Wix Review – 3 چیزهایی که باید قبل از استفاده از Wix بدانید (2020)

ما: “چه می خواهید؟”


شما: “من می خواهم یک وب سایت درست کنم!”

ما: “ای پسر ، چقدر سرگرم کننده است. گزینه های زیادی در آنجا وجود دارد.

شما: “به من بگویید از کدام یک استفاده کنم. اکنون!!!!”

ما: “خوب ، آرام باش. آیا می خواهید HTML را یاد بگیرید و وب سایت خود را کاملاً شخصی سازی کنید یا ترجیح می دهید با استفاده از قالب های آماده بکشید و رها کنید. “

تو هم نه. من می خواهم وب سایت خود را کاملاً شخصی سازی کنم و اگر مرا به یادگیری HTML بسپارم ، شما را به قتل می رسانم. “

تصویر بردار توسعه وب

ما: “خوب … من حدس می زنم که باید در مورد Wix صحبت کنیم.”

تصور می کنم اینگونه مکالمه بین ما انجام شود. من نمی دانم چرا شما در این سناریو قاتل احتمالی هستید اما توسعه وب می تواند افراد را به کارهای دیوانه کننده تبدیل کند. خبر جالب این است که شما برای به دست آوردن وب سایت مورد نظر خود مجبور نیستید کسی را به قتل برسانید! وو هو! ؟؟؟؟؟؟

پایین پایین

در پایان ، اگر به دنبال ویژگی های سفارشی سازی جمعی هستید ، در حالی که قادر به ساختن یک وب سایت خیره کننده و بدون کد نویسی و سردردهای اضافی هستید ، Wix کاملاً باید یک مدعی برتر باشد.

سازندگان وب سایت برای چه کسانی هستند

ساخت تصویر برداری وب سایترا وارد کنید: سازندگان وب سایت. نکته اصلی سازندگان وب سایت مانند Wix این است که به کسی اجازه دهند با نیاز به هرگونه دانش قبلی برای توسعه وب سایت ، سریعاً وب سایت ایجاد کند..

حتی اگر Wix یکی از مشهورترین سازندگان وب سایت است و از بستر میزبانی بسیار خوبی برخوردار است ، اما محدودیت های خود را دارد. به عنوان سازنده وب سایت, Wix توسط طبیعت ساده و آسان است. با این حال ، یک منحنی یادگیری کوچک وجود دارد.

Wix برای افرادی ساخته شده است که می خواهند سفارشی سازی کنند همه چيز در وب سایت جدید خود اگر می خواهید وب سایتی بسازید که از نظر خودتان بسیار جذاب به نظر برسد – Wix شماره یک است. همه بدون قربانی کردن سرعت و عملکرد.

آن را بکشید-رها کنید

وکتور کشیدن-قطره

خدمات توسعه وب سایت های متعددی وجود دارد که قابلیت کشیدن و رها کردن مانند Squarespace و Weebly را دارند. معمولاً رابط کاربری طراحی به همان سادگی است.

شما عنصری را که می خواهید در صفحه بسازید بردارید و آن را در قسمت a قرار دهید شبکه از پیش تعیین شده.

این ایده آل برای ویرایش است که سرعت و سهولت استفاده را در حالی که فاقد سفارشی سازی است در اولویت قرار می دهد. اما چه اتفاقی می افتد که آن شبکه از پیش تعیین شده برداشته شود؟ آشوب?

شما فکر می کنید ، اما نه با Wix.

آزادی برای ایجاد هر چیزی

Wix باعث آتش سوزی نخواهد شد (که ما از آن می دانیم) اما در حقیقت صداقت کمی آشوب به وجود می آید. ویکس معتقد است هر کاری با سازنده وب سایت آنها امکان پذیر است.

این منطقه کمی Wacky Wix است. نه تنها این یک سازنده وب سایت کارا و کشیده است ، بلکه می توانید هر عنصر را در هر کجا قرار دهید و تقریباً هر کاری را که می خواهید انجام دهید.

قدرت نرم افزار Wix بیش از 20 میلیون وب سایت امروز دارد واضح است که آنها کاری درست انجام می دهند. سازندگان وب سایت های دیگری نیز وجود دارند که بدون شبکه از پیش تعیین شده کار می کنند اما در تعامل عناصر واقعاً وحشتناک هستند.

خوب

سایت دوستانه کاربروقتی از برنامه های مختلف استفاده می کنم ، اغلب خودم فکر می کردم ، “ای کاش می توانستم بلاه بلها را انجام دهم.” با Wix – “blah blah blah” همیشه وجود دارد. من صادقانه فکر نمی کنم که آنها کاری را که می خواهید با بهترین سازندگان وب سایت انجام دهید ، انجام نداده اند.

هنگام ایجاد وب سایت خود می توانید به نظر برسد اما به نظر می رسد که به نظر برسد و پیکربندی سایت همراه با پردازنده باشد بهترین کلاس. هنگامی که واقعاً با Wix کار کردید – می تواند نسبتاً بصری و استفاده آسان باشد که ناهنجاری با بسیاری از سازندگان است.

جنبه دیگری که ارزش ذکر آن را دارد تجربه تلفن همراه است. هر بار دیگر مجبور خواهید بود سایت موبایل را به طور جداگانه از نسخه دسک تاپ تغییر دهید. انجام این کار نسبتاً بدون درد است و می تواند به رفع نفخ اضافی از وب سایت اصلی شما کمک کند. اما نگه دارید! همه چیز عالی نیست.

بد

با استفاده از این آزادی جدید ، گزینه های بی شماری و ویژگی های جلب توجه زیادی وجود دارد. ناگهان سازنده وب سایت آسان و کشویی که شما انتخاب کردید ، شما را روشن کرده و دچار غرق شدن می شوید. خیلی برای یادگیری! زمان بسیار کم!

Who Wix در واقع For

اگر می خواهید از کشیدن و رها کردن استفاده کنید ، باید از Wix استفاده کنید اما کمی صبر دارید که زمان لازم برای تسلط بر عملکرد Wix را داشته باشید. پس از تسخیر Wix ، این یک ابزار قدرتمند است که به شما امکان می دهد یک بوم خالی را به یک اثر هنری تبدیل کنید.

بیشتر افرادی که می خواهند وب سایت خود را بسازند باید از Wix استفاده کنند. تنها افرادی که من در جهت Squarespace و Weebly به آنها اشاره می کنم ، افرادی هستند که می خواهند یک وب سایت ساده و بدون حواس پرتی داشته باشند. بدون هیاهو.

اصولاً بچه های باحال از Wix استفاده می کنند.

بیایید آن را بشکنیم

ویراستار

lourdes twitter ms کلمه meme

جنبه مثبت ویرایشگر این است که به همان سادگی ساده می شود. ویرایشگر چیزی است که شما می توانید بلافاصله آن را انتخاب کنید و در نیمه راه مناسب باشید. چند ترفند و چیزهای دقیق برای یادگیری وجود دارد اما انجام بیشتر کارها برای شما آسان است.

مشکل قدیمی در حرکت عناصر در اطراف نرم افزار این است که احتمال وجود دارد که بتواند با سایر عناصر اطراف آن اختلال ایجاد کند. نرم افزاری مانند مایکروسافت ورد کاملاً چشمگیر نیست ، اما هنوز هم می تواند برخی از مشکلات را ایجاد کند.

مشکلات موجود در آن به راحتی برطرف می شود. خوشبختانه ابزاری مانند خنثیسازی ، پخش مجدد ، ضربه محکم و ناگهانی و کشیدن لنگر وجود دارد. در زیر مثالی از موضوعاتی که معمولاً مطرح می شود آورده شده است. هنگامی که اندازه قلم یک بخش را تغییر می دهیم – آرم هدر به طور غیر قابل توضیح بزرگ می شود.

ویرایشگر Wix به راحتی مانند هر ویرایشگر دیگر در آنجا قابل استفاده است. با ویرایشگر Wix فقط وجود دارد بیشتر. هرچند چیزهای بیشتری سرگرم کننده هستند – قول می دهیم.

با آزادی کامل طراحی ، چندین ویژگی عالی در ویرایشگر ارائه می شود که در اکثر سازندگان وب سایت قابل انجام نیست و ساختن آنها در وب سایت های سفارشی بسیار سخت است. توانایی Wix برای پرتاب فیلم ها و انیمیشن ها در همه جا و هر کجا است ویژگی های سطح بعدی پورنو به نظر ما.

سؤالات متشکل از برخی از مشکلات مربوط به قالب‌بندی ، شکستن معاملات نیستند. مشکلات اتفاق می افتد اما همیشه به راحتی ویرایشگر کامل بوم خالی برطرف می شود. همچنین سهولت استفاده از ویرایشگر فوق العاده است. آیا ما به شما اشاره کردیم که فقط نوک دلخواه خود را به جاهایی که می خواهید بکشید و بعد آنجا بگذارید؟ این عالی است!

عناصر

لطفاً عناصر مورد نظر برای اضافه کردن به یک صفحه وب را به ما اطلاع دهید یا در Wix موجود نیست. ما سعی کردیم ، و ما نمی توانیم کاری را که می خواهیم انجام دهیم پیدا نکردیم. اگر با تیم پشتیبانی در این شرکت تماس بگیرید ، احتمالاً به هر حال این ویژگی را به همان سرعت ممکن اضافه خواهند کرد.

یک مقدار مسخره از امکاناتی است که شما با Wix به دست می آورید. لیست عناصر اضافه شده متناوب است.

عناصر

بنابراین. زیاد. گزینه ها.

در حالی که این امکان را برای شخصی سازی صفحه وب به هر طریق ممکن فراهم می کند, همچنین می تواند بسیار زیاد باشد. منوها و نمادهای کوچک در هر گوش و گوشواره از Wix قرار دارند. به دنبال گزینه ای برای ویرایش جنبه های صفحه ممکن است در جایی ظاهر شوید که هرگز فکر نمی کنید به نظر برسید.

عناصر کاملاً مشخصی وجود دارد Wix به قسمت فوق العاده سازندگان وب سایت. مرتب ترین و دقیقترین عنصر باید زمینه تصویری باشد. می توانید تلفن خود را بگیرید و ضبط کنید و سگ خود را در حال لیسیدن بیت های جدید خود ضبط کرده و آن را به عنوان پس زمینه وب سایت هنری مدرن خود تبدیل کنید.

سایر عناصر که ارزش ذکر آن ها نوارها و گالری های تمام عرض است. نوارهای تمام عیار به شما امکان می دهد تا وب سایت خود را در تمیزترین بخش ها با یک طرح زیبا و زیبا بسازید.

گالری ها (در زیر مشاهده می شود) به شما امکان می دهد دسته ای از عکس ها را بگیرید و آنها را به روشی زیبا و دلپذیر و زیبا جمع کنید. من از همان نمونه ای که برای فیلم های پس زمینه استفاده کردم استفاده نمی کنم – اما شما این ایده را می گیرید.

نمای گالری wix

مضامین

یکی از جنبه های عجیب Wix که باید به آن اشاره کرد این است شما نمی توانید موضوع خود را تغییر دهید. بیشتر سازندگان وب سایت به شما امکان می دهند برای مدتی از یک موضوع استفاده کنید و وقتی می خواهید موضوع دیگری را امتحان کنید ، آن را تغییر دهید.

قرار است مضامین به خوبی در تلفن همراه ترجمه شوند. در بیشتر قسمتهایی که انجام می دهند – دقیقاً مانند سایر سازندگان وب سایت ، این کار به طور کامل کار نمی کند. شاید مجبور شوید وارد شوید و چند مورد را تغییر دهید.

یک موضوع آشنا ظاهر می شود – یک میلیون گزینه وجود دارد. بهترین چیز در مورد Wix این است که شما واقعاً می توانید وب سایت خود را خودتان قرار دهید. مشکل این است که می توانید پیدا کردن آنچه شما به دنبال آن هستید سخت باشد و گزینه های زیادی را برای شما ایجاد می کند که چرا آنها وجود دارند و چه کسی از آنها استفاده می کند.

دانش محور

اگر احساس غرق شدن دارید ، ویکس پوشیده است. نکته ای برای بهتر شدن در استفاده از هر نرم افزاری: از پایگاه دانش لعنتی آنها استفاده کنید. من تضمین می کنم هر بار که سؤالی از تیم پشتیبانی مشتری Wix خواسته شده است که مقاله دانش بنیان را برای پرداختن به آن سؤال بنویسد.

چرا این را می دانم؟ زیرا مرکز راهنمایی Wix حماسه است. انتخاب قسمت ویرایشگر مرکز راهنما منجر به صدها مقاله می شود. صدها نفر! با مراجعه به مرکز راهنمایی و جستجو در جستجوی آنچه می توان فهمید که چگونه می توانید از هر ویژگی استفاده کنید. حتی اگر می خواهید آن را بخوانید ، چیزهایی را در مورد SEO به شما یاد می دهند. Wix واقعاً شما را پوشانده است.

وبلاگ نویسی

نحوه ساختن یک سایت وبلاگصفحات وبلاگ نویسی نوعی است نقطه مقابل بقیه ویکس به هر دلیلی. گزینه های وبلاگ نویسی برای سازنده وب سایت به سادگی در دسترس است. این اساساً ویرایشگر متن ساختاری است که به شما امکان می دهد تصاویر اضافه کنید. من شکایت نمی کنم زیرا فکر می کنم بخش وبلاگ به این روش کار می کند.

Wix هنوز همه چیزهایی را که می توانید به عنوان یک وبلاگ بخواهید ارائه می دهد. این اجازه می دهد تا نویسندگان ، دسته ها ، پیش نویس ها ، عکس های جلد ، نمایش پیشخوان ها ، آواتارها ، مانند پیشخوان ها ، و تخمین زمان را بخوانند.

سئو

Wix شهرت سئو خوبی در وب گسترده دارد. دلیل اصلی این امر به این دلیل است که Wix قبل از سال 2016 بر روی فناوری Flash ساخته شده است که برای سئو بسیار بد است. Wix همچنین در مورد ساختارهای URL و افزودن ویژگیهای alt چند مشکل دیگر داشت.

در حالی که Wix هنوز در مورد سئو بهترین نیست – جان مولر ، یکی از کارمندان ارشد گوگل گفت: “وب سایت های Wix در جستجوی خوب کار می کنند.” چه چیز دیگری می توانید از سازنده وب سایت بپرسید؟ اگر از Wix استفاده می کنید ، احتمالاً شما یک متخصص SEO نیستید بنابراین ممکن است برای شما خوب باشد.

Wix آنچه را که بیشتر کاربران خواهان یا نیاز SEO آنها هستند ارائه می دهد. گزینه های سفارشی کردن عنوان ها و توضیحات متا ، و اتصال به ابزارهای مختلف جستجوگرها. در حالی که شما نمی توانید جهان را با قابلیت های مجنون سئو آتش بزنید – Wix هنوز هم می تواند کار را انجام دهد.

تنها زمانی که باید از Wix اجتناب شود این است که شما واقعاً قصد دارید همه را با سئو انجام دهید. این معمولاً برای افرادی که از سازندگان وب سایت استفاده می کنند در وهله اول نیست.

قیمت گذاری

ویکس آزمایشی رایگان ندارد. چه جهنمی !؟ محاکمه رایگان نیست؟ چرا وجود ندارد?

این فقط به این دلیل است که یک وب سایت ایجاد شده با Wix می تواند به صورت رایگان و برای همیشه استفاده شود.

هنگام استفاده از نسخه رایگان Wix ، نام دامنه شما دارای این قالب خواهد بود: username.wixsite.com/siteaddress. برای استفاده از یک دامنه سفارشی ، باید به یک برنامه حق بیمه ارتقا دهید.

برنامه های wix

برنامه حق بیمه شامل یک سال رایگان میزبانی دامنه است بالاتر از سایر مزایای ارائه شده و همچنین گزینه خرید G Suite Google برای استفاده یک آدرس ایمیل سفارشی.

Wix گران نمی شود ، اما اگر فناوری اطلاعاتی نداشته باشید ، مطمئناً ارزش آن را دارد. همگام سازی با Wix می تواند به شما کمک کند تا وب سایت خود را از چند روش مختلف در سطح خود قرار دهید. هر لایه مزایای معناداری را ارائه می دهد. لایه های میانی معمولاً برای بیشتر مشترکین کافی خواهد بود.

هوش طراحی مصنوعی

Wix ADI در نوع خود اولین است و هنوز در مراحل ابتدایی خود است – و در نتیجه ، آنچه وعده داده می شود کمی صادقانه است. آنچه ADI انجام می دهد این است که سؤالات مختلفی را از شما می پرسد و آن را در الگوریتمی که سایتی برای شما ایجاد می کند ، اعمال می کند. تمام گزینه های عنصر ، مضامین ، و چیدمان ها را می گیرد و از هر ترکیب استفاده می کند.

آنچه وعده داده شده است: ADI در حال حاضر نوید یک سایت خیره کننده را دارد که از نوع است.

چه انتظاری دارید: آنچه ADI واقعاً انجام می دهد این است که به شما می دهد شروع کاملی در طراحی وب خود داشته باشید ، فقط انتظار نداشته باشید این روند را پوشش دهد.

به جای اینکه وقت کافی برای جستجوی همه مضامین و چیدمانهای نرم افزاری را بر اساس ترجیحات و سؤالاتی که پرسیدید ، برای شما انتخاب می کند. این یک ویژگی صرفه جویی در زمان و تصمیم گیری است – و هیچ مشکلی با آن وجود ندارد. با گذشت زمان ، این ابزار می تواند امیدوارم خیلی بیشتر شود.

سؤالات متداول

آیا Wix بهتر از وردپرس است?

جواب کوتاه، نه است. جواب طولانی تر این است که می تواند باشد. اگر به دنبال سفارشی کردن وب سایت خود بدون منحنی یادگیری کامل هستید ، Wix بهتر از وردپرس برای شماست. وردپرس یک شیرجه عمیق در ساخت وب سایت است در حالی که Wix نوعی شبیه به wading به انتهای کم عمق است و با ایده شنا کردن در انتهای عمیق معاشقه می کند..

آیا وب سایت Wix واقعاً رایگان است?

Wix نسخه رایگان دارد اما نام دامنه شما دارای این قالب خواهد بود: username.wixsite.com/siteaddress. برای استفاده از یک دامنه سفارشی و باز کردن بسیاری از ویژگی ها ، باید یک نقشه پرداخت را انتخاب کنید.

چگونه می توانم یک نام دامنه رایگان از Wix دریافت کنم?

نام دامنه رایگان پس از انتخاب یک برنامه پرداخت شده در دسترس است. شما هنوز مجبورید هزینه برنامه Wix را بپردازید اما آنها به مدت یک سال نام یک دامنه را به صورت رایگان پرتاب می کنند.

دامنه Wix پس از سال آزاد چقدر است?

نام دامنه برای سال بعد از اتمام سال آزاد شما 14.95 دلار هزینه خواهد داشت. این قیمت با سایر سیستم عامل های میزبان نسبتاً رقابتی است.

نتیجه

88 درصد باورنکردنی افرادی که از Wix استفاده کرده اند آن را به دوستان خود توصیه می کنند. در این مرحله ، من می گویم که ما دوستان هستیم – و دوست داریم رسما Wix را توصیه می کند برای تو.

اگر زمان داشتیم می توانستیم یک مراسم مرتب با ترومپت و کنتین برگزار کنیم. ما می دانیم که باید به ساخت وب سایت خود بپردازید ، بنابراین دیگر شما را نگه نمی دارم. برای شروع به صفحه قیمت گذاری و برنامه ریزی های Wix بروید.

منابع و اعتبارات تصویر:

  • Spericorn.com
  • EmailBoster.com
  • ClearEditorial.co.uk
  • RSWebsols.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector