بهترین ثبت دامنه ها در کانادا (2019)

اگر وب سایت دارید یا به فکر ایجاد وب سایت هستید ، به یک نام دامنه احتیاج دارید. نام دامنه از طریق ثبت دامنه خریداری می شود ، که به اندازه کافی ساده به نظر می رسد – تا زمانی که متوجه شوید چه تعداد گزینه در آنجا وجود دارد.


قبل از اینكه به این موضوع بپردازیم ، فقط می خواهم نكته را روشن كنم كه اغلب باعث سردرگمی افراد می شود. ثبت دامنه همان مورد میزبانی نیست. من نمی توانم بیرون بروم و 1000 دامنه ثبت نام کنم به این معنی نیست که شما قادر خواهید بود به صورت آنلاین آنها را ببینید.

این گفته است ، اگر به دنبال خرید دامنه هستید ، احتمالاً در یکی از این سه گروه قرار دارید:

 1. “فقط به دنبال” برای یک دامنه – > Namecheap جواب شماست.
 2. به دنبال دامنه و هاستینگ – > Bluehost به شما هردو (به ارزان).
 3. در جستجوی دامنه خارجی و میزبانی  -> GoDaddy آنچه شما نیاز دارید.

امیدوارم که کمک کند اکنون ، بیایید به بهترین موارد بقیه نگاهی بیندازیم …

بهترین گزینه های ثبت دامنه

در زیر ، انتخاب های ما برای بهترین ثبت نام دامنه را درج کرده ایم. علاوه بر این ، بسیاری از این شرکت ها خدمات و انواع پشتیبانی دیگری را ارائه می دهند. قیمت ها متفاوت است ، همانطور که در برنامه های مختلف هر شرکت قرار دارد.

برخی از بهترین ثبت کنندگان دامنه امروز در خارج از کشور عبارتند از:

1. Bluehost.com – خوب برای دامنه ها ، عالی برای میزبانی بیش از حد

Bluehost از سال 2003 شروع به کار کرده و میزبان بیش از دو میلیون وب سایت است. وردپرس Bluehost را به عنوان میزبان وب انتخابی خود پیشنهاد می کند. این در ابتدا یک شرکت میزبان است ، اما محصولات و خدمات دیگری را ارائه می دهد.

Bluehost یکی دیگر از گزینه های عالی برای ثبت دامنه ، هاستینگ و هر مسئله ای است که پیش می آید. با استفاده از Bluehost می توانید اعتبار و میزان کمک آنلاین را پرداخت کنید. 

صاحبان سایت که در Bluehost مشغول به کار هستند از یک بسته میزبانی رایگان با هر دامنه لذت می برند و می توانید از بین میزبانی مشترک ، WordPress ، VPS ، اختصاصی یا نمایندگی فروش انتخاب کنید..

یک بسته کامل که شامل میزبانی ، امنیت و یک نام دامنه درست زیر 24 دلار در سال است.

2. Namecheap.com – بهترین استفاده برای دامنه ها ، برای میزبانی چندان عالی نیست (حفاظت از حریم خصوصی رایگان)

صاحبان وب سایت های Namecheap بر بودجه متمرکز شده اند ، اما آنها همچنین تعدادی سرویس با نام دامنه ارائه می دهند. این شرکت در سال 2000 آغاز شد و امروز بیش از هفت میلیون دامنه را مدیریت می کند. Lifehacker.com آنها را به عنوان بهترین ثبت نام دامنه سال 2010 معرفی کرد.

اگر ثبت دامنه ارزان و ارزان همان چیزی است که می خواهید ، Namecheap برای شما مناسب است. آنها بهترین ساختار پشتیبانی و قیمت را به پایین دارند. تنها مسئله ای که پیدا کردیم این است که سرورهای آنها نمی توانند در یک سطح با هم رقابت کنند. 

Namecheap انتقال ، گواهینامه SSL ، ایمیل ، ادغام برنامه و هاستینگ وب را ارائه می دهد. آنها همچنین از طریق چت زنده یا از طریق سیستم بلیط الکترونیکی پشتیبانی مشتری را ارائه می دهند. همه اینها با برچسب قیمتی کمتر از 9 دلار در سال ارائه می شود.

همچنین می توانید برای محافظت از حریم خصوصی که برای سال اول رایگان است و پس از آن سالانه کمتر از 3 دلار انتخاب کنید ، انتخاب کنید.

3. GoDaddy.com – بیشترین انتخاب دامنه ، میزبانی زیبا و اندکی گران قیمت

احتمالاً مشهورترین ثبت کننده دامنه ، GoDaddy یک نام خانوادگی است ، اگرچه بسیاری از افراد ممکن است دقیقاً آنچه را ارائه می دهند نفهمند..

اگر به دنبال یک فرآیند پیمایش یکپارچه و آسان برای ثبت دامنه جدید و همچنین میزبانی از آن نسبت به GoDaddy هستید ، یک انتخاب عالی است. 

GoDaddy از سال 1997 حدود است ، بنابراین آنها یکی از گزینه های با تجربه در لیست ما هستند. بیش از 17 میلیون GoDaddy را برای وب سایت های خود انتخاب کرده اند و آنها را به بزرگترین ثبت کننده نام دامنه در جهان تبدیل کرده اند.

GoDaddy ثبت نام دامنه ها ، انتقال دامنه ها ، گزینه های ایمیل حرفه ای ، میزبانی وب ، امنیت و انواع ابزارهای بازاریابی را برای وب سایت تجاری شما ارائه می دهد. تیم پشتیبانی مشتری آنها کمک جهانی ارائه می دهند و 24 ساعت شبانه روز ، هفت روز در هفته از طریق تلفن در دسترس هستند یا می توانید از طریق چت زنده با کسی صحبت کنید.

قیمت های GoDaddy برای سال اول از $ 0.99 شروع می شود و پس از آن برای دامنه های .com در هر سال به 14.99 دلار افزایش می یابد. دامنه های دیگر از جمله .net ، .tech و .co اندکی گران تر هستند. سایر خدمات از جمله حفاظت از حریم خصوصی با هزینه اسمی در دسترس است.

بررسی کامل GoDaddy ما را در اینجا بخوانید. 

4. Domain.com – همه چیز خوب ، هنوز هم گران است

Domain.com ، همانطور که از نام آن پیداست ، در تهیه نام دامنه تخصص دارد. از سال 2000 ، آنها نام دامنه ، برنامه هاستینگ ، ایمیل ، میزبانی VPS ، گواهینامه های SSL ، بازاریابی آنلاین و طراحی وب را ارائه داده اند. آنها در اصل برای کسانی که می خواهند وب سایت راه اندازی کنند ، یک فروشگاه یک فروشگاه هستند.

صاحبان سایت می توانند بین میزبانی VPS ، میزبانی وردپرس یا برنامه هاست مشترک استفاده کنند. همه آنها دارای یک یا چند نام دامنه رایگان و همچنین گواهی SSL ، فضای نامحدود در دیسک و ابزارهای مختلف بازاریابی و راه حل های تجارت الکترونیکی هستند..

خرید دامنه با Domain.com با قیمت حداقل 10 دلار در سال برای وب سایتهای .com یا .net afford مقرون به صرفه است و همراه با پشتیبانی 24/7 تلفنی و دسترسی به یک بخش پرسش و پاسخ.

5. Name.com – گزینه کیفیت دیگر

Name.com از سال 2003 شروع به کار کرده است و دو میلیون دامنه را کنترل می کند. با Name.com ، انتقال دامنه ، گواهینامه SSL ، ادغام برنامه ، سازنده ، ایمیل و چندین گزینه مختلف میزبانی دریافت می کنید.

دامنه های رایگان با خرید یک برنامه میزبانی می آیند. شما می توانید یکی از برنامه های اصلی وب سایت با نام Startup Hosting Plan یا برنامه جامع تر نام سازنده را انتخاب کنید که از 25 سایت پشتیبانی می کند. بسته باورنکردنی تعداد نامحدودی از سایت ها را ارائه می دهد.

آنها آنچه را که به عنوان “دانش دانش شناخته شده” شناخته می شود و همچنین فرم تماس با شما امکان ارائه بلیط برای کمک را ارائه می دهند. همچنین می توانید هر روز بین ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر MST یا پشتیبانی تلفنی از ساعت 8 صبح تا 6 عصر به پشتیبانی چت دسترسی داشته باشید.

قیمت گذاری در حدود 10 دلار در سال برای یک سایت .com تا 110 دلار در سال برای یک سایت .host است. محافظت از حریم خصوصی با هزینه 5 دلار در سال در دسترس است ، اما گزینه ای برای همه پسوندهای دامنه نیست.

6. HostGator.com – میزبان بزرگ ، میانگین ثبت دامنه

HostGator از سال 2002 شروع شده و گزینه دیگری است که به طور گسترده تبلیغ شده است. این شرکت بر بیش از نه میلیون دامنه نظارت دارد و در درجه اول ارائه دهنده میزبانی وب است.

می توانید بین وب ، ابر ، وردپرس ، VPS ، نمایندگی فروش ، اختصاصی ، برنامه یا میزبانی ویندوز را انتخاب کنید. HostGator به دلیل سرعت و بارگیری به خصوص ، برای افرادی که از برنامه Cloud Hosting WordPress استفاده می کنند ، شناخته شده است. آنها همچنین پشتیبانی از چت زنده و ایمیل را برای پشتیبانی از مشتری و همچنین دسترسی به آموزش های ویدیویی و انجمن ها فراهم می کنند.

هزینه وب سایت .com در هر سال 12،95 دلار است که حداقل یک دامنه در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید از چندین طرح مختلف ، از جمله برنامه Business Cloud ، برنامه Baby Cloud و طرح Hatchling Cloud استفاده کنید. مشتریان موجود HostGator فقط با 2.99 دلار در سال می توانند یک سایت .com دریافت کنند. محافظت از حریم خصوصی با 14.95 دلار در هر سال دیگر در دسترس است.

7. 1&1

1&1 جانباز ترین در این دسته است و بیش از 30 سال است که در آن وجود دارد. آنها هنوز هم یکی از گزینه های ثابت هستند. بیش از 7000 کارمند در سراسر جهان برای این شرکت مستقر در آلمان مستقر هستند.

با 1&1 ، می توانید انتقال دامنه ، سازنده وب سایت ، هاستینگ وب ، سازنده فروشگاه آنلاین ، میزبانی وردپرس ، میزبانی VPS ، گواهینامه های SSL ، میزبانی ابری مدیریت شده ، مدیریت ایمیل تجارت ، حساب های ایمیل تجاری و موارد دیگر را دریافت کنید. آنها همچنین انواع ایمیل و ابزار بازاریابی آنلاین را ارائه می دهند.

پشتیبانی مشتری از طریق تلفن ، چت زنده ، ایمیل یا رسانه های اجتماعی بطور ساعتی در دسترس است.

آنها همچنین یکی از با ارزش ترین گزینه های ثبت دامنه با قیمت میزبانی وب هستند که برای سایتهای .com با کمتر از 1 دلار در سال شروع می شود. یک سایت .biz کمتر از 15 دلار در سال هزینه خواهد داشت. آنها همچنین حفاظت از حریم خصوصی را به صورت رایگان برای دامنه های ثبت نام خصوصی ارائه می دهند.

8. Register.com

برای بیش از 20 سال ، Register.com انتقال برای دامنه ها ، وب سایت و ایجاد سایت تجارت الکترونیکی ، گزینه های میزبانی و SSL ، خدمات ایمیل و چندین ابزار مختلف بازاریابی آنلاین را ارائه داده است. آنها با بیش از 2.5 میلیون دامنه کار می کنند. این شرکت همچنین به شما امکان دسترسی به انواع ابزارهای مفید بازاریابی از جمله SEO ، PPC ، Facebook Boost و موارد دیگر را می دهد.

پشتیبانی مشتری از ساعت 9 الی 5 بعدازظهر دوشنبه تا جمعه و شنبه ها و یکشنبه ها از 9 صبح تا 10 شب از طریق تلفن یا ایمیل امکان پذیر است..

آنها یکی از مقرون به صرفه ترین گزینه های میزبانی با 5 دلار در ماه برای یک وب سایت هستند. قیمت سایتهای .com ، .net ، .org ، .biz ، .info و .us یکسان است. محافظت از حریم خصوصی با 11 دلار در سال دیگر در دسترس است.

9. میزبانی وب InMotion – میزبانی عالی و ثبت دامنه

این شرکت از سال 2001 به بهره برداری رسیده است و هر آنچه را که می خواهید در یک شرکت میزبانی وب ارائه دهید. شما سرورهای سریعتر و بالاتر از زمان متوسط ​​، و همچنین دسترسی به هاستینگ ، VPS ، نمایندگی فروش و وردپرس را دریافت می کنید. همچنین می توانید به خدمات طراحی وب و راه حل های میزبانی سازمانی دسترسی پیدا کنید. برخی از برنامه ها با یک دامنه رایگان ارائه می شوند.

خدمات مشتری از طریق چت زنده ، تلفن ، اسکایپ یا ایمیل 24/7 در دسترس است.

هزینه دامنه .com ، .net ، .org ، .info یا .us فقط زیر 15 دلار در سال است. محافظت از حریم خصوصی با 10 دلار در سال دیگر در دسترس است.

InMotion همچنین ضمانت برگشت پول 90 روزه را ارائه می دهد ، که به شما امکان می دهد خدمات آنها را بدون ریسک امتحان کنید و اگر فهمیدید که آنها برای شما نیستند به شرکت دیگری تغییر دهید..

10. دامنه.Google

Domains.Google از سال 2015 حدود سال گذشته است اما هنوز در مرحله بتا است.

دامنه ها با ثبت نام شخصی رایگان ، ایمیل سفارشی با G Suite ، ادغام آسان با محبوب ترین سازندگان وب سایت ، زیر دامنه های سفارشی ، انتهای نام دامنه جدید ، ارسال ایمیل و ابزارهای مدیریت ساده همراه هستند..

خدمات مشتری توسط تیم پشتیبانی ایالات متحده Google Domains به صورت 24 ساعته و هر روز هفته از طریق ایمیل ، تلفن یا گفتگوی زنده ارائه می شود.

Google یک وب سایت .com را با 12 دلار در سال ارائه می دهد که می تواند به صورت خودکار تمدید شود. دامنه ها را می توان تا 10 سال نیز خریداری کرد ، بنابراین نیازی به تجدید سالانه نیست. محافظت از حریم خصوصی بدون پرداخت هزینه اضافی در دسترس است ، تا زمانی که سایت واجد شرایط ثبت نام خصوصی باشد.

نام دامنه چیست?

اگر می خواهید یک وب سایت فعالیت کنید ، باید نام دامنه را انتخاب کنید. آنها دروازه ورود به اینترنت محسوب می شوند و بدون آنها ، ما نیاز داریم که با وارد کردن آدرس های IP طولانی و به یاد بیاورید ، همیشه به اینترنت برویم. به یاد آوردن بسیاری از آدرس های وب به طور مناسب ، به اندازه کافی سخت است?

مثال نام دامنه

بنابراین ، داشتن ایده برای وبلاگ یا وب سایت کافی نیست – شما به یک نام دامنه با یادآوری آسان نیاز دارید تا افراد بتوانند شما را پیدا کنند. برای به دست آوردن دامنه های سطح بالا (TLDs) ، باید با یک ثبت نام دامنه کار کنید. این شرکت ها نام دامنه را مدیریت می کنند و به شما امکان می دهند بسیاری از کارهایی را که باید انجام دهید با وب سایت خود انجام دهید.

هر ثبت دامنه متفاوت است ، اگرچه بسیاری از آنها هنگام ثبت دامنه ، مانند دامنه رایگان اولیه ، ایجاد وب سایت ، حفظ حریم خصوصی دامنه یا تأیید هویت دو عاملی ، برخی از ویژگیهای اصلی مشابه را ارائه می دهند. هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند ، بنابراین دانستن آنچه شما نیاز دارید می توانید انتخاب صحیح را برای شما راحت تر پیدا کنید تا TLD های مناسب را برای نیازهای خود پیدا کنید.

انتخاب بهترین ثبت دامنه

یافتن بهترین ثبت دامنه و خدمات میزبانی وب سایت شما می تواند مشکل باشد ، اما درک چند نکته مهم می تواند روند کار را آسان تر کند. در مرحله اول ، شما باید برای سایت خود اهدافی داشته باشید ، بودجه تعیین کنید و بدانید که برای کار با سایت خود نیاز دارید. ارزیابی این عوامل به شما کمک می کند تا لیست ثبت کنندگان دامنه بالقوه را پایین بیاورید و بر اساس شرایط خود بهترین تصمیم را بگیرید.

وکتور لیستما امروز لیستی از محبوب ترین ثبت کنندگان نام دامنه موجود را گردآوری کرده ایم. آنها همه چیز را از ثبت نام اولیه گرفته تا بسته های جامع ارائه می دهند که به شما امکان می دهد وب سایت شخصی شخصی ، تجاری یا تجارت الکترونیکی خود را به طور کامل کار کنید.

قیمت ها برای TLDs بسیار متفاوت است ، بنابراین مهم است که قبل از تصمیم گیری ، بودجه در نظر داشته باشید. در نگاه اول ، ثبت دامنه ممکن است کمی ارزان به نظر برسد (برخی از آن حتی پایین تر از 99 دلار در سال) اما وقتی ویژگی های مختلفی را در نظر می گیرید ، باید اهداف خود را تحقق بخشید ، ارزان ترین گزینه ممکن است در این راه باقی نماند. درازمدت.

در نظر گرفتن خدمات مشتری نیز مهم است. همه گزینه های موجود در لیست ما نوعی خدمات به مشتری ارائه می دهند ، اما برخی از آنها برنامه های جامع تری نسبت به سایرین دارند. اگر مشغول تجارت سنتی یا تجارت الکترونیکی هستید ، ضروری است که شما به بهترین پشتیبانی ممکن دسترسی داشته باشید. رفع مشکلات با سایت شما در سریعترین زمان ممکن مانع از دست رفتن درآمد و بدون دسترسی به خدمات مشتری آسان می شود.

همچنین می خواهید در مورد توانایی کلی ثبت دامنه در فراهم کردن میزبانی مناسب و حفظ وب سایت خود به صورت مناسب و بازدیدکننده و بازدیدکنندگان فکر کنید. این بدان معناست که شما می خواهید با شرکتی همکاری کنید که بار سریع و کمترین زمان ممکن را برای شما فراهم کند. همه شرکت های موجود در لیست ما حداقل بار کافی و زمان به روز را ارائه می دهند ، اما این مسئله در شرکت به شرکت دیگر متفاوت است ، بنابراین تحقیقات خود را قبل از نهایی کردن انتخاب خود انجام دهید.

نحوه کار وب سایت

در برخی موارد ، امنیت نیز نگران کننده است. اگرچه همه نمی خواهند از اطلاعات هویت و اطلاعات تماس خود محافظت کنند ، در صورت انجام این کار ، می خواهید مطمئن شوید که ثبت دامنه و شرکت میزبان شما از حفظ حریم خصوصی ارائه می دهد. تمام گزینه های موجود در لیست ما در صورت امکان دسترسی به محافظت از حریم خصوصی را ارائه می دهد ، اگرچه برخی از آنها هزینه دریافت می کنند در حالی که برخی دیگر این کار را نمی کنند. هزینه پرداخت هزینه حفظ حریم خصوصی را نسبت به سایر ویژگیهای موجود وزن دهید تا مشخص شود که آیا ارزش حفاظت از حریم خصوصی را دارد یا نه.

سرانجام ، شما می خواهید با شرکتی که تأسیس شده است همکاری کنید ، بنابراین ما اطلاعاتی را در مورد مدت زمان انجام هر یک از این ثبت کنندگان دامنه انجام می دهیم. قدیمی ترین شرکت ممکن است بهترین گزینه برای شما نباشد ، اما نسبت به شرکت هایی که به نظر می رسد “پرواز شبانه” هستند یا به تازگی راه اندازی شده اند ، تردید می کنید. برای داوری آنها به یک سابقه کار نیاز دارید.

انتخاب نهایی شما

ایجاد و راه اندازی وب سایت آسان تر از همیشه است. این به ویژه هنگامی که از سازنده وب سایت یا سیستم مدیریت محتوا (CMS) استفاده می کنید صحیح است..

این روند با ثبت نام دامنه در یکی از دامنه های سطح بالا و دستیابی به پس زمینه فرایند قبل از راه اندازی سایت آغاز می شود.

اطلاعات فوق می تواند به شما كمك كند تا انتخاب های خود را كمتر كنید و بر اساس نیاز خود بهترین انتخاب را انجام دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map