Огляд HostGator – Чому люди люблять / ненавидять це? (Огляди користувачів 2020)

Спільний огляд HostGator


HostGator може бути однією з найбільших, найстаріших веб-хостингових компаній у цій галузі, але вони все ще вдосконалюються, розміщуючи в середньому час роботи на 99,98% за останні 24 місяці.

Їх основні спільні плани хостингу мають необмежений обсяг пам’яті, пропускну здатність, безкоштовний домен (перший рік) та безкоштовний сертифікат SSL. Вони також мають чудовий сервіс для клієнтів, який миттєво підключився до прямого чату і відповів на кожне питання протягом декількох секунд кожен.

На жаль, середній час завантаження сторінки HostGator підводить їх (середній показник 1191 мс). Багато додаткових сервісів, таких як резервне копіювання та безпека, будуть враховані як додаткова плата. Крім того, показники поновлення зростають агресивно після закінчення першого терміну.

Ось повний погляд на наш практичний тест, використовуючи сторонні дані з Pingdom, щоб пролити світло на їхню ефективність..

Загальна інформація & Огляд хостингу

НАШ ВЕРДИКТ:Добре відомий постачальник з хорошою роботою
ШВИДКІСТЬ:1191мс (Середній показник лютого 2018 року до січня 2020 року)
НАДНЯТТЯ:99,98% (Середній показник лютого 2018 року до січня 2020 року)
ПІДТРИМКА:24/7 Live Chat
APPS:Підтримується понад 75 додатків
ОСОБЛИВОСТІ:Нерегульована пропускна здатність та зберігання, єдиний рахунок електронної пошти, безкоштовний домен 1-й рік
Плани розміщення:Спільні, хмарні, WordPress, VPS та виділені сервери
ПЕРЕВІР САЙТА:Єдиний безкоштовний трансфер на сайт
ЦІНА:Починаючи від $ 2,75 / місяць (поновлення на $ 6,95 / місяць)

Плюси використання спільного використання HostGator

Продовження роботи HostGator раніше було проблемою. Але вже не на основі відстеження наших 24 місяців.

Крім того, їх обслуговування клієнтів було швидким та доброзичливим. Вони допоможуть безкоштовно перенести ваш сайт до їх сервісу. І новачкам сподобається безліч простих, інтуїтивних варіантів, спрямованих на їх шляху.

Ось короткий підсумок:

1. Сильний та стабільний час роботи 99,98%

HostGator розмістив 99,98% часу роботи за останні 24 місяці. Вони протягом кількох місяців відповідали 99,98-100% часу роботи.

Це навіть не найкраща частина. Вони послідовні з тієї причини: їх гарантія тривалості роботи говорить про те, що якщо вони знизяться нижче 99,90%, ви можете отримати один місяць кредиту на свій рахунок.

Очевидно, що будь-яке заплановане технічне обслуговування або злом, які неможливо передбачити, не враховуються в цій гарантії. Однак вам доведеться зв’язатись і попросити кредит, подавши квиток на підтримку в їхній відділ виставлення рахунків протягом 30 днів.

Нещодавно ми почали бачити, як деякі інші хости вискакують гарантії безперервного часу, і це означає, що всі клієнти перемагають. Конкуренти, що виходять і роблять це, допомагають підняти планку для всієї галузі. Це змушує всіх інших на ринку або відповідати їх гарантії та підвищувати рівень обслуговування або ризикувати відставати.

Середнє тривалість тривалості за 12 місяців:

 • Середня тривалість тривалості січня 2020 року: 99,97%
 • Середня тривалість тривалості грудня 2019 року: 99,89%
 • Середня тривалість тривалості листопада 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості жовтня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості вересня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості серпня 2019 року: 99,99%
 • Середня тривалість тривалості липня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості червня 2019 року: 99,99%
 • Середня тривалість роботи у травні 2019 року: 99,95%
 • Середня тривалість тривалості квітня 2019 року: 99,98%
 • Середня тривалість тривалості березня 2019 року: 99,99%
 • Середня тривалість тривалості лютого 2019 року: 100%

HostGator Ділиться статистикою за останні 24 місяціСередній час роботи HostGator | Дивіться статистику

2. Гарна підтримка

HostGator пропонує базу знань, підтримку телефону, електронної пошти та чату в реальному часі. Останній варіант – найшвидший, підключивши нас до сервісного представника протягом приблизно 15 секунд.

Ми намагалися пересипати їх питаннями, перескакуючи з теми на тему, і вони ніколи не вагалися. Їх персонал здається обізнаним, добре навченим та привітним. Це був хороший досвід у всьому світі.

Хостгатор спільна підтримка клієнтів

3. 45-денна гарантія повернення грошей

HostGator настільки впевнений у своїх послугах, що вони продовжують середню галузеву політику повернення грошей на 30 днів на додаткові два тижні або близько 45 днів.

Це означає, що ви можете використовувати їх протягом повного місяця і все-таки повернути собі ціну придбання, якщо виникнуть якісь проблеми.

Ця 45-денна гарантія повернення грошей поширюється на всі пакети спільного доступу, реселлерів та VPS-хостинг.

Єдина увага полягає в тому, що це не стосується спеціальних серверів HostGator, адміністративних зборів, встановлення плати за користувальницьке програмне забезпечення. Просунувшись до цих пір 30-ти документами Загальних положень та послуг, ми з’ясували, що ці застереження досить поширені в хостинговій галузі.

Так, наприклад, якщо у ваш план було включено безкоштовне доменне ім’я, вони стягуватимуть стандартну плату в розмірі 15,00 доларів за домен із суми повернення..

Є ще кілька моментів, які слід зробити. Умови HostGator дають їм до 90 днів для фактичного повернення коштів. Повернення чеків, грошових переказів, платежів Western Union або банківських банківських переказів також не буде повернено.

Повернення коштів доступні лише для нових планів або рахунків. Тож якщо ви раніше зареєструвались на одній і скасуєте поновлення або другу спробу, ви нічого не отримаєте взамін.

І останнє, але не менш важливе, повернення в іноземній валюті обробляється на основі обмінних курсів долара США.

4. Доступні функції безпеки сайту

Спільні плани хостингу HostGator є досить голими. Ви отримуєте достатньо для одного сайту, але ще не багато додаткових додатків.

На щастя, вони пропонують кілька додаткових функцій безпеки, таких як можливість додавати моніторинг SiteLock на ваш сайт. Ця послуга працюватиме щодня, розглядаючи будь-які можливі порушення чи злому сайту, і миттєво повідомлятимемо, коли вони її знайдуть.

Вони також пропонують Assassin Assassin у своїх планах електронної пошти, щоб запобігти удару спаму в першу чергу.

Єдиний мінус полягає в тому, що SiteLock обійдеться вам трохи дорожче. Ми розповімо про це нижче в мінусах, але ціна наклейки становить 1,67 дол. / Місяць, щомісячно виставляється на рівні 19,99 дол..

5. Безкоштовний сайт & cPanel міграції

Якщо це не ваш перший сайт, а ви намагаєтеся перенести існуючий поверх, HostGator повернеться.

Ви матимете 30 днів після реєстрації, щоб зв’язатися та допомогти їм перемістити будь-які файли сайту, бази даних, сценарії та навіть доменне ім’я для вас.

Сюди входить повна передача cPanel. Тож якщо у вас трапилось кілька встановлень сайту (наприклад, піддомени для одного великого веб-сайту), ви закриваєтеся.

Усі спільні хостинг-плани HostGator оснащені міграцією одного сайту (або cPanel). Різні плани, наприклад, наприклад, торгові посередники, отримають доступ до більшої кількості (до 30).

Одномісна безкоштовна міграція сайту не є великою порівняно з деякими хостами. Але все-таки краще, ніж інші, як-от Bluehost, які стягуватимуть $ 150 за переміщення до п’яти сайтів одночасно.

6. Дуже зручний для початківців

HostGator розроблений спеціально для початківців блогерів або веб-майстрів.

Їх сайт насичений навчальними посібниками, покроковими інструкціями та іншим, що допоможе вам орієнтуватися в мутному світі DNS та центрів обробки даних.

підтримка hostgator
Вони також мають додаткові можливості для початківців, які хочуть створити сайт без зайвих зусиль найняти інших людей для проектування, створення та керування усім.

Їх розробник веб-сайтів, Gator від HostGator, є одним із кращих, про які ми розглядали. Він постачається з безкоштовним хостингом та доменним іменем, тому вам просто потрібно придбати єдиний рахунок для всіх необхідних.

Спочатку налаштовані шаблони є досить сучасними, і ви можете легко налаштувати їх вигляд, перетягуючи кожну функцію. Ви також отримаєте аналітику сайту та безкоштовний сертифікат SSL, який допоможе захистити особисті дані відвідувачів (наприклад, їхнє фізичне місцезнаходження).

Gator by HostGator навіть постачає план електронної комерції, тож ви можете створити повноцінно функціонуючий інтернет-магазин із інвентарем та іншим, і все це не турбуючись про платіжні шлюзи, плагіни чи будь-яку іншу безладну технологію. Це просто працює.

Мінуси використання спільного використання HostGator

Постійно сильний час роботи HostGator був, чесно кажучи, дивовижним (хорошим чином). Ми також шанувальники їх гарантії безперервного часу.

Крім того, їхній підхід для початківців та корисне обслуговування клієнтів означають, що в їхньому сервісі є багато чого сподобатися.

На жаль, ми також зіткнулися з кількома проблемами по дорозі під час тестування їх. Ось найбільші проблеми, які ми знайшли:

1. Повільна швидкість сторінки (протягом 1 секунди для завантаження)

Останні півтора року сервери HostGator не мали проблем із підтримкою роботи нашого веб-сайту.

Проблема полягає в тому, що ці самі сервери постійно були повільними. Їх середній час завантаження сторінки за останні 24 місяці склав лише 1191 мс.

Це займе секунди для завантаження відносно простих текстових сторінок із вмістом. Тому просто уявіть, що буде, якщо ви заповните ці сторінки тисячами слів і десятками зображень з високою роздільною здатністю. Так, не дуже добре.

Показано, що час повільного завантаження сторінки безпосередньо впливає на досвід відвідувача. І це також впливає на зменшення вашої нижньої лінії.

Ви можете зробити кілька речей, щоб пришвидшити свій сайт, не змінюючи хостів. Але якщо ваш господар постійно повільний, це означає, що ви постійно будете вести програшну битву.

Останні 12-місячні середні часи завантаження:

HostGator Поділився детальною статистикою за останні 12 місяцівСередня швидкість HostGator 2019-2020 | Дивіться статистику

2. Багато додаткових платежів за резервні копії “True”, Gmail та зловмисне програмне забезпечення

Плани спільного хостингу HostGator коштують дешево, вступні ціни починаються лише від 2,75 дол. На місяць (протягом 36 місяців).

Їх найдешевший план (“Хетчлінг”) має одне доменне ім’я, установки одним натисканням клацання популярних додатків, таких як WordPress, Joomla та багато іншого, немерезовану пропускну здатність, необмежену кількість пам’яті та безкоштовний сертифікат SSL. В основному, всі основні функції, необхідні для повноцінного веб-сайту.

HostGator Спільний доступ до додаткових послугHostGator Спільний доступ до додаткових послуг

Однак це приблизно все, що вони надають у своїх планах за замовчуванням. Усі “зайві” речі, такі як резервні копії сайтів, доступ до Gmail, моніторинг SiteLock та інструменти SEO, коштують додатково, коли прийде час придбати.

Це невтішно, оскільки багато з цих функцій сформульовано ретельно на сайті, як-от “доступно”, щоб ви могли подумати, що вони включені. Перегляньте інші найважливіші хости, які ми розглянули, і ви побачите, що багато з них насправді вкладають їх у свої основні ціни..

Лише коли ви доберетеся до самого кінця процесу, коли ви введете свою платіжну інформацію, ви зрозумієте, що всі ці додаткові функції обійдуться вам, ну і додатково.

Gmail – це стандартний 5 доларів на місяць або 60 доларів на рік на користувача, що є їх звичайною ціною. Але тоді SiteLock обійдеться вам у $ 19,99 / рік, CodeGuard (для резервного копіювання ваших сайтів) обійдеться вам у $ 23,95 / рік, і вони навіть не зберігають багато попередніх версій вашого веб-сайту у випадку, якщо у вас виникнуть якісь проблеми.

Тож як початковий план спочатку здається недорогим, він починає бути досить дорогим, коли все сказано і зроблено.

3. “Прийоми” стандартної цінової галузі

Окрім додаткових платежів, HostGator використовує два фокуси щодо ціноутворення, які є досить стандартними у цій галузі.

Перший – це реклама за низькою ставкою, як 2,75 дол. США на місяць, лише для того, щоб ви зрозуміли, що для її отримання потрібна попередня оплата протягом трьох років. В іншому випадку ви дивитесь на 10,95 дол. США на місяць за фактичну вартість послуги, що стосується одного місяця.
Загальні перерви в ціні HostGator на довгострокові плани

Але це лише початок. Оскільки на додаток до цього, ціни на оновлення HostGator різко скачуть після закінчення терміну дії вашого початкового плану.

Тож скажімо, ви продовжуєте та зафіксуєте цю низьку ставку протягом трьох років. Ви отримаєте досить непогану справу, без сумніву.

Проблема починається, коли настав час поновити план через три роки. З цього моменту ваша щомісячна ставка за один і той же план підскакує до $ 6,95 / місяць (або загалом $ 250,20) – більш ніж удвічі, ніж ви щойно заплатили за ту саму точну послугу.

По суті, вони охоплюють той факт, що через кілька років ймовірність того, що ви захочете переключитися на послуги, є досить низькою. Отже, ви на деякий час заблоковані (наприклад, членство в кабельній компанії чи спортзал).

Багато інших господарів, яких ми розглянули, витягають цей самий трюк. Однак це не означає, що нам це сподобається.

Ціни HostGator, плани хостингу & Швидкі факти

Плани хостингу та спільне розміщення хостингу

Спільний хостинг: HostGator має три варіанти спільного плану хостингу на вибір:

План штрихування: Цей план починається від $ 2,75 на місяць. Ви отримуєте одне доменне ім’я, необмежену кількість дискового простору та пам’яті, сертифікат SSL та необмежену кількість субдоменів.

Дитячий план: Цей план починається від $ 3,95 на місяць. Він підтримує необмежену кількість пам’яті, пропускну здатність та доменні імена.

Бізнес-план: Цей план починається від $ 5,95 на місяць. Він підтримує необмежену кількість пам’яті, пропускну здатність та доменні імена. Він постачається з безкоштовним виділеним IP-адресою, SSL та безкоштовним номером.

 • Простота реєстрації: Легкий процес реєстрації.
 • методи оплати: Кредитна картка, PayPal.
 • Приховані збори та положення: Вступне ціноутворення доступне лише для придбання довгострокового плану. Коефіцієнти відновлення також збільшаться вдвічі. Додаткові послуги, такі як резервне копіювання та моніторинг зловмисного програмного забезпечення – теж додаткові платежі.
 • Довершені продажі: Багато розпродажів.
 • Активація облікового запису: Активація вашого акаунта може зайняти до 24 – 48 годин.
 • Досвід роботи панелі управління та інформаційної панелі: cPanel.
 • Встановлення програм та CMS (WordPress, Joomla тощо): Вони дозволяють легко встановити популярні програми та CMS за кілька кроків за допомогою QuickInstall.

Чи рекомендуємо ми спільно використовувати HostGator?

Не зовсім.

Але не з тієї причини, яку ви, напевно, думаєте.

Спільний хостинг HostGator пропонує багато переваг. Продовження роботи покращилося за останній рік. Обслуговування клієнтів було добре. І безліч варіантів для початківців робить його зручним для користувачів.

Однак поєднання повільних швидкостей та додаткових подорожей збільшує це, що занадто дорого вважається гідною ціною.

Причину ми не рекомендували, тому що в магазині є кращий варіант, який насправді дає хорошу цінність.

Хмарний хостинг WordPress Cloud HostGator спочатку трохи дорожчий на папері, але продуктивність також значно краща.

Тому ми рекомендуємо спочатку поглянути на це, тому що ви, ймовірно, в кінці дня заплатите те саме, коли ви вкажете ці додаткові збори та підвищення цін..

P.S. Ви раніше використовували HostGator? Не забудьте залишити відгук нижче – хороший чи поганий – насправді не має значення, поки це корисно для наших відвідувачів. Дякую за твою підтримку.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map