Arvixe – امنیت جامد را ارائه می دهد

جستجوی سرویس هاستینگ یک کار هولناک است. اگر من بود بیرون بردن داده ها ، قابلیت اطمینان ، ویژگی ها ، هزینه و سایر مواردی که مردم باید هنگام تصمیم گیری برای انتخاب یک سرویس برای استفاده ، به آنها نگاه کنند – من تصمیم خود را صرفاً به نام خود پایه گذاری می کنم.


Arvixe_Logoمن برای استفاده از سرویس هایی با نام های جالب همه هستم. برای مثال از Arvixe استفاده کنید. چه اسم جالب فرانسوی است؟ آیا ویتنامی است؟ کی میتونه بگه. احتمالاً وب سایت Arvixe اما در اینجا با من باشید.

به نظر من Arvixe یک کلمه فرانسوی است و “ar-veex” را تلفظ می کند – اما – گفتن ar-vikes بسیار جالب تر است..

این را با من بگو – Arvixe.

چقدر سرگرم کننده است به نظر می رسد مانند یک تبر جنگ اسطوره ای است که شما برای کشتن greminins شیطانی که به دهکده صلح صلح آمیز خود حمله می کنید ، به قتل می رسید.

بیایید ببینید که آیا نام جالب آنها تا اعتیاد به مواد مخدره زنده مانده است یا خیر وقتی می آید میزبانی وب.

TLDR؛

Arvixe تنها گزینه ای نیست که امنیت سطح بالایی را ارائه می دهد اما اگر در میزبانی وب خود ارزش آن را کسب کنید این سرویس باید در گفتگو باشد. قیمت بالا و زمان بار کمتر از ستارگان نگران کننده هستند اما ویژگی های کدگذاری پیشرفته ممکن است این موضوع را برای شما بی ربط نباشد.

رویکرد تحلیلی ما

بررسیهای ما در مورد ارائه دهندگان میزبانی مبتنی بر تعداد سختی است ، که در طی ماههای زیادی از آزمایش با پروژه های وب نمونه خود ما تهیه شده است.

با Arvixe ، تعدادی آزمایش از مراکز داده در کانادا ، ایالات متحده و اروپا انجام دادیم تا میانگین عملکرد آنها تعیین شود. با آن اطلاعات ، می توانیم آنها را با سایر ارائه دهندگان ابر مقایسه کنیم و توصیه هایی ارائه دهیم.

علوم سخت

هنگام آزمایش عملکرد یک ارائه دهنده میزبانی وب ، انتشار جغرافیایی مهم است ، زیرا مکان های مختلف سرعت شبکه محلی متفاوت دارند.

در ارزیابی Arvixe ، ما از چندین شهر مهم کانادا آزمایشاتی را انجام داده ایم تا کلیه آنچه را که از مرکز داده آنها انتظار دارید را به شما ارائه دهد. در اینجا شماره های ساده آورده شده است:

 • مونترال

  Uptime – 98.9٪
  بار – 2،612Ms

 • تورنتو

  Uptime – 98.7٪
  بار – 2،532Ms

 • ونکوور

  Uptime – 98.8٪
  بار – 2،885Ms

 • وینیپگ

  Uptime – 97.9٪
  بار – 2،758Ms

به روز بودن یعنی چه؟?
 • Uptime – درصدی برای مشخص کردن زمان کلی ارائه دهنده هاست آنلاین و عملکرد عادی.
 • 98.9٪ به موقع مونترال – سرویس های iPage برای 1.1٪ از زمان برای کاربران مونترال غیر طبیعی عمل می کردند. ریاضی با اطراف برابر است 96 ساعت خرابی در طول یک سال.
 • این به معنای دسترس بودن چیست – کسری از درصد می تواند تفاوت قابل توجهی را در دسترس بودن وب سایت شما ایجاد کند
 • زمان های خوب – ما زمان را در نظر می گیریم معیارهای بالای 98٪ قوی هستند.
معنی بار چیست؟?
 • زمان بار – اندازه گیری سرعت واقعی.
 • واحد اندازه گیری – زمان های ارائه شده در بالا با میلی ثانیه اندازه گیری می شود و طول یک درخواست و پاسخ کامل به یک وب سرور ابر را پوشش می دهد.
 • چگونه این مورد آزمایش شده است – اعداد گردآوری شده به طور متوسط ​​طی ماه های آزمایش با پلتفرم iPage با مرورگرهای مختلف مانند Google Chrome ، Mozilla Firefox و Microsoft Internet Explorer.
 • متغیرهای دیگر – ممکن است کاربران نهایی وب سایت شما به دلیل عوامل مختلفی از جمله سرعت شبکه محلی ، رفتار مرورگر و ترافیک سرور ، در زمان پاسخ برخی از تغییرات را به نظر برسند..
 • بارهای خوب بار – بارهایی که میانگین آن در 2،000 میلی ثانیه یا کمتر باشد عملکرد بالا محسوب می شوند.

اهمیت بار

میزبان ارائه دهندگان با زمان واکنش آهسته تر ، استفاده از آنها بسیار خطرناک است ، زیرا ممکن است خوانندگان و مشتری شما با تاخیر اذیت شوند و به جای آن مرور سایت های دیگر را انتخاب کنید..

انجام یک شیرجه عمیق تر به تحقیق ما نشان می دهد که ارائه دهندگان میزبانی در سراسر نقشه قرار دارند.

نتایج آزمایش Arvixe در زمان به روز و بالاتر از میانگین در زمان بار بالاتر از متوسط ​​بود. برای مقایسه با سایر ارائه دهندگان میزبانی وب ، لطفاً به صفحه تحقیق ما مراجعه کنید.

بنابراین سوال می شود, نرخ ها و ویژگی های آنها به اندازه کافی خوب است که هنوز هم آنها را به یک انتخاب جذاب برای میزبانی وبلاگ خود تبدیل کنید?

مسائل مربوط به پول – قیمت گذاری Arvixe

خوب – تصمیم گرفتیم که شما محورهای نبرد را می فروشید. لازم نیست که هیچ یک از آنها Arvixe را نام ببرید زیرا ممکن است از یک سرویس میزبانی به نام Arvixe استفاده کنید. این می تواند گیج کننده باشد.

این روزها ، اجرای یک پروژه وب با بودجه اندک امکان پذیر است – محورهای نبرد ارزان نیست – اما هنوز باید مطمئن باشید که دارید عملکرد خوب و پشتیبانی از ارائه دهنده میزبان شما.

استفاده از ارائه دهنده هاستینگ که در روش های صورتحساب آن کاملاً واضح است و هزینه پنهانی ندارد ، مهم است. گفت ، در اینجا نگاهی به برنامه ها و قیمت گذاری های Arvixe می اندازیم:

برنامه های قیمت گذاری arvixe

در وب سایت خود ، Arvixe پیشنهادات خود را در دو برنامه تقسیم می کند ، اگرچه تنظیم کمی گیج کننده تر از آن است.

اول از همه ، آنها مشتریان را مجبور می کنند بین محیط های لینوکس و ویندوز انتخاب کنند. این عالی است برای افرادی که دانش فنی عمیقی دارند و می دانند بستر مورد نظر خود را می خواهند ، اما برای افرادی که جدیدتر از توسعه وب سایت هستند ، ممکن است گیج کننده باشد.

بیشتر مشتریان کانادایی از گزینه لینوکس بهتر استفاده می کنند ، به ویژه که قیمت آن برنامه ها ارزان تر است. از آنجا می توانید گزینه های Personal Class یا Personal Class Pro را انتخاب کنید.

سیدنوتآنها نسخه های دیگری مانند Business Class ، Reseller Class ، VPS Class و Dedicated Class را ارائه می دهند. هر نسخه دارای گزینه های استاندارد و حرفه ای است. ما می رویم به کلاس شخصی بچسبید از آنجا که اکثر کاربران گزینه را انتخاب می کنند.

تنها اهمیت این دو برنامه این است که Personal Class شما را به شش لینک دامنه محدود می کند ، در حالی که گزینه Personal Class Pro به شما امکان استفاده می دهد دامنه های نامحدود در مرکز داده های Arvixe.

توجه داشته باشید که با افزودن ویژگی های بیشتر ، صورتحساب های Arvixe به سرعت رشد می کنند. به عنوان مثال ، استفاده از WordPress با Arvixe به طور معمول در هر ماه 7 دلار اضافی هزینه خواهد داشت.

برای قفل کردن بهترین نرخ پرداخت Arvixe ، باید در یک اشتراک مشترک شوید برنامه ای دو ساله که قابل لغو نیست.

هیچ مقدمه ای ویژه ای برای استفاده از Arvixe بر خلاف سایر خدمات میزبانی که ما بررسی کرده ایم وجود ندارد.

امکانات

برای جلب مشتری بیشتر به سیستم عامل خود ، Arvixe با طیف وسیعی از ویژگی های اضافی که همراه با برنامه های میزبانی خود گنجانده شده است ، افتخار می کند. تصویر زیر تعدادی از نکات برجسته را ضبط می کند.

صفحه اصلی arvixe

در وب سایت خود ، Arvixe در مورد ابزار ساخت وب سایت خود که برای همه مشتریان خود در دسترس است ، صرف نظر از انتخاب برنامه Personal Class یا Personal Class Pro Pro ، در مورد ابزار ساخت وب سایت خود بسیار اهمیت می دهد..

این ابزار به کاربران جدید کمک می کند تا وب سایت خود را با استفاده از رابط کشیدن و کشیدن طراحی کنند. به نظر می رسد یک راه حل عالی است, اما فهمیدیم که این چرکی و حشری است در مقایسه با Wix و دیگر سازندگان برتر وب سایت.

این به این معنا نیست که بگوییم Arvixe گزینه مناسبی نیست ، اما در مورد سازندگان وب سایت ایده بهتر است که به جای دیگری بنگریم.

Arvixe همچنین چندین ویژگی مختلف برای مدیریت ایمیل ارائه می دهد. برنامه اشتراک آنها شامل فضای صندوق پستی است به گونه ای که می توانید دامنه خود را به نامه های ورودی و خروجی پیوند دهید. علاوه بر این ، می توانید با ابزارهای مختلف بازاریابی ایمیل تنظیم شوید. این می تواند مفید باشد زیرا شما شرکت وب خود را گسترش می دهید و می خواهید تبلیغات را از طریق ایمیل شروع کنید.

یک نکته مهم که باید با Arvixe مراقب باشید روش کار با SSL است ، پروتکل پروتکل رمزگذاری انتقال بین مرورگرهای وب و سرورها. بسیاری از ارائه دهندگان میزبان شامل گواهینامه SSL با بسته های خود هستند یا موارد دیگر به شما کمک می کند تا یک سرویس رایگان را از طریق Letry Encrypt تنظیم کنید. اما Arvixe نه و نه در واقع برای اطمینان از وب سایت خود در هر سال 25،00 دلار در هر سال شارژ خواهید کرد.

آنها همچنین به شما “پشتیبانی از اولویت” با هزینه 20 دلار در هر ماه پرداخت می کنند. من طرفدار این عمل نیستم ، زیرا پشتیبانی در اولویت سرویس های میزبانی باید اولویت باشد. تنها زمانی که دریافت هزینه بیشتر برای پشتیبانی معقول است در سطح سازمانی است.

سایر ویژگی هایی که قابل ذکر است (اطلاعات بیشتری در صفحه قیمت گذاری آنها مشاهده می شود) در زیر آمده است:

با جستجو در ویژگی های Arvixe نشان می دهد که این میزبانی وب توسط افرادی که مبتدی نیستند ، به بازار عرضه می شود. برنامه نویسی در صفحه ویژگیها دارای اولویت بالایی است.

مثبت

مبتدیان نمی خواهند برای چسباندن با Arvixe بسیار مثبت زیادی پیدا کنند. با این گفته – کاربران پیشرفته مواردی را می پسندند که در مورد این سرویس دوست دارند.

خصوصیات پیشرفته

علاوه بر کوپن های رایگان – اگر به نمودار فوق مراجعه کنید Arvixe ویژگی های بسیاری را با هدف بازار پیشرفته تر ارائه می دهد.

حتی نحوه تنظیم قیمت گذاری باعث می شود تا ببینیم که آنها به کاربران پیشرفته تر اهمیت می دهند – خصوصاً در برنامه های بالاتر..

با تأکید بر ویژگیهای توسعه ، امکان استفاده از کدهای مختلف ، به وضوح یک عامل مهم هنگام تصمیم گیری برای استفاده از Arvixe است.

امنیت

این جنبه مورد علاقه من Arvixe تا کنون است. اقدامات امنیتی که بصورت رایگان با Arvixe انجام شده است بالاتر و فراتر از سایر ارائه دهندگان میزبانی.

پاسخ تخصصی حمله DDoS بسیار جذاب است زیرا می بینیم که چگونه آنها شایع ترین شکل حملات به وب سایت های روزمره هستند.

آنها همچنین ورودی و خروجی مطمئن ، نظارت بر شبکه ، فایروال ، تشخیص نیروی بی رحمانه و به روزرسانی های امنیتی شبانه را ارائه می دهند.

مهمتر از همه آنها تهیه پشتیبان روزانه که یک ارزش افزوده دیوانه است.

منفی

اگر امنیت اولویت شماره یک شما است ، ممکن است این منفی ها به هیچ وجه برای شما مهم نباشند.

دوستانه مبتدی نیست

اگر تازه شروع می کردم ، به Arvixe لمس نمی کردم. همه چیز در مورد پیشنهادهای Arvixe است بیش از حد پیچیده است. کسی که دانش قبلی زیادی دارد ، اشتباه نخواهد گرفت اما هنوز کاربر دوستانه نیست – آنها باید ساده شوند.

آهسته تر از زمان متوسط ​​بار

همانطور که قبلاً ذکر شد – زمان بارگذاری است عالی مهم. آره. عالی.

استفاده از خدماتی که نسبت به سایر خدمات کندتر است یا پایین تر از حد متوسط ​​نیست این معنی را ندارد. اگر مشتری یا بازدید کننده وب سایت خیلی طولانی منتظر بماند تا صفحه وب بارگیری کند ، سایت شما را ترک می کند. چه مدت می خواهید منتظر بارگذاری یک صفحه وب باشید?

پایگاه دانش و پشتیبانی مشتری

خدمات مشتری - ضعیفمتأسفانه ، Arvixe وقتی به پایگاه دانش آنها می رسد ، مرا رها می کند. به نظر نمی رسد که آنها موضوعات زیادی نداشته باشند – این فقط موضوعهایی است که آنها را پوشش می دهند چندان مرتبط نیستند.

موضوعات مربوطه که آنها را پوشش می دهند ، بیشتر اوقات به طور کامل یا گام به گام توضیح داده نشده اند. آنها این فرصت را برای شما فراهم می کنند که مقاله های دانش بنیان خود را مرور کنید و بررسی ها زیبا نیستند.

Arvixe همچنین متهم می کند پول بیشتری برای پشتیبانی در اولویت که فقط موز برای من است من به عنوان یک کانادایی انتظار دارم سطح مشخصی از پشتیبانی را در قیمت من پرداخت کنم. پشتیبانی اصلی آنها نسبتاً کند است و اعتماد به نفس زیادی را در مورد حمایت از اولویت آنها در دسترس القا نمی کند.

قیمت

Arvixe وقتی صحبت از قیمت گذاری در این بازار می شود ، این یادداشت را از دست داد. اکثر خدمات هاستینگ نرخهای مقدماتی بسیار خوبی را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد از محصول نسبتاً بدون ریسک استفاده کنید.

Arvixe دقیقاً شبیه است – “نه ، این قیمت را بررسی کنید.”

هیچ مشکلی در این مورد وجود ندارد ، اما برای رقابت با گزینه های دیگر ، سرویس باید ارزش آن را داشته باشد.

خلاصه آن

Arvixe گزینه بدی نیست اگر بالاتر از همه موارد امنیت و ویژگی های کد نویسی پیشرفته را در اولویت قرار داده اید. توصیه می کنم لیست ما از بهترین ارائه دهندگان میزبانی در کانادا را بررسی کنید ، زیرا اگر شما یک مبتدی باشید یا به سایر جنبه های میزبانی همراه با امنیت اهمیت دهید ، خدمات زیادی در دسترس است.

سؤالات متداول

چه کسی صاحب Arvixe است?

گروه بین المللی استقامتی (معروف به EIG) مالک Arvixe است. آنها همچنین شرکت های میزبان وب دیگری مانند BlueHost ، HostGator و iPage را نیز در اختیار دارند.

آیا می توان از هاست لینوکس در ویندوز استفاده کرد?

بله ، این بدان معنی است که سروری که شما از آن استفاده می کنید روی لینوکس راه اندازی شده است. بیشتر شرایط استفاده از هاست لینوکس را فرا می خواند.

منابع و اعتبارات تصویر:

 • RazorRank.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector