Огляд хмари HostGator – це швидше та надійніше? (2020)

огляд хмари хостґатораХмара HostGator: рекомендується


HostGator Cloud – це “оновлена” версія їх спільного хостингу.

За їх словами, він повинен бути швидшим і масштабнішим, ніж їх регулярний хостинг.

По-перше, він забезпечив 100% тривалості роботи протягом останніх чотирьох місяців, що обмежує відмінні показники за 24 місяці. HostGator Cloud також не робить компромісів у швидкості, забезпечуючи середній час завантаження сторінки всього 399 мс.

Дружня підтримка клієнтів та безкоштовна міграція сайтів роблять це одним із найкращих варіантів, які ми розглянули.

Будьте в курсі додаткових платежів, які можуть спливати, коли настане час оформити замовлення або поновити план.

Ось глибокий аналіз ефективності роботи HostGator Cloud за останні 24 місяці.

Загальна інформація & Огляд хостингу

НАШ ВЕРДИКТ:Більшість необмежених хостингів
ШВИДКІСТЬ:399 мс (Середній показник лютого 2018 року до січня 2020 року)
НАДНЯТТЯ:99,99% (Середній показник лютого 2018 року до січня 2020 року)
ПІДТРИМКА:24/7 Live Chat
APPS:WordPress, Joomla, Drupal та Magento
ОСОБЛИВОСТІ:Нерегульована пропускна здатність та зберігання, акаунти електронної пошти, безкоштовний домен 1-й рік
Плани розміщення:Спільні, хмарні, WordPress, VPS та виділені сервери
ПЕРЕВІР САЙТА:Єдиний безкоштовний трансфер на сайт
ЦІНА:Починаючи від $ 2,74 / міс (поновлення на $ 8,95 / місяць)

Плюси використання HostGator Cloud

Від самого початку HostGator Cloud вражає нас зоряним режимом роботи та завантаженням сторінки.

Їх сервери укомплектовані додатковими функціями, які ти зазвичай не знаходиш у багатьох своїх конкурентів.

Крім того, вони вживають ексклюзивну знижку, що зводить ціни на цього просунутого хоста до найнижчих рівнів у галузі.

Ось короткий погляд на деякі основні моменти:

1. ДУЖЕ сильне споживання 99,99% (за останні 24 місяці)

За останні 24 місяці HostGator Cloud розмістив 99,99% середньої тривалості роботи. Це звучить вражаюче, тому що це: за останні п’ять місяців зафіксовано п’ять послідовних 100% балів.

Протягом нашого 24-місячного періоду відстеження їх тривалість тривалості опускалася нижче 99,90% порогової гарантії продовження роботи лише один раз. Липень 2018 року виявився трохи нижче порогового значення, коли тривалість тривалості 99,89%.

Ось як працює гарантія тривалості роботи:

Якщо ваш середній час роботи протягом місяця нижче 99,90%, ви можете отримати платіжний кредит на весь місяць. Планове обслуговування та інші одноразові заходи, пов’язані з гризунами, виключаються. Але добре знати, що вони охоче стоять за своїми клієнтами, не зазнають штрафу, якщо продуктивність хостингу тимчасово знизиться.

Якщо ви використовуєте один з їх VPS або виділених серверів, ви також поширюєтесь на іншу гарантію мережі (прописану в їх умовах).

Середнє тривалість тривалості робочого часу для HostGator Cloud протягом 12 місяців:

 • Середня тривалість тривалості січня 2020 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості грудня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості листопада 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості жовтня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості вересня 2019 року: 99,98%
 • Середня тривалість тривалості серпня 2019 року: 99,99%
 • Середня тривалість тривалості липня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості червня 2019 року: 99,98%
 • Середня тривалість роботи у травні 2019 року: 99,99%
 • Середня тривалість тривалості квітня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості березня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості лютого 2019 року: 100%

hostgator-хмара-продуктивність-24 місяціЖивий тестовий сайт: hostingfacts-owp.com | Сер. тривалість роботи та швидкість: 24 місяці+

2. Топ-5 завантажень (всього 399 мс)

HostGator Cloud пропонує кілька додаткових привілеїв над своїми стандартними спільними серверами. Однак найбільша – швидкість.

Вони стверджують, що “до 2 рази швидший час завантаження” завдяки різноманітним додатковим функціям, включаючи “сервери низької щільності, преміум обладнання та кілька кешових шарів”.

Спільні плани HostGator натрапили на цей відділ, розмістивши невтішно низький середній час завантаження 1113 мс. Чесно кажучи, це занадто низько, щоб рекомендувати – витрачайте мінімум одну секунду для завантаження сторінок (навіть перед тим, як додати текст або зображення зверху).

Зрозуміло, що ми сумніваємося, чи зможе HostGator Cloud змогти доставити “в 2 рази швидший час завантаження”. Але після 24 місяців відстеження середнього часу завантаження ми повинні сказати – вони доставили.

Середній показник за 24 місяці HostGator Cloud усього 399 мс є достатньо хорошим, щоб зручно розмістити їх серед п’яти наших найшвидших веб-хостів. Перевірте це у себе в місячному розбитті нижче.

Ось середні показники часу завантаження за останні 16 місяців:

HostGator-Cloud-2019-2020-статистикаСередня швидкість хмари HostGator 2019-2020 | Дивіться статистику

HostGator Cloud готовий до потужного старту, поєднуючи надійний час роботи з швидкодіючими серверами. Це дві важливі скриньки.

3. Спеціальні ціни зі знижкою – ексклюзивно для hostingfacts.com

Продовження та швидкість сторінки HostGator Cloud вивели їхні спільні сервери з води.

То чому б більше людей просто не переходять на хмарну версію? Ну, гроші.

Розрекламована ціна для цього варіанту хмар починається від $ 2,95 / місяць і підвищується до $ 9,95 / місяць. Майте на увазі, що ціноутворення застосовується і до більш тривалого, трирічного терміну. (Детальніше про це нижче в розділі “Мінуси”)

Більш висока ціна замість того, що деякі користувачі замість цього використовують загальний хостинг.

На щастя, є кілька хороших новин. HostGator надав ексклюзивну знижку, щоб знизити ціни на хмару HostGator лише до $ 2,99 / місяць.

Це означає, що ви платите загальнодоступні тарифи на хостинг, але отримуєте набагато кращу послугу взамін. Тільки майте на увазі, що ця знижка застосовується лише до одного, трьох та шестимісячного плану. Після цього початкового терміну ціноутворення підвищиться до курсу відновлення 8,95 дол. США за найнижчим планом.

4. Дуже зручний для користувачів хостинг

HostGator Cloud вдається вразити приємне середнє середовище послуги для початківців, яка працює як просунута.

Ось що ми маємо на увазі:

Пропускна здатність та накопичувальний пристрій є “без вимірювання” для кожного плану Cloud. Це майже не чуто про менш дорогі варіанти. І це по суті означає, що ви не страждаєте від покарання, коли ваш сайт росте, росте і росте.

Як правило, більші сайти вимагають більше ресурсів, що підштовхує вас до більш високого і дорожчого плану. Але не з HostGator Cloud. Натомість, ваше єдине головне обмеження щодо кожного плану – це кількість сайтів, які ви хочете розмістити.

Тож якщо ви плануєте хостинг лише на одному веб-сайті, ви можете зайти на “найдешевший” варіант і все одно буде добре, коли ваш стартовий сайт перетвориться на графік.

Інша гарна новина – це те, що за використання додаткових ресурсів вас також не можуть штрафувати або стягувати.

Порівняйте це з таким керованим хостом WordPress, як WP Engine. Звичайно, вони в основному чудові. Але вони також мають плату за надмірну плату, яка вражає вас, якщо ваш сайт починає перевищувати місячні ліміти плану.

І що ще гірше, ці збори часто є автоматичними. Тож якщо у вас хороший місяць і швидкість руху, ви в основному за це штрафуєте.

HostGator Cloud, з іншого боку, забезпечує більше “все-в” ціноутворення, що рідко серед дешевших хостів, які повертають вам лише кілька доларів щомісяця.

5. БЕЗКОШТОВНІ Додатки: управління ресурсами сервера, моніторинг та міграція сайтів

Хмара HostGator швидка, оскільки вони не покладаються на ваші основні сервери.

Кожен центр обробки даних резервується інтегрованим кешуванням, керуванням хмарними ресурсами та дзеркальним відображенням даних. Усі ці функції працюють разом для оптимізації швидкості завантаження, управління розподілом ресурсів та забезпеченням доступності. Англійською мовою це означає, що сервери можуть працювати разом із браузером відвідувача, щоб обмежити кількість ресурсів, які потрібно надсилати назад і назад.

HostGator Cloud також використовує моніторинг сервера та автоматичне «відмовлення», щоб переконатися, що якщо виникнуть якісь апаратні проблеми, ви дізнаєтесь про це якнайшвидше, і є план B для збереження вашого сайту.

У кожен план включений доступ до cPanel, а також нові облікові записи електронної пошти. Крім того, ви отримуєте безкоштовну міграцію сайту або cPanel від існуючого веб-хостингу.

Усі параметри хостингу HostGator Cloud містять єдину безкоштовну міграцію сайту. Деякі інші постачальники хостингових послуг безкоштовно вводять додаткову міграцію, тоді як багато інших змушують вас взагалі платити за будь-яку міграцію. Тож Хмара HostGator падає десь посередині.

Якщо ви хочете перемістити більше сайтів, вони зроблять це за орієнтовну вартість – $ 25 на сайт. Хоча це може трохи залежати від розміру або кількості файлів.

На жаль, існує ряд сайтів, які HostGator не може перемістити для вас. Зазвичай вони включають сайти, у яких відсутні FTP та / або бази даних. Шорт-список включає все: VistaPrint, Intuit, Wix, Google Sites, Microsoft Office або MobileMe.

6. Гарна, доброзичлива підтримка

HostGator надає підтримку 24/7/365 через базу знань та багато відео уроків, підтримку телефону та чат наживо.

Ми перевірили їхній чат, ввівши своє ім’я та початковий запит. Нам потрібно було лише зачекати близько п’яти хвилин, щоб Пунет підключився і допоможе нам.

Загалом, Puneeth був дуже доброзичливим і відповів на більшість наших запитань.

Підтримка клієнтів у прямому ефірі HostGator CloudПідтримка клієнтів у прямому ефірі HostGator Cloud

Поки не дійшло до відповіді на кілька запитань щодо міграцій сайту.

Більшість розглянутих нами веб-хостів запропонують принаймні одну безкоштовну міграцію сайту. HostGator Cloud слідує цій тенденції.

Однак якщо інші хости не переміщуватимуть більше сайтів безкоштовно, звичайно плата за те, щоб перенести сайти за вас, просто.

Пуніет насправді не зміг дати нам прямої відповіді щодо витрат на кілька міграцій. Він стверджував, що це зазвичай зводиться до розміру або кількості файлів та кількох інших деталей.

Ми закінчилися оновленням сеансу чату і намагаємось знову. Цього разу ми нарешті отримали відповідь щодо міграцій: приблизно $ 25 / сайт.

Таким чином, підтримка чату в реальному часі була дещо незграбною, але змогла відповісти на всі наші запитання.

Тут є ще одна остання хороша новина. Коли ми вперше переглянули HostGator, вони не запропонували жодної підтримки в соціальних мережах.

Але ми раді повідомити вам, що зараз вони дуже реагують на соціальні, відповіді на окремі питання кілька разів на день:

Підтримка хмарних соціальних медіа HostGatorПідтримка хмарних соціальних медіа HostGator

Тепер у вас є маса різних варіантів, щоб отримати швидку відповідь від HostGator.

Мінуси використання хмари HostGator

Виступ HostGator Cloud був вражаючим. Однак на їх записах є дві плями.

Перший – це вищі ціни на короткострокові плани та високі показники поновлення, коли закінчується ваш перший термін. Друга основна проблема полягає в тому, що, здається, вони забрали кілька додаткових послуг і тепер змушують вас платити за них.

Ось огляд:

1. Вступне зростання цін & Високі ціни на оновлення

Ви можете значно заощадити на хостингу, якщо знаєте, як орієнтуватися на загальні цінові сюжети, які заважають цій галузі.

Перший – це початковий вступний показник, який ви бачите на сайті хоста. Зазвичай це досить низька щомісячна ціна. Однак, уловлювач полягає в тому, що зазвичай вам потрібно буде передоплатити принаймні за два-три роки, щоб скористатися ними.

Більш короткий щомісячний варіант, якщо вони навіть пропонують його, іноді може доходити в два-три рази більше.

Наприклад, хмара HostGator коштуватиме 3,58 дол. / Місяць 36 місяців (або 2,74 дол. / Міс. З нашою знижкою на коротший термін), яка поновлюється на рівні 8,95 дол. США / місяць.

вартість хмари хостгатораДовгострокові ціни на хмарний хостинг HostGator

Однак, коли ви знайдете хостинг, який вам подобається, вам, ймовірно, краще зафіксувати трирічну ставку якомога довше. Ось чому.

Другим поширеним питанням ціноутворення в хостинговій галузі є високий рівень оновлення. У цьому випадку, коли ваш початковий термін закінчиться, ваш план автоматично поновиться на рівні 8,95 дол. США на місяць для точно такої ж послуги. Ви не обов’язково отримуєте нічого додаткового чи кращого обслуговування. Вони просто базуються на вас, щоб у той момент знову не перемикати хостів.

Тому переконайтеся, що вам подобається господар, з яким ви збираєтесь. А потім заплатіть за найдовший термін, щоб зберегти низьку місячну ставку.

Ціни в хмарі HostGator, плани хостингу & Швидкі факти

хмарні планиХмарні ціни та плани HostGator

Ось короткий огляд пропонованих планів хмари HostGator:

 • Хмара хмара: Цей план починається з $ 2,74 на місяць із нашою знижкою (не 3,58 долара). Він підтримує 1 сайт, 2 Гб оперативної пам’яті, 2 основні процесори, безкоштовний сертифікат SSL, неметоване зберігання та пропускну здатність..<- Цей план ми використовували для нашого тестового сайту.
 • Дитина Хмара: Цей план починається від $ 3,21 на місяць. Він підтримує необмежену кількість сайтів, 4FB пам’ять, 4 основних процесора, безкоштовний сертифікат SSL, немерегований сховище та пропускну здатність..
 • Бізнес Хмара: Цей план починається з 7,18 дол. На місяць. Він підтримує необмежену кількість доменів, 6 Гб оперативної пам’яті, 5 основних процесорів, безкоштовний сертифікат SSL (Позитивний), безкоштовний виділений IP, безкоштовні інструменти SEO, немережеве зберігання та пропускну здатність..
 • Простота реєстрації: Процес реєстрації – вітер!
 • методи оплати: Ви можете оплатити кредитною карткою або PayPal.
 • Приховані збори та положення: Незважаючи на нерегульовану пропускну здатність і накопичувач, ви не можете використовувати понад 25% їх системи протягом більше 90 секунд. Ставки поновлення вищі за звичайні. І певні типи сайтів, які не мають FTP, не можуть мігрувати їх командою.
 • Довершені продажі: По дорозі є кілька розпродажів.
 • Активація облікового запису: Можливо, у деяких випадках може знадобитися до 24-48 годин, щоб активувати облікові записи.
 • Досвід роботи панелі управління та інформаційної панелі: cPanel.
 • Встановлення програм та CMS (WordPress, Joomla тощо): Надзвичайно простий процес встановлення найпопулярніших програм у один клік.

Чи рекомендуємо ми хмару HostGator?

Так ми робимо.

HostGator Cloud вдається зробити кілька справ дуже добре. Вони надзвичайно зручні для користувачів та недорогі з нашою знижкою. У той же час, ви отримуєте деякі найкращі показники оновлення та завантаження сторінок, які ми спостерігали після перегляду понад 30 інших хостів.

Підтримка клієнтів теж була солідною.

Таким чином, незважаючи на те, що ціни на оновлення трохи вищі та деякі потенційні додаткові збори, той факт, що цей план знижується приблизно до тієї ж ціни, що і їхні спільні варіанти, не сприймає.

P.S. Ви раніше використовували HostGator Cloud? Не забудьте залишити відгук нижче – хороший чи поганий – насправді не має значення, поки це корисно для наших відвідувачів. Дякую за твою підтримку.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map