بررسی Kinsta

Kinsta یک میزبان وب برتر است. وقتی به هر چیزی حق بیمه فکر می کنم ، معمولاً آن را بیش از هر چیز قدیمی کثیف می خواهم استاندارد چیز موجود است اگر من می دانم که نسخه برتر در آنجا وجود دارد ، من از گزینه دیگری می گنجم.


در دنیای میزبانی ، اکثر مردم نیازی به نسخه حق بیمه ندارند. احتمالاً در بیشتر شرایط مربوط به خدمات حق بیمه این مورد است. خدمات میزبانی استاندارد واقعاً کار را انجام می دهند ، مخصوصاً برای افرادی که تازه از وب سایت خود شروع به کار می کنند. 
به این معنی نیست که بگوییم میزبانی ممتاز جایگاهی ندارد. کلیه مزایا برای خدماتی مانند Kinsta وجود دارد.

نکته عالی این است که Kinsta بهترین گزینه های حق بیمه میزبانی در خارج از کشور است و من دوست دارم به شما بگویم که چرا.

TLDR؛

Kinsta در رده برتر میزبانی وردپرس قرار دارد. اگر تصمیم دارید که برای استفاده از Kinsta وجه نقد اضافی را تهیه کنید ، ناامید نخواهید شد. فقط بدانید که هزینه زیادی را صرف خواهید کرد. 

این نکته را باید در نظر داشته باشید که خدمات میزبانی ارزانتر می توانند آنچه را که لازم دارید بدون صرف هزینه زیادی در اختیار شما قرار می دهند. در صورت نیاز به سرویس میزبانی با حق بیمه, Kinsta یک انتخاب عالی است.

نمای کلی Kinsta

چه چیزی باعث می شود خدمات میزبانی حق بیمه شود?

در هر سیستم عامل میزبانی استاندارد منفی هایی با آن وجود خواهد داشت. ممکن است سرعت سایت کامل نباشد یا نصب SSL درد بزرگی باشد. نکته اصلی این خدمات پریمیوم از بین بردن هرگونه درد است. روش انجام این کار با شارژ بیشتر است تا بتوانند بهترین زیرساخت ممکن را داشته باشند.

خود Kinsta توسط توسعه دهندگان WordPress ایجاد شده است. این یک علامت خوب است زیرا توسط افرادی که واقعاً مایل به استفاده از خدمات هستند ایجاد شده است. در سال 2013 ، هدف آنها ایجاد بهترین بستر میزبانی وردپرس در بازار بود.

داشبورد Kinsta

سازندگان متوجه شدند که وجود دارد بسیاری از خدمات میزبانی که ارائه می دهند همان نوع خدمات. آنها به جای شارژ مبلغ کم دلار ، تصمیم به ایجاد سرویس هاستینگ گرفتند که براساس فناوری جدید ساخته شده است کاملاً روی سرعت ، امنیت و ثبات متمرکز شده است.

روشی که این کار را انجام داده اند با ایجاد برنامه در Google Cloud Platform است استفاده از جدیدترین فن آوری و جفت کردن آن با چک های امنیتی بیش از حد و پشتیبانی از مشتری برتر.

 • طرفداران

  سطح بالایی از پشتیبانی مشتری
  شبکه ایمن
  پشتیبان گیری روزانه
  سرعت سریع
  به موقع قابل اعتماد
  ویژگی های حق بیمه

 • CONS

   داشبورد جدید بنابراین cPanel یا Plesk نیست
  گران
  فقط در وردپرس تخصص دارد

Uptime Kinsta

سرورهای Kinsta از طریق استراتژیک توسط Google Cloud Platform قرار داده شده اند ، که به معنی بسیار سریع هستند. برای قیمتی که برای Kinsta پرداخت خواهید کرد ، بهتر است سرعت پوچ دریافت کنید. خوشبختانه ، Kinsta ارائه می دهد.

بیایید به قسمت مورد علاقه من ، شماره های واقعی شیرجه بزنیم.

تمام آزمایشات ما در کانادا اجرا شد تا به یک ترکیب دقیق از نتایج در سراسر کشور کمک کنیم. در طول تست از سرور Montréal برای مونترال و تورنتو و سرور آیووا برای ونکوور و وینیپگ استفاده کردیم. برای شروع کار ، نتایج زیر را از چهار مکان آزمایش ما بررسی کنید.

 • مونترال

  Uptime – 99.98٪
  زمان بار – 409ms

 • تورنتو

  Uptime – 99.98٪
  زمان بار – 468ms

 • ونکوور

  Uptime – 99.97٪
  زمان بار – 416ms

 • وینیپگ

  Uptime – 99.97٪
  زمان بار – 501ms

بنابراین ، این اعداد در واقع به چه معنی هستند?

خوب ، اول درک اصطلاحات مهم است. هنگامی که ما در مورد زمان آپدیت در HostingCanada.org صحبت می کنیم ، به معیاری مبنی بر چگونگی سازگاری خدمات ارائه دهنده میزبان اشاره دارد. این آمار به صورت درصدی ارائه شده است تا زمان کلی ارائه دهنده هاست را بصورت آنلاین و عملکرد عادی نشان دهد.

مثلا, Kinsta با 99.98٪ به موقع اجرا کرده است از مکانهای آزمایش مونترال این بدان معنی است که در تمام داده هایی که در آزمایش خود جمع آوری کرده ایم, خدمات Kinsta تنها برای 0.02٪ درصد زمان کاربران مونترال کاهش یافته بود. ریاضیات در طول یک سال با کمتر از 2 ساعت خرابی برابر است – تقریباً هیچ.

هنگام سنجش عملکرد به موقع ، حتی کسری از درصد می تواند تفاوت قابل توجهی در دسترس بودن وب سایت شما ایجاد کند. ما معیارهای به موقع بیش از 98٪ را قوی می دانیم ، هر چیزی که پایین تر از این باشد ، ضعیف نیست.

Kinsta با 99.9٪ + Uptimes

بهترین شرکت های میزبانی وب 99٪ به وقت خود را تضمین می کنند یا در صورت برآورده نشدن این انتظار برخی از پرداختهای شما را به شما بازپرداخت می کنند. Kinsta یکی از آن شرکت هایی است که چنین تضمینی را ارائه می دهد.

صفحه Kinsta Uptime

اکنون در تعویض چرخ دنده ها برای بارگذاری بار ، تمرکز ما از دسترس کلی به اندازه گیری سرعت واقعی تغییر می کند. اعداد گردآوری شده توسط هاستینگ کانادا به طور متوسط ​​طی ماه ها آزمایش با پلتفرم Kinsta با مرورگرهای مختلف مانند Google Chrome ، Mozilla Firefox و Microsoft Internet Explorer انجام می شود. زمانهای ارائه شده در بالا با میلی ثانیه اندازه گیری می شوند و طول یک درخواست و پاسخ کامل به یک سرور وب ابری را پوشش می دهند.

به خاطر داشته باشید که ممکن است کاربران نهایی وب سایت شما به دلیل عوامل مختلفی از جمله سرعت شبکه محلی ، رفتار مرورگر و ترافیک سرور ، در زمان پاسخ برخی از تغییرات را به نظر برسند. به طور کلی, سرعت زمان بار Kinsta بسیار بالاتر از حد متوسط ​​است در مقایسه با سایر ارائه دهندگان رایج موجود در کانادا. ما تمایل به سرعت اینترنت سریعتر از اکثر موارد داریم.

بارهایی را که معمولاً 2،000 میلی ثانیه یا کمتر هستند بارگیری کنید, به این معنی که کاربر نهایی هنگام بارگیری صفحه وب با تأخیر بسیار اندکی روبرو خواهد شد. میزبان ارائه دهندگان با زمان واکنش آهسته تر برای استفاده خطرناک هستند. خوانندگان و مشتریان شما ممکن است با تأخیر اذیت شوند و به جای آن مرور سایتهای دیگر را انتخاب کنند.

Kinsta این بارها از آب بیرون می رود و واقعاً تجربه ای عالی را ارائه می دهد.

سرورها

Kinsta از Google Cloud و به طور خاص از نسخه چند منطقه ای خدمات خود استفاده می کند. این بدان معناست که کاربران Kinsta به 22 منطقه ای که مرکز داده ها در آن قرار دارند دسترسی دارند.

مکان های Kinsta

به عنوان یک کانادایی ، چندین سرور وجود دارد که ممکن است برای شرکت شما مانند Montréal و Iowa حس کنند.

اگر تصمیم به استفاده از Kinsta دارید ، شهرهای زیر هستند که می توانید برای مرکز داده خود انتخاب کنید:

 •  شورای بلوف ، آیووا ، ایالات متحده
  سنت قلیسین ، بلژیک
   شهرستان Changhua ، تایوان
   سیدنی، استرالیا
   دالس ، اورگان ، ایالات متحده
  اشبورن ، ویرجینیا ، ایالات متحده آمریکا
  Moncks Corner، کارولینای جنوبی ، ایالات متحده است
  سائو پائولو، برزیل
  لندن، انگلستان
  فرانکفورت ، آلمان
 • جورونگ وست ، سنگاپور
  توکیو ژاپن
  بمبئی ، هند
  مونترال ، کانادا
  هلند
  هامینا ، فنلاند
  لس آنجلس، کالیفرنیا
  هنگ کنگ
  زوریخ، سوییس
  اوزاکا ، ژاپن

امنیت و نظارت

امنیت بدیهی است که هنگام مدیریت یک وب سایت نگرانی بزرگی است. روشهای زیادی برای ایمن سازی وب سایت وردپرس شما وجود دارد. می توانید از افزونه ها استفاده کنید یا روال دستی خود را پیاده سازی کنید اما بهترین راه برای مدیریت امنیت وردپرس این است که شخص دیگری بخش عمده کار را برای شما انجام دهد..

چه کسی باید از آن استفاده کند

Kinsta یک شبکه با امنیت بالا را اجرا می کند که اساساً همه کارهایی را که یک افزونه امنیتی وردپرس برای شما انجام می دهد ، انجام می دهد.

بخشی از ارزش افزوده در سرویس میزبانی حق بیمه این است که آنها وب سایت شما را بسیار امن می کنند. به طور مشخص, Kinsta پیاده سازی حمله DDoS ، محدودیت های مبتنی بر نرم افزار ، پشتیبانی SSL و فایروال ها را انجام می دهد.

نه تنها این ، اگر به دلایلی یک حمله وب سایت شما را آفلاین کند و همه چیز را حذف کند ، هیچ چیزی برای ترس ندارید. Kinsta یک سیاست پشتیبان روزانه دارد این بدان معنی است که مهم نیست چه چیزی ، شما می توانید نسخه دیروز وب سایت خود را فورا راه اندازی کنید. اگر مهاجم وب سایت شما بار دیگر از حمله خود درست استفاده کند ، حتی ممکن است نسخه امروز وب سایت خود را پس بگیرید.

ویژگی های امنیتی kinsta

Kinsta از محیط های پشتیبان جداگانه برای وب سایت زنده و محیط صحنه بندی شما استفاده می کند بنابراین شما هیچ پیشرفت دیگری را از دست نخواهید داد.

اگر تهیه نسخه پشتیبان روزانه چیز شما نیست ، می توانید به Kinsta مبلغ بیشتری بپردازید تا هرچه سریعتر وب سایت خود را به روز کنید. اگر یک شخص پارانوئید هستید که هر ساعت به سایت شما پشتیبان تهیه می کند ، Kinsta شما را قضاوت نمی کند ، آنها چند دلار اضافی می گیرند و سایت شما را هر ساعت پشتیبان می گیرند.

Kinsta در پیشگیری از هک ها فعال است زیرا آنها تمام نرم افزارهای سرور خود را به روز می کنند و یک خط مشی نظارت جدی دارند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. در صورت هک شدن ، Kinsta تضمین می کند که با اولویت فوری از شما مراقبت خواهد شد. کارشناسان وردپرس آنها قول می دهند که وب سایت شما را در هر زمان از حالت پشتیبان تهیه و راه اندازی کند.

قیمت گذاری و ویژگی ها

آیا تاکنون خدمتی خریداری کرده اید و در آن سرویس گنجانده شده است به مراتب بیشتر از آنچه در واقع نیاز دارید؟ مثل اینکه اگر صندلیهای روبن را به یک بازی Maple Leaf خریداری کنید و در قیمت بلیط گنجانده شود ، ماساژ در هر زمان که بخواهید است.

قیمت اولیه kinsta-start-pro-business

اشتباه نکنید ، ماساژ خوبی خواهد بود. با این حال ، لازم نیست. از تماشای بازی خوشحال خواهید شد. نسخه Kinsta از ماساژ بازی هاکی ، سیاست نظارت بر آنهاست. این قطعاً بیش از حد عملی است اما هنوز مورد قدردانی قرار گرفته است.

قیمت گذاری kinsta-کسب و کار

سرویس میزبان وب سایت شما را هر دو دقیقه یکبار بررسی می کند. بله ، هر دو دقیقه این بدان معنی است که Kinsta روزانه 720 بار وب سایت شما را بررسی می کند. کمی به نظرم می رسد اما من چه می دانم. اگر مشکلی پیش آمد ، فوراً به آن نگاه می کنند و آن را برطرف می کنند. این می تواند به معنای واقعی کلمه اتفاق بیفتد قبل از اینکه حتی متوجه شوید اشتباه است. Kinsta با تمام سخت افزارها و سیستم های خود نیز همین کار را می کند.

پشتیبانی مشتری

Kinsta واقعاً پشتیبانی از خدمات میزبانی وب را به سطح بعدی می برد. شرکت راضی نیستید فقط به شما کمک کند مطمئن شوید که همه کارها را درست انجام می دهید از نظر میزبانی. پشتیبانی مشتری حتی به شما در وب سایت وردپرس کمک می کند. از همه اینها یک سرویس میزبانی وب وردپرس است.

چه کسی باید از آن استفاده کند

Kinsta آنجاست که در واقع می تواند به شما در سایت وردپرس کمک کند. از آنجا که این سرویس به عنوان یک سرویس میزبانی وردپرس تنظیم شده است, پشتیبانی مشتری از WordPress همه چیز را می داند و می تواند مشکلات وردپرس را برای شما برطرف کند. آنها به شما در زمینه عیب یابی ، نگهداری سرور ، مضامین ، افزونه ها و نگهداری عمومی به شما کمک می کنند. استفاده از Kinsta به عنوان یک سرویس میزبانی بلافاصله شما را به یک متخصص وردپرس در تیم خود تبدیل می کند.

ویژگی های پشتیبانی kinsta

وب سایت Kinsta حتی بخش کاملی را برای آموزش WordPress اختصاص داده است.

دانش محور

من شخصاً از استفاده از پشتیبانی مشتری در یک شرکت متنفرم زیرا اطلاعات مورد نیاز من در حال حاضر از آنجا خارج می شود. من یک پایگاه دانش هستم و کینستا تحویل می دهم. آنها مقالات مفید بیشماری دارند که باید بیشترین موضوعات اساسی را پوشش دهند.

به نظر می رسد که سیاست Kinsta این است که همه مسائل را وارد کنید و اگر بیش از دو بار اتفاق بیفتد ، آنها یک مقاله دانش بنیان در مورد آن ایجاد می کنند.

پشتیبانی 24/7

Kinsta دارای پشتیبانی 24/7 مشتری است که برای مشتریان بین المللی و افرادی که دوست دارند تا اواخر شب کار کنند فوق العاده است. پشتیبانی از طریق چت و ایمیل در دسترس است بهترین نرم افزار پشتیبانی از مشتری از طریق رابط کاربری امروز در بازار است و به چندین نفر امکان دسترسی به شماره پشتیبانی مشتری شما را می دهد.

امکانات

شما باید انتظار داشته باشید از یک سرویس برتر مانند Kinsta ، مجموعه ای از ویژگی ها را دریافت کنید. خوشبختانه ، Kinsta عقب نمی ماند و هر آنچه را که می خواستید به شما می دهد. اگر Kinsta در حال حاضر آنچه شما می خواهید را ندارید ، وب سایت آنها به ما می گوید با آنها تماس بگیریم بنابراین خدمات می توانند در دستیابی به آن کار کنند. من از خدمات میزبانی دیگری که ارائه می دهد خبر ندارم.

نمای کلی Kinsta

معماری

این همان چیزی است که کل قایق را به حرکت در می آورد. Kinsta از جدیدترین فناوری ها برای اطمینان از بار سریع شما که قبلاً در مورد آنها صحبت کرده ایم استفاده می کند. روشی که این امر محقق شده است تمرکز بر استفاده از بهترین فناوری ، جداسازی منابع ، مقیاس پذیری خودکار و در دسترس بودن.

از نظر فن آوری موجود در آنجا ، فناوری Kinsta در معماری خود از نگین ها ، PHP 7.4 ، ظروف نرم افزار LXD و MariaDB استفاده می کند..

Google Cloud

پلتفرم Google Cloud بهترین و سریعترین پلتفرمی است که یک سرویس میزبان می تواند از آن استفاده کند. با داشتن 22 مرکز داده در سراسر جهان ، همه چیز به هم متصل شده و طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که هیچ کس از آن استفاده نمی کند دور است. این کار با سرعت بسیار بیشتری انجام می شود و به هر مشتری Kinsta اجازه می دهد تا هر زمان که بخواهد ، قدرت خود را افزایش دهد.

ویژگی های دیگر

Kinsta در صورت گذر از میزبان دیگر ، آمادگی افزایش ترافیک ، ابزارهای مدیریت سایت ، سرورهای مرحله بندی ، کلونینگ سایت ، تجزیه و تحلیل سایت ، داشبورد اختصاصی ، محیط تست ، سایتهای توسعه ، پشتیبانی از توسعه دهنده پیشرفته ، چندین PHP از ویژگی های دیگری مانند مهاجرت سایت رایگان برخوردار است. نسخه ها ، Cloudflare Railgun ، Elasticsearch ، Redis ، بازدید مقیاس ، CDN ، و پروکسی معکوس Nginx.

ویژگی های سرعت Kinsta uptime

نکته دیگر ، اگر چیزی را که روی داشبورد نیازی ندارید ، Kinsta تشویق می کند با تیم پشتیبانی با ما تماس بگیرد تا آنچه شما نیاز دارید را درخواست کند. ما این مورد را آزمایش نکرده ایم اما به نظر می رسد که آنها بر اساس نحوه انجام سایر تست های پشتیبانی مشتری از هر آنچه شما نیاز دارند دریافت می کنند.

انواع میزبانی

Kinsta میزبانی مشترک یا میزبان VPS ارائه نمی دهد. این نوع میزبانی خاص خود را ارائه می دهد که در حال حاضر برچسب ندارد. به جای ارائه سرور اختصاصی یا گزینه های میزبانی VPS, Kinsta گزینه های مبتدی و حرفه ای خود را ارائه می دهد و یک دسته تجارت و شرکت دارد.

گزینه starter برای کسی که دارای یک وب سایت است مناسب است در حالی که نسخه حرفه ای برای کسی است که یک یا دو وب سایت دارد اما به کمی آب اضافی احتیاج دارد.

آسان است بگویید که به چه برنامه ای نیاز دارید زیرا Kinsta آن را با معیارهای ساده تطبیق می دهد تا نیازهای شما را برآورده کند مانند تعداد نصب وردپرس و کل ترافیک ماهانه.

هنگامی که به طبقه بندی مشاغل و شرکت ها می روید بهترین راه برای تشخیص آنچه شما نیاز دارید با تطبیق آن با آن است. اگر آژانس یا شرکتی هستید که نیازهای بیشتری نسبت به آنچه ارائه می شود ، همه کاری که باید انجام دهید این است که با شرکت تماس بگیرید.

برنامه های قیمت گذاری

هر طرحی از Kinsta شامل موارد زیر است:

 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول
  مهاجرت اولیه رایگان از میزبان دیگر
  Google Cloud Platform
  همه سرورهای آنها
  پشتیبان گیری روزانه خودکار
  14 روز از تهیه نسخه پشتیبان
  پشتیبانی 24/7
 • محیط چند کاربره
  منطقه صحنه
  گواهی SSL
  پشتیبانی از PHP 7
  دسترسی به SSH
  حافظه نهان سفید

هر طرح علاوه بر طرح استارت شامل کلونینگ سایت و پشتیبانی چند سایت نیز می باشد. برنامه های مختلف در جدول زیر نشان داده شده است. بهترین راه برای شناسایی آنچه ممکن است شما نیاز داشته باشید اینست که چند وب سایت از آنها استفاده خواهید کرد و چند بازدید ماهانه از شما دریافت می کند.

بسته بندی کردن آن

احتمالاً Kinsta در اینجا به عنوان یکی از بهترین راه حل های میزبان وردپرس در بازار در نظر گرفته شده است. ما Kinsta رتبه اول را نداریم زیرا اکثر مردم به بهترین راه حل میزبانی وردپرس در بازار نیاز ندارند.. 

این سرویس به عنوان یک محصول برتر ساخته شده است و بیشتر افراد ، به ویژه هنگامی که تازه شروع به کار می کنند ، فقط باید وب سایت خود را فعال کنند.

برای کسانی که به بهترین راه حل میزبانی وردپرس در بازار نیاز دارند, ما اکیداً استفاده از Kinsta را توصیه می کنیم. در صورت نیاز سریعترین سرعت ، بهترین زمان بروزرسانی ، امنیت Fort Knox-esque و کارشناسان WordPress در تماس هستند, شما باید Kinsta استفاده کنید

اگر وب سایت خود را ایجاد کرده اید و اکنون ترافیک زیادی را تجربه کرده اید ، پیشنهاد می کنیم به Kinsta نیز بروید.

سؤالات متداول

مدیریت میزبانی وردپرس چیست?

مدیریت میزبانی وردپرس خدماتی است که در آن تمامی جوانب فنی میزبانی سایت وردپرس شما مورد توجه قرار می گیرد. میزبان اطمینان می دهد که می توانید امنیت ، سرعت ، به روزرسانی ها ، پشتیبان گیری ، به موقع و مقیاس پذیری را مدیریت کنید. همچنین بدان معنی است که پشتیبانی مشتری فوق العاده است. استفاده از میزبانی وب مدیریت شده با وردپرس مسئولیت فنی زیادی را بر دوش شانه های صاحب وب سایت می برد.

آیا Kinsta میزبانی مشترک است?

Kinsta میزبانی مشترک نیست. نوع شرکت دسته بندی خاص خود را ایجاد کرده است. اگر مجبور بودیم آن را تعریف کنیم ، آن را میزبان ظروف Google Cloud می نامیم. شرکتی که از Google Cloud استفاده می کند و هر دامنه را از طریق لینوکس در کانتینر نرم افزاری خود اجرا می کند.

تفاوت بین هاست و دامنه چیست?

دامنه آدرس وب شماست. اینگونه است که مردم می دانند وب سایت واقعی شما را کجا می توانند پیدا کنند. آنها آن را در یک مرورگر وب که به عنوان GPS اینترنتی عمل می کند تایپ می کنند. آدرس شما برای ایجاد فروشگاه به جایی نیاز دارد تا میزبان وب شما برای دسترسی به آدرس اینترنتی آدرس اینترنتی شما را فراهم کند. در این سناریو ، وب سایت واقعی شما خانه اینترنتی شما خواهد بود.

شما همچنین می توانید مانند:

 • بهترین خدمات میزبانی وب
 • بهترین میزبانی ارزان
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector