HostNine نقد و بررسی: میزبان سریع با یکی از بدترین بروزرسانی ها (چرا بخوانید)

HostNine Review


HostNine یکی از چهره های جوان در میزبانی وب است که در ابتدا در سال 2006 تاسیس شد.

در ابتدا با نشان دادن وعده ، آنها در سال 2012 توسط EIG ، که همچنین صاحب برخی از بزرگترین مارک های هاستینگ مانند HostGator و Bluehost است ، دستکاری شدند..

همه میزبان دوست دارند وقتی درباره ادعاهای تبلیغاتی در وب سایت خود صحبت می کنند ، حقیقت را کمی بکشند.

آنها بدون در نظر گرفتن حقایق ، موسیقی متن صوتی جذاب را در وب سایت خود قرار دادند ، و تلاش کردند تا شهرت خود را تنها به این شهر بسپارند.

ما “برنامه شخصی” HostNine را در ژوئن سال 2015 خریداری کردیم ، یک وب سایت وردپرس را برای نظارت و اجرای آزمایشات در طی چند ماه گذشته راه اندازی کردیم. ما مهمترین داده ها ، از جمله uptime را گردآوری کرده ایم & سرعت ، و آماده تصمیم گیری در این بررسی بی طرفانه با پشتوانه حقایق و آمار است.

مزایای استفاده از میزبان میزبان

HostNine کالا را در مناطق مختلفی از جمله وب سایت مدرن و با کاربردی آسان و یک ضمانت خوب پس انداز پول تحویل داد.

نگاهی به جوانب مثبت:

1. ثبت نام کاربر پسند و مراحل ثبت نام

بیشتر میزبان های اصلی وب در دهه 1990 یا اوایل 2000 آغاز شد. وب سایت های آنها ، بیشتر ، شبیه این هستند.

بسیاری از آنها قدیمی است ، استفاده از آنها دشوار است و به سادگی ناپدید می شوند. آنها برای پیمایش و پیدا کردن اطلاعات ساده دشوار هستند ، این مسئله فقط در دستگاه های تلفن همراه مشکل ساز می شود (که در مورد بعضی از این وب سایت ها در ابتدا از نظر ظاهری طراحی نشده بود)..

خوشبختانه ، HostNine دارای وب سایت معاصر با سازماندهی دقیق و توجه به سلسله مراتب اطلاعات است که زندگی شما را ساده می کند.

امیدوارم که توجه به جزئیات و تمرکز بر دیدگاه کاربر علامت چیزهایی باشد که در آینده به وجود می آید …

2. امکان انتخاب دیتاسنترهای مختلف

HostNine در شش مکان مختلف از جمله ایالات متحده ، انگلیس ، سنگاپور ، کانادا ، استرالیا و آمستردام دارای مراکز داده است.

در حالی که ارزانترین گزینه میزبانی مشترک آنها فقط می تواند در پایگاه داده ایالات متحده آمریکا میزبانی شود ، می توانید با برنامه های دیگر خود مکان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

3. مهاجرت رایگان وب سایتمهاجرت رایگان میزبان

HostNine تا زمانی که میزبان قبلی آنها دسترسی cPanel را ارائه دهد ، مهاجرت وب سایت رایگان را برای همه مشتریان جدید خود ارائه می دهد.

برای جابجایی اولین سایت خود ، قیمتی سه رقمی بالا نیست. و اگر تعداد زیادی از آنها را دارید ، قیمت هر سایت را ندارید.

اگر شما در حال حاضر مجموعه ای از سایت ها برای مدیریت دارید ، میزبان میزبان را مناسب می کند.

4- بدون افزایش قیمت تمدید

HostNine همچنین قیمت تمدید برنامه میزبانی شما دو برابر یا سه برابر نمی کند. هرچه روز اول بپردازید ، همان است که در آخرین روز پرداخت خواهید کرد.

در مقایسه ، سایر میزبان ها قیمت خود را تنها با چند دلار در هر ماه شروع می کنند. سپس ، وقت آن است که برنامه شما تمدید شود ، به ماههای ده یا بیست ماه می رسد.

بنابراین خوشبختانه نیازی به نگرانی در مورد افزایش قیمت های مشابه در مدت زمانی چند ساله نیست.

5. ضمانت بازپرداخت 45 روزه (و اعتبارهای معتبر)

HostNine بازپرداخت کامل 45 روزه را ارائه می دهد. اگر هر مشتری جدید به هر دلیلی ناراضی باشد ، می توانید همه موارد را پس بگیرید ، منفی هزینه هر “نام دامنه ، گواهی SSL ، مجوز WHMCS ، آدرس IP اختصاصی و هزینه های پردازش” مطابق با شرایط و ضوابط آنها..

برنامه های جدید برخی از این موارد مانند نام دامنه و گواهینامه های SSL را به صورت “رایگان” ارائه می دهد. اما اگر سعی کنید بازپرداخت کنید ، هزینه هرکدام از این موارد را نیز می توانید کسر کنید.

جدول زمانی 45 روزه HostNine مبلغ بازپرداخت کامل را پوشش می دهد. با این حال ، اگر می خواهید یک سال از معامله سه ساله بازپرداخت بخواهید ، آنها مبلغ بازپرداخت را پیشنهاد می دهند.

این بسیار جالب است زیرا بسیاری از میزبان های دیگر این تجملات را افزایش نمی دهند. بنابراین به محض بسته شدن پنجره بازپرداخت اولیه شما ، شما نمی توانید چیز دیگری را که پیش پرداخت کرده اید پس بگیرید (مهم نیست چه مدت).

در صورت اعتبار ، بدهی یا پی پال بازپرداخت از طریق روش اصلی پرداخت انجام می شود. چک ها ، سفارشات پول و نقل و انتقالات سیم واجد شرایط برای بازپرداخت نیستند.

منافع استفاده از هاستینگ میزبان

معمولاً ، اگر یک شرکت میزبانی وب قصد دارد در هر مکانی (با وجود گرفتن اصول اولیه مانند uptime) به مبارزه بپردازد ، سرعت دارد. در مورد HostNine اینگونه نیست …

در اینجا جزئیات وحشتناک یکی از بدترین اتفاقاتی که ما بعد از بررسی نزدیک به 30 میزبان وب دیگر مشاهده کرده ایم آورده شده است.

1. پشتیبانی بی اثر

اولین تجربه ما در زمینه پشتیبانی مشتری از HostNine خوب بود.

آنها ظرف چند دقیقه به هم وصل شدند و به همه سؤالات ما نسبتاً سریع پاسخ دادند و در کل این یک تجربه عالی بود.

پشتیبانی میزبان

اما بعد ، وب سایت ما پایین آمد و تنها چیزی که دریافت کردیم یک ایمیل از آنها بود.

HostNine شکست خورد

ایمیل از HostNine

خودشه.

دو ماه خرابی, و یک نامه الکترونیکی واحد که در اصل آنها اعتراف کرده اند که هیچ برنامه ای برای بازیابی داده ها ندارند و هیچ گونه پشتیبان گیری هم ندارند. حتی پیشنهادی برای بازپرداخت آن دو ماه آفلاین نیست.

این چیزی است.

اینگونه نیست که پشتیبانی مشتری آنها واقعاً وحشتناک است (مانند برخی دیگر از میزبانهای وب که مورد بررسی قرار داده ایم). ما در برخورد با آنها خودمان نتایج خارق العاده ای را تجربه کردیم.

اما وقتی زمان شرکت آنها بسیار ظالمانه است ، دستانشان گره خورده است. کارهای زیادی وجود ندارد که بتوانند انجام دهند ، مگر اینکه با کشتی غرق بشوید.

تحقیقات بیشتر این امر را تأیید کرد ، زیرا پشتیبانی مشتری قادر به انجام کارهای زیادی برای کمک به سایر مشتریان نیست:

 • راهنمای زنده شوخی است زیرا آنها نمی توانند کاری بیشتر از کمک به شخصی برای بازیابی رمز عبور یا باز کردن بلیط کمک کنند که هیچ کس بیش از 72 ساعت به آن پاسخ نخواهد داد. این دلیل دقیقی بود که من HostGator را رها کردم و اکنون شما بچه ها همین کار را انجام می دهید! # حساس »
 • “بنابراین … ساعت 30:30 منتظر پاسخ یک بلیط پشتیبانی باشید.”
 • 3 بلیط پشتیبانی از روز شنبه + بدون جواب روی هر یک از آنها به غیر از “ما در حال جستجوی آن هستیم” (که 2 روز پیش بود) = فقط همه سایتهای من به یک هاست جدید منتقل شد. “

متأسفانه ، خدمات مشتری آنها در این مورد با همکاری مقصر هستند.

2. کاملا بد زمان – 99.87٪

در 24 ماه گذشته ، آنها فقط 99.87٪ – یعنی پایین تر از میانگین صنعت از 99.93٪ – بودند. کمترین حرفی را زد که بسیار ناامید شدیم.

ظاهرا ، ما تنها نبودیم. ما برای ارائه یک نمایه خوب و گرد که به تعصب قربانی نشود ، یک پیش زمینه بررسی را برای هر میزبان بررسی شده انجام می دهیم.

در این حالت ، اکثریت قریب به اتفاق بررسی هایی که به طور مستقیم از دیگر مشتریان مشاهده کرده ایم ، از تجربه ما حمایت می کند. نگاهی بیاندازید:

 • “من فقط مشتری سوم را پشت سر هم از دست دادم ، زیرا ایمیل های آنها بیش از یک هفته کار نمی کند …”
 • “سایت من 4 روز اکنون خراب شده است.”
 • “اگر 18 سایت در هفته گذشته به مدت بیش از 24 ساعت از بین برود … دو سرور در لیست سیاه قرار گرفتند و ایمیل های مشتری من به مدت سه روز کاهش یافت و بدون توجه به حساب در نظر گرفتند”
 • “وب سایت های من دوباره در حال خراب شدن هستند … همه آنها. و آنها در سرورهای مختلفی پخش شده اند. مطمئن نیستم که چقدر می توانم از این سرویس crappy استفاده کنم. “

این یک تصویر بسیار گلگون نیست.

میانگین زمان حداکثر 12 ماهه:

 • میانگین زمان به موقع ژانویه 2020: 100٪
 • دسامبر 2019 میانگین زمان بروز: 100٪
 • نوامبر 2019 میانگین زمان بروز: 100٪
 • اکتبر 2019 به طور متوسط: 100٪
 • میانگین زمان بروز سپتامبر 2019: 100٪
 • اوت 2019 به طور متوسط: 100٪
 • میانگین زمان بروز تا جولای 2019: 99.90٪
 • میانگین زمان بروز رسانی ژوئن 2019: 100٪
 • ممکن است حداکثر زمان بروزرسانی سال 2019: 99.99٪
 • متوسط ​​زمان بروز رسانی در آوریل 2019: 99.93٪
 • میانگین زمان بروز رسانی مارس 2019: 99.76٪
 • فوریه 2019 میانگین زمان بروز: 100٪

HostNine آخرین آمار 24 ماههمیزبان زمان متوسط ​​متوسط | آمار را مشاهده کنید

3. زمان بارگیری صفحه آهسته – 931ms

HostNine بارگذاری بارگذاری صفحه بسیار کند ، در طی 24 ماه آزمایش ، با میانگین 931ms انجام شده است.

آنها تقریباً قوی بودند ، اما در ماه های گذشته ، HostNine نتایج دائمی کند را نشان می دهد که بر میانگین زمان سرعت متوسط ​​آنها تأثیر می گذارد.

زمان متوسط ​​بار 12 ماه گذشته:

HostNine 12 بار متوسط ​​بارگذاریمیزبان سرعت متوسط ​​2019-2020 | آمار را مشاهده کنید

4. برنامه “ارزان” محدود

HostNine ممکن است هزینه های تجدید شما را افزایش ندهد ، اما آنها تنها در صورتی که برای طولانی ترین مدت ثبت نام کنید ارزان ترین نرخ را ارائه می دهند. یک ماه تنها 9.12 دلار برای شما هزینه خواهد داشت ، و فقط در صورت پیش پرداخت دو یا سه سال فقط به 7.69 دلار در ماه کاهش می یابد.

این طرح ارزان قیمت شامل نام دامنه رایگان نیز نمی شود (به این ترتیب 15 دلار دیگر در سال) و فقط دسترسی به یک مرکز داده در ایالات متحده.

بنابراین این یک برنامه بسیار محدود برای یک قیمت بالاتر است. ارزش بزرگی نیست.

قیمت گذاری HostNine ، برنامه های میزبانی & حقایق فوری

HostNine پیشنهادات اشتراکی ، نمایندگی فروش ، VPS و میزبانی اختصاصی را ارائه می دهد – مهم نیست که شما به چه سطح خدماتی نیاز دارید ، آنها را با آنها خواهید یافت. در زیر یک مرور کلی از برنامه های میزبانی مشترک آنها وجود دارد:

 • نقشه شخصی: این طرح با 7.69 دلار در ماه شروع می شود. از 1 نام دامنه پشتیبانی می کند. سرور شما در ایالات متحده واقع خواهد شد.
 • برنامه تجاری: این طرح از 12.20 دلار در ماه شروع می شود. از نام دامنه نامحدود پشتیبانی می کند ، دارای نام دامنه رایگان است و می توانید سرورهایی از ایالات متحده ، انگلستان ، سنگاپور ، کانادا ، استرالیا و آمستردام را انتخاب کنید.
 • برنامه سازمانی: این طرح در هر ماه از 16.49 دلار شروع می شود. این دامنه نامحدود را پشتیبانی می کند ، دارای نام دامنه رایگان است و می توانید سرورهایی از ایالات متحده ، انگلستان ، سنگاپور ، کانادا ، استرالیا و آمستردام را انتخاب کنید.

همه برنامه های میزبانی مشترک به صورت انبارداری و پهنای باند نامحدود ارائه می شوند.

قیمت و برنامه های HostNine

 • سهولت ثبت نام: ثبت نام یک صفحه ای. فرآیند ثبت نام بسیار آسان است.
 • روش های پرداخت: کارت اعتباری ، پی پال.
 • هزینه ها و بندهای پنهان: حد مجاز 10 درصد استفاده از CPU ، 5 درصد یا حافظه 512MB ، 50 پردازش در حال اجرا ، 15 دقیقه حداکثر زمان اجرای حداکثر ، 150،000 کل inode و 500 پیام ایمیل ارسالی در هر دوره 60 دقیقه در حساب های میزبانی مشترک و مجدد قرار می گیرد.
 • upsells: تعداد بسیار کمی از upsells.
 • فعال سازی حساب: فعال سازی خیلی سریع.
 • کنترل پنل و داشبورد تجربه: cPanel.
 • نصب برنامه ها و CMS ها (وردپرس ، جوملا و غیره): نصب سریع و آسان برنامه ها و CMS های محبوب از طریق Softaculous.

آیا ما HostNine را توصیه می کنیم?

فقط اگر شما یک ماسوشیست هستید.

جوک ها کنار – هنوز نه.

اگر سرعت صفحه آنها و چند دسته دیگر خوب انجام شود ، می توانند بالاتر از حد متوسط ​​باشند.

متأسفانه ، زمان کارشان کابوس بود و عملکرد دیگر شرکت را مانند یک آلباتراس پایین می آورد. آنها در برخی ماهها زمانهای بسیار امیدوارکننده ای نشان داده اند ، اما توصیه به آنها بسیار غیرقابل اطمینان است.

ادعاهای جسورانه آنها در ابتدا تقریباً یک دروغ آشکار بود که بیش از هر چیز دیگر ، احساس خوبی ، گرم و فازی را برای ما به همراه نخواهد داشت.

P.S. اگر می خواهید ارائه دهنده هاستینگ را ببینید که بالاتر از HostNine قرار دارد ، بهترین خدمات میزبانی وب ما را در اینجا بررسی کنید.

آیا تجربه ای با HostNine دارید؟ لطفاً یک بررسی را در زیر بگذارید – خوب یا بد – تا زمانی که شفاف و صادقانه باشد ، مهم نیست.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map