TSOHost apžvalga: trūkumai ir trūkumai po 12 mėnesių stebėjimo.

„TsoHost“ apžvalga„TsoHost“ pagrindinis puslapis


„Tsohost“ 2003 m. Įkūrė internetinė įmonė „Paragon“.

Šiandien jie prižiūri daugiau nei 500 000 svetainių iš savo JK bazės.

Skirtingai nuo kai kurių kompanijų, kurios pasiekė tokį patį mastą ir išparduotos, „Tsohost“ iš esmės vadovauja ta pati įkūrėjų komanda, kuri ją valdė nuo pat veiklos pradžios beveik 14 metų..

„Tsohost“ gali būti ne vienas didžiausių ar žinomiausių prieglobos paslaugų teikėjų. Tačiau tas stabilus augimas ir stabilus vadovavimas rodo įmonę, kuri žino, ką daro.

Ši recenzija, kurią jūs skaitote, buvo sukurta beveik metus.

2018 m. Lapkričio mėn. Mes pasirašėme jų debesų prieglobos planą ir nuo to laiko atidžiai stebime našumo statistiką, pvz., Veikimo laiką ir puslapio įkėlimo greitį..

Mūsų tikslas yra sudaryti teisingą, nešališką apžvalgą ir leisti „Tsohost“ duomenims kalbėti patys už save, remiantis mūsų tiesioginio bandymo svetainės našumu.

Pažiūrėkime, kaip „Tsohost“ sekėsi per pastaruosius keletą mėnesių.

Privalumai naudojant „TsoHost Hosting“

„Tsohost“ (įmonė) stabiliai augo ir nepaliko savo įkūrėjų komandos. Tai rodo gerai valdomą organizaciją, kuri (turėtų) įgyvendinti svarbiausius aspektus, tokius kaip veikimo laikas ir greitis.

1. Puikios „premijos“ plano savybės

„TsoHost“ kainų plano palyginimas„TsoHost“ kainų plano palyginimas

Kaip ir daugelis svarbiausių žiniatinklio prieglobų, „Tsohost“ siūlo paprastą mėgstamų programų, tokių kaip „WordPress“, „Drupal“ ir „ZenCart“, įdiegimą vienu spustelėjimu. Tai reiškia, kad galite sukurti naują svetainę per kelias minutes ir, galbūt, parduoti iki dienos pabaigos.

Kiekvienam bendro prieglobos planui taip pat suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. (Ir skirtingai nuo daugelio kitų šeimininkų, ši pinigų grąžinimo garantija yra tikrai gera kaina, be jokių paslėptų mokesčių ar kitų gudrybių.)

Jų planai – net patys nebrangiausi ir pagrindiniai – pateikiami su daugybe papildomų funkcijų, kurios nėra labai įprasti su kitais šeimininkais. Pavyzdžiui, visi jų planai siūlo nemokamą domeno vardą ir svetainių perkėlimą.

2. Skaidri kainodara

Daugelis prieglobos paslaugų teikėjų per paskutinę minutę išsiregistruoja per daug. Kai pasirenkate jų pasirinktus planus, tai dažnai būna įsipareigojimas po 2 ar 3 metų su didesnėmis atnaujinimo kainomis.

Mums patiko „Tsohost“ kainų planai, nes jų kainų planuose rasite visas ypatybes, kurios taip pat parodys skirtingas kainų įsipareigojimų kainas..

Rodomos kainos yra 12 mėnesių (maždaug 4 USD / mėn. Pradiniam planui), o mėnesio įmoka – padidės 1 USD – apytiksliai 5 USD / mėn..

3. Greitas, atsakingas palaikymas

„Tsohost“ siūlo klientų aptarnavimą visais pagrindiniais kanalais. Kaip ir daugelis bendrovių šiandien, jos mėgsta įvairius atsiliepimus.

Tačiau mes vertiname jų greitą reagavimo laiką ir skaidrią komunikaciją tokiuose pagrindiniuose socialiniuose tinkluose kaip „Twitter“.

„TsoHost“ palaikymas socialinėje žiniasklaidoje„TsoHost“ „Twitter“ palaikymas

Mus taip pat sužavėjo jų tiesioginių pokalbių galimybės. Jie iš karto užmezgė ryšį, buvo jautrūs ir profesionalūs bei nuoširdžiai domėjosi mūsų poreikiais. Prisijungėme ir šeštadienį, o tai buvo malonus pranašumas, kurį teikia „Tsohost“.

„Tsohost“ taip pat neseniai kelis mėnesius pratęsė savo palaikymo telefonu valandas nuo 7 ryto iki vidurnakčio GMT. Tai yra ir gerai, ir blogai, kaip pamatysime per sekundę …

„TsoHost“ prieglobos naudojimo trūkumai

Apskritai, „Tsohost“ turi daug ką patikti.

Jų veikimo laikas ir greitis yra vientisi. Jų planuose, net pačiuose pigiausiuose, yra keletas malonių funkcijų, tokių kaip kasdieninės atsarginės kopijos ir diegimas vienu spustelėjimu.

Nors klientų aptarnavimas nėra tobulas, jis bent greitai reaguoja bandydamas išspręsti iškilusias problemas.

Vis dėlto turite žinoti keletą jų paslaugų trūkumų.

1. 99,45% Uptime – blogiau nei pramonės vidurkis

Uptime, be abejo, yra svarbiausias kriterijus, už kuriuos yra atsakinga prieglobos įmonė.

Priežastis ta, kad net menkiausias prastovos laikas – pavyzdžiui, 99% – gali pridėti, kad jūsų svetainė neprisijungus beveik visą dieną kiekvieną mėnesį.

Per tą laiką, kai mes juos stebėjome, „Tsohost“ paskelbė silpnus veikimo laikotarpius.

Paskutiniai 12 stebėjimo mėnesių: veikimo laikas

 • 2020 m. Sausio mėn. Vidutinis veikimo laikas: 99,85 proc.
 • Vidutinis 2019 m. Gruodžio mėn. 99,83 proc.
 • Vidutinis 2019 m. Lapkričio mėn. 99,63 proc.
 • Vidutinis 2019 m. Spalio mėn. 99,69%
 • Vidutinis 2019 m. Rugsėjo mėn. 98,33 proc.
 • Vidutinis 2019 m. Rugpjūčio mėn. Veikimo laikas: 99,61%
 • Vidutinis 2019 m. Liepos mėn. Veikimo laikas: 99,45 proc.
 • Vidutinis 2019 m. Birželio mėn. 99,94 proc.
 • Vidutinis 2019 m. Gegužės mėn. Veikimo laikas: 99,91 proc.
 • Vidutinis 2019 m. Balandžio mėn. Veikimo laikas: 99,60%
 • Vidutinis 2019 m. Kovo mėn. 98,28%
 • Vidutinis 2019 m. Vasario mėn. 99,28%

„TsoHost“ paskutinių 12 mėnesių statistika„TsoHost“ vidutinis veikimo laikas | Žiūrėti statistiką

Jų vidutinis darbo laikas yra mažesnis už pramonės vidurkį.

Tiesiog yra per daug prastovų ir daug prastovų reiškia prarastą srautą ir potencialiai daug prarastų pajamų.

Jums bus daug geriau su kai kuriais kitais teikėjais (įskaitant mūsų pasirinkimą Nr. 1, „HostGator“ valdomo „WordPress“ planą)..

2. Puslapis įkeliamas lėčiau nei konkurencija

Antrasis svarbus sprendimo priėmimo kriterijus, kurį turėtumėte naudoti vertindami naują prieglobos įmonę, yra greitis.

Priežastis? Jei puslapių įkėlimas užtruks ilgiau nei penkias sekundes, išeis trys ketvirtadaliai jūsų svetainės lankomumo.

Paskutiniai 12 stebėjimo mėnesių: ĮKROVIMO LAIKAS

„TsoHost“ išsami praėjusių 12 mėnesių statistika„TsoHost“ vidutinis greitis | Žiūrėti statistiką

Mes labai nerimaujame dėl pirmųjų mėnesių, kai pradėjome juos stebėti. Jei įkrovos laikas yra 2 sekundės, tai reiškia, kad beveik pusė jūsų srauto išeis iš svetainės ir aplankys ką nors kitą, kurio krovimo laikas yra daug geresnis, bent 1 sek..

Tačiau per pastaruosius mėnesius jie parodė geresnį krovimo laiką, todėl tikimės, kad jie ir toliau gerins greitį.

Šiuo metu jie nėra pakankamai geri, kai vidutiniškai siekia 813 ms, kad pakeltų nykščius nuo mūsų.

3. JK serveriai

Tai nebūtinai yra blogas dalykas. Tačiau jei jūsų svetainė daugiausia skirta JAV rinkai ir klientų ratui, jums geriau seksis su serveriais, esančiais JAV, o ne užsienyje..

Užjūrio serveriai dažnai sulėtina jūsų svetainę, nes duomenų perdavimas užtrunka ilgiau.

4. Griežtos mokėjimo sąlygos

Visi kūnai yra palaidoti ilgose ir baisiai nuobodžiose paslaugų teikimo sąlygose.

Ir „Tsohost“ sąlygos nebuvo išimtis.

Pirmiausia yra griežtos jų sąlygos, kaip ir kada mokėti už pratęsimą.

Čia yra problema: kaip dažnai ištisus metus gaunate naują kreditinę ar debeto kortelę, kad senoji vis tiek būtų susieta su daugeliu internetinių paskyrų (pvz., Prieglobos teikėjų)?

Jei per kelias dienas neatsiranda neatidėtų sąskaitų, „Tsohost“ automatiškai sustabdys jūsų sąskaitą (tai reiškia, kad jūsų svetainė nyksta). Taigi atidžiai stebėkite tuos priminimo el. Laiškus!

Kai pasibaigia kitų perkamų produktų, pavyzdžiui, domeno vardo, galiojimas (vėlgi, deja, dažnai pasitaiko, kai bandoma paleisti kortelę su senu numeriu, o mokėjimas neatliekamas – net jei jūs tiesiog manote, kad tai įvyksta), tas produktas tuoj pat baigs galioti kitą dieną.

Kai atliksite mokėjimą teisingai, vis tiek turėsite pranešti jiems el. Paštu, kad per artimiausias 24 valandas jūsų domenas ar svetainė vėl prisijungtų. Taigi ilgą prastovos periodą galite netyčia ieškoti, jei atsitinka kažkas bendro, pavyzdžiui, keičiasi kortelės informacija, o mokėjimas nevyksta..

Kitas galimas neigiamas aspektas yra tas, kad visos gautos išmokos turi būti JK sterlingų. Tai reiškia, kad esate ant kablio dėl kokių nors galimų valiutų kursų mokesčių.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – jie pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti ar koreguoti kainodarą. Tai reiškia, kad net jei jūsų kitas atnaujinimo laikotarpis dabar jums nekainuos daugiau, tai dar nereiškia, kad artimiausiu metu taip bus.

5. Ribotas palaikymas telefonu

Maža baigiamoji kritika.

Taip, puiku, kad „Tsohost“ palaikymas telefone buvo pratęstas nuo 7 ryto iki vidurnakčio GMT.

Tačiau jei esate JAV (arba kitur, išskyrus JK ir Vakarų Europą), tai gali sukelti keletą problemų.

Pvz., Ką daryti, jei sėdite Kalifornijoje 17:30, o jūsų svetainė turi problemų? Labai blogai, nes vidurnaktį GMT yra 17.00 val. PST, tai reiškia, kad daugiau nei šešias ar septynias valandas negalėsite susisiekti su niekuo telefonu.

Tai kartu su faktu, kad esate ant valiutų kursų kabliuko, gali padaryti labai sunku, jei jūs gyvenate už JK ribų..

„TsoHost“ kainodara, talpinimo planai & Greiti faktai

„TsoHost“ siūlo keturis skirtingus bendro naudojimo prieglobos planus. Visos kainos nurodytos įsipareigojant 12 mėn. Yra 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Štai kas įtraukta į kiekvieną:

 • Ekonomika: Šis planas kainuoja 3,99 £ per mėnesį ir suteikia jums 100 GB vietos saugykloje su NERIBOTU pralaidumu ir 100 x 200 MB pašto dėžučių, šifruokime SSL palaikymą ir nemokamą domeno vardą.
 • Liuksas: Šis planas kainuoja £ 5,99 kiekvieną mėnesį, neribota saugykla, NERIBOTAS pralaidumas, 500 x 1 GB pašto dėžutės, „Encrypt SSL“ palaikymas, nemokamas standartinis SSL + nemokamas domeno vardas
 • Nepaprastas: Šis planas kainuoja 8,99 svaro sterlingų per mėnesį, pristatant neribotą saugyklą, Neribotą pralaidumą, Neribotą x 10 GB pašto dėžučių, „Encrypt SSL“ palaikymą, nemokamą standartinį SSL, 2 e. Prekybos perkėlimus + nemokamą domeno vardą..
 • Didžiausias: Šis planas kainuoja 14,99 svarų sterlingų per mėnesį, teikiant neribotą saugyklą, NERIMTINGĄ pralaidumą, „Encrypt SSL“ palaikymą + nemokamą domeno vardą, 3 e-komercijos perkėlimus.

„TsoHost“ kainų planas„TsoHost“ kainos ir planai

 • Registracijos paprastumas: Registracijos procesas yra gana greitas ir neskausmingas
 • mokėjimo metodai: Galite atsiskaityti kreditine kortele arba „PayPal“.
 • Paslėpti mokesčiai ir išlygos: Kai kuriuose planuose nėra domenų vardų. Būkite atsargūs atnaujindami.
 • Upsells: Yra keletas pardavimų.
 • Sąskaitos aktyvinimas: Paprastai paprastai akimirksniu tam tikrais atvejais gali prireikti iki dienos.
 • Valdymo skydo ir informacijos suvestinės patirtis: „cPanel“.
 • Programų ir CMS diegimas („WordPress“, „Joomla“ ir kt.): Nepaprastai lengvas, vienu spustelėjimu įdiegiamų populiariausių programų diegimo procesas.

Ar mes rekomenduojame „Tsohost“??

Deja, ne.

Mums patinka jų palyginti nebrangūs planai, siūlantys puikias savybes. Mes taip pat vertiname, kad jų kainodara, nors ir nustatyta griežtai, yra skaidri ir sąžininga jų svetainėje. Tačiau kainos nurodytos be PVM, kurį jūsų šalis nustato atsiskaitymo rekvizitai.

Mes nesužavėti jų veikiančiu ir per dideliu greičiu.

Džiaugiamės jų palaikymu. Tačiau kai kitos svarbios savybės yra šios blogos, jūs tikrai turėtumėte užsiregistruoti su kuo nors kitu.

Jums geriau seksis pas kai kuriuos geriausius prieglobos paslaugų teikėjus.

Ar turite patirties su „TsoHost“? Jei taip, norėtume išgirsti skaidrią ir sąžiningą apžvalgą – teigiamą ar neigiamą!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map