بررسی میزبان A2 – یکی از بهترین میزبان وب کانادا

چشم انداز رایانش ابری مکان شلوغی است. در هر کجا که نگاه کنید ، یک شرکت جدید وجود دارد که ارائه می دهد وب سایت خود را با هزینه کمتری میزبان وب سایت خود قرار دهد ، اما با سرعت بیشتر و قابلیت اطمینان بالاتر …… سوال اینجاست که آیا می توانید به آنها اعتماد کنید?

این جایی است که ما وارد می شویم – سال گذشته را گذراندیم و بخش خوبی از سال 2017 ، میزبان وب را از مکانهای مختلف در سراسر کانادا تجزیه و تحلیل می کنیم. ما داده ها را خرد کردیم و نتایج خود را برای انتخاب موارد دلخواه خود جمع آوری کردیم. یکی از انتخاب های برتر ما یک شرکت میزبان کوچک به نام A2 Hosting است, که اعتبار زیادی ندارد اما هنوز هم ارزش زیادی برای پول ارائه می دهد.

آرم میزبان a2

میزبانی A2 در واقع مدت طولانی است. این شرکت در سال 2001 توسط مدیرعامل برایان متیگ ، یونیکس سابق SysAdmin آغاز به کار کرد. این در روزهای بد گوش وخیز اینترنت بود و از آن زمان تاکنون یک شرکت مستقل و مستقل باقی مانده است. این کار به عنوان یک پروژه سرگرمی از یک مدیر سیستم واحد آغاز شد و اکنون به یک راه حل میزبانی پرقدرت برای مشتریان در هر اندازه تبدیل شده است..

سکوی میزبان A2 در مجموعه ای از سه مرکز داده بزرگ واقع در میشیگان ، آمستردام و سنگاپور اجرا می شود. با توجه به نزدیکی به کانادا ، ما بخش عمده آزمایش خود را از طریق مرکز داده میشیگان انجام می دهیم.

ما برای اجرای و اندازه گیری تست های این بررسی از A2 بیش از 50 پروژه وب در زیرساخت های میزبان A2 راه اندازی کرده ایم.

میزبانی A2 چقدر سریع است?

یوزپلنگ عالیهیچ انکاری وجود ندارد میزبانی A2 امروزه سریعترین سرعت اینترنت را ارائه می دهد.

براساس وب سایت آنها ، میانگین عملکرد سکوی آنها تا حد ممکن است 17.6 بار سریعتر از رقبای برترشان. تأیید صحت ادعا چالش برانگیز است ، اما در آزمایشات انجام شده توسط میزبان میزبان کانادا ، ما عملکرد A2 Hosting را بسیار سریع ارزیابی کردیم.

و هنگامی که می توان دید در اینترنت را مشاهده کرد ، چه برای وبلاگ های کوچک و چه برای وب سایت های تجاری کوچک ، سرعت شاید مهمترین عامل باشد. اگر صفحات وب شما به اندازه کافی سریع بارگیری نشوند ، بازدید کنندگان تمایل دارند که برگه مرورگر خود را ببندند و به گزینه دیگری حرکت کنند. حفظ عملکرد بالا در سیستم شما باعث می شود کاربران خود را راضی نگه دارید.

همانطور که اشاره کردیم ، تست های سرعت ما با میزبانی A2 در مقایسه با سایر رقابت ها بسیار خوب انجام شد. هنگام اجرای پروژه های وب جدید از طریق مرکز داده میشیگان, میانگین زمان پاسخ در 222 میلی متر رعد و برق وارد شد.

این زمان دقیق مورد نیاز سرور را برای دریافت درخواست از مرورگر کاربر اندازه می گیرد و محتوای HTML مورد نیاز را به کاربر باز می گرداند. چنین سرعتی سریع میزبان A2 را در همان دسته از خدمات برتر میزبانی وب قرار می دهد مانند سایر انتخاب های برتر ما.

از همه بهتر ، نتایج زمان پاسخگویی A2 Hosting در همه مکانهای آزمایش ما ، که شامل شهرهای مهم کانادایی مونترال ، تورنتو ، ونکوور و وینیپگ بود ، سازگار بود..

می توانی ببینی ردیابی زنده در اینجا. درباره ما بیشتر بخوانید فرآیند تحقیق 4 مرحله ای در اینجا

چگونه سریع A2 میزبانی وب است?

ممکن است از شما سؤال کنید که نتایج تست سرعت ما دقیقاً چیست و چگونه می توان A2 Hosting از خیلی از رقبا جلوتر رفت ، به ویژه با توجه به اینکه آنها هنوز هم یک عملیات نسبتاً کوچک هستند.

پاسخ در معماری سکوی آنهاست که از راندمان هایی که مستقیماً به سود مشتریانشان است بهره می برد.

اول از همه ، مفهوم وجود دارد منابع میزبانی مشترک. همه شرکت های ابری یا دارای مراکز داده عظیم یا دارای فضای اجاره ای هستند و در این مکان قطعات سخت افزاری فیزیکی مانند CPU ، درایوهای سخت و تجهیزات شبکه قرار دارند. آنها با هم یک سکوی تشکیل می دهند که می تواند به اشخاص مختلفی که به عنوان ماشین های مجازی شناخته می شوند تقسیم شود.

هنگامی که شما به عنوان مشتری ابری ، میزبان یک پروژه وب را با ارائه دهنده انتخاب می کنید ، در واقع اجاره کامپیوتر از یکی از آن ماشین های مجازی را اجاره می کنید. این بدان معنی است که داده های شما در واقع می توانند در کنار سایر اطلاعات متعلق به افراد یا شرکتها باشند.

با مجبور کردن مشتریان برای به اشتراک گذاشتن این منابع ابری ، یک شرکت ارائه دهنده می تواند ضمن اینکه خطر کاهش عملکرد و قابلیت اطمینان برای مشتریان خود دارد ، برای خود پس انداز کند. اما در مورد میزبانی A2 ، وقتی منابع منابع مشترک به اشتراک گذاشته می شوند ، گوشه هایی را قطع نمی کنند.

به جای اینکه داده ها را تا آنجا که ممکن است در همان سخت افزار ادغام کنید, آنها نسبت کمی از سرورها به مشتریان را حفظ می کنند. این بدان معنی است که ماشین مجازی شما در بین افراد کمتری به اشتراک گذاشته می شود و محاسبات و قدرت شبکه را برای خود بیشتر نگه می دارد. از این رو ادعای شرکت در مورد 20 برابر سریعتر از سایر گزینه های میزبانی است.

بعلاوه ، میزبانی A2 از جدیدترین فناوری شبکه های توزیع محتوا (CDN) و قدرت ذخیره سازی استفاده می کند. این بدان معنی است که A2 هاستینگ می تواند از شبکه بین سه مرکز داده خود در ایالات متحده ، اروپا و آسیا بهره ببرد تا در اسرع وقت به مشتریان خود خدمت کند..

وقتی تست های خودمان را از داخل مرز کانادا انجام می دهیم ، به طور منطقی به سرورهای A2 Hosting در میشیگان متصل می شویم ، زیرا آنها از لحاظ نزدیکی جسمی نزدیک ترین آنها به ما هستند.

اما ، از آنجا که می خواهید وب سایت شما سریع باشد هرجای دنیا, A2 هاستینگ مکانهایی را که بازدید کنندگان شما در آن قرار دارند ردیابی می کند و آنها را به نزدیکترین مرکز داده متصل می کند ، و اطمینان از بارهای صفحه وب در اسرع وقت.

حافظه پنهان همچنین هنگام کار بر روی محیط های ابری موجب صرفه جویی در وقت می شود. اگر داده های وب سایت شما دائما در حال تغییر و به روزرسانی نیست ، A2 Hosting می تواند از caching استفاده کند و به طور معمول بازدید کنندگان را به یک نسخه ذخیره شده از محتوای شما ارسال کند. به طور منظم, آنها با ماشین مجازی بررسی می کنند تا ببینند آیا باید داده های جدید نمایش داده شود یا تغییر کند.

داده های تاریخی ما در مورد عملکرد A2 هاستینگ به چندین ماه بر می گردد ، و می توانید میانگین بار بارگیری صفحه را از سال 2018 پیدا کنید در زیر:

 • سرعت متوسط ​​ماه مه: 209 میلی متر
 • سرعت متوسط ​​ماه آوریل: 218ms
 • سرعت متوسط ​​ماه مارس: 199ms
 • سرعت متوسط ​​فوریه: 211ms
 • سرعت متوسط ​​ژانویه: 224ms
 • سرعت متوسط ​​دسامبر: 276ms

به طور کلی ، عملکرد بسیار قوی است. اطلاعات بیشتر را می توان در صفحه تحقیق ما نیز یافت.

سرعت برای یک شرکت میزبانی وب بسیار مهم است ، اما اگر این سیستم عامل به طور مداوم پایدار نباشد ، ارزش خود را به عنوان ویژگی فروش از دست می دهد. چیزی که ما در اینجا در مورد آن صحبت می کنیم ایده به روز بودن است.

Uptime برای توصیف درصد زمانی که یک وب سایت در دسترس است و برای بازدید کنندگان خارجی کار می کند ، استفاده می شود. نقطه مقابل را downtime می نامند که میزان زمان پایین آمدن و در دسترس نبودن سایت را اندازه گیری می کند.

اگر وب سایت شما به مشاغل شما یا تلاش حرفه ای دیگری گره خورده است ، به روز بودن باید برای شما اهمیت زیادی داشته باشد. حتی چند دقیقه خرابی می تواند بسیار پرهزینه باشد و به اعتبار شما آسیب برساند در میان کاربران و بازدید کنندگان. با سرعت اینترنت مدرن امروز ، مردم برای سایت های کند یا بی پاسخ بسیار صبر و حوصله دارند.

بنابراین آیا می توان روی میزبانی A2 در هنگام ثبات و قابلیت اطمینان حساب کرد؟ میزبان کانادا می گوید: بله ، بر اساس ماهها آزمایش ما در مرکز داده های ایالات متحده. Uptime به عنوان درصد ساعات موجود تقسیم بر کل ساعت ها محاسبه می شود. هیچ سرور واقعاً نمی تواند 100٪ زمان به موقع را بدست آورد ، اما نرخ بالای 99٪ نشان دهنده عملکرد قوی است.

تستهای میزبانی A2 ما به طور متوسط ​​حداکثر 99.8٪ را نشان می دهد ، به این معنی که سرورهای آنها فقط 2/2٪ از کار افتاده یا در دسترس نبودند. این رقم در طول یک سال کل 17.5 ساعت صرف می کند. این بدان معناست که از نظر زمان به روز ، A2 مطلوب با گزینه های برتر دیگر مانند Bluehost و HostGator مقایسه می کند.

در اینجا داده های تاریخی درباره عملکرد به موقع A2 Hosting آورده شده است:

 • ماه مه 99.9٪
 • تا زمان فروردین: 99.9٪
 • تا زمان مارس: 99.98٪
 • بهمن ماه: 99.96٪
 • زمان تا ژانویه: 99.99٪
 • تا زمان دسامبر: 98.92٪

همانطور که مشاهده می کنید ، سرورهای A2 Hosting در طول سال حتی در زمستان وحشیانه کانادا قابل اطمینان هستند. وقتی این مطلب را می خوانید ، همه گزینه های برتر میزبانی ما را از نظر به موقع ردیابی می کنیم و اگر می خواهید آنرا بررسی کنید ، اطلاعات در دسترس شماست.

بررسی پشتیبانی میزبان A2

اکثر شرکت های میزبان برخی از پشتیبانی فنی را به مشتریان پرداخت کننده ارائه می دهند ، اما این می تواند بسیار متفاوت باشد و غالباً بی پرده باشد. ارائه دهندگان بیشتر و بیشتر برای پاسخ به سؤالات به جای انسانهای واقعی ، به پایگاههای دانش و رباتهای متن متکی هستند.

A2 هاستینگ متفاوت است ، زیرا آنها به شما کمک زنده می کنند 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته. می توانید مستقیماً از طریق تلفن یا در گپ آنلاین با نمایندگان در تماس باشید. آنها همچنین سؤالاتی را از طریق ایمیل می پذیرند ، که مستقیماً وارد سیستم بلیط پشتیبانی آنها می شوند. در اینجا تصویری از سیستم چت آنها به نظر می رسد:

پشتیبانی چت a2hosting

A2 هاستینگ همچنین تعدادی از ویژگی های اضافی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد تا به وب سایت شما بهتر و ایمن تر کمک کنند. همه اینها رایگان است و با هر یک از گزینه های برنامه A2 هاستینگ همراه است. آنها را به عنوان یک انگیزه دیگر برای متزلزل کردن میزبان وب فعلی و تعویض خود در نظر بگیرید.

برای مبتدیان ، به مشتریان خود می دهند امنیت رایگان و جلوگیری از هک, و اگر بسیاری از افزونه های وب را اجرا می کنید یا می خواهید یک سایت وردپرس میزبانی کنید ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آنها از سیستمی به نام “HackScan Protection” استفاده می کنند تا به طور مداوم امنیت حساب شما را کنترل کند و مزاحمان را دور نگه دارد.

همراه با آن یک گواهی SSL رایگان ارائه می شود ، که باعث می شود تمام اتصالات بین سرورهای A2 هاستینگ و کاربران شما کاملاً رمزگذاری شوند. گواهینامه های SSL می توانند سالانه هزینه زیادی را برای شرکت ها بپردازند ، اما A2 هاستینگ از سیستم رمزگذاری Let استفاده می کند و همه را برای شما رایگان می کند. داشتن گواهینامه SSL برای هر مشاغل کوچکی که قصد فروش از طریق اینترنت یا ذخیره اطلاعات شخصی کاربر را دارند ، بسیار مهم است.

احتمال وجود دارد ، شما ممکن است یک وب سایت قبلاً در جاهای دیگر میزبان باشید اما علاقه دارید که آن را به سکوی بهتری مانند آنچه که A2 Hosting می تواند ارائه دهد منتقل کنید. مشکلی نیست ، زیرا میزبانی A2 کمک مهاجرت رایگان ارائه می دهد برای انتقال کلیه پرونده ها و پیکربندی وب به سرورهای آنها. علاوه بر این ، آنها پشتیبان گیری خودکار را کاهش می دهند تا خطر شما را کاهش دهند و به شما در بهبودی از دست دادن داده ها کمک کنند.

بسته های میزبانی A2 – کدام یک از موارد مناسب برای شماست?

به طور متوسط ​​، قیمت های میزبانی A2 کمی بالاتر از آنچه که از شرکت های دیگر می یابید ، می باشد.

اما ما اعتقاد داریم که ارزشش را دارد – آنها ارزش خوبی برای پول ارائه می دهند ، به خصوص که می توانید بین بسته ها انتخاب کنید و طرحی را انتخاب کنید که برای بودجه شما بهتر باشد.

در اینجا یک نمای کلی از قیمت بسته بندی آنها آمده است:

میزبانی A2 سه نوع برنامه دارد: Lite ، Swift و Turbo. برنامه Lite برای پروژه های کوچک یا وب سایت های سرگرمی مناسب است ، زیرا با یک دامنه واحد کار می کند و شامل بانک اطلاعاتی محدود و استفاده از ایمیل است.

با به روزرسانی به گزینه Swift ، پایگاه داده های نامحدود دریافت می کنید و می توانید با این حال بسیاری از حساب های ایمیل مورد نظر خود را با دامنه های خود مدیریت کنید. طرح توربو برای مشاغل کوچک طراحی شده است ، زیرا شامل یک شتاب دهنده سایت می باشد تا بتواند دامنه شما را تا 20 برابر سریعتر انجام دهد.

A2 هاستینگ گزینه هایی برای میزبانی سرور خصوصی مجازی (VPS) دارد. با اشتراک VPS ، شما به یک محیط محاسبات کاملاً کامل بر روی یک پلت فرم مجازی دسترسی کامل خواهید یافت. این می تواند برای مشاغل بزرگتر که نیاز به اجرای نرم افزار خود دارند و تغییرات پیکربندی پیچیده ای را برای پروژه های وب خود ایجاد می کنند ، بسیار مهم باشد.

به خاطر داشته باشید که A2 Hosting یک سیاست بازپرداخت کامل و 30 روزه بدون دردسر ارائه می دهد:

“اگر درخواستی برای لغو فوری آنلاین ارائه شده است در 30 روز اول, بازپرداخت کامل صادر می شود. “

صادقانه بگویم ، این مورد در فضای میزبانی ناشناخته است ، که به خاطر قبض های دزدگیرانه و تلاش برای نگه داشتن مشتریان “در قلاب” شناخته شده نیست..

نحوه ثبت نام در میزبانی A2

مشتریان کانادایی می توانند یک حساب میزبانی A2 را مستقیماً از وب سایت خود راه اندازی کنند. روند ثبت نام بدون هزینه پنهان یا ترفندهای دیگر نسبتاً آسان است. آنها همچنین از طیف وسیعی از گزینه های پرداخت ماهانه ، از جمله کارت اعتباری ، پی پال ، سفارش پول یا انتقال بانکی پشتیبانی می کنند.

A2 Hosting نیز اغلب معاملات و یا فروش ویژه ای را انجام می دهد که می توانید با نرخ ماهانه آن را برای یک سال کامل قفل کنید.

پس از افتتاح حساب میزبان A2 خود ، می توانید با یک کلیک پروژه جدید خود را راه اندازی کنید. اگر می خواهید داده ها را از یک پلتفرم دیگر جمع کنید ، آنها به آن کمک می کنند ، یا می توانید از ابتدا شروع کنید و از ابزار طراحی وب آنها استفاده کنید.

میزبانی A2 تضمین می کند که سایت شما با بیش از 99٪ به موقع در دسترس خواهد بود ، و اگر شما راضی نیستید یا آنها به این شماره آپدیت ضربه نمی زنند ، پول خود را پس می گیرید.

خلاصه چیزها, ما پیدا کرده ایم که A2 هاستینگ یک شرکت با کیفیت است عملکرد و پشتیبانی قابل اعتماد ، قدرتمندی را ارائه می دهد.

هنگام انتخاب میزبان وب ، متوجه شدیم که آنها فارغ از اینکه در آن کشور واقع شده اید ، انتخاب خوبی برای کاربران کانادایی است.

سؤالات متداول

چه کسی صاحب A2 هاستینگ است?

این شرکت متعلق به برایان متیگ است. وی این شرکت را در سال 2001 به عنوان اینیکینت تاسیس کرد.

میزبانی A2 در کجا واقع شده است?

سرورهای مستقر در میشیگان ، آریزونا ، آمستردام و سنگاپور وجود دارند.

تفاوت بین هاست لینوکس و ویندوز چیست؟?

این بدان معنی است که سیستم عامل در حال اجرا بر روی سرورهایی است که شرکت از آن استفاده می کند. لینوکس محبوب ترین در سرورها است بنابراین از ویژگی های بیشتری برخوردار است و بیشتر طراحان وب میزبانی وب مبتنی بر لینوکس را ترجیح می دهند. تنها زمانی که ویندوز حس می کند این است که در صورت وجود برنامه های خاص ویندوز که باید از آنها استفاده شود.

چگونه می توانم بگویم چه کسی وب سایت میزبان است?

ابزارهای خاصی در اینترنت وجود دارد که می توانند به آن کمک کنند ، مانند میزبانی چک.

شما همچنین می توانید مانند:

 • بهترین سازنده وب سایت

منابع و اعتبارات تصویر:

 • Offreee.com
 • Vendasta.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author