WP variklio apžvalga – ar pakankamai greitai tvarkoma „WordPress“ priegloba?

WPEngine apžvalga„WP Engine“ pagrindinis puslapis


Tikriausiai svarstėte „WordPress“ savo verslo svetainėje ir dėl rimtos priežasties.

Tai yra viena populiariausių ir patogesnių turinio valdymo sistemų pasaulyje. Štai kodėl kelios žiniatinklio prieglobos paslaugos nusprendė visą dėmesį skirti „WordPress“ platformai. „WP Engine“ net pavadino „WordPress“ savo vardu.

„WP Engine“ yra prieglobos įmonė, kuri daugeliui asocijuojasi su aukšta kokybe. Jis siūlo „WordPress“ ypatybes ir automatiškai optimizuoja jūsų svetainės elementus platformai.

Jie taip pat apima keletą saugos variantų, tokių kaip ugniasienė, kasdieniniai atnaujinimai, SSL sertifikatai ir realaus laiko grėsmės aptikimas.

Tačiau ar „WP ​​Engine“ yra tinkama prieglobos paslauga jums?

Štai ką planuojame padėti išsiaiškinti per šią apžvalgą. Mes atlikome keletą tarnybų testų ir surinkome gerus ir blogus kartu su savo bendrąja rekomendacija.

Bendroji informacija & Prieglobos apžvalga

MŪSŲ VERDIKTAS: Rekomenduojamas
SPEED: 425 ms (Nuo 2020 m. Vasario mėn. Iki 2020 m. Balandžio mėn.)
LAIKAS: 100% (Nuo 2020 m. Vasario mėn. Iki 2020 m. Balandžio mėn.)
PARAMA: 24/7 tiesioginiai pokalbiai, ribotas palaikymas telefonu
APPS: „WordPress“, „Amazon“ žiniatinklio paslaugos, „Google Cloud“
FUNKCIJOS: Dienos atsarginės kopijos, SSL saugumas, visuotinis CDN, SSH vartai
PRIEMONIŲ PLANAI: „WordPress“ valdoma, skirta
Svetainės perkėlimas: „Unlimite Free“ (tinkintas papildinys)
KAINA: Nuo $ 25.00 / mėn

Privalumai naudojant „WP Engine Hosting“

1. Optimizuotas „WordPress“

Jei norite priglobti „WordPress“ svetainę, atvykote į reikiamą vietą. „WP Engine“ siūlo tik „WordPress“ prieglobą ir tai daro per bendrus arba specialius prieglobos planus.

Šioje apžvalgoje daugiausia dėmesio skirsime tik bendro naudojimo prieglobos paslaugoms.

„WP Engine“ priglobia jūsų „WordPress“ svetainę visiškai valdomoje aplinkoje. Tai yra prieglobos platforma, specialiai sukurta diegimams, temoms ir papildiniams, susijusiems su „WordPress“ svetaine.

Taip pat nereikia diegti „WordPress“, nes CMS iš anksto įdiegta platformoje.

„WPEngine“ prietaisų skydelis

Jei ieškote supaprastinto valdomo prieglobos proceso, tuomet galbūt radote tinkamą pagrindinį kompiuterį. Nustatymas, reikalingas už faktinio registracijos proceso ribų, yra labai mažas.

2. Dienos atsarginės kopijos

„WP Engine“ teikia jūsų „WordPress“ svetainei automatines kasdienes atsargines kopijas ir papildinių atnaujinimus.

„WPEngine“ automatinės atsarginės kopijos

Tai reiškia, kad niekada neprarasite darbo, jei svetainė užstrigs. „WP Engine“ visada gali grąžinti svetainę į ankstesnę versiją. Kai atsarginės kopijos daromos kasdien, jums niekada nereikės grįžti į pasenusią versiją.

3. Grėsmių aptikimo sistema ir SSL saugumas

Kalbant apie prieglobos platformas, jūs norite žinoti, kad turite saugų ryšį tiek jums, tiek klientams, kurie naudojasi jūsų paslaugomis.

Kodėl tai svarbu?

Jei jūsų svetainė yra standartinė HTTP svetainė, „Google“ pažymės, kad nesate saugūs per „Chrome“ naršyklę.

Yra priežastis, kodėl daugiau nei 90% „Chrome“ naršymo laiko yra HTTPS svetainėse. Kai naršyklė įspėja jus, kad svetainė gali būti nesaugi, jūs ten nevažiuosite.

Laimei, „WP Engine“ naudoja saugaus lizdo sluoksnio pažymėjimą, kuris apsaugo visus duomenis, perduodamus tarp vartotojo ir jūsų svetainės.

SSL sertifikatai suteikia jums visiems svarbų HTTPS priešais jūsų URL.

Be to, tai nėra paslauga, už kurią jūs turite papildomai mokėti. Keli kiti kompiuteriai reikalauja įsigyti SSL saugumo.

Be šio patobulinto saugumo pažymėjimo, „WP Engine“ kasdien tikrina kenkėjiškas programas ir naudoja ugniasienę, kad apsaugotų jūsų svetainę. Ugniasienė atnaujinama kasdien, siekiant kovoti su naujomis grėsmėmis saugumui.

Taip pat siūlomas realaus laiko grėsmės aptikimas, suteikiantis jums pagalbą prieš kiekvieną kartą, kai jūsų svetainėje nutrenks kažkas neaiškių.

„WP Engine“ pasitelkia apmokytus saugos ekspertus, kad abonentai galėtų nemokamai ištaisyti įsilaužimus.

Tai yra pagrindinis kompiuteris, kuris tikrai peržengia ir siekia ne tik saugaus naršymo internete.

4. Puikus Uptime – 100%

„WP Engine“ gali pasigirti įspūdinga 99,9 proc..

Nėra taip, kad netikime jais, tačiau vertinant prieglobos paslaugas svarbu pasidaryti savo ranką..

Štai kodėl šiuo metu bandome naudoti „WP Engine“ veikimo laiką. Tai padarome sukurdami testavimo svetainę prieglobos platformoje ir išmatuodami užfiksuotą veikimo laiką per ilgą laiką.

WPE variklio veikimo laikas ir greitisWP variklio vidutinis veikimo laikas | Žiūrėti statistiką

Bandymai vis dar tebevyksta, tačiau nuo pastarųjų dviejų mėnesių, kuriuos mes juos bandėme, jie puikiai veikė 100%. Mes juos ir toliau stebėsime bei atnaujinsime šią apžvalgą, kai turėsime daugiau duomenų.

5. Greitas puslapio įkėlimo greitis

Greitis yra ypač svarbus renkantis interneto svetainę.

Jei svetainė įkeliama lėtai, atmetimo rodiklis padidės, o SEO balas sumažės.

Štai kodėl mes ne tik naudojamės laiku, bet ir matuojame puslapio įkėlimo greitį. Ir kol kas mums nepavyko surinkti, jie turi įspūdingą puslapio įkėlimo greitį – 425 ms.

WPEngine detalus veikimo laikas ir greitisWP variklio vidutinis greitis 2020 m. Vasaris – 2020 m. Balandis | Žiūrėti statistiką

Surinkę daugiau duomenų, atitinkamai atnaujinsime šią apžvalgą.

6. Tiesioginių pokalbių klientų aptarnavimas

Svarbu klientų aptarnavimas.

Kaip, tikrai labai svarbu.

Taigi, vertindami skirtingas interneto prieglobos paslaugas, daug dėmesio skiriame klientų aptarnavimo galimybėms ir kokybei

Laimei, „WP Engine“ siūlo mūsų mėgstamą klientų palaikymo formą – tiesioginį pokalbį visą parą ir visą parą.

„WPEngine“ tiesioginių pokalbių palaikymas

Mes uždavėme du paprastus klausimus vienoje žinutėje. Atsakymą gavome beveik akimirksniu, į abu klausimus buvo atsakyta gerai.

Jie pateikė mums gerus ir išsamius atsakymus. Po kelių dienų mes vėl turėjome kreiptis į klientų palaikymo tarnybą, kad patvirtintume dar ką nors apie paslaugą ir turėtume panašią teigiamą patirtį.

„WP Engine“ taip pat turi klientų aptarnavimo telefono numerį, tačiau jis nėra prieinamas visiems. Mes tai aptarsime vėlesniame skyriuje.

7. Nemokami perkėlimai į svetainę

Su esamos svetainės perkėlimu iš vienos prieglobos paslaugos į kitą reikia mokėti daug išlaidų.

Štai kodėl mes visada džiaugiamės, kai pamatome šeimininką, norintį nemokamai siūlyti pervedimus.

„WP Engine“ nemokamai pakeis jūsų svetaines į savo serverius naudodamas pasirinktinį „WordPress“ perkėlimo papildinį. Tai yra rankinis perkėlimas į svetainę, tačiau visą parą ir visą parą yra palaikymo, kuris padės atlikti šį procesą.

8. 60 dienų pinigų grąžinimo garantija

Visada yra gerai, kai prieglobos paslauga nori suteikti jums finansinę garantiją.

Daugelis mūsų apžvelgtų šeimininkų siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. „WP Engine“ tą laiką iš tikrųjų dvigubina, o tai nuostabu.

Jie suteikia jums daug laiko, kad jaustumėtės dėl prieglobos paslaugos, todėl nėra jokios rizikos užsiregistruoti.

Su „WP Engine Hosting“ naudojimo trūkumai

1. Tik „WordPress“ vartotojams

„WordPress“ yra populiarus. Tuo neabejojama. Dėl šios priežasties tai yra populiariausia turinio valdymo sistema pasaulyje.

„WPEngine WordPress“

Bet tai, kad „WP Engine“ visiškai prigijo prie „WordPress“ universalo, kartais gali jaustis ribojantis.

Jie taip pat nepateikia gerai žinomo c-Panel, vietoj to, kad jie turi savo užpakalinę sistemą, kurią lengva naršyti.

Galbūt jums patinka „WP Engine“ saugumas, kainos ir klientų aptarnavimas, tačiau nenorite kurti savo svetainės „WordPress“.

Deja, jūs turėtumėte tai išsiurbti ir naudoti „WordPress“ arba pasirinkti kitą prieglobos paslaugą.

2. Negaliu nusipirkti domeno vardo

Daugybė paslaugų siūlo nemokamus domenų vardus, kai jūs prisiregistruojate. Tai yra kažkas, ką keli mūsų apžvelgti teikėjai, pavyzdžiui, „GreenGeeks“, siūlo bent jau pirmus metus, kai esate su jais.

Naudodami „WP Engine“ net negalite nusipirkti domeno vardo per platformą, jau nekalbant apie jo įsigijimą nemokamai. Esate priversti naudotis trečiųjų šalių paslaugomis, iš kurių daugelis siūlo ir prieglobą.

Kai kurie žmonės gali nuspręsti, kad paprasčiau viską padaryti vienoje centrinėje tarnyboje, pavyzdžiui, „GoDaddy“, nei nusipirkti domeną iš vieno teikėjo ir sukurti bei priglobti savo svetainę kitame.

3. Nėra el. Pašto adresų

Prisimeni, ką mes pasakėme apie domenų vardus? Taip pat el. Pašto adresams.

Tai dar viena paslauga, kurią matote nemažai prieglobos paslaugų teikėjų, siūlančių nemokamą paslaugą. Tačiau, kai kalbama apie „WP Engine“, el. Pašto adresai nėra teikiami ar net parduodami.

Tai dar vienas laikas, kai jums reikėjo eiti per trečiosios šalies įmonę. Jei norėsite įkvėpti žmonių, su kuriais dirbate, pasitikėjimo savimi ir profesionalumo, jums reikia firminių el. Pašto adresų. Įtraukus juos į prieglobos paslaugų teikėją (arba bent jau pasiūlius), viskas bus lengviau.

4. Paleidimas turi ribotą palaikymą telefonu

Anksčiau sakėme, kad „WP Engine“ tiesioginių pokalbių palaikymo galimybės yra puikios, ir tai vis dar tiesa. Tačiau mes darome keletą išimčių, susijusių su jų palaikymu telefonu.

Palaikymą telefonu galima gauti tik iš „WP Engine“ augimo plano ir naujesnių versijų. Tai reiškia, kad jei naudojate paleidimo planą, kuris yra pats pigiausias variantas, negalėsite skambinti nė vienai iš savo problemų.

Nors tiesioginiai pokalbiai vis dar galimi, kai kurie žmonės nenori naudotis pokalbių sistema ir verčiau skambina telefonu. Apribojus prieigą prie palaikymo telefonu, sumažėja pagalbos, kurią siūlote žmonėms, skaičius.

5. Brangus

Tai viena brangiausių mūsų peržiūrėtų paslaugų.

Paprastai žiūrite į 3–9 USD mėnesines išlaidas.

Bet „WP Engine“ paleisties planas yra milžiniškas 25 USD per mėnesį. Tai yra jų metinė prenumeratos kaina! Mėnesio išlaidos prasideda nuo 30 USD per mėnesį.

„WP Engine“ kainodara, talpinimo planai & Greiti faktai

„WP Engine“ siūlo tris bendro naudojimo prieglobos planus. Jie yra „Startup“, „Growth“ ir „Scale“. Taip pat yra nestandartinių kainų dedikuotų hostingo planų, tačiau mes nesitelkiame dėmesio į tuos, kurie čia yra.

WPEngine kainodara ir planai

  • Pradinis planas: kainuoja 25 USD per mėnesį su metiniu įsipareigojimu. Tai apima vieną svetainę, kuri gali atlaikyti iki 25 000 apsilankymų per mėnesį. Yra 10 GB vietinės atminties ir 50 GB pralaidumo.
  • Augimo planas: yra 95,83 USD per mėnesį vieneriems metams. Tai gali atlikti iki 100 000 apsilankymų per mėnesį iki 10 svetainių. Vietinė saugykla yra 20 GB, o jos pralaidumas yra 200 GB.
  • Mastelio planas: yra 241 USD per mėnesį vienerių metų laikotarpiui. Tai leidžia jums sukurti 30 svetainių, kurios per mėnesį galėtų aptarnauti 400 000 lankytojų. Vietinė saugykla viršija 50 GB ir 500 GB pralaidumą.

Jei jūsų svetainė turėtų gauti srauto rodiklį ir sulaukti daugiau lankytojų, nei leidžia jūsų planas, jums reikės mokėti papildomą 2,00 USD mokestį už 1000 apsilankymų.

„WP Engine“ priima visas pagrindines kredito ir debeto korteles. Tai nereikalauja „PayPal“ ir joje nėra nemokamo bandomojo laikotarpio. Visiems visiems bendro naudojimo hostingo planams suteikiama 60 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Ar mes rekomenduojame „WP Engine“??

Taip.

Tai labai saugi ir lengvai naudojama prieglobos paslauga. Mums labai patiko jų tiesioginių pokalbių palaikymas ir turint 60 dienų pinigų grąžinimo garantiją, gali būti verta pasidomėti.

Jų veikimo laikas ir greitis taip pat buvo puikus per pastaruosius kelis mėnesius.

Deja, ta kaina yra didžiulis klijuoti taškas. Po 25 USD per metus per metus jis yra tiesiog brangesnis nei kiti valdomi „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai. Taigi sunku padaryti galutinę išvadą. Jie tikrai teikia puikią paslaugą, tačiau kaina už ją yra daug kartų didesnė už konkurenciją. Galiausiai mes juos rekomenduojame, jei mėnesinės išlaidos nėra pagrindinis jūsų rūpestis.

P.S. Ar anksčiau naudojote WPEngine? Apsvarstykite galimybę palikti atsiliepimą žemiau – geras ar blogas – tikrai nesvarbu, kol jis naudingas mūsų lankytojams. Ačiū už tavo pagalbą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector