مرور میزبان

HostGator از مشهورترین ارائه دهندگان میزبانی وب است و من مشتاقانه تست امتحان کردن آن را دوست داشتم.


من یک نصب اولیه وردپرس را روی HostGator Baby Cloud نصب کردم و زمان پاسخ و رفتار را تحت بار سرورهای HostGator اندازه گیری کردم. من همچنین بسیاری از بررسی های HostGator را پشت سر گذاشتم تا تصویری واضح تر درباره پشتیبانی و خط مشی شرکت بدست آورم.

تست های مداوم من از 11 شرکت معروف ترین هاستینگ میزبان میزبان میزبان به شرح زیر است

قابلیت اطمینان شماره 1
شماره 10 در سرعت جلو
# 10 در سرعت پس زمینه
شماره 5 در پشتیبانی
قیمت # 9

 • قیمت گذاری – 8.5 / 10
 • پشتیبانی – 8/10
 • امکانات & سهولت استفاده – 8.2 / 10
 • قابلیت اطمینان & سرعت – 8/10

چه کسی HostGator است?

بدون شک ، HostGator یکی از محبوب ترین نام ها در صنعت ، به ویژه برای کاربران مستقر در ایالات متحده است.

در حال حاضر ، آن را میزبان حدود 10 میلیون نام دامنه ، و آن را یکی از بزرگترین ارائه دهندگان میزبانی در جهان است. بد نیست برای شرکتی که حدود 16 سال پیش تاسیس شده است.

در ده سال اول عمر خود ، این شرکت شهرت بسیار خوبی ایجاد کرد که توجه EIG را به خود جلب کرد. دستیابی به موفقیت های متوالی ، مانند بسیاری از مواردی که EIG به آن دست می دهد ، کاملاً سودمند نبود و باعث شد که اوایل در مرکز داده های Provo چندین مرکز خاموش داشته باشد که BlueHost را نیز تحت تأثیر قرار داده است..

با این وجود ، HostGator پس از بهبود خدمات خود بهبود یافته و بهبود یافته است. و در حالی که ارائه استاندارد میزبانی مشترک از شرکت همه چیز جالب نیست ، نسبتاً جدید بسته های Cloud یک بار دیگر HostGator را در ترکیب بهترین شرکت های میزبان وب سایت قرار داده است.

سیستم عامل Cloud نوید سرعت ، قابلیت مقیاس پذیری فوق العاده و تخصیص منابع یکپارچه را در بین دیگر راهکارها می دهد تا حساب و مدیریت سایت را به یک نسیم تبدیل کند.

اما آیا کافی است HostGator را به عنوان یک مدعی جدی برای بهترین میزبان وب در سال 2018 در نظر بگیریم?

بیایید ببینیم که اعداد در این بررسی دقیق میزبانی HostGator Cloud چه می گویند.

"بهترین زمان"

وقت تمام وقت

100٪

پشتیبانی

8/10

سرعت بارگیری

1.21 ثانیه

امکانات

9/10

کلی .3

The Essentials – HostGator Uptime، Speed، پشتیبانی

Uptime ، سرعت و پشتیبانی با کیفیت ارائه دهنده میزبان را خراب می کند.

1. زمان عالی عالی – 99.99٪

Uptime به راحتی مهمترین عاملی است که می توانید هنگام بررسی هر بررسی میزبانی وب در نظر بگیرید. سرعت بسیار مهم است اما یک وب سایت کند هنوز خوب عمل می کند. یک صفحه آفلاین یک فاجعه ناشناس است.

ممکن است این شرکت ایده آل نباشد – می توانید برخی از مشکلات HostGator را در ادامه مشاهده کنید – اما به روز بودن آن بسیار عالی است.

در صورت نقض این توافق نامه در سطح سرویس ، HostGator دارای 99.9٪ ضمانت به موقع است و نوید میزبانی رایگان را می دهد.

اکنون ، شرایط خدمات تصریح می کند که سیستم های مانیتورینگ خارجی نمی توانند برای اندازه گیری زمان استفاده شوند. فقط سیاهههای مربوط به سرور به اندازه کافی قابل اعتماد تلقی می شوند که در چنین مواردی مورد استفاده قرار می گیرند.

این به اندازه کافی منصفانه است ، زیرا حتی بهترین ابزارهای نظارتی نیز خنثی نیستند ، و HostGator مانیتور به موقع سرور داخلی دارد که از طریق درگاه مشتری قابل دسترسی است.

Cloud HostGator نسخه به روزرسانی شده از سیستم عامل مشترک استاندارد است, و به روز رسانی می گوید این جدول دو منبع اصلی را به همراه دارد: قابلیت اطمینان بالاتر و به روزرسانی های بسیار قابل دسترسی که با چند کلیک می توان آن را خریداری کرد و در صورت عدم نیاز به راحتی غیرفعال است..

با تشکر از معماری پیشرفته Cloud که امکان کپی کردن در هر سایت را در زمان واقعی فراهم می کند

میانگین Uptime 2018:

 • آگوست – 100٪
 • سپتامبر – 100٪
 • اکتبر – 100٪
 • نوامبر – 100٪
 • دسامبر – 100٪

میانگین Uptime 2019:

 • ژانویه – 100٪

"HostGator یک هاست بسیار معتبر است."

2. سرعت متوسط

 • زمان پاسخ مناسب – 0.70s (یازدهم)
 • زمان کاملا منطقی بارگذاری شده – 1.28s (10th)
 • زیر بار معین مشکوک است – 9.43s (دهم)

توجه: اگر تست های سرعت را در دامنه من انجام می دهید ، نتایج ممکن است کمی تغییر کند. حتی از همان سکوی آزمایش مشابه ، دو تست متوالی معمولاً نتایج کمی متفاوت را نشان می دهند. سایت من HostGator در هوستون میزبان است ، بنابراین من آن را از مکان های ایالات متحده آزمایش کردم. همه افزونه ها و حافظه نهان سرور غیرفعال شدند.

سرعت بارگیری برای هرگونه سرمایه گذاری آنلاین موفق بسیار مهم است. سایتی که بارگیری بیش از 4 ثانیه طول می کشد ، 74٪ از کاربران را رها می کنند ، در حالی که وب سایت های تجارت الکترونیکی کم آهسته به ندرت دوباره بازدید می شوند.

من TTFB (زمان تا اولین بایت) را امتحان می کنم و مدت زمان بارگذاری کامل آن برای یک سایت طول می کشد. اولین متریک نشان می دهد که سرور به سرعت به چه سؤالی پاسخ می دهد. این یک شاخص خوب از سرعت سرعتی میزبان دستگاه است.

اندازه گیری دوم نشان می دهد که مدت زمان طولانی قبل از مشاهده سایت و برای کاربر نهایی مفید است. بدون شک ، این امر نیز بسیار مهم است.

در هر دو گروه ، در سه سایت آزمایش ، میزبان HostGator Cloud چشمگیر بود, ساعت در سریعترین پاسخ و دومین سریعترین زمان برای بارگیری صفحه اصلی سایت اصلی وردپرس من به طور کامل. اگرچه در ماه های بعدی بار پاسخ و بار باران رخنه می کند و عملکرد متوسط ​​HostGator را خراب می کند.

سایت میزبان من در WebPageTest نتایج خوبی را نشان داد.

سایت میزبان من در WebPageTest نتایج خوبی را نشان داد.

من واقعاً تحت تأثیر این عملکرد قرار گرفتم ، اما وقتی سایت HostGator خود را زیر بار گذاشتم ، سرور فرو ریخت.

برای روشن شدن ، دومین مورد از سه برنامه میزبانی Cloud را که HostGator در اختیار دارد خریداری کردم. تا 30 کاربر مجازی عملکرد منطقی داشت ، اما پس از آن مبارزه شروع شد.

در پایان ، میانگین زمان پاسخگویی با 50 کاربر مجازی عظیم 7.9 ثانیه شد. در حالی که کاربران مجازی کمتر از 30 بودند ، سرور Cloud در مدت زمان 0.3-0.45 ثانیه پاسخ می دهد ، که بسیار خوب است.

بارگذاری تأثیر ضعف زیر بار را نشان داد.

به نظر می رسد 30 کاربر کلاه عملکرد صاف است.

بارگذاری تأثیر ضعف زیر بار را نشان داد.

من یک سایت وردپرس در HostGator WordPress Cloud دارم (کمی گرانتر به طور خاص برای وردپرس بهینه سازی شده) و تست های Load Impact که من به طور مرتب اجرا می کنم رفتار مشابهی نشان می دهم: پاسخ متناسب با کیفیت بسیار مناسب تا 30 کاربر یا بیشتر و سپس تاخیر جدی. این کمترین میانگین در بین تمام میزبان هایی که توسط دادگاه میزبانی بررسی شده اند کمترین سرعت است.

در تمام انصاف, 30 کاربر همزمان برای تعداد زیادی از وب سایت های در حال رشد تعداد کمی نیستند, اما من از پیشنهادات میزبانی وب میزبان متوسط ​​انتظار بیشتری داشتم.

میانگین زمان پاسخگویی 2018:
 • آگوست – 0.17s
 • سپتامبر – 0.70s
 • اکتبر – 1.71s
 • نوامبر – 0.48s
 • دسامبر – 0.57s
میانگین زمان پاسخگویی 2019:
 • ژانویه – 0.57s
صفحه کاملاً لود شده 2018:
 • آگوست – 0.87s
 • سپتامبر – 1.26s
 • اکتبر – 2.26
 • نوامبر – 0.92s
 • دسامبر – 1.17s
صفحه کاملاً لود شده 2019:
 • ژانویه – 1.19s
پاسخ تحت بار 2018:
 • آگوست – 7.9s
 • سپتامبر – 10.01
 • اکتبر – 7.99s
 • نوامبر – 9.70s
 • دسامبر – 10.89s
پاسخ زیر بار 2019:
 • ژانویه – 10.10s

"سرورهای سریع و سریع که نیاز به بهینه سازی دارند تا بتوانند حجم بالای ترافیک را کنترل کنند."

3. HostGator دارای پشتیبانی کند و پایگاه دانش عالی است

با تیم پشتیبانی چهار تماس گرفتم بار در هنگام تهیه این بررسی جامع. با ارسال ایمیل ، سه بار دیگر از طریق گپ. من قصد داشتم پشتیبانی تلفن 24/7 HostGator را نیز آزمایش کنم ، اما این چهار تعامل کافی بود.

برای مبتدیان ، مدت انتظار در گپ چندان کوتاه نیست.

اولین باری که نماینده فروش را مشغول به کار کردم تا در مورد ویژگی های برنامه خاص توضیحات بدهم. برای انتخاب درخواست چت من به ماموران 4 دقیقه زمان نیاز داشت. این وحشتناک نیست اما با بهترین میزبان وب سایت های خارج از کشور بسیار فاصله دارد.

سپس ، سؤال من بسیار ساده بود ، اما مجبور شدم دوبار از آن بپرسم ، زیرا اولین پاسخی که دریافت کردم کپی رب از وب سایت اطلاعاتی بود که من درباره آن سوال می کردم. بار دوم که پرسیدم متن را زیاد تغییر ندادم. به نظر می رسد که مامور به سادگی آن را با دقت بیشتری بخواند و پاسخی را که می خواستم ارائه داد.

آیا می خواهید با یک Gator صحبت کنید؟

پشتیبانی HostGator در کلیه کانالهای ارتباطی قابل دسترسی است.

چت دوم که با پشتیبانی HostGator شروع کردم مربوط به یک مسئله فنی بود. به آن سریع پاسخ داده شد ، و مامور وقت خود را گرفت تا مشکلی را که من داشتم بررسی کند (مانیتور به موقع داخلی کار نمی کند). او مدتی تحقیق کرد و موضوع را برای من برای مدیران سیستم تشدید کرد.

این خوب بود ، اما مأمور به من گفت كه برای نظارت بر اوضاع ، به من پرونده مربوطه ارسال می شود. من هرگز نامه الکترونیکی دریافت نکردم ، و پرونده تحت پورتال مشتری HostGator من ظاهر نمی شود.

پس از گپ و گفتن دیگر ، به من گفته شد كه بلیط تحت حساب من ثبت نمی شود زیرا این روند تشدید شده است ، كه معنی چندانی ندارد. هنوز اینطور نیست.

سرانجام ، حدوداً چهار روز بعد ، ایمیلی دریافت کردم که می گوید مدیران سیستم از مسئله آگاه هستند اما نمی توانند ETA را در مورد حل آن به من ارائه دهند.

آخرین برخورد من با پشتیبانی چت HostGator در مورد تغییر موضوع cPanel بود. ببینید ، HostGator Cloud یک تم cPanel سفارشی دارد ، بسیار زیبا و کاربردی است ، اما به شما اجازه نمی دهد که به کلاسیک cPanel مانند Paper Lantern یا x3 بروید. درخواست گپ من بیش از 15 دقیقه حلق آویز بود. حداقل نماینده ای که بالاخره به مسئله من رسیدگی کرد ، مودب و سریع بود.

هدف من ارائه تحلیل صمیمانه و بی طرفانه از هر میزبانی است که من مورد بررسی قرار می دهم و باید بگویم که خدمات مشتری HostGator نامناسب است ، در بهترین حالت.

با بیان این ، من خوشحال شدم که این موضوع را دیدم پایگاه دانش بسیار پیشرفت کرده است. از زمان آخرین بار (تابستان 2017) که بررسی کردم ، کیفیت و کمیت منابع به میزان قابل توجهی رشد کرده است.

اکنون این یک مرکز خودی بسیار قابل احترام است.

"تیم پشتیبانی HostGator تحت استرس زیادی قرار دارد و زمان انتظار می تواند زیاد باشد ، اما مرکز خودیاری بسیار عالی است."

جوانب مثبت HostGator

HostGator یک شرکت میزبانی دوستانه با قدرت و خدمات بسیار است. پلت فرم Cloud آن نمونه ای عالی است.

1. میزبانی انعطاف پذیر

راه اندازی Cloud کمی گران تر از پیشنهاد میزبانی وب مشترک HostGator است ، اما آنچه را می پردازید دریافت می کنید.

سرورهای مدرن به هم پیوسته اند که امکان تخصیص سریع منابع و افزونگی زیاد را فراهم می آورد.

در صورت نیاز می توانید منابع اضافی نیز بدست آورید. با کلیک بر روی یک دکمه و یک اسلایدر اصلی ، می توانید CPU و RAM سایت خود را مرتباً تغییر دهید بدون اینکه در واقع به یک برنامه بزرگتر بروید. به طور مشابه ، هنگامی که دیگر به نیروی اضافی دیگر نیازی نیست ، می توانید آن را حذف کنید.

RAM بیشتر؟ آسان

اضافه کردن و حذف منابع آسان شده است!

چنین انعطاف پذیری برای سایت هایی که در ترافیک دارای سنبله های گاه به گاه یا فصلی هستند ، بسیار عالی است. آژانس های مسافرتی ، برگزار کننده رویدادها ، مراکز کنفرانس ، سایت های تجارت الکترونیکی که فعالیت های بازاریابی تهاجمی را انجام می دهند ، امکان مدیریت منابع سایت را بسیار مفید می یابند ، و اضافه کردن Umpf لازم! در صورت لزوم و وقتی سطح بازدید کننده دوباره افت می کند به مقادیر پیش فرض باز می گردید.

مناسب برای بودجه ، بدون دردسر و توانمند سازی ، این ویژگی عالی است که می تواند داشته باشد.

2. آمار خوب درست از جعبه

قدرت مدیریت منابع سایت شما تنها در صورتی معنی دار است که واقعاً بدانید که چه چیزی مصرف می کند. پورتال میزبان وب سایت HostGator این پوشش را دارد.

در آنجا می توانید میزان قدرت پردازش و حافظه مورد استفاده صفحات خود را در هر لحظه مشخص کنید. این داده های آماری که مستقیماً از سرور مشتق شده اند ، بسیار در دسترس و قابل خواندن هستند.

در هر لحظه می توانید میزان استفاده از RAM ، فرایندهای در حال اجرا و بار CPU را بررسی کنید. همه اینها تصویر کاملی از آنچه در پس زمینه وب سایت شما اتفاق می افتد ارائه می دهد و به شناسایی مشکلات احتمالی پس از نصب به روزرسانی ها و افزونه های جدید کمک می کند..

3. رابط بصری

منطقه ورود به سیستم HostGator به مانند همیشه شهودی است. صورتحساب ، جزئیات برنامه ، مدیریت نام دامنه و پشتیبانی فقط با یک کلیک در همه زمانها است.

همه چیز فقط یک کلیک دور است. بله ، گیتورس!

پورتال مشتری مفید و بدون لیست است ، عملکرد را فدای طراحی نمی کند.

دستها پایین, این یکی از پورتال های مشتری بدون استفاده و آسان است من دیده ام. به عنوان مثال ، با انواع میزبان A2 در تضاد کاملی است ، که کنترل پنل آن بسیار کاربردی و به خوبی طراحی شده است ، اما اطلاعات کاملی که شما را از ورود به آن استقبال می کند می تواند بسیار زیاد باشد..

مدیریت سایت از طریق cPanel همه جا اتفاق می افتد. برای مطابقت با طرح رنگی HostGator سفارشی سازی شده است و بسیار زیبا به نظر می رسد. به دلیل یک ظاهر طراحی ، شما نمی توانید موضوع cPanel را تغییر دهید ، اما طرح بندی امکان سفارشی سازی کافی را می دهد.

درست مانند حوزه مشتری ، HostGator cPanel به وضوح آمار استفاده را نمایش می دهد.

4- زیرساخت شبکه عالی

HostGator برای وب سایتهای مستقر در ایالات متحده ایده آل است.

دو مرکز داده آن در پروو ، یوتا و هیوستون تگزاس واقع شده است ، جایی که دفتر مرکزی این شرکت است. قبلاً در فلوریدا بود ، که ممکن است نشانه ای از نام تجاری آن باشد که از کجا الهام گرفته است.

تمام مراکز داده مدرن مجهز به چندین لایه امنیتی ، مولد قدرت افزونگی ، سیستم خنک کننده پیشرفته ، امنیت بدنی قوی هستند و HostGator نیز از این قاعده مستثنی نیست..

آنچه آنها را به ویژه تحت تأثیر قرار می دهد این واقعیت است که امثال شبکه های Arista Networks ، Juniper ، Arbor ، Brocade و Cisco در طراحی و تهیه آنها نقش اساسی داشتند. اینها بزرگترین نام در شبکه سازی – امنیت ، زیرساخت های فیزیکی – هستند و ضمانتی برای یک شبکه پایدار ، سریع و آینده دار هستند.

5- سرورهای قدرتمند

با کمال تعجب ، بسیاری از بررسی های HostGator به این موضوع اشاره نمی کنند ، اما ابر شرکت به قدرت محاسبات جدی متکی است.

همه سرورها دارای SSD هستند و با پردازنده 32 هسته ای AMD Opteron ™ پردازنده 6376 یا Intel (R) Xeon (R) CPU E5-2630 v3 اجرا می شوند. آنها همچنین دارای 4 حمله RAID 1s در سراسر هستند.

احتمالاً این حرف فنی معنی ندارد ، اما گفتن این حرفها کافی است اینها بعضی از ماشینهای قدرتمند هستند.

نگاهی گذرا به برنامه های مختلف میزبانی (در زیر) نشان می دهد که از هر محصول چقدر توان انتظار دارید. در حالی که اطلاعات در بزرگترین جزئیات ممکن نمایش داده نمی شود ، در آنجا وجود دارد.

6. قیمت های مقدماتی وسوسه انگیز

به طور معمول میزبانی وب, این شرکت با هزینه های بسیار کم مشتریان جدیدی را جذب می کند. پس از پایان دوره اولیه ، قیمت میزبان افزایش می یابد.

اگر به مدت سه سال متعهد شوید ، می توانید سایتی را در حدود 2.75 دلار در ماه در سکوی مشترک میزبان میزبان میزبان در دست داشته باشید. Cloud Hatchling Cloud برای مدت مشابه 4.95 دلار می رود و هیچ هزینه اضافی نیز در آن وارد نشده است.

HostGator هزینه شروع کم برای یک وب سایت واحد دارد.

قیمت خوب برای یک وب سایت!

در عمل هر بررسی میزبانی باید روشن کنم که تبلیغات معمولی برای شرکت های میزبان قیمت های بسیار پایین است تا مردم روی برنامه های خود کلیک کنند. HostGator حداقل ستاره ای را در کنار هر پیشنهاد آب دهان قرار می دهد تا نشان دهد که معاملات بیشتری وجود دارد.

ذهن ، تخفیف اولیه ، در حقیقت ، یک کوپن HostGator است که بطور خودکار اعمال می شود ، بنابراین حتی اگر در جایی دیگر آنلاین معامله خوبی پیدا کنید ، احتمالاً تخفیف مشابه است.

7. بهینه سازی و ذخیره سازی وردپرس

تمام برنامه های Cloud با Mojo Marketplace ، Google Analytics و چندین راهکار دیگر همراه هستند. قابل توجه ترین حافظه پنهان سرور وارنیش است که از قبل نصب شده است (برای بدست آوردن نتایج تست منصفانه باید آن را دستی غیرفعال کنید) و سرعت بسیار خوبی را ارائه می دهد.

Mojo Marketplace می تواند ارزش زیادی را به سایت وردپرس شما بیفزاید ، در حالی که حافظه پنهانی سرور همیشه چیز خوبی برای شماست ، به خصوص هنگام استفاده از سیستم های مدیریت محتوا.

واقعیت مورد علاقه وردپرس من این واقعیت است Google Analytics آماده استفاده است زیرا راه اندازی آن می تواند یک مشکل برای کاربران بی تجربه باشد.

راه حل مدیریت شده وردپرس برای تست به عنوان بخشی از سری های بعدی بررسیهای HostGator ارائه شده است ، در اینجا میزبان دادگاه.

8- مجانی

HostGator با بودجه مناسب و مناسب برای بازاریابی ، به مشتریان جدید پاداش می دهد. ارزش 100 دلار Google AdWords پس از 25 دلار واقعی در AdWords می تواند مال شما باشد.

ممکن است خیلی زیاد به نظر نرسد ، اما به محض اینکه سایت خود را راه اندازی کردید ، این اعتبار تبلیغ می تواند به زمان دید بزرگ کمک کند. در صورت استفاده استراتژیک و همراه با شیوه های مناسب SEO ، می توانند به شما در دستیابی به قرار گرفتن در معرض مناسب کمک کنند.

همچنین, برنامه های Cloud یک SSL رمزگذاری شده رایگان دریافت می کنند, در حالی که Business Cloud با یک آدرس IP اختصاصی نیز تهیه می شود.

علاوه بر این ، این شرکت دارای ضمانت بازپرداخت 45 روزه است ، که از استاندارد صنعت 30 روز بیشتر است.

منفی HostGator

HostGator به دور از ایده آل نیست. من به برخی از مناطقی که HostGator را از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب سایت جدا می کند ، اشاره کردم. در میان آنها تیم پشتیبانی کند و بی پروا است ، اما چندین شکایت دیگر درباره HostGator وجود دارد که باید به آنها اشاره کرد.

1. گمراه کننده زبان بازاریابی

اگر اشتباه کردم ، تصحیح کنید ، اما به این باور رسیده ام که زبان بازاریابی حیله گر برای همه میزبانان زیر چتر EIG بومی است.

در مورد میزبان HostGator Cloud ، بیشترین خطای دید در ارائه برنامه است.

جزئیات این طرح به سرعت منابع مانند 2 هسته پردازنده و 2 گیگابایت رم را تبلیغ می کند. بدون بررسی بیشتر ، ممکن است نتیجه بگیرید که این دو هسته پردازنده و حرکات حافظه در دسترس برای شما مناسب است که شما طبق دلخواه استفاده کنید. این نتیجه گیری بسیار منطقی خواهد بود. انگار که اطلاعات در آنجا وجود دارد تا شما را به این فکر کند که دقیقاً.

خواندن اطلاعات پنهان ، پیشنهاد واقعی را نشان می دهد ، حتی اگر این جمله ها بی دست و پا و نامشخص باشد.

نمونه ای از بازاریابی کلاسیک ، همه چیز به اندازه در ابتدا چشمک نمی زند.

من می توانم به شما اطمینان دهم كه همه افراد با دقت و در صورت نیاز به بررسی ، بررسی دقیق و بی طرفانه میزبان را بررسی نمی كنند. مهمتر از همه ، نحوه ارائه این اطلاعات به اندازه کافی ناچیز به نظر می رسد تا بتواند آن را از نظر ارزش در نظر بگیرد.

با این حال ، اگر جزئیات برنامه را گسترش دهید ، توضیحی را مشاهده خواهید کرد که بیان می کند این منابع اختصاصی نیستند بلکه مشترک هستند. به عبارت دیگر, اینها مشخصات سرور هستند و مشخصات برنامه را ندارند.

من با تیم فروش HostGator بررسی کردم تا این موضوع را به عنوان مبهم بودن آن تأیید کنید ، اما نماینده فروش پس از دو بار سؤال از شما ، تأیید کرد که مقادیر تبلیغ شده منابع سرور هستند که سایت Cloud شما به آن دسترسی خواهد داشت. به همراه تعداد نامعلوم سایتهای دیگر.

در یک سرور با چند صد وب سایت ، این شماره ها چنین چشمگیر به نظر نمی رسند?

من حدس می زنم که تمام حرف این گونه حرف های ماهی است. این یک ترفند بازاریابی آشکار و متناقض با امثال A2 هاستینگ و SiteGround است که لیست های دقیقی از منابع اختصاصی را که هر طرح در اختیار دارد ارائه می دهد..

در حالی که دانستن منابع اصلی سرور خوب است ، واقعاً اطلاعات ارزشمند را در سطح شخصی نمی دهد.

نحوه ارائه شماره HostGator ماهی است. من دچار ناراحتی شدم که هیچکدام از بررسیهای HostGator 2019 که دیدم به این موضوع اشاره نکرده است.

2. پرتال آهسته مشتری

در ابتدا در این بررسی HostGator Cloud ، من ذکر کردم که پورتال مشتری چقدر جذاب است. بدون استفاده است و کاربرد آن بسیار آسان است ، اما دارای یک نقص بزرگ است: کند است.

ثانیه جابجایی بین زبانه ها ثانیه طول می کشد و اغلب مرور گزینه ها در همان برگه بسیار کندتر از آنچه باید باشد.

کندی به سختی دلال است ، اما همه را یکسان می کند.

3. تنظیم حساب آهسته

طرح لازم برای این بررسی میزبانی بی طرف را با سریعترین روش پرداخت موجود ، یعنی کارت اعتباری خریداری کردم. پرداخت بلافاصله پاک شد ، اما پس از آن مجبور شدم بیش از 40 دقیقه منتظر بمانم تا خدماتم در دسترس واقع شود.

HostGator باید برنامه ارائه برنامه را بهبود بخشد.

مدتی طول کشید.

از نو, این یک دلال نیست ، اما این باعث تعجب شما می شود که چرا یک روند خودکار اینقدر طول می کشد. به گفته وب سایت HostGator ، طرحی که من خریداری کردم محبوب ترین آن است.

آیا ما HostGator را توصیه می کنیم؟?

میزبانی وب HostGator Cloud یک انتخاب خوب است.

این گزینه بسیار مناسب برای سایت های مستقر در ایالات متحده با ترافیک متوسط ​​است.

پشتیبانی می تواند بهتر باشد ، اما زیرساخت Cloud بسیار قوی است و سرعت و زمان بسیار خوبی را ارائه می دهد. من علاقه مند خواهم شد که ببینم میزبانی مشترک به طور منظم چگونه انجام می شود اما همچنین راه حل مدیریت شده وردپرس شرکت است. ممکن است به زودی یک سری از بررسیهای HostGator داشته باشیم.

زیر بار ، سرورهای HostGator تا یک نقطه عملکرد خوبی دارند. هنگامی که بیش از 30 کاربر همزمان شروع به مرور سایت می کنند ، زمان کلی پاسخ پرش می کند. سپس دوباره ، 30 کاربر یک شماره قابل احترام است. اگر سایت شما به طور مرتب به تعداد افراد زیادی می رسد ، باید از راه حل های مشترک دور شوید.

با وجود کسب EIG ، HostGator هنوز هم یکی از بهترین شرکتهای میزبان وب سایت در خارج از کشور است. سرورهای مدرن و قابل اعتماد و زیرساخت های شبکه عملکردهای روان را تضمین می کنند ، در حالی که مرکز جامع خودیاری می تواند مکانی عالی برای یادگیری چیزهای زیادی درباره میزبانی وب به طور کلی باشد..

من مشتاقانه منتظر برداشت شما هستم و همچنین به یک بررسی کامل و مناسب میزبانی مشترک HostGator ، فقط می بینم که چگونه این محصول در مقابل محصول اصلی شرکت قرار می گیرد.

سؤالات متداول

س: آیا HostGator خوب است?س: آیا HostGator از GoDaddy بهتر است?س: هزینه HostGator چقدر است?س: چه کاری می توانم در HostGator انجام دهم?س: آیا HostGator بهترین ارائه دهنده هاست برای وردپرس است?
پاسخ: بله ، HostGator خصوصاً پلتفرم Cloud آن بسیار خوب است. من هنوز برنامه های معمولی مشترک این شرکت را کاملاً آزمایش نکردم ، اما راه حل Cloud کاملاً قوی ، سریع و سرشار از ویژگی است. این امر به دلیل مکان های مرکز داده از نظر مناسب برای وب سایت های مستقر در ایالات متحده بسیار مناسب است. یک مزیت بزرگ این واقعیت است که شرکت در تمام مدت به جلو می رود و سعی در بهبود خدمات خود دارد.
پاسخ: بله ، بله ، اینگونه است. با تمام صداقت ، GoDaddy در مقایسه مستقیم با اکثر ارائه دهندگان خدمات برتر میزبانی وب ، به طرز نامساعدی رتبه می گیرد. آنها را فقط در جایی که به اندازه مربوط می شود رها می کند. متاسفانه برای GoDaddy ، اندازه اغلب برای کیفیت خدمات مضر است. در پایان ، تفاوت بین HostGator Cloud و پلتفرم مشترک GoDaddy برای ارائه آنقدر زیاد است که تنها بحث مهم معنی دار HostGator در برابر GoDaddy می تواند باشد که کدام یک مقرون به صرفه تر باشد. زیر را بررسی کنید.
پاسخ: هزینه های میزبان با تعهد طولانی تر کاهش می یابد. اگر 36 ماه هزینه پرداخت کنید ، می توانید سایت خود را با قیمت 4.95 دلار در هر ماه میزبانی کنید. در حقیقت ، اگر به جای Cloud از پلتفرم مشترک استفاده می کنید ، می توانید مبلغ 2.75 دلار در هر ماه معامله دریافت کنید. اگر ماهها در کل 36 باشد ، یعنی. در غیر این صورت ، اگر تصمیم دارید مبلغ ماهانه و ماهانه را بپردازید ، هزینه های ماهانه افزایش می یابد و هزینه های پیش پرداخت 2.75 دلار نیز می شود. بله درست است. حدود چهار برابر بیشتر.
پاسخ: هر چیزی Sky حد اکثر است ، زیرا پلت فرم HostGator Cloud کاملاً متنوع و قدرتمند است. این برنامه ها برنامه های بسیاری را در دست شما ، آمار مفید و پایگاه دانش مناسب و معقول قرار می دهد. وردپرس ، جوملا ، تجارت الکترونیک ، شما آن را نامگذاری می کنید ، آنرا مفهوم سازی کرده و آنرا تحقق می بخشید. HostGator Cloud می تواند آن را اداره کند. لحظه ای که سایت شما به اندازه کافی رشد می کند می توانید برای یک VPS یا یک سرور اختصاصی مراجعه کنید. امیدوارم ، اما زمانی که می خواهید بررسی HostGator VPS ما را انجام دهید نیز آماده خواهد بود. اگر اینگونه نباشد ، برای ما بنویسید که این سرویس چطور است. لطفا. خیلی لطفا.
پاسخ: HostGator برنامه های WordPress Cloud Hosting خود را دارد ، و بد نیست. با این حال ، آنها نیز بهترین نیستند. قیمت آنها بسیار مناسب است ، و خدمات آنها مناسب و معقول است ، اما اگر شما یک عملکرد واقعاً ستاره ای را می خواهید ، باید در جای دیگری جستجو کنید. اگر سایر بررسی های HostGator سعی در متقاعد کردن شما در غیر این صورت دارند ، بهتر است مطالعه موردی وردپرس دقیق ما را بررسی کنید و برای خود قضاوت کنید.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map