بهترین سازندگان وب سایت رایگان

پای گیفپیدا کردن یک سازنده وب سایت رایگان برای بسیاری از افراد یک تصمیم هوشمندانه است.


غرق کردن پول به چیزی که شما دقیقاً نمی دانید با چه کار می کنید هنوز بهترین ایده نیست. اکثر مردم دوست دارند قبل از خرید ماشین خود را رانندگی کنند ، بنابراین چرا یک سازنده وب سایت را قبل از خرید هدایت نمی کنید?

هیچ نمایندگی برای ایجاد وب سایت وجود ندارد که به آن مراجعه کنید. هنگام ساختن وب سایت ، هک را شروع می کنید؟ اگر تجربه قبلی نداشته باشید ، می تواند واقعاً گیج کننده باشد.

منظور از میزبانی چیست؟ چگونه هزینه های توسعه وب سایت خود را کاهش دهم؟ چرا یک WordPress.com و یک WordPress.org وجود دارد؟ این بسیار گیج کننده است به همین دلیل شروع به کار رایگان اصلاً ایده بدی نیست.

خبر جالب این است که گزینه های بسیار جذاب برای سازندگان وب سایت رایگان وجود دارد و به راحتی پای آن نیز آسان است. من حتی نمی دانم پای چقدر آسان است – این ممکن است راحت تر باشد.

Contents

گزینه های برتر ما برای بهترین سازندگان وب سایت رایگان

اولین جایی که شما باید برای استفاده از یک سازنده وب سایت رایگان استفاده کنید ، ثابت تماس است. نکته جالب در مورد ثابت تماس این است که آن را نیز به عنوان بهترین خدمات بازاریابی ایمیل. این واقعیت که آنها یک نسخه رایگان از خدمات خود را ارائه می دهند ، فقط کیک زدن روی کیک است (من نمی دانم که چرا دسرها با سازندگان وب سایت ارتباط زیادی دارند).

استفاده از ثابت تماس آسانترین راه برای به روزرسانی و راه اندازی وب سایت به صورت رایگان و بدون عوارض اضافی است و در عین حال بلافاصله وارد بازاریابی ایمیل می شوید..

1. تماس ثابت – بهترین سازنده برای کانادا (شامل میزبانی رایگان)

ثابت تماس با سازندگان وب سایت وارد بازی نشد. آنها به عنوان بهترین نرم افزار بازاریابی ایمیل در بازار شناخته می شوند.
آنها در صفحات فرود آمدند و احتمالاً به این نتیجه رسیدند که افراد به یک سازنده وب سایت رایگان و کاملاً خوب احتیاج دارند. سپس آنها آن را ساختند.

ثابت تماس با ساختن وب سایت خود کار خارق العاده ای انجام داد و نسخه رایگان آن دورتر از سایر سازندگان وب سایت رایگان قرار دارد..

نسخه رایگان

در نسخه رایگان خدمات محدودیت هایی وجود دارد اما این کار را با ساخت وب سایت خود شروع می کنید. نیازی به پرداخت پولی برای مشخص کردن آنچه انجام می دهید یک ارزش افزوده عظیم است.

نکته در مورد برنامه های رایگان در تماس ثابت این است که تقریباً همه آنچه را که در یک برنامه پرداخت می کنید دریافت می کنید. شما حداقل باید آن را امتحان کنید. در اینجا برنامه های رایگان دیگری وجود دارد که اکثر سازندگان وب سایت شامل آن نمی شوند:

 • اشتراک اجتماعی
 • ادغام فیس بوک
 • مدیریت تماس با ما
 • فرم های ضبط سرب
 • LogoMaker
 • فروش 3 محصول
 • پرداخت های آنلاین
 • موجودی ، نظم و مدیریت مالیات
 • کوپن و تخفیف
 • ایمیل های معاملاتی
 • مدیریت حمل و نقل

برای برخی از این ویژگی ها ، مانند تخفیف ، باید به خدمات رده دوم یا سوم خدمات الکترونیکی بروید. این واقعیت که شما فقط می توانید از این ویژگی ها به صورت رایگان استفاده کنید ، دیوانه است.

راحتی در استفاده

من فقط به صفحه بازاریابی سازنده وب سایت ثابت تماس پرش کردم. وقتی روی “ایجاد سایت رایگان خود” کلیک کردم ، یک تایمر درست تنظیم کردم..

تماس مداوم

تصمیم گرفتم یک وب سایت آژانس مسافرتی درست کنم که شخصی بتواند از طریق ایمیل یا از طریق تماس با من تماس بگیرد. 

من از عکس های بورس استفاده کردم و فقط آرم را به عنوان کلمات “آژانس مسافرتی” نگه داشتم..

من حتی شوخی نمی کنم ، یک وب سایت در 4 دقیقه و 37 ثانیه ساخته بودم. حتی عجله نمی کردم و خیلی خوب هم به نظر می رسید.

اگر ده دقیقه دیگر برای بازی کردن با عکس های بیشتر سهام یا تغییر رنگ در اطراف خود صرف کردم ، فکر می کنم این وب سایت به اندازه سایر وب سایت های آژانس سفارشی ساخته شده برای نمایندگان مسافرتی مناسب به نظر برسد.

اگر می خواهید ساده ترین وب سایت برای ساخت تا به امروز به نظر خوب برسد ، من در استفاده از سازنده آنها چیزی نمی بینم. 

چه طور ممکنه?

از ابتدا شروع نمی شود

ثابت تماس با ایجاد هوش مصنوعی ، ایجاد وب سایت سریع و آسان خود را ایجاد کرد. این نرم افزار در مورد نوع وب سایتی که می خواهید چند سؤال از شما سؤال می کند و سپس عکس ها و قالب های خاص سهام را به شما ارائه می دهد.

شما یک میلیون انتخاب ندارید اما مبلغ بسیار بالایی برای یک سازنده وب سایت رایگان دارید. در صورت تمایل می توانید تصاویر و لوگوی خود را بارگذاری کنید. 

سازنده وب سایت طرح های رنگی را ارائه می دهد که می توانید بین آنها مکمل یکدیگر شوید. سپس از شما سؤال می کند که کدام فونت را می خواهید و از چندین ضرب استفاده می کنید که همچنین اندازه یکدیگر را تکمیل می کنند. شما واقعاً لازم نیست در مورد هر چیزی نگران باشید.

انتخاب دیوانه و انتخاب با صدها الگوی چیزی نیست که شما از سازنده وب سایت ثابت تماس بگیرید. آنچه می خواهید ساده ترین سازنده وب سایت است که به نظر می رسد بهترین است. شما نمی توانید آن را شخصی سازی کنید که دقیقاً همان چیزی باشد که روح شما از آن بخواهد ، اما اگر این چیزی است که شما به آن نیاز دارید ، احتمالاً باید یک توسعه دهنده وب استخدام کنید و در کنار او می نشینید زیرا او چشم انداز شما را می سازد.

2. Wix – سریع ، آسان و کاربردی (شامل میزبانی رایگان)

Wix برخی از نرم افزارهای رایگان نیست که نصف کار کند و همچنین هزینه پرداخت هزینه آن برای سازندگان وب سایت.

Wix در مورد سازندگان وب سایت رهبر صنعت است. آنها همچنین چنین اتفاقی می افتند که نسخه رایگان خدمات خود را ارائه می دهند.

نسخه رایگان

در نسخه رایگان خدمات محدودیت هایی وجود دارد اما این کار را با ساخت وب سایت خود شروع می کنید. نیازی به پرداخت پولی برای مشخص کردن آنچه انجام می دهید یک ارزش افزوده عظیم است.

هیچ یک از جنبه های برنامه آزاد نباید شما را از استفاده از آن منصرف کند. اگر تصمیم گرفتید که در آینده به ویژگی های ممتاز نیاز داشته باشید ، می توانستید بدانید که آیا وب سایت همان چیزی است که شما واقعاً می خواهید..

راحتی در استفاده

در واقع استفاده از سازندگان وب سایت آسانتر است. با این گفته – Wix هنوز هم بسیار آسان برای استفاده است.

شما می توانید با شخصی سازی انبوه ، بدون برنامه نویسی و بدون سردردهای اضافی ، یک وب سایت ایجاد کنید. روش هایی وجود دارد که نمی توان سفارشی سازی انبوه را نادیده گرفت و فقط یک وب سایت حرفه ای جستجو کرد بدون اینکه خیلی زیاد انجام شود.

خدمات توسعه وب سایت های متعددی وجود دارد که قابلیت کشیدن و رها کردن را دارند. همه این بدان معنی است که شما چیزی را که می خواهید استفاده کنید بکشید و سپس آن را رها کنید. به آسانی به دست می آید.

wix-move-element- در هر نقطه

این ایده آل برای ویرایش است که سرعت و سهولت استفاده را در اولویت قرار می دهد.

از ابتدا شروع نمی شود

Wix این قابلیت عالی به نام Artificial Design Intelligence را دارد. در واقع آنچه ADI انجام می دهد این است که سؤالات مختلفی را از شما می پرسد و آن را در الگوریتمی که سایتی برای شما ایجاد می کند ، اعمال می کند. تمام گزینه های عنصر ، مضامین و چیدمان ها را از دستان شما گرفته و از هر ترکیب استفاده می کند.

به جای اینکه وقت کافی برای جستجوی همه مضامین و چیدمانهای نرم افزاری را بر اساس ترجیحات و سؤالاتی که پرسیدید ، برای شما انتخاب می کند. این یک ویژگی صرفه جویی در زمان و تصمیم گیری است.

Wix برای افرادی است که می خواهند وب سایت ایجاد کنند که منحصر به فرد برای آنها باشد بدون آنکه بخواهید با تمام موارد اضافی که با اجرای یک وب سایت همراه است مقابله کند..

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی دقیق Wix ما را بخوانید.

3. WordPress – منحنی یادگیری بزرگتر ، سفارشی سازی کل (نیاز به میزبانی پرداخت شده)

اگر به دنبال بهترین سازنده وب سایت رایگان هستید ، وردپرس گزینه عالی دیگری است. این کار برای مبتدیان به اندازه Wix آسان و آسان نیست اما امکان سفارشی سازی بسیار بیشتری را نیز فراهم می کند (با هزینه).

اگر به دنبال ایجاد یک سایت برای طولانی مدت هستید و می توانید 10-15 ساعت از یادگیری نحوه استفاده از وردپرس را بپردازید احتمالاً قطعاً انتخاب بهتری است.

قبل از پرش به مزایای WordPress باید تفاوت بین WordPress.com و WordPress.org را مشخص کنیم.

نقطه کام

WordPress.com شبیه Wix است. شما به وب سایت می روید ، ثبت نام می کنید و شروع به ساخت وب سایت خود می کنید. بسیار ساده است.

هنگام استفاده از Wix – خود Wix میزبان وب سایت شماست. این بدان معنی است که Wix در واقع فن آوری ها و خدمات مورد نیاز برای مشاهده صفحه وب در اینترنت را ارائه می دهد.

WordPress.com همین کار را انجام می دهد. این وب سایت شما را برای شما میزبان می کند و همچنین یک وب سایت رایگان برای شما فراهم می کند. همچنین نسخه های حق بیمه سازنده وب سایت و مجموعه ای از گزینه های حق بیمه را ارائه می دهد.

فقط می توانید از وب سایت پرش کرده و امروز به صورت رایگان شروع به کار کنید تا آن را بررسی کنید.

نقطه ارگ

این وردپرس است که بیشتر افراد هنگام صحبت درباره وردپرس درباره آن صحبت می کنند.

این نسخه با استفاده از گزینه های برتر مانند مضامین و برنامه ها کاملاً رایگان است. همچنین متفاوت از نسخه WordPress.com و Wix عمل می کند.

به جای میزبان وردپرس سایت خود ، باید به وب گسترده گسترده ای بروید و سرویس میزبانی خود را پیدا کنید. این کار ساده است اما باعث می شود مرحله و سطح دیگری از عارضه به روند کار اضافه شود. هر سرویس میزبانی خوب هزینه ای دارد اما چند نسخه رایگان وجود دارد که قابل استفاده هستند.

چگونه وردپرس کار می کند

برخلاف تصور بسیاری از مردم – لازم نیست بدانید که چگونه از WordPress استفاده کنید. بسیاری از مضامین ها امکاناتی را که Wix با امکان شخصی سازی بیشتر با کد ارائه می دهد ، فراهم می آورد.

داشبورد وردپرس

مضامین متفاوت از Wix است. در وردپرس باید موضوعی را برای ساخت وب سایت خود انتخاب کنید. مضامین اساساً همان چیزی است که Wix قبلاً در نرم افزار ایجاد کرده است. آنها استخوان وب سایت شما هستند. در هر موضوع محدودیت های خاصی در مورد نحوه نگاه وب سایت شما وجود دارد اما می توانید انتخاب کنید که همه عناصر شما در صفحه وب و همچنین رنگ بندی به کجا می روند..

هر موضوع قابلیت های خاص خود را دارد و قابلیت سفارشی سازی – مخصوصاً موارد رایگان را محدود می کند. مضامین رایگان محدود کننده هستند ، اما هنوز هم می توانند به شما امکان ایجاد یک وب سایت زیبا را بدهند.

نسخه رایگان WordPress.com

نکته ای که باید در نظر داشته باشید اینست که نسخه WordPress.org همیشه رایگان است. تنها چیزی که باید علاوه بر میزبانی برای آن پرداخت کنید ، هر تم و برنامه حق بیمه ای است که ممکن است بخواهید.

اگر به دنبال نسخه رایگان سازنده وب سایت هستید ، به خاطر سادگی ، استفاده از Wix منطقی تر خواهد بود.

4- سازنده وب سایت Zyro – ساده ترین راه برای ایجاد یک وب سایت

نسخه رایگان

نسخه رایگان Zyro چیزهای زیادی را دوست دارد. کاربران رایگان و کاربران پرداخت شده به طور یکسان صدور گواهینامه SSL و بهینه سازی وب سایت را از سایت خارج می کنند ، به همراه برخی از ابزارهای هوش مصنوعی ، ادغام Unsplash و بهینه سازی وب سایت برای کاربران تلفن همراه.

با این حال ، نسخه رایگان کمی رنج می برد زیرا شما مجاز به وصل کردن Google Analytics نیستید ، این یک منهای بزرگ برای صاحبان مشاغل آنلاین جدی است. شما همچنین باید با تبلیغات سر و کار داشته باشید.

قالب ها

در صورت پرداخت یکی از برنامه های دیگر ، Zyro ده ها قالب را ارائه می دهد ، که دو نوع آن عبارتند از: Basic و Unleashed. این موارد دارای موارد اضافی دیگری مانند حذف تبلیغات ، اتصال به دامنه اصلی شما و مدیر Google Tag است. شما همچنین از پهنای باند بسیار بیشتری با 10 گیگابایت برای Basic یا نامحدود برای Unleashed استفاده می کنید.

الگوهای انتخابی متنوع و تفکر متنوعی دارند ، اگرچه نمی خواهید آنها را به همان اندازه که سایر سازندگان وب سایت اجازه می دهند تغییر دهید. به عنوان مثال ، شما نمی توانید قلم ها را روی هر یک از الگوهای تغییر دهید.

هنوز الگوهای موجود برای چندین طاقچه یا مضمون مانند هنر یا مد به خوبی طراحی شده اند.

ابزارهای هوش مصنوعی

ما همچنین متذکر می شویم که ابزارهای مصنوعی گنجانده شده برای همه مفید و در دسترس است. AI Writer می تواند به شما کمک کند تا وب سایت خود را با مطالب پر کنید قبل از اینکه وقت خود را برای استخدام یک نویسنده واقعی بکشید و AI Heatmap می تواند به شما کمک کند بفهمید کدام صفحات بهترین بازدید را دارند ، بنابراین می توانید نرخ تبدیل خود را تقویت کنید..

شبکه ساز

رابط سازنده همراه Zyro از یک قالب شبکه از پیش تعیین شده استفاده می کند که کاربرد آن بسیار آسان است و درک بصری. نکته منفی این است که می توانید طرح و یا اندازه شبکه ها را تغییر دهید ، بنابراین شما به آنچه که Zyro بهترین است محدود می شوید. بنابراین ، این سازنده وب سایت به جای سازندگان وب سایت با تجربه که می خواهند کمی بیشتر شخصی سازی یا کنترل بیشتری در نوک انگشتان خود داشته باشند ، برای کاربران جدید بهینه شده است..

موارد افتخاری برای سایر سازندگان وب سایت رایگان در کانادا

Wix و WordPress اولین گزینه های ما برای سازندگان وب سایت رایگان هستند و شما می توانید با مقایسه طولانی تر و دقیق تر ما از این دو گزینه ، احساس راحتی کنید..

آنها تنها گزینه های رایگان موجود در آنجا نیستند. در واقع یک دسته از سازندگان وب سایت رایگان وجود دارد. خیلی ها عالی نیستند ارائه خدمات فوق العاده به صورت رایگان دشوار است. با این حال ، گزینه های دیگری وجود دارد که قابل ذکر است: Weebly ، Pixpa و Droopal.

Weebly با یک رابط کاربری ساده ، ساده و ساده است. این تقریباً توصیه ای را ایجاد کرد اما در اصل نسخه بدتری از Wix است. هنوز هم اگر می خواهید جایگزین Wix شوید. اشتباه نکنید ، ما هنوز فکر می کنیم Weebly سازنده خوبی است اما فاقد عملکرد کامل Wix است.

Pixpa چیز دیگری است. بیایید با آن شروع کنیم:

Pixpa: بهترین وب سایت ساز برای عکاسان

Pixpa اگر به طور خاص به دنبال ایجاد یک وب سایت نمونه کارها هستید تا بتوانید جدیدترین و بزرگترین اثر خلاقانه خود را به نمایش بگذارید گزینه ای خارق العاده است.

اگر عجله دارید کار خود را شروع کنید و وقت ندارید یاد بگیرید که چگونه از سازنده وب سایت استفاده کنید ، Pixpa انتخاب صحیحی است.

این به طور جدی باید یکی از آسان ترین و مقرون به صرفه ترین سازندگان وب سایت کشیدن و رها کردن بطور ویژه برای طراحان و عکاسان باشد. آنها همچنین یک آزمایش رایگان 15 روزه انجام می دهند ، بنابراین می توانید Pixpa را بدون هیچگونه اتصال رشته آزادانه تست کنید.

برنامه های Pixpa

برخلاف بسیاری از دیگر وب سایت های سازنده در بازار ، Pixpa برنامه ای رایگان ارائه نمی دهد. در نتیجه ، پس از پایان دوره آزمایشی رایگان 15 روزه شما ، باید بین محدوده کمی از برنامه های ماهانه موجود انتخاب کنید.

با گفتن این نکته ، برنامه پایه بسیار مقرون به صرفه است و در مورد ساخت سایت شما محدودیت های بسیاری وجود ندارد. در واقع ، تقریباً همه چیزهایی را که با یک برنامه حق بیمه دریافت می کنید جدا از ذخیره نامحدود عکس و چند ویژگی پیشرفته دریافت می کنید.

مضامین نمونه کارها pixpa

پس از اتمام کارآزمایی رایگان شما ، می توانید از سه برنامه متناسب با نیازهای خاص خود به عنوان خالق انتخاب کنید. این نقشه ها در صفحه قیمت گذاری به عنوان “برای عکاسان” ، “برای سازندگان” و “گالری های مشتری” ذکر شده است. توجه به این نکته مهم است که آخرین مورد به وب سایت ارائه نمی شود.

Pixpa برای عکاسان

برنامه های عکاس برای کسانی که می خواهند یک سایت پرتفوی ایجاد کنند ، مناسب هستند تا تصاویر را به عنوان بارگیری دیجیتال یا چاپ با استفاده از گالری های تجارت الکترونیکی و نه محصولات فیزیکی به نمایش بگذارند و بفروشند. این چهار برنامه بسته به اینکه آیا مایلید سالانه یا ماهانه صورتحساب شما شود ، از 6 تا 32 دلار در ماه متغیر است.

Pixpa برای سازندگان

برنامه های Creator برای کسانی که به دنبال ایجاد یک وب سایت و همچنین یک فروشگاه هستند که شما را قادر به فروش محصولات و خدمات فیزیکی و دیجیتال می کند ، هدف قرار گرفته است. کتاب های الکترونیکی ، پیراهن و کارگاه آموزشی را فکر کنید. بر خلاف برنامه های عکاس ، سازندگان می توانند از سه طرح انتخاب کنند که از 6 تا 20 دلار در هر ماه باشد.

گالری های مشتری Pixpa

Client Galleries Plan محصولی مستقل است که به شما امکان می دهد با ویرایش ، تصحیح ، به اشتراک گذاری و فروش تصاویر به طور مستقیم با مشتریان خود کار کنید. پس از انتشار ، می توانید موارد دلخواه مشتری و بازخورد عکس های خود را نیز دریافت کنید. با گفتن این نکته ، لازم به ذکر است که این نوع برنامه شامل وب سایت نمونه کارها نیست.

هر برنامه شامل میزبانی وب از طریق سرویس وب آمازون (AWS) است. حتی هنگام ثبت نام در برنامه سالانه ، حتی یک سال ثبت دامنه رایگان نیز دریافت می کنید.

نکته ای که باید قبل از انتخاب یک برنامه در نظر بگیرید این است که شما نمی توانید هر دو گالری تجارت الکترونیکی و یک فروشگاه اینترنتی را در یک وب سایت به هم اضافه کنید. از این گذشته ، تمام برنامه ها علاوه بر پشتیبانی 24/7 مشتری ، دارای 30 روز ضمانت پس انداز پول هستند ، بنابراین اگر خوشحال نیستید ، نیازی نیست که خطر ریختن پول در تخلیه را داشته باشید.

نحوه استفاده از Pixpa

در حالی که بسیاری از خدمات توسعه وب کاربر پسند در آنجا برای عکاسان و سازندگان وجود دارد ، هیچ چیز کاملاً ضرب و شتم Pixpa نیست. به طور خلاصه ، Pixpa یک پلت فرم طراحی وب ساده ، خودتان است که روی اوراق بهادار آنلاین متمرکز است. بهترین قسمت در مورد آن؟ شما حتی نیازی به تجربه برنامه نویسی برای ایجاد یک نمونه کار خیره کننده به لطف سازنده وب سایت ساده کشیدن و رها کردن Pixpa ندارید.

ua سازنده وب سایت pixpa

پس از ثبت نام در یک جلسه آزمایشی رایگان ، از شما سؤالهای ساده ای در رابطه با نوع وب سایتی که ایجاد می کنید و اینکه آیا قصد فروش محصولات و خدمات را دارید ، از شما سؤال می شود. پس از این ، از شما خواسته می شود یک موضوع ساده را انتخاب کنید.

اگر آن را دوست ندارید ، نترسید. بعدا می توانید تغییر دهید وقتی صحبت از داشبورد Pixpa Home می شود ، لازم نیست که دانشمند موشکی باشید تا بتوانید آن را بفهمید: پیمایش ساده ، مینیمالیستی و بسیار آسان است.

تقریباً در مورد هر سازنده وب سایت ، همه کنترل ها در سمت چپ است ، بنابراین اگر در گذشته از آن استفاده کرده اید ، Pixpa خیلی بیگانه احساس نمی کنید. برای آسانتر کردن کارها ، وب سایت پایه دارای صفحات از پیش ساخته است که می توانید آنها را نگه دارید ، اصلاح یا حتی حذف کنید.

اضافه کردن صفحات ساده است. فقط یک کلیک روی یک دکمه طول می کشد تا شما به طراح بصری ارسال شود که در آن می توانید صفحات را با جزئیات بیشتری ویرایش کنید. من به عنوان کسی که دانش طراحی وب کم و بدون هیچ گونه مشکلی دارد ، آن را برای خودم امتحان کردم و نسبتاً متعجب شدم که موفق شدم در چنین مدت کوتاهی یک وب سایت پرتفوی با نگاه حرفه ای و کوچک ایجاد کنم..

Weebly – یکی دیگر از سازندگان عالی وب سایت رایگان

Weebly مانند Wix کار می کند و احتمالاً سومین یا چهارمین سازنده وب سایت در بازار است.

هنگامی که صحبت از سازندگان وب سایت رایگان می شود ، بسته به آنچه که وردپرس را از نظر قاطع تلقی می کنید ، این دومین یا سومین سازنده وب سایت است..

چگونه تفاوت آن از Wix است

Weebly آسان برای استفاده است – همه چیز معقول است. مسائلی که در مورد سازنده وجود دارد این است که محصول نهایی همیشه کمی خاموش به نظر می رسد. هنگامی که با یک وب سایت Wix کار خود را تمام کردید می توانید با اطمینان بگویید که به نظر خوب می رسد یا تنظیماتی را انجام می دهید تا زیبایی آن به نظر برسد.

عناصر ضرب و شتم

با Weebly احتمال زیاد به دنبال محصول نهایی و احساس نوع بودن وجود دارد من در مورد آن این فقط خوب خواهد بود.

سفارشی سازی موضوع در وبلی بسیار محدود است به خصوص وقتی که با یک ویرایشگر نوع بوم خالی مانند Wix مقایسه می شود. در حالی که استفاده از آن در آنجا آسان است که گزینه های بسیاری برای دستیابی به آنها وجود ندارد.

یک کار Weebly بهتر از Wix این است که همه چیز را مرتب و مرتب نگه دارد. Wix با گزینه های بی شماری برای دور زدن می تواند کمی غریب باشد. Weebly احساس سازماندهی بیشتری می کند که می تواند در ایجاد استرس و اضطراب در ایجاد وب سایت شما به شما کمک کند.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی Weebly ما را بخوانید.

نسخه رایگان

نسخه رایگان Weebly به اندازه کافی برای شروع کار ارائه می دهد. اگر سیستم عامل را دوست دارید ، متوجه شوید که ارتقاء آسان است. خیس شدن پاهای شما قطعاً ارزش تعهد زمان کمی دارد.

WebSelf – بهترین سازنده وب سایت فرانسوی

WebSelf بهترین سازنده وب سایت فرانسوی در بازار است. درست در قالب سایر سازندگان وب سایت کشیدن و رها کردن ذکر شده در این لیست قرار می گیرد.

این سازنده وب سایت فرانسوی به شما امکان می دهد تا با نسخه رایگان خود کارهای بسیار خوبی انجام دهید و به شما امکان می دهد دقیقاً بدون پرداخت یک سنت ، دقیقاً درباره همه چیز چه چیزی را ببینید.

چگونه با Weebly تفاوت دارد

ما به تازگی از Weebly به عنوان ساده ترین سازنده وب سایت یاد کردیم که هنوز می تواند خیلی سریع وب سایت بسیار خوبی بسازد.

در اینجا شوکر است ، WebSelf در واقع استفاده از آن نیز ساده تر است. هدف بنیانگذاران WebSelf این بود که توسعه وب برای همه قابل دسترسی باشد.

این به معنای واقعی کلمه فقط چند کلیک طول می کشد. می توانید نحوه ظاهر پس زمینه را تغییر دهید ، عکس های دلخواه خود را اضافه کنید و چند دقیقه کپی شوخ را در چند دقیقه بنویسید.

با WebSelf به طرح هایی که این شرکت قبلاً ایجاد کرده است دسترسی پیدا می کنید. آنها حتی همیشه تمام موارد جدید را اضافه می کنند ، بنابراین می توانید الگوی متناسب با آنچه می خواهید پیدا کنید.

مثال WebSelf

با WebSelf ، سطح بالایی از شخصی سازی چیزی نیست که می خواهید. شما می توانید یک محصول زیبا و صیقلی بدون انجام کارهای زیادی بدست آورید. همچنین ، ذکر این نکته حائز اهمیت است که WebSelf پیروی از دستورالعمل های دسترسی به وب سایت کانادا را بسیار آسان تر می کند.

شخصی سازی موضوع در WebSelf دقیقاً مانند Weebly محدود است و تغییر جنبه های آن تقریباً مشابه است. تمایز بزرگ در اینجا طرحهایی است که از قبل ساخته شده است که WebSelf ارائه می دهد. 

WebSelf واقعاً امور را تمیز نگه می دارد ، باعث می شود Weebly مانند ظروف سرباز یا مسافر به نظر برسد. کشیدن و رها کردن عناصر موجود ممکن است ساده ترین راه برای گفتن وب سایت تا کنون باشد. تقریباً هیچ تلاشی صورت نمی گیرد.

نسخه رایگان

نسخه رایگان WebSelf به اندازه کافی برای شروع کار ارائه می دهد. اگر سیستم عامل را دوست دارید ، متوجه شوید که ارتقاء آسان است. خیس شدن پاهای شما قطعاً ارزش تعهد زمان کمی را دارد.

دیگران

من لزوماً این گزینه ها را توصیه نمی کنم اما آنها قطعاً گزینه های جایگزین هستند.

آرم ucraftUcraft: برنامه های رایگان به شما امکان ایجاد دامنه دلخواه را می دهد. طراحی وب سایت مبتنی بر بلاک نوعی محدود کننده است. برخی از مردم آن را دوست دارم اما من سازندگان کشیدن و رها کردن کمی دوستانه تر پیدا می کنم.

قابل توجه آرمقابل توجه: جالب توجه است جوانب مثبت دارد. به عنوان مثال ، می توانید یک محصول واحد را در صفحه وب خود بفروشید. آنها در ساخت وب سایت های یک صفحه ای تخصص دارند تا مضامین و طراحی آن به اندازه مهم نباشند.

آرم site123SITE123: گزینه ای عالی برای کمترین فناوری در صرفه جویی در ما است. SITE123 دارای یک سیستم قالب به نام کمک طراحی است. ساخت وب سایتی که به نظر خوب می رسد تقریباً اتوماتیک است. اگر می خواهید ورودی خلاقانه ای به وب سایت خود داشته باشید SITE123 بهترین انتخاب نیست.

آرم جیمدوجیمدو: برنامه های رایگان در مورد جیمدو دارای برخی از ویژگی های جالب مانند قابلیت تجارت الکترونیک و فیلم های جاسازی شده است. رابط کاربری طراحی بهترین نیست اما می توانید یک وب سایت متوسط ​​به دنبال آن ایجاد کنید.

نتیجه

وقتی به سراغ آن می آیید – اگر به دنبال سازنده وب سایت رایگان هستید ، احتمالاً به دنبال این نیستید که تصمیم را پیچیده تر کنید.

امتحان کردن هر گزینه فوق آسان است زیرا ثبت نام رایگان و امتحان کردن هر یک از آنها رایگان است. این بهترین روش برای فهمیدن کدام یک از شما بهترین است.

اگر احساس نمی کنید که چنین کاری انجام دهید ، از “تماس با ثابت” استفاده کنید. فقط با رفتن به آنجا و شروع کار ، کارها را ساده می کند. مستلزم این است که یک شخص مبتدی توسط ثابت تماس با آن ناپدید شود. برای اطلاعات بیشتر مقاله غول پیکر ما در مورد بهترین سازندگان وب سایت را بررسی کنید.

سؤالات متداول درباره سازنده وب سایت

آیا سازندگان وب سایت رایگان و خوبی وجود دارند?

آره! Wix و WordPress هر دو گزینه عالی برای سازندگان وب سایت رایگان هستند.

ساده ترین سازنده وب سایت رایگان چیست?

آسانترین استفاده از سازنده وب سایت رایگان SITE123 است. آسان ترین همیشه بهترین نیست. Wix بیشتر ویژگی ها را ارائه می دهد در حالی که نسبتاً ساده نیز هست.

آیا Wix بهتر از وردپرس است?

جواب کوتاه، نه است. جواب طولانی تر این است که می تواند باشد. اگر به دنبال سفارشی کردن وب سایت خود بدون منحنی یادگیری کامل هستید ، Wix بهتر از وردپرس برای شماست. وردپرس یک شیرجه عمیق در ساخت وب سایت است در حالی که Wix نوعی شبیه به wading به انتهای کم عمق است و با ایده شنا کردن در انتهای عمیق معاشقه می کند..

آیا Wix واقعا رایگان است?

Wix نسخه رایگان دارد اما نام دامنه شما دارای این قالب خواهد بود: username.wixsite.com/siteaddress. برای استفاده از یک دامنه سفارشی و باز کردن بسیاری از ویژگی ها ، باید یک نقشه پرداخت را انتخاب کنید

چگونه می توانم یک نام دامنه رایگان از Wix دریافت کنم?

نام دامنه رایگان پس از انتخاب یک برنامه پرداخت شده در دسترس است. شما هنوز مجبورید هزینه برنامه Wix را بپردازید اما یک نام دامنه را به صورت رایگان می اندازند – به مدت یک سال

بهترین سازنده وب سایت رایگان برای مشاغل کوچک چیست?

ما وردپرس را برای مشاغل کوچک توصیه می کنیم زیرا این ویژگی ها بیشتر برای پرداخت ، آنالیز و پیگیری است. بررسی تجارت کوچک ما را بخوانید.

منابع و اعتبارات تصویر:

 • MageeWP.com
 • WebsiteSetup.org

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector