میزبانی GoDaddy

GoDaddy پدر واقعی صنعت میزبان است. این بزرگترین ثبت نام دامنه و بزرگترین ارائه دهنده میزبانی در جهان است.


این که آیا این بهترین سرویس میزبانی وب سایت است ، همچنان باید در این بررسی میزبان GoDaddy بی طرفانه مشاهده شود.

من نمی توانم در جستجوی بهترین شرکت میزبان وب سایت ، از GoDaddy دور بزنم. به منظور بهبود دنیای میزبانی به عنوان یک کل از طریق بررسی های صادقانه و بازخورد تا نقطه ای ، مجبور شدم جوانب مثبت و منفی بزرگترین میزبان را در اینجا ارزیابی کنم..

من برنامه اشتراکی Deluxe را خریداری کردم ، یک سایت پیش فرض وردپرس ایجاد کردم و برای اندازه گیری عملکرد آن ، به چندین ابزار مانیتور وصل کردم. بسیاری از بررسیهای میزبانی GoDaddy در آنجا وجود دارد ، اما هیچ کدام از این اطلاعات عمق و داده های واقعی که در طول ماه ها جمع آوری کردم ، ندارند.

چه کسی GoDaddy است?

اگر در ایالات متحده زندگی می کنید ، مطمئناً از GoDaddy اطلاع دارید ، زیرا این شرکتی است که استراتژی های تهاجمی بازاریابی ، و گاه با سلیقه مشکوک را به کار می برد. تبلیغات سوپر بول ، غالباً با افراد مشهور و ورزشکاران مشهور ، معاملات بزرگ حامی مالی و بحث و جدال بسیاری در محبوبیت GoDaddy کمک می کند.

این شرکت در سال 1997 با نام Jomax Technologies تأسیس شد و از آن زمان تاکنون رو به رشد بوده است. طبق اطلاعات رسمی ، GoDaddy بیش از 6000 نفر را استخدام می کند که پس از 17 میلیون مشتری پذیرایی می کنند.

اکثر میزبان های دیگر نام بسیاری از دامنه ها را ندارند (و GoDaddy نیز 75 میلیون از آن ها را دارد.)

GoDaddy گسترده است.

با این حال ، اشخاص بزرگ غالباً تلاش می كنند كه در بازار پرمحتوا و درجاتی كه نوآوری و تحول مداوم ، اصلی ترین فضیلت ها هستند ، در ارتباط باشند.

آیا این مورد در مورد این غول است؟?

آیا قادر است زیرساختهای گسترده خود را به روز کند?

آیا واقعاً می تواند با بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب سایت و محصولات پیشرفته آنها رقابت کند?

اجازه می دهم که اعداد در این بررسی بی طرفانه و مفصل ، داستان GoDaddy را بازگو کنند.

"یک میزبان دوستانه مبتدی"

وقت تمام وقت

99.99٪

پشتیبانی

7/10

سرعت بارگیری

1.25 ثانیه

امکانات

7/10

OVERAL2.8

ملزومات – Uptime GoDaddy ، سرعت ، پشتیبانی

Uptime ، سرعت و پشتیبانی از کیفیت ، مؤلفه های اصلی یک تجربه میزبانی وب مثبت هستند و موارد اصلی برای ارزیابی در اینجا ، در دادگاه میزبان هستند..

1. زمان عالی عالی – 99.99٪

Uptime مهمترین عاملی است که در میزبان وب جدید مورد توجه قرار می گیرد.

به همین دلیل اولین کاری که من بعد از ایجاد سایت تست GoDaddy انجام دادم اتصال آن به حساب نظارت من StatusCake بود.

تا حالا, زمان تا 100٪ بی عیب و نقص است. زمان مانیتورینگ دو ماه هنوز برای نتیجه گیری مهم بسیار کوتاه است ، اما شروع بسیار امیدوار کننده است.

GoDaddy 99.9٪ به روز رسانی کلی را تضمین می کند. این ضمانت توسط یک سیاست جبران خسارت پشتیبان تهیه می شود که نسبتاً کم است. اگر زمان به روز کمتر از 99.9٪ باشد ، کاربر نهایی می تواند اعتبار 5٪ از هزینه ماهانه را دریافت کند. خودشه.

طول واقعی خرابی نهایی هیچ نقشی در جبران خسارت ندارد.

میزبان های دیگر هر زمان که SLA موجود نقض شود ، یک ماه میزبانی رایگان ارائه می دهند.

همه اینها یک تئوری حرفه ای برای تمرین بیهوده است ، با این حال ، به عنوان سرور GoDaddy ثبات وعده داده شده و سپس برخی از.

میانگین Uptime 2018:

 • آگوست – 100٪
 • سپتامبر – 100٪
 • اکتبر – 100٪
 • نوامبر – 100٪
 • دسامبر – 100٪

میانگین Uptime 2019:

 • ژانویه – 100٪

"زمان عالی."

2. سرعت سوال برانگیز

 • زمان پاسخ سریع – 0.68s
 • زمان کاملاً لود شده بی نظیر – 1.32s
 • منطقی زیر بار – 0.69s

توجه: اگر تست های سرعت را در دامنه من انجام می دهید ، نتایج ممکن است کمی تغییر کند. حتی از همان سکوی آزمایش مشابه ، دو تست متوالی معمولاً نتایج کمی متفاوت را نشان می دهند. سایت من GoDaddy در آریزونا میزبان است ، بنابراین من آن را از مکان های آمریکا آزمایش کردم. همه افزونه ها و حافظه نهان سرور غیرفعال شدند.

از نظر اهمیت سرعت دوم است. یک سایت لاغر یک عامل بازدارنده جدی است و بسیاری از کاربران هرگز حتی نمی خواهند به صفحه ای که بارگیری آن طولانی است ، توجه کنند.

من در آزمایش تمام میزبانهایی که من تجزیه و تحلیل می کنم ، به عنوان ابزارهای مختلف محک معمولاً نتایج متفاوتی را ایجاد می کنم. در تلاش برای ایجاد بررسی های بی طرفانه و صادقانه ، من میانگین سه آزمون را می گیرم.

وقتی GoDaddy را تست کردم ، هم زمان پاسخگویی سرور (TTFB) و هم مدت زمان بارگیری آن برای بارگذاری کامل صفحه بسیار چشمگیر بود. اولین بایت در کمتر از نیم ثانیه ارسال شد ، در حالی که نمایش کامل صفحه حدود 1.32 ثانیه طول می کشد.

این سرعت خوبی است یک سایت کوچک و اساسی مانند من ، اما در مقایسه با میزبان های دیگر که من بررسی کرده ام ، باید بگویم که عملکرد GoDaddy متوسط ​​است.

وقتی سرور GoDaddy را تحت فشار جدی قرار دادم ، چیزهایی چشمگیر بود. این درخواست 150 پوند درخواست شده است 50 کاربر همزمان راه خود را با ثبات و قوام قابل توجه ارسال کردند ، و پاسخ های سریع را در سراسر کشور ارائه دادند.

فقط نوسانات جزئی تحت استرس.

پاسخ سریع و پایدار به چندین نمایش داده شد.

سرور GoDaddy تحت استرس عملکرد بسیار قابل توجهی نشان داد.

تنها براساس بروزرسانی و سرعت ، GoDaddy در میانه بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب قرار دارد.

میانگین زمان پاسخگویی 2018:

 • آگوست – 0.47s
 • سپتامبر – 0.82s
 • اکتبر – 0.53s
 • نوامبر – 1.20s
 • دسامبر – 0.41s

صفحه کاملاً لود شده 2018:

 • آگوست – 1.25s
 • سپتامبر – 1.52 ثانیه
 • اکتبر – 1.31s
 • نوامبر – 1.66s
 • دسامبر – 0.85s

پاسخ تحت بار 2018:

 • آگوست – 0.52 ثانیه
 • سپتامبر – 0.50s
 • اکتبر – 0.52s
 • نوامبر – 1.31s
 • دسامبر – 0.58s

"سرعت خیلی بد نیست اما می تواند خیلی بهتر باشد."

3. پشتیبانی ناپایدار و پایگاه دانش منسوخ

سرعت و بروزرسانی بسیار مهم است ، اما پشتیبانی فنی عامل تعیین کننده دیگری است که کیفیت میزبان وب را تعیین می کند.

من در مورد اندازه GoDaddy برای شما گفتم. این شرکت بسیار بزرگ است و پایه مشتری آن بسیار زیاد است. در نتیجه ، تیم پشتیبانی برای برآوردن تقاضای 24/7 باید تعداد زیادی داشته باشد.

آموزش بیش از هزار نفر برای ارائه پشتیبانی فنی باکیفیت ، کار چندان آسانی نیست و GoDaddy کار خاصی را در این زمینه انجام نمی دهد.

درست است که در ساعت نیاز شما ممکن است پاسخ های بسیار خوبی و پشتیبانی کافی دریافت کنید. با این حال ، به همان اندازه احتمالاً چیزی غیر از سرخوردگی رو به رشد از دانش ناکافی و عوامل آماده تهیه نشده بدست نمی آورد.

خطوط در بسیاری از زبان ها 24/7 در دسترس هستند ، اما در مورد پشتیبانی گپ نمی توان همین حرف را زد. وقتی این بررسی را شروع کردم ، گپ کاملاً در دسترس نبود ، یعنی هیچ دکمه چت در این مورد وجود نداشت.

اکنون ، چند روز بعد ، دوباره آنلاین است ، اما تیم پشتیبانی گپ فقط در ساعات کاری در دسترس است. باید بگویم که این باعث می شود GoDaddy به صورت دوست داشتنی به نظر برسد.

چت فقط کی؟

با چت فقط در ساعتهای کاری قابل دستیابی ، GoDaddy به طور جدی از رقبای خود عقب مانده است.

پایگاه دانش همچنین به یک به روز رسانی نیاز دارد. در حالی که من در جستجوی سرورهای نام GoDaddy خود بودم (که به طرز شگفت آور به خوبی پنهان هستند) ، مجبور شدم برای راهنمایی به پایگاه دانش متوسل شوم … فقط برای اینکه بدانم مراحل ارائه شده دارای تصاویر از نسخه قدیمی منطقه مشتری است. بلا استفاده.

نگه داشتن یک مجموعه مرتب و به روز از راهنماها و مقاله ها تلاش می کند ، اما یک میزبان محترم باید تلاش زیادی کند. به خصوص هنگامی که پشتیبانی بیشتر از طریق تلفن در دسترس است و خطوط شلوغ هستند.

"پشتیبانی GoDaddy به سختی کافی است و پایگاه دانش منسوخ شده است."

جوانب GoDaddy

GoDaddy در حال گسترش است. و در حالی که بخش بزرگی از موفقیت آن را می توان به بازاریابی خوب نسبت داد ، این شرکت محصولات منطقی و مناسبی را ارائه می دهد.

1. برنامه های سخاوتمندانه

برنامه مقدماتی اقتصاد مشترک برنامه میزبانی مشترک را کنار گذاشته است, GoDaddy بسته های خوبی را ارائه می دهد که دارای فضای نامحدود دیسک و پهنای باند هستند. RAM و CPU قدرت اختصاص یافته بزرگترین نیستند اما برای یک محیط مشترک مناسب هستند.

تنها محدودیتی که برای همه برنامه ها اعمال می شود ، تعداد پرونده هایی است که کاربر می تواند داشته باشد. 250،000 ایستاده است ، که مناسب است. با این وجود ، این محدودیتی است که توسط کسانی که دارای چندین وب سایت متوسط ​​هستند احساس می شود.

برای روشن کردن کلمات ، حتی اگر فضای میزبانی محض محدود نشده باشد ، مقدار داده ای که می توانید در یک سرور GoDaddy بارگذاری کنید ، است..

اگر برنامه های میزبانی GoDaddy را مطالعه کنید (بعداً درباره این مورد) ، ممکن است از تعداد ویژگی های ذکر شده شگفت زده شوید. چنین نباشید ، مانند همه آنها ویژگی های استاندارد در هر برنامه میزبانی مشترک لینوکس هستند. هیچ مشکلی با آن وجود ندارد ، زیرا ویژگی های استاندارد cPanel قوی و عالی هستند ، اما نیاز به توضیح دارد.

شما چیزی منحصر به فرد نخواهید داشت ، اما بسته ها به اندازه کافی مجهز هستند که سیستم های مدیریت محتوای مدرن و بدون هیچ مشکلی را اجرا می کنند.

2. تنظیم حساب مرتب

راه اندازی یک سایت با GoDaddy بسیار آسان است ، زیرا تنظیم بسیار زیاد حساب می تواند شما را از طریق نصب یکپارچه وردپرس طی کند.

می توانید یک سایت اصلی وردپرس دقایقی پس از ایجاد حساب کاربری داشته باشید.

نصب سریع و آسان وردپرس.

سریع ، یکپارچه ، ساده.

این کاری است که من کردم و سریع و دلپذیر بود.

مرتب.

3. سازنده وب سایت رایگان

با گذشت سالها ، GoDaddy سازنده وب سایت خود را توسعه می دهد. آخرین تکرار آن نامیده می شود GoCentral.

من کمی تمایلی ندارم که آن را با توجه به مزایای شرکت ذکر کنم ، زیرا این یک برنامه کاربردی متوسط ​​ساخت سایت است ، اما برای افرادی که می خواهند یک اینترنت اساسی داشته باشند انجام می دهند..

GoCentral دارای روند خلاقانه ای است.

GoCentral می تواند وب سایتهای اساسی را با سهولت قابل توجه ایجاد کند.

در تمام برنامه ها برجسته ، GoCentral یک فرآیند ایجاد بسیار ساده دارد که به شما امکان می دهد تا در عرض چند دقیقه وب سایت بسازید. این سازنده سایت به عنوان یک بصری و آسان برای استفاده توسط سازندگان خود ، این سایت را واقعاً کمی محدودکننده و اساسی می داند ، اما من ابزارهای ساخت وب سایت را به طرز چشمگیری بدتر و قابل ملاحظه ای دیدم.

4- معاملات خوب

GoDaddy به دلیل معاملات پرسود خود بدنام است. در بیشتر مواقع می توانید بسته های شروع مسخره را کم کنید.

من صحبت می کنم هزینه ماهانه یک دلار اینجا. بدون عبور از آن در قلمرو میزبانی مجانی ، خیلی کمتر از آن نمی شود.

بهترین بخش این است که قیمت هاست پایین GoDaddy را می توان تقریباً در تمام مدت پیدا کرد ، زیرا میزبان یک تیم بازاریابی بسیار قوی دارد که به خوبی می داند چگونه مشتریان جدید را جذب کند.

منفی های GoDaddy

آیا GoDaddy یک گزینه میزبانی خوب است?

در ابتدا ، GoDaddy به عنوان ثبت نام دامنه شروع کرد که بعداً در همه نوع خدمات میزبانی گسترش یافت: میزبانی وب سایت ، میزبانی ایمیل ، ایجاد سایت ، حسابداری آنلاین و موارد دیگر.

فقط این را می گویم که این شرکت سعی می کند جک از تمام معاملات باشد اما مطمئناً استاد هیچ یک است ، با این که ثبت دامنه یک استثناء ممکن است.

من قبلاً نیز اشاره کردم که تیم پشتیبانی در مقایسه با برخی از بهترین ارائه دهندگان میزبانی ، در مقایسه با یکدیگر قرار دارد.

در اینجا کاستی های مهم دیگر GoDaddy نیز وجود دارد

1. راه حل های اصلی میزبانی

GoDaddy محصولی میزبان استاندارد را ارائه می دهد. در بسته میزبانی لینوکس هیچ چیز برجسته یا چشمگیر وجود ندارد. در اصل ، این سرویس پیش فرض هر میزبانی cPanel را دارد.

اکنون, اگر به دنبال چیزی فراتر از یک وب سایت ساده نیستید ، این ممکن است به اندازه کافی خوب باشد. بدون شک ، در بسیاری از موارد ، به اندازه کافی خوب است زیرا دوست داشتنی وردپرس حتی با کمترین تنظیمات لینوکس عملکردی استثنایی را ارائه می دهد..

با این وجود ، من انتظار بیشتری از شرکتی را دارم كه به دلیل سهم بازار ، رهبر این صنعت باشد و در مورد محصولاتش بسیار آواز باشد.

2. بازاریابی بیش از ارزش واقعی

واقعیت این است که GoDaddy به جای اینکه به محصولات قوی متکی باشد ، به بازاریابی قوی متکی است.

این شرکت ویژگی های بی شماری را که برنامه های خود را دارد تبلیغ می کند ، اما تقریباً برای هر سرویس اضافی هزینه دارد. آنقدر گرسنه است که حتی ویژگی هایی که تقریباً در تمام میزبان وب دیگر وجود دارد که به صورت رایگان یافت نمی شوند یا پرداخت نمی شوند.

تضمین بازگشت پول؟ غیر وجود.

پشتیبان گیری خودکار؟ شماره. شما می توانید از تابع داخلی cPanel برای تهیه نسخه پشتیبان از سایت و ایمیل خود استفاده کنید ، اما این کار به صورت دستی انجام می شود. علاوه بر این ، هیچ جا از جزئیات برنامه ، سخنی در مورد این احتمال مشاهده می کنید. گزینه پرداخت هزینه پشتیبان GoDaddy بسیار برجسته است.

GoDaddy بازاریابی را به خوبی می شناسد.

عالی ، پدر شما?

SSL رایگان؟ نه ، مگر اینکه از بزرگترین برنامه میزبانی مشترک استفاده کنید. این یکی یک گذشت مخصوصاً بزرگ است, همه چیزهای دیگر برابر هستند, Google سایتهایی را با SSL بالاتر از صفحات بدون اتصال مطمئن رتبه بندی می کند. این مسئله برای صاحبان سایت های کوچک مشکل ایجاد می کرد ، زیرا گواهینامه های SSL رایگان نبودند ، اما پروژه هایی مانند Let’s Encrypt این مانع را برطرف کردند.

در نتیجه ، اکثر ارائه دهندگان میزبانی وب خوب شامل SSL رایگان در برنامه های خود هستند.

upsells؟ آره! از این تعداد ، مقدار زیادی دریافت می کنید. این بسیار مسخره است که هر بار که وارد حوزه مشتری خود می شوید ، نام دامنه های پیشنهادی را نادیده بگیرید.

این موارد فقط چند مورد از چگونگی تلاش GoDaddy – با موفقیت در اکثر موارد ، با توجه به درآمد آن است – برای هزینه هایی است که کاملاً ضروری هستند و تا حد زیادی به طور رایگان در سایر میزبان ها قابل دسترسی هستند..

پس از ثبت نام ، به ایمیل های تبلیغاتی منظم نیز دسترسی پیدا خواهید کرد که به شما ترغیب می کنند محصولاتی را که ضروری نیستند سفارش دهید.

3. بدون خدمات مهاجرت

مهاجرت؟ خیر. شرایط خدمات بیان می کند که این یک سرویس حسن نیت ارائه می دهد یا ممکن است ارائه نشود ، اما GoDaddy قول نمی دهد که سایت شما پس از مهاجرت کار کند.

مانند ، به طور جدی?

به من اجازه دهید یک سؤال جالب اینجا بپرسم:

هزینه میزبانی سایت با GoDaddy چقدر هزینه دارد?

اگر مجبور هستید یک سایت را خودتان مهاجرت کنید ، وقت و تخصص فنی زیادی دارید.

4. منطقه مشتری با ناوبری ضعیف

GoDaddy خود را به عنوان میزبان آسان برای استفاده ، مناسب برای مبتدیان مطلق.

در حالی که این شرکت مطمئناً می داند که چگونه محصولات را به کاربران بی تجربه می فروشد ، من نمی توانم بگویم که حوزه مشتری آن خصوصاً کاربر پسند است.

دسترسی به بسیاری از توابع مدیریت محصول نسبتاً آسان است ، حتی اگر برای دسترسی به آنها باید از طریق منوی کشویی بروید. عجیب است زیرا فضای کافی برای ناوبری کاملاً مشخص وجود دارد.

منطقه مشتری GoDaddy جایی برای پیشرفت دارد.

حوزه مشتری می تواند مفیدتر و کم فروشی باشد.

مواردی مانند مدیریت دامنه ساده مبهم نیستند. مدیر دامنه به طور خودکار دامنه نمایش نمی دهد نام هایی که در جای دیگری ثبت شده اند اما با GoDaddy میزبانی می شوند. شما در واقع باید آنها را در نوار جستجو تایپ کنید تا از اطلاعات مرتبط مانند سرورهای نام برای استفاده استفاده کنید.

چرا این بخش “دامنه های من” نامیده شده است فراتر از من است.

ساده ترین کاری که می توانید از طریق درگاه مشتری انجام دهید ، خرید محصولات جدید است.

5. هزینه های تمدید بالا

من این واقعیت را ذکر کردم که GoDaddy تمام مدت تبلیغات را عملاً اجرا می کند, و اینکه می توانید میزبانی مشترک را با قیمت 1 دلار در هر ماه به دست آورید. اگر خوش شانس باشید ، حتی می توانید بسته های میزبانی را تمدید کنید ، معامله ای به دست می آورید ، اما بسیار بعید است که مجبور باشید قیمت سنگین تمدید را بپردازید.

بسته حداکثر پس از تمدید 24.99 دلار (بدون مالیات) هزینه دارد که 10 دلار بیشتر از قیمت معرفی است. 24.99 دلار سریعترین هزینه نیست (SiteGround 29.99 دلار شارژ می کند) ، اما برای ویژگی های گنجانده شده ، قیمت کل اضافه بار است.

6. فرهنگ شرکت

اکنون ، این چیزی نیست که من معمولاً هنگام انتخاب میزبان وب ، آن را به عنوان یک عامل مهم قلمداد می کنم. تا زمانی که سرورها سریع و پایدار باشند ، تیم پشتیبانی شغل خود را می دانند و قیمت آن معقول است ، من نمی توانم کمتر از آنچه این شرکت انجام می دهد مراقبت کنم.

با این حال, GoDaddy آنقدر طاقت فرسا است که کل صنعت میزبانی را تا حدی تعریف می کند. این یک بازیکن تهاجمی است که میزبان وب کوچکتر و نه تنها ارائه دهندگان خدمات را به دست می آورد. مهمتر از آن ، بازاریابی قدرتمندی دارد که چهره برند قدرتمندی ایجاد می کند و همیشه مثبت نیست.

GoDaddy در طول سالهای متمادی نقش مهمی در رسوایی های انگشت شماری ایفا کرده است که موضع شرکت در مورد SOPA آشکارترین مورد برای من است. موقعیت اولیه ، دوباره بزرگترین ارائه دهنده هاست و ثبت دامنه در جهان این بود که SOPA چیز خوبی است که باید اجرا شود.

تصادفا, SOPA تعداد معدودی از ثبت کنندگان دامنه را تعطیل می کرد ، در حالی که GoDaddy می توانست از وضعیت ویژه و محافظت شده ای برخوردار باشد.

برای من ، این شواهد دیگری است که GoDaddy شرکتی است که چیزی جز سود ندارد ، هر وسیله و هزینهای بالقوه برای کل جامعه را تعقیب می کند. تضاد کاملی با امثال SiteGround و InMotion Hosting که به دنبال مشتریان هستند و منابع زیادی را در اختیار کاربران نهایی قرار می دهند و اینترنت را به مکانی بهتر تبدیل می کنند..

آیا ما GoDaddy را توصیه می کنیم؟?

GoDaddy یک هاست خوب است ، اما گزینه های بهتری در دسترس است.

اصلی ترین نقطه ضعف این میزبان ، تیم پشتیبانی ضعیف است ، اما بازاریابی تهاجمی و انبوه فروش بالای فروشندگان ، این امر را به نفع خود قرار نمی دهد..

سرورهای آن سرعت و قابلیت اطمینان بسیار خوبی دارند اما اکثر بهترین ارائه دهنده هاستینگ وب که در اینجا مرور می کنم می توانند با آنها مطابقت داشته باشند.

هرچند ممکن است این دو عامل مهم باشند ، آنها به تنهایی کافی نیستند که GoDaddy را در بین 3 و حتی 5 بهترین میزبان سال 2019 قرار دهند.

اگر بعد از یک وب سایت ساده با چند صفحه و قابلیت های محدود ، GoDaddy ممکن است یک انتخاب مناسب باشد ، به خصوص اگر شما موفق به تخفیف خوبی باشید.

در غیر این صورت ، این بررسی و تحقیق میزبان GoDaddy را کمی بیشتر فراموش کنید.

GoDaddy در یک نگاه

پشتیبانی

دانش محور

برنامه های میزبانی مشترک

صفحه کنترل

تعداد دامنه هاست

تعداد دیتابیس ها

حسابهای ایمیل

پشتیبان گیری و ترمیم

ذخیره سازی

پهنای باند

فن آوری

امنیت

ثبت نام دامنه

مهاجرت سایت

سازنده وب سایت

تجارت الکترونیک

میزبانی تخصصی

میزبانی ویندوز

مراکز داده

وقت تمام وقت

سرعت

قیمت گذاری

ساختار قیمت گذاری

تضمین می کند

بازپرداخت های دارای امتیاز حرفه ای برای لغو زودهنگام

مجانی

وب سایت شرکت

فرهنگ شرکت

فقط شماره تلفن موجود است
پایه دانش خوب است اما به روز رسانی جدی نیاز دارد
4 برنامه میزبانی مشترک
cPanel
1 دامنه برای کوچکترین طرح ، برای بقیه نامحدود است
10 برای کوچکترین ، 25 برای بسته اقتصادی ، برای دو طرح دیگر نامحدود است
تعداد صندوق ورودی ناشناخته. اندازه آنها در هر ایمیل 250 مگابایت است ، در کل 5 گیگابایت
پشتیبان گیری خودکار نیست
نامحدود؛ تنها كوچكترین نقشه ، فضا را به 100 گیگابایت محدود می كند.
غیرمتعارف
HDD ها ، فن آوری های میزبان استاندارد لینوکس. بیش از 125 برنامه در دسترس است
چیزهای زیبا Stardard Linux
ثبت نام اولیه ارزان
خدمات ادای احترام بدون هیچ گونه تضمینی
سازنده اولیه وب سایت
ایده آل نیست زیرا SSL فقط در دو برنامه بزرگ موجود است و سرورها سازگار با PCI نیستند
GoDaddy دارای برنامه های تخصصی میزبانی وردپرس است
در دسترس است ، 3 طرح با 2.49 دلار در ماه شروع می شود
9 مرکز داده در سراسر جهان
عملکرد جامد ، وعده تحویل 99.9٪
GoDaddy با سرعت پاسخگویی کمی کمتر از میانگین ، به سرعت به سایتها خدمت می کند
هزینه های مقدماتی بسیار کم است
پیش پرداخت هزینه هر ماه را کاهش می دهد. هزینه های تجدید به سمت گرانی پایان طیف گرایش دارند
اگر زمان به روز زیر 99.9٪ افت کند ، می توانید 5٪ از هزینه میزبانی ماهانه را درخواست کنید. بدون ضمانت برگشت پول!
نه
هیچ چیز قابل ذکر نیست
وب سایت GoDaddy می تواند کمتر به هم ریخته و محصولات کمتری به چهره شما وارد شود
GoDaddy بزرگترین شرکت میزبانی وب موجود است. این شرکت در طول تاریخ ، بحث و گفتگوهای بسیاری را شناخته است ، اما همچنان بازیگر اصلی در این زمینه است.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector