Populiariausias smulkaus verslo priegloba 2020 m

Nors diena greičiausiai niekada nenusipirksime visko internetu (benzinas ir šuniukai gali pasirodyti ypač problemiški), neabejojame, kad elektroninė prekyba padarė reikšmingų pokyčių mūsų apsipirkimo įpročiuose..


Dabar atrodo, kad visi ir jų pusbrolis Fredas turi internetinę parduotuvę. Gal ir jūs darote. Jei taip, daugiau galios jums.

Ar esate patenkintas savo verslo žiniatinklio priegloba??

Rinkdamiesi savo svetainės žiniatinklio prieglobą turėtumėte rūpintis lygiai taip pat, kaip pasirinkdami vietą „plytų ir daugiau“ parduotuvėje. Jūsų svetainė yra jūsų parduotuvė. Norint plėtoti ir palaikyti stiprią buvimą internete – paimti gabalą to nuolat besiplečiančio pyrago – reikalingas patikimas, patikimas prieglobos sprendimas..

Tokie veiksniai kaip veikimo laikas ir puslapio įkėlimo greitis daro įtaką potencialiems klientams. Viena bloga patirtis naudojant blogai veikiančią svetainę ir jie greičiausiai nebegrįš.

Skaitykite toliau, kad pamatytumėte, kurios iš šių paslaugų laikomos geriausia žiniatinklio priegloba mažam verslui Kanadoje 2020 m.

Kaip naudotis šiuo vadovu

Mes žinome, kad ne visos mažos įmonės yra vienodos. Štai kodėl mes taip ir padarėme išrinko geriausią šeimininką kiekvienos rūšies verslui. Tokiu būdu galite rasti pagrindinį kompiuterį, kuris tiksliai veikia jūsų tikslams. Tikiuosi, kad tai padės!

Geriausios hostingo paslaugos mažoms įmonėms

1. Kinsta

Geriausias „Premium“ variantas rimtam prieglobai

„Kinsta“ logotipas

Pradedant nuo 30 USD per mėnesį
Vidutinis veikimo laikas 99,95 proc.
Vidutinis krovimo laikas 475 ms

Greita obsesinė architektūra
Aukšto saugumo tinklas
Naujos kartos infrastruktūra
„Google Cloud Platform“
Nemokamas svetainių perkėlimas
Uptime tikrina kas dvi minutes
Visos kasdieninės atsarginės kopijos
Eismo bangos parengtis
Hack garantija
Klientų aptarnavimas visą parą
20 pasaulinių duomenų centrų

Pliusai

Geriausias mažų įmonių prieglobas gali nusipirkti

MINUSAI

Tai jums kainuos

„Kinsta“ priskiriama aukščiausios kokybės prieglobos kategorijai, iš esmės tai yra „Lamborghini“ priegloba mažoms įmonėms. Tai reiškia, kad norite naudoti „Kinsta“, turite išleisti šiek tiek daugiau pinigų, nei išleistumėte kitiems prieglobos sprendimams. Ar numatote savo svetainę paversti srauto mašina, ar jus domina labiau valdomas sprendimas, kuris rūpinasi užduotimis, kurias turėtumėte atlikti patys? Jei taip, „Kinsta“ yra geriausias turimas pasirinkimas smulkaus verslo prieglobai.

Daugelio mažų įmonių prieglobos paslaugų kainos yra žemiausios. Čia nėra nieko blogo, nes tai suteikia daug naudos jums, prieglobos vartotojui. Tačiau 2013 m. Kūrėjų grupė nusprendė, kad jie turi pakankamai pramonės šakų, ir pasiryžo sukurti geriausią „premium“ prieglobos paslaugą. Ši paslauga siūlo nuostabų palaikymą, nemokamą perkėlimą, nemokamą CDN ir pažangias prietaisų skydelius.

Daugelis prieglobos paslaugų savo infrastruktūra naudoja „Amazon Web Services“, tačiau „Kinsta“ nusprendė, kad to nepakanka, ir nusprendė naudoti „Google Cloud Network“. Tai užtikrinsite daug geresnį našumą ir galėsite tiksliai pasirinkti, kurį duomenų centrą norėtumėte naudoti.

Vienintelis neigiamas dalykas, kurį sąžiningai galime pastebėti su „Kinsta“, yra paslaugos kainodara, ji yra neišvengiamai brangesnė nei konkurentai. Tam yra priežastis, norint atsikratyti negatyvų, susijusių su naudojimusi vartotojų prieglobos paslauga, reikia suformuoti keletą papildomų skolinimų ir melodijų..

Prieglobos paslaugos, mažesnės nei 5 USD per mėnesį, turės unikalų skausmo taškų rinkinį, su kuriuo turėsite susidurti. Jei svarstote biudžetą, šie skausmo taškai gali būti to verti, kad užtikrintumėte, jog galite kuo greičiau sukurti ir paleisti savo „WordPress“ svetainę. Jei turite pinigų, kuriuos galite išleisti „Kinsta“, tada matysite, kad tie skausmo taškai dingsta tiesiai priešais jus, kai gausite geriausią prieglobos saugumą, didžiausią greitį, didžiausią veikimo laiką ir geriausias savybes..

