Tinklalapio failų optimizavimo pradedantiesiems vadovas (70% greitesnis krovimas)

Norėdami pagreitinti savo svetainę ir sutaupyti pralaidumo, glaudinimas yra vienas iš efektyviausių (ir lengviausių) būdų tai pasiekti..


… Vis dėlto daugelis svetainių savininkų vis dar neoptimizuoja savo failų 2020 m. Arba todėl, kad nežino, kaip tai svarbu, arba nežino, kaip.

Trumpai tariant, vienas iš svarbiausių būdų paspartinti puslapio įkėlimą yra padaryti „JavaScript“ (JS) failus greitesnį įkėlimą … Ir jūs galite paspartinti „JavaScript“ naudodami GZIP glaudinimą..

Dabar tai idealiai tinka tik šiuolaikinėms naršyklėms, tačiau dauguma žmonių internete naudojasi naujausiu įrenginiu ir naršykle. „Yahoo“ ir „Google“ naudoja GZIP glaudinimą.

Bet pirmiausia sukurkime šiek tiek konteksto.

1 veiksmas: kas yra turinio kodavimas?

Kad galėtumėte efektyviai optimizuoti savo svetainės failus, svarbu suprasti sąvoką, vadinamą turinio kodavimas.

Paprasčiau tariant, tai yra naudojama tam, kad būtų galima suspausti dokumentą, nerizikuojant prarasti pagrindinės laikmenos tipo tapatybės. Kai jūsų užklausa bus pateikta, jūsų naršyklė kalbėsis su interneto serveriu.

HTTP užklausa

Iš esmės naršyklė nurodo serveriui, ko jis nori. Serveris jo ieško ir suranda. Tada naršyklė jį įkelia. Kuo didesnis failas, tuo ilgiau reikia naršyklei įkelti.

Taigi, ką jūs darote, kai failas yra per didelis?

Jūs jį užklijuosite. Kai siųsite failą, kuris yra suglaudintas, į naršyklę, sutaupysite ir atsisiuntimo laiką, ir pralaidumą.

Yra du elementai, susieti su serveriu ir naršykle, žinant, kad gerai siųsti ZIP failą:

 • Naršyklė praneša serveriui, kad yra gerai siųsti suglaudintą turinį siunčiant antraštę
 • Jei turinys yra suglaudintas, serveris atsiunčia atsakymą

Jei failas nėra suglaudintas, serveris nesiunčia turinio kodavimo atsakymo antraštės. Priėmimo kodavimo antraštė nėra reikalavimas, o tik naršyklės pateiktas prašymas.

Naršyklė turės susidurti su įprasta sunkia versija, nes serveris nesiunčia suspausto turinio.

Kaip nustatyti serverį

Jūs negalite valdyti naršyklės. Ji arba atsiųs antraštę, arba nenusiųs. Tačiau galite sukonfigūruoti naudojamą serverį, kad užtrauktuko turinys būtų grąžintas tol, kol naršyklė sugeba. Dėl to žymiai sumažėja pralaidumas.

žiniatinklio našumas po glaudinimo

Norėdami tai padaryti, tiesiog įgalinkite IIS suspaudimo parametrus. Jei naudojate „Apache“, yra gana paprasta įgalinti išvesties glaudinimą. Tereikia pasiekti savo .htaccess failą ir pridėti tinkamą kodą.

Yra dvi glaudinimo parinktys, kurias galite pasirinkti naudodami „Apache“:

 • mod_deflate yra standartinis ir jį lengviau nustatyti
 • mod_gzip leidžia iš anksto suspausti turinį, ir jis atrodo galingesnis

lengvai apache deflate

Nesvarbu, kurią parinktį pasirinksite, „Apache“ žiūrės, ar naršyklė atsiuntė antraštę sutikimo kodavimui, o tada grąžins failą įprastoje versijoje arba suspaustą versiją..

Jei senesnė naršyklė sukelia problemų, galite ką nors pašalinti, pridėdami tam tikras specialias direktyvas.

Norėdami grąžinti suspaustą turinį, galite naudoti PHP, jei negalite pakeisti .htaccess failo pakeitimų. PHP:

<?php if (substr_count ($ _ SERVER [‘HTTP_ACCEPT_ENCODING’], ‘gzip’)) ob_start (‘ob_gzhandler’); else ob_start (); ?>

Patvirtinta failo versija grąžinama patikrinus sutikimo kodavimo antraštę. Tai panašu į savarankišką internetinės serverio kūrimą. Norėdami suspausti savo išvestį, „Apache“ tai palengvina.

Svarbus įspėjimas: dauguma svetainių kūrimo programinės įrangos neleidžia redaguoti kodų lygio (su kai kuriomis išimtimis). Kanados prieglobos srityje mes tvirtai šaliname savarankišką jūsų svetainės prieglobą, tačiau suprantame, kad tai ne visiems. Kai naudojatės internetinių svetainių kūrėjais, tokiais kaip „Squarespace“, „Wix“ ar „Weebly“, toks serverio lygio nustatymas tikriausiai yra jūsų pasiekiamoje vietoje..

Patikrinkite suspaudimą

Svarbu įsitikinti, kad baigus konfigūruoti serverį pristatote suspaustą turinį. Norėdami nustatyti, ar jūsų puslapis yra suspaustas internete, galite naudoti internetinį GZIP testą.

Tai gali padėti jūsų naršyklė. Norėsite eiti į tinklo skirtuką, atnaujinti puslapį ir tada spustelėti konkretaus puslapio tinklo liniją.

Jei turinys buvo išsiųstas suspaustas, pamatysite antraštę „turinio kodavimas: GZIP“.

google chrome gzip antraštė

Norėdami gauti daugiau informacijos, galite spustelėti piktogramą „naudoti dideles eiles“. Čia taip pat pateikiama informacija apie tikrąjį turinio dydį ir suglaudintą perdavimo dydį.

Apsvarstytini įspėjimai

Suspaudimas teikia daugybę privalumų, tačiau visko yra ir trūkumų. Norite žinoti apie šiuos dalykus:

 • Suspaudimo santykio grafikasJau suspaustas turinys: Daugelis muzikos, vaizdo įrašų ir vaizdų jau suspausti. Jei bandysite dar kartą juos suspausti, tai iš esmės yra tik laiko švaistymas. Daugeliu atvejų jums reikia nerimauti tik dėl CSS, HTML ir JavaScript suspaudimo.
 • Senesnės naršyklės: Suspaustas turinys nesuderinamas su visomis naršyklėmis. Tai ypač pasakytina apie senesnes naršykles. Pvz., Galite vengti HTTP glaudinimo, jei turite dirbti su „Windows 95“ arba su „Netscape 1.0“. Yra keletas taisyklių ir rekomendacijų, kaip išvengti suspaudimo senesnėms naršyklėms su „Apache mod-deflate“.
 • CPU apkrova: Sutaupykite pralaidumo ir naudokite procesoriaus laiką, kai glaudinate turinį skraidydami. Atsižvelgiant į glaudinimo greitį, kompromisas paprastai laikomas sąžiningu. Yra būdų, kaip siųsti suspaustas versijas ir iš anksto suspausti statinį turinį. Paprastai tam reikia daugiau konfigūracijos. Atminkite, kad žmonės internete turi trumpą dėmesį, todėl paprastai visada naudinga padidinti greitį, kad būtų geresnė vartotojo patirtis naudojant procesoriaus ciklus..

Kodėl turėtumėte naudoti GZIP glaudinimą

http suspaudimo pultasGZIP glaudinimas suteikia daugybę privalumų. Svarbu žinoti, kas tai yra, kad jūs visiškai suprantate, kodėl turėtumėte pradėti juo naudotis.

Vidutiniškai, Naudodami GZIP CSS ir HTML failams suspausti, sutaupysite 50–70 procentų viso failo dydžio. Dėl tokio reikšmingo failo dydžio sutaupymo jūsų svetainė bus žymiai geresnė ir efektyvesnė.

Ši technika taip pat vaidina svarbų vaidmenį bendrame jūsų svetainės SEO. Paieškos varikliai naudoja sudėtingus algoritmus, kad nustatytų, kur svetainės ir tinklalapiai patenka į paieškos rezultatus.

Vienas elementas, kuris tampa svarbesnis atnaujinant kiekvieną algoritmą, yra tinklalapio įkėlimo laikas. Paieškos sistemos naudoja šią informaciją bendram svetainės optimizavimui nustatyti.

gzip suspaudimo greičio testasKai tinklalapiai įkeliami greitai, apsilankiusiems svetainėje nereikia laukti, kad pasiektų ieškomą turinį. Atminkite, kad interneto vartotojai turi mažai dėmesio.

Jei tinklalapio įkėlimas užtrunka per ilgai, tikėtina, kad vartotojas spustelės mygtuką ir suras greitesnę svetainę su panašia informacija. Paieškos sistemos nori atsilyginti už greičiau įkeliamas svetaines, taigi jie suteikia jiems aukštesnę paieškos rezultatų vietą.

Greitesnė svetainė taip pat padidina konversijų skaičių. Tai reiškia, kad jei turite el. Prekybos svetainę, tuo greičiau ji įkeliama, tuo didesnis bus jūsų pardavimas. Tiesą sakant, maždaug 51 procentas amerikiečių sako, kad priežastis, dėl kurios jie atsisako pirkti, yra lėta svetainė.

Atvejų analizė rodo, kad konversijų rodiklį galite pagerinti daugiau nei 15 procentų, sutrumpindami svetainės įkėlimo laiką tik 2,2 sekundės.

GZIP glaudinimo problemų šalinimas

Kaip ir visi technologijos elementai, GZIP suspaudimas gali nepavykti dėl mažiausių priežasčių. Geros žinios yra tai, kad dauguma nesėkmių priežasčių yra ištaisomos.

Pirmiausia reikia išsiaiškinti, ar jūsų žiniatinklio priegloba palaiko GZIP glaudinimą. Nors dauguma jį palaiko dėl jo svarbos puslapio įkėlimui, yra keletas, kurie nesivargina užtikrinti suderinamumo. Norėdami išsiaiškinti, ar GZIP suderinamumas yra problema, galite susisiekti su savo žiniatinklio priegloba.

Kitas elementas, kurį reikia ištirti, yra jūsų kodas. Net vienas neteisingas veikėjas gali sukelti problemų. Ieškokite praleisto simbolio, sintaksės klaidos ar netinkamai suformuoto kodo. Norint sėkmingai suspausti, visi jūsų kodavimai turi atitikti jūsų architektūrą.

Galite tiesiog patikrinti savo kodą, kurį įvedėte naudodami PHP ar .htaccess (tai buvo aptarta aukščiau). Jei nerandate problemos, bet manote, kad kaltas kodas, apsvarstykite galimybę tiesiog pakeisti ją visiškai kitu, labiau tikėtina, veikiančiu kodu..

Kai kuriais atvejais jūsų žiniatinklio priegloba turi prieigą prie reikiamų failų, kad GZIP būtų galima suspausti, bet jūs neturite. Tokiu atveju tiesiog paskambinkite savo šeimininkui ir paprašykite jų įjungti.

Anksčiau šiame straipsnyje sužinojote apie GZIP glaudinimo tikrinimą. Tai greita ir lengva trikčių šalinimo galimybė. Paprastai rekomenduojama tai padaryti pirmiausia. Jei kažkas vis tiek negerai, pasitarkite su savo žiniatinklio priegloba ir įvertinkite kodą, kurį naudojote.

Jei jūsų naršyklė pasenusi, tai taip pat gali sukelti GZIP glaudinimo problemų. Tai ypač būdinga senosioms „Internet Explorer“ versijoms. Jei daugelis žmonių, kurie lankosi jūsų svetainėje, naudojasi sena naršykle, tai gali būti jūsų problema.

Jei jūsų svetainės failai yra ypač dideli, tai taip pat gali sukelti problemų, susijusių su GZIP glaudinimu. Jei naudojate senesnę GZIP versiją, failo dydžio apribojimai gali būti palyginti maži, pavyzdžiui, du gigabaitai ar mažiau. Dėl šios priežasties norite nustatyti, kokios yra jūsų GZIP versijos ribos.

Vienas geriausių būdų pagerinkite svetainės našumą ir greitį įgalindami glaudinimą. Dabar, kai žinote, kaip tai padaryti, galite pradėti visapusiškai naudotis pranašumais.

Žinokite apie įspėjimus ir atsižvelkite į juos dirbdami. Kitas žingsnis – surinkite jį taip, kad lankytojai galėtų juo naudotis.

Dažnai nepastebimas svetainės greičio koeficientas yra susijęs su jūsų pasirinkta interneto prieglobos įmone. Taip, tai daro jūsų pasirinktą skirtumą, nes kai kurie paprasčiau veikia geriau, kai skiriate laiko gniuždyti duomenis.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mano vadove, kaip pagerinti jūsų svetainės greitį.

Nuorodos ir įvaizdžio kreditai:

 • „BetterExplained.com“
 • „OpenSourceVarsity.com“
 • Geekeasier.com
 • WebPerformance.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector