بررسی Shopify – جوانب مثبت ، منفی و قیمت آنالیز شده برای سال 2020

زمانی فرا می رسد که هر شرکتی جوان که چیزی را می فروشد به تجارت الکترونیک روی می آورد. مثلاً شما را از بازار محلی خود با بوتیک دندانپزشکی خود اشباع کرده اید. زمان برای به اشتراک گذاشتن هنری خود با تمام جهان است.


بعد چه اتفاقی می افتد؟ برای اینکه به سیاره زمین کمک کنید تا بخشی از مواد غذایی را از دندانهای خود جدا کند ، باید یک بستر تجارت الکترونیکی پیدا کنید. با تشکر از فروشگاه Shopify – نه تنها آنها می توانند به شما در انجام تماس واقعی خود کمک کنند – بلکه می خواهند.

دلایل استفاده نکردن از Shopify

تنها چهار دلیل برای استفاده از Shopify وجود ندارد.

 1. شما زیر پنج محصول می فروشید و نسبت به همه چیز دیگر سادگی کاملی را ارزیابی می کنید.
 2. وبلاگ شما ابتدا آمد و شما به زندگی وردپرس (در حال حاضر محبوب ترین CMS) نیاز دارید. سئو نان و کره شماست و تجارت الکترونیک اندکی پیش بینی می شود.
 3. شما یک بودجه مجنون بسیار گسترده برای توسعه دهندگان وب دارید. یک راز وجود دارد: احتمالاً احتمالاً تعداد آنها از Shopify استفاده می کند.
 4. شما می خواهید فقط در یک کانال بفروشید. (اشاره – Shopify به شما امکان می دهد تا بر روی هر سیستم عامل به راحتی بفروشید).

اگر تحت هیچ یک از این دسته ها قرار نگرفتید ، Shopify باید اولین انتخاب شما از سیستم عامل های میزبانی تجارت الکترونیک باشد.

جوانب مثبت – آنچه ما در مورد Shopify دوست داریم

تمام موارد مثبت برای Shopify ابزارهای مورد نیاز برای ساخت و مدیریت یک فروشگاه را به صاحبان فروشگاه های تجارت الکترونیک اضافه می کند. در مورد فعالیت های لازم برای انجام بر روی سکو ، نقاط درد زیادی وجود ندارد.

این شرکت همچنین توسط سه کانادایی دوست داشتنی تیم هورتون تأسیس شده و مقر آن در اتاوا است. ما باید از کشورمان حمایت کنیم. ����

فروش چند کانال48٪ از مردم جستجوی محصول خود را در بازارها آغاز می کنند. این بدان معناست که نیمی از مردم آنجا به محصولات آمازون ، ایبی یا اتی مراجعه می کنند.

Shopify به شما امکان می دهد محصولات خود را با این بازارچه ها و همچنین کانال های رسانه های اجتماعی مانند پینترست ، فیس بوک و اینستاگرام ادغام کنید.

سیستم موجودی – سیستم موجودی موجود در Shopify اضافه کردن ، سازماندهی و ویرایش محصولات را بدون درد و دردسر می کند. هنگامی که نوبت به سازماندهی همه چیز می رسد ، Shopify به شما امکان می دهد مجموعه هایی را تهیه کنید و به شما امکان می دهد محصولات خود را در چندین گروه بطور همزمان سازماندهی کنید. با استفاده از Shopify ، کنترل موجودی خود از تأمین کنندگان مختلف باعث ایجاد زحمت نمی شود.

خرید برای همه دستگاه هاامکانات – تمام ابزارها و وسایل مورد نیاز شما در Shopify وجود دارد. در باطن فروشگاه گزینه هایی برای بسیاری از جنبه های تصادفی وجود دارد که مهم هستند مانند سفارشی کردن ایمیل های ارسال شده برای تأیید سفارش ، به روز کردن خط مشی رازداری و بازیابی رها شده سبد خرید.

فروشگاه برنامه – اگر برای کارهایی که می خواهید انجام دهید هیچ ویژگی ای وجود ندارد ، فروشگاه برنامه را بررسی کنید. تعداد زیادی برنامه وجود دارد که برای کمک به موارد خاصی که صاحبان فروشگاه به آنها نیاز دارند خدمات رایگان و پریمیوم ارائه می دهند.

پشتیبانی مشتری -Shopify هنگام ثبت نام با آنها ، کارت خوان کارت اعتباری برای شما ارسال می کند تا بتوانید کالاهای خود را بصورت حضوری بفروشید. برای یک شرکت نرم افزاری نادر است کاری انجام دهد که زندگی شما را آسان تر کند.

فراتر از آن – آنها کارکنان پشتیبانی مشتری حدود 24/7 است برای کمک به و در ردههای پرداخت بالاتر ، یک شخص خاص را به شما می دهد تا بطور خاص با آنها تماس بگیرید.

منفی – چیزهایی که باید در نظر بگیرید

همانطور که اکثر شرکت ها انجام می دهند ، Shopify با منفی همراه است. منفی های مربوط به خدمات کاملاً جدی نیستند اما در آینده نزدیک در هر نقطه ای از درمان برطرف نمی شوند.

دیدگاه بدهزینه – Shopify با سایر سیستم عامل های تجارت الکترونیک به خوبی رقابت می کند زیرا ساختار قیمت گذاری آنها بسیار مشابه است. قیمت گذاری با سایر سیستم عامل هایی که به طور خاص برای تجارت الکترونیکی ساخته نشده اند و همچنین گزینه های رایگان میزبانی شده در وردپرس ، ضعیف است..

برای مبتدی ها, 29 دلار در ماه می تواند پول زیادی داشته باشد – به ویژه هنگامی که فروش داده نمی شود. هزینه های زیادی برای شروع یک تجارت آنلاین وجود دارد و همه چیز اضافه می شود.

اگر فروش کافی در حال گذر باشد حتی گران ترین گزینه نیز هزینه ناچیز خواهد بود اما در آغاز قطعاً پول زیادی را احساس می کند..

کدگذاری متفرقه – برخی از جنبه های باطنی از باطن Shopify وجود دارد. مواردی وجود دارد که به شما کمک می کند تا سرتان را خراشیده و Googling را برای ایجاد یک برنامه نویس به شما کمک کند.

صفحه خطای خرید

اجتماع کاربران Shopify بسیار بزرگ است و در بسیاری از مواقع رفع مشکل در انجمن ها یا حتی مقالات و فیلم ها وجود دارد.

اگر این کار پیدا کردن شخصی که می داند چه کاری انجام می دهد ، می تواند منجر به هزینه های اضافی و تأخیر در تعمیر فروشگاه شما شود.

نکته خوب با گسترش اکوسیستم Shopify است یک تن از آموزش آنلاین برای هر کلمه مربوط به Shopify وجود دارد. اگر تمایل دارید مقداری گریس آرنج را در آن قرار داده و وارد آن شوید ، می توانید مغازه خود را به راحتی DIY کنید.

ساخت فروشگاه شما

خرید اینترنتی وبایجاد یک فروشگاه زیبا یکی از اولویت های اصلی یک عملیات تجارت الکترونیک است. تصور کنید که وقتی وارد یک فروشگاه فیزیکی می شوید و قفسه ها روی آن قفل می شوند و صندوق دار به نظر می رسد که از زمان جاستین بیبر اولین خال کوبی خود را دوش نگرفته است.

هنگام فروش آنلاین ، حتی بهتر از نظر ظاهری فروشگاه نیز مهم است. اگر بخواهند به اندازه کافی بد بخرند اما در این روز و سن ، مردم حاضر نیستند از قفسه های واژگون شده گذشته و برخی از لکه های مشکوک در یک مغازه دیدن کنند ، می توانند از مغازه ها چشم پوشی کنند. آنها فقط Google را جمع می کنند و یک جایگزین پیدا می کنند.

طراحی وب سایت بد یک قاتل کامل است – 61٪ از کاربران به دلیل طراحی بد به وب سایت برنخواهند گشت. خوشبختانه ، Shopify در این زمینه کمک زیادی می کند.

چگونه کار می کند

Shopify ساخت یک وب سایت را ساده می کند. روش کار این است که شما یک موضوع را انتخاب کنید – بصورت رایگان یا پرداخت حق بیمه – سپس وب سایت خود را در آن قالب بسازید. Shopify مجموعه ای بسیار بزرگ از تم های رایگان را در اختیار شما قرار می دهد که از گزینه های مختلفی برخوردار هستند.

صفحه اصلی خرید

در پس زمینه مدیریت موجودی در میان ابزارهای دیگر مانند منوها وجود دارد که بر نحوه ساخت وب سایت شما تأثیر می گذارد ، اما اکثر ساختمان فروشگاه در درون موضوع انجام خواهد شد.

بیشتر مضامین ابزار شبه کشیدن برای رها کردن عناصر مختلف مانند عکس ، بلوک متنی و جنبه های دیگر به مکان های مختلف هستند. برخی از مضامین دارای محوریت بیشتری هستند و به روش های بصری کمتری ساخته شده اند. تقریباً تمام تم های تأیید شده Shopify با استفاده از منحنی های یادگیری کوچک آسان است.

در داخل مضامین نیز جایی وجود دارد که رنگ ، فونت و سایر تنظیمات لازم را انتخاب کنید.

 مضامین خرید

پرداخت برای Shopify در حال حاضر هزینه زیادی برای بسیاری از کارآفرینان جدید است. وجود دارد ده تم رایگان در Shopify که واقعاً می تواند یک وب سایت زیبا ایجاد کند.

مورد علاقه ما برای استفاده ، بروکلین است, بهترین فروشگاه های پوشاک متوسط ​​اما هر کدام برای انواع خاصی از فروشگاه مناسب هستند. یکی در عکاسی لبه به لبه تخصص دارد ، دیگری برای جلب همکاری در فضای مجازی بسیار عالی است ، و دیگری برای حرکت آسان می باشد..

الگوی بروکلین-بنر-shopify

اگر می خواهید قابلیت های بیشتری داشته باشید ، هزاران موضوع برای خرید Shopify وجود دارد. تعداد زیادی از برنامه نویسان وجود دارند که مضامین ایجاد خدمات میزبانی مانند Shopify ، WordPress و BigCommerce را ایجاد می کنند. بهترین ها دارای پایگاه های دانش عالی و جوامع بزرگ هستند تا بتوانند در طراحی های خود به شما کمک کنند.

ویژگی های تجارت الکترونیکی را خریداری کنید

Shopify به همان اندازه از ویژگی های غنی برخوردار است. غواصی در یک محاکمه رایگان می تواند همه گزینه های مختلف را نشان دهد اما در اینجا تعداد انگشت شماری وجود دارد.

توانایی ها

یک مشکل بالقوه لازم برای شروع فکر کردن در مورد این است که اگر فروشگاه شما در یک دیوانه موفق شود چه اتفاقی می افتد؟ موفقیت با مشکلات همراه است. آیا خدمات میزبانی که در نظر دارید می توانید از افزایش شهاب سنگ خود پشتیبانی کنید?

Shopify با شما رشد می کند. ارزان ترین طرح هر آنچه را که یک مبتدی می تواند بخواهد ارائه می دهد و گرانترین برنامه آنها اجازه می دهد تا یک بلندگو سریع به یک شرکت شکوفا تبدیل شود. ویژگی های عالی صرفه جویی در هزینه ، سازندگان گزارش پیشرفته ، تخفیف وجود دارد ، و حتی برای بازرگانان با حجم بالا راه حل های سازمانی نیز وجود دارد.

فروش چند کانال – فروش در هر / هر بسترهای نرم افزاری 

اگر فقط محصولات خود را در وب سایت خود به نمایش می گذارید ، زیاد تلاش نمی کنید. مردم به همان اندازه وب سایت های تجارت الکترونیک در آمازون ، ایبی ، اتی ، فیس بوک ، جت و اینستاگرام خرید می کنند.

Shopify به شما امکان می دهد تا از طریق 20 کانال دیگر بفروشید و مدیریت فروش به مشتریان بالقوه را در هر کجای اینترنت آسان می کنید. این احتمالاً ویژگی ای است که Shopify را به قدرتمندتر تبدیل می کند. اگر در ساخت یک فروشگاه مناسب تجارت الکترونیک جدی هستید ، نمی توانید این مورد را بزنید.

مدیریت-بازارهای چندگانه-خرید

مدیریت موجودی 

بسیاری از فروشگاه ها دارای کاتالوگ کالاهای بزرگ هستند. این می تواند ترسناک باشد که بتواند همه چیز را در وب سایت خود به شکلی سازماندهی کند که برای مشتریان معقول باشد و در عین حال موجودی موجودی را نیز تهیه کند که از طرف تأمین کنندگان مختلف ارائه می شود. این نگران کننده است.

در فروشگاهی که برخی از محصولات از مراکز تحقق آمازون تهیه شده اند ، برخی از آنها از طریق سرویس تقاضا ، برخی از سرویس dropshipping و برخی از زیرزمین پدربزرگ شما – می توانید به یک میگرن مراجعه کنید. Shopify شما را پوشش داده است و به شما امکان می دهد محصولاتی را که از خودتان و هر مرکز تحقق دیگری که ممکن است از آنها استفاده کنید تهیه کنید.

shopify-products-inventory

Shopify این کار را بی دردسر می کند زیرا می توان هر محصول را از هرجای دیگر برآورده کرد – حتی در همان مجموعه.

گزارش ها

چه می شود اگر من به شما بگویم مردم فروشگاه شما را پیدا می کنند و محصولات شما را چک می کنند. شما مثل “خنک” خواهید بود

با حاله.

اما نمی خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ برای اینکه صاحب فروشگاه موفق باشید باید بیشتر بدانید تا بتوانید از آن دانش یاد بگیرید و پیشرفت کنید.

Shopify این کار را بی دردسر می کند. اول از همه این شامل نمودارهای بسیار خوبی است که به شما اطلاعات مفیدی مانند کل فروش در طی مدت زمان ، نرخ تبدیل ، بازدید کل فروشگاه ، قیمت متوسط ​​سفارش ، تکرار نرخ مشتری و کل سفارشات را می گوید..

خرید داشبورد نمای کلی

جنبه های دیگر مانند جایی که افراد سایت شما را پیدا می کنند بسیار مفید هستند. اگر آن روز 28 نفر از Pinterest به وب سایت شما آمدند Shopify به شما اطلاع می دهد.

بهینه سازی موبایل

بهینه سازی موبایلاحتمالاً هفت نفر از 10 مشتری شما قصد دارند فروشگاه تجارت الکترونیک شما را با استفاده از یک دستگاه تلفن همراه مشاهده کنند. متأسفانه بسیاری از سیستم عامل ها برای استفاده در دسک تاپ ساخته شده اند.

در اینجا دو آمار سرگرم کننده وب سایت تجارت الکترونیک برای شما آورده شده است:

 • طراحی ضعیف موبایل به تنهایی کافی است 57٪ از کاربران اینترنت شغل خود را به همسالان خود توصیه نکنید.
 • تقریبا 80٪ مصرف کنندگان اگر وب سایت تلفن همراه به صورت ناخوشایند نمایش داده شود ، از همکاری با وب سایت شما متوقف خواهد شد.

Shopify می داند که مردم از تلفن های خود برای خرید آنلاین استفاده می کنند و اطمینان حاصل می کنند که تمام تم های استفاده شده بر روی پلتفرم آنها بهینه سازی شده در موبایل است. آنها همچنین نماهای وب سایت شما را از رایانه های شخصی ، رایانه لوحی و نسخه های تلفن همراه ارائه می دهند.

سایر ابزارهای سرگرم کننده

چندین ویژگی سرگرم کننده و ابزار وجود دارد که ارزش صحبت کردن در مورد آنها نیز وجود دارد.

کیت – ابزاری برای اتوماسیون بازاریابی که می تواند ایمیل بفرستد ، تبلیغات ایجاد کند ، در رسانه های اجتماعی ارسال کند و یادآورهایی برای شما ارسال کند.

پشت سر هم – ابزار عکس سهام Shopify که دارای تصاویر باکیفیت و عمومی نیست. همه تصاویر رایگان است.

تبادل – Shopify بازار فروشگاه مخصوص به خود را دارد. اگر تجارت خود را توسعه داده و تصمیم گرفتید که می خواهید آن را بفروشید ، یک محیط ساخته شده وجود دارد که می توانید به آن بپردازید.

فروشگاه برنامه

Shopify دارای بیش از 2000 برنامه و در حال رشد است. اگر چیزی برای تجارت الکترونیکی وجود داشته باشد که شما می خواهید فروشگاه اپلیکیشن راه حلی داشته باشد. هرچه مشکل خاص تر باشد ، احتمالاً هزینه مربوط به راه حل وجود خواهد داشت.

اگر به دنبال ایجاد یک امپراطوری dropshipping هستید ، می توانید از Oberlo استفاده کنید. می خواهید تی شرت های سفارشی بسازید؟ CustomCat را بررسی کنید. گزینه های بازاریابی که باعث ارتقاء ، بهبود سئو یا خودکار بازاریابی ایمیل می شوند نیز متداول هستند.

سیستم بررسی در فروشگاه برنامه نشان می دهد که دیگران درباره این برنامه چه فکر می کنند. برخی از بهترین ها حتی نسخه های رایگان دارند.

پشتیبانی از مشتری را خریداری کنید

با افزایش Shopify ، پشتیبانی مشتری در واقع بهبود یافته است. مقیاس بزرگ این شرکت این امکان را برای شرکت فراهم کرده است که 24/7 خط کمک در چندین بخش جهان داشته باشد.

خرید-پشتیبانی-پشتیبانی-فرود-

Shopify کارمندی از معلمان خودشناسی دارد که در هر زمینه ای که شما به آن نیاز دارید ، کمک می کند. آنها همچنین پشتیبانی چت زنده را ارائه می دهند و ارسال نامه الکترونیکی همیشه گزینه ای است.

اگر تیم پشتیبانی مشتری به هر دلیلی نمی تواند به شما کمک کند یا احساس نمی کنید با کسی صحبت کنید (درک می کنیم) ، همیشه می توانید رسانه های دیگر را بررسی کنید.

پایگاه دانش Shopify پر از سوالات متداول و عمیق است. آنها همچنین آکادمی را با دوره های آموزشی رایگان پر از فیلم ها و وبینار های مکرر ارائه می دهند. علاوه بر این ، راهنماهای متنی در مورد موضوعات خاص وجود دارد که قابل خواندن است.

یکی از بخش های کم توجه درخواست عمومی Shopify ، جامعه است. این ممکن است به این دلیل باشد که انجمن وردپرس انبوه است و از هر جامعه میزبانی اینترنت خارج است. تالار گفتگو برای Shopify – اعم از عمومی سازی ، مضامین یا برنامه ها – همیشه با اطلاعات و کمک های مفید در حال یادآوری هستند.

قیمت گذاری خرید توضیح داده شده است

هر رده از قیمت گذاری شامل محصولات نامحدود ، پشتیبانی 24/7 ، امکان فروش در سایر کانال های فروش ، ایجاد سفارش دستی ، کدهای تخفیف ، گواهی SSL ، بازیابی رها شده سبد خرید ، پرداخت Shopify با تجزیه و تحلیل کلاهبرداری ، برنامه POS ، سخت افزار فیزیکی و قوی است. انتخاب برنامه.

سایر هزینه های مربوط به Shopify برنامه های پرداخت شده ، مضامین پرداخت شده و خرید دامنه است. تعداد زیادی برنامه وجود دارد که ارزش هزینه و همچنین تم های پریمیوم مفید و زیبایی را دارند که می توانند واقعاً فروشگاه شما را ارتقا دهند.

نکته جالب در مورد Shopify داشتن یک فروشگاه کاملاً کاربردی با برخی از بهترین ویژگی های موجود در بازار است که تنها در هر ماه 29 دلار هزینه خواهد داشت. با بزرگ کردن فروشگاه خود می توانید هزینه های خود را افزایش دهید. Shopify همچنین شامل یک سطح شرکت سفارشی است که امکان سفارشی سازی بیشتر برای فروشگاه های گسترده را فراهم می آورد.

نتیجه

خرید تنها خریدار این است که به شما در ایجاد یک تجارت کمک کند. اگر وصیت نامه داشته باشید ، آنها راه را پیدا کرده اند. شرکت های دیگر سعی در رقابت دارند اما تنها هدف Shopify اطمینان از این است که شما همه چیز را برای فروش محصولات و خدمات به مردم در اختیار دارید.

تأیید ما از Shopify مواردی است که از ساعت ها آزمایش و کار با بیشترین سیستم عامل تجارت الکترونیکی حاصل شده است..

سؤالات متداول

کدام پلتفرم تجارت الکترونیکی برای تجارت های کوچک مناسب است?

Shopify بهترین بستر تجارت الکترونیک است. این برای صاحبان مشاغل طراحی شده است که می خواهند همه چیز را در نوک انگشتان خود با یک جامعه آنلاین پر رونق قرار دهند.

چه چارچوبی برای وب سایت های تجارت الکترونیکی مناسب است?

بهترین چارچوب Shopify است. این نرم افزار دارای همه مواردی است که شما را قادر می سازد وب سایت تجارت الکترونیک را به بالاترین ارتفاعات ممکن و همچنین یک فروشگاه بوتیک کوچک راه اندازی کنید

که بهترین سازنده وب سایت تجارت الکترونیک است?

آسانترین سازنده وب سایت تجارت الکترونیک برای ایجاد یک وب سایت در واقع Squarespace است. با این حال ، با این سهولت اولیه قربانی های طولانی مدت با عملکرد تجارت الکترونیک صورت می گیرد. بهترین ترکیب از راحتی و قابلیت Shopify است.

هزینه فروش در Shopify چقدر است?

برنامه های Shopify با 29 دلار در هر ماه شروع می شود.

منابع و اعتبارات تصویر:

 • Gomanos.com
 • WorthThinkers.com
 • FiveOcean.net
 • VinculumGroup.com
 • ForexTribune.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector