مرور Netfirms 2020

به قول جاودان فیلسوف بزرگ پاتریک استامپ (خواننده اصلی Fall Out Boy) ، “آه چگونه قدرتمند سقوط می کند”.


آرم Netfirmsچند سال پیش ، میزبانی وب Netfirms تا حد زیادی به عنوان یکی از بزرگترین و بهترین بازی های شهر در نظر گرفته شد. آنها راه حل های میزبانی وب مقرون به صرفه و با کیفیت بالا ارائه دادند که بسیاری از بزرگترین وب سایت های جهان را به روز و در حال اجرا نگه می دارد.

با این حال ، به هر دلیلی ، به نظر می رسد که میزبان وب میزبان قدرتمند ، تلاشهای خود را کاهش داده است (شاید مدیرعامل آنها حوصله گرفته و به تاهیتی منتقل شود … چه کسی می داند) و در نتیجه کیفیت خدمات آنها.

اگر این بررسی در سال 2010 نوشته شد ، می خوانیدید که چقدر Netfirms قابل اعتماد ، همه کاره ، مقرون به صرفه و با کیفیت است.

روند دامنه netfirms

اما این 2018 است ، و من ناراحتم که گزارش می کنم Netfirms تقریباً از این شرکت قبلاً قابل تشخیص نیست.

در واقع ، توانا افتاده اند … و آنها سخت گیر افتاده اند.

اما دقیقاً چقدر این ارائه دهنده میزبانی وب یک بار بزرگ کاهش یافته است?

فقط باید مطالعه کنید و پیدا کنید

TLDR؛

وقتی صحبت از میزبانی مشترک Netfirms می شود ، پیشنهاد می کنیم گزینه دیگری پیدا کنید. بله ، قبلاً Netfirms خوب بوده و بله ، آنها چند مثبت مانند uptimes جامد و بسته های ایمیل نامحدود دارند.

متأسفانه ، آنها همچنین دارای یک سری منفی از قبیل بارهای وحشتناک ، برنامه های میزبانی محدود و برخی از بدترین بررسی های مشتری در فضا هستند.

اگر به دنبال یک برنامه میزبانی جامد هستید که این منفی ها را نداشته باشد ، ما پیشنهاد می کنیم HostPapa را برای نیازهای میزبانی خود بررسی کنید. HostPapa یک سرویس میزبانی کانادا با قیمت های مقدماتی کم ، سرعت عالی و برنامه هایی است که امکان انعطاف پذیری برای رشد را فراهم می کند.

چه کسی میزبان Netfirm است?

موقعیت قرار دادن خود به عنوان میزبان “مشاغل وب کوچک” Netfirms مدت زمان طولانی است. تاسیس در سال 1998 با توماس ساوندرا (که از آن زمان به دنبال همکاری Sync.com رفته است) برای بیش از یک دهه و نیم ، در واقع Netfirms بود رفتن به میزبان وب برای مشاغل کوچک.

دامنه های کل netfirms 2018با این حال ، پس از کسب آنها توسط گروه بین المللی استقامتی در سال 2011 ، اوضاع بدتر شده است.

با این گفته ، این شرکت هنوز هم مسئولیت میزبانی بیش از 1.2 میلیون وب سایت و عضو یکی از بزرگترین شرکت های میزبان در جهان است..

… این باعث می شود ناامید کننده تر از آن باشیم که کیفیت خدمات آنها بسیار غیرقابل توصیف افتاد.

اما با دروس تاریخ کافی است. با داستان کوتاه منشاء آنها ، بیایید به نحوه عملکرد امروز Netfirms و آنچه از این شرکت میزبانی نمادین انتظار دارید.

مزایای میزبانی Netfirm

اگرچه مشکلات زیادی در مورد خدمات میزبانی Netfirms و تجربه کلی مشتری ، به اعتبار آنها وجود دارد ، اما آنها در معیارهای معدود مهمی از عملکرد بسیار خوبی برخوردار هستند.

در اینجا فقط چند مورد از جنبه های مثبت که با بررسی خدمات Netfirms با آنها روبرو شده ام ، آورده شده است.

1. زمان های خوب و قابلیت اطمینان شایسته

بزرگترین نقطه فروش Netfirms ، زمان اطمینان قابل اعتماد آنها است. این هیچ چیز استثنایی نیست (مانند SiteGround یا A2 هاستینگ) ، اما برای قیمتی که می پردازید ، هنوز هم بسیار خوب است.

نمودار آزمون زمان تأیید netfirms

متأسفانه ، آنها هیچ نوع تضمین به موقع ارائه نمی دهند (به غیر از این که شما در واقع به روز رسانی خواهید کرد) آنها در طول 12 ماه ما به عنوان مشتریانی که به مشتریان پرداخت می کردند ، عملکرد قابل قبولی ارائه دادند.

زمانهای بالایی که در طول سال گذشته هنگام استفاده از Netfirms وارد سیستم شده ام:

 • ژانویه
 • فوریه
 • مارس
 • آوریل
 • ممکن است
 • ژوئن
 • جولای
 • اوت
 • سپتامبر
 • اکتبر
 • نوامبر
 • دسامبر

2. نامحدود حساب های ایمیل با همه بسته ها

به نظر من بسیاری از شرکت های میزبان میزبان “کمتر از اخلاق” (سرفه گددی خدایی) برای اولین سال از برنامه میزبانی شما یک ایمیل الکترونیکی رایگان ارائه می دهند و سپس هزینه تجدید و گزاف گزاف را در توپ بالایی 60 دلار در سال برای هر حساب ارائه می دهند..

خوشبختانه ، اینگونه نحوه نورد Netfirms نیست.

صرف نظر از بسته ای که شما انتخاب می کنید ، Netfirms به همه مشتریان خود امکان دسترسی تعداد نامحدودی از حساب های ایمیل را فراهم می کند تا اطمینان حاصل شود که می توانید یک لایه اضافی حرفه ای به وب سایت و مکاتبات خود اضافه کنید..

ویژگی ایمیل نامحدود netfirms

3. پشتیبانی از گفتگوی زنده

netfirms چت زندهدر حالی که آنها هیچ نوع ذهنیتی را برای پشتیبانی مشتری مانند HostGator یا SiteGround ارائه نمی دهند ، Netfirms به مشتریان خود اجازه می دهد تا از طریق بلیت های ایمیل 24/7 و چت بصورت رایگان به پشتیبانی مشتری آگاه و پاسخگو باشند..

بعد از اینکه تیم پشتیبانی خود را با سرعت پشت سر گذاشتم ، به آنها B + جامد می دهم. کارکنان پشتیبانی مستقیم آنها نسبتاً پاسخگو هستند (گرچه فوراً چنین نیست) و آنها قادر به رسیدگی به تمام سؤالاتی بودند که من به آنها انداختم … حتی اگر این دو تلاش برای به دست آوردن آنها وجود داشته باشد..

تقریباً مانند بقیه خدمات آنها ، پشتیبانی مشتری Netfirms برای قیمتی که می پردازید مناسب است ، اما با بعضی از غول های صنعت دیگر همخوانی ندارد..

منفی میزبانی وب Netfirm

متأسفانه ، برای هر چیزی که Netfirms درست می شود ، آنها دو اشتباه دیگر دارند. از ساختار برنامه هاستینگ آنها گرفته تا انواع سرورهایی که از آنها استفاده می کنند تا زمان بار شدید آنها ، در اینجا فقط چند مورد از مشکلاتی که هنگام استفاده از Netfirms با آنها روبرو شده ام است..

1. برنامه های میزبانی محدود در دسترس است

در نگاه اول ، Netfirms کمابیش همان برنامه های میزبانی را ارائه می دهد که سایر ارائه دهندگان اصلی انجام می دهند. اما وقتی لایه های پیاز ضرب المثل را به عقب برگردانید ، به سرعت خواهید فهمید که همه چیز همانطور که در ابتدا ظاهر می شود نیست.

برنامه های میزبانی NetFirms

علیرغم داشتن سه بسته میزبانی متفاوت ، به علاوه (45/4 دلار در ماه) ، مزیت (8.99 دلار در ماه) و تجارت (12/12 دلار در ماه) تفاوت بین این طرح ها اسمی است.

در واقعیت ، تنها تفاوت واقعی بین برنامه های Plus و Business آنها یک گواهی SSL رایگان ، بانک اطلاعاتی SQL نامحدود و حساب FTP نامحدود است. من شخصاً کاملاً مطمئن نیستم که چرا کسی با چنین پیشنهاد پالتری اقدام به ارتقا به یک حساب تجاری می کند.

2. بارهای وحشتناک

یكی از بزرگترین مشكلات Netfirm ، بارهای زیر بارگذاری آنها است.

در سال 2018 سرعت وب سایت شما است همه چيز.

اگر بیش از 47 درصد از مشتریان از وب سایت گزاف گویی کنند 2 ثانیه برای بارگذاری. اگر میزبان وب شما قادر به تحویل بار بار در کمتر از 2000 ms نیست ، بنابراین توصیه می کنم که شما فوراً به یک ارائه دهنده جدید انتقال دهید.

نتیجه تست سرعت netfirms

متأسفانه برای Netfirm ، بارهای آنها به همان سرعتی که باید نزدیک نبودند.

از آنجا که آنها میزبان SSD را اجرا نمی کنند ، عملکرد آنها به مراتب پایین تر از حد قابل قبول برای میزبان وب با کیفیت بالا است ، و این واقعیت به خودی خود ، برای ما کافی است که تأیید کنیم..

اما بدتر می شود …

3. فقط میزبانی مشترک

اگر به دنبال میزبانی یک وب سایت کسب و کار کوچک هستید یا انتظار دارید تعداد قابل توجهی از بازدید کنندگان در حال مطالب محتوا در وب سایت خود باشند ، آنگاه میزبانی مشترک مشترک گزینه ای نیست.

مطمئناً ، اگر در مرحله راه اندازی یک شرکت جدید یا وبلاگ نویسی برای ضربات و اشکالات باشید ، کار می کند. اما هنگامی که شما در هر ماه 10،000 بازدیدکننده را مرتب می کنید ، به نفع شماست که به یک VPS یا یک بسته میزبانی اختصاصی ارتقا دهید. اگر اینطور نیست ، معادل انتقال به آپارتمان با 4 هم اتاقی دیگر تنها چند ماه قبل از برنامه ریزی برای شروع خانواده است … شما فقط خود را برای دنیایی آسیب دیده تنظیم کرده اید.

متأسفانه ، Netfirms تنوع زیادی در بسته های میزبانی خود ندارد.

اگر میزبانی از طریق Netfirms را خریداری می کنید ، میزبان مشترک را خریداری می کنید … دوره.

آنها سرورهای اختصاصی ، سرورهای VPS یا هر نوع راه حل میزبانی مبتنی بر ابر را ارائه نمی دهند. بنابراین اگر قصد دارید وب سایت خود را مقیاس گذاری کنید و نمی خواهید به دلیل خرابی های سرورهای مداوم و مشکلات پهنای باند دچار مشکل شوید ، من توصیه می کنم که تجارت خود را به جای دیگری انجام دهید.

4- تضمین های فازی و سیاست های بازپرداخت

یکی از آزار دهنده ترین و صریح ترین مشکلات غیر اخلاقی که من در بازار میزبانی وب متوجه شده ام تضمین بازپرداخت پول نیست..

تضمین بازگشت پولگسترش شرایط مبهم خدمات و سیاست های بازپرداخت باعث شده است تا بسیاری از مشتری های ناخواسته از خرید قابل توجهی اقدام کنند ، خود را از محصول نهایی ناراضی بدانند و درخواست بازپرداخت کنند … فقط برای پیدا کردن یک اقدام کوچک نوجوان (مانند استفاده از یک کلیک نصب وردپرس) ضمانت برگشت پول را باطل كرده است.

متأسفانه ، به نظر می رسد که Netfirm در حال پیگیری شرکت های به همان اندازه گنگ مانند GoDaddy با شیوه های صدور صورت حساب مبهم و غیر اخلاقی خود است.

از عدم لغو حساب میزبانی (و عدم بازپرداخت وجه مشتری) و سپس تمدید سرویس بدون اخطار سال دیگر ، به طرز ناخوشایند انکار بازپرداخت به مشتریان واجد شرایط ، تعداد بیشماری از داستانهای ترسناک را در وب با توجه به Netfirms مشاهده کردم. روشهای صورتحساب.

این یک است بزرگ پرچم قرمز است و نباید از سوی هیچ مشتری بالقوه ای نادیده گرفته شود.

اگر (به دلایلی غیرقابل توضیح) تصمیم گرفتید که به Netfirm نسبت به رقبای بسیار برتر خود اعتماد کنید و تصمیم می گیرید که پول خود را پس بگیرید … خوب ، فقط انتظار ندارید که به زودی بودجه های اعتباری به حساب خود را ببینید..

5. بررسی مشتری وحشتناک (از سال 2016)

اگرچه تجربه شخصی من با Netfirm را می توان در بدترین حالت “فاقد شخصیت” توصیف کرد ، اما به نظر نمی رسد که عموم مردم با اجماع من موافق باشند. متداول ترین کلمات و عباراتی که من از طریق بررسی مشتری Netfirm مورد بررسی قرار گرفتم ، “وحشتناک” ، “سرویس ظالمانه” و “یک شکست کامل به عنوان یک میزبان وب” بود..

تأیید نظر مشتری

من کاملاً مطمئن نیستم چرا سایر مشتریان بسیار تحت تأثیر خدمات Netfirm قرار گرفتند ، با این حال ، از سال 2016 ، افکار عمومی Netfirm به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

بعد از چند ساعت چک کردن سایر تالارهای میزبانی وب و موضوعات reddit ، به اندازه کافی از این بررسی ها (به معنای واقعی کلمه صدها مورد) متوجه شدم که احساس کردم ارزش ذکر کردن را دارد.

6. مرکز پشتیبانی منسوخ

آخرین مسئله ای که هنگام بررسی Netfirms با آن روبرو شدم مرکز پشتیبانی آنها بود. حتی اگر به ایمیل ، چت زنده و پشتیبانی تلفنی دسترسی دارید ، بارها وجود دارد که احساس نمی کنید مشکلی برای صحبت با یک شخص واقعی داشته باشید و به سادگی می خواهید یک پاسخ سریع برای یک سوال میزبانی.

متأسفانه ، به نظر می رسد که Netfirms از زمان دستیابی به دست آنها توسط گروه استقامتی بین المللی ، مرکز پشتیبانی خود را به روز نکرده است. اطلاعاتی که به شما داده می شود رمزنگاری و منسوخ شده و بهترین و کاملاً وجود ندارد در بدترین حالت.

این فریاد بسیار دور از چیزی است که انتظار دارید از یک شرکت با بیش از 1.2 میلیون مشتری دیدن کنید.

آیا ما Netfirms را پیشنهاد می کنیم؟

روزگاری ، جواب بسیار تکان دهنده می بود ، “جهنم بله”.

اما امروز ، “نه” سخت است.

از زمان بارهای لرزان گرفته تا گزینه های میزبانی محدود تا روشهای صدور صورتحساب غیر اخلاقی و مبهم ، هیچ دلیلی برای پرداخت پول خوب برای چنین میزبان وب زیرپارتی وجود ندارد ، هنگامی که می توانید به راحتی به راحتی از طریق SiteGround ، A2 هاستینگ برای یک سرویس میزبانی فوق العاده ثبت نام کنید. یا HostGator.

Netfirms را متأسفیم ، اما به نظر می رسد ستاره درخشان جهان میزبان وب کاملاً سوخته است.

شما همچنین می توانید مانند:

 • بهترین میزبانی وب
 • بهترین سازنده وب سایت
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map