بررسی HostGator (2020)

شما یک طرح جامع دارید شما می خواهید شغل خسته کننده روز خود را ترک کنید ، یک وب سایت راه اندازی کنید و سپس به اندازه کافی درآمد منفعل کسب کنید تا در یک ساحل گرمسیری در جایی در تایلند بازنشسته شوید …


اما قبل از شروع به نوشتن نامه استعفای خود برای تحویل رئیس خود ، اطمینان حاصل کنید که برنامه ای را برای میزبانی وب سایت جدید خود داشته باشید. بدون ارائه دهنده میزبانی وب محکم ، قابل اعتماد و سریع ، سرمایه گذاری جدید شما محکوم به شکست خواهد بود.

آرم میزبان

خوشبختانه ، این روزها نیازی به یک جادوگر فنی ندارید تا بتوانید وب سایت جدیدی را فعال کنید. این بررسی HostGator به شما کمک می کند تا فقط در عرض چند دقیقه سایت جدید خود را تنظیم و میزبانی کنید.

احتمالاً تبلیغاتی را مشاهده کرده اید میزبان تبلیغات آنلاین یا شنیده شده برای آن در پادکست های مورد علاقه خود را. این شرکت از سال 2002 آغاز به کار کرده و در واقع اولین دفتر بین المللی خود را در ژوئن 2006 در کانادا افتتاح کرد.

شما در بیابان های کانادا تمساح های زیادی پیدا نخواهید کرد (امیدواریم) ، اما بخوانید تا بدانید که HostGator تا چه اندازه از اعتیاد به مواد مخدره زندگی می کند.

چگونه ما آزمایش کردیم – ردیابی LiveGator زنده

بررسی میزبان وب کار کوچکی نیست. ارائه دهندگان باید براساس چندین عامل ارزیابی شوند ، از جمله آنها سرعت, قابلیت اطمینان, و البته هزینه. بهترین روش برای بدست آوردن این داده ها ، آزمایش آن است. متأسفانه این کاری نیست که اکثر مردم بتوانند به طور مؤثر انجام دهند.

در HostingCanada ، ما تمام بررسیهای میزبان وب خود را بر اساس معیارها و آمارهای قابل اندازه گیری قرار می دهیم. اگر یک ارائه دهنده میزبان وب ارزش پول ندارد ، ما مستقیماً به شما خواهیم گفت. ما را ببینید ردیابی زنده در اینجا, از جمله HostGator.

در ارزیابی عملکرد HostGator در برابر سایر ارائه دهندگان برتر ، معیارهایی از چندین شهر و استان مهم کانادا ضبط کرده ایم. احتمالاً کاربران نهایی شما در سراسر کشور و جهان پخش خواهند شد ، بنابراین مهم است که سریعاً پروژه های وب از همه مکان بارگیری شوند. برای اطلاعات دقیق تر ، روند ما را برای آزمایش بررسی کنید.

در اینجا یک مرور کلی از رویکرد ما در مورد این بررسی پیشنهادات HostGator آورده شده است:

 • در ابتدا ، ما تعداد خام عملکرد HostGator ، از جمله به روز بودن ، سرعت و قابلیت اطمینان را به شما می دهیم.
 • سپس ما بر روی قیمت گذاری حرکت خواهیم کرد و پیشنهادات محصول HostGator را ارزیابی می کنیم تا به شما در یافتن بهترین ارزش کمک کنیم.
 • در آخر ، ما Hostgator را با دیگر سیستم عامل های دیگر مقایسه خواهیم کرد و توصیه کلی ما را برای شما ، خوانندگان وفادار کانادایی ما ارائه خواهیم داد.

نتایج از 4 شهر

اینجا برویم ، ناراحت شوید وقت آن است که با HostGator به ریاضیات میزبانی وب بپردازیم. تمام آزمایشات ما در کانادا اجرا شد تا به یک ترکیب دقیق از نتایج در سراسر کشور کمک کنیم. برای شروع کار ، نتایج زیر را از چهار مکان آزمایش ما بررسی کنید.

 • مونترال
  • Uptime – 98.6٪
  • متوسط ​​بار – 1،912ms
 • تورنتو
  • Uptime – 98.9٪
  • متوسط ​​بار – 2،012ms
 • ونکوور
  • Uptime – 97.5٪
  • متوسط ​​بار – 2،182ms
 • وینیپگ
  • Uptime – 98.09٪
  • متوسط ​​بار – 1،658ms

مردم می گویند هیچ کاری برای وینیپگ وجود ندارد ، اما نگاه کنید! آنها اینترنت دارند! و اینترنت بسیار سریع نیز ��

بنابراین این اعداد در واقع به چه معنی است؟ خوب ، اول درک اصطلاحات مهم است. هنگامی که ما در مورد به روزرسانی در HostingCanada صحبت می کنیم ، به معیاری مبنی بر چگونگی سازگاری خدمات ارائه دهنده میزبان اشاره دارد. این آمار به صورت درصدی ارائه شده است تا زمان کلی ارائه دهنده هاست را بصورت آنلاین و عملکرد عادی نشان دهد.

به عنوان مثال ، HostGator با 98.6٪ به موقع از مکانهای آزمایش مونترال این بدان معناست که در کلیه داده هایی که در آزمایش خود جمع آوری کرده ایم ، خدمات HostGator تنها 1.4 درصد درصد از زمان را برای کاربران مونترال قادر به کار نبودند. این ریاضی در طول یک سال با حدود 122 ساعت زمان قطع زندگی برابر است. این خیلی خوب است. 

هنگام سنجش عملکرد به موقع ، حتی کسری از درصد می تواند تفاوت قابل توجهی در دسترس بودن وب سایت شما ایجاد کند. در HostingCandada ، معیارهای به موقع بیش از 98٪ قوی را در نظر می گیریم ، با هر چیزی که پایین تر از آن طبقه بندی نشده باشد. بهترین شرکت های میزبانی وب 99٪ به وقت خود را تضمین می کنند یا در صورت برآورده نشدن این انتظار برخی از پرداختهای شما را به شما بازپرداخت می کنند.

چگونه درباره بارگیری بارگاه HostGator? uptime vs downtime

اکنون در حال تعویض چرخ دنده ها به بارهای زمان ، تمرکز ما از دسترسی کلی به اندازه گیری سرعت واقعی تغییر می کند. اعداد گردآوری شده توسط HostingCanada به طور متوسط ​​طی ماه ها آزمایش با پلتفرم HostGator با مرورگرهای مختلف مانند Google Chrome ، Mozilla Firefox و Microsoft Internet Explorer انجام می شود. زمانهای ارائه شده در بالا با میلی ثانیه اندازه گیری می شوند و طول یک درخواست و پاسخ کامل به یک سرور وب ابری را پوشش می دهند.

بخاطر داشته باشید که ممکن است کاربران نهایی وب سایت شما به دلیل عوامل مختلفی از جمله سرعت شبکه محلی ، رفتار مرورگر و ترافیک سرورها ، در زمان پاسخ برخی از تغییرات را به نظر برسند.. به طور کلی ، سرعت بار HostGator نسبت به سایر ارائه دهندگان رایج موجود در کانادا عملکرد خوبی دارد.

بارهای متوسط ​​به طور متوسط 2000 میلی ثانیه عملکرد کمتری در نظر گرفته می شود ، زیرا این بدان معنی است که کاربر نهایی هنگام بارگیری صفحه وب با تأخیر بسیار کمی مواجه خواهد شد. میزبان ارائه دهندگان با زمان واکنش آهسته تر ، استفاده از آنها بسیار خطرناک است ، زیرا ممکن است خوانندگان و مشتری شما با تاخیر اذیت شوند و به جای آن مرور سایت های دیگر را انتخاب کنید..

قیمت گذاری HostGator توضیح داد

مطمئناً سرعت و قابلیت اطمینان هنگام انتخاب میزبان وب شما مهم است ، اما هنگامی که به تصمیم نهایی رسیدید ، قیمت گذاری می تواند بزرگترین عامل باشد. از این گذشته ، اگر شما صاحب مشاغل كوچك هستید یا در تلاش برای راه اندازی استارتاپ جدید هستید ، بودجه شما به سختی محكم خواهد بود و می خواهید مقرون به صرفه ترین برنامه را پیدا كنید كه هنوز هم می تواند عملکردی محكم را ارائه دهد. در عین حال ، مهم است که نه تنها ارزان ترین گزینه میزبانی را انتخاب کنید و سپس به بهترین ها امیدوار باشید.

HostGator پیشنهادات میزبانی خود را در سه گزینه طرح تقسیم می کند: هاچلینگ ، کودک و تجارت. دو نفر اول از طلسم خزندگان آنها الهام گرفته شده است و به مشتریان کوچک یا وب سایتهای شخصی اختصاص داده شده اند ، در حالی که برنامه کسب و کار کاربران شرکت ها را هدف قرار داده است. در زیر قیمت های فعلی که HostGator برای مشتریان کانادایی ارائه می دهد را مشاهده کنید ، البته به خاطر داشته باشید که این نرخ ها اغلب تغییر می کنند ، به خصوص هنگامی که HostGator فروش خود را با برنامه های مختلف انجام می دهد..

برنامه های میزبانی وب Shared cPanel HostGator میزبان مشترک

فقط یک تفاوت عمده بین برنامه هاچلینگ و کودک وجود دارد ، و این تعداد دامنه مجاز برای مدیریت است. با برنامه هاچینگ ، شما فقط می توانید یک نام میزبان منفرد ، مانند .com یا .net را به محیط میزبان خود پیوند دهید. با به روزرسانی در برنامه Baby ، HostGator به شما امکان می دهد محیط ابر خود را پیکربندی کنید تا با تعداد نامحدودی دامنه کار کنید. به همین دلیل ، اگر قصد دارید پروژه وب خود را در چندین سایت و دامنه مختلف گسترش دهید ، افزایش هزینه طرح کودک ارزشمند است.

با کمال تعجب ، برنامه تجاری HostGator تعداد زیادی از مزیت های مهم را شامل نمی شود. این در حالی است که شامل یک آدرس IP اختصاصی برای میزبانی پایدار و بروزرسانی خودکار به مثبت SSL ارائه شده توسط Comodo است. یک میزبان اختصاصی می تواند امنیت و کارآیی بیشتری برای پروژه وب شما فراهم کند. گزینه Business plan همچنین به شما امکان می دهد در صورت عدم استفاده از گواهی موجود ، گواهی SSL سفارشی را نصب کنید.

برای مشتریان وب کانادایی ، میزبان خدمات ارائه می دهد ارزش جامد کل برای پول. در مقایسه با سایر گزینه های میزبانی از همان کالیبر ، شما تقریباً همان خدمات را دریافت می کنید اما عملکرد بسیار سریعتری نسبت به برخی از رقبای خود دارند.

Hostgator Extra Goodies – SSL رایگان و تبلیغات صرف کنید

شرکت های میزبان وب اغلب ویژگی های اضافی یا پشتیبانی زبان را به عنوان روشی برای شیرین کردن معامله به وجود می آورند. HostGator فرقی ندارد. در زیر برای برخی از نمونه هایی از پیشنهادات اضافه شده بسته آنها را در زیر مشاهده می کنید.

مقایسه میزبانی مشترک مشاهده قیمت برنامه ها HostGator

توجه به این نکته مهم است که هم اکنون تمام برنامه های HostGator شامل یک گواهینامه اساسی SSL هستند که به شما امکان می دهد تمام انتقال ها را بین وب سایت میزبان و مرورگرهای کاربر نهایی خود رمزگذاری کنید. مطمئن نیستید که SSL چگونه کار می کند. برای یادگیری اصول اولیه این مقاله را بخوانید.

تمام برنامه های HostGator نیز با اعتبار 100 دلاری همراه هستند برای Google Adwords و تبلیغات بینگ. با این اعتبار ، می توانید کمپین های تبلیغاتی را در هر دو سیستم عامل تنظیم کرده و سپس از عملکرد وب سایت شخصی خود کسب درآمد کنید.

HostGator راه اندازی یک وب سایت را با استفاده از هر زبان برنامه نویسی که شما ترجیح می دهید آسان می کند. این پلتفرم در میان دیگران از پایتون ، PHP و Perl نیز پشتیبانی می کند.

HostGator همچنین میزبان ایمیل را برای همه مشتریان فراهم می کند ، این امکان را می دهد تا صندوق های پستی مختلف را برای استفاده در دامنه وب سایت خود تنظیم کنید. این شامل پشتیبانی از پروتکل های ایمیل IMAP و POP3 است. اگر قصد دارید کمپین های بازاریابی ایمیل را از طریق پروژه وب جدید خود انجام دهید ، پشتیبانی از میزبانی ایمیل بسیار مهم است.

امتیاز سرویس دهی خدمات HostGator 8/10

شاید دوست داشته باشید وقتی وب سایت خود را در اینترنت مستقیم میزبانی کنید ، به هیچ وجه با وب سایت خود اشتباه پیش نمی رود ، اما این طور نیست. شما همیشه باید قبل از انتخاب از کدام بستر مورد استفاده ، اعتبار و پیشنهادهای مشتری پشتیبانی مشتری را در نظر بگیرید.

پشتیبانی چت میزبانHostGator پشتیبانی همه روزه ، روزمره و کل سال را به شما ارائه می دهد, صرف نظر از نوع برنامه قیمت گذاری که برای آن ثبت نام کرده اید. می توانید از طریق ایمیل ، تلفن یا یک سیستم چت زنده با کارمندان پشتیبانی آنها تماس بگیرید.

براساس تجربه HostingCanada ، ما دریافتیم که پشتیبانی فنی HostGator بسیار مفید و در ارتباط با آن است. اما باید توجه داشته باشید که وب سایت آنها 99٪ به موقع را تضمین می کند ، که با نتایج آزمایش خود ما مطابقت ندارد.

می خواهم خاطرنشان کنم که اگر تازه کار خود را شروع کرده اید از داشتن پشتیبانی با کیفیت بسیار مهم هستید. نه تنها این مسئله باعث می شود که احساس مشکل در مسائل فنی را برای شما به وجود آورد بلکه در نتیجه پس انداز پول در حال دریافت کمک های خارجی نیز صرفه جویی خواهید کرد. تعجب خواهید کرد که چند درخواست برای کارکنان پشتیبانی آنها می توانید انجام دهید. ��

آیا ما Gator را توصیه می کنیم؟?

ما کاملا انجام می دهیم. HostGator مانند Ford Focus از جهان میزبان آنلاین است. خیالی و خیالی نیست ، خیلی سریع یا خیلی کند نیست. در عوض با عملکرد عالی در وسط قرار دارد در مقایسه با قیمت ، پشتیبانی با کیفیت و میزبان سایر ویژگی های اضافی.
ما همچنین در گذشته چندین سایت خودمان را با استفاده از HostGator میزبان کرده ایم و نتایج بسیار خوبی داشتیم. همانطور که از معیارهای موجود در ردیابی مستقیم ما مشاهده می کنید ، HostGator ثابت کرده است که قابلیت اطمینان بسیار خوبی دارد و سرعت اتصال سریع تری دارد.

 • HostGator همچنین قیمتهای مقرون به صرفه را با ردههای مختلف برنامه خود ارائه می دهد ، که با سایر شرکتهای بزرگ میزبانی قابل مقایسه است. نکته مهم ، HostGator نیز بدون در نظر گرفتن برنامه آنها دارای یک گواهی اولیه SSL رایگان برای همه مشتریان است.
 • آرم میزبان

قراردادها با ارائه دهندگان میزبانی وب غالباً می توانند برای مدت زمان زیادی از ماهها یا حتی سالها بسته شوند. اگر وب سایت شما در حال حاضر در جای دیگری میزبانی شده است ، باید بدانید که چه نوع تعهدی را برای آن ثبت نام کرده اید و چه گزینه های انتقال در دسترس است. با HostGator ، شما می توانید یک پروژه وب موجود را با حداقل وقفه در پلت فرم خود حرکت دهید. سپس می توانید پیش بروید و از بهترین تجربه میزبانی روی ابر لذت ببرید.

خلاصه آن

HostGator یک رقیب قوی در صنعت میزبانی وب است و باعث می شود Cloud برای مشتریان کانادایی مقرون به صرفه باشد و تعداد خوبی از ویژگی های اضافه شده را ارائه دهد.

شما همچنین می توانید مانند:

 • بهترین میزبانی وب
 • بهترین سازنده وب سایت

منابع و اعتبارات تصویر:

 • VisualModo.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map