Cloudways Review – آیا مدیریت ابر ابر یک ایده خوب است؟

خدمات وب مبتنی بر ابر این روزها همه عصبانیت دارند. در حقیقت ، تقریباً هر شرکتی كه میزبانی را ارائه می دهد ، نوعی ابر دارد كه می تواند بستر شما را استراحت كند.


با گزینه های بسیار زیاد ، چگونه خوب خود را از بد جدا می کنید?

جواب ساده است. شما یکی را انتخاب می کنید که کمی اضافی را ارائه می دهد بدون اینکه هزینه بیشتری برای شما بگذارد. شرکت هایی مانند ابرهای ابری اگر می خواهید با ارائه نوع دیگری از ابر مدیریت شده ، “Cloud Cloud” را به شما ارائه دهیم ، در صورت تمایل.

آرم Cloudways

مدیریت Cloud Hosting چیست?

محاسبات ابری مدیریت شده برخی از بهترین ویژگی های سیستم عامل های مبتنی بر ابر ، یعنی در دسترس بودن شبکه توزیع شده در چندین سرور را می گیرد و بر امنیت و سازگاری تأکید می کند..

سرورهای Cloudways از داخل حک شده اند ماشینهای مجازی برای ترکیب ایمنی سرورهای خصوصی در محل با راحتی و صرفه جویی در هزینه یک مدل عمومی. این یک فضای ایده آل برای توسعه دهندگان به دلیل امنیت و امکان ایجاد سرورهایی است که انواع مکان های جغرافیایی را تقلید می کنند. این برای تست امنیت ، سرعت و عملکرد از دیدگاه مهندسی عالی است.

به طور کلی ، سیستم عامل های ابری مدیریت شده این مزیت را به شما ارائه می دهند:

در دسترس بودن شما می توانید حساب کنید

در دسترس بودن مداوم به دلیل نحوه ساخت چنین سیستم عامل هایی از طریق سیستم شبکه های ذخیره سازی (SAN) و سرورها برای ارائه حفاظت از عدم اطمینان قابل اطمینان است..

اتوماسیون

عدم موفقیت و مدیریت منابع به منظور ایجاد تعادل بین ماشینهای فیزیکی و شبکه های مدیریت شده از طریق مجازی سازی خودکار است. این یعنی اگر یک میزبان خراب شود ، تعداد دیگری از افراد درون شبکه مجازی وجود دارند که این شکاف را به طور خودکار برای حفظ و کارکرد وب سایت شما پر می کنند.

امنیت شبکه

محیط سرورهای ابری و شبکه های محلی محلی مجازی (VLANs) توسط پروتکل هایی مانند سیستم شناسایی نفوذ (IDS) / سیستم پیشگیری از نفوذ (IPS) و فایروال ها محافظت می شوند..

بستر های نرم افزاری ترکیبی متعادل

اگرچه یک مدل ترکیبی واقعی نیست ، سیستم عامل های ابری مدیریت شده می توانند منابع بین شبکه های مشترک ، اختصاصی و سرورهای ابری را که در همان سرورهای ساکن هستند ، تجزیه کنند..

توان مالی

با صورتحساب برای هر بار استفاده و یک مدل میزبانی مقرون به صرفه, ابرهای مدیریت شده مزیت هزینه کمتری را به شما می دهند بدون آنکه عملکرد و امنیت را فریب دهند.

هدف از بررسی Cloudways ما ارایه یک ارزیابی جامع از مزایا ، ویژگی ها و عملکرد است که باعث می شود Cloudways بتواند میزبان یک راه حل عالی برای توسعه دهندگان و شرکتها در همه ابعاد و صنایع باشد..

بررسی اجمالی از Cloudways: چرا متفاوت است

این شرکت در سال 2011 تاسیس شد. موقعیت متمرکز آن در مالت مزایای بسیاری دارد. شبکه سرورها مشتری را در دسترس آسان قرار می دهد که سرعت و دسترسی آنها را تقویت می کند.

همچنین فضایی حاصلخیز را برای توسعه برنامه PHP از جمله برنامه های کانتینر شده در یک محیط امن فراهم می کند. آنها می توانند این کار را با حفظ یک مدل PaaS (Platform-as-a-service) ایمن و پرمصرف و مقرون به صرفه انجام دهند.

درست خفاش, Cloudways یک آزمایش دو هفته رایگان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید وب سایت خود را بسازید و آزمایش کنید و ویژگی های موجود مانند دستیار هوشمند CloudwaysBot بدون سرمایه گذاری یک سکه. شما می توانید یک نام کاربری و رمز ورود ایجاد کنید یا با حساب های LinkedIn ، Github یا Google خود وارد شوید.

از آنجا ، باید انعطاف پذیری لازم را برای انتخاب طیف گسترده ای از سیستم های مدیریت محتوا (CMS) از جمله سه سیستم عامل برتر ، WordPress ، Drupal و Joomla انتخاب کنید. موارد دیگر عبارتند از:

 • مدیاویکی
 • Mooble
 • PHP Stack
 • قند CRM
 • پرستاشوپ
 • مگنتو

انتخاب محدود به CRM شما نیست. می توانید Cloudways را در بالای سایر سیستم عامل های مبتنی بر ابر ادغام کنید مانند خدمات وب آمازون (AWS) ، Google Cloud ، Vultr و Digital Ocean. حتی می توانید سرورهایی را انتخاب کنید که بسیاری از شرکتها در سراسر کشور پراکنده کرده اند.

اما ، در مورد جزئیات این سرویس محاسبات ابری مدیریت شده چیست?

آنها قیمت بسیار رقابتی را ارائه می دهند فقط با 10 دلار در ماه شروع می شود و عملکرد آنها برتر است. با استفاده از این شرکت ، محدودیتی در استفاده از پردازنده و منابع پهنای باند مانند سایر شرکت های هاستینگ وجود ندارد. این بدان معناست که شما می توانید منابع مالی اختصاصی مورد نیاز خود را بدون در نظر گرفتن یک برنامه گران قیمت تر داشته باشید.

قیمت در مقابل عملکرد

یکی از اولین معیارهای انتخاب سرویس میزبانی خوب ، ارزش در مقایسه با قیمت است. این معمولاً به عنوان نسبت قیمت اندازه گیری می شود: عملکرد مبتنی بر قابلیت تحویل خدمات با قیمت مشخص. هرچه این نسبت پایین تر باشد ، خدمات مطلوب تر خواهند بود.

Uptime vs Downtime

آیا می دانید بین زمان بروز 99.8 و 99.999 (5-9s) چقدر تفاوت دارد؟ اگرچه این اعداد فقط کسری از ثانیه هستند, شماره اول مربوط به 18 ساعت خرابی در هر سال است, و دیگری فقط نه دقیقه.

بسیاری از میزبان وب نوید یک زمان مشخص از زمان بروزرسانی را می دهند ، اما بسیاری از آنها با گنجاندن ضمانت نامه ها به همراه نوشتن آن در SLA های خود (توافق نامه سطح سرویس) موفق به بازگشت آنها نمی شوند.. Cloudways وعده در دسترس بودن 99.999 درصد را دارد و در آزمایش ثابت شده است. یک آزمایش کننده وب سایت خود را با یک ابزار آزمایش از مکانهای مختلف هر 15 دقیقه به مدت 30 روز درآورد. در بررسی معیارهای آنها در پایان آن دوره زمانی, هیچ نمونه ای از خرابی وجود ندارد.

سرعت متوسط ​​بار

در تست بعد از تست ، Cloudways توانست بارهای صفحه را به میلی ثانیه ثانیه تجزیه کند. فقط برای مقایسه ، سیستم عاملهای میزبان برتر معمولاً بارهای صفحه ساعت را بین یک تا 10 ثانیه قرار می دهند. شایان ذکر است که برای بارگیری بیشتر وب سایت شما برای هر ثانیه بیشتر طول می کشد, نرخ گزاف گویی شما تا 32 درصد افزایش می یابد. این مشکل با Cloudways که دارد ، نخواهد بود میانگین بار در حدود 616.5 میلی ثانیه است.

چه چیزی باعث می شود این سیستم عامل بسیار سریع باشد؟ فناوری در قالب Apache ، Memcached ، Varnish و Nginx.

سرورها و مکانهای سرور

Cloudways با دسترسی به شبکه تحویل محتوای آنها ایجاد و ایجاد می شودچندین نسخه از صفحات وب شما به شبکه جهانی خود متشکل از 45 نقطه حضور (PoP). به محض اینکه یک درخواست به سرور آنها وارد شود ، به طور خودکار به نزدیکترین مکان جغرافیایی منتقل می شود. این یکی دیگر از عواملی است که به سرعت و قابلیت اطمینان این بستر میزبانی کمک می کند. ادغام با CDN آنها 1 دلار برای هر پهنای باند 25 گیگابایتی هزینه دارد. CSN توسط StackPath پشتیبانی می شود ، که قبلاً MaxCDN بود. همچنین می توانید Cloudflare یا CDN دیگری را انتخاب کنید.

این شرکت مستقر در مالت است و دارای سرورهایی در هر پایتخت بزرگ اروپا و همچنین شهرهای بزرگ آمریکا ، آسیا ، استرالیا و دو مورد در آمریکای جنوبی در ریو دوژانیرو و سان پائولو برزیل است..

ظرفیت پهنای باند

با Cloudways ، بعید به نظر می رسد با پهنای باند ناکافی مشکلی را حل کنید. تا زمانی که یک دسته خوب از میزان منابع مورد نیاز خود داشته باشید, می توانید از پهنای باند استفاده کنید که دامنه آن از 1 – 12 ترابایت باشد.

پشتیبانی مشتری و پایگاه دانش

خدمات مشتری توسط چت زنده 24/7/365 در دسترس است. آنها همچنین بلیط های میز کار را با پاسخ سریع و گزینه ای برای صحبت با یک تکنسین زنده ارائه می دهند. تنها اشکال آن است تعامل انسان به انسان باید درخواست شود از طریق یک فرم آنلاین برای برنامه ریزی یک پاسخ به تماس یا جلسه اسکایپ.

مانند هر شرکتی که به سطح خدمات و پاسخگویی آنها اطمینان دارد, Cloudways ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد. در تلاش برای متفاوت بودن ، مدل معمولی 30- یا 60 روزه را دنبال نمی کنید. در حقیقت, بسیار پیچیده است ، حتی خدمات مشتری شما را به صفحه خط مشی آنها ارجاع می دهند به جای اینکه سعی کنید آن را برای شما توضیح دهم.

پایگاه دانش آنها گسترده است ، با آموزش و مشاوره فراوان برای حل طیف وسیعی از مشکلات میزبانی همچنین یک بلاگ بسیار فعال وجود دارد که پر از مقاله است و می توانید برای دریافت مقاله و به روزرسانی ها مستقیماً به صندوق ورودی خود مشترک شوید. شما حتی می توانید در همه سیستم عامل های مهم رسانه های اجتماعی با شرکت و انجمن گسترده درگیر شوید.

ویژگی های منحصر به فرد

ویژگی ها مکان دیگری است که این پلتفرم واقعاً می درخشد. کشف یکنواخت از کلیه فضایل Cloudways یک مستند کل طول می کشد, بنابراین ما نکات برجسته را به شما می گوییم و به شما اطلاع می دهیم که در آن از دیگر راه حل های میزبانی ابر استفاده می شود.

اگرچه ممکن است برای مدت طولانی بی نظیر نماند, مدل خدمات PaaS آنها یک نوآوری است. اولین چیزی که باید به آن اشاره کنیم نصب آسان با یک کلیک و کشویی که به شما امکان می دهد با انتخاب تعداد تخمینی صفحه بازدیدهایی که می خواهید دریافت کنید ، سیستم خود را پیکربندی کنید. سیستم سپس اندازه سرور و منابع دیگر را برای رفع نیازهای پیش بینی شده شما توصیه می کند. همچنین می توانید به صورت دستی برای یک درجه بالاتر از شخصی سازی پیکربندی کنید.

سپس ، شما آماده نصب وب سایت وردپرس یا سایر CMS های خود هستید. یک مهاجرت بستر های نرم افزاری رایگان به عنوان پاداش دریافت خواهید کرد.

اما این همه چیز نیست که Cloudways را به یک سکوی منحصر به فرد تبدیل می کند. مجموعه ویژگی های آنها در اطراف تجارت الکترونیک و با مجموعه ویژه ابزارهای توسعه دهنده ساخته شده است.

مقیاس پذیری

یکی از بهترین موارد در مورد میزبانی ابر ، سطح مقیاس پذیری است. وقتی تو فقط برای منابعی که استفاده می کنید پرداخت کنید, نیازی نیست که نگران فشار منابع پرداخت بیش از آنچه که لازم بود “فقط در صورت” باشد.

اگر از AWS یا Google Cloud استفاده می کنید ، می توانید برای مقابله با خواسته های خود ، آن را برای مقیاس پردازنده و رم خود مستقر کنید. همچنین دو دیسک ذخیره سازی ، یکی برای برنامه ها و دیگری برای پایگاه داده خود خواهید داشت. این امر امنیت اضافی را نیز به همراه دارد.

مربوط: مدیریت پایگاه داده های WordPress با استفاده از phpMyAdmin

امنیت

علاوه بر پشتیبانی از پلاگین های امنیتی WP ، Cloudways چند ویژگی خاص از خود را ارائه می دهد. این شامل:

 • فایروال ها دسترسی بندر را محدود می کند
 • ورود به سیستم SSH و SFTP برای جلوگیری از حملات وحشیانه
 • امنیت پایگاه داده از طریق لیست سفید لیست IP مورد علاقه
 • انزوا برنامه برای راه اندازی برنامه ها به طور جداگانه حتی در همان سرور
 • گواهینامه های SSL با استفاده از رمزگذاری Let
 • مدیریت نقش کاربر برای حمایت از پروتکل دسترسی حداقل امتیاز
 • امنیت سیستم عامل و وصلهمتر است که می تواند به صورت خودکار از طریق دبیان نصب شود
 • Cloudways Bounty اشکال برای همکاری با علاقه مندان به امنیت سرمایه گذار ، با همکاری BugCrowd
 • احراز هویت دو عاملی برای کنترل دسترسی بیشتر
 • انطباق GDPR
 • رمزگذاری نهایی به پایان
پشتیبان گیری و بازیابی

تهیه نسخه پشتیبان به طور خودکار به صورت پیش فرض انجام می شود, و عملکرد ترمیم فقط با یک کلیک قابل اجرا است. Admins همچنین می تواند بصورت دستی پیکربندی را تنظیم کند تا در برنامه مورد نظر خود اجرا شود.

نظارت بر

شما می دانید که می توانید نظارت و هشدار زنده 24 ساعته را دریافت کنید ، راحت تر خواهید خوابید. Cloudways همچنین ادغام جدید Relic را برای رفع مشکلات عملکرد و CloudwaysBot برای اطلاع رسانی از مشکلات در اختیار شما قرار می دهد..

افزودنیها و ادغام ها

هنگامی که به عملکرد اضافی نیاز دارید ، Cloudways با تعدادی از افزودنی ها و ادغام ها ارائه می دهد. این لیست شامل موارد زیر است:

 • Cloudways API
 • کانال های CloudwaysBot
 • برنامه مهاجرت
 • افزودنی SMTP
 • افزودنی ایمیل Backspace
 • افزودنی آسان DNS ساخته شده است
 • Cloudways از افزودنیهای برنامه پشتیبانی می کند
CloudwaysBot

این ویژگی های منحصر به فرد مانند داشتن یک دستیار روی صفحه است. این می تواند به سؤالات پاسخ دهد ، یک توصیه را ایجاد کند ، نکاتی را در مورد کار به شما ارائه دهد یا هشدارهایی را از طریق Slack ، HipChat یا ایمیل ارسال کند. می توانید نوع اعلان ها را سفارشی کنید ، و توسعه دهندگان می توانند از طریق API های سفارشی با CloudwaysBot ارتباط برقرار کنند.

توسعه دهندگان می توانند تیم های خود را از طریق یک کنسول مدیر مدیریت کنید, در آنجا آنها می توانند نقش ها و مجوزهای اعطا کنند ، و شما می توانید برای اعضای تیم موقت مانند مشاوران و متخصصان امنیت دسترسی ویژه برقرار کنید.

اگرچه شما از دسترسی ریشه محدود شده اید ، اما می توانید مرحله بندی و آزمایش را انجام داده و یا از طریق SSH به خط فرمان دسترسی پیدا کنید.

توجه: توسعه دهندگان

اگر در PHP در حال توسعه هستید ، خوشحال می شوید که Cloudways بین کار با PHP7 یا انتخاب بین چندین چارچوب گزینه ای را ارائه می دهد. تسهیل عملیات اسکریپت توسط RESTfulAPI ارائه شده انجام می شود. حتی یک زمین بازی API برای تست اسکریپت وجود دارد.

تنها منفی که واقعاً با این سیستم عامل پیدا کردیم این است که بدست آوردن پشتیبانی مشتری از طریق تلفن دشوار است ، و حساب ها شامل آدرس ایمیل یا گزینه ای برای ثبت دامنه نمی شوند. می توانید آدرس ایمیل دریافت کنید ، اما هزینه کمی برای شما خواهد داشت. اگر به زبانی مانند Ruby ، ​​Python یا JS توسعه می دهید ، دسترسی محدودی نیز پیدا خواهید کرد و دسترسی ریشه ای ندارید.

انواع خدمات و برنامه های قیمت گذاری

علاوه بر محاکمه آزاد 14 روزه, Cloudways ارائه می دهد حداکثر 11 سطح خدمات. ممکن است نرخ ها در نگاه اول کمتر از رقابتی به نظر برسند ، اما باید توجه داشته باشید که مدیریت پلتفرم در آن قیمت گنجانده شده است.

این شرکت بر روی مدل pay-as-you-go کار می کند و شامل مواردی مانند مهاجرت رایگان و گواهینامه های SSL ، نصب برنامه نامحدود و پشتیبانی متخصص 24/7 با هر طرحی می شود. خدمات به صورت ساعتی شارژ می شوند ، در حالی که سرویس پلت فرم به صورت ماهیانه صورتحساب می شود. می توانید از طریق کارت اعتباری اصلی یا پی پال پرداخت کنید.

Cloudways برنامه های قیمت گذاری برتر

چهار ردیف اصلی خدمات عبارتند از:

سرویس DO1GB برای 10 دلار در ماه / 0.0139 دلار در ساعت ، که شامل 1 گیگابایت رم ، یک پردازنده تک هسته ای ، 25 گیگابایت ذخیره سازی و پهنای باند 1TB
DO2 گیگابایت برای 22 دلار در ماه / 0.0306 دلار در ساعت که شامل 2 گیگابایت رم ، یک هسته ، 50 گیگابایت ذخیره سازی و 2 ترابایت پهنای باند
DO4GB (ترجیح داده شده) با 42 دلار ماهانه / 0.0583 دلار در ساعت ، با 4 گیگابایت رم ، هسته های دوتایی ، 80 گیگابایت ذخیره سازی و پهنای باند 4TB
DO8 گیگابایت با 80 دلار در هر ماه / 1111 دلار در ساعت ، که شامل 8 گیگابایت رم ، پردازنده چهار هسته ای ، 150 گیگابایت ذخیره سازی و پهنای باند 5 ترابایت

این سیستم عامل ها به سه سطح جدید ، DO96 ، 128 و 192 گیگابایت گسترش یافته اند که توانایی های شما را به یک حافظه رم 192 گیگابایتی ، پردازنده 32 هسته ای ، 3840 گیگابایت ذخیره سازی و 12 ترابایت باند پهنای باند با قیمت 1.035 دلار در هر ماه / 1.4375 دلار در هر ساعت افزایش می دهند..

افکار نهایی

مأموریت اعلام شده Cloudways این است که “به مردم توانمند شوید تا بتوانند رویاهای خود را به جلو سوق دهند.” امیدواریم که این Cloudways Review بتواند به هر سؤالی که در مورد این گزینه میزبانی دارید پاسخ دهد.

اگر به دنبال یک راه حل میزبانی انعطاف پذیر مقرون به صرفه برای وب سایت تجارت الکترونیک یا فعالیت های ساخت وب خود هستید. از دیدگاه ما, Cloudways از این نوع سکوی میزبانی بهترین استفاده را می کند, با چند چیز اضافی برای اندازه گیری خوب پرتاب شده است.

سؤالات متداول: میزبانی ابر ابر

اگر فقط به دنبال چند نکته کوچک اطلاعات هستید ، به پرسشهای میزبانی وب مدیریت شده از Cloudways ما خوش آمدید.

س: Cloudways کجا مستقر است?

آ: دفتر مرکزی این شرکت در 52 Springvale ، خیابان Pope Pius XII ، Mosta MST2653 ، در مالت قرار دارد. این مزیت موقعیت مکانی متمرکز را دارد که از اروپا ، ایالات متحده و سایر مراکز تجاری پر سود جهانی قابل دسترسی است.

س: چه میزبانی وردپرس مدیریت می شود?

آ: این سرویس میزبانی است که بسیاری از ویژگی های اجرای یک وب سایت وردپرس را برای شما فراهم می کند. این بدان معناست که آنها از وظایف نگهداری و تهیه پشتیبان / فرسایش مراقبت می کنند. از آنجا که بیشتر سیستم عامل های میزبانی ابری هستند ، دیگر لازم نیست خود را به امنیت ، به روز بودن و مقیاس پذیری نگران کنید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map