Pusiaukelės apžvalga

Vidurinės fazės logotipas


Bendras įvertinimas

Pigiausias planas
2,78 USD / mėn

Vidurio fazė: greita santrauka žmonėms, neturintiems laiko (beveik visi mes)

Trumpai tariant, mes tikrai nerekomenduojame „Midphase“ (nebent jūs turite labai mažą biudžetą) dėl kelių priežasčių, iš kurių pagrindinės yra saugumas ir krovimo greitis. Jie yra pigūs, o tai yra gerai, tačiau jei norite valdyti bet kokį teisėtą verslą, kuriam reikalinga greita svetainė, ten yra daug geresnių alternatyvų.

Saugumas: Šiomis dienomis būtina turėti SSL sertifikatą (https, saugią svetainę), neabejotinai kai „Google“ teikia pirmenybę https svetainėms, o „Chrome“ aktyviai pažymi nesaugias svetaines kaip „nesaugias“ … Pagrindiniai SSL sertifikatai šiais laikais yra nemokami, nes jie „ vėl taip svarbu. Daugelis šeimininkų siūlo tai taip pat nemokamai, nes tai lengva integruoti. Tačiau naudodamiesi „Midphase“, turite gauti „verslo“ planą, kad gautumėte nemokamą SSL sertifikatą …

Pakrovimo greitis: Tai tikrai nėra optimalus variantas, nors dauguma vartotojų atsiliepimų atrodo neutralūs / teigiami … o tai išsiskiria lėtų svetainių akcentavimu … tačiau tai yra super pigus priegloba, todėl negalima tikėtis daug.

Taigi, ką mes iš tikrųjų sakome, yra… ten yra daugybė žiniatinklio prieglobos, kuriai geriau tinka beveik viskas (nuo saugumo, palaikymo ir našumo). Siūlome patikrinti geriausią mūsų prieglobos palyginimą.

Jei vis dar domitės „Midphase“, skaitykite toliau.

Tarpfazės tyrimai

„MidPhase“ prieglobos apžvalga

Įvadas į vidurio etapą

„MidPhase“ 1998 m. Įkūrė Danielis L. Ushmanas, Zachary D. ir Zakas Boca. Kompanijos būstinė yra Solt Leik Sityje, Juta. Jie turi komandas įvairiose vietose visame pasaulyje, tokiose kaip JAV, JK, Ukraina ir Indija.

2007 m. „MidPhase“ įsigijo „UK2 Group“. Pastaroji yra interneto paslaugas teikianti įmonė, įsikūrusi JK, taip pat valdanti kitas prieglobos įmones, tokias kaip „WestHost“ ir „VI.net“. „MidPhase“ buvo nominuotas „HostReview Readers Choice Award“ apdovanojimui 2010 m.

Kainodara

„MidPhase“ suteikia jums trijų skirtingų tipų žiniatinklio prieglobos paketus. Jie vadinami asmeniniais, profesiniais ir verslo. Minėtus planus galima pamatyti žemiau:

Pigiausias planas vadinamas pagrindiniu ir kainuoja 3,48 USD per mėnesį, jei pasirinksite 1-, 2 ar 3 metų sutartį. Nors minėta kaina yra tik reklaminė kaina. Planas jums kainuos 7,95 USD ir 6,95 USD per mėnesį, jei sudarysite atitinkamai mėnesio ir 3 mėnesių sutartis.

Vienas domenas įmanomas tik naudojant pagrindinį planą. Padomeniai apsiriboja tik vienu prieglobos abonementu. Nors su minėtu planu jūs galite turėti neribotą erdvę internete. Tai ypač naudinga, jei į savo svetainę reikia įdėti aukštos skyros vaizdus ir vaizdo įrašus. Jūsų neriboja turimos vietos kiekis, todėl savo prieglobos paskyroje galite laisvai patalpinti bet kurį norimą failą.

Jums taip pat suteikiamas neribotas pralaidumas. Tai reiškia neribotą duomenų perdavimą tarp serverio ir įrenginio, prašančio pateikti svetainės turinį. Tai reiškia, kad galite turėti neribotą srautą ir jums nereikia mokėti papildomai, jei viršijate įprastą srauto kiekį, kurį patiriate.

Jei pasirinksite metinį planą, galite gauti nemokamą domeną. Tai bus taikoma tik pagrindiniam domenui. Domenų registracija taip pat ribojama .com, .org, .net, .us, .biz ir .org plėtiniais. Jums suteiktas universalus valdymo skydelis, leidžiantis valdyti prieglobos paskyras, el. Pašto adresus ir atsiskaitymo informaciją, be kita ko.

Paskyros sąranka nemokama. Tai gali jums sutaupyti apie 10,00 USD. Neblogai, tiesa? Komplektą teikia „Softaculous“ – programų diegimo programa, leidžianti vos keliais paspaudimais įdiegti šimtus programų.

El. Pašto paskyros neribotos. Tai reiškia, kad kiekvienas asmuo, atsakingas už skirtingą jūsų svetainės skyrių, gali turėti savo sąskaitą. Sutaupote kelių dolerių sumokėdami už kitą el. Pašto paslaugų teikėją. Jis aprūpintas tokiomis funkcijomis kaip el. Pašto slapyvardis, el. Pašto ekspeditoriai ir automatiniai atsakikliai. Taip pat kartu su apsauga nuo šlamšto ir antivirusine apsauga, kad apsisaugotumėte nuo kenkėjiškų išpuolių.

Galite surinkti daugiau informacijos apie savo svetainę naudodamiesi jų internetinės statistikos funkcijomis. „Webbalizer“, žiniatinklio žurnalų analizės programinę įrangą, galima įsigyti su pigiausiu paketu. Šis įrankis pateikia tokią statistiką kaip įvykiai, apsilankymai, persiuntėjai ir lankytojo kilmės šalis. Taip pat įtrauktas kitas žiniatinklio analizės ataskaitų teikimo įrankis – AWStats.

Minėtas planas palaiko PHP 7, Python, Perl-CGI ir Ruby On Rails. Palaikoma ir „ImageMagick 5+“. Jiems suteikiama 99,99% galiojimo garantija. Tai reiškia, kad jūsų svetainė dažniausiai veikia, o prastovos įvyktų „retai“.

Galiausiai jie turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Nors tai neįtraukia domenų vardų ir taikoma tik tuo atveju, jei atšaukimas įvyksta per 30 dienų nuo pardavimo dienos. Jei tiesiog bandote jų produktus ir paslaugas, galite gauti visą grąžinamąją išmoką, jei atitiksite minėtos garantijos terminą ir sąlygas..

Palaikymo parinktys

Yra daugybė parinkčių, kuriomis galite naudotis norėdami gauti reikalingą pagalbą. Žemiau pateikiamos šios parinktys:

 • Paslaugos būsenos puslapis
 • Žinių bazė
 • Bilieto pateikimas
 • Tiesioginis pokalbis internetu
 • Palaikymas telefonu

Paslaugos būsenos puslapyje pateikiama realiojo laiko informacija apie jų paslaugų būseną. Tai apima informaciją apie jų pagrindines sistemas, valdymo pultus ir prieglobos serverius. Čia taip pat įtraukiami praeities įvykiai. Apie būsimą suplanuotą techninę priežiūrą taip pat bus paskelbta čia.

Žinių bazėje yra įvairių temų, kurias galite patikrinti norėdami nustatyti ir valdyti produktus ir paslaugas, kuriuos naudojote naudodami „MidPhase“. Jei manote, kad jūsų problema paprasta, galite tiesiog sužinoti žinių bazę. Nors, jei jūsų problemos nepavyksta išspręsti žinių bazėje, turite pasirinkti tiesioginį pokalbį, palaikymą telefonu ir bilietų pateikimo funkcijas..

Jų techninio palaikymo komanda veikia visą parą, 7 dienas per savaitę. Taip pat galite pateikti bilietą, kurį galima įsigyti visą parą. Jų tiesioginio pokalbio funkcija dažniausiai naudojama pardavimui ir yra prieinama nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8 iki 17 valandos, Kalnų laikas.

Argumentai už

Darbas su „MidPhase“ turi keletą pranašumų. Tai yra žemiau:

Neribota vieta diske

Jums suteikiamas neribotas kiekis internetinės erdvės. Tai gali būti labai naudinga, jei jums reikia įdėti didelius failus į savo svetainę. Vaizdus ir vaizdo įrašus galima dėti nedvejojant. Jums nereikia įsigyti brangesnio plano vien tam, kad gautumėte papildomos vietos internete. Kiekviena reikalinga erdvė yra prieinama.

Nemokamas domenas

Jei pasirinksite metinį planą, gausite nemokamą domeną. Tai padės sutaupyti keletą piniginių piniginių. Tai labai patogu, jei tik pradedate veiklą, o dar neturite domeno vardo. Domenų plėtiniai yra tik .com, .org, .net, .us, .biz ir .org. Jei galvojate apie kitą plėtinį, galite tiesiog gauti jį iš kito teikėjo.

Minusai

Lėtai pakraunami greičiai

„MidPhase“ svetainių įkėlimo greitis yra lėtas, palyginti su vidutiniu. Tai iš tikrųjų akivaizdu. Jie nereklamuoja SSD ar talpyklos kaupimo technologijų. Jie nereklamuoja naudodamiesi „LiteSpeed“ serveriais. Jų tinklalapyje negalima pamatyti nieko, kas susijęs su greičio didinimu.

Prastas svetainių įkėlimo greitis lemia prastą vartotojo patirtį. Tai, savo ruožtu, lemia mažesnį konversijų skaičių. Lėtas pakrovimo greitis taip pat reiškia žemesnį reitingą paieškos sistemose. „Google“ teikia pirmenybę svetainėms, kurios įkeliamos greičiau, nei toms, kurios įkeliamos lėčiau.

Nėra nemokamo SSL sertifikato

Jums neduodamas nemokamas SSL sertifikatas su pigiausiu planu. SSL sertifikatas yra svarbus saugant neskelbtiną informaciją (pvz., Kredito kortelės informaciją), kurią jūsų svetainėje yra. Be to, tai yra premija pagerinant jūsų paieškos sistemos reitingą, nes „Google“ teikia pirmenybę HTTPS svetainėms, o ne toms, kuriose yra HTTP.

Nemokamas SSL sertifikatas galimas tik tada, jei pasirenkate metinį Verslo plano paketą. Tai jums kainuos 4,38 USD per mėnesį. Pagal vienerių metų sutartį jūs turite sumokėti 52,56 USD iš anksto. Minėtos kainos yra tik dabartinės reklaminės kainos. Įsitikinkite, kad perskaitėte jų taisykles ir sąlygas, kad žinotumėte apie tai, į ką patenkate.

Išvada

Kaip minėta įžangoje, jei turite biudžetą ir jums tiesiog reikia sukurti tinklaraštį, „Midphase“ tikrai gali jums padėti … bet jei jums reikia ko nors daugiau nei tai yra, pavyzdžiui, https, greitas krovimo greitis ir tt …, mes labai rekomenduojame ieškoti alternatyvių prieglobos paslaugų teikėjai.

SantraukaAtsiskaitytojas Matthew RogersPeržiūros data 2018-08-31Peržiūrėta prekė „MidphaseAuthor Rating 3“1 žvaigždė1 žvaigždė1 žvaigždėpilkapilkaProdukto pavadinimas „MidphasePrice“
2,78 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map