HostPapa Review 2020 (+ تخفیف)

وقتی اولین بار از HostPapa شنیدم ، در واقع کمی گرسنه شدم …


من به عنوان اولین پیتزا نمی خورم به عنوان زمانی که من یک بچه تازه وارد مک گیل بودم که برای فینال بازی می کردم. با این وجود ، نام HostPapa تصاویری از یک غذای عمیق و پورفونی پورفونی گرم و پنیر را که بیرون از فر قرار دارد ، ترکیب کرد. Mmm …

همانطور که اتفاق می افتد ، HostPapa یک شرکت میزبان است – یک زنجیره پیتزا نیست. اما ، درست مثل بهترین شرکت های پیتزا روز من ، آنها واقعاً تحویل می دهند.

در این بررسی HostPapa ، من می خواهم به تجزیه و تحلیل بپرسم که چرا این شرکت نسبتاً جدید به انتخاب فاضلاب شماره یک ما در فضای میزبان کانادا تبدیل شده است.

(اشاره: این امر از جمله عوامل دیگر با خدمات به مشتریان ستاره ای آنها ارتباط دارد.)

HostPapa از سال 2006 شروع به کار کرد و از آن زمان به سرعت رشد کرده اند. امروز ، آنها میزبان بیش از 500000 وب سایت در سراسر جهان هستند.

بیایید ببینیم که چگونه آنها را با سایر شرکت های میزبان اندازه گیری می کنیم ، به قیمت ها ، پشتیبانی ، سرعت و به روز آنها نگاه می کنیم.

آماده؟ بیایید وارد شوید.

TLDR؛

HostPapa به راحتی میزبان وب مورد علاقه ماست – و فقط به این دلیل نیست که آنها یک شرکت کانادایی هستند.

شما سرعتی بیشتر از اکثر سایر خدمات میزبانی در دسترس خواهید دید زیرا سرورهای HostPapa در کانادا قرار دارند.

از آنجا که HostPapa به اندازه ما عاشق کانادا است ، آنها تخفیف های بزرگی را به همه خوانندگان ما ارائه می دهند. تقریبا نیمی از قیمت بسته های میزبان معمولی و به روزرسانی های رایگان آنها که در غیر این صورت کمی گران هستند. تخفیفی که آنها ارائه می دهند باعث می شود انتخابی عالی مانند HostPapa به عنوان برخی از ارزان ترین برنامه ها ارزان باشد. .

با تشکر از تخفیف میزبان خوانندگان کانادا که می توانند لذت ببرند 65٪ تخفیف از قیمت گذاری منظم + ثبت دامنه رایگان.

فراتر از آن ، HostPapa به همراه تعداد کمی از ویژگی های اضافی ، پشتیبانی شگفت انگیز مشتری و امنیت خارق العاده را ارائه می دهد.

علوم سخت – چگونگی مقایسه HostPapa

اینجا برویم ، ناراحت شوید وقت آن است که با HostPapa به ریاضیات میزبانی وب بپردازیم.

تمام آزمایشات ما در کانادا اجرا شد تا به یک ترکیب دقیق از نتایج در سراسر کشور کمک کنیم. برای شروع کار ، نتایج زیر را از چهار مکان آزمایش ما بررسی کنید.

 • مونترال
  • Uptime – 99.87٪
  • متوسط ​​بار – 687 ms
 • تورنتو
  • Uptime – 99.93٪
  • متوسط ​​بار – 650 ms
 • ونکوور
  • Uptime – 99.90٪
  • متوسط ​​بار – 682 ms
 • وینیپگ
  • Uptime – 99.89٪
  • متوسط ​​بار – 705 ms

uptime vs downtimeبنابراین ، این اعداد در واقع به چه معنی هستند?

خوب ، اول درک اصطلاحات مهم است. هنگامی که ما در مورد زمان اجرا در HostingCanada.org صحبت می کنیم ، به یک اشاره دارد اندازه گیری خدمات ارائه دهنده میزبان چقدر ثابت است. این آمار به صورت درصدی ارائه شده است تا زمان کلی ارائه دهنده هاست را بصورت آنلاین و عملکرد عادی نشان دهد.

به عنوان مثال ، HostPapa با 99.93٪ به موقع از مکانهای آزمایش مونترال انجام داده است. این بدان معناست که در کلیه داده هایی که در آزمایش خود جمع آوری کرده ایم ، خدمات HostPapa تنها برای 0.07 درصد از زمان برای کاربران مونترال قادر نبودند. ریاضی به سختی برابر است 5 ساعت از خرابی در طول یک سال – تقریبا هیچ چیز.

هنگام سنجش عملکرد به موقع ، حتی کسری از درصد می تواند تفاوت قابل توجهی در دسترس بودن وب سایت شما ایجاد کند. ما معیارهای به موقع بیش از 98٪ را قوی می دانیم ، هر چیزی که پایین تر از این باشد ، ضعیف نیست.

HostPapa با 99.9٪ + Uptimes

بهترین شرکت های میزبانی وب 99٪ به وقت خود را تضمین می کنند یا در صورت برآورده نشدن این انتظار برخی از پرداختهای شما را به شما بازپرداخت می کنند. HostPapa یکی از آن شرکت هایی است که چنین تضمینی را ارائه می دهد.

اکنون در تعویض چرخ دنده ها به بار بار, تمرکز ما از دسترسی کلی به اندازه گیری سرعت واقعی تغییر می کند. اعداد گردآوری شده توسط هاستینگ کانادا به طور متوسط ​​طی ماه ها آزمایش با پلتفرم HostPapa با مرورگرهای مختلف مانند Google Chrome ، Mozilla Firefox و Microsoft Internet Explorer انجام می شود. زمانهای ارائه شده در بالا با میلی ثانیه اندازه گیری می شوند و طول یک درخواست و پاسخ کامل به یک سرور وب ابری را پوشش می دهند.

به خاطر داشته باشید که ممکن است کاربران نهایی وب سایت شما به دلیل عوامل مختلفی از جمله سرعت شبکه محلی ، رفتار مرورگر و ترافیک سرور ، در زمان پاسخ برخی از تغییرات را به نظر برسند. به طور کلی ، سرعت زمان بارگذاری HostPapa انجام شده است خیلی بالاتر از حد متوسط در مقایسه با سایر ارائه دهندگان رایج موجود در کانادا.

بارهایی را بارگیری کنید که به طور متوسط ​​2000 میلی ثانیه یا کمتر از آن با کارایی بالا در نظر گرفته شود ، زیرا این بدان معنی است که کاربر نهایی هنگام بارگیری صفحه وب با تأخیر بسیار کمی روبرو خواهد شد. میزبان ارائه دهندگان با زمان واکنش آهسته تر برای استفاده خطرناک هستند. خوانندگان و مشتریان شما ممکن است با تأخیر اذیت شوند و به جای آن مرور سایتهای دیگر را انتخاب کنند.

از آنجا که HostPapa دارای مراکز داده در سراسر کانادا است ، سرعت وب سایت در همه برنامه های میزبانی برای کانادایی ها بسیار عالی است اما عملکرد بالا میزبان وب فقط به دلیل موقعیت مکانی نیست. HostPapa SDD را روی تمام سرورها اجرا می کند و از CPU مقیاس پذیر Intel استفاده می کند که باعث کاهش آدرس های حافظه می شود که پردازنده نیاز به انجام آن دارد.

قیمت گذاری HostPapa در مقایسه

قیمت گذاری hostpapa توضیح دادبه طور کلی ، هزینه های محاسبات ابری در سالهای اخیر کاهش یافته است. این نتیجه اشباع بازار است که بسیاری از ارائه دهندگان میزبان مختلف ، خدمات مشابهی را ارائه می دهند.

با این وجود ، هنگام راه اندازی یک وب سایت جدید ، توجه به مسائل مالی بسیار مهم است. شما باید جزئیات مربوط به آنچه ارائه دهنده را برای شما شارژ می کند را در نظر بگیرید و در کنار سابقه عملکرد این شرکت از نظر سرعت و قابلیت اطمینان آنالیز کنید..

HostPapa مخصوص مشتریان مشاغل کوچک است ، اما بسته به سطح منابعی که قصد استفاده از آنها را دارید ، پیشنهادات خود را به سه طرح تقسیم می کنند. ارزانترین گزینه آنها طرح استارت است ، اما با تخفیفی که HostPapa میزبان خوانندگان کانادا را فراهم کرده است ، برنامه تجارت در واقع است ارزان تر از طرح شروع.

اینجا را کلیک کنید تا قیمت تخفیف میزبان پاپ را ببینید.

برنامه تجاری برای شرکتهای کوچک است که ممکن است نیاز به اداره چندین وب سایت یا دامنه با یک حساب واحد داشته باشند. مشتریان همچنین می توانند با هزینه ماهانه اضافی به بسته نرم افزار Business Pro ارتقا دهند. هزینه های برنامه تجاری HostPapa با تخفیف میزبان کانادا در زیر آورده شده است.

در میزبانی کانادا, ما HostPapa را به عنوان ارزش بسیار خوبی برای پول خود مشاهده می کنیم. اگر به هر دلیلی ، شما از HostPapa راضی نیستید ، این شرکت با ضمانت 30 روزه برگرداندن پول خود به شما بازپرداخت می کند.

امنیت

یکی دیگر از حوزه های امنیتی HostPapa عالی است. برنامه های اساسی دارای ویژگی های امنیتی پیشرفته ای است که باید در جای دیگری هزینه بیشتری بپردازید.

هیچ کس نمی خواهد وب سایت آنها هک شده یا مورد حمله قرار بگیرد. این منجر به از دست دادن خوانندگان یا مشتریان و همچنین ناامیدی های زیادی می شود.

HostPapa مجهز به محافظت در برابر ضد هرزنامه ، فایروال سرور ، نظارت مداوم و تشخیص نفوذ است.

اگر می خواهید یک قدم جلوتر بروید ، برنامه کسب و کار حرفه ای با حفاظت از حریم خصوصی دامنه ، یک آدرس IP اختصاصی و پشتیبان گیری خودکار از وب سایت همراه است.

هنگام استفاده از WordPress یا CMS متفاوت ، امنیت یک نگرانی بزرگ است. افزونه های زیادی برای استفاده برای امنیت در سیستم عامل ها وجود دارد اما در پایان روز ، داشتن لایه های امنیتی اضافی از سرویس میزبانی خود بسیار آسان است..

موارد خوب اضافی (دامنه رایگان ، SSL ، جلسه یک به یک ، سازنده سایت رایگان

HostPapa ویژگی های فوق العاده فوق العاده ای را ارائه می دهد.

ما به ویژگیهای اساسی آنها ، ویژگیهای پیشرفته و لوازم جانبی آنها حفر کردیم تا به شما کمک کنیم درک کنید که در واقع برای چه چیزی پرداخت می کنید و افزودنیهای اضافی با بسته های HostPapa گنجانده شده است..

برنامه های Starter ، Business و Business Pro از HostPapa شامل همه پشتیبانی اساسی SSL با استفاده از گواهی رمزگذاری رمزنامه.

HostPapa همچنین شامل ثبت نام دامنه رایگان است. می توانید یک نام دامنه جدید را از طریق HostPapa ، مانند یک آدرس .com یا .net جستجو کنید و یک سال رایگان را با دامنه انتخابی خود دریافت کنید. اگر قبلاً یکی از آنها را داشته باشید ، HostPapa آن را به صورت رایگان به هاست جدید شما متصل خواهد کرد.

اگر در طراحی وب سایت ها کاملاً جدید هستید ، خوب است که بدانید HostPapa یک ابزار ساختمانی ارائه می دهد به شما امکان می دهد عناصر را بکشید و رها کنید تا یک صفحه وب پویا ایجاد شود. با برنامه های Starter و Business ، به ساختمان وب سایت آنها دسترسی محدود می شوید ، در حالی که گزینه Business Pro ویژگی ها و عملکردهای بیشتری را ارائه می دهد..

توجه به این نکته مهم است که ابزار نرم افزاری ساخت وب سایت HostPapa از استفاده واقعی از وردپرس بسیار ناچیز است. انتظار می رود که هیچ سرویس هاست سازنده وب سایت قابل توجهی نداشته باشد. سازنده میزبان Papa برای صفحات اصلی فرود یا طراحی ساده وب سایت کار می کند.

خدمات مشتری ، لطفا راهنمایی کنید!

هنگامی که برای نخستین بار در صفحه اصلی HostPapa مرور می کنید ، پنجره گپ کوچکی باز می شود که از شما می خواهد کمک بگیرید. آیا یک انسان واقعی در پشت آن پنجره وجود دارد?

آره.

گپ پشتیبانی hostpapaاگرچه نمایشی که به شما کمک می کند با یک عکس سهام ارائه شود ، اما اطمینان حاصل کردیم که وجود داشته است یک شخص واقعی که با ما گپ می زند. پاسخ های مختصر و مفید ، که همیشه در رابطه با سؤالی که از ما پرسیده بود ، بیش از حد کافی بود تا ما را قانع کنند.

البته ، این فقط پشتیبانی از سطح ورود است – بگذارید ببینیم HostPapa چه چیز دیگری باید ارائه دهد:

اول از همه ، آنها ارائه می دهند بزرگ کتابخانه فیلم های پشتیبانی و مقالاتی که باید به شما آموزش دهند چگونه هر مشکلی را که می توانید با آن برطرف کنید ، برطرف کنید.

اگر خیلی شلوغ هستید ، یا به راحتی نمی خواهید خود را با چنین مشکلاتی روبرو کنید ، همیشه می توانید از پشتیبانی زنده 24/7 که HostPapa ارائه می دهد استفاده کنید. این نه تنها از طریق عملکرد چت زنده بلکه در دسترس است:

 • پست الکترونیک
 • تلفن
 • منظم نامه
 • نمابر

این افراد مناسب هستند ، آنها حتی پشتیبانی فکس ارائه می دهند.

سرانجام ، مشتریان به یک ویژگی پشتیبانی جایزه دسترسی دارند – “کارشناسان Papa Squad”.

حالا این یک اسم جالب است.

با استفاده از این ، شما قادر خواهید بود با یک عضو تیم ملی به یک کنفرانس ویدیویی یا تلفنی وصل شوید. به این ترتیب ، شما می توانید تمام مشکلات خود را بلافاصله با راهنمایی حرفه ای ، کاملاً رایگان و بدون مشکل برطرف کنید.

همه این موارد را شامل می شود ، با اطمینان می توان گفت HostPapa را دارد یکی از بهترین خدمات پشتیبانی مشتری از بین همه شرکت های میزبان وب.

رویکرد تحلیلی ما

در HostingCanada.org ، اولویت ما ارائه دقیق تحلیل به ارائه دهندگان مختلف ابر به خوانندگان ما است.

چگونه ما آن را انجام دهیم?

ما یافته های خود را بر اساس مجموعه ای از معیارها و آزمون ها پایه گذاری می کنیم تا به شما در تعیین میزان عملکرد هر ارائه دهنده در فعالیت های کلیدی کمک کند. به اینجا بروید تا روند بررسی کامل و چهار مرحله ما را ببینید. ردیابی مستقیم را می توانید در اینجا مشاهده کنید.

در مورد HostPapa ، ما خدمات آنها را از سراسر کانادا ، حتی استانهایی که تلفظ آنها دشوار است ، آزمایش کرده ایم. (من به تو نگاه می کنم ، ساسکاچوان!)

(لطفا توجه داشته باشید که ما به دلیل نام تجاری و نام آنها هیچ امتیازی از HostPapa کسر نکرده ایم و این باعث می شود که شما در حال ثبت نام برای سرویس تحویل پیتزا باشید ، نه یک سرویس میزبانی وب حرفه ای.)

خلاصه آن

صنعت فن آوری از شرکت های محاسبات ابری پر شده است ، همه ادعا می کنند بالاترین سرعت ، عملکرد و خدمات به مشتریان را به شما ارائه می دهند. اما مطمئناً هر ارائه دهنده نقاط قوت و ضعف خود را دارد. اینجاست که میزبانی از کانادا مفید است.

هر یک از اعضای تیم ما بیش از نیم دهه تجربه مرور خدمات میزبانی را دارد. این متخصصان هاردکور ساعت ها از وقت خود را برای آزمایش و رتبه بندی کلیه محبوب ترین وب سایت های میزبانی در دسترس اختصاص داده اند.

ما HostPapa را در کنار سایر ارائه دهندگان میزبانی وب برتر در برابر همان مجموعه معیارها مرور کرده ایم تا بتوانیم مدعیان واقعی را از بقیه جدا کنیم. با بررسی های ما ، درک کاملی از آنچه را که باید جستجو کنید و در هنگام خرید یک میزبان وب سایت جدید ، چه چیزی را باید جستجو کنید و چه چیزهایی را باید اجتناب کنید ، دریافت خواهید کرد. و هدف ما این است که آن را ساده نگه دارید و به حقایق بچسبید.

شما می توانید به میزبانی کانادا بستگی داشته باشید تا اطلاعات مورد نیاز خود را تحویل بگیرید ، زیرا ما تا مدت ها بخشی از صنعت بوده ایم. رویکرد منحصر به فرد و محور داده های ما به ما امکان می دهد معیارهای کلیدی درباره شرکت های میزبان وب را مطالعه کنیم. هدف ما ساده است: به وب سایت شما یک خانه سریع و قابل اعتماد بدهید ، همه بدون اینکه حساب بانکی شما را خراب کند.

میزبان بهترین میزبان وب کانادا در مقایسه با سایر ارائه دهندگان میزبان در بازار کانادا است. اگر بروزرسانی و قیمت گذاری برای تجارت شما مهم است ، باید HostPapa انتخابی برای شما باشد.

سوالات متداول HostPapa

آیا به سرویس میزبانی وب نیاز دارم؟?

بله ، اگر وب سایت می خواهید انجام دهید. برای داشتن یک وب سایت به صورت زنده در اینترنت ، باید در مکانی میزبانی شود.

آیا باید وب سایت خودم را میزبانی کنم?

این بستگی دارد که آیا به دنبال میزبانی سریع برای شغل خود هستید یا به دنبال یک پروژه سرگرم کننده DIY هستید. اگر علاوه بر یادگیری میزبان وب سایت شخصی خود ، به دنبال هدف میزبانی وب سایت هستید ، استفاده از سرویس میزبانی گزینه برتر است.

چگونه می توانم وب سایت خود را به صورت رایگان میزبانی کنم?

بله ، اما با احتیاط فراوان. خدمات رایگان میزبانی بد است. امروزه گزینه های ارزان قیمت زیادی وجود دارد که خدمات بسیار خوبی را ارائه می دهند که نیازی به کشف گزینه میزبانی رایگان نیست. اگر هزینه محصول را پرداخت نکردید ، محصول می شوید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector