بهترین ارائه دهنده CDN (شبکه تحویل محتوا) در کانادا

سال 1883 بود ، ol ‘West Wild. دو آدمک که 50 فوت از یکدیگر ایستاده اند ، مقابل یک برج ساعت.


سرعت صفحه بسیار مهم است زیرا به طور مستقیم بر تجربه کاربر تأثیر می گذارد. در تجارت الکترونیک ، شما هم هستید سریع… یا مرده. ��

سرعت مهمتر از قابلیت های عالی یا هر نوع طراحی زیبایی است که ممکن است در وب سایت خود بگنجانید. می بینید ، طبق مطالعات اخیر ، 47٪ از کاربران وب اگر به این بخش وارد نشوند ، به سختی به وب سایت شما می چسبند دو ثانیه یا کمتر.

برخی از مطالعات همچنین نشان داده اند که 78٪ از خریداران آنلاین که مشکلی در وب سایت دارند ، هستند کمتر احتمال دارد از همان سایت خریداری کنید دوباره ، و 44٪ از آنها در مورد دوستان خود به دوستانشان خواهند گفت تجربه بد!

وکتور سرعت وب سایتگویی این به اندازه کافی بد نیست ، Google به طور مداوم بر آن تأکید می کند سرعت صفحه یک عامل رتبه بندی است.

این بدان معنی است که یک وب سایت در حال بارگیری سریع یک مسیر سریع برای جذب بازدید کنندگان بیشتر ، رتبه بندی بهتر و تجربه کاربری بهتر است. اکنون همه ما می دانیم که الگوریتم های Google در اکثر موارد محرمانه هستند ، با وجود این کمبود اطلاعات ، ما می دانیم که غول موتور جستجو صریحاً اشاره می کند که سرعت وب سایت برای موفقیت هر وب سایت جدایی ناپذیر است.

از کجا شروع کنیم?

نصب یک شبکه تحویل محتوا مکانی عالی برای شروع بهینه سازی سرعت است. اما از آنجا که بسیاری از ارائه دهندگان شبکه تحویل محتوا در کانادا وجود دارد ، پایین آمدن به بهترین ارائه دهنده شبکه تحویل محتوا (CDN) می تواند یک کار مهم باشد..

خوشبختانه برای شما, ما همه بالابرهای سنگین را انجام داده ایم به شما کمک می کند تا تله ها را بریده و خدمات CDN مناسب را برای نیازهای خود پیدا کنید. امروز ، ما قصد داریم فقط بهترین های بهترین را با شما به اشتراک بگذاریم. بنابراین اگر می خواهید به میزبانی خوبتری نیاز داشته باشید ، بهتر است بعداً بهترین صفحه میزبانی کانادا را ببینید.

قبل از شروع ، بیایید درک کنیم که یک CDN چیست و چگونه گامی در جهت درست است.

بیایید به آن برسیم.

یک شبکه تحویل محتوا چیست؟?

یک شبکه تحویل محتوا ، به عنوان CDN نیز شناخته می شود شبکه سرورهای توزیع شده در سطح جهان آن محتوای استاتیک را در وب سایت خود ذخیره کرده و آن را در چندین مکان مختلف ذخیره می کند تا آن را به کاربران جهانی نزدیکتر کند.

در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است. به طور معمول ، وب سایت شما از یک مکان واحد ارائه می شود. بنابراین ، همه بازدید کنندگان شما به همان سرور دسترسی دارند. این بدان معنی است که اگر ترافیک بالایی داشته باشید ، وب سایت شما بطور خودکار کند می شود. و بعضی اوقات در ساعات اوج, وب سایت شما حتی می تواند سرور را خراب کند.

چرا از cdn استفاده می کنیم

عملکرد CDN ، در این حالت ، ذخیره کردن منابع استاتیک وب سایت شما به گونه ای است که آنها از طریق سرورهای CDN سرویس دهی شوند. این بار روی سرور میزبان شما کاهش می یابد و آن را سریعتر و کارآمد تر می کند. بعلاوه ، هر درخواست کاربر وب سایت توسط سروری انجام می شود که به آنها نزدیکترین است و توجه به آن ساده تر است.

مزایای استفاده از CDN چیست؟?

خوب ، دو مزیت وجود دارد که من می توانم به آنها فکر کنم – در صدر این لیست این است که موجب صرفه جویی در هزینه شما می شود. حقیقت اینست که استخدام یک سرویس CDN و ارائه دهنده هاستینگ موجب صرفه جویی در هزینه ها می شود اگر سرمایه گذاری در زیرساخت ها و ارائه دهندگان خدمات جداگانه در سراسر جهان را انجام می دادید در غیر این صورت متحمل می شوید.

مزایای استفاده از cdn

اما این همه چیز نیست.

 • CDN همچنین باعث کاهش تاخیر شبکه و از بین رفتن بسته ها می شود و این بدان معنی است که کاربران نهایی تجربه جیپی کمتر و کیفیت جریان بهتر را تجربه می کنند. و در نتیجه ، کاربران می توانند محتوای با کیفیت بالا ارائه دهند.
 • CDN باعث می شود بسته به نوع دستگاهی که کاربر از آن استفاده می کند ، مخاطبان خود را تقسیم کرده و محتوای مختلفی را به کاربران مختلف منتقل کنید.
 • به دلیل نحوه تنظیم معماری CDN ، افزایشی ایجاد می شود تا از قابلیت اطمینان و یک تجربه وب دلپذیر برخوردار شود.
 • این امنیت اضافی را برای کمک به کاهش حملات DDoS و تهدیدهای وب فراهم می کند.
 • CDN ها را می توان تقریباً در هر سیستم عامل یکپارچه مستقر کرد.
 • CDNS همچنین می تواند سرعت وب سایت شما را تا حد زیادی بهبود بخشد.

چه چیزی را در CDN جستجو کنید

ارائه دهندگان CDN یکسان نیستند. برخی از بسیاری جهات ظاهراً بهتر از دیگران هستند. برای اطمینان از انتخاب صحیح ارائه دهنده CDN در اینجا ، مواردی است که باید به آنها توجه کنید.

نمودار بار بار صفحه cdnسرعت

سرعت وب سایت اهمیت زیادی دارد. با توجه به اینکه یک فرد متوسط ​​فقط دو تا سه ثانیه منتظر است تا یک وب سایت بارگیری شود ، زمان بار CDN شما انتخاب می کنید باید خیلی خوب خوب باشد. در صورتی که سریع پیش نرود ، معنی ندارد که برای CDN خرج کنید.

قابلیت اطمینان

بیایید این را درست بگیریم. قابلیت اطمینان بدین معنا نیست که CDN قابلیت اطمینان از فک را 100٪ از زمان ارائه می دهد. مطمئناً آنها می توانند بهترین عکس را به آن ببخشند و نزدیک شوند اما مانند سایر راه حلهای تکنولوژیکی ، آنها نیز کاستی های خود را دارند. اما ، به عنوان یک قاعده کلی انگشت شست ، یک CDN خوب حداقل باید پست کند قابلیت اطمینان سالم از 99.999٪.

ssl-iconامنیت

یکی دیگر از عواملی که می خواهید آن را مورد توجه قرار دهید این است که CDN مورد نظر چقدر امن است.

شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که شما دارای بهترین Layer Sockets Secure (SSL) یا Transport Layer Security (TLS) هستید تا در صورت رمزگذاری همه اطلاعات ، داده ای به صورت ساده ارسال نشود..

قیمت

قبل از سرمایه گذاری در هر CDN ، می خواهید بدانید که چقدر هزینه برای شما دارد. بیشتر ارائه دهندگان توسط گیگابایت شارژ می شوند. بنابراین ، مفید است بدانید که از چه پهنای باند استفاده می کنید تا بتوانید محاسبه کنید که استفاده از CDN چقدر برای شما هزینه دارد.

سلب مسئولیت: اگرچه ممکن است وسایل ارزان قیمت ترین معامله را هنگام صحبت از شبکه های تحویل محتوا وسوسه کنید ، قطعاً نمی خواهید در مورد کیفیت سازش کنید. زیرا در این صورت به معنای این است که شما از مخاطبان خود عبور خواهید کرد و این کاری نیست که شما بخواهید انجام دهید. شما چیزی رو گرفتید که قیمت ش رو پرداخت کردید.

بردار مکان یابی سرور شبکه جهانیتعداد مکان های شبکه

در دنیای ارائه دهندگان CDN ، هرچه مکان CDN بیشتر باشد ، انعطاف پذیری بیشتری نیز خواهید داشت. به همین دلیل ، CDN مورد نظر شما باید تا آنجا که ممکن است مکان های شبکه تا همه قاره های اصلی را پوشش دهد.

پشتیبانی 24/7 مشتری

اجازه دهید صادقانه باشد. شانس مواجهه با سکسکه دقیقاً وجود ندارد. و اگر تعداد ترافیکی زیاد است ، آن شانس ها به صورت تصاعدی بالا می روند. قبل از تصمیم گیری در مورد ارائه دهنده CDN که می خواهید ، می خواهید از ارائه دهنده اطمینان حاصل کنید پشتیبانی 24/7 را ارائه می دهد وقتی چیزی اشتباه پیش آمد.

بهینه سازی تصویر

یکی از دلایلی که باعث کاهش سرعت وب سایت ها می شود به دلیل تصاویر با وضوح بالا است. CDN خوب باید بهینه سازی تصویر را ارائه دهد که به شما امکان می دهد تصاویر و وب سایت های شما سریعتر بارگذاری شوند. اکنون که می دانید چه چیزی را جستجو کنید ، بیایید به قسمت آبدار برسیم.

بهترین ارائه دهندگان CDN در کانادا بررسی شده است

1. کپسول

آرم کپسول ایمپواIncapsula به راحتی یکی از ارائه دهندگان مورد علاقه من است. و دلایل بسیار ساده است. با سایر CDN ها ، یافتن چنین محافظت از امنیت پیشرفته ، واقعاً آسان نیست. علاوه بر ویژگی های توازن بار و فایروال تصدی PCI ، Incapsula از محافظت هوشمند DDoS نیز برای ارائه شما برخوردار است امنیت فک شکستن.

من همچنین این واقعیت را دوست دارم که برخی از سریعترین سرعتی را که با آن روبرو می شوید فراهم می کند. با تشکر از ظرفیت گسترده مراکز داده در سراسر جهان ، Incapsula خدمات فوق العاده ای را برای انواع مختلف نیازها از جمله مشاغل SaaS ، فروشگاه های آنلاین و پخش ویدئو در صورت تقاضا ارائه می دهد..

از همه بهتر ، علاوه بر سرعت فوق العاده ، Incapsula نیز برای مدیریت ترافیک بین سرورها بهینه شده است. لازم به ذکر نیست که تنظیم آن نیز بسیار آسان است.

2. Cloudflare

آرم cloudflareCloudflare با داشتن شبکه گسترده ای از مراکز داده در سراسر جهان و یک شبکه بسیار انعطاف پذیر ، خدمات بسیار معتبری و کارآمد را به شما ارائه می دهد..

علاوه بر این ، Cloudflare دارای ویژگی های عدم توافق و توازن بار است که به حفظ قابلیت ارائه خدمات کمک می کند. و به کمک آنالیز در زمان واقعی آن ، می توانید به راحتی سرکوبگرهای مشکوک ، تهدیدات و رباتهای سوء استفاده کننده را کنترل و مسدود کنید.

علاوه بر قابلیت اطمینان و کارآیی ، عشق بیشتری در مورد Cloudflare وجود دارد. قابل توجه ترین واقعیت این است که آنها یک برنامه رایگان ارائه می دهند با برخی از ویژگی های محدود برای وب سایت های کوچک که نمی توانند CDN حق بیمه خود را دریافت کنند.

3. آمازون CloudFront

آرم آمازون CloudFrontCloudfront یک CDN جامد سنگ است ارائه دهنده ای که ارائه دهنده سرورهای سریع ، جهانی و به سرعت در حال رشد است.

من به خصوص CloudFront را انتخاب کردم زیرا آنها تقریباً درمورد هرگونه محتوای وب سایت یک محیط امن و ایمن را ارائه می دهند و شما در واقع می توانید کشور CDN و میزبان جریان زنده را با سهولت محدود کنید.

با این حال ، بر خلاف Incapsula و Cloudflare ، به نظر می رسد سرویس Cloudfront برای مبتدیان کمی پیچیده تر است ، به این معنی که برای استفاده از آن به آموزش کمی احتیاج دارید..

4. Stackpath

آرم Stackpathانتخاب شماره چهارم Stackpath است. این چهارمین انتخاب من است زیرا یکی از محبوب ترین شبکه های تحویل محتوا در جهان است. این نرم افزار سریع ، ایمن و آسان است و سرورهایی است که از لحاظ استراتژیکی در 90 کشور جهان قرار دارند.

علاوه بر این ، سرورهای لود شده SSD برای بهینه سازی سرعت بارگذاری صفحه و شتاب عالی تصویر بهینه شده اند — ناگفته نماند که دارای ویژگی SSL داخلی است که از وب سایت شما در زمان واقعی محافظت می کند و یک ویژگی امنیتی تأیید اعتبار دو مرحله ای دارد که به قفل کردن محتوای شما کمک می کند. اکانت خود را ایمن کنید.

5. آکامایی

آکامای آرمدر ادامه آکامایی قرار دارد. من به خصوص این شبکه تحویل محتوا را دوست دارم زیرا دارای تجسم در زمان واقعی است که بینش های ارزشمندی را در مناطق جهانی مستعد حمله وب ایجاد می کند..

علاوه بر این ، به شناسایی شهرهایی با بالاترین تراکم ترافیک و کمترین اتصالات کمک می کند. آکامایی علاوه بر پلت فرم هوشمند خود ، به دلیل توانایی در سرعت بخشیدن به اتصالات و داشتن زیرساخت های مناسب مورد نیاز برای سرعت بخشیدن به اتصالات نیز شناخته شده است.

با این حال ، بر خلاف بسیاری از شبکه های تحویل محتوا دیگر که من ذکر کردم ، Akamai تمایل دارد که در مقایسه با آن کمی کندتر باشد ، بیشتر به این دلیل که از جستجوی مبتنی بر DNS استفاده می کند..

6. Cachefly

آرم Cacheflyاگر به دنبال جایگزینی برای Incapsula هستید ، این یکی از بهترین گزینه های موجود است.

Cachefly شبیه نامهای شناخته شده تری مانند Cloudflare و CloudFront است زیرا یکی از سریعترین CDN های موجود در بازار است. علاوه بر این ، این شرکت CDN را در تمام قاره ها ارائه می دهد که اگر در مورد آن فکر کنید کاملاً جهشی است ، به خصوص به این دلیل که بیشتر CDN های دیگر فقط CDN را در تعداد محدودی از قاره ها ارائه می دهند..

مهمتر از همه این موارد ، این شرکت با برخی از بزرگترین مارک هایی که می شناسید ، معامله می کند و این نشانگر اعتماد و اعتقاد است. با این وجود ، نزولی Cachefly است می تواند بسیار گران باشد. علاوه بر این ، یافتن طرحی با چند گیگابایتی بسیار دشوار است. اگرچه گران هستند ، اما هنوز هم هستند یکی از بهترین ها آنجا برای پول خود.

خلاصه آن

این است ، مردمی! شش مورد از بهترین ارائه دهندگان شبکه تحویل محتوا 2020.

شما همچنین می توانید مانند:

 • بهترین سازنده وب سایت
 • بهترین بستر وبلاگ نویسی

منابع و اعتبارات تصویر:

 • EHRIntelligence.com
 • DigiMarkCentral.com
 • ColocationAmerica.com
 • HackerNoon.com
 • GlobalDots.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map