Огляд Bluehost (2020) – чи корисний цей популярний веб-хостинг?

Огляд BluehostBluehost: Рекомендований веб-хост


Ми платили клієнтам веб-хостингу Bluehost протягом 2017 – 2020 років.

Це означає, що ми відстежуємо їх найдешевший «базовий» спільний хостинг-план (як середній час завантаження, так і час роботи) протягом 3+ років.

Цей огляд Bluehost значною мірою покладається на дані, а також на загальний досвід роботи з їх хостинговими функціями та підтримкою клієнтів.

Коротше кажучи, всі плани Bluehost пропонують своїм клієнтам цілодобовий чат у режимі 24/7, немерегована пропускна здатність та п’ять облікових записів електронної пошти. Як і у багатьох інших веб-компаній, що розміщують веб-сайти, вони також пропонують своїм новим користувачам безкоштовний домен протягом першого року. Їх плани починаються від $ 2,75 / місяць і включають покращену безпеку, резервне копіювання та безкоштовний сертифікат SSL. Вони допомагають зберегти ваш блог чи веб-сайт захищеними та безпечними.

Загалом, їх останні 24-місячні показники були хорошими. Bluehost чітко знаходиться на вершині свого часу роботи (99,99%) та швидкий час завантаження 405 мс (0,4 секунди).

Прочитайте всі “плюси” та “мінуси” нижче:

Загальна інформація & Огляд хостингу

НАШ ВЕРДИКТ: Кращий загальний спільний хостинг
ШВИДКІСТЬ: 405 мс (Середній показник лютого 2018 року до січня 2020 року)
НАДНЯТТЯ: 99,99% (Середній показник лютого 2018 року до січня 2020 року)
ПІДТРИМКА: 24/7 Live Chat
APPS: WordPress, Joomla, Drupal та деякі розробники веб-сайтів
ОСОБЛИВОСТІ: Нерегульована пропускна здатність та зберігання, акаунти електронної пошти, безкоштовний домен 1-й рік
Плани розміщення: Спільні, хмарні, VPS та виділені сервери
ПЕРЕВІР САЙТА: Не безкоштовно
ЦІНА: Починаючи від $ 2,75 / місяць (поновлення на $ 7,99 / місяць)

Плюси використання Bluehost хостингу

1. Кращий час роботи – 99,99% – протягом року

Час роботи – один з найважливіших аспектів при виборі веб-хостингу – адже якщо ваш веб-сайт не працює, ваші користувачі не можуть отримати доступ до нього. Тому послідовно хороший режим роботи повинен бути одним з ваших головних пріоритетів.

Переглянувши 30 веб-хостів, наш орієнтир щодо «хорошого» часу роботи становить 99,93%. Це може здатися досить високим, але насправді навіть трохи нижче середнього. Введіть ці цифри в калькулятор, і ви швидко побачите, що це означає щонайменше 26 хвилин простою щомісяця або трохи більше п’яти годин протягом року.

Тож в ідеалі ми не хочемо бачити нічого менше, ніж це.

Хороша новина полягає в тому, що Bluehost легко перевершує цей показник, зручно зберігаючи наш тестовий сайт на 99,99% часу протягом останніх 24 місяців (2018-2020).

Ось розбивка на місяць за останні 12 місяців:

 • Середня тривалість тривалості січня 2020 року: 100% 
 • Середня тривалість тривалості грудня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості листопада 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості жовтня 2019 року: 99,96%
 • Середня тривалість тривалості вересня 2019 року: 99,99%
 • Середня тривалість тривалості серпня 2019 року: 99,99%
 • Середня тривалість тривалості липня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості червня 2019 року: 99,98%
 • Середня тривалість роботи у травні 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості квітня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості березня 2019 року: 99,99%
 • Середня тривалість тривалості лютого 2019 року: 100%

Висновок? Згідно з нашим дослідженням uptime, Bluehost є одним з найнадійніших веб-провайдерів хостингу.

bluehost-вистава-24місяцяЖивий тестовий сайт: hostingfacts-bluerock-bluehost.com | Сер. тривалість роботи та швидкість: 24 місяці+

2. Швидкість 5 завантаження веб-сайту – 405 мс

У звіті від Google минулого року було встановлено, що переважна більшість веб-сайтів для мобільних пристроїв є занадто повільними.

Це проблема з двох основних причин. Індекс Google для мобільних пристроїв, що спочатку перебуває на мобільному пристрої, може або підвищити, або приховати ваш сайт у пошукових запитах користувачів, залежно від швидкості завантаження. Дослідження показують, що повільні веб-сайти майже завжди призводять до зниження продажів.

Отже, після прослуховування часу, час завантаження сторінки вашого хоста – це друга найважливіша річ, яка може буквально зробити або порушити успіх вашого веб-сайту..

Ми відстежуємо ефективність Bluehost з лютого 2018 року, використовуючи сторонній інструмент, Pingdom. І ще раз ми були задоволені результатами – середня швидкість завантаження сторінки 405 мс, що ставить їх як 5-те найшвидше місце з усіх, кого ми перевірили.

Bluehost-2019-2020-статистикаСередня швидкість Bluehost 2019-2020 | Дивіться статистику

3. Низьке вступне ціноутворення ($ 2,75 / місяць)

Ми детально розглянемо повне ціноутворення та плани Bluehost.

Однак якщо ви хочете перевірити стартові ціни, ви помітите найнижчу рекламну ціну – 3,95 долара на місяць. Це дуже гарна угода, враховуючи, що вони нібито знизили її вже з 7,99 дол. США на місяць.

За ціною ви отримуєте майже все, що потрібно для одного веб-сайту. Сюди входить накопичувач SSD на 50 ГБ, неметована пропускна здатність, безкоштовний сертифікат SSL тощо.

Таким чином, ви отримаєте досить хороше співвідношення ціни та їх постійної швидкості роботи та швидкості завантаження сторінки.

Хороша новина полягає в тому, що нам вдалося розробити угоду з Bluehost для наших читачів, яка знизила стартову ціну ще більше до $ 2,75 / місяць.

Це найнижчий показник, який ми бачили десь в Інтернеті (і повірте, наша команда витрачає занадто багато часу в Інтернеті). Тож дуже здорово, якщо ви продаєте нового доступного хоста.

4. Хороші параметри безпеки

Навіть незважаючи на те, що Bluehost – це один із «дешевших» варіантів на ринку, ми були раді побачити, що вони не перерізають занадто багато куточків або скупіться на такі важливі функції, як безпека.

За замовчуванням Bluehost пропонує безліч хороших варіантів безпеки, включаючи безкоштовний сертифікат SSL для кожного плану, як ми згадували раніше.

Усі плани також містять функцію конфіденційності домену, яка допоможе зберегти особисту інформацію, яку ви використовували для реєстрації в домені, приватною. Це запобігає хакерам знаходити та використовувати ці особисті дані для фішинг-схем, щоб обдурити вас чи інших людей, щоб передати конфіденційну інформацію.

SiteLock включений для запобігання нападам зловмисних програм, які, на жаль, є досить поширеними на сайтах WordPress. CodeGuard – це ще одна форма захисту, яка також забезпечує щоденні резервні копії, щоб ви могли відмовити попередні версії сайту, якщо він зламається.

Постіні від Google – остаточний інструмент безпеки, який варто зауважити. Він забезпечує захист від спаму для вашої електронної пошти, тому будь-яке підозріле не дозволяє потрапити у вашу поштову скриньку.

В цілому, це досить пристойний пакет безпеки для збереження вашого сайту в безпеці та надійності.

5. Багато інтеграцій, додатків, та функції електронної комерції

Крім включених функцій безпеки, Bluehost також надає доступ до величезної кількості різних додатків та інтеграцій, щоб ви могли використовувати найпопулярніші сервіси в Інтернеті.

Наприклад, у них є менеджер домену, якщо ви просто купуєте та керуєте ними декілька доменів. Ви можете встановити щоденні, щотижневі або щомісячні резервні копії на всякий випадок.

Ви можете встановити WordPress одним натисканням кнопки (докладніше про це в наступному розділі нижче). Ви також можете встановити інші популярні системи управління вмістом (CMS), такі як Drupal, Joomla, запустити магазин електронної комерції тощо.

Крім того, Bluehost навіть включить доступ до мережі доставки вмісту (CDN). Вони розміщують ваші зображення та великі файли, за допомогою яких ви працюєте з вашими серверами, щоб швидше доставляти їх користувачам у всьому світі та одночасно підтримувати швидкість вашого веб-сайту..

6. Рекомендований хост “Офіційний” WordPress.org

WordPress – це найпоширеніша веб-платформа на ринку.

І вони лише «офіційно» рекомендують трьом хостинг-партнерам використовувати з веб-сайтом WordPress:

 • Bluehost
 • Сонник
 • SiteGround

Звичайно, ви можете використовувати практично будь-якого постачальника веб-хостингів, щоб створити сайт WordPress. Але обнадіює той факт, що Bluehost є одним з небагатьох офіційно визнаних партнерів.

WP.org рекомендує BluehostWordPress.org рекомендує Bluehost

7. Простота у використанні для початківців

Деякі з веб-хостів, які ми бачили, найкращі лише для досвідчених користувачів.

Наприклад, LiquidWeb – це чудово, якщо ви знаєте, що робите. Але їм не вистачає зручного інтерфейсу для нетехнічних людей. Тож якщо ви новачок, у вас буде важкий час, коли сайт стане живим.

Макет панелі управління Bluehost (cPanel) робить її легким у використанні. Потрібно просто вказувати та клацати в більшості випадків.

Він також має функції для досвідчених користувачів, але початківці теж можуть легко встановити та запустити WordPress.

Або вони можуть використовувати інструменти для створення веб-сайтів Bluehost (наприклад, Weebly або Drupal), щоб почати з шаблону, який ви можете налаштувати, просто перетягуючи функції.

Bluehost cPanelBluehost простий у використанні cPanel

8. 30-денна гарантія повернення грошей

Отримати найкращу пропозицію на веб-хостингу зазвичай означає передоплату за кілька місяців, рік або кілька років одночасно.

Bluehost не відрізняється – докладніше про це нижче. Але вони пропонують 30-денну гарантію повернення грошей у своїх планах.

Ви можете спробувати послугу, щоб оцінити їхню ефективність для себе, а потім все-таки попросити повернути гроші, якщо ви не повністю задоволені. Однак у нас є кілька слів обережності.

Згідно з їх умовами, ось що робить, а що не підпадає під цю гарантію:

 • Ви можете отримати повернення коштів лише за вартість веб-хостингу, а не за будь-які інші продукти, такі як домени чи інші додатки.
 • Плата в розмірі 15,99 дол. Буде нарахована, якщо ви отримали безкоштовне доменне ім’я в своєму плані.
 • Будь-які запити через 30 днів не будуть повернені.

Це не зовсім питання без запитань, як ми бачили у деяких хостів. Тому переконайтеся, що ви добре з цими пунктами, перш ніж реєструватися.

9. Підтримка клієнтів

Bluehost пропонує все, починаючи від бази знань, спілкуватися в чаті, підтримуючи квитки електронною поштою і навіть телефонну підтримку. Ми спробували чат в прямому ефірі, і Vinutha з Bluehost підключилися протягом двох хвилин.

Між кожною відповіддю були невеликі затримки, але загалом Вінтута був надзвичайно доброзичливим і пропонував прямі відповіді на кожне питання. Це було безболісне враження, що саме ви хочете отримати від клієнтської підтримки.

Живий чат служби BluehostМи мали спілкування з представником Bluehost Live Chat

Мінуси використання хостингу Bluehost

Bluehost працює досить добре в усьому світі. Однак є дві великі області, де витрати стають трохи крутими. Давайте зануримося глибше в кожен.

1. Більш високі ціни на оновлення (поширені в галузі веб-хостингу)

Найкращий спосіб отримати найнижчу можливу ціну на хостинг – це передоплата за один, два чи навіть три роки вперед.

Трирічні ціни на BluehostДетальна ціна Bluehost

З одного боку, щомісячна ціна низька, але з іншого боку, передоплата за більш тривалий проміжок часу (між 12–36 місяців) означає, що ви не зобов’язані взяти на себе кілька доларів, а близько ста доларів.

Інша річ, яку слід врахувати, – це більш високі показники поновлення після закінчення вашого вступного періоду. У цьому випадку передоплата за три роки на рівні 3,95 дол. – це гарна угода, оскільки ви фіксуєте цю низьку ставку якомога довше.

Однак наприкінці цього терміну ставки підскочать до “Нормальних” ставок. Вони залежать від 7,99 дол. США – 8,99 дол. США / місяць на найосновнішому спільному плані, залежно від того, як довго ви передоплачуєте.

Ціни на оновлення BluehostЦіни на оновлення Bluehost

2. Міграція сайту не вільна

Більшість розглянутих нами веб-хостів перенесуть ваш існуючий веб-сайт у їхні послуги безкоштовно. Вони вважають це доброзичливим сервісом, який допомагає зробити нових клієнтів щасливими, тому вони стягуватимуть будь-які збори.

На жаль, Bluehost не робить безкоштовних міграцій.

Вони мають разову плату в розмірі 149,99 доларів США, яка включає міграцію до п’яти веб-сайтів, 20 облікових записів електронної пошти та будь-яких інших файлів баз даних для цих сайтів.

Вони стверджують, що це буде швидко і безперебійно, тому у вас не виникне затримок або простоїв.

Однак той факт, що вам доведеться за це платити і стільки платити, – це великий «кон».

Передача веб-сайту BluehostВартість передачі веб-сайту Bluehost

Ціни на Bluehost, плани хостингу & Швидкі факти

Базовий план Bluehost обійдеться вам у $ 3,95 / місяць (або 2,75 дол. США із нашою знижкою).

План Plus збільшується до $ 5,45 / місяць – та сама ціна, що і опція Choice Plus для необмежених веб-сайтів, SSD-пам’яті та пропускної здатності. Вони також дозволяють керувати необмеженими доменами, припаркованими доменами та субдоменами в цих планах.

План Pro починається з $ 13,95 на місяць, з усіма цими можливостями та високою продуктивністю на своїх серверах.

Крім того, у Bluehost є всі основні типи хостингу, включаючи VPS, хмару та спеціальні центри обробки даних.

Ціни та плани Bluehost

 • Безкоштовний домен? Так, на 1-му курсі, потім поновлює на $ 15,99.
 • Простота реєстрації: Легкий процес реєстрації на двох сторінках.
 • методи оплати: Основні кредитні картки та PayPal.
 • Приховані збори та положення: Не повертається жодне доменне ім’я. Швидкість оновлення для обох доменів та хостингу збільшується.
 • Довершені продажі: Деякі продажі На жаль, це часто зустрічається в індустрії веб-хостингів і трапляється з багатьма різними широкомасштабними хостинговими компаніями.
 • Активація облікового запису: Більшість користувачів користуються миттєвою активацією. Якщо інформація неточна або є підозра на шахрайство, активація може затриматись.
 • Досвід роботи панелі управління та інформаційної панелі: Проста і проста у використанні панель управління.
 • Встановлення програм та CMS (WordPress, Joomla тощо): Mojo Marketplace робить установку додатків швидкою та простою.

Чи рекомендуємо ми Bluehost?

Так ми робимо.

Компанія Bluehost займає рейтинг часу та часу завантаження вгору або поблизу вершини, і час завантаження.

Крім того, вони пропонують потужну підтримку безпеки, гарантію повернення грошей та безліч зручних додатків – все для однієї з найнижчих ставок у цій галузі ($ 2,75 / місяць).

Однак вони не ідеальні. Ставки поновлення підвищаться після закінчення вступних цін. Крім того, вони стягують додаткову плату за міграцію сайту, яку інші господарі запускають безкоштовно.

Але в цілому Bluehost забезпечує високу продуктивність і хорошу цінність.

P.S. Ви раніше використовували Bluehost? Не забудьте залишити відгук нижче – хороший чи поганий – насправді не має значення, поки це корисно для наших відвідувачів. Дякую за твою підтримку.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector