7 parimat odavat veebimajutusteenust (ülevaade 2020) | Faktide majutamine

odav veebimajutus


Odava veebimajutusteenuse pakkuja leidmine pole lihtne ülesanne.

Miks?

Paljud populaarsed veebimajutusettevõtted kasutavad tööstusstandardseid hinnastrateegiaid, mis tavaliselt meelitavad uusi kliente madala sissejuhatava hinnaga.

Kuid meie uuringute kohaselt on pikendamiskulud tavaliselt 2x kuni 3x kõrgemad. Enne odava hostiga registreerumist on oluline kontrollida nende uuendamishindu ja funktsioone.

Mõnikord on need piiratud minimaalse salvestusruumiga, pole piisavalt ribalaiust või puudub SSL.

Ehkki enamik veebimajutajaid loobub domeeninimesse ja SSL-i tasuta (vähemalt üheks aastaks), mõned seda ei tee.

Altpoolt leiate 7 odavaimat veebimajutusteenuse pakkujat (viimati kontrollitud detsembris 2019):

1. Bluehost 2,75 dollarit kuus (36 kuud) | Pikendab 7,99 dollarit

Sinine vaim

 • Uptime: 99,99% (vaata täpsemat tööaega)
 • Laadimisaeg: 380 ms (vt täpset laadimisaega)
 • Omadused: tasuta e-posti kontod, kaasa arvatud SSL
 • Raha tagasi: 30-päevane garantii

Bluehost hostib praegu üle 2 miljoni veebisaidi. Nad on vaieldamatult üks populaarseim, odavad, jagatud hostimise võimalused – põhjusel. Neid kasutavad hästi (ja soovitavad) erinevad populaarsed veebimeistrid ja ajaveebid.

31 vaadatud hostist on Bluehost viimase 24-kuune tööaeg olnud parim, mida oleme näinud – 99,99% (ainult 2 tundi seisakuid). Lisaks usaldusväärsele jõudlusele on nende keskmine kiirus ka kiirem – 380 ms (mis on kiire võrreldes teiste sarnaste hindadega veebimajutajatega, näiteks SiteGround (681 ms) või DreamHost (654 ms).

Bluehost on ka meie üldise veebimajutuse arvustuste hulgas meie edetabelis 1 kohal. Peamiselt tänu nende suurepärasele ja usaldusväärsele jõudlusele ning 24/7/365 vestlusele kõigile oma klientidele.

Kõik plaanid sisaldavad tasuta domeeninime 1 aastaks, ühe klõpsuga installimisi erinevatele veebisaitide koostajatele ja WordPressi.

Nende pakkumise suurim puudus on see, et odavaim plaan (2,75 dollarit kuus) tuleb 36-kuulise kohustusega. Kui otsustate kasutada nende teenuseid vähem kui 12 kuud, peate maksma 4,95 dollarit kuus. SSL on kaasatud tasuta. Odavaim “põhipakett” sisaldab 50 GB salvestusruumi, 5 e-posti kontot ja mõõtmata ribalaiust. Pärast esimest registreerimisperioodi uueneb Bluehost hinnaga 7,99 dollarit kuus.


Või lugege meie täielikku arvustust saidil Bluehost

2. Hostinger 0,99 dollarit kuus (48 kuud) | Pikendab 2,15 dollarit

Hostinger

 • Uptime: 99,95% (vaata täpsemat tööaega)
 • Laadimisaeg: 363 ms (vt täpset laadimisaega)
 • Omadused: SSL, tasuta domeen 1 aastaks, piiramatu salvestusruum
 • Raha tagasi: 30-päevane garantii

Hostinger on kõige odavam veebimajutusettevõte, mille oleme tänaseks üle vaadanud.

Tavaliselt on väga soodsa hinnaga hostingu pakkujad kas aeglased, ebausaldusväärsed või praktiliselt puudub klienditugi.

Õnneks on Hostinger vastupidine. Viimase 23 kuu jooksul on nende tööaeg olnud 99,95%.

Veelgi enam, nad on ühed kiireimad veebihostid, mille keskmine laadimisaeg on 363 ms (võidavad ainult A2 Hosting ja MDDHosting, mis on pisut kallimad).

Nad pakuvad ka kiiret ööpäevaringset klienditugi otsevestluse kaudu, mis on suurepärane omadus.

Madalad hinnad, suurepärased laadimisajad ja usaldusväärne tööaeg – just see teeb neist suurepärase odava veebimajutuse valiku.

Kui registreerute nende odavaima plaani jaoks, maksab see teile ainult 0,99 dollarit kuus. See teeb kogu eluaegse majutuse eest peaaegu 47,52 dollarit – pole paha. Hostingeri odavaim plaan pärast esialgset registreerimisperioodi uueneb 2,15 dollaril kuus.

See „ühe virtuaalserveriga” plaan sisaldab 1 veebisaiti, 1 e-posti kontot, 100 GB ribalaiust (mis mahutab palju külastajaid) ja piiramatut salvestusruumi.


Või lugege meie täielikku arvustust saidil Hostinger

3. DreamHost 2,59 dollarit kuus (36 kuud) | Pikendab: 2,59 dollarit | Kuu-kuu plaan: 4,95 dollarit kuus

unenägu

 • Uptime: 99,94% (vaata täpsemat tööaega)
 • Laadimisaeg: 654 ms (vt täpset laadimisaega)
 • Omadused: SSL kaasas, piiramatu liiklus
 • Raha tagasi: 97-päevane garantii

DreamHost paistab silmapaistva rahatagatise garantii tõttu silmapaistvate veebihostide seas: nad tunnevad end oma teenuse suhtes nii enesekindlalt, et võimaldavad teil oma raha tagasi taotleda kuni 97 päeva (tööstustandard on 30 päeva).

DreamHosti viimane 24-kuuline tööaeg on 99,94% – mis pole paha. Nende laadimisaeg on 654 ms. Kuigi see pole liiga aeglane, saate meie parema laadimisaja parema laadimisaja.

DreamHost ei paku aga tasuta e-posti kontosid. Kui Bluehost pakub 5 e-posti kontot ja A2 Hosting pakub 25, siis peate DreamHostiga maksma kuus 1,67 dollarit e-posti konto kohta.

Lisaks muljetavaldavale raha tagasi tagastamise garantiile (97 päeva) pakub DreamHost üsna tähelepanuväärseid funktsioone: tasuta domeeninimi aastaks (uuendatakse hinnaga 15,99 dollarit), mõõtmata ribalaius, 50 GB SSD salvestusruum, WP veebisaidi ehitaja, tasuta SSL ja tugi 1-le veebisait – kõik hinnaga 2,59 dollarit kuus odavaima paketi korral, mida uuendatakse sama hinnaga.


Või lugege meie täielikku arvustust saidil DreamHost

4. HostGator 2,75 dollarit kuus (36 kuud) | Pikendab 6,95 dollarit

hostgator jagas

 • Uptime: 99,99% (vaata täpsemat tööaega)
 • Laadimisaeg: 1113 ms (vt täpset laadimisaega)
 • Omadused: tasuta e-posti kontod, kaasa arvatud SSL
 • Raha tagasi: 45-päevane garantii

Hostgator on kahtlemata täna üks suurimaid ja populaarsemaid veebimajutusbrände. Neil on muljetavaldav 10 miljonit domeeninime ja nad on selles valdkonnas tegutsenud juba 19 aastat. Seda on raske läbi lüüa!

Hostgatori jagatud hostimise toimivuse osas on meil aga segadused. 

Kiiruse osas toimivad need üsna halvasti: laadimisaeg 10% 1113 ms muudab need meie poolt üle vaadatud odavatest veebimajutajatest kõige aeglasemaks (Hostinger ja Bluehost on vähemalt kaks korda kiiremad ja A2 hosting kolm korda kiiremad). SSD-mäluseadme puudumine ei aita seda. Hostgatori 24-kuuline tööaeg on üsna muljetavaldav kell 99,99%, küll. Neil on selles loendis ülaosa suuruselt teine ​​pärast Bluehostit. See annab kindluse taseme nende teenuse usaldusväärsuse osas.

Hostgatori odavaim plaan maksab 2,75 dollarit kuus, kuid nõuab 36-kuulist pühendumist. Selle eest saate piiramatut ribalaiust ja salvestusruumi, tasuta domeeninime 1 aastaks, viivitamatuid varukoopiaid, tasuta SSL-i ja 100-dollarist reklaamikrediiti Google’ile ja Bingile. Pärast esialgse 36-kuulise perioodi lõppu uuendab hostgator 6,95 dollarit kuus.


Või lugege meie täielikku arvustust HostGatoris

5. A2 majutamine 2,96 dollarit kuus (12 kuud) | Pikendab 8,99 dollarit

a2 hostimise koduleht

 • Uptime: 99,93% (vaata täpsemat tööaega)
 • Laadimisaeg: 320 ms (vt täpset laadimisaega)
 • Omadused: tasuta e-posti kontod, kaasa arvatud SSL
 • Raha tagasi: igal ajal raha tagasi garantii

A2-hostimine on kiireim virtuaalserveriteenuse pakkuja, mida oleme seni testinud.

Keskmise laadimisajaga 320 ms, A2-hostimine on kiireim veebimajutajatest, mida oleme üle vaadanud – ja nii on see olnud aastaid. Nad on ainus veebimajutaja, kelle jaoks on meie poolt üle vaadatud veebihostide hulgas täiuslik tulemus.

Maailmas, kus aeglane võib kahjustada nii liiklust kui ka konversioone, nõuavad kiiruse üle uhked veebimajutajad selle eest lisatasu – või vähemalt palju rohkem kui 2,96 dollarit kuus, mida A2 Hosting nende odavaima plaani eest nõuab.

A2 Hostingi tööaeg pole siiski eriti muljetavaldav. Nad on säilitanud a 99,93% viimase 24 kuu tööaeg, mis on üsna nõrk.

Samuti on teil kõige odavam plaan piiratud ühe veebisaidiga; see raskendab nende pakutavate suurepäraste funktsioonide täielikku nautimist. Kui soovite rohkem saite, peate minema üle nende turbiserverile. Ehkki see lubab kiirendada kuni 20 korda kiiremini, maksab see 24/36-kuulise kohustuse eest palju rohkem – 7 dollarit kuus..

Hinnaga 2,96 dollarit kuus on A2 Hostingi odavaim plaan koos piiramatu SSD-salvestuse, piiramatu ribalaiusega, tasuta SSL-iga, 25 e-posti kontoga, saidi koostaja ja ühe klõpsuga WordPressi installimisega. Samuti saate tasuta domeeninime 1 aastaks. A2 Hosting uueneb pärast esialgset registreerumisperioodi hinnaga 8,99 dollarit kuus.

Odavaima hinna saamiseks kasutage kassasse kupongi “HOSTINGFACTS”.


Või lugege meie täielikku arvustust saidil A2 Hosting

6. GreenGeeks 2,95 dollarit kuus (36 kuud) | Pikendab: 9,95 dollarit

GreenGeeksi koduleht

 • Uptime: 99,96% (vaata täpsemat tööaega)
 • Laadimisaeg: 453 ms (vt täpset laadimisaega)
 • Omadused: tasuta e-posti kontod, kaasa arvatud SSL
 • Raha tagasi: 30-päevane garantii

GreenGeeksi keskendumine keskkonnasõbralikkusele võib neid mõnele kasutajale meelitada, kuid kuidas nad teiste odavate veebimajutajatega võrreldes kokku panna?

GreenGeeks pole nii kiire kui Hostinger (363 ms), Bluehost (380 ms) või A2 Hosting (320 ms), kuid nende laadimisaeg on 453 ms on muljetavaldav ja a 99,96% uptime pole ka halb. Samuti väärib märkimist, et kui teie sait kunagi alla läheb, saate reaalajas vestluse kaudu kasu ööpäevaringsest klienditoest (mis on meile osutunud üsna usaldusväärseks)..

Ehkki GreenGeeks on nende odavaima paketi mõne funktsiooni (nt piiramatu salvestusruum ja e-kirjad) osas üsna helde, tahame siiski märkida, et saate seda plaani kasutada ainult ühe veebisaidiga.

Nende odavaim plaan maksab 2,95 dollarit kuus, mis kaasneb 36-kuulise kohustusega. Selle eest saate piiramatu SSD salvestusruumi, piiramatu ribalaiuse, piiramatu e-posti aadressi, tasuta veebisaidi koostaja ja ühe aasta jooksul tasuta domeeninime (uueneb hinnaga 13,95 dollarit). Samuti saate tasuta SSL-i. Kui esialgne 36-kuuline registreerimisperiood on möödas, pikendab GreenGeeks 9,95 dollarit kuus.


Või lugege meie täielikku arvustust saidil GreenGeeks

7. iPage 1,99 dollarit kuus (36 kuud) | Pikendab: 7,99 dollarit

ipage

 • Uptime: 99,97% (vaata täpsemat tööaega)
 • Laadimisaeg: 759 ms (vt täpset laadimisaega)
 • Omadused: tasuta e-posti kontod, kaasa arvatud SSL
 • Raha tagasi: 30-päevane garantii

1,99 dollari kuus kuus näib iPage’i pakkumine olevat üks parimaid, kui odavat veebimajutust pakutakse – eriti seetõttu, et pärast meie parimat valikut (Hostinger) on see odavaim.

Ärge siiski petke. 

IPagei ülikõrge hinnakujundus saab ainult siis, kui teete 36-kuulise kohustuse. Veelgi olulisem on see, et kui esialgne 36-kuuline registreerimisperiood on läbi, on iPage’i odava virtuaalserveri hind kohe õhupallideks kuni 7,99 dollarit kuus.

Sellegipoolest tasub märkida, et iPage on muljetavaldav 99,97% tööaeg üle 24 kuu ja nad pakuvad usaldusväärset ööpäevaringset klienditugi mitmel viisil, sealhulgas reaalajas vestluse kaudu.

iPage ei paku siiski SSD-salvestusruumi. Laadimisajaga 759 ms, nad on ka teine ​​aeglasemaid odavaimatest veebimajutajatest, kelle üle vaatasime.

IPage’i odava hostimise abil saate ühe aasta jooksul tasuta domeeninime (uueneb hinnaga 14,99 dollarit), tasuta SSL, piiramatu salvestusruum ja praktiliselt piiramatu ribalaius. Kuigi enamikul odavatel hostidel on 1 veebisaidi piirang, võimaldab iPage teil hostida piiramatu arvu veebisaite.


Või lugege meie täielikku arvustust iPage’is

Et kokku panna:

See, et teil pole suurt eelarvet, ei tähenda veel, et peaksite leppima madala kvaliteediga veebimajutajaga.

Turul on kümneid võimalusi, mis tagavad täiusliku tasakaalu taskukohasuse ja kvaliteedi vahel. Veidi uurides leiate hõlpsalt pakkuja, kes vastab teie vajadustele ja oma eelarve.

 1. Bluehost: 2,75 dollarit kuus [lihtne kasutada, usaldusväärne]
 2. Hostinger: 0,99 dollarit kuus [odavaima kvaliteediga veebi]
 3. DreamHost: 2,59 dollarit kuus [võime maksta kuust kuusse]
 4. HostGator jagatud: 2,75 dollarit kuus
 5. A2 majutamine: 2,96 dollarit kuus [kiireim odav veebi]
 6. GreenGeeks: 2,95 dollarit kuus
 7. iPage: 1,99 dollarit kuus

P.S. Veenduge, et kõrgemate pikendamishindadega on kõik korras. Kellelgi selles loendis pole sama pikendamishinda kui registreerumishinnal.

Milliseid odavaid hostingu pakkujaid olete kasutanud? Kas soovitaksite mõnda neist? Andke meile allpool kommentaarides teada. Saame proovida ja proovida ka odavamaid võõrustajaid, nii et tulistage meile oma ettepanekuid :).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map