بهترین سازندگان وب سایت (2020)

در اینجا یک راز بیشتر برنامه نویسان به شما نمی گویند: سازندگان وب سایت boogeyman نیستند.


چرا که نه؟ خوب ، این را در نظر بگیرید:

 • ☑️ با یک هزینه متوسط ​​برای هر طراحی سایت 2،000 دلار با توسعه دهندگان انفرادی ، یک وب سایت سازنده به طرز حیرت انگیزی ارزان است.
 • build سازندگان وب سایت خوب شده اند. واقعا خوب. (آنها می توانند تقریباً با هر چیزی که می خواهید بسازید اداره کنند.)
 • can می توانید در کمتر از 30 دقیقه یک وب سایت داشته باشید و بدون اطلاع دقیق از وردپرس ، CSS یا HTML.

البته ، هیچ یک از سازندگان قدیمی وب سایت انجام نمی دهند.

به همین دلیل بهترین گزینه های ایجاد کننده وب سایت را در زیر قرار داده ام.

نتیجه گیری ما? Wix بهترین شرط بندی شماست.

بعداً درباره آن.

اگر می خواهید بدانید که چرا ، می توانید هم جستجوی کالا یا بخش بعدی را بخوانید تا بدانید روند بررسی ما چطور است.

Contents

چگونه ما سازندگان وب سایت را مرور کردیم

روند ما ساده است:

 • the گزینه ها را به 15 مورد از محبوب ترین سازندگان وب سایت ببندید
 • with با هر سازنده سایت یک حساب کاربری باز کنید و در واقع یک وب سایت ایجاد کنید تا ببینید چقدر خوب کار می کند
 • ☑️ سرعت بارگیری هر سایت را آزمایش کنید

سپس ، با مقایسه این ویژگی ها و نقاط قوت با قیمت سازنده وب سایت ، ما توانستیم لیستی از سازندگان وب سایت تهیه کنیم که متناسب با هرکسی که به دنبال شروع کار است ، باشد..

این همان چیزی است که ما پیدا کردیم.

سازندگان برتر وب سایت برای مشاغل کوچک کانادا

افشای کامل (و یادآوری): HostingCanada.org یک سایت تحقیقاتی با پشتیبانی جامعه است و ممکن است هنگام خرید سازنده وب سایت با استفاده از یکی از لینک های زیر یک کمیسیون کوچک کسب کنیم. پشتیبانی شما همان چیزی است که در اتاوا چراغ را روشن می کند و هیچ هزینه اضافی برای شما (در واقع ، گاهی اوقات تخفیف خوبی وجود دارد). من فقط سازندگان سایت را شامل می شوم که کاربرد آنها بسیار آسان است و من شخصاً حداقل 12 ماه برای سایت های خودم یا مشتری هایم استفاده کردم.

* قیمت گذاری سالانه (بله ، BoldGrid ارزان است.)

1. Wix – بهترین حالت کلی

ساده ترین مورد استفاده برای شخصی سازی کامل

آرم wix

کلیک کنید و بکشیددلیل اصلی انتخاب Wix ما به این دلیل است که در منطقه ای اندکی بد بو از سازندگان وب سایت زندگی می کند.

این نه تنها یک سازنده وب سایت کارا و کشیده است بلکه می توانید هر عنصر را در هر کجا و در آن قرار دهید تقریباً هر کاری را که می خواهید انجام دهید.

هیچ مشبک از پیش تعیین شده یا مواردی از این دست وجود ندارد. ویکس گفت ما می توانیم به شما اجازه دهید هر کاری انجام دهید – و سپس آنها به نوعی انجام دادند.

امروز قدرت بیش از 20 میلیون وب سایت در اینترنت دارد.

در مقایسه با Squarespace ، دو سازنده مطلوب مقایسه می کنند و بخش بزرگی از جمعیت وجود دارد که در واقع مناسب تر برای استفاده از Wix هستند.

Wix در اصل نسخه فوق العاده قابل تنظیم Squarespace است. پس از تماشای تکامل Wix در طی چند سال گذشته ، طراحی و آموزش های بصری آن ، آن را به گزینه ای مناسب برای صاحبان وب سایت های جدید تبدیل کرده است.

خوب

بهترین چیز در مورد Wix امکانات است. آنها ابزار و قدرت را به کاربران ارائه می دهند تا بتوانند هرچه را که می خواهند بسازند. یک دلیل وجود دارد که Wix یک رهبر در صنعت است و یکی از برنامه های مورد علاقه نرم افزار ما است.

 • 300+ قالب با کیفیت
 • مقدار پوچ عناصر
 • پرسش و پاسخ گسترده و پایگاه دانش
 • قیمت گذاری مناسب
 • نسخه رایگان
 • پشتیبانی پاسخگو و مفید
 • شهودی و مبتدی دوستانه
 • بهینه سازی موبایل
 • هوش طراحی مصنوعی

ارائه گزینه ای مانند هوش طراحی مصنوعی – جایی که ویکس از شما سؤال می کند و سپس یک مرحله اصلی در روند ساخت و ساز به شما می دهد – چیزی است که شما از یک برنامه نرم افزاری که وب سایت ها را ایجاد می کند انتظار ندارید..

اجازه دادن به یک مبتدی کامل یا از ابتدا شروع به کار می کند یا پا به فرایند ساختمان می گذارد ، دلایل دقیقی است که چرا Wix دومین سازنده وب سایت است. این شرکت کاربران خود را درک کرده و در تلاش است تا به آنها کمک کند.

بد

با وجود گزینه های بی شماری و ویژگی های بسیار جلب توجه ، راه حل آسان برای ساخت وب سایت می تواند یک نکته اساسی باشد.

چه کسی باید از Wix استفاده کند?

اگر می خواهید از کشیدن و رها کردن استفاده کنید ، باید از Wix استفاده کنید اما کمی صبر دارید که زمان لازم برای تسلط بر عملکرد Wix را داشته باشید. پس از تسخیر Wix ، این یک ابزار قدرتمند است که به شما امکان می دهد یک بوم خالی را به یک اثر هنری تبدیل کنید.

بررسی کامل Wix Review ما را بخوانید. 

2. SQUARESPACE – Runner Up

وب سایت های زیبا را در چند دقیقه طراحی کنید

مربع-آرم بزرگ

Squarespace انتخاب دوم ما برای تاج بهترین سایت ساز است. ��

دلایل بسیار ساده است و همه آنها به نتیجه گیری یکسان منجر می شوند. شما می توانید طی کمتر از یک ساعت یک وب سایت زیبا و حرفه ای به دنبال خود بسازید.

بدیهی است ، شما می توانید زمان بسیار بیشتری را در سازنده صرف ایجاد ترفندهای سفارشی کنید. مهم نیست که چه مدت تصمیم بگیرید برای استفاده از آن هزینه کنید ، نتیجه نهایی تقریباً همیشه یک وب سایت ارزشمند خواهد بود.

خوب

فضای مربع-تصویربهترین چیز در مورد Squarespace استفاده از آن آسان است. استفاده از Squarespace ساده ترین راه برای ایجاد یک وب سایت حرفه ای و زیبا است.

 • بهترین سایت سازنده سایت برای مشاغل تجسمی
 • ده ها قالب با کیفیت بالا
 • چت زنده عالی و پشتیبانی 24/7
 • فوق العاده ساده برای استفاده و استاد

آنچه شما واقعاً در Squarespace هزینه پرداخت می کنید نرم افزار کشیدن و رها کردن با الگوهای شگفت انگیز آنهاست. این دو ویژگی با هم فقط وب سایتهایی را ساخته اند که به نظر خوب می رسند.

بد

بدترین چیز در مورد Squarespace عدم امکان شخصی سازی هر اینچ از وب سایت است. با عظمت الگو ، لعنت الگو می آید. من ممکن است از نفرین الگو کپی رایت کنید – به نظر عالی می رسد.

فقط با یک الگوی می توانید عناصر خاصی را در مکان های مشخص قرار دهید. فراتر از این الگو توصیف نادرست است.

با گفتن این نکته ، مهم است که به یاد داشته باشید که 95٪ از جمعیت ساخت وب سایت نیازی به سفارشی سازی بیشتر از اجازه های Squarespace ندارند.

این واقعا فرمول شخصی سازی “فقط به اندازه کافی” تسلط داشت.

تنها جنبه قابل توجه دیگر که منفی است این است که Squarespace کمی گرانتر از رقبا است و مدل قیمت گذاری سالانه آنها در برابر ماهانه خشن است. شما سالانه تخفیف شیب دار می گیرید اما اگر می خواهید ماهانه پرداخت کنید ، حق بیمه می پردازید.

چه کسی باید از مربع استفاده کند?

اگر می خواهید از کشیدن و رها کردن استفاده کنید ، باید از Squarespace نیز استفاده کنید اما می خواهید وب سایت شما نیز به سرعت ساخته شود. شما می خواهید همه چیز براق ، حرفه ای و یکنواخت به نظر برسد و نمی خواهید با مجموعه ای از تنظیمات به اطراف خود بپردازید تا اینگونه به نظر برسد.

ما تمایل داریم که فکر کنیم که توصیف اکثر مردم است.

در پایان روز اگر به سفارشی سازی هر وجه کوچک وب سایت خود اهمیت نمی دهید و هدف شما فقط ساختن یک وب سایت است که به نظر شگفت انگیز است ، پس فضای مربع گزینه ای عالی برای شماست.

برای راهنمایی دقیق تر ، بررسی مربعات ما را بررسی کنید. 

3. Shopify – پادشاه تجارت الکترونیک

تا کنون بهترین گزینه تجارت الکترونیکی

خرید آرم

وکتور تجارت الکترونیکاگر یک فروشگاه تجارت الکترونیک را اداره می کنید و از Shopify استفاده نمی کنید ، ما شما را به اسم هایی مثل “احمقانه” و “ماسوشیست” می گوییم. 

پرش به دنیای تجارت الکترونیک سگ ، سگ خوردن یک تصمیم چشمگیر است. اجرای یک فروشگاه اینترنتی موفق خیلی طول می کشد و این کار حدود 5،000 قسمت متحرک دارد. خوشبختانه ، شما در این سفر تنها نیستید مگر اینکه بخواهید باشید. 

از لحاظ اداره یک فروشگاه تجارت الکترونیک ، چند گزینه وجود دارد. این دو گزینه استفاده از WordPress و استفاده از افزونه تجارت الکترونیکی یا استفاده از CMS است که به طور خاص برای تجارت الکترونیکی طراحی شده است. دو گزینه برتر همانند چند سال پیش است. پیشنهاد می کنیم WooCommerce را در وردپرس اجرا کنید یا از Shopify استفاده کنید. 

تفاوت بین چند سال پیش و اکنون در این است که چند سال پیش به شما می گفتیم از WooCommerce در وردپرس استفاده کنید. اکنون ، ما اکیداً استفاده از Shopify را پیشنهاد می کنیم. شما یک مثبت و منفی را تجربه خواهید کرد. 

ما یکی از موارد منفی را پایین خواهیم آورد اما اگر فروشگاه تجارت الکترونیک دارید و از Shopify استفاده نمی کنید ، خودتان یک کار مشکلی انجام می دهید.

دلیل خوبی وجود دارد که Shopify در رتبه بندی بهترین پلتفرم تجارت الکترونیک ما رتبه یک را به خود اختصاص داده است.

خوب

Shopify فروش آسان است. مدیریت یک مشاغل آنلاین که محصولات را می فروشد سردرد است. Shopify اکثر چیزهای آزار دهنده را از دست شما می گیرد. این متخصص در آسان کردن زندگی کارآفرینان است. 

این مهم از نظر Shopify به عنوان یک سرویس است. بیایید کمی درباره سازنده واقعی وب سایت صحبت کنیم زیرا به همین دلیل ما اینجا هستیم. 

Shopify کاملاً مانند WordPress کار می کند. Shopify از تم ها و افزونه ها استفاده می کند. نحوه ساخت وب سایت شما تقریباً به موضوع مورد نظر شما بستگی دارد. Shopify چند مضمون پیش فرض زیبا دارد و می تواند به شما در ایجاد سریع وب سایت سرویس دهی کمک کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که محصولات خود را اضافه کنید و چند مورد را جابجا کنید. 

اگر می خواهید آن را به شکلی بالاتر برسانید ، می توانید مبلغ حق بیمه ای را پرداخت کرده و از ابزارهای قابل تنظیم در این موضوع استفاده کنید. یک تن تم کشیدن و رها وجود دارد که ایجاد یک فروشگاه زیبا را ساده می کند.

بد

پیش از این ، ما اشاره کردیم که هنگام استفاده از Shopify به جای WordPress و WooCommerce یک منفی وجود دارد. افزونه های یک کلمه پایین است. وردپرس بهترین کتابخانه پلاگین ها را در اینترنت دارد. خوشبختانه ، Shopify افزونه های مفیدی نیز دارد و دارای دومین کتابخانه برتر پلاگین های تجارت الکترونیک است. 

همچنین با شروع یک برنامه معمولی با 29.00 دلار در هر ماه ، Shopify نیز می تواند گران باشد. اگر در ساخت یک تجارت الکترونیکی تجارت جدی هستید ، آن قیمت ماهانه ارزش آن را دارد.

چه کسی باید از Shopify استفاده کند?

Shopify برای 95٪ از دارندگان فروشگاه های آنلاین دنیا است. اگر تازه وارد دنیای وب سایت ها شده اید و می خواهید وب سایت خود را راه اندازی کنید ، اگر از هر چیزی به جز Shopify استفاده می کنید ، سلامت شما را زیر سوال می برد. کار کردن یک فروشگاه را بسیار ساده تر می کند.

بررسی کامل Shopify ما را بخوانید.

4. تماس مداوم – گزینه های عالی شروع کننده

گزینه رایگان / میزبانی رایگان

آرم ثابت تماس

مزایای بازاریابی ایمیلاگر با ثابت مخاطب آشنا هستید ، احتمالاً با خود می گویید ، “آنها یک سازنده وب سایت دارند؟”

اگر با Constant Contact ناآشنا باشید ، احتمالاً شما با خودتان چیزی نمی گویید و با صبر و حوصله آنچه را که ما برای گفتن می گویید را می خوانید. بابت آن تشکر می کنم.

ثابت تماس بیشتر با ابزارهای بازاریابی ایمیل شناخته شده است. آنها حتی می توانند در شماره یک در بهترین صفحه خدمات بازاریابی ایمیل ما مشاهده شوند. 

آنها همچنین یک سازنده وب سایت بسیار عالی نیز دارند. با Squarespace و Wix همخوانی ندارد اما اگر فقط به یک وب سایت سریع یا صفحه فرود نیاز دارید تا بتوانید با کمپین های بازاریابی ایمیل جدید خود بروید ، استفاده از آن بسیار ارزشمند است. پیشنهاد می کنیم در صورت تمرکز اصلی بازاریابی از طریق ایمیل از آن استفاده کنید. ابزارهایی که آنها به طور خاص برای آن طاقچه ارائه می دهند عالی هستند.

خوب

سازنده وب سایت که ثابت تماس با آن ارائه شده است با برنامه رایگان آنها 100٪ در دسترس است که اگر نمی خواهید پول خرج کنید ، گزینه ای خارق العاده است. ثابت تماس با شما حتی برای یک سال نام دامنه رایگان به شما می دهد.

خود سازنده بسیار ساده و ساده است. همه چیز بصری است و آنها سعی نکردند چرخ را در اینجا دوباره اختراع کنند. آنها شامل قالب های خوبی هستند که می توانند برای هر آنچه شما نیاز دارید ، کمی سفارشی شوند. حتی یک A.I وجود دارد. ابزاری که می تواند همه چیز را از صفحه فیس بوک شما سرقت کند و با محتوا کشیده سایت خود را بسازد.

بد

ثابت تماس با ما مربع نیست و Wix نیست. مطمئناً Shopify نیست. نکته جالب در مورد ثابت تماس این است که می داند چیست و به آن عرصه می چسبد.

فقط باید دانست که اگر می خواهید بهترین سازنده وب سایت در بازار باشید ، ثابت تماس با شما انتخاب نخواهد بود. بسیار قابل تنظیم نیست و بسیاری از ویژگی هایی را که در غیر این صورت در سازندگان وب سایت قوی تر پیدا می کنید ، از دست نمی دهند.

چه کسی باید از تماس ثابت استفاده کند?

ثابت تماس برای افرادی است که واقعاً می خواهند روی بازاریابی ایمیل تمرکز کنند. اگر در حال برنامه ریزی برای ساختن لیست های گسترده ایمیل هستید در حالی که بیش از اندازه نگران شکل های دیگر بازاریابی نیستید ، دلیلی برای استفاده از سایر سازندگان وب سایت وجود ندارد.

5. Site123 – به آسانی 123

3… 2… 1… وب سایت! اوه ، 1… 2… 3… وب سایت!

آرم Site123

Site123 یک اسم جالب دارد. من از زمان شروع کار با سازنده وب سایت آنها ، حدود 11 آهنگ مختلف درباره آنها خوانده ام. من باید آنها را ضبط می کردم ، اما متأسفانه چنین نکردم.

این سازنده وب سایت خوب است و ارزانترین گزینه موجود در لیست است. اگر از آن استفاده کرده اید و هرگز از موارد دیگری استفاده نکرده اید ، شکایات زیادی ندارید. Site123 پیشنهاد ما است اگر به دلایلی گزینه های بالا شما را به نوعی ناراحت کرد یا اگر نمی خواهید پول زیادی را صرف ویژگی های حق بیمه کنید.

خوب

سازنده وب سایتعلاوه بر ارزان بودن ، Site123 کار بزرگی را در ارائه الگوهای طراحی زیباییشناختی و ارائه گزینه های قابل تنظیم و قابل تنظیم در درون آنها انجام می دهد. ویرایشگر بهترین نیست ، اما همانطور که در بالا گفتیم ، اگر هرگز از گزینه های دیگر استفاده نکرده اید ، بد نیست..

Site123 همچنین با سرعت و سرعت سایت خود کار بزرگی انجام می دهد. اگر به تبلیغات توجه نکنید ، می توانید همه چیز را به طور نامحدود امتحان کنید.

این یک وب سایت سازنده خوب برای سایت ها یا وبلاگ های کوچک است و حتی می توانید محصولات را با نسبتاً ارزان نسبت به سایر راه حل های تجارت الکترونیکی به فروشگاه خود اضافه کنید.

نکته مورد علاقه ما در مورد Site123 علاوه بر قیمت ، ویژگی ترجمه وب سایت آنها است. این بسیار خوب از انگلیسی به فرانسوی برای دوستان فرانسوی کانادایی ما کار می کند. 

بد

اگر می خواهید یک وب سایت کاملاً قابل تنظیم و ساخته شده ، Site123 را انتخاب نکنید. اگر به وب سایت ارزان قیمت نیاز دارید ، Site123 انتخاب خوبی است. برای ویژگی هایی که ارائه می دهد ، ما پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده با آن گزینه های دیگر را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که هر چیزی را که می خواهید از دست ندهید.

چه کسی باید از Site123 استفاده کند?

پیشنهاد می کنیم اگر به یک وب سایت ساده نیاز دارید از Site123 استفاده کنید و نمی خواهید از Squarespace یا Wix استفاده کنید. این سومین سازنده وب سایت خالص مورد علاقه ما در حال حاضر است که به طور قطع چیزی می گوید.

6. HubSpot – دارای پاداشهای اضافه شده است

نسخه رایگان + بهترین ابزار برای صاحبان مشاغل

آرم hubspot

صبر کنید ثانیه … HubSpot؟ آیا این شرکت نرم افزاری بازاریابی نیست؟ آنها واقعاً هستند ، اما آنها نیز بسیار بیشتر از اینها هستند.

و این چیزی است که ما در اینجا برای بحث در اینجا هستیم.

بدون شک شما به سازندگان و برنامه های مختلف نگاه کرده اید و جوانب مثبت و منفی را وزن کرده اید. اکثر سایت ها به دلیل سادگی و سهولت در استفاده از راه حل هایی مانند Wix و Squarespace کاملاً طرفداری می کنند ، حتی آنها را از طریق WordPress ، بهترین سیستم مدیریت محتوا (CMS) در وب امروز توصیه می کنند..

بیشتر مردم در مورد آنها صحبت نمی کنند HubSpot. سازنده وب سایت یک راه مقرون به صرفه برای ایجاد یک وب سایت زیبا ارائه می دهد که شما یا شغل شما را به نمایش می گذارد و به ارتقاء سایت شما کمک می کند … شما می دانید ، بنابراین مردم در واقع از آن بازدید می کنند.

وقتی از سازنده وب سایت استفاده می کنم ، بسته به آنچه باید انجام شود ، تمایل دارم از Squarespace یا Wix استفاده کنم. چه از WordPress و چه از سازنده وب سایت استفاده می کنید ، در نهایت آنها چیزی بیشتر از یک وب سایت مستقل اساسی ارائه نمی دهند.

HubSpot این پتانسیل را دارد که به شما در ایجاد چیزی قوی تر کمک کند.

سازنده وب سایت علاقه ما را جلب کرده است. ما قصد داریم این را از نزدیک تماشا کنیم. ما احتمالاً بیشترین زمان را با استفاده از سازنده وب سایت HubSpot در ماه گذشته صرف کردیم.

خوب

CMSدر ابتدا ، مهم است که توضیح دهید که “سازنده” HubSpot چیست و چه چیزی نیست. وقتی در مورد “سازندگان وب سایت” صحبت می کنیم ، در واقع ما در مورد هر برنامه نرم افزاری که دقیقاً همین کار را انجام می دهیم بحث می کنیم – یک وب سایت برای شما ایجاد می کند. 

این موارد معمولاً با “سیستم های مدیریت محتوا” (از جمله سیستم مدیریت محتوا) متفاوت است زیرا سازندگان 90٪ سنگین وزن را برای شما انجام می دهند: طراحی ، میزبانی ، چیدمان همه به عنوان بخشی از برنامه کنترل می شوند.

HubSpot به خودی خود یک سازنده ندارد ، بلکه یک سیستم مدیریت محتوا دارد. با این حال ، دقیقاً مانند اکثر سازندگان وب سایت کار می کند.

گفته می شود ، در اینجا عناصر مفید هر قسمت از نرم افزار ساخت سایت CMS HubSpot:

 • سرعت: CMS HubSpot از یک شبکه قدرتمند تحویل محتوا (CDN) استفاده می کند. این بدان معنی است که ، بدون توجه به جایی که در کانادا (یا خارج از کشور) هستید ، سایت شما برای هر شخصی که از آن بازدید می کند بسیار سریع بارگیری می شود. مانند سایر سازندگان ، HubSpot به طور خودکار تصاویر و کدهای شما را بهینه می کند تا مطمئن شود که زیبا به نظر می رسند اما سایت شما را کند نکنید ، حتی اگر تصاویر عظیمی داشته باشید (برای عکاسان یا مشاغلی که به بسیاری از رسانه ها اعتماد دارند).
 • امنیت: امروزه بسیاری از دارندگان مشاغل کوچک توجه زیادی به امنیت وب سایت نمی کنند. از این گذشته ، به سختی زمان کافی در روز وجود دارد که بتواند تجارت را سالم و سالم نگه دارد بدون اینکه مرتباً نگران هک شدن باشید. با این حال ، در سال 2020 و بعد از آن ، عناوین خبری مملو از حملات سایبری و هک های جدید است. این هک ها نه تنها می توانند هزینه زیادی داشته باشند بلکه می توانند به مارک شما و رتبه بندی موتورهای جستجوگر Google آسیب بزنند. با HubSpot ، از داده های شما از ابر نسخه پشتیبان تهیه می شود و از حملات با استفاده از فایروال (دفاع در برابر هکرها) به شدت محافظت می شود..
 • قابلیت اطمینان: اگر مدت زمان زیادی را در خواندن بررسی میزبانی وب در اینجا در هاستینگ کانادا گذرانده اید ، می دانید که وقتی نوبت به شما می رسد زمان به روز. من فقط به ارائه دهندگان توصیه می کنم که حداقل 99.9٪ در طول سال داشته باشند. HubSpot از زمان معیار پیشی می گیرد و در تست ما زمان 99.999٪ زمان به روز است.

HubSpot همچنین به شما امکان می دهد تا به عنوان CMS به سرعت محتوا ایجاد کنید.

 • ماژول های کشیدن و رها کردن: یکی از ویژگی های بارز سازندگان وب سایت (در مقایسه با CMS مانند وردپرس) این است که آنها به صورت پیش فرض با ابزارهای کشیدن و رها کردن همراه هستند. CMS و سازنده صفحه فرود HubSpot با صدها ماژول کشیدن و رها کردن “برای شما انجام شده” از جعبه خارج می شود ، هم رایگان و هم پرداخت می شود. (به اوج سریع در مورد چگونگی این کار نگاه کنید)
 • استراتژی محتوا و سئو: Google امروز بر اینترنت حاكم است … بنابراین ، هر وب سایت تجاری امروز یك وب سایت سئو است ، چه شما آن را متوجه باشید یا نه. وقتی صحبت از محتوا و سئو می شود ، HubSpot برای سازندگان وب سایت شماره یک است. این فقط در پشت وردپرس قرار دارد.
 • بهینه سازی موبایل: تقریبا 71٪ از ترافیک به HostingCanada.org به نوعی دستگاه تلفن همراه (فقط از 38 سال قبل از 38 سال) است. خبر خوب: کلیه مطالب ایجاد شده در سایت سازنده سایت HubSpot برای دستگاه های تلفن همراه بصورت خودکار و بدون هیچ کار اضافی بهینه شده است.
بد

سازنده وب سایت HubSpot نقص های خود را دارد. قطعاً به اندازه Squarespace یا Wix قابل شهود یا قابل تنظیم نیست. برای رسیدن به وب سایتی که واقعاً به آن افتخار می کنید ، تلاش کمی بیشتر از طرف شما انجام خواهد شد.

جنبه دیگری که ما درباره سازنده HubSpot دوست نداریم این است که می تواند گیج کننده باشد. هر مؤلفه جداگانه بسیار خوب است. این مشکل هنگامی بوجود می آید که شما را از همه ابزارهای شغلی تصادفی غافلگیر کنید. شما قطعاً نیاز به تمرکز لیزر دارید.

چه کسی باید از HubSpot استفاده کند?

سازنده وب سایت HubSpot برای صاحبان مشاغل کوچک است که مهم نیست چه چیزی می خواهند به همه ابزارهای HubSpot دسترسی داشته باشند. قطعاً کمک به همه چیز در یک مکان مفید است.

HubSpot همچنین با بالا رفتن زمان از پتانسیل بالا رفتن از این لیست برخوردار است. دلیلی وجود دارد که ما در مورد آن بسیار نوشتیم ، جالب توجه است.

7. SiteGround – تازه وارد سایت ساخت سایت آرنا

بهترین Uptime و سرعت و افزودنیهای رایگان

آرم سایت

SiteGround است شناخته شده برای میزبانی آنها بیش از هر چیز دیگری. اجازه ندهید که فکر کنند که آنها در هر چیز دیگری بد هستند ، زیرا این طور نیست.

یکی دیگر از ویژگی های برجسته سازنده وب سایت محکم ، به ویژه با انتشار آنها ابزار Startup WordPress. همانطور که از نام آن پیداست ، WordPress Starter مختص وب سایت های WordPress است و از Elementor Page Builder بعلاوه مجموعه ای از مضامین رایگان و مجموعه ای از توصیه شده ترین افزونه ها استفاده می کند..

اگر SEO نان و کره شماست ، ممکن است SiteGround قهوه را به عنوان صبحانه کامل شما تهیه کند.

خوب

سئوموارد مثبت شامل SiteGround نسبت به شخصی که بیشتر به سرعت بروزرسانی و بارگیری نسبت به ساختمان وب سایت خود علاقه مند باشد ، اهمیت بیشتری می دهند..

 • به روز بودن و سرعت صفحه سازگار است
 • حساب ایمیل رایگان
 • بیش از 1200 قالب
 • ویژگی ها و قابلیت های عالی
 • فقط 80 دلار در سال

پرداخت میزبانی وب سایت SiteGround در مقایسه با سایر سازندگان وب سایت ارزان است. شما اساساً هزینه میزبانی و پرداختن به یک سازنده وب سایت محکم را در کنار آن پرداخت می کنید.

بد

سازنده وب سایت در SiteGround به عنوان Squarespace و Wix به راحتی قابل استفاده نیست.

این به این معنا نیست که شما نمی توانید یک وب سایت زیبا در SiteGround بسازید – اما به راحتی کشیدن عناصر و رها کردن آنها به راحتی امکان پذیر نخواهد بود. ویژگی ها و گزینه هایی که در وب سایت سازنده دیگر دارید ، منطقی سازی با استفاده از این سازنده وب سایت را دشوار می کند.

چه کسی باید از SiteGround استفاده کند?

در نهایت, SiteGround برای کسانی از ماست که با استفاده از سازنده وب سایت دشوارتر به عنوان فداکاری برای بهترین زمان بروزرسانی و سرعت وب سایت مشکلی ندارند – یعنی ، مگر اینکه سایت شما یک سایت وردپرس باشد ، در این صورت متوجه خواهید شد که تجربه بسیار است لذت بخش تر از آنچه فکر می کنید.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بررسی حماسه ما در SiteGround را بررسی کنید. 

8. WebSelf – بهترین سازنده وب سایت فرانسوی

ساده ترین استفاده از سایت ساز

آرم شبکه جسورانه

شاید بسیاری از کانادایی ها از WebSelf نشنیده باشند. خوانندگان ما از کبک ممکن است از این پس تنها استثنا باشد WebSelf انتخاب ما برای بهترین سازنده وب سایت فرانسوی است

WebSelf از سال 2009 شروع شده است و تاکنون بهترین سازنده وب سایت فرانسوی است که در سراسر فرانسه و کبک مورد استفاده قرار می گیرد. در صورت تعجب ، آنها نسخه انگلیسی ، اسپانیایی و حتی نسخه Portugese دارند.

بهترین چیز در مورد WebSelf این است این اجازه می دهد تا شما را به استفاده از تقریبا هر جنبه از سازنده وب سایت خود را در نسخه رایگان خود. این بدان معنی است که می توانید تا زمانی که می خواهید آن را کاملا رایگان امتحان کنید. من تمایل دارم که به سمت استفاده از این نوع خدمات متمایل شوم زیرا سازندگان به وضوح می خواهند شما واقعاً سعی کنید قبل از پرداخت هزینه آن ، از این نرم افزار استفاده کنید..

اعتماد به نفس زیادی به محصول نشان می دهد.

خوب

مثبتهایی که WebSelf را شامل می شود بیشتر مربوط به نوع شخصی است که می خواهد وب سایتی با روشی ساده تر و سریعتر از Squarespace ساخته باشد. ما Squarespace را بخاطر سادگی آن ستایش می کنیم ، اما WebSelf آن را شکست داده است. 

برخی از جنبه های مثبت WebSelf عبارتند از:

 • نسخه رایگان فوق العاده
 • شرکت فرانسوی برای پشتیبانی خوب مشتری فرانسوی
 • طراحی وب سایت رایگان
 • ویژگی ها و قابلیت های عالی
 • برنامه های پرداخت شده خیلی گران نیستند

بیشتر سازندگان وب سایت مقادیر مجنون را در رده های بالاتر خود شارژ می کنند WebSelf رویکرد متفاوتی را اتخاذ می کند. گرانترین برنامه آنها هنوز زیر 20 یورو است که در حال حاضر به زیر 30 دلار می رسد.

طرفدار بزرگ دیگر این است که اگر به زبان فرانسه صحبت می کنید ، پشتیبانی مشتری قادر خواهد بود بیش از سایر شرکت های سازنده وب سایت به شما کمک کند.

بد

قابل تنظیم-وب سایت-خدماتسازنده وب سایت در WebSelf قرار نیست آثار هنری زیبایی مانند Wix can خلق کند. درست به گروه Squarespace می رود که می توانید به سرعت یک وب سایت عالی ایجاد کنید اما قالب ها و طرح ها کاملاً مطابق سطح Squarespace نیستند. 

شما هنوز هم می توانید یک وب سایت عالی ایجاد کنید با کشیدن و رها کردن عناصر مختلف ، این کار را به راحتی انجام دهید. ویژگی های سفارشی سازی دقیقاً مثل موارد زیر نیستند.

چه کسی باید از WebSelf استفاده کند?

WebSelf برای کسانی از ما است که به زبان فرانسه صحبت می کنند و فقط کمک فرانسه می خواهند. مشکلی نیست نوع دیگری از شخصی که از WebSelf استفاده می کند شخصی است که نمی خواهد سفارشی سازی بیش از حد کند. آنها فقط می خواهند یک طرح را انتخاب کنند ، برخی موارد را به حرکت درآورند و وب سایت خود را روی اینترنت پرتاب کنند.

9. BOLDGRID

مانند استفاده از WordPress بدون اینکه سردرگم شوید

آرم شبکه جسورانه

من می دانم که من به آقای وب سایت توسعه دهنده گفتم که در ابتدای این کار در مورد وردپرس خاتمه دهد – اما – وردپرس در واقع بسیار جذاب است. دلیلی وجود دارد که وردپرس 30٪ از اینترنت را که امروزه آن را می شناسیم قدرت دارد.

اگرچه وردپرس پادشاه است اما کامل نیست. یک منحنی یادگیری نسبتاً بزرگ وجود دارد و استفاده از آن برای مبتدیان دشوار است.

چه کسی در را باز می کند و راه می رود؟ شما آن را حدس زده اید – BoldGrid. کاری که BoldGrid انجام داد نگاهی به تمام جنبه های وردپرس داشته و استفاده از آن را آسان کرده است بدون اینکه نگران میزبانی و تنظیم همه چیز باشید.

خوب

تمام نکات جالب در مورد BoldGrid چیزهای بسیار خوبی در مورد وردپرس است. شما می توانید هر کاری را که می خواهید با آن انجام دهید.

بالای آن BoldGrid ، آن را ساخت حتی ساده تر برای استفاده بنابراین لازم نیست نگران همه مسائل پیچیده باشید.

 • اگر می توانید آن را ببینید ، می توانید آن را بسازید
 • هزاران موضوع برای انتخاب وجود دارد
 • قیمت
 • دامنه ، ایمیل و تجارت الکترونیکی رایگان
بد

توسعه دهنده وب سایتBoldGrid کار می کند – من از آن استفاده کرده ام. با این گفته میزبانی که این سرویس بر روی آن ساخته شده ، عالی نیست.

وجود دارد بسیاری از شکایات درباره بار بار آهسته است در سراسر اینترنت من خودم هنگام استفاده از برنامه ، کمی از این تجربه را تجربه کردم.

سازنده آن به راحتی Wix و Squarespace نیست. این همان تجربه استفاده از WordPress بدون نیاز به تحقیق در زمینه ها و افزونه ها است.

اگر من کسی بودم که به فکر استفاده از BoldGrid بودم ، احتمالاً فقط تحقیقات بیشتری انجام می دادم و کاملاً به وردپرس می پریدم.

چه کسی باید از BoldGrid استفاده کند?

اگر می خواهید به آقای وب توسعه دهنده گوش دهید در حالی که کمی نوع تقلب نیز هستید ، باید از BoldGrid استفاده کنید.

BoldGrid روشی خارق العاده برای یادگیری نحوه عملکرد وردپرس به طور کلی بدون نگرانی در مورد میزبانی و انجام تحقیق برای موضوعات و افزونه های مختلف.

10. Weebly – آسان برای استفاده اما گزینه های کمتری

بهترین نام و آسانترین استفاده

weebly-logo

Weebly! این را با من بگو – “Weebly! Weeeeebly! “

آنها قطعاً بهترین نام را دارند. من فقط عاشق گفتن آن هستم این سازنده وب سایت اغلب در کنار Squarespace و Wix ذکر می شود. گرچه Weebly به اندازه ویژگیهای غنی هنوز قابل مقایسه نیست.

خوب

weebly-image-site-lookعلاوه بر این سرگرم کننده ترین گفتن Weebly انواع مثبت را ارائه می دهد. Weebly به آسانی استفاده از Squarespace است – در حقیقت ممکن است این کار ساده تر باشد. حواس پرت های زیادی در وبلی وجود ندارد تا شما را از ساخت سریع وب سایت خود متوقف کند.

 • آسان برای استفاده
 • هنگام ثبت نام ، آدرس ایمیل رایگان دریافت می کنید
 • پشتیبانی عالی
 • قیمت گذاری جامد

Weebly رشد می کند وقتی سرعت از اهمیت بالایی برخوردار است.

بد

وبی به طور مستقیم با Squarespace و Wix رقابت می کند. با این حال ، شما در صفحه رایانه خود در حال خواندن درباره Weebly هستید و مجبورید روش هایی را برای خواندن درباره Squarespace و Wix دوباره مرور کنید..

Weebly به قدری ساده است که بسیاری از ویژگی های Squarespace و Wix را از دست می دهد. من از Squarespace بخاطر سادگی آن دفاع کردم ، اما همچنین در مورد اینکه محصول نهایی چقدر زیبا و حرفه ای خواهد بود صحبت کردم.

محصول نهایی Weebly به اندازه Squarespace و سهولت استفاده چندان مناسب نیست برای تهیه آن بسیار بهتر است. هنوز هم می توانید یک وب سایت عالی درست کنید که کاملاً به اندازه زیبایی شناسی خوشایند نیست.

چه کسی باید از Weebly استفاده کند?

اگر از رایانه خوبی ندارید ، اما هنوز یک وب سایت می خواهید از Weebly استفاده کنید. این ساده ترین استفاده از سازنده وب سایت است و حتی بی سواد ترین تکنولوژی از ما باید بتوانیم یک محصول نهایی جلا خورده را ایجاد کنیم.

برای اطلاعات بیشتر ، به بررسی دقیق Weebly مراجعه کنید. 

11. JIMDO

بهترین برنامه سازنده وب سایت روی یک تبلت

آخرین آرم جیمدو

مانند سایر سازندگان این لیست ، جیمدو به شما امکان می دهد یک وب سایت از مرورگر خود ایجاد کنید. تلفن های هوشمند و تبلت ها اما واقعاً درخشش آن جایی است که واقعاً درخشان است.

خوب

جیمدو-سهولت استفادهJimdo نمونه دیگری از نرم افزارهای آسان ساخت سایت است. اگر قصد ساخت سایت از رایانه لوحی خود دارید ، برنامه تلفن همراه ارائه شده ایده آل است.

 • راحتی در استفاده
 • سئو
 • برنامه تلفن همراه
 • پشتیبانی عالی
 • ایمیل گنجانده شده است

جیمدو همچنین در مورد سازندگان وب سایت بیشترین کنترل را در مورد ویژگی های سئو ارائه می دهد.

بد

جیمدو مدرنترین راه حل نیست. انعطاف پذیری قالب ها مطلوب زیادی را برای شما به ارمغان می آورد و می تواند وب سایت شما را با نگاهی اندک به سمت تاریخ ترک کند.

فقدان مضامین نیز نگران کننده است زیرا آنها فقط 17 گزینه دارند.

چه کسی باید از جیمدو استفاده کند?

من توصیه می کنم جیمدو تلاش برای ایجاد یک وب سایت بر روی رایانه لوحی یا تلفن. همچنین ، اگر به تاریخ وب سایت خود توجه خاصی ندارید ، جیمدو یک راه حل ساده برای ساخت وب سایت شما است.

12. DoodleKit

آرم doodlekit

Doodlekit مدت زیادی است که وجود دارد و می تواند به شما در ساختن یک وب سایت اصلی برای نمایش اطلاعات شرکت خود کمک کند.

خوب

DoodlekitDoodlekit به شما امکان می دهد تا تم های آنها را با رنگ ها ، تصاویر هدر و سبک های پس زمینه به طور کامل سفارشی کنید.

 • مجموعه ویژگی های جامد
 • حرکت آسان در کنترل پنل
 • مضامین قابل تنظیم و فراوان هستند
 • پایه دانش جامد
 • برنامه رایگان

شروع کار با Doodlekit دارای روند نزولی نیست زیرا یک برنامه رایگان در دسترس است.

بد

شرکت پاسخ نمی دهد بلیط با سرعت چشمگیر است و بیشتر وب سایت منسوخ شده است.

رابط کاربری علاوه بر کنترل پنل نیز کمی گیج کننده است. گویا Doodlekit گزینه ای است که در کنار هم از زمان افت کرده است.

چه کسی باید از Doodlekit استفاده کند?

من Doodlekit را به کسی که یک وب سایت راه اندازی کند توصیه نمی کنم. به شکلی که وب سایت می تواند به نظر برسد که روی Doodlekit ساخته شده است وجود دارد اما گزینه های دیگر در آنجا انتخاب را دشوار می کند. Doodlekit.

اگر در اوایل سال 2000 یک وب سایت در Doodlekit ایجاد کردید و کمی احساس دلتنگی می کنید ، گزینه همیشه در آنجاست.

13. شبکه

شبکه

فقط براساس نامی که می توانید به وب بگویید حدود مدتی بوده است. احتمالاً Web.com گرفته شده است و آنها فقط تصمیم گرفتند نام خود را در انتهای نام قرار دهند.

خوب
مهارت های طراحی وب

ما به بخشی از لیست رسیده ایم که یافتن امتیازات سخت تر است. با این گفته گفته می شود جوانب جوانی هنگام Webs.com صحبت می کنند

 • قیمت گذاری با سایر سازندگان وب سایت قابل مقایسه است
 • نام دامنه و حسابهای ایمیل شامل موارد زیر هستند
 • طراحی بصری
 • 500 موضوع برای انتخاب

ویژگی هایی که در آنجا هستند استفاده از آنها نسبتاً آسان است.

بد

به نظر می رسد Webs.com فقط برای مشتریانی وجود دارد که سالها پیش ثبت نام کرده اند و تا زمانی که سود آن ها از بین نرود ، در حال سرویس دهی به آنها هستند.

هیچ ویژگی قابل توجهی وجود ندارد و کل سرویس فقط به نظر می رسد که حداقل یک وب سایت سازنده وب سایت باشد … و آنها در سالها به روز رسانی جدی نرم افزار نکرده اند.

چه کسی باید از شبکه استفاده کند?

من توصیه نمی کنم وب سایت.

14. یولا

یولا

یولا من را به سال 2012 برگرداند وقتی YOLO چیزی بود. شما فقط یک زندگی می کنید … من نمی دانم. چیزی با الف.

این سازنده وب سایت متخصص در زمان های بسیار خوب و سرعت قابل توجه است.

خوب

سرعت حداکثرطرح Yola Silver به شما امکان می دهد تا حداکثر 25 وب سایت داشته باشید. هیچ سازنده وب سایت دیگری این اجازه را نمی دهد.

 • اوقات عالی
 • برنامه رایگان
 • برنامه ارزان برای 25 وب سایت
 • ویرایشگر شهودی

ویرایشگر سازمان یافته و معقول است.

بد

متاسفانه ، یولا به شما اجازه نمی دهد که وبلاگ نویسی کنید. همچنین در اولین ردیف برنامه های پرداخت شده هنوز تبلیغات وجود دارد و ویژگی های موجود در سایت فراوان نیست.

چه کسی باید از Yola استفاده کند?

من توصیه نمی کنم یولا.

15. وب سایت

آرم وب

وقتی Web.com یک نام دامنه تازه خریداری شده بود ، شرط می بندم که تیم از آن جشن بگیرد. دیدن نامی شبیه به آن ، اکنون مردم را به یاد حباب dot com می اندازد.

خوب

ثبت نام دامنهWeb.com یکی از معدود تضمین های به موقع من تا به حال برای سازنده وب سایت دیده ام.

 • دارای ضمانت به موقع
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 • قالب های پایه جامد
بد

علاوه بر اینکه نام دامنه اولیه بسیار جذاب را به دست می آورد ، ستایش زیادی در Web.com وجود ندارد. تمام مادرانی که در تلویزیون به من می گفتند وقتی خوب نیستم بگویم بهتر است اصلاً چیزی نگویم.

چه کسی باید از وب سایت استفاده کند?

من توصیه نمی کنم وب سایت.

بنابراین سازنده برتر وب سایت چیست؟ – مواردی که باید در نظر بگیرید

شما آنجا هستید. 15 بهترین سازنده وب سایت در بازار.

اگر می خواهید چیزی مقرون به صرفه ، موثر و کاربردی آسان داشته باشید ، برای یافتن گزینه های بهتری نسبت به HubSpot ، Wix و Squarespace تحت فشار قرار خواهید گرفت. اگر عکاس هستید ، یک هنرمند تجسمی هستید یا به دنبال ساده نگه داشتن چیزها هستید ، بنابراین SquareSpace همان چیزی است که به دنبال آن هستید.

اگر یک چالش را دوست دارید و به گزینه های بی حد و حصر CMS وردپرس علاقه دارید ، اما نمی خواهید HTML یا CSS BoldGrid را یاد بگیرید است خوانده ای که دنبالش می گردید آنها را برای خودتان بررسی کنید و به من بگویید که چه فکر می کنید.

چرا باید از طریق CMS یک سازنده وب سایت انتخاب کنید

سلسله مراتب کدگذاریشما آماده ساختن یک وب سایت هستید ، اما خود را به چراغهای جلوی چراغهای یخ زده درمورد عدم استفاده از سیستم مدیریت محتوای قابل تنظیم (CMS) مانند WordPress یا سازنده وب سایت مانند HubSpot یا Wix خاموش کنید..

از آنجا که اکنون در صفحه بررسی سایت سازنده وب سایت قرار دارید ، حدس بزنید که ما چه چیزی را پیشنهاد می کنیم?

نگه دارید – این ساده نیست …

پنج سال پیش ، این پاسخ احتمالاً WordPress خواهد بود ، اگرچه یادگیری آن سخت تر است ، اما سازندگان وب سایت امروز بسیار دور هستند پیشرفته تر و ساده تر از نسخه های قبلی است.

در اینجا یک انتخاب درست یا اشتباه وجود ندارد. من برای مبتدیان کامل پیشنهاد می کنم سازندگان وب سایت را بررسی کنند. با این گفته – حتی مبتدی بودن به این معنی نیست که نمی توانید وردپرس را تشخیص دهید. گزینه های دیگری وجود دارد که اکنون کار می کند.

در اینجا مشتمل بر دلایل محکمی برای در نظر گرفتن آنها ذکر شده است.

شماره 1 ویرایشگر ویژوال

رابط سازنده وب سایت تجربه WYSIWYG (آنچه می بینید تجربه شماست) است. این بدان معناست که هرچه عناصر را روی صفحه می کشید و نمایشی از وب سایت خود مشاهده می کنید.

از نظر مغز انسان ، این زیبایی شناسی بصری باعث می شود احساس خوشبختی و کنترل محیط خود را داشته باشیم. با سیستم های مدیریت محتوا ، آنچه را ویرایشگر فرم می نامید دریافت می کنید. به نظر نمی رسد که وب سایت شما باشد. طبیعتاً شهودی نیست بعضی اوقات در حین استفاده از آن ، مردم ناامید شده و چیزهایی را پرتاب می کنند.

CMS بصری

شماره 2 آنها آسان برای استفاده هستند

به اندازه WordPress و سایر برنامه های نرم افزاری مشابه ، یک منحنی یادگیری متصل است.

گاهی اوقات بسیار شیب دار است. واقعیت این است که سازندگان وب سایت استفاده از آن دشوار نیستند. اگر از نرم افزار مدرن استفاده کرده اید باید بتوانید از سازنده وب سایت استفاده کنید.

شماره 3 میزبان داخلی

به فرض خرید دامنه خود از طریق سازنده وب سایت ، لازم نیست که چگونه می توانید آن را به یک بسته میزبانی وب اضافه کنید و همه چیز را در کنار هم خوب بازی کنید. فقط کار می کند.

اگر نمی توانید کمتر به فن آوری که این امکان را می دهد اهمیت دهید و فقط می خواهید نتایج را مشاهده کنید ، از سازنده وب سایت استفاده کنید. این شما را خوشحال می کند با WordPress (یا CMS های مشابه مانند جوملا یا دروپال) ، شما باید سرورهای نام دامنه را به بسته میزبانی خود اشاره کرده و rigmarole مانند PHP ، MySQL و FTP را درک کنید. چه کسی به آن احتیاج دارد?

دیگر نه پسر عموی زشت

سازندگان وب سایت قبلاً برای کسانی که نمی دانستند چگونه کد بنویسند یا صبر و حوصله یادگیری CMS را ندارند ، به عنوان آخرین راه حل تصور می شد. دیگر نه!

بالای سازندگان خط مانند HubSpot ، Wix و Squarespace با انگشت پا با انگشتان پا با هر وردپرس ایجاد می شوند و با انجام این کار عالی به نظر می رسند.

با شروع مسیر سازنده تعداد بیشتری از افراد متوجه می شوند که می توانند در کسری از زمان و با هزینه متوسط ​​یک سایت حرفه ای به دنبال داشته باشند..

آیا سازندگان وب سایت ایمن هستند?

با توجه به آب و هوای حاکم بر هک یک وعده آنلاین ، شما یک کوکی هوشمند خواهید بود که تعجب کنید که این سازندگان چقدر ایمن هستند که ما به شما پیشنهاد می کنیم وب سایت ایجاد کنید با.

هنگامی که داستانهای میلیارد دلاری شرکت های کانادایی که سایت ها و اطلاعاتشان را به خطر می اندازند ، در عناوین روزانه قرار دارند ، یک سازنده وب سایت DIY چه فرصتی برای حفظ امنیت شما دارد?

حقیقت این است که ، شما مطمئناً از مسیر CMS مطمئن هستید که مسیر سازنده را طی می کنید. به همین دلیل بیایید از ویکس به عنوان مثال استفاده کنیم.

ثبت نام خصوصی wix

هنگامی که یک وب سایت با Wix ایجاد می کنید ، میزبانی و نگهداری مداوم در قیمت ماهانه گنجانده می شود.

این بدان معنی است که قدرتهای موجود در این شرکت علاقه ای به رضایت مشتریان دارند. اگر سایتهای ایجاد شده با نرم افزار خود تمایل به هک شدن داشته باشند ، مدتهاست که مشاغل ندارند.

با توجه به این موضوع ، می توانید تقریباً نگران باشید (در یک دقیقه استثنا را ذکر خواهیم کرد) تمام اقدامات امنیتی هنگام ساختن سایتی با HubSpot ، Wix یا هر یک از دیگران در لیست ما.

مطمئن باشید که این شرکت دارای یک پرسنل بزرگ و مجرب است که تمام روز کاری جز آزمایش کیفیت انجام نمی دهند و به دنبال آسیب پذیری هستند که در صورت یافتن آنها برطرف می شوند..

کد اختصاصی

یکی از اشکالات سیستم عاملهای پیشرو CMS این است که کد منبع آنها برای همه باز است – بچه های خوب و بد. دلیل این امر ، نگه داشتن استخر بزرگتر (و احتمالاً با استعداد تر) از افرادی است که برای بهبود محصول تلاش می کنند.

هیچ چیز ذاتی با آن اشتباه ندارد. فلسفه منبع آزاد یک چیز خارق العاده است – اما به این معنی است که ابزارهایی برای ایجاد بد خلقی از طریق هک کردن در دسترس هستند تا هرکسی بتواند از آن استفاده کند..

دلایل wodpress برای هک شدن

HubSpot و سایر برنامه های ساخت سایت کدهای خود را خصوصی نگه می دارند ، بدین معنی که هر مجرمان سایبری بالقوه برای نفوذ به وب سایت مشتری باید سخت تر کار کنند. علاوه بر این ، هنگامی که آسیب پذیری ها پیدا شده و برطرف می شوند ، کد وب سایت شما بطور خودکار بروزرسانی می شود که آیا شما به یاد داشته باشید این کار را انجام دهید یا نه.

سیستم عامل های CMS – مانند دروپال و جوملا – دارای شهرت زیادی هستند ، اما حداقل برخی از سرزنش ها به سمت صاحبان سایت انجام می شود که به محض دسترسی به روزرسانی ها را نصب نمی کنند.

قبل از ترک این بخش ، به یک بیت از امنیت سایت که در دستان شماست اشاره کنیم. این رمز عبور برای ورود به سایت شما خواهد بود. درست مانند هر CMS ، می توان آن را توسط بیت نرم افزاری خودکار هک کرد که رمزهای مختلفی را در hyperspeed امتحان می کند هک شود.

خط آخر: شما باید یک رمزعبور قوی ایجاد کنید و اغلب آن را تغییر دهید. حداقل از هشت کاراکتر استفاده کنید که شامل حروف بزرگ ، حروف کوچک ، اعداد و کاراکترهای خاص است.

همانطور که گفته شد ، تیم HubSpot از بقیه امنیت آنلاین وب سایت شما مراقبت خواهد کرد اما وظیفه رمز عبور بر عهده شماست.

بهترین سازندگان وب سایت در مقابل استخدام یک توسعه دهنده وب

وکتور تجارت الکترونیکآیا وب سایت سازنده شریک تجاری شما است؟ این یک راه برای دیدن آن است. وب سایت و ایده خوبی برای کسانی که تمایل زیادی به روحیه کارآفرینی دارند اما پول نقد ندارند ، تنها چیزی است که برای یافتن موفقیت در کسب و کار کوچک لازم دارند. ما در مورد تجارت الکترونیک صحبت می کنیم.

اگر متوجه نشده اید ، افتتاح یک فروشگاه اینترنتی می تواند کمی ارزان تر از همتای دنیای واقعی آن باشد. با تمام شدن خسارات مربوط به اجاره فضا یا خرید ، بازسازی ، مجوزها ، بیمه ، استخدام کارمندان و نگهداری قفسه ها ، یک تغییر جدی در آن وجود دارد..

در مقابل ، سازنده وب سایت مورد علاقه ما ، HubSpot ، مجموعه ای از ابزارهای تجارت الکترونیک از جمله ادغام با Spotify را ارائه می دهد. اگر از ما بخواهید بلیط خیلی ارزان به دنیای تجارت است.

افزودنیها و به روز رسانی ها

شما لازم نیست قبل از توجه به پیشنهادات خود برای افزودن خدماتی مانند فرم سازی ، ایمیل شخصی سازی شده و تقویت سایت ، زمان زیادی را با سازنده وب سایت DIY خود انتخاب کنید. البته با هزینه اضافی.

آیا باید ماشه را بکشید؟ ما با جواب “شاید” پاسخ خواهیم داد. بستگی به هدف وب سایت شما دارد.

افزونه های وب سایت

آیا قصد دارید فقط یک سایت سرگرمی را اداره کنید یا این در نهایت به عنوان درآمد تمام وقت شما خدمت می کند؟ بدیهی است که این تفاوت ایجاد می کند.

برای اینکه جدی گرفته شوید ، به یک آدرس ایمیل حرفه ای نیاز دارید ، ترجیحاً یکی از این موارد مربوط به دامنه شما باشد. در حالی که یکgmail خوب نیست ، شما واقعاً باید ارتقا را در نظر بگیرید ، حتی اگر هزینه آن 5 دلار اضافی در ماه باشد.

وقتی صحبت از فرم سازی می شود ، آیا واقعاً به آن احتیاج دارید؟ این امکان را به شما می دهد تا اطلاعات را به صورت سازمان یافته تر از ارسال ایمیل خود برای پاسخگویی به افراد جمع آوری کنید.

آیا در اینجا متوجه الگویی می شوید؟ آنچه ما می خواهیم بگوییم این است که ممکن است شما به افزونه ها نیاز داشته باشید و ممکن است نتوانید. مطمئن باشید که سازندگان ما توصیه می کنیم این ارتقاء را بعنوان کلاهبرداری از خط پایین خود ارائه ندهند ، اگرچه هرکدام قطعاً یک مرکز سود در مدل کلی تجارت خود است..

سؤالات متداول

آیا Wix بهتر از وردپرس است?

جواب کوتاه، نه است. جواب طولانی تر این است که می تواند باشد. اگر به دنبال سفارشی کردن وب سایت خود بدون منحنی یادگیری کامل هستید ، Wix بهتر از وردپرس برای شماست.

وردپرس یک شیرجه عمیق در ساخت وب سایت است در حالی که Wix نوعی شبیه به wading به انتهای کم عمق است و با ایده شنا کردن در انتهای عمیق معاشقه می کند..

آیا وب سایت Wix واقعاً رایگان است?

Wix نسخه رایگان دارد اما نام دامنه شما دارای این قالب خواهد بود: username.wixsite.com/siteaddress. برای استفاده از یک دامنه سفارشی و باز کردن بسیاری از ویژگی ها ، باید یک نقشه پرداخت را انتخاب کنید.

چگونه می توانم یک نام دامنه رایگان از Wix دریافت کنم?

نام دامنه رایگان پس از انتخاب یک برنامه پرداخت شده در دسترس است. شما هنوز مجبورید هزینه برنامه Wix را بپردازید اما یک نام دامنه را به صورت رایگان می اندازند – به مدت یک سال.

دامنه Wix پس از سال آزاد چقدر است?

نام دامنه برای سال بعد از اتمام سال آزاد شما 14.95 دلار هزینه خواهد داشت. این قیمت با سایر سیستم عامل های میزبان نسبتاً رقابتی است.

Squarespace و Wix چقدر امن است?

هر دو سرویس میزبانی شامل اتصال گواهینامه های SSL رایگان در هنگام اتصال به وب سایت های خود هستند. از همه بازدیدکنندگان شما اطمینان حاصل می شود که هر صفحه دارای اتصال ایمن در وب سایت شما است.

آیا Squarespace متعلق به Square است?

آنها از نظر ظاهری مشابه هستند اما این دو شرکت با هم ارتباط ندارند.

آیا می توانم از دامنه خودم با Squarespace و Wix استفاده کنم?

بله ، اگر دامنه ای را از ارائه دهنده شخص ثالث خریداری کرده اید می توانید سایت خود را با نقشه برداری دامنه متصل کنید. هر دو سرویس برای دستیابی به این هدف دارای مقالات دانش بنیان مفیدی هستند و در صورت سردرگمی ، پشتیبانی مشتری آنها برای کمک به شما وجود دارد.

بهترین سازنده وب سایت برای مبتدیان چیست؟?

Squarespace اگر احساس می کنید که یک مبتدی هستید و هنگام ساختن یک وب سایت کمی اضطراب دارید ، انتخاب خوبی است. Wix نیز یک انتخاب خارق العاده است و اگر کمی اعتماد به نفس خود را در یادگیری نرم افزار احساس اطمینان کردید باید مورد استفاده قرار گیرد.

اگر به دنبال ساده ترین روش برای ساختن وب سایت هستید ، از مربع مربع استفاده کنید.

که ساده ترین سازنده وب سایت است?

Squarespace قطعاً ساده ترین سازنده وب سایت است که می تواند یک وب سایت زیبا بسازد. گزینه های دیگری وجود دارد که ترکیبی از سهولت و قابل تنظیم بودن است اما تا آنجا که سهولت استفاده مربع را به دست می آورد..

آیا Squarespace بهتر از وردپرس است?

جواب کوتاه، نه است. جواب بلند این است که می تواند باشد. برای مرجع به سؤالات فوق مراجعه کنید.

استفاده از Squarespace بسیار ساده تر از وردپرس است و تقریباً یک بیستم منحنی یادگیری را در خود جای داده است. به عنوان یک مبتدی وردپرس می تواند دلهره آور باشد.

آیا مربع بهتر از Wix است?

هر دو گزینه مزایایی را ارائه می دهند. Squarespace برای افرادی است که می خواهند یک وب سایت زیبا را درون یک الگوی فوق العاده بسازند در حالی که Wix برای افرادی است که به دنبال سفارشی سازی بیشتر هستند.

چه مدت طول می کشد تا وب سایت های Wix به صورت زنده ادامه پیدا کنند?

ممکن است 48 ساعت طول بکشد تا وب سایت شما با دامنه شخصی شما ظاهر شود.

هزینه انتشار یک وب سایت Wix چقدر است؟?

یک وب سایت در Wix با این شکل نامگذاری می تواند به صورت رایگان منتشر شود: username.wixsite.com/siteaddress. برای استفاده از یک دامنه سفارشی و باز کردن بسیاری از ویژگی ها ، باید یک نقشه پرداخت را انتخاب کنید. به طور متوسط ​​برنامه های پرداخت شده 14 دلار در ماه است اما می تواند به اندازه 5 دلار در ماه و به اندازه 25 دلار در ماه باشد.

آیا می توانید سایت Wix خود را بعد از انتشار ویرایش کنید?

بله ، می توانید وب سایت Wix خود را بعد از انتشار ویرایش کنید و پس از اتمام تغییرات به صورت زنده ادامه می یابد.

وردپرس چگونه با Wix متفاوت است?

بزرگترین تفاوت بین Wix و WordPress در این است که Wix یک نرم افزار سازنده وب سایت کشیدن و رها کردن است که تمام جنبه های باطن وب سایت شما را کنترل می کند و وردپرس نرم افزاری مستقل است که شما بر روی سکوی میزبانی که انتخاب کرده اید نصب می کنید. استفاده از Wix در حالی که وردپرس دارای یک منحنی یادگیری است بسیار ساده تر است.

کدام وب سایت سازنده بهترین وبلاگ نویسی است?

بهترین سازنده وب سایت برای وبلاگ نویسی خارج از وردپرس Wix به دلیل استفاده آسان از گزینه های سئو و قابلیت وبلاگ نویسی خواهد بود.

کدام سازنده وب سایت دارای بهترین SEO است?

وردپرس از بهترین قابلیت های سئو برخوردار است اما تا آنجا که سازندگان وب سایت به Wix یا Squarespace نگاه می کنند. هر دو عملکرد SEO مشابه در سال 2020 دارند.

همچنین ، هنگام ساخت یک وب سایت ، شما باید راهنمای دسترسی به وب سایت کانادا را در نظر داشته باشید. با انجام این کار ، صفحات خود را برای همه قابل خواندن می کنید و میزان ترافیک وب سایت را افزایش می دهید.

استخدام شخصی برای ساخت وب سایت چقدر هزینه دارد?

این بستگی به کاری دارد که شما سعی در انجام آن دارید اما هزینه آن در هر جایی از 1500 دلار برای وب سایت حداقل برهنه از مبتدی تا هزاران مورد دیگر برای قابلیت های به روز شده ممکن است هزینه کند.

اگر این مقاله را با ارزش دیدید ، ممکن است گزارش ما درباره بهترین خدمات میزبانی وب برای کانادایی ها را نیز دوست داشته باشید. هنگامی که وب سایت های خود را با HubSpot راحت ساخت ، می توانید با انتخاب میزبان وب شخصی خود ، به کارهای طراحی سفارشی تر “فارغ التحصیل شوید”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector