بررسی مربعات مربع – همه چیزهایی که شما باید بدانید (2020)

زندگی سخت است. بعضی روزها که از خواب بیدار می شوید ، قدم می زنید به آشپزخانه ، و در تلاش برای گرفتن یک کاسه برای ریختن غلات خوشمزه خود ، گنجه را باز می کنید. در حالی که می خواهید کمد را باز کنید موسیقی شنیع پخش می شود و زمین شروع به لرزیدن می کند.


سیل پلاستیکی

همه نرم افزارهای نرم افزاری tupperware شما را برای یک روز در آغوش گرفتن در آغوش می گیرند شما فقط می دانید که روز بدی خواهد بود.

شما می نشینید و گریه می کنید. واقعاً صبح سخت است – یک ماه سخت. اگر صادق باشیم ، امسال به طور کلی دشوار بوده است.

تنها چیزی که می توانید درباره آن فکر کنید این است که چگونه امروز باید یک وب سایت برای رئیس خود بسازید و ایده تلاش برای مهارت در ایجاد هنر وب سایت تقریباً غیرممکن به نظر می رسد.

برای لحظه مکث کنید – نفس عمیق بکشید ، آن را نگه دارید ، رها کنید … اکنون احساس بهتری دارید؟ خوب این همان احساسی است که هنگام استفاده خواهید داشت فضای مربع. این فقط زندگی را آسان می کند.

از دید هیجان انگیز ، می بینید که ساختن یک وب سایت زیبا به سرعت و به راحتی با Squarespace چقدر ساده است. لبخند بر لب صورت شما پخش می شود زیرا متوجه می شوید همه چیز درست نخواهد بود. نتیجه تصویر برای شکلک

پایین پایین

توسعه وب با تصویر برداری htmlاگر به دنبال راهی هستید که در سریعترین زمان ممکن یک وب سایت تمیز و ساده درون یک قالب بسازید ، آنگاه Squarespace سازنده وب سایت مناسب برای شماست.

ایجاد محصول نهایی زیبا با Squarespace ساده تر و سریعتر از هر جای دیگر است. آنچه در ویژگی های کمبود آن در سهولت استفاده و محصول نهایی وجود دارد ، فاقد آن است.

اگر می خواهید یک وب سایت کاملاً شخصی سازی شده با پشتیبانی فوق العاده مشتری و یک جامعه عالی برای کمک به شما در ساختن یک وب سایت بسازید ، پس باید Wix را نیز بررسی کنید..

Wix با Squarespace تفاوت دارد زیرا این یک بوم واقعا خالی است که در آن می توانید وب سایت دقیقی را که تصور کرده اید ایجاد کنید. در حالی که استفاده از آن کمی دشوارتر است – گزینه های بی پایان هستند.

همه چیز به ترجیح شخصی و نوع وب سایتی که می خواهید بسازید کاهش می یابد.

چه کسی مربع است

ایده اگر هرگز این کار را نکرده اید ، ایجاد یک وب سایت می تواند بسیار زیاد باشد. با این وجود ، نداشتن تجربه قبلی یا آموزش ، مانعی برای ایجاد وب سایت ها در قرن بیست و یکم نیست.

واقعیت موضوع این است که گاهی رئیس شما وارد می شود و از وی می خواهد برای ساختن یک وب سایت کمک کند تا مجموعه سرهای عروسک خود را به نمایش بگذارد. در سناریوهایی مانند این باید به آن روی آورید سازندگان وب سایت عالی مانند Squarespace—و احتمالاً مقامات.

Squarespace برای افرادی ساخته شده است که می خواهند بتوانند وب سایتهای زیبا و حرفه ای با آنها ایجاد کنند تلاش حداقلی. توانایی شخصی سازی همه چیز در اولویت Squarespace نیست بلکه آنچه انجام می دهد ارائه مجموعه متنوعی از قالب هایی است که به راحتی ویرایش می شوند تا آنچه را که در ذهن دارید ایجاد کنید.

کشیدن و انداختن

نماد کشیدن و رها کردن

خدمات توسعه وب سایت های متعددی وجود دارد که قابلیت کشیدن و رها کردن را دارند. ویکس و Weebly دیگر بازیکنان بزرگ منطقه سازنده وب سایت کشیدن و رها کردن هستند. شما عنصری را که می خواهید در صفحه بسازید بردارید و آن را به جایی که می خواهید بکشید.

شما آن را بکشید ، سپس آن را رها کنید!

Wix اجازه می دهد تا آزادی برای ایجاد هر آنچه شما می خواهید. با این آزادی ، دریایی از گزینه های پر حاشیه به وجود می آید و این فرصت را به وجود می آورد تا جنبه های وب سایت شما را ایجاد کند.

رابط کاربری طراحی Squarespace به آسانی به دست می آید. شما عنصری را که می خواهید بر روی الگوی از پیش تعیین شده بسازید ، قرار می دهید و آن را در یک موقعیت از پیش تعیین شده قرار می دهید. کل این فرایند به صورت استاندارد انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که وب سایت شما از انسجام و سبک ماندگاری برخوردار است.

زندگی در جهان Squarespace

خوب

تصویر برداری تحلیلیخوب عالی چیز در مورد Squarespace آسان است برای ساختن یک وب سایت واقعاً زیبا و لذت بخش در یک آسان است زمان کم تعجب آور.

Squarespace فراگیر است و به معنای واقعی کلمه همه چیز را برای ساخت و رشد وب سایت خود لازم می کند. ماندن همه در یک سکوی با همه چیز متعلق به Squarespace و توسعه یافته همه چیز را آسان تر می کند. آنها حتی ارائه تجزیه و تحلیل وب سایت و معیارها همینجا برای شما.

آنچه شما واقعاً در Squarespace هزینه پرداخت می کنید نرم افزار کشیدن و رها کردن با الگوهای شگفت انگیز آنهاست. این دو ویژگی در کنار هم وب سایتهای خارق العاده ای را ایجاد می کنند.

در پایان روز ، اگر به سفارشی سازی هر جنبه وب سایت و وب سایت خود اهمیت نمی دهید هدف فقط ایجاد وب سایتی است که کار می کند و شگفت انگیز به نظر می رسد, سپس قطعاً باید Squarspace باشد در بالای لیست شما.

بد

بسته به نظر شما این ممکن است حتی بد نباشد. بدترین چیز در مورد Squarespace عدم امکان شخصی سازی است. با عظمت الگو ، لعنت الگو می آید. (نفرین از الگوی .. hmm .. به نظر می رسد جالب است ممکن است بخواهند علامت تجاری که.)

فقط با یک الگوی می توانید عناصر خاصی را در مکان های مشخص قرار دهید. در حالی که این مسئله معمولاً مشکلی ندارد – از آنجا که وب سایت خود را می سازید ممکن است ایده خوبی داشته باشید. همانطور که سعی در اجرای این ایده دارید ، سریع می بینید که امکان پذیر نیست. خلاقیت با یک الگوی معمولاً منجر به ناامیدی می شود.

چند مسئله دیگر با Squarespace وجود دارد که در زیر برجسته می شود اما هیچ یک از آنها نباید کسی را از استفاده از نرم افزار متوقف کند. تنها جنبه قابل توجه منفی دیگر این است که Squarespace است کمی گرانتر از رقبا.

واقعاً برای چه کسی مربع است

اگر می خواهید از کشیدن و رها کردن استفاده کنید ، باید از Squarespace نیز استفاده کنید اما می خواهید وب سایت شما در اسرع وقت ساخته شود. یک اولویت مهم برای شما این است که همه چیز براق ، حرفه ای و یکنواخت به نظر می رسد بدون اینکه نیازی به کج کردن با یک مجموعه تنظیمات داشته باشید تا اینگونه به نظر برسد.

اگر یک وب سایت زیبا و ساده هدف شماست بدون اینکه بخواهید چیزهایی را بیش از حد پیچیده کنید ، می توانید Squarespace را برای شما قرار دهید. با این حال ، اگر می خواهید واقعاً خود را از طریق وب سایت خود ابراز کنید ، ممکن است بخواهید به دنبال سازندگان وب سایت دیگری باشید که متناسب با نیاز شما باشد – مگر اینکه روحیه دادن به روح شما مانند الگوی Squarespace به نظر برسد. من قضاوت نمی کنم!

درهم شکستن

راحتی در استفاده

مربع مربع است بهترین وب سایت سازنده وب سایت از نظر عملکرد و سهولت استفاده در ترکیب. سازندگان وب سایت با ویژگی های بیشتر همانطور که قبلاً در Wix گفته شد وجود دارند و سازندگان وب سایت وجود دارند که استفاده از آنها ساده تر است. به طور کلی ، همه گزینه هایی که استفاده از آنها ساده تر است بسیار بد هستند.

نکته جالب در مورد Squarespace این است که همه چیز چقدر شهودی است. برای انتخاب و ویرایش تنظیمات آن عنصر می توانید از طریق عناصر مختلف حرکت کنید.

طراحی مربع

یا می توانید فقط روی آنچه در صفحه وب قرار دارد کلیک کنید و فقط تنظیمات را ویرایش کنید بدون اینکه به دنبال آنچه می خواهید بگردید.

مربع به سبک

قالب ها

این بخش به همین دلیل است که شخصی می تواند مربع بیش از Wix را انتخاب کند. Squarespace بهترین قالب ها را دارد. آنها نه تنها بهترین ، هر یک و تک تک آنها بسیار جذاب است.

فضای مربع-تم

انتخاب یک الگوی ، تغییر همه متن و تصاویر کاملاً امکان پذیر است در کمتر از یک ساعت با وب سایت خود انجام دهید. این دلیل استفاده از Squarespace است. ساختن یک وب سایت ساده و واقعاً زیبا با استفاده از الگوهای آنها بسیار آسان است.

مشکل وقتی پیش می آید که شما واقعاً بخواهید آن را شخصی سازی کنید. یک دسته کامل وجود ندارد که بتوانید برای سفارشی کردن یک الگوی مناسب آنچه بسیاری از مردم می خواهند انجام دهید.

squarespace-theme2

قالب های مربع مربع برای نمایش عکس های عالی با چند توصیف متن مناسب هستند. اگر این همه وب سایت من کوشش می کرد ، من هر وقت از Squarespace استفاده می کردم.

نه تنها قالب ها روی یک میز کار زیبا به نظر می رسند بلکه همه آنها هستند سازگار با موبایل حداکثر. تا آنجا پیش می رود که برخی از الگوهای حتی به شما امکان ویرایش نسخه موبایل وب سایت خود را نمی دهند.

ادغام

هر سازنده وب سایت دارای ادغام است. بسیاری از سازندگان وب سایت نسبت به Squarespace ادغام بیشتری دارند. نکته جالب در مورد ادغام های مربع مربع این است که آنها همه بی عیب و نقص کار می کنند.

هر چه که در کمبود آن در نظر بگیرند کیفیت. من نتوانستم به هیچ یک از ادغام هایی که می توانم بخواهم Squarespace باشد فکر نکنم. برای پیدا کردن چیزی که در دسترس نیست واقعاً باید یک نرم افزار hipster برای استفاده پیدا کنید.

برخی از ادغام هایی که شامل آن هستند عبارتند از: ردیابی وابسته به آمازون ، Mailchimp ، اینستاگرام و Pinterest ، برای نامگذاری چند مورد.

رفتن به ورای الگو

قابلیت های پس زمینه فراتر از چسباندن درون یک الگوی در مربع می تواند باشد کاملا دشوار است. اگر هدف شما این است که از الگویی دور شوید ، احتمالاً می خواهید اوقات بدی داشته باشید.

من یک بار دیدم که کسی با انتخاب یک الگوی سعی در استفاده از Squarespace دارد – برای حذف همه عناصر از صفحه – و سپس سعی کنید چیزی را از ابتدا بسازید. من به او خندیدم و به او گفتم موفق باشید.

اگر این برنامه شماست ، دوباره به دنبال گزینه دیگری باشید. Squarespace به گونه ای طراحی نشده است که از این طریق استفاده شود.

تلاش برای ساختن یک صفحه وب منسجم از ابتدا در Squarespace مانند تلاش برای ساختن کمد از IKEA به روش شخصی و خلاقانه خود است. در پایان ممکن است چیزی داشته باشید که نوع آن به نظر برسد اگر دراورها در آن قرار بگیرند ممکن است کمد باشد.

در واقع به الگو بچسبید یا از Squarespace استفاده نکنید.

پایگاه دانش و پشتیبانی

چت پشتیبانی مربعاین یک منطقه است که من Squarespace را پیدا کردم تا توپ را کمی پرتاب کند. اگر به کمک نیاز دارید ، قطعاً وجود دارد. مشکل این است که ، زمان انتظار می تواند کمی طولانی تر از چیزی باشد که شما ترجیح می دهید.

از آنجا که بزرگترین قدرت مربع ساده ساده و در عین حال قدرتمند است لازم نیست که از پایگاه دانش برای استفاده استفاده کنید. با این وجود ، اگر به آن احتیاج دارید – همه چیز در آنجاست.

اگر نمی توانم تنظیمات یا عناصر خاصی پیدا کنم ، پایگاه دانش مفید است. تمام آنچه لازم است جستجوی سریع در دانش دانش است که باید در جهت صحیح مورد اشاره قرار گیرد.

تنها زمانی که شما باید هر گونه مسئله ای داشته باشید این است که اگر از نظر ماهیت فنی باشند. در این مرحله شما باید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی با Squarespace بسیار بی دردسر است. تمام عملکردهای وبلاگی که انتظار دارید وجود دارد. یک ویژگی عالی که در همه سازندگان وب سایت وجود ندارد ، امکان برنامه ریزی پست برای انتشار بعد است.

سایر ویژگی ها شامل موارد دلخواه ، نظرات و نماد اشتراک گذاری است. همچنین می توانید یک فید RSS را فعال کرده و یکپارچه سازی پادکست را تنظیم کنید.

وبلاگ نویسی برای تجارت

سئو

درست مانند سایر سازندگان وب سایت – SEO در Squarespace خوب است. ویژگی های SEO آنها شامل نقشه های اتوماتیک تولید شده و همچنین عناوین صفحه قابل تنظیم و توضیحات متا می باشد. اگر قصد دارید بلاگ نویسی و بهینه سازی سئو را انجام دهید ، Squarespace برای شما کار می کند.

تنها زمانی از مربع فضای اجتناب شده است ، آیا واقعاً قصد دارید همه را با سئو انجام دهید. این معمولاً برای افرادی که از سازندگان وب سایت استفاده می کنند در وهله اول نیست.

قیمت گذاری

نکته جالب در مورد Squarespace این است این یک آزمایش 14 روزه رایگان ارائه می دهد. با آزمایشی می توانید سایت خود را شروع کنید و ببینید که چگونه این نرم افزار را دوست دارید. این زمان بیش از زمان کافی برای دیدن اینکه آیا شما واقعاً دوست دارید از Squarespace دوست دارید یا نه ، است.

پس از پایان دوره آزمایشی رایگان ، چهار گزینه مختلف ارائه می شود. دو تا برای یک وب سایت عادی و دو مورد برای تجارت الکترونیکی.

قیمت گذاری مربع

در صورت پرداخت سالانه – اشتراک های Squarespace درست با رقبا مناسب است. در صورت پرداخت ماهانه – هزینه نسبتاً زیاد است. درست مانند هر سازنده وب سایت ، حق بیمه ای را برای سهولت در استفاده و موارد دیگر پرداخت می کنید همه در یک راه حل.

نتیجه

فضای مربع قطعاً باید در صدر لیست شما باشد برای ساختن وب سایت اگر می خواهید به جای میزبانی و استفاده از WordPress ، مسیر ایجاد وب سایت را طی کنید ، انتخاب شما باید به Squarespace و Wix بیاید.

تعداد زیادی وب سایت بسیار جذاب در اینترنت وجود دارد که با Squarespace ساخته شده اند و گمان می کنم بیشتر آنها خیلی سریع ساخته شده اند.

سؤالات متداول

بهترین سازنده وب سایت برای مبتدیان چیست؟?

Squarespace اگر احساس می کنید که یک مبتدی هستید و هنگام ساختن یک وب سایت کمی اضطراب دارید ، انتخاب خوبی است. Wix نیز یک انتخاب خارق العاده است و اگر کمی اعتماد به نفس خود را در یادگیری نرم افزار احساس اطمینان کردید باید مورد استفاده قرار گیرد. اگر به دنبال ساده ترین روش برای ساختن وب سایت هستید ، از مربع مربع استفاده کنید.

(خواندن بیشتر: Wix vs Squarespace)

که ساده ترین سازنده وب سایت است?

Squarespace قطعاً ساده ترین سازنده وب سایت است که می تواند یک وب سایت زیبا بسازد. گزینه های دیگری وجود دارد که ترکیبی از سهولت و قابل تنظیم بودن است اما تا آنجا که سهولت استفاده مربع را به دست می آورد..

آیا Squarespace بهتر از وردپرس است?

جواب کوتاه، نه است. جواب بلند این است که می تواند باشد. برای مرجع به سؤالات فوق مراجعه کنید. استفاده از Squarespace بسیار ساده تر از وردپرس است و تقریباً یک بیستم منحنی یادگیری را در خود جای داده است. به عنوان یک مبتدی ، WordPress می تواند دلهره آور باشد.

آیا مربع بهتر از Wix است?

هر دو گزینه مزایایی را ارائه می دهند. Squarespace برای افرادی است که می خواهند یک وب سایت زیبا را درون یک الگوی فوق العاده بسازند در حالی که Wix برای افرادی است که به دنبال سفارشی سازی بیشتر هستند.

منابع و اعتبارات تصویر:

 • ConceitCode.com
 • ITarian.com
 • Poetry2u.com
 • Verint.com
 • BusinessProcessIncubator.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map