HostMonster Review: جوانب مثبت و جوانب مثبت قبل از خرید در نظر بگیرید

بررسی HostMonster


بعضی از موارد با افزایش سن بهتر می شوند. به هر حال این رسم قدیمی است.

متأسفانه ، همیشه اینطور نیست.

HostMonster در سال 1996 برپا شد و آنها را به یکی از قدیمی ترین هاست های وب در صنعت تبدیل کرد (قبل از ادغام با EIG در سال 2015).

در ژوئن سال 2015 ، ما “طرح اولیه” میزبان را خریداری کردیم تا تست های عملکرد دقیق را برای ارزیابی عملکرد آنها انجام دهیم. ما یک وب سایت اصلی وردپرس ایجاد کردیم و آمار سایت مانند سرعت را تحت نظر داریم & تا زمان تعیین شده (از بین سایر معیارهای مهم) برای چند ماه برای تعیین محل نگهداری آنها در برابر سایر میزبان وب در صنعت.

آیا تجربه HostMonster به آنها جنبه رقابتی می بخشد؟ یا عملکرد آنها مانند بسیاری از مارک های EIG که اخیراً به دست آورده اند کاهش یافته است?

بیایید نگاهی بیندازیم به آنچه پیدا کردیم!

مزایای استفاده از میزبانی میزبان

ما می پذیریم: ما امیدهای بالایی برای این جانبازان صنعت داشتیم.

آنها چند بار در اطراف بلوک بوده اند و اکنون متعلق به یکی از بزرگترین شرکت های بزرگ در صنعت است. بنابراین شما فکر می کنید که آنها باید مواد خود را با هم جمع کنند.

HostMonster چیزهای مناسبی را ارائه می دهد (پرتاب چند ویژگی عالی دیگر مانند تهیه سریع).

در اینجا خلاصه سریع بزرگترین جنبه های مثبت که پیدا کرده ایم:

1. بیش از میانگین زمان متوسط ​​(96/99٪)

میانگین صنعت در زمان به روز بر اساس تجزیه و تحلیل ما حدود 99.93٪ است.

HostMonster بالاتر از استاندارد صنعت است ، با متوسط زمان 99.96 درصد است طی 24 ماه گذشته خیلی خوب است.

میانگین زمان حداکثر 12 ماهه:

 • میانگین زمان به موقع ژانویه 2020: 99.99٪
 • دسامبر 2019 میانگین زمان بروز: 99.98٪
 • نوامبر 2019 میانگین زمان بروز: 99.96٪
 • اکتبر 2019 به طور متوسط: 99.85٪
 • میانگین زمان بروز سپتامبر 2019: 99.96٪
 • اوت 2019 به طور متوسط: 99.96٪
 • میانگین زمان بروز تا جولای 2019: 99.93٪
 • میانگین زمان بروز رسانی ژوئن 2019: 99.98٪
 • ممکن است حداکثر زمان بروزرسانی سال 2019: 99.97٪
 • متوسط ​​زمان بروز رسانی در آوریل 2019: 99.98٪
 • میانگین زمان بروز رسانی مارس 2019: 99.96٪
 • فوریه 2019 میانگین زمان بروز: 100٪

آمار 24 ماه گذشته HostMonsterمیانگین زمان بروز میزبان Monster | آمار را مشاهده کنید

2. پشتیبانی شایسته (هنوز متناقض)

در حین بررسی شخصی ما از HostMonster ، نماینده پشتیبانی چت زنده آنها در مدت چهار دقیقه به هم وصل شدند و در هر 2 دقیقه بیشتر سوالات ما را پاسخ دادند. ما از حمایت پشتیبانی نمی کردیم ، اما به اندازه کافی خوب بود که کار را در آن زمان انجام دهیم.

در حالی که آنها تلفن ، ایمیل و پشتیبانی چت زنده را ارائه می دهند ، یک روند تأیید طولانی وجود دارد که ممکن است برای بعضی از کاربران ناخوشایند باشد.

با این حال ، بررسی پیش زمینه ، بررسی های بسیار متناقض مشتریان دیگر را نشان داده است. بنابراین با احتیاط قدم بزنید.

پشتیبانی HostMonster

پشتیبانی مشتری شایسته از HostMonster

3. گزینه های امنیتی خوب

HostMonster چند گزینه امنیتی مختلف برای انتخاب شما ایجاد می کند تا به شما در محافظت از سایت خود و نگه داشتن افراد بدخواه (یا برنامه) کمک کند..

به طرز شگفت انگیز ، راه اصلی هک شدن سایتهای WordPress از طریق آسیب پذیری شرکت میزبان آنهاست (در یک مطالعه 41٪).!

در زیر موارد زیر “تم های ناامن” و “افزونه های آسیب پذیر” ، که نتیجه طبیعی بسیاری از ابزارهای شخص ثالث مختلف است که سعی می کنند در یک محیط به سرعت در حال توسعه با یکدیگر همکاری کنند..

HostMonster از جمله ویژگی های امنیتی مختلف مانند Hotlink Protection ، SSH Access ، پشتیبانی SSL ، پشتیبان گیری منظم از سایت ، و Spam Assassin Protection کار خوبی را انجام می دهد..

4- تأمین فوری & راه اندازی سریع

اگر تصمیم دارید که برای میزبانی اختصاصی یا VPS خود اقدام کنید ، آنها قول تهیه فوری سرورهای خود را می دهند.

این خبر خوب برای افرادی است که می خواستند سریعاً کار خود را شروع کنند (یا کسانی که در خارج از ایالات متحده واقع شده اند) زیرا نیازی نیست که یک تماس تأیید طولانی و یا هر چیزی را انجام دهید. درعوض ، باید انتظار داشته باشید که سرورهای شما در عرض چند ثانیه آماده باشند.

آنها نیز مانند بسیاری دیگر از ارائه دهندگان میزبانی وب ، به مدت یک سال با تمام برنامه های جدید ، نام دامنه رایگان را در اختیار شما قرار می دهند. Yippee!

5. مقدار بسیار خوب (ذخیره سازی 50 گیگابایت ، پهنای باند بدون مجوز ، SSL رایگان)

برنامه اولیه HostMonster با قیمت 4.95 دلار در ماه ارزان ترین نیست ، اما شما با توجه به برخی از محدودیت ها و اضافات ارزش بسیار خوبی می گیرید.

برای مبتدیان ، شما تقریباً از 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی و پهنای باند بدون اندازه از دروازه ها دریافت می کنید. علاوه بر این ، شما یک گواهی SSL رایگان نیز دریافت می کنید.

با توجه به GoDaddy سعی می کند فقط 100 دلار در سال برای شما فقط بخاطر این ویژگی بالا ببرد و می فهمید که قیمت اولیه یک مقدار بسیار مناسب است.

منافع استفاده از هاست میزبان

تاکنون تجربه پشتیبانی ما خوب بوده است. اما ما چندین بررسی مختصر از دیگران پیدا کرده ایم.

ما از توجه بیشتر به جزئیات در مورد مسائل امنیتی قدردانی کردیم ، و به این اطمینان حاصل کردیم که سایت های مشتری آنها ایمن و ایمن باشد.

اما اینجا جاهایی جالب است.

بیایید ببینیم که قبل از تصمیم گیری در مورد میزبان وب بعدی خود ، چه جنبه های منفی را باید در خاطر داشته باشید.

1. میانگین زمان بارگیری صفحه در طی 24 ماه گذشته

HostMonster طی 24 ماه گذشته میانگین سرعت صفحه 936ms را تحویل داده است.

این قطعاً بهترین یا بدترین چیزی نیست که ما دیده ایم.

این بسیار مهم است ، با توجه به اینکه گروه Aberdeen دریافت که تنها تأخیر در یک ثانیه کوچک ، باعث ایجاد ضربه در صفحه می شود:

 • 7٪ در تبدیل ها کاهش می یابد
 • 11٪ در بازدید صفحه کاهش می یابد
 • 16٪ رضایت مشتری را کاهش می دهد

مدت زمان بار متوسط ​​HostMonster:

میزبان آمار 16 ماه گذشته دقیق استHostMonster سرعت متوسط ​​2019-2020 | آمار را مشاهده کنید

2. گمراه کننده قیمت گذاری با تعهد طولانی لازم است

HostMonster یک برنامه ماهانه به ماه را ارائه نمی دهد ، با حداقل نیاز از 12 ماه شروع می شود.

حتی بدتر – قیمت برای این گزینه نیز گران تر است.

به عنوان مثال ، اگر دوست دارید نرخ تبلیغی ارزان قیمت آنها در سایت نشان داده شود ، باید به مدت سه سال متعهد شوید (به صورت پیش پرداخت کامل).

این وظیفه بزرگی است که وقتی هنوز می خواهید آنها را دوست نداشته باشید ، تصور کنید.

متأسفانه ، این تکنیک در عرصه میزبان نیز یک روش استاندارد است.

قیمت دقیق HostMonster

3. مخارج مخفی & هزینه

متاسفانه ، در این راه چند هزینه پنهان نیز وجود دارد که ممکن است شما را غافلگیر کند.

اول از همه – نرخ تبلیغی “پایین” شما فقط برای برنامه های جدید در دسترس است. هنگامی که برنامه شما تجدید می شود ، قیمت به نرخ منظم (تورم) پرش می شود.

“نام دامنه رایگان” آنها رایگان نیست. اگر تصمیم دارید حساب خود را لغو کنید ، مبلغی را پرداخت خواهید کرد که غیرقابل پرداخت است.

30 روز پول برگشت

4- آنها برای تهیه پشتیبان شارژ می کنند

درمورد هزینه های اضافی ، مبلغ ماهانه 1.99 دلار نیز برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه می شود (در صورت تمایل به این موارد). بسیاری از شرکت های میزبانی وب دیگر که ما تاکنون مورد بررسی قرار داده ایم ، این ویژگی را به عنوان یک کاربر آزمایشی رها می کنند ، بنابراین این یک لیست دیگر در لیست طولانی است که اکنون اضافه شده است..

5. هزینه های گران قیمت مهاجرت

جابجایی وب سایت موجود خود از یک شرکت میزبان به شرکت دیگر چالش برانگیزترین کار در جهان نیست. از لحاظ فنی ، اگر می دانید چه کاری انجام می دهید ، روند کاملاً ساده است.

اما این دقیقاً مشکل است:

اگر شما از قبل یک مدیر وبلاگ نویسی با فناوری هستید ، انجام این کار دستی واقعاً ارزش ندارد..

به همین دلیل است که بسیاری از میزبان وب که ما بررسی کردیم ، مهاجرت سایت را بدون هیچ هزینه اضافی در اختیار شما قرار می دهد. این امر برای آنها منطقی است ، زیرا آنها در حالی که رقیبشان در همان زمان یک نفر را از دست می دهد ، مشتری جدیدی را بدست می آورند. بنابراین این یک “شخص آزاد” آسان برای ارائه به مردم برای به دست آوردن حسن نیت خود آسان است.

متأسفانه ، HostMonster با این اقدام کاملاً موافق نیست. درعوض ، آنها از این به عنوان فرصتی دیگر برای درآمدزایی استفاده می کنند.

آنها به شما اجازه می دهند تا از طریق FTP (که مخفف “پروتکل انتقال فایل” است) سایت شخصی خود را به صورت رایگان مهاجرت کنید. اما ، همانطور که بحث کردیم ، احتمالاً ارزش وقت شما را ندارد.

بنابراین HostMonster می تواند این کار را برای شما انجام دهد اما در ازای مبلغ 149.99 دلار عالی. آنها این کار را برای حداکثر پنج سایت و 20 حساب ایمیل انجام می دهند. با این حال ، در طرح بزرگ چیزهایی که قیمت برنامه میزبانی که خریداری می کنید احتمالاً حتی برای این هزینه نیز هزینه زیادی ندارد ، بسیار گران قیمت است..

حداقل ، نه در دوره اول به هر حال. که ما را به شماره بعدی می رساند …

6. هزینه های تجدید برنامه بالا

وب سایت های میزبانی وب به خودی خود دروغ نمی گویند. آنها فقط حقیقت را کمی دراز می کنند.

از صفحه قیمت گذاری به عنوان نمونه استفاده کنید. آن نرخ های پایین طبقه اول عالی به نظر می رسند ، درست است؟ چند دلار در ماه احتمالاً این روزها صورتحساب قهوه شما را پوشش نمی دهد.

با این حال ، فقط وقتی سوالات متداول یا شرایط و ضوابط را می گیرید که می توانید لایه های فریب را برگردانید ،.

اولین نقص معمول این است که شما می توانید در صورت پیش پرداخت حداقل برای سه سال ، آن قیمت های کم آگهی را دریافت کنید. ما از بد به بدتر می رویم ، هرچند که وقتی شروع به تمدید وقت بعد از چند سال اول می کنید ، چقدر هزینه می کند که این برنامه ها.

قیمت های تمدید HostMonster پس از دوره اول دو برابر می شود.

نرخ های ارزان قیمت ماهانه HostMonster در چشم های خود دو برابر خواهد شد و از 4.95 دلار در ماه / ماه در پایان پایین تا نزدیک به ده دلار برای همان سرویس دقیق می رود. برنامه های بزرگتر Plus ، Choice و Plus Pro حتی به طرز چشمگیری افزایش می یابد و قیمت های برتر را برای یک پیشنهاد نسبتاً اساسی در پایان روز هزینه می کنید..

بنابراین اگر خودتان را نمی خواهید در چند سال دوباره میزبان ها را جابجا کنید ، مطمئناً ارزش آن را دارد که چند دلار اضافی خرج کنید و در طولانی مدت بهترین ارزش را بدست آورید.

قیمت گذاری HostMonster ، برنامه های میزبانی & حقایق فوری

در اینجا یک مرور کلی از برنامه های میزبانی HostMonster آورده شده است:

میزبانی مشترک: آنها سه برنامه میزبانی مشترک دارند:

 • طرح اولیه: این طرح در هر ماه 4.95 دلار هزینه دارد. این وب سایت از 1 وب سایت پشتیبانی می کند و دارای 50 گیگابایت ذخیره سازی ، پهنای باند نامحدود ، پشتیبانی از 5 حساب ایمیل و 25 زیر دامنه.
 • برنامه به علاوه: این طرح در ماه 6.95 دلار هزینه دارد. از وب سایت های نامحدود پشتیبانی می کند و دارای فضای ذخیره سازی بدون اندازه ، پهنای باند نامحدود ، زیر دامنه های نامحدود و حساب های ایمیل است.
 • طرح اولیه: این طرح 14.99 دلار در ماه هزینه دارد ، اما هست اغلب با قیمت 6.95 $ هر ماه. این سایت از وب سایت های نامحدود ، ذخیره سازی ، حساب های ایمیل ، زیر دامنه ها و پهنای باند پشتیبانی می کند

لطفا توجه داشته باشید که این قیمت گذاری فقط در صورت ثبت نام برای دوره سه ساله در دسترس است.

قیمت گذاری و برنامه های HostMonster

 • سهولت ثبت نام: ثبت نام یک صفحه ای. ثبت نام آنها را بسیار آسان می کند.
 • روش های پرداخت: کارت اعتباری ، پی پال.
 • هزینه ها و بندهای پنهان: با ثبت نام ، شما موافقت می کنید که مجوز غیر انحصاری حق امتیاز برای آنها فراهم شود تا از محتوا موجود در حساب خود با آنها در صورت مناسب بودن آنها استفاده کنند. کلیه حسابهای میزبانی مشترک دارای محدودیت 1000 جدول کل پایگاه داده ، اندازه کلی 3 GB و تعداد 200000 inode است.
 • upsells: چند صعود.
 • فعال سازی حساب: فعال سازی فوری.
 • کنترل پنل و داشبورد تجربه: cPanel.
 • نصب برنامه ها و CMS ها (وردپرس ، جوملا و غیره): Mojo Marketplace برای نصب آسان برنامه های محبوب و CMS.

آیا ما HostMonster را توصیه می کنیم؟?

نه ، ما اینطور نیست.

صادقانه بگویم ، عملکرد HostMonster در سطح هیئت مدیره بسیار متوسط ​​است.

پشتیبانی مشتری آنها مناسب و در عین حال متناقض است.

HostMonster در تست های سرعت ما ناکام ماند و این یک نگرانی بزرگ است ، زیرا دیدن وب سایت “کار” یک نوع پیش شرط در اینجا است.

سپس مسئله ترفندهای قیمت گذاری همیشگی را در اختیار شما قرار می دهد ، که به خوبی تبلیغی نیست که وقتی شروع به اضافه کردن تمام هزینه ها و هزینه های اضافی در طول زمان می کنید ، تبلیغ خوبی نیست.

به عبارت ساده – میزبانهای بهتری برای پول شما وجود دارد.

به عنوان مثال ، بررسیهای ما نشان داده اند که میزبانی A2 و SiteGround تقریباً در هر رده برتر هستند. توصیه می کنیم قبل از امتحان کردن HostMonster ، به یکی از آن دو نگاهی بیندازید.

آیا تجربه ای با HostMonster دارید؟ ما دوست داریم یک بررسی زیر را ببینیم! ما از همه بررسی ها – مثبت یا منفی – استقبال می کنیم و صادقانه و شفاف هستند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector