Scalahosting – کم کاری که دوست داریم ریشه کن کنیم

Scalahosting یک ارائه دهنده نسبتاً ناشناخته است که مجموعه ای چشمگیر از فناوری را ارائه می دهد. فقط داشته است برای بررسی خود.


طبیعتاً با پشتیبانی تماس گرفتم و اطلاعات بیشتری را درخواست کردم. دقایقی بعد ، من برنامه میزبانی خود را داشتم و آماده بررسی Scalahosting شدم.

باید اعتراف کنم ، این یک شگفتی دلپذیر بوده است. با توجه به کیفیت خدمات ، ارائه دهنده موظف است زودتر از موعد آن را در جهان میزبان بزرگ کند.

شما ابتدا آن را اینجا شنیدید: Scalahosting چیز بزرگ بعدی است.

همانطور که مرسوم است ، بررسی Scala ما به نتایج تست های عمیق ، نظارت در زمان واقعی و هفته ها تحقیق و مطالعه میزبانی مشترک شرکت متکی است..

Scalahosting چیست?

با حدود 50،000 مشتری و 700،000 دامنه میزبان ، Scalahosting یک ارائه دهنده مستقل و کم حجم از ایالات متحده است.

این مرکز دارای دو مرکز داده است ، یکی در کشور خود و دیگری در اتحادیه اروپا. دومین تأسیسات آمریکای شمالی در دست ساخت است.

هنوز در مورد تازه وارد دنیای میزبان صحبت نمی کنیم. در مقابل ، اسکالا دارای 13 سال تجربه در زیر کمربند خود و فناوری های بسیار کمی برای نشان دادن آن است.

این یک متخصص سخت افزار نیست ، اما برای کاربران وردپرس نیز چند تعجب آور دارد. در واقع ، هنگامی که شما Scalahosting در مقابل SiteGround یا vs Bluehost را مقایسه می کنید ، سابق بسیار تأثیر می گذارد.

اگرچه برخلاف بیشتر رقبا ، Scala سرمایه گذاری بیشتری در زمینه تحقیق و توسعه و بازاریابی کمتری انجام می دهد. نتیجه برخی از برنامه های نسبتاً قوی مشترک و احتمالاً معاملات بهترین VPS در بازار است.

این سیاست قابل ستایش است و توضیح می دهد که چرا ارائه دهنده بسیار خوب است در حالی که بسیار محبوب تر از برخی است.

صحبت های پس زمینه کافی است ، اما باید بیاییم به تکیه های برنجی بپردازیم و ببینیم Scalahosting چه چیزی را از هم جدا می کند.

"مقیاس پذیر ، قدرتمند ، متنوع"

وقت تمام وقت

99.99٪

سرعت بارگیری

0.76s

پشتیبانی

9/10

امکانات

8.5 / 10

OVERAL4.1

ملزومات – Scalahosting Uptime، Speed، پشتیبانی

این سه بزرگ میزبان وب هستند. اگر ارائه دهنده در اینجا گیر بیفتد ، کم کاری (یا بهتر بگوییم هیچ کاری) برای جبران آن وجود ندارد. بسیاری از بررسی های Scalahosting در این زمینه ها ارائه دهنده را تحسین می کنند ، بنابراین می بینیم که آیا داده ها از همه گفتگو پشتیبانی می کنند یا خیر..

1. عالی Uptime 99.99 —

Uptime یکی از مواردی است که هنگام کار همه متوجه آن نمی شوید. با وجود این ، این احتمالاً مهمترین عامل میزبانی است.

به سادگی ، هنگام خرید هاستینگ ، انتظار دارید سایت شما همیشه در دسترس باشد.

به همین دلیل ، به محض ورود به سیستم Scala ، یک سایت ساده وردپرس را راه اندازی کردم و آن را به ابزارهای نظارت بر زمان واقعی خود وصل کردم. با داشتن داده های چند هفته ای ، می توانید ایده خوبی از موجود بودن مورد انتظار خود بدست آورید.

در مورد Scala ، این ضمانت حداکثر 99.9٪ ، که استاندارد صنعت است ، ارائه می دهد. این میزان کل خرابی ماهانه را به حدود 43 دقیقه یا کمتر از 1.5 دقیقه در روز محدود می کند. به طور کلی ، این یک تضمین مناسب است.

اگر Scalahosting خط مشی را نقض می کند ، می توانید اعتبار میزبان دریافت کنید. ارائه دهنده حتی گزارش های شخصی شما را به عنوان اثبات پذیرفته ، بنابراین می توانید از ابزاری مانند StatusCake استفاده کرده و در دسترس بودن سرور Scala خود را پیگیری کنید.

ممکن است فکر کنید که تمام ارائه دهندگان به شما اجازه می دهند چنین کاری را انجام دهید. با این حال ، اکثریت فقط پرونده های خود را می پذیرند ، به این معنی که ارائه دهنده تصمیم می گیرد که چه چیزی به عنوان یک قطع خون (نظر شما ، میزبان) را تعیین کند..

با این وجود ، زمان واقعی واقعی جایی است که زیرساخت ابری Scala درخشان است. در حین نوشتن این بررسی Scalahosting ، ارائه دهنده در دسترس بودن تقریباً کامل را ثبت کرده است. سرورها به طور متوسط ​​در هر دقیقه از یک دقیقه خرابی می گیرند که بسیار عالی است.

این همیشه اطمینان می یابد که یک ارائه دهنده زیرساخت های خود را در شرایط درجه یک حفظ کند. ما به یک شروع عالی رسیده ایم ، اکنون بیایید سرعت بیشتری به پیش ببریم.

"Scala نمایشگر زمان بی عیب و نقص نزدیک است و در صورت نقض SLA وعده بازپرداخت کافی را می دهد."

2. سرعت شایسته

  • زمان پاسخگویی 0.29 پوند
  • زمان رسیدن به یک وب سایت کاملاً لود 0.76 پوند
  • 30 — زیر بار

توجه: اگر تست های سرعت را در دامنه من انجام می دهید ، نتایج ممکن است کمی تغییر کند. حتی از همان پلتفرم آزمایش مشابه ، دو تست معمولاً نتایج کمی متفاوت را نشان می دهند. سایت من در ایالات متحده میزبان است ، بنابراین من برای این کار آن را از مکان های ایالات متحده تست کردم بررسی Scala. همه افزونه ها و حافظه نهان سرور غیرفعال شدند.

مطالعه پس از مطالعه نشان می دهد که سرعت تعیین کننده بسیار خوبی در موفقیت وب سایت است. وب سایت های سریعتر بازدید کنندگان را با کارآمدتر جذب می کنند ، بازدید کنندگان مکرر بیشتری را به خود اختصاص می دهند و محصولات بیشتری را به فروش می رسانند. در مورد سایت های کند ، خوب ، بگذارید بگوییم که آنها دوام چندانی ندارند.

نیازی به گفتن نیست ، انتخاب میزبان شما در اینجا نقش اساسی دارد. یک وب سایت فقط می تواند سرعتی باشد که سرور آن اجازه می دهد ، بنابراین باید عاقلانه انتخاب کنید.

برای بررسی Scalahosting ، من بررسی کردم که سرورها به چه سرعت می توانند یک صفحه را پاسخ دهند و تحویل دهند ، و چگونه عملکرد آنها در زیر ترافیک سنگین انجام می شود. برای منصفانه بودن آزمایش ، من ابزارهای بهینه سازی سرعت اضافی را خاموش کردم و فقط تنظیم پایه را معیار کردم.

جبهه خیره کننده اجرا می کند. به طور متوسط ​​، سرورها 0.295 ثانیه پاسخ می دهند و Scalahosting را در پنج میزبان برتر این گروه قرار می دهند – بدون توجه به اینکه در برابر ارائه دهندگان مانند SiteGround وجود دارد ، هیچ شاهکار کوچکی نیست..

زمان لازم برای بارگیری یک سند کامل حتی چشمگیرتر است. میانگین آن 0.766 ثانیه است Scalahosting سریعترین ارائه دهنده تا به امروز. هیچ میزبان دیگری این کار را به طور مداوم انجام نمی دهد.

مجموعه مقدماتی Scala قابل ستایش است. تمام بررسیهای Scalahosting از کاربران نهایی که آنها را تحسین می کنند ، قطعاً قابل توجه است.

من در طول آزمایش باطن دچار مشکل شدم. تست Load Impact تا حدود 18 کاربر مجازی خوب پیش می رود. سپس ، سرورها شروع به ریزش اتصالات HTTP می كنند ، و زمان پاسخگویی به طور چشمگیری افزایش می یابد.

این یک رویداد نادر برای ارائه دهنده هاستینگ نیست – اتفاق مشابهی با پس زمینه HostGators و GreenGeeks رخ می دهد. این احتمال وجود دارد که برخی از سیستم های امنیتی فعالیت را حمله DDoS می دانند و تعداد اتصال را از همان آدرس IP محدود می کنند.

من با پشتیبانی فنی در این مورد تماس گرفتم. اگرچه مأموران تمام تلاش خود را برای کمک به این کار کردند ، اما آنها هنوز در تلاشند تا راه حلی پیدا کنند.

سرورها در غیر اینصورت سریع هستند و Scalahosting کاملاً قادر به مقابله با مقدار مناسب ترافیک است.

"Scalahosting دارای سرعت جلوی مقاومت ناپذیری سریع است اما پشتیبان سؤالاتی را ایجاد می کند"

3. پشتیبانی پاسخگو

آنچه در زمان غربالگری اولیه بیشترین امتیاز را داشت ، میزان رضایت مشتری بالا بود. بیشتر از همه ، نظرات کاربران تیم پشتیبانی Scalahosting را ستایش می کند. من مشتاق بودم که آن را برای خودم بررسی کنم و ببینم که آیا این پشتیبانی واقعاً است یا خیر.

چند بار با آنها تماس گرفتم و با سؤالات ساده شروع کردم. اولین مثبت این بود که تمام سؤالات بدون در نظر گرفتن زمان روز پاسخ فوری دریافت کردند. این نشان می دهد تیم پشتیبانی کاملاً کارمند است.

عوامل نیز نسبتاً آگاه هستند. پشتیبانی مشتری Scalahosting می تواند به اکثر سوالات مربوط به سیستم عامل پاسخ دهد و مشاوره دقیقی در مورد بهینه سازی وب سایت ارائه دهد.

تا کنون خیلی خوب. وقت آن بود که اسلحه های بزرگ را بیرون بیاوریم.

من یک بار دیگر با پشتیبانی تماس گرفتم و برای حل مسئله Load Impact کمک خواستم – بیشتر ارائه دهندگان دیگر در پرداختن به مشکلات ناکام بودند. در کمال تعجب من ، مأمور شوق و ذوق زده بود و فوراً شروع به پرش افکار کرد.

ما بیش از یک ساعت در تماس بودیم و سعی در تنظیمات مختلف برای حل مسئله داشتیم. سطح فداکاری از عوامل خط مقدم ساده چشمگیر است ، حتی اگر این مشکل در نهایت به یک مدیر سرور افزایش یابد.

" همه چیز در نظر گرفته شده ، پشتیبانی Scalahosting به خوبی آموزش دیده و مشتاق کمک است. ارائه دهنده بدیهی است وقتی بخواهید کارمندان خود را انتخاب کند ، شوخی نمی کند و مشتری های خود را در دست می گیرد."

جوانب مثبت Scalahosting

Scalahosting همه چیز در مورد تسخیر جهان میزبان با فناوری اختصاصی قدرتمند است. می خواهد تحت وب و قدرت را تحت تأثیر قرار دهد. و طبق صدها بررسی Scalahosting که در آنجا وجود دارد ، ابزارهای مناسبی برای کار دارد.

1. امنیت اختصاصی

مهمترین مزیت ارائه دهنده نرم افزار اختصاصی است. SShield Security اولین ابزاری است که در این بررسی Scalahosting به آن خواهیم پرداخت.

کاملاً ساده ، SShield یک مجموعه امنیتی است.

از یک طرف ، این کار برای جلوگیری از تهدیدهای ورودی است. Scalahosting می بالد SShield خود می تواند 99.998٪ حملات را مسدود کند.

مؤلفه دیگر SShield نظارت 24/7 است. علاوه بر راه اندازی پایگاه داده از بدافزارهای شناخته شده ، سیستم امنیتی از یادگیری ماشین برای کشف تهدیدات بالقوه ناشناس استفاده می کند. این شانس بسیار بهتری را برای گرفتن هرگونه حمله قبل از اینکه به یک مشکل جدی برای سرور Scala شما تبدیل شود ، می دهد.

یکی از مزایای سیستم این است که به شما زمان کافی می دهد تا هرگونه فعالیت مخرب را برطرف کنید (در صورت آلوده شدن سرور شما). به جای اینکه فوراً وب سایت خود را خاموش کنید ، گزارش مفصلی برای شما ارسال می کند. این بهترین فرصت را به شما می دهد تا مسئله را بدون آسیب به خودتان برطرف کنید.

ممکن است این را از هر میزبان انتظار داشته باشید ، اما من دیده ام که ارائه دهندگان وحشت دارند و در نگاه اول بدافزار سایتی را خاموش می کنند. مفید است که Scala فقط به جای ایجاد آسیب های غیر ضروری ، اقدامات مناسب را انجام دهد.

روی هم رفته ، اطمینان بخش است که ببینید Scalahosting دارای یک فناوری قوی با امنیت جدید وب سایت است. 

2. WordPress-Optimized

وقتی این بررسی Scalahosting را شروع کردم ، مشتاق بودم ببینم که چگونه شرکت با WordPres کار می کند.

Scalahosting “طعم” ویژه وردپرس با محوریت برنامه های میزبانی استاندارد را بدون پرداخت هزینه اضافی ارائه می دهد. تعداد زیادی از مشتریان Scala کاربران وردپرس هستند ، بنابراین حس بسیار زیادی می بخشد.

بخش بزرگی از این مدیر SWordPress است که ابزار مدیریت اختصاصی Scala است. این به شما امکان می دهد سایت های وردپرس را به راحتی اضافه کنید ، امنیت آنها را بهینه کنید و به روزرسانی های خودکار وردپرس را فعال کنید.

یک گزینه جالب فعال کردن قفل امنیتی است که از حملات اسکریپت نویسی توسط سرور جلوگیری می کند. فراموش نکنید که وقتی می خواهید افزونه هایی را اضافه کنید ، غیرفعال کنید.

ابزارهای بیشتری مانند کلون کردن با محیط صحنه در کارها هستند. در حال حاضر ، همه ویژگی های اصلی میزبانی مشترک مدیریت شده برای وردپرس را به دست می آورید.

و این فقط بخشی از آن است Scalahosting قوانین امنیتی سفارشی ، فایروال اختصاصی و اسکن بدافزار را به کلیه برنامه های وردپرس اضافه می کند. از نظر امنیتی ، این یکی از میزبانان بسیار خوب در آنجا است.

حتی اگر برای شروع برنامه نیز بروید ، حتی بهتر می شود. Scalahosting با مهندسان WordPress خود وقت می گذارد و آنها می توانند در بهینه سازی وب سایت خود به شما کمک کنند. دریافت چنین کمک هایی در غیر این صورت گران است ، بنابراین ارزش Scalahosting چشمگیر است.

در حقیقت ، ابزارهای اضافی بسیار قوی هستند ، Scalahosting کاندیدای قوی برای بهترین هاست وردپرس سال 2020 است.

3. منطقه مشتری بصری و Spanel

صاحبان وب سایت زمان زیادی را در منطقه مشتری و کنترل پنل می گذرانند. در حالت ایده آل ، شما می خواهید آنهایی که به راحتی حرکت می کنند و همه گزینه های مهم را با یک یا دو کلیک در دسترس دارند.

خوشبختانه ، Scalahosting در اینجا بسیار مناسب عمل می کند. شما می توانید در همه زمان ها به مهمترین مناطق از نوار کناری دسترسی داشته باشید. اینها شامل مدیریت DNS ، صورتحساب و بلیط فروشی است.

مسلماً ، برای یافتن ابزارهای مدیریت کنترل پنل واقعی من ، کمی کلیک بر روی من طول کشید. هرچند که یک بار این کار را کردم ، دور زدن و استفاده از ابزاری مانند مدیر SWordPress بسیار آسان بود.

در مورد صفحه کنترل واقعی ، برنامه های میزبانی مشترک از cPanel استفاده می کنند که این استاندارد صنعت است. اما وقتی به بسته VPS میزبان Scala آپدیت کنید ، می توانید Spanel را انتخاب کنید. این جایگزین اختصاصی cPanel Scala است.

تابلوهای کنترل اختصاصی معمولاً کمی ضعیف هستند ، اما SPanel یک استثناء خوشبخت است. این برنامه شامل همه مواردی است که cPanel می تواند مدیریت پایگاه داده ، تنظیم SSL ، ایمیل و حتی به شما امکان فروش مجدد میزبان را بدهد. به علاوه ، پیمایش آسان است ، و همه عملکردها خوب کار می کنند.

مهمترین مزیت SPanel این است که در یک محیط جداگانه کار می کند ، بنابراین منابع سرور شما را از دست نمی دهد. همچنین استفاده از آن رایگان است. در مقابل ، cPanel می تواند به خصوص برای فروشندگان میزبان ابری ، یا کسانی که به تعداد زیادی افزونه نیاز دارند ، بسیار پرهزینه باشد. از آنجا که SPanel به طور پیش فرض بسیاری از ویژگی ها را در بر می گیرد ، می تواند صدها دلار در هر ماه پس انداز کند.

حالا تو می توان مجوز cPanel را بپردازید و در صورت بروزرسانی به VPS از آن استفاده کنید. گفته می شود ، Spanel باعث می شود که روش ارتقاء نرم و صاف تر شود و ارزش بیشتری به آن افزوده شود.

مسلماً ، SPanel برای کاربران میزبان اشتراکی مزایایی ندارد ، اما در نهایت بسیاری از دارندگان وب سایت برای منابع اضافی و انعطاف پذیری به VPS ارتقا می یابند. این زمانی است که Spanel راهی جایگزین cPanel ارزان قیمت تر می شود.

4. مقیاس بندی آسان تا VPS

صحبت از به روز رسانی ها ، Scalahosting باعث می شود سرور مجازی خود را با تمام مزایای همراه آن آسان کنید.

شما می توانید VPS کاملاً مدیریتی فقط با 2 دلار در ماه و بیشتر از آنچه که برای بزرگترین برنامه مشترک پرداخت کرده اید ، دریافت کنید. برای به دست آوردن بهترین قیمت لازم نیست برای مدت طولانی مشترک شوید – می توانید ضمن پرداخت ماهانه به ماه ، ارزش کامل را بدست آورید.

البته Spanel در اینجا نقش ایفا می کند. از آنجا که مجوز cPanel برای حساب کردن وجود ندارد ، برنامه های VPS در مقایسه با آنچه بیشتر رقبا ارائه می دهند مقرون به صرفه تر است.

فقط با مقایسه پایه های Spanel در مقابل cPanel ، Scala حداقل 15 دلار در ماه صرفه جویی می کند ، به خصوص اگر ویژگی های قدرتمند بی شماری را که Spanel از آن خارج است در نظر بگیرید. اگر به افزونه های cPanel احتیاج دارید یا می خواهید هاستینگ را دوباره بفروشید ، پس انداز هم می تواند بیشتر باشد. 

حتی اگر برنامه های اشتراکی را شروع کنید ، این یک مزیت بزرگ است که با رشد وب سایت شما در انتظار شماست.

5. پشتیبان گیری روزانه

پشتیبان گیری یک شبکه ایمنی لازم برای دارندگان وب سایت است. اگر اشتباه کردید یا هر اشتباهی رخ داد ، باید از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید تا به آن برگردید.

اگرچه Scalahosting واقعاً این مسئله را روشن نمی کند ، می توانید از پشتیبان گیری روزانه استفاده کنید. ارائه دهنده نسخه پشتیبان تهیه را برای یک هفته نگه می دارد ، بنابراین همیشه باید هفت نسخه از سایت خود را به آنها اعتماد کنید.

تا زمانی که به طور مرتب وب سایت خود را چک کنید (به عنوان مثال ، هفته ای یک بار) ، شما ایمن خواهید بود.

6. مهاجرت رایگان

اگر از قبل وب سایت دارید ، می توانید به سرور وب Scala بروید. دیگر لازم نیست نگران باشید که سایت خود را به شدت نگران کنید ، زیرا تیم فنی این کار را برای شما انجام می دهد. 

برخی از ارائه دهندگان مانند Bluehost حدود 150 دلار برای این نوع خدمات هزینه می کنند. در مقابل ، Scalahosting در حال استفاده کامل از کاربران خود و ارائه آن به صورت رایگان است.

7. قیمت گذاری منصفانه

تبدیل قیمت گذاری میزبانی وب ، یک چشم پوشی از هزاران مدیر وب است. اگر تاکنون صاحب یک وب سایت هستید ، به احتمال زیاد با اصلی بودن آن آشنا هستید.

ارائه دهنده از شما دعوت می کند تا برای دو یا سه سال میزبانی ثبت نام کنید تا با ده ها مزیت خارق العاده ، مقرون به صرفه باشید.

پس از پایان دوره اولیه ، نوبت به تمدید رسیده است. این زمانی است که ارائه دهنده با سه یا چهار برابر هزینه بالاتر از شما بازدید می کند – و اگر می خواهید آنلاین بمانید بهتر است سه سال دیگر خریداری کنید.

برخی از ارائه دهندگان تمام تلاش خود را برای مخفی کردن هزینه های بالاتر تجدید انجام می دهند. Heck ، برخی حتی آنها را در صفحه محصول نشان نمی دهند.

در حال حاضر ، منصفانه است ، Scala قیمت های خود را برای تجدید افزایش می دهد ، اما تقریباً به اندازه بیشتر ارائه دهندگان نیست. اگر برنامه سه ماهه را بپردازید ، برنامه Starter فقط 3.95 دلار در ماه هزینه دارد و پس از آن فقط 2 دلار افزایش می یابد. این مورد را با A2 هاستینگ شروع کنید که تقریباً با همان قیمت شروع می شود و سپس آن را در تجدید مضاعف می کنید (یا SiteGround که آن را سه برابر می کند).

از طرف دیگر ، Scalahosting دارای قیمت های بسیار مناسب است. ارائه دهنده کاملاً شفاف در مورد چگونگی عملکرد قیمت گذاری است و هنگام شروع کار ، تخفیف اولیه می تواند مفید باشد.

مهمتر از همه ، هزینه های تمدید کاملاً منعکس کننده کیفیت خدمات است به جای اینکه به طور غیر منطقی زیاد برای جبران تخفیفات باشد. در حقیقت ، بسیاری از کاربران در بررسی های Scalahosting خود از قیمت گذاری شفاف آن آواز می خوانند.

8. نام دامنه رایگان

همیشه خوب است که مقدار کمی ارزش اضافی را به صورت رایگان بدست آورید. Scalahosting به کاربرانی امکان پذیر می کند که برای شش ماه میزبانی ثبت نام کنند و بدون هزینه اضافی نام دامنه ثبت کنند. این یک سرویس است که در غیر این صورت هزینه های شما 10-15 دلار است ، بنابراین شما در اینجا چند دلار صرفه جویی می کنید.

به خاطر داشته باشید که این برنامه در همه برنامه ها در دسترس نیست. برای استفاده از ثبت نام رایگان باید به برنامه Advanced بروید. همچنین در هر VC میزبان VPS در دسترس نیست.

9. محاکمه 99 سانتی متری

بیشتر ارائه دهندگان میزبانی یک ضمانت 30 روزه پس انداز پول را برای شما فراهم می کنند تا بتوانید این سیستم عامل را امتحان کنید. Scalahosting نیز از این قاعده مستثنا نیست: شما می توانید هزینه خدمات آنها را بپردازید و بعداً اگر به خواست شما نباشد ، بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد. اگر به این حد برسد ، فقط بخاطر داشته باشید که قبل از تمام شدن ماه اول درخواست بازپرداخت کنید.

شما همچنین می توانید 0.99 دلار برای محاکمه یک ماهه هر برنامه قیمت گذاری Scala مشترک پرداخت کنید. اگر نمی خواهید Scalahosting پول خود را در حالی که می خواهید امتحان کنید ، این مسیر را ترجیح دهید. شما همچنین می توانید این کار را انجام دهید بنابراین نیازی به نگرانی در مورد درخواست بازپرداخت نیست.

شما ممکن است این رویکرد تازه را برای میزبانی ترجیح دهید ، اگرچه این یک ویژگی برجسته نیست.

منفی Scalahosting

صرف نظر از قدرتمند بودن آن ، هیچ سرویس میزبانی بدون kink های آن نیست. این چیزهایی است که شما باید قبل از رفتن به Scalahosting بدانید.

1. میزبانی مشترک به طور کامل SSD برای برخی از کاربران نیست

اگرچه بیشتر سرویس های وب Scala با SSD اجرا می شوند ، میزبانی مشترک نیز شامل HDD است.

یعنی ، حسابهای قدیمی با ترکیبی از SSD و HDD اجرا می شوند. در حالی که پرونده هایی که در حال استفاده هستند روی درایوهای حالت جامد قرار دارند و امکان دسترسی سریع تری را فراهم می کنند ، فایل های سیستم روی HDD اقامت دارند.

خوشبختانه از ژانویه سال 2020 ، کلیه مشتری های جدید روی سرورهای صرفاً SSD میزبانی می شوند. در اصل ، تنظیم کننده سرور قدیمی اگر تازه ارائه دهنده آن را کشف کرده باشید ، روی شما تأثیر نمی گذارد. من آن را با تیم Scala بحث کردم ، و میزبان حتی شروع به انتقال حساب های قدیمی به همان محیط کرد ، بنابراین مشتری های موجود به زودی از مزایای مشابهی برخوردار خواهند شد.

اگرچه میزبانی سریع است ، حتی بسیار چشمگیر ، اما سوئیچ کامل به SSD باعث بهبود خدمات می شود. این یک امر بزرگ برای Scala نیست ، به خصوص از آنجا که حتی مشتری های قدیمی تر نیز می توانند به راحتی در میزبانی VPS با SSD کار کنند. این چیزی است که هنوز هم قابل ذکر است.

2. پایه دانش باریک

در اینجا حرفی برای گفتن ندارید ، به جز این که اسکالا گسترده ترین مجموعه مقالات را در آنجا ندارد. آنها در کل فقط 80 سؤال معمول را در بر می گیرند ، و بسیاری از پاسخ ها مختصر هستند.

پایگاه دانش بخش سوالات متداول را ایجاد می کند. اگر نوع دیگری از نوع انجام این کار باشد ، باید Googling را کمی انجام دهید.

3. توضیحات محصول نامشخص

باید این را با گفتن این بازاریابی گمراه کننده عنوان نکنید ، زیرا Scala هیچ مشکلی آشکار پنهان نمی کند. گفته می شود ، وب سایت و پشتیبانی Scalahosting نمی توانند برخی از ویژگیهای آنها را به خوبی توضیح دهند.

به عنوان مثال ، Scala واقعاً هیچگونه پشتیبان گیری در صفحه میزبانی وب استاندارد را ذکر نمی کند ، اگرچه نسخه وردپرس این برنامه ها به طور واضح دارای پشتیبان گیری روزانه است. اگرچه من به یک نماینده فروش مراجعه کردم ، آنها اطمینان دادند که من هفته ای پشتیبان تهیه خواهم کرد. کمی عجیب است فقط وقتی به پشتیبانی فنی رسیدم ، توضیحی در مورد آنها دادم هستند پشتیبان گیری روزانه ، با هر نسخه برای یک هفته ذخیره می شود. برای کشف این مسئله می تواند گیج کننده و زمان بر باشد.

اکنون ، این یک مشکل نسبتاً کوچک است و تصحیح آن ساده است. هنوز هم ذکر می کند.

آیا ما Scalahosting را توصیه می کنیم؟?

آیا ما همیشه!

Scalahosting اصول اولیه بهتر از اکثر میزبان ها را پوشش می دهد و این پیشنهاد را با ابزارهای قوی تقویت می کند. این بسیار مناسب برای کاربران وردپرس است ، قیمت مناسبی دارد و باعث می شود رشد مداوم یک وب سایت بدون تنگناها آسان باشد. به علاوه ، این یکی از سیستم عامل های امن تر در بازار است.

غیرقابل انکار چیزهای زیادی وجود دارد. آیا Scalahosting چیز بزرگ بعدی است?

فقط ممکن است.

اگر فن آوری را با سرعت فعلی توسعه دهد و چند مرکز داده دیگر را به آن اضافه کند ، باید در گسترش نفوذ خود کمی مشکل داشته باشد. در بررسی Scalahosting چند مورد وجود دارد که من از آن انتقاد کردم ، اما شما می توانید حداقل در مورد هر میزبان بگویید.

به طور خلاصه ، Scalahosting یک مجری عالی عالی است. این یک میزبان است که مطمئناً ارزش آن را دارد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector