FastComet Review – ستاره دنباله دار که بالا یا پایین پرواز می کند؟

FastComet یک ارائه دهنده میزبانی وب نسبتاً ناشناخته است ، اما لحظه ای که سایت شرکت را دیدم ، می دانستم که باید آن را با دقت بررسی کنم.


فقط داده های زمان واقعی و اندازه گیری دقیق می توانند عدالت را برای این شرکت فناوری گرا و Geeky انجام دهند ثبت نام کردم ، یک سایت اصلی وردپرس ایجاد کردم و آن را به ابزارهای نظارت قوی متصل کردم برای ارائه دقیق ترین بررسی FastComet ممکن و پاسخ به این سؤال:

آیا FastComet خوب است?

FastComet چیست؟?

FastComet مستقر در سان فرانسیسکو ، کالیفرنیا ، در ابتدا میزبانی و مدیریت سیستم را منحصراً برای مشتریان شرکت ارائه می داد.

چهار سال از آغاز به کار خود ، در سال 2013 ، این شرکت راه حل میزبانی ابر را راه اندازی کرد و به سمت مشتریان خصوصی و صاحبان مشاغل کوچک گشود.

مهارت فنی FastComet بدیهی است. FastComet با داشتن هشت مرکز داده در سه قاره و وب سایت کاملاً دقیق ، وسواس فن آوری و زیرساخت ها را دارد.

من هرگز ندیده ام كه ​​یك شركت هاستینگ اطلاعات زیادی را از این بابا پخش كند. SiteGround نزدیک است ، اما سطح جزئیات و اطلاعات سهام FastComet چیز دیگری است.

اما آیا این وسواس به خدمات با کیفیت تبدیل می شود?

بیایید ببینیم که اعداد چه چیزی برای گفتن دارند و این بررسی FastComet 2019 در نهایت در چند ماه به چه صورت خواهد بود.

"میزبان طراحان و تازه کارها"

Uptime:

99.99٪

سرعت بارگیری:

1.27s

پشتیبانی:

پشتیبانی عالی ، پایه دانش عالی

صفحه کنترل:

cPanel

OVERAL4

ملزومات – FastComet Uptime ، سرعت و پشتیبانی

1. زمان عالی عالی – 99.99٪

در اصل آن ، میزبانی وب سایت به معنای یک چیز است: سایت میزبانی شده را از هرجایی و هر زمان دیگری امکان پذیر کنید.

Uptime تعیین می کند که یک سرویس خوب است یا متوسط.

از این نظر ، FastComet برتری دارد. حتی اگر وب سایت شرکت هیچ قول و قولی نمی دهد ، به روز بودن سایت وردپرس من بسیار چشمگیر است.

تنها زمان خرابی ثبت شده در بیش از شش ماه نظارت در ماه اکتبر اتفاق افتاد و به اندازه کافی طولانی نبود که کل در دسترس بودن را به زیر 99.9٪ برساند. حدود 15 دقیقه از خرابی بیش از شش ماه کاملاً درخشان است.

میانگین Uptime 2018:

 • آگوست – 100٪
 • سپتامبر – 100٪
 • اکتبر – 99.97٪
 • نوامبر – 100٪
 • دسامبر – 100٪

میانگین Uptime 2019:

 • ژانویه – 99.99٪

"FastComet دارای زمان بسیار بالایی است."

2. سرعت بسیار خوب

 • زمان واکنش معقول – 0.57s (هشتم)
 • زمان بار معقول – 1.27s (11th)
 • معقول تحت بار – 1.05s (هشتم)

توجه: اگر تست های سرعت را در دامنه من انجام می دهید ، نتایج ممکن است کمی تغییر کند. حتی از همان سکوی آزمایشی دو آزمایش معمولاً نتایج کمی متفاوت ارائه می شود. سایت FastComet من در لندن میزبان است ، بنابراین من آن را از مکان های انگلستان آزمایش کردم. همه افزونه ها و حافظه نهان سرور غیرفعال شدند.

سرعت حداقل به همان اندازه زمان بروز اهمیت دارد. وب سایت های سریعتر نرخ تبدیل بسیار بالاتری ، SEO بهتر و رضایت مشتری بیشتر را مشاهده می کنند. از طرف دیگر ، صفحات کند توسط کاربران نهایی و موتورهای جستجو به طور یکسان مجازات می شوند.

من FastComet را با سه ابزار مختلف آزمایش کردم تا میانگین زمان لازم برای ارسال سرور اولین بایت و بارگیری کامل صفحه اصلی سایت وردپرس را برای شما بدست آورم.

نتایج بسیار خوب بود حتی اگر TTFB تا حدودی متوسط ​​باشد ، مدت زمان بارگیری کامل صفحه فقط برای DreamHost دوم بود. در اکتبر 2018 ، با این حال ، تمام نتایج به طور چشمگیری بالا رفتند ، با این وجود زمان بارگذاری سایت در زمان نسبت به ماه قبل تقریباً دو برابر شد.

سرعت سریع خوب است ، اما نحوه واکنش سرور هنگام سوار شدن به بازدید کنندگان بسیار مهم است. به همین دلیل به Load Impact رفتم و 50 کاربر مجازی را برای تست پاسخ تحت بار ارسال کردم.

عملکرد کیفیت تحت بار.

سرعت و ثبات سرورهای FastComet را مشخص می کنند.

FastComet با بار قابل توجهی با ثبات قابل توجه عمل می کند.

در دو ماه اول ، پس زمینه سریع رعد و برق بود ، اما سپس زمان پاسخ آن دو برابر شد. با این حال ، سرورهای FastComet ترافیک را به خوبی اداره می کنند ، اما این شرکت در حال حاضر از 5 تا از سریع ترین پشتی ها رها شده است.

ژانویه سال 2019 با 2.03 ثانیه بدترین نتیجه را بدست آورد. در مقایسه با بسیاری از میزبان های دیگر ، این سرعت بسیار سریع است و کافی است که FastComet را در صدر 10 نگه داریم.

نتایج کلی که ساعت FastComet بسیار پایدار و سریع بوده است. میانگین زمان پاسخ فقط 92/0 ثانیه است ، اما باید این نکته را روشن کنم که تقریباً پس از دو ماه اول آزمایش ، دو برابر شده است. در ابتدا ، زیر 0.50 بود.

FastComet از سرعت بی عیب و نقص نزدیک خود با سرعت مناسب استفاده می کند.

میانگین زمان پاسخگویی 2018:

 • آگوست – 0.40s
 • سپتامبر – 0.43s
 • اکتبر – 0.65s
 • نوامبر – 0.68s
 • دسامبر – 0.59s

میانگین زمان پاسخگویی 2019:

 • ژانویه – 0.64s

صفحه کاملاً لود شده 2018:

 • آگوست – 0.92s
 • سپتامبر – 0.79s
 • اکتبر – 1.51s
 • نوامبر – 1.65s
 • دسامبر – 1.57s

صفحه کاملاً لود شده 2019:

 • ژانویه – 1.19s

پاسخ تحت بار 2018:

 • آگوست – 0.45s
 • سپتامبر – 0.40s
 • اکتبر – 1.10s
 • نوامبر – 1.10s
 • دسامبر – 1.23s

پاسخ زیر بار 2019:

 • ژانویه – 2.03s

"سرویس بسیار سریع ای که سهولت ترافیک را کنترل می کند."

3. پشتیبانی عالی

من در گذشته احساساتی را بیان کردم که شرکت های کوچکتر تجربه مشتری بهتری را ارائه می دهند. به نظر می رسد FastComet این نکته را اثبات می کند زیرا دارای یک مشتری و پشتیبانی نسبتاً کم مشتری است.

کالیفرنیایی ها زیرساخت قدرتمندی دارند که توسط کارشناسان میزبان واقعی نگهداری می شوند. پست های وبلاگ فنی را در FastComet.com یا نوشته های موجود در دانش دانش بررسی کنید تا خودتان ببینید.

برای این بررسی FastComet ، من در چندین مورد با پشتیبانی چت کردم و به ناچار پاسخ های سریع ، دوستانه و مفیدی گرفتم. آنقدر که من دیگر مطمئن نیستم که بهترین ارائه دهنده خدمات در این دسته است.

تا همین اواخر ، SiteGround شماره یک انکارناپذیر شماره یک بود ، اما اگر مجبور شدم پشتیبانی FastComet vs SiteGround را مقایسه کنم ، برای نشان دادن برنده واضح فشار زیادی خواهم داشت. FastComet مطمئناً تیم پشتیبانی ستاره ای دارد.

پایگاه دانش FastComet معتقد است که بسیار زیبا ارائه شده است و دارای بسیاری از آموزش ها و راهنماهای مفید است.

"یکی از بهترین ها ، اگر نه بهترین ، تیم های پشتیبانی در صنعت میزبان را پشتیبانی می کنند."

جوانب مثبت FastComet

به حقیقت گفته می شود ، چندین بررسی FastComet فقط در مورد ویژگی هایی که به صورت پیش فرض در راه حل مشترک شرکت ارائه شده است ، می توان نوشت. اما از آنجایی که من می خواهم این بررسی ویژه FastComet را قبل از پایان سال 2018 به پایان برسانم ، به طور خلاصه فقط چشمگیر ترین جنبه های برنامه های FastComet را ذکر خواهم کرد.

1. منابع برنامه اختصاصی

یکی از اشکالات اصلی میزبانی مشترک ، توزیع نابرابر منابع است. بعضی اوقات ، یک سایت کدگذاری شده یا هک شده نمی تواند قدرت سرور را سست کند و همه نام دامنه های دیگر که در آنجا میزبانی می شوند را کند می کند..

FastComet نوید جداسازی حساب بسیار خوب و منابع اختصاصی برای هر سایت را می دهد.

FastComet منابع اختصاصی به هر کاربر مشترک اعطا می کند.

شما می دانید با هر برنامه FastComet چه می کنید.

این خبر عالی در چند سطح است. جداسازی حساب پیشرفته امنیت را افزایش می دهد ، در حالی که منابع اختصاصی عملکرد را تضمین می کنند و همچنین به وضوح نشان می دهند در صورت ارتقاء به سمت یک برنامه بزرگتر ، چه چیزی کسب خواهید کرد..

2. زیرساخت عالی

هشت مرکز داده به نظر واقعاً چشمگیر است.

به روز رسانی: از سال 2019 ، FastComet دارای 10 مرکز داده است.

FastComet سرورها را نیز بهینه کرده است. SSD های موجود در صفحه و تعداد انگشت شماری از تقویت کننده های سرعت عملکرد ستاره ای را ارائه می دهند. فشرده سازی تهاجمی GZIP ، محتوای بهینه سازی شده در مرورگر ، فشرده سازی داده بدون از دست دادن ، بارگذاری منابع ناهمزمان و Keep Alive به طور پیش فرض در تمام حساب های مشترک فعال می شوند.

و اگر به نظر من این تمکین فنی به نظر می رسد احساس غم انگیز می کند ، نگران نباشید زیرا نیازی به درک هر یک از آنها نیست.

این به اندازه کافی خوب است که افراد در FastComet می دانند چگونه این فناوری ها را پیکربندی کنند تا همه سایت های میزبانی شده با شرکت در سطح بهینه انجام دهند.

3. پشتیبان گیری منظم

پشتیبان گیری و داده های دیجیتال باید دست به دست هم دهند. همیشه.

مخصوصاً وقتی داده های مورد نظر در اینترنت برای دیدن و استفاده از جهان در اینترنت نمایش داده می شود.

FastComet پشتیبان گیری خودکار ایجاد می کند که به راحتی از طریق cPanel قابل دسترسی است. دو مورد از برنامه های شرکت کپی را از هفت روز گذشته نگه می دارد ، در حالی که بزرگترین طرح از 30 روز گذشته.

4. انتقال دامنه رایگان

FastComet قبلاً ثبت دامنه رایگان برای زندگی داشت اما متاسفانه این ویژگی متوقف شد.

با این وجود ، این شرکت یک جایگزین محکم – کاملاً رایگان انتقال دامنه ورودی را ارائه می دهد. انتقال دامنه ، به طور پیش فرض ، یک سال دیگر را به ثبت موجود اضافه می کند.

به عبارت دیگر ، انتقال دامنه خود به FastComet یک سال ثبت نام رایگان به شما می دهد.

علاوه بر این ، FastComet هزینه های تمدید بسیار وسوسه انگیز را ارائه می دهد ، زیرا این شرکت فقط هزینه ثبت را از مشتریان خود می پردازد.

5. امنیت بسیار قوی

FastComet امنیت را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از خدمات خود تبدیل می کند.

جداسازی پیشرفته حساب از طریق CageFS و Cloud Linux تضمین می کند که یک سایت آلوده نمی تواند بدافزارها را در سرور پخش کند.

شرکت Web Application Firewall (WAF) برای محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا مانند Magento ، WordPress و Joomla بهینه شده است. این 99٪ از همه تلاشها برای دسترسی غیرمجاز به سایت های میزبان را مسدود می کند.

امنیت اولویت اصلی FastComet است.

BitNinja با متوقف کردن تزریق اسکریپت ، حمله DDoS و XSS ، لایه دیگری از حفاظت را اضافه می کند.

اگر همه چیز به سمت جنوب پیش رود ، تیم نظارت و امنیت زنده FastComet در 24/7 آماده هستند. آنها می توانند ظرف مدت چند دقیقه هک کنند ، حساب کاربری آسیب دیده را اسکن و تمیز کنند.

6. ابزارهای پیشرفته برای توسعه دهندگان

مطمئناً FastComet بسیار کاربر پسند است ، اما این کار با هزینه کاربران پیشرفته تر حاصل نمی شود.

در مقابل ، هر کس دانش و تمایل داشته باشد می تواند از طیف گسترده ای از ابزارهای توسعه دهنده استفاده کند. WP-CLI ، bash ، Drush ، Laravel ، Genesis و Symphony جز تعدادی از ماژول ها و ابزارهای مختلف موجود در تمام برنامه های مشترک هستند.

GIT نیز از قبل نصب شده است.

7. مکان های مرکز داده های متعدد

از لحاظ تئوریکی ، نزدیکتر شدن سایت شما به جایی که اکثر ترافیک ها منجر به عملکرد کلی بهتر می شود. من این تئوری را در حالی که آماده کردم بررسی میزبانی وب FastComet بی طرفانه با دریافت معیارهای سرعت از سراسر اقیانوس اطلس را امتحان کردم و زمان پاسخگویی کندتر را دیدم.

FastComet دارای دو سرور در آسیا و سه مورد در اروپا و ایالات متحده است.

8. بسیاری از Freebies

تمام برنامه های اشتراکی FastComet شامل SSL رایگان ، مجموعه جستجوگرها ، مشتری چت رایگان و 75 دلار هزینه تبلیغ است.

حتی اگر شما یک کوپن FastComet را از سایت تخفیفی که برای معامله دوست داشتنی دریافت می کنید ، کسب نکنید ، در این مورد شکی نیست.

9. ضمانت برگشت پول 45 روزه

اکثر شرکت های میزبان 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند. FastComet ، درست مانند HostGator ، این کار را تا 45 روز تمدید می کند که بسیار عالی است. یک ماه به سختی کافی است که میزبان وب را به درستی آزمایش کنید.

45 روز فضای بیشتری برای آزمایش و کاوش در اختیار شما قرار می دهد.

10. مهاجرت رایگان

FastComet به شما کمک می کند که یک سایت موجود را روی سرورهای خود کپی کنید. کوچکترین طرح فقط یک مهاجرت را تأمین می کند ، در حالیکه دو مورد دیگر تا سه سایت.

من در مورد این محدودیت ها از پشتیبانی فنی پرسیدم و به من گفته شد که آنها بنا به دلایل قابل مذاکره هستند.

بد نیست.

11. قیمت گذاری ساده

FastComet یک رویکرد نسبتاً خلاقانه برای شارژ فرض می کند.

در هنگام نزدیک شدن زمان تمدید ، هزینه های اولیه بطور قابل توجهی پایین تر از هزینه هایی است که انتظار شما را دارند. این بیت استاندارد است و به وضوح ترسیم شده است.

با این حال ، هزینه های اولیه تبلیغ شده مسطح هستند – آنها بر اساس طول دوره اولیه تغییر نمی کنند.

این امر باعث می شود تا بتوانید به مدت یک ماه یا سال برای شما یک میزبانی بسیار مقرون به صرفه داشته باشید ، چیزهای قابل توجهی را ساده تر می کند.

دیدن چنین سادگی طراوت آور است.

منفی FastComet

FastComet در حال شکل گیری است تا یکی از بهترین هاست هایی که من اینجا در دادگاه میزبانی بررسی کرده ام ، اما بی عیب و نقص نیست. برای مثال ، میزبانی وردپرس FastComet دقیقاً برابر با پیشنهاد مشترک است. اما این مسئله اصلی نیست.

1. بازاریابی گمراه کننده

به نظر می رسد تیم های بازاریابی FastComet و InMotion به همان مدرسه راه یافته اند. هر دو شرکت ابزاری برای مقایسه مستقیم بین آنها و رقبا هستند.

گمراه کننده خود تبلیغ در بدترین حالت.

این سرعت ها بررسی نمی شوند.

اکثر افرادی که نظرات میزبان ، FastComet یا موارد دیگر را می خوانند ، به ندرت بیش از سه شرکت را بررسی می کنند ، بنابراین داوری عینی برای آنها دشوار است که آیا مقایسه موجود در FastComet.com صادق است یا خیر..

بگذارید آنجا به شما کمک کنم: اینگونه نیست.

همانطور که می توانید در مطالعه موردی ما ببینید ، مزیت سرعت برجسته برجسته بسیار دور از حقیقت است.

در FastComet.com شما می توانید مقایسه مستقیم مانند FastComet vs GoDaddy ، FastComet vs HostGator و موارد دیگر را مشاهده کنید اما این اندازه گیری های دقیق اغلب حاوی اطلاعات نادرست است.

به روز رسانی: FastComet در تابستان سال 2019 تکرار جدیدی از وب سایت خود را راه اندازی کرد. اکنون مقایسه مستقیم بسیار دقیق تر است. اگر به روزرسانی های منظم را دریافت کند ، FastComet با یک نظر واحد در بررسی من باقی می ماند.

2. فضای محدود دیسک

تمام برنامه های FastComet با فضای محدود دیسک همراه هستند. به طور کلی محدودیت ها منطقی هستند اما همه یکسان هستند.

15 گیگابایت برای کوچکترین طرح بیش از حد کافی است زیرا می تواند در هر صورت یک سایت واحد داشته باشد. با این حال ، ممکن است کلاهبرداری 35 گیگابایتی در بزرگترین سه پیشنهاد برای کاربران با چندین وب سایت احساس شود.

آیا ما FastComet را توصیه می کنیم؟?

آره!

FastComet یک شرکت نسبتاً کوچک است که سرمایه گذاری زیادی را در زیرساخت های عظیم و مدرن انجام داده و در حال گفتن است.

به موقع بی عیب و نقص ، سرعت بسیار مناسب ، پشتیبانی عالی و تعداد بسیار زیادی از فناوری های موجود برای وب مستر های تازه کار و با تجربه به طور یکسان باعث می شود FastComet یک میزبان بسیار قوی باشد.

قیمت گذاری عادلانه و ساده است ، در حالی که ارزش ارائه شده در عوض بسیار خیره کننده است. علاوه بر این ، این شرکت مجموعه کاملی از محصولات میزبانی را فراهم می کند تا مشاغل تات بتوانند به راحتی در آنجا رشد کنند. در نگاه اول ، FastComet VPS و راه حل های اختصاصی امیدوارکننده به نظر می رسند.

این قطعاً یکی از بهترین شرکتهای میزبانی وب سایت است که من بررسی کرده ام ، اما اگر با بررسی FastComet من مخالفید ، خط زیر را رها کنید یا میزبان های دیگری که ما اینجا بررسی کرده ایم را بررسی کنید ، در دادگاه میزبانی.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector