بررسی میزبانی A2 – شرکت کوچک و گیکی

مدت ها قبل میزبان A2 توجه من را به خود جلب کرد. حضور آن در جستجوی مداوم من برای بهترین شرکت میزبانی وب سایت ، فقط منطقی است. به نظر می رسد A2 یکی از میزبان های دوست داشتنی و جذاب است که از عملکرد و قابلیت اطمینان بالایی برخوردار است.


اما آیا واقعاً خوب است؟?

بررسیهای کاربران A2 نشان می دهد که این است ، اما من به راحتی باید برنامه میزبانی مشترک شرکت Swift را به یک مانیتور ثابت زنده وصل کردم و زمان و سرعت نصب پیش فرض وردپرس را بررسی کنم تا نتیجه بگیرم. آنها در این بررسی میزبانی A2 مبتنی بر داده ها دنبال می شوند.

همچنین دلایلی برای ناراحت کردن تیم پشتیبانی فنی ، خواندن شرایط خدمات پیدا کردم و ساختار قیمت گذاری این ارائه دهنده هاست سبز را برای هرگونه هزینه و پنهان هزینه پنهان بررسی کردم.

نتیجه را می توانید در خطوط زیر مشاهده کنید.

میزبانی A2 چیست؟?

A2 هاستینگ یک ارائه دهنده میزبانی وب جهانی است. A2 در واقع در آن آربور (متوجه شده است که آن دو A در آنجا هستند؟) ، A2 یک شرکت سازگار با محیط زیست است و دارای چهار مرکز داده و دارای نگرش بسیار باز و دوستانه است.

با وجود حدود سال 2001 ، این میزبان وب سایت مستقل محبوب ترین نام در صنعت نیست ، اما این یک ضرر نیست.

به حقیقت گفته می شود ، من خیلی تمایل دارم قبل از یک شرکت غول پیکر ، یک شرکت نسبتاً کوچک و امیدوار کننده را ارائه دهم. من بیش از سهم منصفانه خود در شرکت های بزرگ را دیدم که نمی توانند به درستی پایگاه های گسترده مشتری خود را اداره کنند.

علاوه بر این ، برخی از بازیکنان بزرگ تمایل دارند که روی بازاریابی چشمک زن و نه روی چیزهایی که واقعاً مهم هستند ، یعنی زیرساخت ها و محیط میزبانی قوی تمرکز کنند..

نکته مهم در این مورد ، اگرچه فاقد شناخت جهانی و حضور پررنگ در بازاریابی است ، مثلاً ، HostGatorand GoDaddy ، A2 Hosting وعده های خود را به روشی بسیار ترسناک و حیرت انگیز و زیرساخت بی عیب و نقص قول می دهد..

میدونی چیه?

اعداد می گویند که A2 ارائه می شود.

بررسیش کن.

"میزبانی سریع و ویژه"

وقت تمام وقت

100٪

پشتیبانی

10-10

سرعت بارگیری

1.15 ثانیه

امکانات

9/10

OVERAL3.6

The Essentials – U2 ، سرعت و پشتیبانی میزبان A2

ساعت A2 در مواقع مناسبی به سر می برد و پشتیبانی خوبی را برای رشد مشتری خود در اختیار مشتری قرار می دهد.

1. زمان عالی عالی – 99.99٪

Uptime نام بازی است. به روزرسانی و راه اندازی وب سایت شما همان چیزی است که ارائه دهندگان میزبانی برای آن پرداخت می شوند.

A2 یک کار برجسته و خوب در تأمین ثبات در طول سال دارد.

تاکنون سایت اصلی وردپرس من با این شرکت 99.9٪ از زمان آنلاین بوده است ، این دقیقاً همان چیزی است که A2 قول می دهد.

وقتی می گویم وعده می دهم ، ارائه دهنده میزبان چنین قابلیت اطمینان را تضمین می کند و در صورت عدم تحویل ، جبران خسارت می کند. A2 5٪ از هزینه ماهانه هر ساعت خرابی را اعتبار می دهد ، که این یک سیاست بسیار منطقی است.

هر چهار مرکز داده از امنیت عالی ، قابلیت اتصال به شبکه عالی و چندین مکانیزم منبع تغذیه برای تضمین عملکرد روان برخوردار هستند.

میانگین Uptime 2018:

 • آگوست – 100٪
 • سپتامبر 99.98٪
 • اکتبر – 100٪
 • نوامبر – 100٪
 • دسامبر – 100٪

میانگین Uptime 2019:

 • ژانویه – 100٪

"A2 وعده خود را برای 99.9٪ به موقع نگه می دارد و حتی از آن پیشی می گیرد."

2. سرعت عالی

 • زمان پاسخ – 0.54s (7th)
 • زمان کاملاً بارگذاری شده – 1.15s (7th)
 • معقول زیر بار – 0.76s (هفتم)

توجه: اگر تست های سرعت را در دامنه من انجام می دهید ، نتایج ممکن است کمی تغییر کند. حتی از همان سکوی آزمایش مشابه ، دو تست متوالی معمولاً نتایج کمی متفاوت را نشان می دهند. سایت A2 من در میشیگان میزبانی شده است ، بنابراین من آن را از مناطق ایالات متحده آزمایش کردم. همه افزونه ها و حافظه پنهان غیرفعال شدند.

سرعت بارگذاری وب سایت همان چیزی است که باعث می شود یا حضور آنلاین را خراب می کند. ممکن است اغراق آمیز به نظر برسد اما درست است ، زیرا موتورهای جستجوگر و کاربران صفحات وب کند را مجازات می کنند.

صادقانه بگویم ، از دست دادن بازدید کنندگان و رتبه بندی به دلیل عملکرد بد سزاوار است ، زیرا بسیاری از بهینه سازی آسان و تعداد زیادی میزبان سریع وب چشمگیر وجود دارد. ارائه یک تجربه ضعیف غیرقابل توصیف است.

A2 هاستینگ سرعت فوق العاده وعده می دهد و این همان چیزی است که شما دریافت خواهید کرد. من فقط برای برنامه متوسط ​​شرکت ثبت نام کردم و سایت کوچک وردپرس من از مزایای شتاب دهنده توربو بهره مند نیست.

به طور کلی ، معیارهایی که من از سه منبع مختلف جمع آوری کردم (مقادیر متوسط ​​که در اینجا نمایش داده می شود) بسیار قابل احترام است. و در حالی که TTFB (زمان بایت اول) در جایگاه هفتم A2 قرار دارد ، مدت زمان بارگیری کامل سایت سریع است ، بیش از یک ثانیه. این اعداد جامد است ، حتی اگر بهترین چیزی نیستم که هنگام تهیه بررسی های میزبانی دادگاه من دیده ام.

طی چند ماه گذشته سال 2018 و اوایل سال 2019 ، A2 از نظر سرعت به طور مداوم در رتبه هفتم قرار دارد.

مجدداً ، بزرگترین برنامه مشترک تقویت کننده سرعتی است که کل محتوای HTML یک صفحه را ذخیره می کند و آن را در یک چشم می گذارد. ترفندهای اضافی مانند Memcached و OPcache به ترتیب ، زمان پاسخ MySQL و PHP را کاهش می دهند ، و این امر باعث می شود که برنامه توربو به گزینه میزبانی سریع رعد و برق تبدیل شود..

srver A2 باعث ثبات و سرعت می شود.

پاسخ قابل اعتماد و بدون در نظر گرفتن صرف نظر از بار.

حتی بدون همه این بهینه سازی ها ، عملکرد A2 واقعاً زیر بار خوب عمل کرد. من 50 کاربر مجازی را ارسال کردم که بیش از 250 اتصال همزمان برقرار کردند. این برای محیط مشترک بسیار زیاد است ، اما تمام سؤالات با قوام و سرعت قابل ملاحظه ای ارائه شدند.

به طور کلی باید بگویم که A2 هاستینگ دارای یک محیط میزبانی بسیار مناسب تنظیم شده است ، مناسب سایت هایی با تعداد قابل توجهی بازدید کننده.

میانگین زمان پاسخگویی 2018:

 • آگوست – 0.47s
 • سپتامبر – 0.39s
 • اکتبر – 1.02 ثانیه
 • نوامبر – 0.50s
 • دسامبر – 0.36s

میانگین زمان پاسخگویی 2019:

 • ژانویه – 0.40s

صفحه کاملاً لود شده 2018:

 • آگوست – 1.07s
 • سپتامبر – 1.04s
 • اکتبر – 1.38s
 • نوامبر – 1.18s
 • دسامبر – 1.01s

صفحه کاملاً لود شده 2019:

 • ژانویه – 1.21s

پاسخ تحت بار 2018:

 • آگوست – 0.66s
 • سپتامبر – 0.56s
 • اکتبر – 1.47s
 • نوامبر – 0.60s
 • دسامبر – 0.67s

پاسخ زیر بار 2019:

 • ژانویه – 0.61s

"A2 هاستینگ سرعت معقول دارد و می تواند تعداد قابل توجهی از بازدید کنندگان را بر عهده بگیرد."

3. پشتیبانی ستاره ای

آیا به یاد دارید چگونه به شما گفتم که کوچکتر از رقبا می تواند چیز خوبی باشد?

میزبانی A2 آن نکته را به موقع اثبات می کند.

این شرکت از بدو تاسیس تا کنون در حال رشد بوده است ، اما رشد پایدار است و اجباری نیست. در نتیجه ، ارائه دهنده هاستینگ به طور کافی با تعداد فزاینده ای از مشتریان ، بدون به خطر انداختن خدمات و صداقت آن ، مسئولیت رسیدگی دارد.

تمام تعاملات من با تیم پشتیبانی – بیشتر از طریق چت ، همانطور که احتمالاً حدس زده اید – سریع ، آموزنده و دلپذیر بودند. طولانی ترین مدت منتظر انتخاب چت من حدود 2 دقیقه بود و این اتفاق صبح زود شنبه افتاد. طی مدت زمان چند ثانیه به همه درخواستهای چت پاسخ داده شد و نمایندگان بسیار مفید و دوستانه بودند.

این همه خوب و دلپذیر است ، اما حقیقت این است که حتی تا زمانی که تمایل به یادگیری دارید حتی به تیم پشتیبانی A2 نیاز ندارید..

پایگاه دانش میزبانی A2 مجموعه ای فوق العاده از مقالات و آموزشهای مفید است و دائماً به روز می شود و گسترش می یابد.

و در آخر ، مطالب منظم وبلاگ وجود دارد که حاوی اطلاعات بسیار مفیدی برای وب مسترهای جدید است.

"پشتیبانی ستارگان ، پشتیبانی شده توسط پایگاه دانش به همان اندازه چشمگیر و نوشته های مفید وبلاگ."

مزایای میزبانی A2

اعتراف خواهم کرد که A2 یک ارائه دهنده میزبان بسیار دوست داشتنی است. اگر شما حرفهایهای مفیدی را دوست دارید که می دانند چگونه خدمات میزبانی قابل اعتماد ایجاد کنید ، و به محیط زیست نگران هستید ، یعنی. اما برای اینکه به نظر نرسد یک دختر نوجوان با عشق خرد شده است ، در اینجا مهمترین مزیت هایی که A2 Hosting ارائه می دهد وجود دارد.

1. پشتیبان گیری رایگان موارد خوب

خودتان قهوه تهیه کنید و از هرکسی که با داده های دیجیتال درمورد اهمیت تهیه نسخه پشتیبان از همه چیز سر و کار دارد سؤال کنید. قهوه به شما کمک می کند تا در اجزای اجتناب ناپذیر استدلال هایی که به دنبال خواهد آمد ، بنشینید.

پشتیبان گیری ها مادام العمر هستند و برخی از ارائه دهندگان هاستینگ هزینه خدمات را می دهند اما میزبانی A2 نیست. این شرکت بصورت رایگان از نسخه پشتیبان تهیه می کند.

راه حل های تهیه پشتیبان رایگان و پرداخت شده ، چیز بسیار خوبی است که باید داشته باشید.

به من برگرد ، خواهی?

در حال حاضر ، پشتیبان گیری رایگان خودکار منحصر به فرد برای A2 هاستینگ نیست ، اما این میزبان بازیابی پرونده را یک قدم بیشتر می برد. با یک افزونه ساده می توانید فرایند ایجاد بک آپ های محلی را خودکار کنید. یعنی نسخه های وب سایت و پایگاه داده های آن را بر روی رایانه شخصی خود قرار دهید.

این یک ویژگی عالی و بسیار مورد نیاز است که من واقعاً امیدوارم در همه ارائه دهندگان میزبانی وب مشاهده کنم. هرچه از پشتیبان گیری بیشتری داشته باشید ، اطلاعات شما ایمن تر است. شما نمی توانید پشتیبان گیری زیادی داشته باشید و داشتن یک نقطه ترمیم خارج از سایت یک بیمه افسانه برای ماندگاری سایت شماست.

مسلماً ، این ویژگی یک افزودنی پولی است ، اما به محض اینکه سایت شما شروع به رشد کرد ، از ابزار آن قدردانی خواهید کرد.

به طور کلی ، اگر نمی خواهید بودجه خود را سنگین کنید ، از پشتیبان گیری خودکار شما را پوشش می دهد.

2. ضمانت برگشت پول… هر زمان!

A2 Hosting از ضمانت 30 روزه برگشت پول استفاده می کند ، که در صورت بازگشت خدمات خود در اولین ماه استفاده از آنها ، قول بازپرداخت کامل می دهد. اما اگر می خواهید قبل از تاریخ انقضا برنامه بلند مدت خود را لغو کنید شما مجاز به دریافت بازپرداخت مناسب برای باقی مانده از دوره میزبانی خواهید بود.

این چیزی بی نظیر در بین بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب است. در اکثر موارد ، پس از پایان دوره ضمانت برگشت پول ، شما حق دریافت بازپرداخت برای خاتمه زودرس خدمات را ندارید..

A2 بسیار شفاف و در مورد عملکرد و هزینه های آن فقط برای خدماتی که ارائه شده است باز است.

3. سخت افزار عالی

میزبانی A2 یکی از شرکت هایی است که به دنبال رشد پایدار از طریق بازاریابی چشمگیر است.

مشتری های آینده نگر می توانند با بررسی جزئیات برنامه ، ایده خوبی را برای ورود به آنها بدست آورند. همه چیز با یک نگاه ارائه شده است زیرا فناوری ای که از برنامه های سریع و قابل اعتماد A2 قدرت می بخشد ، می تواند باعث افتخار صاحبان آن شود.

همه سرورهای A2 مجهز به SSD هستند که چندین برابر سریعتر از درایوهای دیسک سخت هستند. با وجود پردازنده های کمتر از 12 هسته ای و رم 64 گیگابایتی ، حتی کوچکترین سرورهای این شرکت پانچ.

به هر ظرفیت شبکه ای عالی در هر مرکز داده A2 اضافه کنید و سرعت بسیار جذاب و سرعت خوب را توضیح دهید.

4- فناوری مدرن

زیرساخت A2 قدرتمند و کاملاً به روز است.

HTTP / 2 ممکن است برای شما خیلی معنی نداشته باشد ، اما برای افرادی که سایت شما را مرور می کنند ، می تواند به عملکرد بهتر سایت در تمام سیستم عامل ها تبدیل شود..

من اشاره کردم که A2 Hosting به نظر می رسد مانند یک شرکت geeky است و می توانید با حضور گزینه های خط فرمان برای وردپرس ، پایتون و روبی مشاهده کنید. همه حساب های میزبانی مشترک به دسترسی به پایگاه داده استاندارد MySQL Linux ، بلکه به Postgre SQL دسترسی دارند.

A2 مقدار واقعی را ارائه می دهد.

A2 Hosting ترکیبی بسیار جالب از خدمات ارزشمند را ارائه می دهد.

خبر خوب برای توسعه دهندگان با Git ، CVS ، Subversion فاصله زیادی ندارد & Mercurial نیز موجود است.

5. SSL رایگان

گواهینامه های SSL قبلاً برای سایت های تجارت الکترونیکی محفوظ بوده است ، اما اکنون چند سال است که گوگل تمام صفحات وب با اتصال رمزگذاری شده را بالاتر از شماره های بدون رتبه قرار می دهد. غول موتور جستجو رمزگذاری را به اندازه کافی مهم می داند تا هر زمان که به یک سایت غیر رمزنگاری شده می گردید هشدارها را نشان دهید.

ابتکار عمل Letry Encrypt نتیجه مستقیمی از این حرکت Google است. این سازمان به سرعت توسط بسیاری از سازمان ها از جمله چندین میزبان وب با کیفیت بالا پشتیبانی و تصویب شد. A2 یکی از آنهاست و کلیه برنامه های مشترک خود را با SSL رایگان مجهز می کند.

بهتر از همه ، SSL آماده استفاده درست از جعبه است. نیازی به نگرانی در مورد نصب یا تجدید آن نیست.

6. رایگان HackScan و امنیت پیشرفته

احتمالاً باید مقطعی به نام FREE STUFF درست می کردم و با آن می چرخیدم.

سپس دوباره ، آن را تبدیل به یک دیوار عظیم متن می کند ، زیرا A2 ویژگی های زیادی دارد که در این گروه قرار می گیرد.

HackScan بخشی از سیستم دفاعی قوی است که از کلیه سایت های میزبان با A2 محافظت می کند. این امر از انتشار و آلوده شدن صفحات بیشتر سایت مورد حمله به جلوگیری از نقض های مخرب جلوگیری می کند.

قبل از اینکه هکرها بتوانند به سایت واقعی برسند ، آنها باید از طریق برخی از پدافندهای جدی برای نیروی بیرحمانه ، فایروال میزبانی وب دوتایی ، و دفاع سرور سخت شده حرکت کنند..

کاربران وردپرس ، دروپال و جوملا می توانند مطمئن باشند که CMS های مربوطه در آنها همیشه به روز خواهد بود ، زیرا A2 دارای ابزار امنیتی Patchman است که می تواند نسخه های جدید را به طور خودکار نصب کند. همچنین می تواند پرونده ها و صفحات آسیب دیده را شناسایی و قرنطینه کند.

برای حل کردن آن ، A2 Hosting دارای به روزرسانی های منظم هسته ای است که محیط آن را در هر زمان که می شود ایمن نگه داشته است.

7. مهاجرت رایگان

من واقعاً باید برای یک بخش جداگانه با ویژگی های رایگان می رفتم.

علاوه بر بررسی های امنیتی رایگان ، پشتیبان گیری ، SSL و بازپرداخت های معتبر در هر زمان ، میزبانی A2 میزبان می تواند به صورت رایگان از طریق سایت cPanel شما مهاجرت کند.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برای A2 ثبت نام کنید ، نقشه ای را که می خواهید خریداری کنید و از تیم مهاجرت شرکت بخواهید تا تمام داده های خود را از میزبان مورد نظر خود ترجیح دهد. این باعث صرفه جویی در وقت و تلاش زیادی می شود و به طور معمول بدون هیچگونه خرابی اتفاق می افتد. تا پایان عملیات ، سایت شما از ارائه دهنده قدیمی بارگیری می شود.

بعد از اینکه همه چیز در A2 کپی شد و با موفقیت آزمایش شد ، می توانید میزبان ها را با یکپارچه کردن سرورهای نام دامنه خود یکپارچه کنید..

جابجایی سایت شما با پشتیبانی فنی شرکت دریافت کننده بهترین روش برای تحقق آن است. مزیت اصلی خدمات مهاجرت ، علاوه بر عنصر بارز صرفه جویی در وقت ، اضافه شدن تخصص فنی است.

کپی کردن سایت ها از یک سرور به سرور دیگر کاملاً شبیه کپی کردن یک فایل از یک پوشه رایانه شخصی شما به دیگری نیست. بیشتر اوقات ، سرورهای دو شرکت میزبان کمی متفاوت تنظیم می شوند. پشتیبانی فنی شرکت دریافت کننده می تواند اختلافات را برطرف کند و هرچه لازم باشد را عیب یابی کنید تا سایت شما هموار و بدون هیچ گونه اشکالی کار کند..

8. میزبانی بهینه شده برای وردپرس

به طور عملی همه برنامه های میزبانی مشترک می توانند وردپرس را با موفقیت میزبانی کنند ، اما درست مانند SiteGround ، A2 اطمینان می دهد که CMS محبوب در حداکثر مطلق خود عمل می کند. وردپرس با چند ثانیه بهینه سازی A2 نصب می شود که باعث افزایش سرعت و امنیت می شود.

با ذخیره سازی و فشرده سازی مطابق با سرورهای A2 سرعت افزایش می یابد ، در حالی که امنیت از طریق به روزرسانی های امنیتی خودکار افزایش می یابد.

توسعه دهندگان می توانند از WP-CLI نیز استفاده خوبی داشته باشند.

9. شرکت سبز

A2 هاستینگ بیش از یک دهه است که یک شرکت سبز است. و من فقط در مورد طرح رنگ در وب سایت آن صحبت نمی کنم.

ارائه دهنده هاستینگ ردپای کربن خود را از سال 2007 به طور فعال کاهش می دهد و تاکنون به 100٪ بی طرف کربن رسیده است. همچنین برنامه هایی را برای کاشت درختان و کاهش پلاستیک مورد استفاده اجرا می کند.

آیا می خواهید یک سایت و یک جنگل داشته باشید؟

A2 واقعاً تلاش می کند تا اثر محیطی خود را کاهش دهد.

در کل ، این میزبان مسئول اجتماعی است که به میراثی که ایجاد می کند اهمیت می دهد. مراکز داده به مقادیر زیادی انرژی و سرمایش نیاز دارند ، و خوشایند است که ابتکارات منفی تأثیر منفی هزاران سرور را نفی می کند..

منفی میزبانی A2

A2 Hosting یک ارائه دهنده میزبانی وب سایت بسیار شیرین است ، اما موارد خاصی وجود دارد که می توانند بهتر انجام شوند. هیچکدام از آنها یک معامله گر واقعی نیستند اما قابل ذکر است.

1. تقویت کننده توربو فقط در بزرگترین برنامه

A2 در اینجا و آنجا تقویت کننده سرعت 20 برابر میزبان خود را نمایش می دهد ، اما حقیقت این است که این بهینه سازی اضافی فقط در بزرگترین سه برنامه میزبانی گنجانده شده است. مسلماً به نظر می رسد سایت هایی که از بزرگترین بسته مشترک استفاده می کنند ، از نظر منابع سنگین باشند ، منطقی است. مطمئناً آنها می توانند از ارتقاء سرعت بهره مند شوند.

A2 دارای یک بازاریابی بسیار منصفانه است ، با یک استثنا.

یک افزایش ناچیز که نوید بیش از دو سوم برنامه های ارائه شده را می دهد.

با این وجود ، قول جذاب از سرعت باورنکردنی برجسته در صفحه اصلی A2 نمایش داده می شود و کاملاً شبیه به upsell است..

2. برنامه معرفی محدود است

کمترین برنامه ای که میزبان A2 برای ارائه دارد نسبتاً محدود است. این می تواند میزبان یک دامنه واحد با بیش از 5 بانک اطلاعاتی و 25 صندوق پستی باشد.

این وب سایتهای کوچک و اولیه که دارای بسیاری از شرایط فنی نیستند و تعداد نسبتاً کمی از افراد را در پشت صحنه حفظ می کنند ، مناسب است. تا آنجا که معاملات مقدماتی پیش می رود ، من خیلی بهتر دیده ام.

آیا ما میزبانی A2 را پیشنهاد می کنیم?

بله ما انجام میدهیم.

A2 هاستینگ مسئول ، دوستانه و مهربان ، شرکتی است که بیش از همه در ارائه نتایج عالی فعالیت دارد. و در انجام این کار موفق است.

طرح Swift که من برای این ساعتهای بررسی با سرعت قابل ملاحظه ای تست کردم و توربو نوید عملکرد حتی بهتر را نیز می دهد.

پشتیبانی فنی عالی ، انتخاب مناسب راه حل های میزبانی که با ظهور بسته ها به خوبی ظهور می یابد ، و یک پایه دانش محکم باعث شده است که بررسی من A2 Hosting یک نسیم برای تحقیق و ایجاد باشد و آنها نیز به عنوان یکی از بهترین گزینه های میزبانی در خارج از کشور قرار بگیرند..

صرف نظر از عدم شهرت نسبی ، ارائه دهنده میزبان از جایگاه خوبی برخوردار است که در بین بهترین ها قرار دارد.

A2 با یک نگاه

پشتیبانیدانش محوربرنامه های میزبانی مشترکصفحه کنترلتعداد دامنه هاستتعداد دیتابیس هاپست الکترونیکپشتیبان گیری و ترمیمذخیره سازیپهنای باندفن آوریامنیتثبت نام دامنهمهاجرت سایتسازنده وب سایتتجارت الکترونیکمیزبانی تخصصیمیزبانی ویندوزمراکز دادهوقت تمام وقتسرعتقیمت گذاریساختار تخفیفتضمین می کندبازپرداختهای دارای امتیاز حرفه ای برای لغو زودهنگاممجانیوب سایت شرکتفرهنگ شرکت
میزبانی A2 یک تیم پشتیبانی بسیار آگاه ، پاسخگو و دوستانه دارد
پایه دانش بسیار جامد که به روزرسانی منظم را مشاهده می کند
3 برنامه میزبانی
cPanel ، بهینه سازی شده
1 با کوچکترین برنامه و نامحدود برای دو مورد دیگر
5 برای کوچکترین برنامه ، به همان اندازه که برای دو برنامه دیگر دوست دارید
25 صندوق ورودی برای کوچکترین طرح ، برای دو برنامه دیگر نامحدود است. فضای ذخیره سازی نامحدود در سطح صفحه است
پشتیبان گیری از پشت سرور ، رایگان با برنامه 2 & 3. در کلیه برنامه ها ، راه حل تهیه نسخه پشتیبان تهیه DropMySite ، برای ایجاد نسخه پشتیبان تهیه کامل آفلاین در دسترس است. سایت های هک شده بسیار مفید هستند که می توانند به همراه تمام نسخه های آن در cPanel آلوده شوند
نامحدود در سراسر صفحه
نامحدود در سراسر صفحه
SSD ، RAID 10 در سراسر صفحه ، سازگاری HTTP / 2
اسکن سرور HackScan. امنیت پیشرفته A2 برای WP بهینه شده است. بیایید SSL را به صورت خودکار نصب کنیم
ثبت نام رایگان ، انتقال رایگان
بله ، در صورت پرداخت هزینه رایگان
رایگان در تمام برنامه ها
بسیاری از چرخ دستی های خرید موجود است و SSL رایگان در سراسر تابلوی تجارت آنلاین امکان پذیر است
همه برنامه ها برای وردپرس به همراه حافظه پیش فرض شده و به روزرسانی های خودکار بهینه شده اند
بله ، سه برنامه
خدمت در سه قاره ، چند لایه از افزونگی
99.9٪ ضمانت
زمان پاسخ بسیار سریع و عملکرد روغن در سراسر جهان به لطف CDN رایگان موجود در هر طرح
قیمت گذاری منطقی است ، با پایان 30 روز ضمانت برگشت پول و بازپرداخت معتبر. گران ترین طرح در ماه 931 دلار است که 2 سال پیش پرداخت می شود. با توجه به تمام ویژگی های موجود ، قیمت بسیار مناسبی است
قیمت ماهانه فقط برای برنامه های 2 ساله کاهش می یابد
با ضمانت برگشت 30 روزه پول
تضمین
اعتبار تبلیغات برای بینگ و یاهو در کلیه برنامه ها قابل مطالبه است
آموزنده ، آسان برای استفاده
شرکت فوق العاده سبز ، بیش از 10 سال است که بی طرف کربن است و از بسیاری از طرح های زیست محیطی پشتیبانی می کند
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map