بررسی میزبانی IONOS – خوب ، اما برای همه نیست …

بررسی Ionosصفحه اصلی میزبانی وب IONOS


IONOS (قبلاً 1 را می شناسد)&1) یک سرویس میزبانی وب است که شامل چندین ابزار وب سایت است.

آنها اکثر گزینه های هاستینگ موجود ، مانند میزبانی مشترک ، میزبانی VPS ، میزبانی وردپرس ، میزبانی ابری و موارد دیگر را پوشش می دهند.

این ، همراه با برخی از گزینه های عالی برای پشتیبانی مشتری و قیمت مناسب ، IONOS را به عنوان محبوب در دنیای خدمات میزبانی تبدیل کرده است.

IONOS میزبانی چقدر خوب است؟ برای اهداف این بررسی ، ما بیشتر خدمات میزبانی مشترک IONOS را پوشش می دهیم.

ما چندین فاکتور از جمله خدمات به مشتری ، قابلیت استفاده کلی ، به موقع سرویس و موارد دیگر را آزمایش کردیم تا کاملترین بررسی ممکن را به شما ارائه دهیم.

اطلاعات عمومی & نمای کلی میزبانی وب

VERDICT ما:توصیه شده
سرعت:649 میلی متر (مارس 2020 تا آوریل 2020)
UPTIME:100٪ (مارس 2020 تا آوریل 2020)
پشتیبانی:24/7 چت زنده ، دانش بنیان
برنامه ها:وردپرس ، دادا ، دروپال ، phpBB ، جوملا
امکانات:اختصاصی گواهینامه SSL ، داشبورد ، سازنده وب سایت
برنامه های جذاب:به اشتراک گذاشته شده ، VPS ، WordPress ، Cloud ، سرور اختصاصی
انتقال سایت:رایگان نیست
قیمت گذاری:از 1.00 دلار در ماه شروع می شود (با 8.00 دلار در ماه تجدید می شود)

مزایای استفاده از IONOS هاستینگ

1. پشتیبانی از مشتری پاسخگو

اولین چیزی که ما در مورد IONOS متوجه شدیم ، گزینه های پشتیبانی مشتری آن بود.

پشتیبانی مشتری تقریباً در هر صنعت معامله بزرگی است.

اگر زندگی خود را کاملاً از وب سایت خود خارج کنید (که این مورد برای بسیاری از کارآفرینان مدرن نیز وجود دارد) ، پس باید اعتماد داشته باشید که سایت شما همیشه به کار خود ادامه می دهد. اما هنگامی که مشکلی پیش آمد ، باید اطمینان داشته باشید که برای حل مسئله می توانید سریعاً با شرکتی که میزبانی شما را کنترل می کند تماس بگیرید..

IONOS چت زنده 24/7 و یک مرکز راهنمای آنلاین را ارائه می دهد که مقالات زیادی را در مورد کلیه خدمات اصلی آنها ارائه می دهد.

با گپ زنده آنها ، از شما می خواهند قبل از وصل شدن ، سؤال خود را بیان کنید. سپس ، شما بلافاصله با یک عامل جفت می شوید.

در کمتر از یک دقیقه با ژان اف گفتگو داشتیم.

پشتیبانی از گفتگوی زنده Ionos

پاسخ های ژان فوری و کامل بود. هیچ وقت احساس نمی شد که با کسی که انگلیسی صحبت نمی کند مسلط است و یا به نوعی از ربات خودکار صحبت می کنیم. این یک فرد واقعی بود که پاسخ های در زمان واقعی ارائه می داد.

در کل ، سطح خدمات فوق العاده بود. اگر قرار بود به نیتپیک بیاییم ، می توانیم بگوییم که پاسخ های او می توانست صمیمانه تر باشد ، اما در کل ، ما از ارتباط بسیار راضی بودیم.

2. Uptime قوی – 100٪

یكی از مهمترین معیارهایی كه هنگام مراجعه به ارائه دهندگان میزبانی می سنجیم ، بروزرسانی است.

شما می توانید وب سایت خود را بصورت آنلاین بپردازید. اگر زمان بروزرسانی وجود ندارد و سایت شما به طور مرتب در حال کاهش است ، سرویس میزبانی شما شما را در مهمترین منطقه خود شکست خورده است.

IONOS ادعا می کند که 99.9٪ زمان به روز دارد. به گفته بخش خدمات مشتری ، تنها دلیل عدم درخواست 100٪ به موقع این است که آنها قادر به پاسخگویی در برابر بلایای طبیعی نیستند.

آمار زمان و سرعت IonosIONOS به طور متوسط | آمار را مشاهده کنید

و تاکنون از داده هایی که جمع آوری کرده ایم ، دور نیست زمان به روز عالی بوده است 100٪. به خاطر داشته باشید که این تنها دو ماه داده است ، بنابراین ما هنوز نمی توانیم نتیجه بگیریم اما شروع امیدوار کننده بوده است. با ادامه زمان ، آمارهای آنها را به روز خواهیم کرد.

3. سرعت بارگیری صفحه خوب

سایتی آهسته فقط آزار دهنده نیست: وقتی یک صفحه بیش از 5 ثانیه طول می کشد تا بارگیری شود ، بیش از 25٪ بازدید کنندگان بالقوه شما در حال حاضر در جای دیگری به نظر می رسند

چرا؟?

هنگامی که Google سایت شما را بررسی می کند ، عملکرد سایت بسیار مهم است. امتیاز کلی مهم SEO شما ، که تعیین کننده قرارگیری شما در محبوب ترین موتور جستجوگر جهان است ، به آن اعتماد زیادی دارد.

سرعت سایت چهارمین عامل مهم رتبه بندی سئو است که تنها امنیت سایت ، خزنده بودن و دوستی با موبایل در اختیار شما قرار نمی دهد.

بنابراین یک سایت آهسته یک بازگشت سریع برای بازدید کنندگان Google و وب سایت است.

ما در عصر ارتباطات فوری و اطلاع رسانی فوری زندگی می کنیم. اگر به تأخیر بیفتید ، احتمال دارد که کاربر بتواند سایتی دیگر با اطلاعات مشابه پیدا کند که بیشتر به تجربه خود اهمیت دهد.

با کاهش سرعت صفحه شما ، سرعت بالا رفتن را افزایش دهید.

نرخ بارگیری صفحه بارگیری می شود

به همین دلیل بسیار جالب است که می توان IONOS را با سرعت بارگیری متوسط ​​صفحه خوب تولید کرد 649 میلی متر (0.65 ثانیه) هنوز نتیجه گیری یا ادعای قطعی هنوز زود است ، اما شروع خوبی است. با جمع آوری داده های بیشتر ، این بررسی را به روز می کنیم.

زمان و سرعت دقیق یونوسمیانگین سرعت IONOS مارس 2020 – آوریل 2020 | آمار را مشاهده کنید

4- امنیت SSL رایگان

امنیت یکی دیگر از جنبه های مهم سرویس میزبانی است. خوشبختانه ، این منطقه است که IONOS در آن سرآمد است.

در این سرویس از یک گواهی GeoTrust Dedicated SSL و یک گواهی نامه Wildcard SSL استفاده می شود. این وب سایت شما را برای امنیت پیشرفته رمزگذاری می کند ، این چیزی است که به شما کمک می کند هنگام انجام تجارت آنلاین ، یک نفس نفس نفس بکشید.

برای داشتن یک وب سایت HTTPS یک گواهینامه SSL لازم است. اگر URL شما با HTTP شروع شود ، Google در واقع سایت شما را به عنوان ناامن علامت گذاری می کند. علاوه بر این ، گواهینامه های SSL از داده های تبادل شده بین کاربران و سایت محافظت می کنند. این به مشتریان شما کمک می کند تا بیشتر به شما اعتماد کنند ، که ستون اصلی روابط تجاری است

گواهینامه GeoTrust Dedicated SSL همراه با سرور ، بسترهای نرم افزاری توسعهدهنده و بسته های توسعه دهنده eShop است. گواهینامه Wildcard SSL با کلیه برنامه های میزبانی مشترک لینوکس و ویندوز استاندارد است.

5. دامنه و ایمیل رایگان با برخی از بسته ها

موارد اضافی همیشه خوب هستند ما دوست داریم وقتی مشترک یکی از گزینه های پرداخت شده آنها شوید ، بسته های میزبانی را بدون هیچ هزینه ای در برخی از ویژگی های جایزه پرتاب کنید.

IONOS در واقع دو مورد از رایج ترین ویژگی های رایگان ، ثبت دامنه و آدرس های ایمیل را ارائه می دهد.

نام دامنه با بسته های میزبانی اساسی ، مشاغل و خبره به مدت یک سال رایگان است.

وقتی صحبت از یک ایمیل با مارک تجاری می شود (یکی دیگر از ضروریات اگر بخواهید توسط افرادی که با آنها کار می کنید جدی بگیرید) ، بسته های لینوکس و ویندوز دارای حساب های ایمیل در تمام سطوح هستند. مشترکین ویندوز می توانند بین 25 تا 500 اشتراک ایمیل دریافت کنند ، در حالی که مشتریان لینوکس بین 10 تا 100 حساب دریافت می کنند. این همه بستگی به بسته ای که انتخاب کرده اید.

6. رابط کاربری بهبود یافته

IONOS از cPanel کلاسیک استفاده نمی کند ، درعوض آنها پس زمینه سفارشی خود را توسعه داده اند. برای کسانی که به cPanel عادت کرده اند ، ممکن است در ابتدا گیج کننده باشد و در ابتدا عادت کند ، اما در کل ، استفاده از آن بسیار راحت است.

رابط کاربری Iono

در داشبورد ، می توانید دامنه ها ، گواهینامه های SSL ، آدرس های ایمیل را کنترل کنید ، آمار سایت خود را بررسی کنید و موارد دیگر.

IONOS همچنین نوار جستجوی پیشرفته ای را اضافه کرده است ، که می توانید تنظیمات را پیدا کرده و بین محصولات سریعتر جابجا شوید.

احساسات مختلفی در مورد رابط کاربری IONOS از طرف کاربران دیگر احساس شده است ، به خصوص اینکه در مقایسه با cPanel بسیار شهودی نیست. اما به نظر می رسد که IONOS سعی در بهبود قابلیت استفاده از داشبورد کرده است و استفاده از آن را منطقی تر کرده است.

منافع استفاده از IONOS هاستینگ

1. ثبت نام حساب فقط در تعداد محدودی کشورها امکان پذیر است

یکی از مواردی که شما ممکن است حتی در مورد IONOS حتی به آن توجه نکنید ، این است که می توانید حساب خود را فقط در تعداد محدودی کشور ثبت کنید. اکثر کشورها نماینده هستند اما به عنوان مثال ، اگر شما در چین واقع شده اید و می خواهید با IONOS وارد شوید ، امکان پذیر نیست زیرا در لیست آنها وجود ندارد.

در مورد اکثر کشورهای اروپایی نیز همین اتفاق می افتد. حتی اگر IONOS در آلمان تأسیس شده است و دفتر مرکزی آن هنوز در آنجا واقع شده است ، فقط برخی از کشورهای اروپایی در این فهرست حضور دارند.

چند نمونه که در آن نمی توانید با IONOS وارد شوید:

 • چین
 • ایران
 • مصر
 • مراکش
 • میانمار
 • اروپا (لهستان ، رومانی ، هلند ، پرتغال ، سوئد ، فنلاند ، بلژیک ، جمهوری چک ، و غیره)

بنابراین ، حتی اگر بتوانید ثبت نام را در کشور خود ادامه دهید ، بهتر است قبل از ثبت نام ، بررسی کنید.

2. بدون انتقال وب سایت رایگان

اگر سایت خود را به هاست جدید وب مهاجرت می کنید ، یک راه عالی برای شیرین کردن گلدان ارائه یک انتقال رایگان است.

به مشتری جدید این امکان را می دهد تا بخشی از فشار و فشار مالی را از این روند برداشته باشد.

این چیزی نیست که IONOS ارائه می دهد.

ما اطمینان حاصل کردیم که با بخش خدمات مشتری آنها از طریق چت زنده بررسی کنید. به گفته ژان از پشتیبانی مشتری ، آنها نقل و انتقالات رایگان ارائه نمی دهند ، و او وقتی در مورد قیمت گذاری از وی سؤال می شد ، نمی تواند پاسخی محکم بدهد.

به گفته ژان ، روند انتقال باید به صورت جداگانه به مشتری ها نقل شود زیرا این کار به صورت ساعتی شارژ می شود.

هزینه ، برنامه ها و روش های پرداخت IONOS

IONOS دارای دو نوع سرویس مختلف میزبانی مشترک است که هرکدام سه بسته میزبانی وب را انتخاب کرده اند.

ابتدا ، آنها میزبان لینوکس را ارائه می دهند – که دقیقاً در وب سایت رسمی به آن میزبانی وب گفته می شود.

آنها همچنین میزبان ویندوز را ارائه می دهند. بدیهی است که این تغییرات مختلف میزبانی مشترک در سیستم عاملهای مختلف صورت می گیرد.

هر دو از قیمت مناسبی برخوردار هستند اما با گزینه ویندوز ویژگی های بسیار بیشتری را کسب می کنید. هر مرورگر دارای سه سطح مختلف است.

بیایید با لینوکس شروع کنیم:

 • برنامه ضروری لینوکس بسته ماهانه و بدون خطر است. هزینه آن 4 دلار در هر ماه است. این سطح برای یک وب سایت بهتر کار می کند و 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی را ارائه می دهد. هرکسی که این ردیف را خریداری کند نیز به مدت یک سال 10 حساب ایمیل و دامنه رایگان دریافت می کند. این سطح عملکردی دارد که حداکثر 50 بازدید کننده در دقیقه را در وب سایت شما امکان پذیر می کند.
 • ردیف تجارت برای ماه اول با 1 دلار شروع می شود و سپس بدون تعهد تا 8 دلار در ماه می رود. کاربران این ردیف می توانند وب سایت های نامحدود و دارای فضای ذخیره نامحدود داشته باشند. آنها همچنین برای مدت یک سال حداکثر 50 اکانت ایمیل و دامنه رایگان دریافت می کنند. سایت های موجود در این سطح برای 200 بازدید کننده در دقیقه بهینه می شوند.
 • ردیف خبره هزینه 14 دلار در هر ماه است و می تواند در هر زمان لغو شود. همچنین شامل وب سایت های نامحدود ، ذخیره سازی و بانکهای اطلاعاتی با دامنه یک ساله رایگان و حداکثر 100 اکانت ایمیل است. سایت های طرح خبره برای 500 بازدید کننده در دقیقه بهینه می شوند. حفاظت از بدافزار SiteScan و یک شبکه تحویل محتوا نیز گنجانده شده است.

Ionos قیمت میزبانی لینوکس را به اشتراک گذاشت

از طرف Windows ، تعدادی برنامه بزرگتر دارید که دارای مدت زمان تعهد هستند.

 • برنامه کسب و کار برای یک وب سایت یا پروژه کار می کند. این مبلغ 1 دلار در هر ماه برای 12 ماه است و سپس با 8 دلار در ماه تجدید می شود. شما 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، 25 حساب ایمیل و دامنه رایگان دریافت می کنید.
 • برنامه حرفه ای همچنین برای یک دوره شش ماهه 1 دلار در هر ماه و سپس با 10 دلار در ماه تجدید می شود. خوب یا حداکثر تا پنج وب سایت است و دارای 250 گیگابایت فضای ذخیره سازی است. مشترکین 100 حساب ایمیل و دامنه رایگان دریافت می کنند.
 • طرح خبره بالاترین از سه ردیف ویندوز است. مانند سایر افراد ، هر ماه از 1 دلار شروع می شود و به مدت 6 ماه به همین ترتیب ادامه می یابد. پس از آن ، 14 دلار در ماه است. IONOS می گوید که برای 50 وب سایت بهتر است و 500 گیگابایت فضای ذخیره سازی دارد. یک دامنه رایگان و 500 اکانت ایمیل به همراه یک شبکه تحویل محتوا با این طرح همراه هستند.

Ionos قیمت ویندوز میزبان را به اشتراک گذاشت

IONOS PayPal و کارتهای اعتباری را می پذیرد.

آیا IONOS را توصیه می کنیم؟?

بله ما انجام میدهیم.

برنامه های قابل انعطاف آنها برای لینوکس و ویندوز مقرون به صرفه است و بسیاری از ویژگی های مفید را شامل می شود. پشتیبانی از رعد و برق سریع مشتری که ما تجربه کردیم نیز یک پر عظیم در کلاه خود بود.

اما افتهای جانبی نیز وجود دارد ، شما نمی توانید با آنها در بیشتر کشورهای اروپایی ثبت نام کنید و قیمت هر ماه 1.00 دلار در هر ماه با قیمت 8.00 دلار بیشتر در ماه ثبت نام کنید.

امنیت SSL این سرویس را بسیار امن می کند و ما واقعاً دوست داشتیم که از یک دامنه رایگان برخوردار باشد. اگرچه به عنوان پیروزی چیزی به دست نمی آید ، مثلاً چیزی مانند Bluehost ، هنوز یک ارائه دهنده میزبانی قابل اعتماد است که کار را انجام می دهد ، درست با GoDaddy.

P.S. آیا قبلاً از IONOS استفاده کرده اید؟ لطفاً نظر خود را در این زمینه در نظر بگیرید – خوب یا بد – تا زمانی که برای بازدید کنندگان ما مفید باشد مهم نیست. از حمایت شما متشکرم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map