Kinstа – میزبانی وردپرس از بعد دیگر

افشای درآمد: ما از لینک های وابسته برای کسب کمیسیون از محصولات بررسی شده و توصیه شده در صفحات خود استفاده می کنیم. هر زمان که یک خواننده از پیوندهای وابسته ای که در بررسی های ما قرار دارد پیروی کند و خرید کند ، ما پرداخت می کنیم. اطلاعات بیشتر.


اگر میزبانی وردپرس یک اتومبیل مدیریت شود ، Kinsta راه حل های WP Rolls Royce خواهد بود. این پلتفرم با ایجاد یک هدف واحد در ذهن ، منحصراً بعد از کاربران WordPress ، با هدف ارائه تجربه ای یکپارچه و بی عیب و نقص ارائه می شود.

اگر میزبان دادگاه مکرر هستید ، احتمالاً می توانید بگویید که من درباره این بررسی Kinsta کاملاً پمپاژ شده ام. به طور طبیعی ، من ماههاست که از طریق آزمایش منظم سرعت جلو و عقب و به روز ، سرویس را تحت نظر دارم. من همچنین شرایط خدمات آن را با دقت مطالعه کردم ، ویژگی ها و قیمت گذاری را بررسی کردم و تجزیه و تحلیل مفصلی را که در زیر می آید ساختم.

من با گذشت چند صد بازدید از کاربر در مورد Kinsta ، زمان لازم را برای بررسی اعتبار شرکت در وب انجام دادم.

هشدار Spoiler: Kinsta خوب است. در واقع خیلی خوب است.

وب سایت Kinsta در زمان بارگذاری چشمگیر ساعتهای خود را نگه می دارد و تقریباً زمان بی عیب و نقصی را حفظ می کند ، اما مدیریت به روشی بسیار شهودی که غیر از گفتن آن باشد ، آسان است.

Kinsta چیست?

دقیقاً مانند WP Engine یک ارائه دهنده میزبانی وب به معنای کامل کلمه نیست ، بنابراین Kinsta یک سرویس کاملاً تخصصی است که بهترین تجربه ممکن در وردپرس را ، هم در جلو و هم با پشتی تضمین می کند..

در Google Cloud اجرا می شود و از 20 مکان مختلف در سراسر جهان راه حل های WordPress را ارائه می دهد. این پلتفرم مورد اعتماد مارک های گسترده جهانی مانند Intuit ، Ubisoft ، Ricoh ، Workforce و دیگران است که حضور خوبی در جهان وردپرس رو به گسترش دارد..

"بهترین میزبان Premium WordPress"

Uptime:

99.99٪

سرعت بارگیری:

0.39s

پشتیبانی:

بهترین پشتیبانی WP موجود

صفحه کنترل:

اختصاصی

OVERAL4.5

ملزومات – سرعت Kinsta ، Uptime و پشتیبانی

“من یک وب سایت آهسته می خواهم که اغلب آفلاین باشد.” گفت هیچ کس. همیشه. آیا Kinsta این را می داند؟ بیایید.

1. سرعت روشنایی سریع

Kinsta یک سرویس میزبانی تخصصی است که باعث می شود سایت وردپرس پرواز کند.

من می دانم ، می دانم ، بسیاری از شما پیش می روند: “اما در مورد WP Engine چطور؟”

هنگامی که در مقایسه با WP Engine مقایسه می شود ، Kinsta نه تنها زمین خود را حفظ می کند بلکه از نظر شکل ظاهری نیز فراتر از آن است.

با متوسط ​​بارگیری 0.39 ثانیه ، Kinsta کاملاً مقام اول را در بین تمام میزبانانی که من نظارت می کنم ، دارد. در حقیقت ، WP Engine را به راحتی از بین می برد ، زیرا دومی به طور میانگین در 0.59 ثانیه ساعت را می بندد.

TTFB سایت وردپرس من فقط 0.14 ثانیه است و برای تکمیل ارائه آن 0.63 ثانیه زمان نیاز دارد.

این اعداد مجنون هستند!

در مورد پس زمینه ، Kinsta چیزی برای شرمنده بودن ندارد. اگرچه کاملاً مطابق با عملکرد فوق العاده WP Engine نیست ، این میزبان وردپرس موفق ثبات و سرعت باورنکردنی را نیز به نمایش می گذارد.

هنگامی که با بیش از 300 درخواست همزمان بمباران شد ، سرورهای Kinsta – از لحاظ فنی ، سرورهای Google Cloud که توسط Kinsta پیکربندی و بهینه سازی شده اند – آنها را بدون هیچگونه سکسکه ای حل می کنند ، به طور متوسط ​​حدود 0.24 ثانیه. این سریع تر از DreamHost است اما کندتر از HostPapa و SiteGround.

"ظاهر کینستا سریعترین آنهاست ، در حالی که باطن نیز خود را با تمایز متمایز می کند. عملکرد عالی عالی."

2. Uptime عالی – 99.99٪

Kinsta 99.99٪ قول و تحویل می دهد. بعد از اینکه با فن آوری توانمندسازی این پلتفرم وردپرس مدیریت شده آشنا شدم ، طبیعی به نظر می رسد که زمان بروز رسانی بسیار عالی باشد. Google Cloud برای افزونگی و کارایی ساخته شده است و کاربران Kinsta از این مزیت بهره مند می شوند.

نکته دیگری که به زمان بالایی کمک می کند ، بررسی های منظم است. نظارت در زمان واقعی هر دو دقیقه یک سایت را بررسی می کند ، بنابراین حتی اگر صفحه ای پایین بیاید ، تکنسین های Kinsta ظرف 120 ثانیه واکنش نشان می دهند. این بررسی دارای یک بخش کامل است که به پشتیبانی فناوری Kinsta اختصاص داده شده است ، اما به من اجازه می دهد تا آن را لمس کنم: آنها کوشا هستند.

"Uptime وعده داده شده و تحویل در نقطه ممکن از کمال ، ماه در ، ماه خارج."

3. پشتیبانی Kinsta

پشتیبانی فنی یک منطقه مهم برای هر ارائه دهنده خدمات است.

و در حالی که در بررسی های خودم ، تیمهای پشتیبانی از تمام میزبانانی را که من تحلیل کرده ام ستوده و مورد انتقاد قرار داده ام ، وقتی نوبت به یک سرویس بسیار تخصصی مانند Kinsta می رسد ، نوار همیشه بالاتر است.

پشتیبانی از یک محصول واحد ، مانع از تخصص بیشتر است ، درست است?

سؤال از تیم های پشتیبانی بخشی جدایی ناپذیر از روند بررسی من است و موردی است که من منتظر آن هستم. در این حالت ، من به آن مورد ضرب و شتم قرار گرفتم.

یک تکنسین Kinsta روز بعد از باز کردن حساب من با من تماس گرفت تا به من خبر دهد که مشکلی در تنظیمات DNS من وجود ندارد و سایت من به درستی حل نمی شود.

حق با اونه، البته. من دامنه خود را در Namecheap ثبت کرده ام و رکورد ها را از طریق منطقه DNS خود مطابق دستورالعمل ارائه شده در Kinsta.com پیکربندی کرده ام..

خود دستورالعمل ها بسیار واضح و واضح هستند: آنها شامل راهنمایی مرحله به مرحله برای محبوب ترین ثبت کنندگان دامنه و عکس های فراوان هستند.

با این حال ، من موفق به آنها را خراب کردم ، قرار دادن دو رکورد A به جای یک. این امر باعث می شود که سایت من گاهی اوقات باز شود (هنگامی که پرس و جو به رکورد A صحیح رفته بود) و برای دیگران حل نشد.

البته برای من وقتی تنظیم شد که رکوردها را تنظیم کردم باز شد و اشتباه من بدون توجه به آن رفت.

تا اینکه عامل محرمانه این مسئله را تشخیص داده و یک ایمیل با آنالیز احتمالی ریشه اصلی و مراحل رفع آن برای من شلیک کند.

شیرین ، آه?

"ممکن است Kinsta میزبان WordPress در Google Cloud باشد ، اما مطمئناً تمام دانش و مهارت های داخلی را دارد."

جوانب Kinsta

Kinsta یک سرویس عالی وردپرس است ، اما بسیاری از ویژگی های پیشرفته برچسب قیمت را توجیه می کنند.

1. تطبیق پذیری

Kinsta برنامه های میزبانی زیادی دارد. برخی از آنها برای سایتهای نسبتاً کوچک و دارای ترافیک سنگین طراحی شده اند ، برخی دیگر آماده انجام امور جدی تجارت الکترونیکی هستند ، و بسته های گسترده ای برای کل شرکت ها وجود دارد.

از این واقعیت بدیهی است که Kinsta توسط افرادی که دارای علم جدی فن آوری هستند ساخته شده است. این واقعیت نشان می دهد که برنامه های آن ابزارهای توسعه دهنده زیادی را نیز در خود جای داده است.

به شما توجه داشته باشید ، میزبانی با وردپرس با مدیریت ممتاز برای افرادی که تازه سفر آنلاین خود را شروع می کنند بهترین گزینه نیست زیرا آنها می توانند بودجه را فشار دهند ، بنابراین من نمی توانم Kinsta را برای وب مسترهای کاملاً مبتدی.

2. ضمانت رفع هک

Kinsta یک مجموعه امنیتی بسیار قوی با ردیابی آسیب پذیری فعال ارائه می دهد ، اما چیزی که از نظر من برجسته است سیاست رفع هک است.

شما نمی توانید یکی از بهترین راه حل های میزبانی وردپرس در سال 2020 تلقی شوید ، مگر اینکه اقدامات امنیتی قدرتمندی را به کار گرفته باشید.

چیزهایی مانند ظروف LXC جداسازی حساب قوی را دارند ، در حالی که محافظت DDoS برای هیچ یک دوم نیست.

با این حال ، Kisnta یک قدم فراتر می رود و هر زمان که اوضاع به سمت جنوب می رود ، دست بسیار مفیدی را گسترش می دهد. این شرکت در صورت به خطر انداختن هنگام سرور در سرورهای خود ، هر سایتی را رفع می کند.

3. پشتیبان گیری روزانه

Kinsta با توجه به نکته قبلی ، پشتیبان روزانه رایگان از تمام سایتهای میزبان خود ایجاد می کند. ترمیم نیز رایگان است و انجام آن نیز بسیار آسان است.

تنها کاری که باید انجام دهید اینست که وارد حساب Kinsta خود شوید ، تاریخ ترمیم را انتخاب کنید و بر روی دکمه سمت راست کلیک کنید.

آسان.

برنامه های کوچکتر Kinsta برای 14 روز از پشتیبان گیری استفاده می کند. به نظر نمی رسد که یک دوره طولانی باشد ، اما در زمینه این میزبان WP کاملاً معقول است.

ابزارهای نظارتی زیادی در آنجا وجود دارد که دو هفته طول می کشد بدون اینکه متوجه موضوع در سایت Kinsta شوید بسیار بعید است.

در صورت احساس نیاز به آن ، می توانید پشتیبان تهیه کنید که باید در هر 6 ساعت یا هر 60 دقیقه انجام شود.

4. میزبانی وب WooCommerce

Kinsta احتمالاً بهترین میزبان وردپرس در هنگام صحبت از WooCommerce است. این پلتفرم دارای چندین گیاه است که برای تجارت الکترونیکی بهینه شده اند.

ناگفته نماند که تک تک آنها محبوب ترین افزونه وردپرس را خالص می کند.

نه تنها این بلکه تکنسین های Kinsta در WooCommerce متخصص هستند و خود این سرویس با قابلیت مقیاس پذیری عالی در ذهن ساخته شده است تا بتواند به راحتی هجوم ترافیک را در طی دوره های خرید شلوغ کنترل کند.

5. مقیاس پذیری عالی

Kinsta چیز مهمی را برای محصول میزبان ابر فراهم می کند – قابلیت مقیاس پذیری.

حتی اگر بیشتر برنامه های آن کلاه های خاصی را تحمیل کنند ، اگر سایت شما از هر یک از آنها پایین بیفتد ، پایین نمی رود. در عوض ، Kinsta بطور خودکار هزینه های اضافی را پوشش می دهد که پهنای باند ، فضای دیسک یا استفاده از CDN را پوشش می دهد.

6. مهاجرت رایگان

Kinsta از cPanel استفاده نمی کند ، اما هنگام مهاجرت سایت های وردپرس از طریق آن هیچ مانعی ندارد.

برعکس.

Kinsta مهاجرت نامحدودی را برای سایت های ساده تر و بین 1 تا 5 مهاجرت حق بیمه ، یعنی مهاجرت برای سایت های بزرگ و پیچیده ارائه می دهد. اینها شامل سایتهای بزرگ تجارت الکترونیکی ، زیرساختهای سازمانی یا سایتهای عضویت و سایر جانوران آنلاین است.

به خاطر داشته باشید که Kinsta می تواند سایتهای WP Engine ، Flywheel ، Cloudways و سایر میزبان ها را با تنظیمات سفارشی و بدون cPanel کپی کند..

7. 20 مرکز داده

Kinsta از سال 2013 در Google Cloud در حال اجرا است و در پایان سال 2019 با مهاجرت به CGP C2 برای عملکرد بسیار بهتر یک حرکت واقعی در حال تغییر را انجام داد.

اما این تنها نیست.

Google Cloud گسترده است.

به لطف دسترسی جهانی ، Kinsta می تواند سایت وردپرس شما را از 20 مکان مختلف در سراسر جهان مستقر کند.

دست بالا ، این بزرگترین پوشش نقشه است که من در یک میزبان دیده ام ، و Kinsta را به یکی از بهترین گزینه های میزبانی WP در آنجا تبدیل کرده است..

8. بسیاری از افزونه‌ها (پرداخت شده)

به طور پیش فرض ، Kinsta بسته های زیادی برای برنامه نویسی دارد ، اما همچنین می تواند عمیق تر از اکثر موارد پیش رود. Cloudflare Railgun ، Elasticsearch ، پروکسی معکوس Nginx ، Redis و سایر موارد موجود برای خرید با هر برنامه Kinsta.

9. تنظیم عالی حساب

شروع کار با Kinsta بسیار آسان است. کل تنظیم حساب چند ثانیه طول می کشد ، اما این ویژگی خاصی نیست. بسیاری از میزبان های برتر برنامه های جدید را فوراً باز می کنند.

آنچه Kinsta متفاوت انجام می دهد ، امکان پیکربندی پارامترهای خاص در نصب WP شما در هنگام تنظیم اولیه است.

آیا شما می خواهید multisite?

یا WooCommerce?

شاید Yoast در آنجا باشد?

همه این موارد و موارد دیگر به لطف جادوگر تنظیم سریع و شهودی موجود است.

10. اعتبار ستاره ای

بخش اصلی روند بررسی من تحقیق در مورد کاربران برای گفتن درباره شرکت است ، اما با Kinsta این کار نسبتاً کوتاهی بود.

اعتراف می کنم ، این بار در اطراف من دستور کار داشتم و در آن زمان خیلی قابل تحسین نبود. من مرور TrustPilot و Reddit را برای یافتن داستانهایی درباره تجربه ضعیف Kinsta مرور کردم زیرا برداشتهای من از شرکت خیلی مثبت بود. انگیزه هدف من اضافه کردن عینیت به بررسی ، ارائه دیدگاه جایگزین بود.

افسوس ، اینترنت گسترده ای مطابقت ندارد – همه کاربران شرکت را با نوری بسیار مثبت مشاهده می کنند و سرعت ، پشتیبانی و ویژگی های آن را ستایش می کنند.

من عضو تمام Subreddits مربوط به هاستینگ هستم و هنگامی که کاربران در حال بررسی سایر سرویس ها هستند ، Kinsta معمولاً در گذر ذکر می شود.

تنها شکایت جزئی در مورد قیمت آن است اما انتظار می رود وقتی مردم Kinsta vs SiteGround یا میزبان مشترک معمولی دیگری را مقایسه می کنند.

منفی Kinsta

آنها ممکن است اندک باشند اما Kinsta کاستی های آن را دارد.

1. بدون سرویس ایمیل

Kinsta به معنای واقعی کلمه ارائه دهنده هاستینگ نیست زیرا به دنبال یک محصول واحد است: وردپرس. به همین ترتیب ، فاقد بسیاری از مواردی است که میزبانان سنتی آن را استاندارد می دانند.

سرویس ایمیل یکی از آنهاست.

Kinsta به سادگی یکی از این موارد را ندارد.

بدست آوردن میزبانی ایمیل با کیفیت در جای دیگر کار سختی نیست ، بلکه چیزی است که به صورتحساب ماهانه اضافه می شود.

صحبت از هزینه ها …

2. پر هزینه

هزینه های میزبانی همیشه باید در متن مشاهده شود. در بررسی های من درباره بهترین راه حل های میزبانی وردپرس ، به وضوح می توانید ببینید که چرا برخی خدمات هزینه بیشتری نسبت به سایرین دارند ، حتی اگر ممکن است کاملاً مشابه به نظر برسند.

Kinsta بسیار مقرون به صرفه است وقتی آن را با برنامه های مشترک Bluehost مقایسه می کنید و حدوداً دو برابر گران تر از آن است که WordPress Bluehost مدیریت شده ارائه دهد.

آیا عملکرد بهتری دارد؟ کاملا.

پشتیبانی بهتری می کنید؟ شرط می بندی!

آیا برای هر سایت 30 ماه هزینه دارد؟ بله ،.

بنابراین ، بله ، Kinsta گران است.

قیمت آن توجیه می شود زیرا خدمات با کیفیت خالص است ، اما این یک راه حل میزبانی برای تایمرهای اول نیست.

آیا Kinsta را توصیه می کنیم؟?

کاملا!

ممکن است Kinsta بهترین سرویس میزبانی وردپرس باشد که تا به امروز دیده ام. در حالیکه WP Engine بسیار عالی است ، جنبه های خاصی از Kinsta آن را حتی جذاب تر می کند.

در واقع ، این مقرون به صرفه ترین پلت فرم WP نیست ، اما ارزش ارائه شده آن را به یک سرمایه گذاری ارزشمند تبدیل می کند.

تعداد زیادی از مراکز داده ، CDN قدرتمند ، پشتیبان گیری منظم ، عملکرد ستاره ای و پشتیبانی باور نکردنی باعث می شود میزبانی یک سایت وردپرس که برای جلال در آنجا ساخته شده آسان باشد..

البته ، همه این عوامل باعث می شود که نتوانید منفی را برای بررسی تعادل نظر Kinsta در نظر بگیرم ، اما کمی این مشکل است ، اما این مشکلی است که دوست دارم با آن روبرو شوم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

مراجعة Kinsta

Kinsta هو مضيف ويب متميز. عندما أفكر في أي شيء ممتاز ، عادة ما أريده على أي شيء قديم قذر اساسي الشيء متاح. إذا كنت أعلم أن هناك إصدارًا مميزًا هناك ، فسخر من البديل.


في عالم الاستضافة ، لا يحتاج معظم الأشخاص إلى الإصدار المميز. ربما يكون هذا هو الحال في معظم الحالات المتعلقة بالخدمات المتميزة. خدمات الاستضافة القياسية تنجز المهمة حقًا ، خاصة للأشخاص الذين بدأوا للتو بموقعهم على الويب. 
هذا لا يعني أن الاستضافة المميزة ليس لها مكانها. هناك مجموعة كاملة من الفوائد لخدمات مثل Kinsta.

الشيء العظيم هو ذلك Kinsta هو أفضل خيارات الاستضافة المميزة وأود أن أخبرك لماذا.

TLDR ؛

Kinsta في الفئة الممتازة لاستضافة WordPress. إذا قررت أنك ترغب في دفع الأموال الإضافية لاستخدام Kinsta ، فلن تشعر بخيبة أمل. فقط اعلم أنك ستنفق الكثير من المال. 

من المهم أن تضع في اعتبارك أن خدمات استضافة أرخص يمكن أن توفر لك ما تحتاجه دون إنفاق الكثير من المال. إذا كنت بحاجة إلى خدمة استضافة مدارة متميزة, Kinsta هو خيار رائع.

نظرة عامة على Kinsta

ما يجعل قسط خدمة الاستضافة?

على أي منصة استضافة قياسية سيكون هناك سلبيات مرتبطة بها. قد لا تكون سرعة الموقع مثالية أو قد يكون تثبيت طبقة المقابس الآمنة بمثابة ألم كبير. الهدف الأساسي من هذه الخدمات المتميزة هو التخلص من أي نقطة ألم. الطريقة التي يقومون بها بذلك هي عن طريق فرض رسوم أكثر حتى يتمكنوا من الحصول على أفضل بنية أساسية ممكنة.

تم إنشاء Kinsta نفسها من قبل مطوري WordPress. هذه علامة جيدة حيث تم إنشاؤها من قبل الأشخاص الذين يريدون بالفعل استخدام الخدمة. في عام 2013 ، كان هدفهم إنشاء أفضل منصة استضافة WordPress في السوق.

لوحة القيادة Kinsta

أدرك المبدعون أن هناك الكثير من خدمات الاستضافة تقدم نفس نوع الخدمة. بدلاً من تحصيل مبلغ منخفض من الدولار ، قرروا بناء خدمة استضافة مبنية على تقنية جديدة تركز بشكل كامل على السرعة والأمن والاستقرار.

الطريقة التي قاموا بها بذلك هي البناء على Google Cloud Platform أثناء ذلك الاستفادة من أحدث التقنيات وإقرانها بفحوصات الأمان الشديدة وفوق دعم العملاء.

 • PROS

  مستوى عالي من دعم العملاء
  شبكة آمنة
  نسخ احتياطية يومية
  سرعات سريعة
  وقت تشغيل موثوق
  العضوية المميزة

 • سلبيات

   لوحة القيادة الجديدة حتى لا لوحة التحكم أو بليسك
  مكلفة
  متخصص فقط في WordPress

كينستا وقت التشغيل

يتم وضع خوادم Kinsta في موقع استراتيجي وتديرها Google Cloud Platform ، مما يعني أنها فائقة السرعة. بالنسبة للسعر الذي ستدفعه مقابل Kinsta ، من الأفضل أن تتلقى سرعات سخيفة. لحسن الحظ ، يسلم Kinsta.

دعنا نتعمق في الجزء المفضل لدي ، الأرقام الفعلية.

تم إجراء جميع اختباراتنا داخل كندا للمساعدة في الحصول على مزيج دقيق من النتائج في جميع أنحاء البلاد. خلال الاختبار استخدمنا خادم مونتريال لمونتريال وتورنتو وخادم أيوا لفانكوفر ووينيبيغ. للبدء ، تحقق من النتائج أدناه من مواقع الاختبار الأربعة.

 • مونتريال

  وقت التشغيل – 99.98٪
  وقت التحميل – 409 مللي ثانية

 • تورنتو

  وقت التشغيل – 99.98٪
  وقت التحميل – 468 مللي ثانية

 • فانكوفر

  وقت التشغيل – 99.97٪
  وقت التحميل – 416 مللي ثانية

 • وينيبيغ

  وقت التشغيل – 99.97٪
  وقت التحميل – 501ms

لذا ، ماذا تعني هذه الأرقام في الواقع?

حسنًا ، من المهم أولاً فهم المصطلحات. عندما نتحدث عن وقت التشغيل على HostingCanada.org ، فإنه يشير إلى مقياس مدى اتساق خدمات موفر الاستضافة. يتم تقديم الإحصائيات كنسبة مئوية للإشارة إلى الوقت الإجمالي الذي يكون فيه مقدم خدمة الاستضافة متصلاً بالإنترنت ويعمل بشكل طبيعي.

فمثلا, قامت شركة Kinsta بوقت تشغيل بنسبة 99.98٪ من مواقع اختبار مونتريال. هذا يعني أنه في جميع البيانات التي جمعناها في اختبارنا, انخفضت خدمات Kinsta بنسبة 0.02 ٪ فقط من الوقت لمستخدمي مونتريال. تعادل الرياضيات أقل من ساعتين من التوقف عن العمل على مدار عام – لا شيء تقريبًا.

عند قياس أداء وقت التشغيل ، يمكن حتى لجزء صغير من نقطة مئوية أن يحدث فرقًا كبيرًا في مدى توفر موقعك على الويب. نعتبر مقاييس وقت التشغيل لأكثر من 98٪ قوية ، مع أي شيء أقل من ذلك مصنف على أنه ضعيف.

Kinsta بنسبة 99.9٪ + وقت التشغيل

تضمن أفضل شركات الاستضافة وقت تشغيل بنسبة 99٪ وإلا سترد إليك بعضًا من مدفوعاتك إذا لم يتم الوفاء بهذا التوقع. Kinsta هي واحدة من تلك الشركات التي توفر مثل هذا الضمان.

صفحة Kinsta Uptime

الآن في تبديل التروس إلى أوقات التحميل ، يتحول تركيزنا من التوفر العام إلى قياسات السرعة الفعلية. الأرقام التي جمعتها Hosting Canada هي متوسط ​​على مدى أشهر من الاختبار باستخدام نظام Kinsta الأساسي مع متصفحات مختلفة مثل Google Chrome و Mozilla Firefox و Microsoft Internet Explorer. يتم قياس الأوقات المذكورة أعلاه بالمللي ثانية وتغطي طول الطلب الكامل والاستجابة لخادم الويب السحابي.

ضع في اعتبارك أن المستخدمين النهائيين لموقعك على الويب قد يبدون بعض الاختلاف في أوقات الاستجابة بسبب مجموعة متنوعة من العوامل ، بما في ذلك سرعة الشبكة المحلية وسلوك المتصفح وحركة الخادم. شاملة, كانت سرعات وقت تحميل Kinsta أعلى بكثير من المتوسط عند مقارنته بمزودي الخدمات الآخرين المتوفرين في كندا. نحن نميل إلى أن تكون سرعة الإنترنت أسرع من معظم.

تعتبر أوقات التحميل التي تبلغ 2000 مللي ثانية أو أقل أداءً عاليًا, لأنه يعني أن المستخدم النهائي سيواجه القليل من التأخير عند تحميل صفحة الويب. يعد استضافة مقدمي الخدمة الذين لديهم أوقات استجابة أبطأ محفوفة بالمخاطر للاستخدام. قد ينزعج قراءك وعملائك من التأخير ويختارون تصفح مواقع أخرى بدلاً من ذلك.

تضرب Kinsta هذه الأوقات خارج الماء وتوفر حقًا تجربة متميزة.

خوادم

يستخدم Kinsta Google Cloud وبشكل أكثر تحديدًا الإصدار متعدد المناطق من خدمتهم. وهذا يعني أن مستخدمي Kinsta يمكنهم الوصول إلى 22 منطقة حيث توجد مراكز البيانات.

مواقع Kinsta

بصفتك كنديًا ، هناك العديد من الخوادم التي قد تكون منطقية لشركتك مثل Montréal و Iowa.

إذا قررت استخدام Kinsta ، فحينئذٍ يمكنك تحديد المدن التالية لمركز البيانات الخاص بك:

 •  كاونسيل بلافز ، أيوا ، الولايات المتحدة الأمريكية
  سانت غيزلان ، بلجيكا
   مقاطعة تشانجوا ، تايوان
   سيدني، أستراليا
   ذا داليس ، أوريغون ، الولايات المتحدة الأمريكية
  أشبورن ، فيرجينيا ، الولايات المتحدة الأمريكية
  مونكس كورنر ، ساوث كارولينا ، الولايات المتحدة الأمريكية
  ساو باولو، البرازيل
  لندن، المملكة المتحدة
  فرانكفورت، ألمانيا
 • جورونغ ويست ، سنغافورة
  طوكيو، اليابان
  مومباي، الهند
  مونتريال كندا
  هولندا
  هامينا ، فنلندا
  لوس انجلوس كاليفورنيا
  هونج كونج
  زيورخ ، سويسرا
  أوساكا، اليابان

الأمن والمراقبة

من الواضح أن الأمن هو مصدر قلق كبير عند إدارة موقع ويب. هناك العديد من الطرق لتأمين موقع WordPress الخاص بك. يمكنك استخدام الإضافات أو تنفيذ الإجراء اليدوي الخاص بك ولكن أفضل طريقة لإدارة أمان WordPress هي أن يقوم شخص آخر بتنفيذ الجزء الأكبر من العمل نيابة عنك.

من يجب استخدامه

تقوم شركة Kinsta بتطبيق شبكة عالية الأمان تقوم بكل شيء يقوم به المكون الإضافي لأمان WordPress من أجلك.

جزء من القيمة المضافة في خدمة استضافة متميزة هو ذلك تجعل موقع الويب الخاص بك آمنًا للغاية. على وجه التحديد, تقوم Kinsta بتنفيذ الكشف عن هجمات DDoS ، والقيود المستندة إلى البرامج ، ودعم SSL ، وجدران الحماية.

ليس ذلك فحسب ، إذا كان الهجوم لسبب ما يجعل موقعك على الويب في وضع عدم الاتصال ويحذف كل شيء ، فلا داعي للخوف. لدى Kinsta سياسة نسخ احتياطي يومية مما يعني أنه بغض النظر عن أي شيء ، يمكنك الحصول على نسخة الأمس من موقعك على الويب وتشغيلها على الفور. إذا قام مهاجم موقع الويب الخاص بك بضرب هجومه بشكل صحيح ، فقد تتمكن حتى من استعادة نسخة اليوم من موقع الويب الخاص بك.

ميزات أمان kinsta

يستخدم Kinsta بيئات نسخ احتياطي منفصلة لموقع الويب المباشر وبيئة التدريج الخاصة بك حتى لا تفقد أيًا من تقدمك الجديد.

إذا لم يكن لديك نسخة احتياطية يومية ، فبإمكانك دفع المزيد من Kinsta لتحديث موقع الويب الخاص بك بقدر الإمكان. إذا كنت شخصًا مصابًا بجنون العظمة ويحتاج إلى نسخ موقعك احتياطيًا كل ساعة ، فلن يحكمك Kinsta ، فسوف يأخذ بضع دولارات إضافية ويدعم موقعك كل ساعة.

Kinsta هي استباقية في منع الاختراق حيث إنهم يحافظون على جميع برامج الخادم الخاصة بهم محدثة ولديهم سياسة مراقبة ضخمة ، والتي سنتطرق إليها بعد ذلك. إذا تعرضت للاختراق ، فإن Kinsta تضمن لك أنه سيتم الاعتناء بك بأولوية فورية. يعد خبراء WordPress الخاصين بهم باستعادة موقع الويب الخاص بك وتشغيله في لمح البصر.

التسعير والميزات

هل سبق لك أن اشتريت خدمة وأدرجت في هذه الخدمة أكثر مما تحتاجه بالفعل؟ كما لو كنت تشتري مقاعد على جانب حلبة التزلج في لعبة Maple Leaf وتدرج في سعر التذكرة هو تدليك وقتما تشاء.

تسعير kinsta المؤيد للأعمال

لا تفهموني خطأ ، سيكون التدليك رائعًا. ومع ذلك ، ليس من الضروري. ستكون سعيدًا بمجرد مشاهدة اللعبة. نسخة Kinsta من تدليك لعبة الهوكي هي سياسة المراقبة الخاصة بهم. إنه بالتأكيد مبالغة ولكن لا يزال موضع تقدير.

تسعير kinsta الأعمال التجارية

تتحقق خدمة الاستضافة من موقعك على الويب كل دقيقتين. نعم ، كل دقيقتين. وهذا يعني أن Kinsta يتحقق من موقعك الإلكتروني 720 مرة في اليوم. يبدو لي الكثير ، ولكن ما أعرفه. إذا حدث أي خطأ ، فسينظرون إليه على الفور ويصلحونه. يمكن أن يحدث ذلك حرفيا قبل أن تدرك حتى أن أي شيء خاطئ. تقوم شركة Kinsta بالشيء نفسه مع جميع أجهزتها وأنظمتها أيضًا.

دعم العملاء

تأخذ شركة Kinsta دعم عملاء استضافة الويب حقًا إلى المستوى التالي. الشركة غير راضٍ فقط عن مساعدتك للتأكد من أنك تفعل كل شيء بشكل صحيح من حيث الاستضافة. سيساعدك دعم العملاء في موقع WordPress الخاص بك. إنها خدمة استضافة ويب WordPress بعد كل شيء.

من يجب استخدامه

Kinsta موجود بالفعل لمساعدتك في موقع WordPress الخاص بك. منذ إعداد الخدمة كخدمة استضافة WordPress, يعرف دعم العملاء كل شيء عن WordPress ويمكنه إصلاح مشكلات WordPress نيابة عنك. ستساعدك في استكشاف الأخطاء وإصلاحها وصيانة الخادم والموضوعات والمكونات الإضافية والصيانة العامة. يؤدي استخدام Kinsta كخدمة استضافة إلى حصولك على خبير WordPress في فريقك على الفور.

ميزات دعم kinsta

يحتوي موقع Kinsta على قسم كامل مخصص لتدريس WordPress.

قاعدة المعرفة

أنا شخصياً أكره استخدام دعم العملاء في شركة حيث أن المعلومات التي أحتاجها موجودة بشكل عام بالفعل. أنا مصاصة لقاعدة معرفية وتسلم Kinsta. لديهم عدد لا يحصى من المقالات المفيدة التي ينبغي أن تغطي معظم القضايا الأساسية.

يبدو أن سياسة Kinsta هي تسجيل جميع المشاكل وإذا حدثت مشكلة أكثر من بضع مرات ، فإنهم ينشئون مقالة قاعدة معارف حولها.

دعم 24/7

لدى Kinsta دعم عملاء على مدار الساعة طوال أيام الأسبوع وهو أمر رائع للعملاء الدوليين والأشخاص الذين يرغبون في العمل في وقت متأخر من الليل. الدعم متاح من خلال الدردشة والبريد الإلكتروني مدعوم من خلال الاتصال الداخلي ، أفضل برنامج دعم العملاء في السوق اليوم ويسمح لعدة أشخاص بالوصول إلى مشكلة دعم العملاء.

الميزات

يجب أن تتوقع الحصول على مجموعة من الميزات من خدمة متميزة مثل Kinsta. لحسن الحظ ، Kinsta لا تتراجع وتمنحك كل ما تريده. إذا لم يكن لدى Kinsta ما تريده حاليًا ، فسيخبرنا موقع الويب الخاص بهم بالاتصال بهم حتى تتمكن الخدمة من الحصول عليها. لا أعرف خدمة استضافة أخرى تقدم ذلك.

نظرة عامة على ميزات kinsta

هندسة معمارية

هذا ما يدفع القارب كله. تستخدم Kinsta أحدث التقنيات لضمان حصولك على أوقات تحميل سريعة تحدثنا عنها سابقًا. الطريقة التي يتم بها ذلك مع التركيز على الاستفادة من أفضل التقنيات ، وعزل الموارد ، والتدرج التلقائي ، والتوافر.

بالنسبة لهواة التكنولوجيا هناك ، فإن التكنولوجيا التي تستخدمها Kinsta داخل بنيتها هي Nginx و PHP 7.4 و LXD حاويات البرمجيات و MariaDB.

جوجل كلاود

نظام Google Cloud الأساسي هو أفضل وأسرع نظام أساسي يمكن لخدمة الاستضافة استخدامه. من خلال 22 مركز بيانات حول العالم ، يتم توصيل كل شيء وتصميمه للتأكد من عدم وجود أي شخص يستخدمه بعيدًا. وينتج عن ذلك سرعات أعلى بكثير ويسمح لأي عميل من Kinsta بزيادة قوته وقتما يريد.

ميزات أخرى

لدى Kinsta ميزات أخرى مثل عمليات الترحيل المجانية للموقع إذا كنت قادمًا من مضيف آخر ، الاستعداد لزيادة حركة المرور ، أدوات إدارة الموقع ، خوادم التدريج ، استنساخ الموقع ، تحليلات الموقع ، لوحة التحكم الخاصة ، بيئات الاختبار ، مواقع التطوير ، دعم المطور المتقدم ، PHP متعددة الإصدارات ، Cloudflare Railgun ، و Elasticsearch ، و Redis ، وزيارات المقياس ، و CDN ، و Nginx الوكيل العكسي.

ميزات سرعة تشغيل kinsta

شيء آخر ، إذا كنت لا ترى ما تحتاجه على لوحة القيادة ، فإن Kinsta تشجع الاتصال بفريق الدعم لطلب ما تحتاجه. لم نختبر هذا ولكن يبدو أنهم سيحصلون على كل ما تحتاج إليه استنادًا إلى كيفية سير اختبارات دعم العملاء الأخرى.

أنواع الاستضافة

لا تقدم Kinsta استضافة مشتركة أو استضافة VPS. يقدم نوع الاستضافة الخاص به ليس له تصنيف حاليًا. بدلاً من تقديم خادم مخصص أو خيارات استضافة VPS, تقدم Kinsta خياراتها المبدئية والمحترفة ولديها فئة الأعمال والمشاريع.

يعد خيار البدء مثاليًا لشخص لديه موقع ويب واحد في حين أن الإصدار الاحترافي مخصص لشخص لديه موقع ويب واحد أو اثنين ولكن يحتاج إلى القليل من العصير الإضافي.

من السهل معرفة الخطة التي ستحتاج إليها حيث تضعها شركة Kinsta بمقاييس سهلة لتناسب احتياجاتك إلى عدد عمليات تثبيت WordPress وإجمالي عدد الزيارات الشهرية.

بمجرد أن تقفز إلى فئتي الأعمال والمؤسسات ، فإن أفضل طريقة لتحديد ما تحتاجه هي مطابقتها مع ذلك. إذا كنت وكالة أو مؤسسة لديها احتياجات أكبر مما هو معروض ، فكل ما عليك فعله هو الاتصال بالشركة.

خطط التسعير

تتضمن كل خطة من Kinsta ما يلي:

 • ضمان استرداد الأموال لمدة 30 يومًا
  عمليات الترحيل الأساسية المجانية من المضيفين الآخرين
  Google Cloud Platform
  جميع خوادمهم
  نسخ احتياطي يومي تلقائي
  14 يومًا من الاحتفاظ بالنسخ الاحتياطي
  دعم 24/7
 • بيئة متعددة المستخدمين
  منطقة التدريج
  شهادة SSL
  دعم PHP 7
  وصول SSH
  ذاكرة التخزين المؤقت ذات التسمية البيضاء

تتضمن كل خطة إلى جانب خطة البدء أيضًا استنساخ الموقع ودعم المواقع المتعددة. يتم عرض الخطط المختلفة في الجدول أدناه. أفضل طريقة لتحديد ما قد تحتاجه هي عدد المواقع التي ستستخدمها وعدد الزيارات الشهرية التي ستستقبلها.

قم بتغليفه

من المحتمل أن تعتبر شركة Kinsta من أفضل حلول استضافة WordPress للمستهلكين في السوق اليوم. ليس لدينا Kinsta المرتبة الأولى لأن معظم الناس لا يحتاجون إلى أفضل حلول استضافة WordPress للمستهلكين في السوق. 

تم بناء الخدمة كمنتج ممتاز ومعظم الناس ، خاصة عند البدء للتو ، يحتاجون فقط إلى نشر مواقعهم على الإنترنت.

بالنسبة لأولئك الذين يحتاجون إلى أفضل حل استضافة WordPress للمستهلكين في السوق, نوصي بشدة باستخدام Kinsta. إذا كنت بحاجة إلى أسرع السرعات ، وأفضل وقت التشغيل ، وأمن Fort Knox-esque ، وخبراء WordPress عند الطلب, يجب عليك استخدام Kinsta

إذا كنت قد أنشأت موقع الويب الخاص بك وحصلت الآن على الكثير من حركة المرور ، فإننا نقترح النظر في التحول إلى Kinsta أيضًا.

الأسئلة الشائعة

ما هو استضافة WordPress المدارة?

استضافة WordPress المدارة هي خدمة يتم فيها رعاية جميع الجوانب الفنية لاستضافة موقع WordPress الخاص بك. يتأكد المضيف من إدارة الأمان والسرعة والتحديثات والنسخ الاحتياطي ووقت التشغيل وقابلية التوسع. وهذا يعني أيضًا أن دعم العملاء رائع. يؤدي استخدام استضافة WordPress المُدارة إلى تحمل الكثير من المسؤولية الفنية عن أكتاف مالك موقع الويب.

Is Kinsta استضافة مشتركة?

Kinsta ليست استضافة مشتركة. نوع الشركة أنشأ نوعه الخاص. إذا كان علينا تعريفها ، فسنسميها استضافة حاويات Google Cloud. تستخدم الشركة Google Cloud وتقوم بتشغيل كل نطاق على حاوية برمجيات خاصة بها عبر Linux.

ما الفرق بين المضيف والمجال?

المجال هو عنوان الويب الخاص بك. هذه هي الطريقة التي يعرف بها الأشخاص مكان العثور على موقعك الفعلي. يكتبونها في متصفح ويب يعمل بمثابة نظام تحديد المواقع العالمي للإنترنت. يحتاج عنوانك إلى مكان ما لإنشاء متجر حتى يوفر مضيف الويب الخاص بك أرض الإنترنت لتصفع عنوانك. في هذا السيناريو ، سيكون موقع الويب الفعلي هو بيت الإنترنت الخاص بك.

ربما يعجبك أيضا:

 • أفضل خدمات استضافة المواقع
 • أفضل استضافة رخيصة
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector