مرور میزبان – بهترین سرویس میزبانی با ارزش

اگر نظرات ما را در مورد میزبانی وب ارزان بخوانید ، می دانید که ما در مورد چگونگی عملکرد تخفیف میزبان میزبان جهان بسیار متعجب نیستیم.


عموماً اینگونه پیش می رود.

آنها شما را با یک پیشنهاد ارزان فریب می دهند و سپس خدمات وحشتناکی به دست می آورید. ما در حال صحبت کردن بیش از حد طولانی برای خرابی ، بد زمان و بدترین پشتیبانی برای کابل راجرز هستیم. ��

ما معمولاً میزبان های فوق العاده ارزان قیمت را توصیه نمی کنیم ، اما با این وجود میزبان – ما می خواهیم استثنائی بکنیم.

از سال 2004 ، هاستینگر پیوسته مقرون به صرفه ترین و در عین حال با کیفیت بالا میزبانی را برای بیش از آن فراهم کرده است 29 میلیون مشتری.

ما نسبت به برخی از سایر اطلاعات موجود در مورد هاستینجر کمی تردید داشتیم. بنابراین برای 18 ماه گذشته آنها را ردیابی کرده ایم. می توانید ما را ببینید ردیابی زنده در اینجا.

در این بررسی Hostinger ، ما به سرویس و پشتیبانی آنها از بالا به پایین – خوب ، بد و عالی – خواهیم پرداخت تا ببینیم که آنها در بین سایر میزبان وب محبوب چگونه قرار دارند.

جوانب مثبت – آنچه در مورد هاستینجر دوست داریم

Uptime – 99.91٪

از طریق سال 2018 ، میزبانجر به طور متوسط ​​زمان بروز آن را به دست آورد 99.91٪ – که خوب است ، بسیار خوب.

به روز بودن یعنی چه؟?

 • وقت تمام وقت – درصد برای نشان دادن زمان کلی ارائه دهنده هاست آنلاین و عملکرد عادی.
 • میانگین زمان بروز رسانی Hostinger در سال 2018 99.91٪ بود. این بدان معنی است که خدمات فقط 0.09٪ درصد از زمان را برای کاربران در دسترس نبودند. ریاضی در طول یک سال تقریباً 88/7 ساعت زمان خرابی است.
 • میزبان های دیگر با قیمت های پایین به طور متوسط ​​حداکثر زمان 94٪ را دارند حدود 525 ساعت خرابی بیش از یک سال. این اختلاف گسترده است.
 • این به معنی دستیابی است – کسری از درصد درصد می تواند تفاوت قابل توجهی را در دسترس بودن وب سایت شما ایجاد کند.
 • زمان های خوب – ما معیارهای به موقع بالای 98٪ را قوی می دانیم. به طور متوسط ​​این نزدیک به 100٪ دست شگفت انگیز است.

زمان بار – 389 ms

معنی بار چیست؟?

در سال 2018 متوسط ​​زمان بار برای هاستینجر بود 389 ms. این میانگین صنعت را از آب خارج می کند.

pingdom live stat

 • زمان بارگیری – اندازه گیری سرعت واقعی.
 • واحد اندازه گیری – زمان ارائه شده در بالا با میلی ثانیه اندازه گیری می شود و طول یک درخواست و پاسخ کامل به یک وب سرور ابری را پوشش می دهد.
 • چگونه این مورد آزمایش می شود – اعداد گردآوری شده به طور متوسط ​​طی ماهها آزمایش با پلتفرم iPage با مرورگرهای مختلف مانند Google Chrome ، Mozilla Firefox و Microsoft Internet Explorer انجام می شود..
 • متغیرهای دیگر – ممکن است کاربران نهایی وب سایت شما به دلیل عوامل مختلفی از جمله سرعت شبکه محلی ، رفتار مرورگر و ترافیک سرور ، در زمان پاسخ برخی از تغییرات را به نظر برسند..
 • بارهای خوب – بارهایی را که بار متوسط ​​آن 2،000 میلی ثانیه یا کمتر است عملکرد بالا در نظر بگیرید.

میزبان ارائه دهندگان با زمان واکنش آهسته تر برای استفاده خطرناک هستند ، زیرا ممکن است خوانندگان و مشتریان شما با تاخیر اذیت شوند و به جای آن سایت های دیگر را مرور کنید. انجام یک شیرجه عمیق تر به تحقیق ما نشان می دهد که ارائه دهندگان میزبانی در سراسر نقشه قرار دارند.

با این آمار ، هاستینجر عملکرد شگفت انگیزی را در سراسر هیئت مدیره دارد – حتی در مقایسه با لیست سرآمد ما از بهترین ارائه دهندگان میزبانی.

قیمت گذاری میزبانی توضیح داد

این همان چیزی است که توجه شما را به هاستینجر جلب می کند. آنها دارند 0.99 دلار در هر ماه نرخ قیمت گذاری مقدماتی. به نظر می رسد که آنها به بقیه صنعت نگاه کرده اند و می گویند ، “ما می توانیم بهتر عمل کنیم.”

ما بیشتر به مشخصات آنچه شما با این قیمت بیشتر می پردازیم وارد می شویم اما نکته اصلی که باید در نظر داشته باشید اینست که شما در این نقطه قیمتی به زمان های بالایی رقابتی و سرعت بارگیری می کنید.

در واقع ، شما در حال گرفتن واقعی خوب میزبانی و صرفه جویی در پول. بله – امکان وجود دارد میزبانی خوب در قیمت های عالی. چه مفهومی!

در مورد عملکرد و قیمت گذاری ، واقعاً بهترین در هر دو جهان است. احتمالاً Cent Cent Host Hostinger از این نوع است بهترین ارزش برای پول امروز در بازار به عنوان یک سرویس میزبانی آیا ما ذکر کردیم که می خواهید دامنه رایگان با هر بسته میزبانی?

سازنده وب سایت رایگان Hostinger

Zyro – سازنده وب سایت رایگان از Hostinger به طور شگفت آور چشمگیر است. اکثر سازندگان وب سایت که دارای یک سرویس میزبانی هستند ، بعنوان یک پس زمینه در نظر گرفته شده است ، اما هاستینجر واقعاً قالب ها و قابلیت های ساختمانی را ایجاد کرده است که می تواند صفحات کاملی برای یک وب سایت ایجاد کند.

صفحات میزبان-سفارشی

شما نمی خواهید کسی را با این طرح ها از بین ببرد ، اما عملکرد بسیار شبیه آنچه از یک خالق صفحه اصلی برجسته دریافت می کنید بدون نیاز به استفاده از یک سرویس جداگانه است.

این محصول دارای بسیاری از ویژگی های مفید – هم کاملاً جدید و هم مواردی که قبلاً از آنها شنیده ایم – مجوز SSL رایگان ، ذخیره نامحدود SSD و پهنای باند نامحدود.

جدیدترین ویژگی های جدید باید Zyro AI Content Generator و Logo Maker باشد. خلاقیت خود را به خوبی مورد استفاده قرار دهید و از ویژگی جدید Hostinger استفاده کنید که به شما امکان می دهد تا در هیچ زمان آرم هایی برای نام تجاری خود ایجاد کنید. لوگوی شرکت خود را با سازنده لوگوی Zyro ابداع کنید.

بدیهی است ، نرم افزارهای صفحه فرود به همین منظور ساخته شده اند ، بنابراین آنها برای قیف ها و همه چیزهای سرگرم کننده بهینه شده اند ، اما اگر فقط به دنبال یک صفحه برای پرتاب اینترنت هستید ، این جایگزینی ساده است..

به طور خلاصه ، اگر به دنبال میزبانی مقرون به صرفه هستید (هر ماه 0.99 دلار) و به دنبال این هستید که در اسرع وقت یک صفحه وب را بالا ببرید, هاستینجر گزینه فوق العاده ای است. شما می خواهید یک دامنه ، می خواهید جایی برای ارسال افراد ، شما مطمئن نیستید که در حال حاضر به چه چیز دیگری نیاز دارید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که ثبت نام کنید و یک صفحه سریع با سازنده وب سایت Hostinger تنظیم کنید.

اگر به دنبال سازندگان بیشتری هستید ، راهنمای ما را به بهترین سازندگان وب سایت در کانادا بررسی کنید.

با ضمانت برگشت 30 روزه پول

میزبان چت زندهضمانت های برگشت پول در حال حاضر نسبتاً در صنعت میزبان از کارخانه کارخانه هستند ، اما همیشه ارزش صحبت کردن در مورد آنها وجود دارد. برخی از سایت های میزبان هنوز ضمانت برگشت پول ارائه نمی دهند و آن سایت های هاستینگ یا باید با اوقات فراغت مواجه شوند یا از بین بروند.

من خشن هستم – می دانم.

اگر یک سرویس میزبانی ضمانت برگشت پول ارائه می دهد ، می توانیم دو چیز را استنباط کنیم:

 1. این شرکت می خواهد با شما درست رفتار کند
 2. آنها به پیشنهادات خود اطمینان دارند

در بعضی از قسمت های وب سایت خود هاستینجر در واقع به ضمانت برگشت پول آنها به عنوان یک آزمایش رایگان اشاره می کند. این یک روش عالی برای نگاهی به این ضمانت ها است تا بتوانید در صورت عدم کارآیی بودن ، خدمات خود را متوقف کنید..

در این دنیا چیزهای زیادی وجود دارد که با ضمانت برگشت پول همراه نیستند. اگر کالای پیشنهادی برای شما وجود دارد ، پس از احمق بودن می توانید هنگام تصمیم گیری این نکته را به خاطر نیاورید.

ضمانت Uptime 99.9٪

هاستینجر تضمین می کند که سرورهای آنها 99.9٪ از زمان کار خواهد کرد. همانطور که من چند جمله قبل گفتم – تضمین ها به معنای زیادی هستند.

در صورت عدم موفقیت این ضمانت ، می توانید مقداری پول پس بگیرید. در قرارداد ثبت نام قانونی با هاستینجر می گویند در صورت عدم موفقیت در زمان ضمانت ، می توانید اعتبار 5٪ از هزینه میزبانی ماهانه خود را برای آن ماه دریافت کنید. این چیز زیادی نیست بلکه چیزی است.

شرکتها وقتی گارانتی مانند این را ارائه می دهند و دوباره ، خط زیادی را در خط قرار می دهند ، اعتماد به نفس زیادی به خدمات آنها نشان می دهد.

آسان برای استفاده

من قصد دارم در مورد صفحه کنترل در قسمت جوانب مثبت و بخش منفی صحبت کنم.

در اینجا دلیل آن این است که یک Pro: کنترل پنل مورد استفاده توسط Hostinger یک cPanel سنتی نیست. آنها خودشان را خلق کردند.

کنترل پنل میزبان

این کنترل پنل جدید نسبت به cPanel آسانتر است. این بدان معناست که اگر مبتدی باشید ، بیشتر دوست خواهید داشت. بدیهی است که هدف از این کنترل پنل ، استفاده هرچه آسان تر برای مدیریت همه چیز در باطن وب سایت شما بوده است..

SSL رایگان در تمام رده ها

SSL رایگان امروز باید در میزبانی استاندارد باشد. البته ، با هاستینجر ، دریافت SSL رایگان با هر طرحی که تصمیم به خرید دارید ، ارائه می شود.

SSL دقیقا چیست؟ این مخفف محافظت از لایه های Secure Sockets Layer است. در اصل ، آنچه انجام می دهد انتقال اطلاعات امن بین مرورگرهای وب و سرورهای وب است. اگر سعی در ایجاد یک تجارت موفق دارید قطعاً آن را می خواهید.

SSL چگونه کار می کند

نداشتن گواهینامه SSL می تواند رتبه بندی سئوی شما را بدست بیاورد و باعث شود مردم وقتی متوجه می شوند که هیچ یک از آنها ندارید ، وب سایت خود را ترک کنند.

در صورت ارتقا ویژگی های نامحدود

تمام جنبه های استانداردی که با برنامه درجه یک دریافت می کنید ، برای چند دلار دیگر قفل می شوند.

با برنامه اولیه ، شما فقط می توانید یک وب سایت ، یک حساب ایمیل ، یک بانک اطلاعاتی و یک مقدار محدود از فضای دیسک و پهنای باند داشته باشید.

اگر تصمیم دارید که با یک برنامه مرتبه بالاتر بروید می توانید داشته باشید وب سایت های نامحدود, حساب های نامحدود ایمیل, پایگاه داده های نامحدود, فضای نامحدود دیسک, و پهنای باند نامحدود. در مورد حداکثر عملکرد مؤثر صحبت کنید ، درست همین جا است.

پرداخت با Crypto

شما باهوش هستید ، درست است؟ شما قبل از دسامبر 2017 وارد Bitcoin waaaaaay شدید. شما می خریدید بیت کوین برای کسری از یک پنی در سال 2010. من فقط آن را می دانم.

خوب ، از آنجا که شما به پول مجازی فوق العاده ثروتمند هستید ، ممکن است آن را نیز بپردازید. ����

منفی – آنچه راجع به هاستینجر دوست نداریم

بدون پشتیبانی تلفن

بدون پشتیبانی تلفندر حالی که پشتیبانی مشتری در هاستینجر بالاترین سطح را دارد – آنها پشتیبانی تلفنی را ارائه نمی دهند. بسیاری از افراد دوست ندارند هنگام صحبت با تلفن از طریق تلفن صحبت کنند.

گاهی – بله ، گاهی اوقات – خوب است که یک مسئله را به سرعت از طریق تلفن حل کنید. موقعیت های خاصی وجود دارد که به عقب و جلو می روند ایمیل یا گپ آنرا قطع نمی کند.

هر خدمتی که پشتیبانی تلفنی را ارائه نمی دهد ، باید مورد توجه قرار گیرد. اگر لازم باشد به محض دیروز با کسی صحبت کنید ، چه می کنید؟ گپ قرار است شما را در آن سناریو غافل کند.

نکته عجیب دیگر این است که شما باید وارد سیستم شوید تا در واقع با تیم پشتیبانی مشتری چت کنید. بدیهی است ، اگر قبلاً وارد سیستم شوید ، این مسئله نیست.

اگر قبل از ثبت نام به دنبال اطلاعاتی در مورد سرویس هستید ، قطعاً از طریق چت به شما کمک نمی شود.

کنترل پنل مختلف

کنترل پنل نیز در قسمت جوانب مثبت این بررسی قرار داشت. موارد مثبت در آنجا وجود دارد – استفاده از آن آسان و کاربرپسند است و حس بیشتری نسبت به cPanel سنتی دارد.

حال تصور کنید که در دنیای میزبانی وب جانباز هستید – که برخی افراد این مطلب را می خوانند. آنها باید ناراحت شوند که مجبور هستند از یک صفحه کنترل دیگر استفاده کنید.

منحنی یادگیری در صفحه کنترل جدید دقیقاً دشوار نیست ، اما چرا چیزی که خراب نیست را برطرف کنید? بسیاری از مردم آموخته اند که چگونه وب سایت میزبان خود را از طریق cPanel سنتی کنترل کنند.

پشتیبانی مشتری و پایگاه دانش

ما در بالا به جنبه های منفی تجربه پشتیبانی مشتری Hostinger اشاره کردیم. حالا بیایید در مورد آن صحبت کنیم به طور کلی.

من دوست دارم به عنوان یک ماشین چند منظوره به پشتیبانی مشتری فکر کنم. اگر شما یک قسمت از دستگاه را گم کرده اید ، به این معنی نیست که دستگاه خوب یا ناقص نیست – این فقط عملکردهای خاصی را که ممکن است در دستگاه های دیگر داشته باشید ندارید. این در اکثر موارد خوب یا بد نیست.

هاستینجر عملکرد تلفن دستگاه پشتیبانی مشتری را از دست داده است و یک سؤال عجیب و غریب عجیب و غریب دارد که باید قبل از اینکه بتوانید از طریق چت با شخصی صحبت کنید ، وارد سیستم شوید..

با این حال ، هنگامی که شما شروع به استفاده از آن دستگاه پشتیبانی مشتری می کنید ، واقعاً قابل اعتماد است.

هر سؤالی از چت که از تیم پشتیبانی میزبان پرسیده ایم ، بوده است در کمتر از پنج دقیقه جواب داد که مطلوب با بقیه صنعت مقایسه می شود.

عملکرد دیگر این دستگاه که غالباً مورد توجه قرار می گیرد اما از اهمیت حیاتی برخوردار است ، دانش بنیان است. پایگاه دانش Hostinger تقریباً می تواند پاسخگوی هر سؤالی باشد که شما در آن قرار دارید. نکته منفی اینجاست که این سازماندهی ضعیفی دارد و برای یافتن آنچه می خواهید به نوار جستجو تکیه کنید.

پایگاه دانش میزبان

گذشته از این ، این شرکت همچنین آموزشهایی را برای انواع موضوعات مختلف ارائه می کند که ممکن است هر کسی مفید باشد. همه آنها با ایجاد یک وب سایت ارتباطی دارند و ارزش افزوده زیادی را برای کسی که تازه شروع به کار می کند دارد.

قیمت گذاری

قیمت گذاری چیزی است که شما را به سمت استفاده از Hostinger ترغیب می کند ، بنابراین اجازه دهید به آنچه در واقع در آن نقطه قیمت 0.99 دلار و همچنین رده های بالاتر ارائه می شود بپردازیم..

تمام این طرح ها برای 48 ماه قفل شدن در اشتراک قیمت گذاری شده اند. چهار سال – چه کسی می داند چه اتفاقی خواهد افتاد در چهار سال؟ این مدت طولانی است و پرداخت آن مقدار از زمان جلو ، گاهی بلعیدن دشوار است.

جذب مشتری با نرخ پایین هیچ چیز جدیدی در تجارت و قطعاً چیز جدیدی در میزبانی وب نیست. هاستینجر در این مورد کمی متفاوت عمل کرد زیرا پایین ترین سطح آنها با قیمت بسیار پایین و سرویس دهی بسیار خوبی دارد. با این حال ، اگر می خواهید میزبانی وب رایگان نگران باشید ، همانطور که رشد می کنید – ردیف کسب و کار باعث می شود که مفهوم بیشتر شود و هنوز هم نسبتاً مقرون به صرفه است.

نتیجه

با هاستینجر شما برای قیمت آمده و برای کیفیت باقی می مانند تجربه میزبانی شما ممکن است نیاز به استفاده از بالاترین لایه برای به دست آوردن بیشترین صدای لکه دار کردن را داشته باشید ، اما هاستینگر از نظر خدمات درست با رهبران صنعت در آنجا قرار دارد..

ما قطعاً Hostinger را توصیه می کنیم به عنوان یک سرویس میزبانی برتر ، و باید هنگام تصمیم گیری در مورد میزبانی وب به طور جدی مورد بررسی قرار گیرد.

سوالات متداول میزبان

آیا Hostinger برای وردپرس مفید است?

Hostinger گزینه خوبی برای وردپرس است زیرا امکان نصب یک کلیک را می دهد. اگر به دنبال میزبانی مشترک به عنوان گزینه ای برای وب سایت خود هستید (استفاده کردن از Hostinger برای وردپرس) گزینه مناسبی است.

منظور از هاست مجازی چیست?

میزبانی مجازی وقتی است که چندین نام دامنه از یک سرور واحد یا چندین سرور استفاده می کنند. آنچه این کار را انجام می دهد این است که به یک سرور اجازه می دهد از چرخه های حافظه و پردازنده خود در چندین وب سایت همزمان استفاده کند. این ایده آل برای شرکت هایی است که به تمام قدرت پردازشی یک سرور واحد احتیاج ندارند.

چرا میزبانی وب ضروری است?

میزبانی وب ضروری است زیرا یک وب سایت برای زندگی در اینترنت باید روی سرور میزبانی شود. سرویس میزبانی لازم نیست ، مگر اینکه بودجه استفاده از سرورهای وب خود را داشته باشید.

منابع و اعتبارات تصویر:

 • Bisend.com
 • TheSSLStore.com
 • RainHosts.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map