HostGator

آرم میزبان

سایت اینترنتی: www.hostgator.com
قیمت: 2.75 دلار
فضای دیسک: نامحدود

HostGator یکی از محبوب ترین ارائه دهنده میزبانی مشترک امروز است. آنها سه برنامه دارند که می توانید انتخاب کنید (همانطور که در زیر ذکر شده است). توجه داشته باشید که هر سه برنامه HostGator دارای فضای ذخیره و نامحدود پهنای باند هستند. تفاوت اصلی آنها تعداد سایتهایی است که می توانید میزبان آن باشید و ویژگی های کلی یک برنامه معین.

 • Hatchling – این به عنوان برنامه شروع میزبان میزبان در نظر گرفته شده است. گذشته از اینکه بسیار مقرون به صرفه است ، از ویژگی های بسیار محدودی نیز برخوردار است – شما فقط می توانید یک وب سایت را در هنگام انجام این برنامه میزبان کنید. این برای مبتدیان هنوز هم خوب است (و برای کسانی که تازه کار خود را شروع کرده اند).
 • کودک – برنامه کودک HostGator احتمالاً محبوب ترین برنامه آنهاست. افراد زیادی به دنبال این برنامه خاص می روند زیرا می تواند تعداد نامحدودی از وب سایت ها را در اختیار داشته باشد. بنابراین ، اگر تصمیم دارید چندین سایت را در آینده نزدیک برگزار کنید ، می دانید که این طرح بیشتر از آن مناسب است.
 • کسب و کار – اگر از قبل می دانید در کجای کار خود هستید ، به برنامه تجاری HostGator بروید. همچنین اگر می خواهید به تجارت الکترونیکی بروید ، این بهترین برنامه است.

طرفداران

 • سازنده وب سایت رایگان
 • همه برنامه ها با ذخیره و نامحدود پهنای باند همراه هستند
 • کاربرپسند cPanel

منفی

 • لازم است یک نام دامنه خریداری کنید زیرا در هیچ بسته ای موجود نیست
 • ارزانترین برنامه آنها فقط می تواند 1 وب سایت را در خود جای دهد
 • بسیاری از خدمات از پیش انتخاب شده هنگام ثبت نام (فقط مواردی را که به آنها نیازی ندارید ، علامت بزنید)

3. میزبانی A2

آرم میزبان A2

سایت اینترنتی: www.a2hosting.com
قیمت: $ 3.92
فضای دیسک: نامحدود

اگر به دنبال برنامه میزبانی مشترک هستید ، از A2 Hosting استفاده کنید ، زیرا آنها سه گزینه برای شما انتخاب می کنند:

 • اگر فقط قصد ایجاد 1 وب سایت دارید ، به برنامه Lite خود بروید. این طرح در حال حاضر با ذخیره سازی نامحدود و پهنای باند نامحدود همراه است. بنابراین ، فقط با این طرح می توانید یک وب سایت واقعاً بزرگ ایجاد کنید.
 • طرح سوئیفت – برنامه Swift A2 Hosting دارای کلیه ویژگی های برنامه Lite و موارد دیگر است. بنابراین ، شما همچنین می توانید ذخیره سازی و پهنای باند نامحدود به علاوه تعداد نامحدودی از وب سایت ها را نیز دریافت کنید. لازم به گفتن نیست ، بسیار سریعتر از برنامه Lite است.
 • طرح توربو – برنامه Turbo آنها سریعترین برنامه میزبانی A2 است. همچنین می توانید تمام ویژگی های موجود در برنامه Swift را به علاوه موارد بسیار دیگری دریافت کنید. بنابراین بله ، شما می توانید تعداد محدودی از وب سایت ها را با این طرح میزبانی کنید و از فضای نامحدود و پهنای باند نیز بهره مند شوید.

توجه داشته باشید که A2 Hosting به مشتریان خود 30 روز ضمانت پس انداز پول ارائه می دهد ، بنابراین واقعاً چیزی برای ترسیدن وجود ندارد. شما می توانید هرکدام از برنامه های میزبانی آنها را با آرامش بخرید که اگر از آن راضی نیستید ، همیشه می توانید بازپرداخت بخواهید.

طرفداران

 • گزینه های پرداخت انعطاف پذیر (1 ، 12 ، 24 ، 36 ماه)
 • مهاجرت رایگان
 • پشتیبانی خوب مشتری (چت زنده ، تلفن ، بلیط فروشی و غیره)

منفی

 • اگر می خواهید برنامه خود را لغو کنید ، باید 15 روز قبل از تاریخ تمدید درخواست انصراف ارسال کنید (در غیر این صورت ، باز هم هزینه ای دریافت خواهید کرد و واجد شرایط بازپرداخت نیستید)
 • نرخ تجدید بسیار بالاست
 • مهاجرت رایگان آنها فقط برای یک وب سایت مناسب است

4. میزبانی InMotion

آرم میزبانی InMotion

سایت اینترنتی: www.inmotionhosting.com
قیمت: $ 6.39
فضای دیسک: نامحدود

با استفاده از میزبانی InMotion ، هنگام انتخاب یک برنامه میزبانی مشترک به شما سه گزینه داده می شود:

 • طرح راه اندازی – این ارزانترین برنامه میزبانی InMotion است. دارای 1 دامنه رایگان ، 2 وب سایت و ذخیره سازی نامحدود و پهنای باند است.
 • برنامه قدرت – مشاغل رو به رشد معمولاً برای این طرح پیش می روند زیرا می توانید حداکثر 6 وب سایت با آن میزبان باشید. مانند برنامه راه اندازی ، شما همچنین 1 دامنه رایگان و همچنین فضای ذخیره و نامحدود پهنای باند دریافت خواهید کرد.
 • Pro plan – اگر می خواهید تعداد زیادی وب سایت (بیش از 6) ایجاد کنید ، بنابراین گزینه خوبی برای شما خواهد بود زیرا می توانید تعداد نامحدودی از وب سایت های موجود در آن را داشته باشید. البته ، یک دامنه رایگان ، فضای ذخیره سازی نامحدود و پهنای باند نامحدود نیز دریافت خواهید کرد.

توجه داشته باشید که برنامه های میزبانی با قیمت بالاتر همیشه ویژگی های بیشتری را به همراه دارند و سریع تر از برنامه های ارزان قیمت هستند.

هنگامی که InMotion Hosting را برای خدمات میزبانی وب خود در نظر می گیرید ، بدانید که آنها به مشتریان خود 30 روز ضمانت برگشت پول می دهند. این تقریباً معادل تلاش برنامه های آنها به صورت رایگان (به مدت 30 روز) است.

تمام برنامه های میزبانی InMotion همچنین از نسخه پشتیبان تهیه داده های رایگان ارائه شده است. با این حال ، این محدودیت فقط تا 10 گیگابایت است. با پایان یافتن این حد ، نسخه پشتیبان سایت شما خراب می شود – بنابراین ، باید وب سایت خود را بصورت دستی تهیه کنید (آنها یک ابزار رایگان برای این کار دارند).

طرفداران

 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 • پشتیبانی از برنامه های منبع باز (به عنوان مثال وردپرس ، دروپال و غیره)
 • پشتیبانی خوب مشتری

منفی

 • نسخه پشتیبان تهیه داده ها به 10 گیگابایت محدود است
 • خطر خرابی هنگام مهاجرت سایت
 • گزارش هایی درباره عدم موفقیت ایمیل ارسال شده است

5. DreamHost

آرم DreamHost

سایت اینترنتی: www.dreamhost.com
قیمت: 2.95 دلار
فضای دیسک: نامحدود

شما می توانید برنامه های میزبانی مشترک DreamHost را بدون عارضه پیدا کنید ، زیرا فقط دو گزینه برای انتخاب وجود دارد (به تصویر زیر مراجعه کنید):

طرح شروع گر – اگر فقط به 1 وب سایت نیاز دارید ، برنامه Starter DreamHost احتمالاً می تواند تمام نیازهای شما را تأمین کند. می بینید که با ذخیره نامحدود و پهنای باند نامحدود نیز همراه است. برخی از موارد اضافی که به صورت رایگان دریافت خواهید کرد شامل دامنه رایگان و گواهی SSL رایگان است.

برنامه نامحدود – اکنون ، اگر قصد ایجاد چندین وب سایت دارید ، برنامه نامحدود DreamHost گزینه بهتری خواهد بود. گذشته از اینکه به شما امکان میزبانی تعداد نامحدودی از وب سایت ها را می دهید ، دارای فضای ذخیره و نامحدود پهنای باند نیز می باشد. همچنین ، مانند برنامه Starter ، دارای قدرت پردازشی اضافی مانند دامنه رایگان ، SSL رایگان و موارد دیگر نیز می باشد. در واقع بسیار قدرتمندتر از طرح استارت است ، حداقل بگوییم (خب ، به همین دلیل این نیز گران تر است).

اگر نگران روشهای پرداخت هستید ، بدانید که DreamHost کارت اعتباری ، پی پال ، چک و سفارشات پول را می پذیرد. آنها همچنین ضمانت برگشت پول 97 روزه را دارند (اما این برای اعمال پرداخت و سفارش پول قابل اجرا نیست).

طرفداران

 • بسیاری از گزینه های پرداخت
 • ضمانت برگشت پول سخاوتمندانه (97 روز)

منفی

 • روند ثبت نام خیلی طولانی و کمی پیچیده است
 • انتقال سایت رایگان نیست
 • ایمیل دارای حداکثر 2 گیگابایت است

میزبان Magento: چگونه بهترین مورد را پیدا کنیم!

بهترین بسته برای جستجوی میزبان Magento چیست؟ خوب ، بسیاری از ویژگی های مورد نیاز برای جستجوی این اطمینان وجود دارد که همیشه وب سایت شما به راحتی اجرا می شود و مدیریت آن آسان است. ما اینجا هستیم تا در مورد آنچه باید جستجو کنید و موارد دیگر به شما بگوییم. همچنین با اصطلاحات استفاده شده در این تنظیمات برای درک بهتر کل سناریو آشنا خواهید شد.

محل سرور

نقشه محل سرورموقعیت سرور برای اطمینان از بارگیری سریع صفحات وب مهم است. به بیان ساده تر ، ما به شما توصیه می كنید كه به یك سرویس میزبانی Magento بروید كه دارای سرورهایی است كه در (یا نزدیكی) محل زندگی شما قرار دارند. بنابراین ، بیایید بگوییم که شما در آمریکا زندگی می کنید – عاقلانه است که یک شرکت میزبانی با سرورهای کشور مورد نظر را انتخاب کنید. در مورد کانادا نیز همین کار را می کند ، در این صورت شما می خواهید یک میزبان وب سایت در کانادا جستجو کنید. و برای استرالیا ، شما به دنبال یک سرویس میزبانی وب در استرالیا هستید.

خوب ، از آنجا که کاربران می توانند در سرتاسر جهان قرار بگیرند ، گزینه دیگری وجود دارد که می توانید برای آن پیش بروید – و آن را CDN (شبکه توزیع محتوا) می نامند. در اصل به عنوان یک سرور پراکسی بین بازدید کنندگان سایت و میزبان Magento شما کار می کند – به گونه ای که بارگذاری سریع صفحات را حتی اگر مکان های سرور از کاربران نهایی نباشد امکان پذیر می کند..

اکنون می بینید که مکانهای سرور چقدر مهم هستند ، درست است؟ خوشبختانه ، بسیاری از میزبان های Magento اکنون شامل یک سرویس CDN به نام CloudFlare هستند. تنظیم بسیار آسان است و معمولاً بسته های میزبانی رایگان ارائه می شود. بنابراین ، هنگام جستجوی ارائه دهنده هاستینگ ، به این امر توجه کنید.

Uptime سرور

به روزرسانی سرور یکی دیگر از ویژگی های مهم است که باید به دنبال آن باشید زیرا این قابلیت ها قابلیت اطمینان یک شرکت میزبان را دارد. ما پیشنهاد می کنیم یک میزبان Magento را انتخاب کنید که بتواند تقریباً 99.9٪ زمان به وقت خود را تحویل دهد – هر چیزی که کمتر از این درصد باشد ، به اندازه خوب خرابی نیست (حتی برای چند دقیقه) می تواند منجر به ضرر شود..

گواهینامه های SSL

این روزها امنیت سایت بسیار مهم است – و داشتن گواهینامه SSL بهترین راه برای دستیابی به آن و به بازدید کنندگان سایت خود است که می توانند به سایت شما اعتماد کنند. SSL (Secure Sockets Layer) رمزگذاری داده ها بین سرور میزبان شما و کاربران نهایی را امکان پذیر می کند (برای محافظت از اطلاعات شخصی آنها).

هنگامی که یک وب سایت دارای گواهینامه SSL است ، URL سایت آن “s” را در بر می گیرد. بنابراین ، به جای اینکه فقط http://www.website.com را ببینید ، https://www.website.com را مشاهده خواهید کرد. اکنون تعداد بیشتری از کاربران از اهمیت دیدن “سایت” در سایتهایی که بازدید می کنند آگاهی دارند – بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که مال شما نیز دارد.

در انتخاب ارائه دهنده میزبان Magento ، ما شما را ترغیب می کنیم تا یکی از این ویژگی ها را داشته باشید. بسیاری از شرکت ها خدمات Letry Encrypt (رایگان برای گواهینامه های SSL) را دارند و می توانید به سادگی آن را در cPanel خود فعال کنید.

سرعت

همانطور که در بالا ذکر شد ، مکان سرور و CDN در تضمین سرعت سایت شما مهم هستند. با جستجوی ویژگی های اضافی در هاست Magento می توانید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما همیشه به سرعت بارگیری می شود.

اگر ارائه دهنده هاست شما منابع CPU اضافی را ارائه می دهد ، مطمئناً به سرعت سایت شما کمک می کند. شما حتی می توانید ارائه دهنده هاستینگ را پیدا کنید که اسکریپت های سفارشی مخصوصاً برای سایت های Magento را فراهم می کند (این تقویت کننده سرعت دیگر است).

فضای دیسک

اگرچه مهم است ، تنها در صورتی که سایت تجارت الکترونیکی را اداره می کنید به فضای ذخیره سازی زیادی احتیاج دارید (این فضای زیادی را می گیرد). با این حال ، بلاگ ها و مشاغل استاندارد فقط با 1 گیگابایت فضای دیسک می توانند خیلی خوب عمل کنند.

نکته مهم این است که شما از این موارد آگاه هستید زیرا برخی از شرکت های میزبان برنامه هایی ارزان با فضای نامحدود ارائه می دهند فقط برای اینکه مردم را در خرید آنها فریب دهند. مجدداً ، اگرچه فضای بزرگ در دیسک خوب هستند ، آنها تنها نشانه سرویس خوب میزبانی نیستند. در حقیقت ، چنین ویژگی هایی معمولاً می تواند نشانگر کاستی های دیگر میزبان وب باشد.

بنابراین ، در انتخاب میزبان خوب Magento برای سایت خود ، به کلیه ویژگی های ذکر شده در این مقاله (نه فقط در فضای دیسک) نگاه کنید.

پهنای باند و انتقال داده

پهنای باند و انتقال داده ها ویژگی های مهمی در ارائه دهنده هاستینگ هستند. پهنای باند میزان انتقال داده از طریق شبکه خاص را نشان می دهد در حالی که انتقال داده می تواند به عنوان جریان اطلاعات از طریق سایت شما مشاهده شود.

اگر قصد دارید بارگیری های زیادی را در سایت Magento خود انجام دهید (به عنوان مثال موسیقی ، فیلم و غیره) ، پهنای باند و انتقال داده ها مهمترین نیازهای شما هستند. در این صورت ، مراجعه به یک شرکت میزبانی که پهنای باند نامحدود یا بالایی را ارائه می دهد و انتقال داده بهترین گزینه شما خواهد بود.

پشتیبانی مشتری

ما اکیداً توصیه می کنیم به دنبال یک شرکت میزبان Magento باشید که پشتیبانی 24/7 مشتری را ارائه می دهد. وقتی به شما بگوییم که دیر یا زود به آن احتیاج دارید ، به ما باور کنید. مواردی که چت زنده و پشتیبانی تلفنی دارند بهترین هستند – همیشه راه حل های سریع دریافت می کنید و تلفات خود را به حداقل می رسانید.

Magento: جزئیات

تحقیقات میزبان دروپال

Magento یک بستر تجارت الکترونیکی ترجیحی است. از پشتیبانی برای معاملات امن گرفته تا رابط های کاربر پسند ، Magento ساخت و طراحی وب سایت های مناسب برای تجارت الکترونیکی را تسهیل می کند.

مگنتو چیست?

Magento یک بستر منبع باز است که به طور خاص با توجه به تجارت الکترونیکی طراحی شده است. در PHP نوشته شده است. در حال حاضر ، سه سیستم عامل مجزا وجود دارد: نسخه جامعه ، Enterprise و Enterprise Cloud Edition.

آرم مگنتونسخه جامعهh این پلتفرم منبع باز است ، بدین معنی که برای بارگیری ، استفاده و اشتراک گذاری به صورت رایگان در دسترس است. لازم به ذکر است که این یک پلتفرم کامل است ، نه یک نسخه آزمایشی رایگان اما محدود. پرونده های اصلی را می توان با افزونه ها اصلاح کرد. قابلیت های بیشمار موجود از طریق نسخه جامعه در زیر به تفصیل مورد بحث قرار گرفته است. هیچ میزبانی با نسخه جامعه وجود ندارد ، بنابراین برای بهترین هاستینگ برای Magento ، توصیه های ما را بررسی کنید.

شرکتhاین پلتفرم بر اساس نسخه جامعه ساخته شده است ، اما از آنجا که از ویژگی ها و ویژگی های بیشتری برخوردار است و همچنین هزینه سالانه نگهداری آن ، شرکت رایگان نیست. این شرکت برای مشاغل بزرگتر ایده آل است که علاوه بر خدمات حرفه ای برای نصب ، استفاده و عیب یابی به پشتیبانی فنی مداوم نیز نیاز دارند. تصدی همچنین راه حلی برای میزبانی ندارد.

نسخه Enterprise Cloud (ECE)– در سال 2016 منتشر شد ، پلتفرم ECE از فناوری ابر برای پیشرفت و توسعه مدیریت وب سایت قوی تر استفاده می کند. از قابلیت های کاملاً قابل تنظیم تا مقیاس پذیری ، ویژگی های امنیتی پیشرفته ، میزبانی و زیرساخت های مدیریت شده ، بستر ECE برای مشاغل و وب سایت های جهانی با حجم گسترده ای از محتوا و حجم بالای ترافیک بهینه است. برخی آن را بهترین میزبان Magento می دانند.

راه حل حق بیمه تجارت الکترونیکی

مناسب بودن Magento برای تجارت الکترونیکی از ارتباط آن با برخی از بزرگترین خرده فروشان در سراسر جهان مشهود است. این شرکت قبل از تبدیل شدن به یک شرکت مستقل در سال 2015 توسط eBay خریداری شده است. عمده فروشان و مارک های جهانی از جمله Coca-Cola ، Nestle ، Burger King و BevMo از این بستر برای نیازهای تجارت الکترونیکی خود استفاده می کنند..

نکات برجسته بهترین ویژگی های نسخه جامعه Magento

به عنوان یک بستر کامل تجارت الکترونیکی ، Magento تمام ویژگی های لازم را برای موفقیت در دنیای تجارت الکترونیکی به مشاغل ارائه می دهد..

صفحات محصول

برای داشتن بهترین بازاریابی و نمایش محصولات ، می توانید در صفحات محصول تعداد زیادی ویژگی داشته باشید:

 • گالری تصاویر برای تصاویر متعدد از یک محصول
 • بزرگنمایی تصویر
 • گزینه هایی برای محصول (به عنوان مثال رنگ ها ، اندازه ها)
 • صفحه نمایش موجود / در دسترس بودن
 • قیمت گذاری تنظیم شده
 • محصولات مشابه با هم گروه بندی شده اند
 • گزینه افزودن به لیست دلخواه را اضافه کنید
 • به اشتراک گذاشتن از طریق رسانه های اجتماعی ، پیام کوتاه ، ایمیل

عملکردهای مرور

مرور کاتالوگ روی سکوی Magento قادر به سازماندهی درجات بالایی است ، بنابراین مشتریان می توانند به راحتی دسته هایی را که می خواهند در آن بخرند شناسایی کرده و محصولاتی را که جستجو می کنند بدون هیچ زحمتی برای غربال کردن از طریق اطلاعات غیر ضروری ، پیدا کنند.

 • دسته بندی های ناوبری لایه ای
 • فیلترها برای قیمت ، ارتباط ، تاریخ و غیره
 • مقایسه محصولات
 • پیشنهاد خودکار برای جستجوی کاتالوگ
 • پیمایش پیمایش شده ، با استفاده از نان برقی (بنابراین مشتریان می توانند به صفحات قبلی مشاهده شده بازگردند)
 • طرح ها و قالب های مناسب برای محصولات یا دسته بندی های خاص

از پرداخت تا پرداخت تا حمل و نقل

از رابط کاربر پسند برای پرداخت سریع و ساده ، برای اطمینان از روش های پرداخت و ردیابی سفارش در زمان واقعی ، پلت فرم Magento یک تجربه پرداخت صاف را ارائه می دهد.

 • بررسی و پرداخت سفارش سفارش دهید
 • موارد ذخیره شده در چرخ دستی های خرید
 • پرداخت با حساب یا به عنوان مهمان ادامه دهید
 • حمل و نقل موارد به منظور چند آدرس
 • پیام برای هدیه (برای کل سفارشات یا محصولات فردی)
 • تخمین نرخ حمل و نقل و مالیات
 • جزئیات صورتحساب و فاکتور
 • نرخ تخت یا گزینه های ارسال رایگان
 • هزینه حمل و نقل بر اساس اندازه ، وزن و کمیت
 • گزینه های پرداخت با چندین دروازه از جمله PayPal
 • گزینه ای برای قبول سفارشات پول ، چک یا PO
 • گزینه “بعدی برای من صورتحساب”
 • شماره تأیید سفارش و پیگیری را سفارش دهید

حساب مشتری

مشتریان می توانند با عملکردهای حساب مشتری Magento به راحتی حساب ، سفارشات ، گزینه های پرداخت و موارد دیگر خود را مدیریت کنند:

 • بررسی ها و سابقه برچسب زدن محصول
 • بررسی وضعیت سفارش
 • تاریخ خرید
 • مدیریت اشتراک
 • لیست دلخواه با یادداشت ها
 • آدرس پیش فرض حمل و نقل و صورتحساب
 • اسلات آدرس نامحدود برای کشتی و صورتحساب به
 • گزینه خرید دوباره

خدمات مشتری استثنایی ارائه دهید

ارائه و اجرای خدمات قابل اعتماد و حرفه ای مشتری با ویژگی های خدمات مشتری Magento آسان است:

 • فرم تماس و اظهار نظر ساده
 • سفارش ویرایش و ردیابی برای سرپرستان
 • گذرواژه را مجدداً تنظیم کنید یا نام کاربری را برای هر دو کاربر و سرپرست به یاد داشته باشید
 • نامه های الکترونیکی تأیید خودکار

مدیریت سفارشات

پلت فرم Magento به منظور تسهیل در مدیریت سفارش برای سرپرستان و نمایندگان خدمات مشتری طراحی شده است. توانایی های مدیریت سفارشات شامل موارد زیر است:

 • سفارشات مربوط به سرپرستها را ایجاد ، ویرایش و مشاهده کنید
 • کمک خرید و سفارش مرکز تماس
 • حمل و نقل و برچسب زدن یکپارچه با حمل کننده های اصلی از جمله FedEx ، UPS ، USPS و DHL
 • اعلان های تأیید سفارش و پیگیری از طریق RSS یا ایمیل

مدیریت کاتالوگ ها

با بهترین سیستم عامل میزبان Magento ، توسعه دهندگان و مدیر وب سایت متوجه می شوند که سازماندهی ، نمایش و مدیریت کاتالوگ ها به یک علم کامل شده است:

 • پیکربندی محصولات توسط گروه ها و تغییرات
 • محصولات قابل بارگیری (به عنوان مثال MP3 ، کتابهای الکترونیکی)
 • نمونه یا گزیده ای
 • ویژگی های محصول (برای جستجوی ، مرور یا پیوند محصولات)
 • دامنه قیمت جداگانه و متغیر براساس گروه (به عنوان مثال دارندگان حساب در مقابل میهمانان ، خرده فروشی در مقابل عمده فروشی)
 • قوانین قیمت گذاری با تنظیمات شرایط و شرایط خدمات
 • به روزرسانی ها برای دسته ها یا گروه های محصولات
 • دسته بندی محصولات با ویژگی های خاص یا محصولات در همان گروه
 • مدیریت موجودی با ابزارهایی مانند هشدارهای RSS
 • علامت گذاری به صورت خودکار تولید می شود
 • تغییر اندازه خودکار خودکار (ریز عکسها ، صفحات نمایش محصول و غیره)
 • پیشنهادات و یا اصلاحات را جستجو کنید
 • برچسب ها و بررسی های ایجاد شده توسط کاربر

وب سایت و مدیریت محتوا

از مضامین و قالب های کاملاً قابل تنظیم گرفته تا امتیازات اداری ، Magento قدرت را برای مدیریت پس زمینه وب سایت و رابط کاربری در اختیار شما قرار می دهد..

 • امتیازات مدیر قابل برنامه ریزی و حساب های کاربری مختلف مدیر
 • یک ورود به سیستم برای اتصال به چندین سایت
 • قالب ها و قالب ها را شخصی سازی کنید
 • سیستم مدیریت محتوای اختصاصی (CMS) برای طراحی گسترده ، چیدمان و قابلیت های ارائه محتوا
 • واردات و صادرات داده ها به صورت دسته ای (برای مدیریت سفارشات ، حسابها ، محصولات و غیره)
 • محلی سازی داخلی در مقیاس جهانی (از جمله پشتیبانی چند زبان ، تبدیل ارز)
 • محاسبات مالیاتی محلی برای مناطق مختلف و انواع مشتری (به عنوان مثال میهمان در مقابل دارنده حساب)
 • قابلیت های ضد ربات و / یا هرزنامه با CAPTCHA
 • برنامه های سرویس API برای ادغام مؤلفه های نرم افزار شخص ثالث

برای بهینه سازی موتور جستجو طراحی شده است

طراحی پلت فرم Magento بهینه سازی موتورهای جستجوگر (SEO) دوستانه است ، بنابراین موتورهای جستجو می توانند با سهولت در وب سایت محتوا حرکت کرده و اطمینان حاصل کنند که مشتریان صفحات محتوای شما را می بینند.

 • نقشه سایت یکپارچه در XML
 • URL های پاک شده و تنظیمات URL قابل تنظیم را پاک کنید
 • داده های متا در HTML از محتوا ، محصولات ، دسته ها
 • صفحه جستجوهای پرطرفدار و پرطرفدار
 • API برای محتوای Google

تجزیه و تحلیل و گزارشگری داده ها

علاوه بر این که پیدا کردن سایت شما از طریق راه حل های جستجوگرها برای مشتریان آسان تر است ، سازگاری Magento با Google Analytics باعث می شود بتوانید دریابید که انواع مشتری در چه صفحات یا محصولات خاصی را مشاهده می کنند ، روند رفتار مشتری را مشخص می کنند و ارزیابی می کنند که منجر به موفقیت می شود نرخ کلیک کنید.

 • سازگار و آسان با ادغام Google Analytics
 • گزارش عمیق و تجزیه اطلاعات
 • گزارش از کلیه جنبه های فعالیت مشتری و عملکرد وب سایت ، از جمله رها کردن سبد خرید ، محبوب ترین محصولات ، مواردی که اغلب مشاهده می شود ، کلمات کلیدی و اصطلاحات جستجو شده ، موجودی ، درآمد ، فاکتورها ، بازپرداخت ، کوپن و غیره.

تبلیغات و استراتژی های بازاریابی

به عنوان یک پلت فرم تجارت الکترونیکی ، Magento با استراتژی های متعدد و بازاریابی چند لایه ای همراه است که باعث جذب مشتری می شود و دید آنلاین وب سایت را از بسیاری زوایا تقویت می کند..

 • موارد مشابه در هر صفحه محصول نمایش داده می شود
 • پیشنهادات تبلیغاتی متقابل برای مواردی که اغلب با هم خریداری می شوند
 • خریدهای مشتری از طریق فروش بالاتر (به عنوان مثال “مشتریانی که این خریدند نیز خریداری کرده اند …”)
 • اطلاعیه مورد جدید
 • تخفیف های قابل برنامه ریزی ، کوپن و قیمت گذاری ویژه
 • تخفیف برای خریدهای فله
 • صفحات فرود برای دسته ها
 • نمایش محصولات اخیراً مشاهده شده
 • نظرسنجی ها و نظرسنجی ها (به عنوان مثال رضایت مشتری)
 • اشتراک و نامه های الکترونیکی پست الکترونیکی
 • لیست ها و یادآوری ها
 • با یک ویژگی دوستانه به اشتراک بگذارید

ویژگی های نسخه Enterprise

نسخه Magento Enterprise تمام ویژگی های مشابه نسخه جامعه و موارد دیگر را ارائه می دهد. در حالی که تصدی این توانایی را ندارد که یک سیستم عامل آزاد و منبع باز باشد ، اما پشتیبانی فنی و ویژگی های بازاریابی دیگری را که فاقد نسخه جامعه هستند فراهم می کند. نسخه Enterprise یک انتخاب برتر از مشاغل بزرگ است که نیاز به کمک فنی و همچنین کمک به نصب و استفاده دارند. ویژگی های اصلی که Enterprise را از نسخه Community متمایز می کند شامل موارد زیر است

 • بازاریابی هدفمند مبتنی بر گروههای مشتری (گروههای مبتنی بر جمعیت ، فعالیتهای خرید و غیره)
 • یادآوری نامه های الکترونیکی سبد خرید رها شده
 • فروش پیشنهاد محدود
 • گزینه های آماده هدیه (از جمله ثبت نام ، بسته بندی هدیه ، یادداشت های سفارشی)
 • برنامه های وفاداری و پاداش مشتری
 • اعتبار فروشگاه
 • در تنظیمات کوکی وارد سیستم بمانید (در کل چندین جلسه قابل استفاده باشد تا مشتریان مجبور به ورود به سیستم نشوند)

مورد نیاز سیستم

از آنجا که هر دو Community و Enterprise Edition فاقد برنامه میزبانی هستند ، بهتر است یک برنامه میزبانی را انتخاب کنید که قبلاً ثابت شده است که با سیستم عامل های Magento سازگار است. سیستم عامل های Magento روی پشته های LAMP کار می کنند ، که مجموعه ای از اجزای سرور وب هستند که با هم کار می کنند. پشته LAMP متشکل از Linux x86-64 ، Apache 2.x ، MySQL 5.6+ و PHP 5.4+ است. همچنین استفاده از Nginx1.7x برای سرور وب امکان پذیر است.

سؤالات متداول

گزینه های منبع باز Magento چه ویژگی هایی دارند (نسخه جامعه)?

نسخه Community برای استفاده رایگان است ، اما این بدان معنی نیست که نسخه آزمایشی محدود است. نسخه جامعه یک بستر کاملاً توسعه یافته است.

چه بهتر ، نسخه جامعه یا تصدی?

این بستگی به آنچه از سیستم عامل انتظار دارید بستگی دارد. نسخه جامعه رایگان است ، بنابراین از نظر بودجه ، بهترین میزبان Magento است زیرا از ویژگی های گسترده تجارت الکترونیکی نیز برخوردار است. نسخه Enterprise از لحاظ پشتیبانی فنی و داشتن قابلیت های بیشتر که برای حمایت از مشاغل در مقیاس بزرگتر آماده شده است ، بهتر است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map