2. „HostPapa“

GERIAUSIAS BENDRASIS NEMOKAMAS kainos, greičio, Uptime ir klientų palaikymo (2,95 USD / mėn.)

„hostpapa“ logotipasPradedant nuo 2,95 USD per mėnesį
Vidutinis veikimo laikas 99,95 proc.
Vidutinis krovimo laikas 475 ms

Didelės nuolaidos Kanados skaitytojų prieglobai (paprastai 13,95 USD bet kur kitur)
NEMOKAMAS domenas
NEMOKAMAS domeno perkėlimas
24/7 palaikymas
99,95% veiksnumo
Neribotas svetainių skaičius
Neribota SSD saugykla ir neišmatuotas pralaidumas

Pliusai

Pritaikytos prieglobos paslaugos su daugybe nemokamų programų ir integracijų, kurios palengvins gyvenimą.

MINUSAI

Šiek tiek brangu be nuolaidos

Beveik pusė įprastų verslo prieglobos paketų ir nemokamų atnaujinimų, kurie kitu atveju yra šiek tiek brangesni, kainos. Jų siūloma nuolaida daro „premium“ pasirinkimą, pvz., „HostPapa“, tokį pat nebrangų, kaip kai kurie pigiausi planai.

Kai vykdote savo mažą verslą, jūs nenori išleisti daugiau pinigų nei turi. Paprastai sunku rasti tinkamą paslaugą tinkamame kainų intervale. Jei skaitote tai ir ieškote verslo žiniatinklio prieglobos, dar nėra.

„HostPapa“ lengvai yra mūsų mėgstamiausi žiniatinklio prieglobos įrankiai – ir tai ne tik todėl, kad jie yra Kanados įmonė. Mes naudojame „HostPapa“ daugumoje savo klientų svetainių ir visuose savo. Be to, kad nenuvylė nė vienas iš mūsų kriterijų ir nepriekaištingai didžiąja jų dalimi, „HostPapa“ logistiškai yra geriausias Kanados pasirinkimas.

Nuo „HostPapa“ myli Kanadą tiek, kiek mes darome, jie visiems mūsų skaitytojams siūlo didžiules nuolaidas.

Naudokitės šia nuorodarodyklė, nukreipianti į hostpapa nuolaidų nuorodą hostcanada.org skaitytojamsreikalauti nuolaidos naujiems verslo prieglobos paketams arba užsiregistruok čia kad gautum dabar.

Jūsų verslo svetainė bus įkelta šiek tiek greičiau, nei ji būtų, jei būtų priglobta kitose populiariose žiniatinklio prieglobose, nes „HostPapa“ serveriai yra visoje Kanadoje. Jų būstinė taip pat yra Kanadoje (Burlingtono valstijoje).

„HostPapa“ taip pat buvo malonus, kad pasiūlytų mūsų skaitytojams visas jų galimybes pagrindinės savybės nemokamai, įskaitant jų 30 dienų garantija, nemokama svetainių kūrėja, nemokamas SSL, nemokami „vienas prieš 1“ mokymai, ir nemokama domenų registracijaiš viso 50 USD vertės.

„HostPapa“ taip pat turi puikų klientų palaikymą visą parą. Jei jums reikia pagalbos, tai iš esmės yra tokia, kad kitas darbuotojas pasirodo iš niekur, kad išspręstų jūsų verslo poreikius. Tai yra virtuali tauta, kai vyksta milijonas kitų dalykų.

„HostPapa“ taip pat siūlo diegimą vienu paspaudimu, leidžiančią lengvai įdiegti „WordPress“. Jis taip pat turi nemokamą SSL galimybę su Užšifruokime taigi, jei tvarkysite mokėjimus, viskas bus saugu.

Kaip nedidelio verslo savininkas, „HostPapa“ hostingas yra toks pat paprastas, kaip ir visos kitos hostingo paslaugos, kurias galbūt naudojate dabar. Jei dar nesate prisijungę internetinio verslo ir žiniatinklio prieglobos pasaulyje, „HostPapa“ yra patogus naudoti vartotojui. Galite greitai paleisti tinklaraštį ar verslo svetainę – tiesiog atlikite veiksmus, išdėstytus mūsų „HostPapa“ apžvalgoje.

3. „SiteGround“

Puikus Uptimes ir Krovimo laikas + 24/7 Klientų aptarnavimas 3,95 USD / mėn

svetainės logotipasPradedant nuo 3,95 USD per mėnesį
Vidutinis veikimo laikas 99,95 proc.
Vidutinis krovimo laikas 475 ms

NEMOKAMAS perkėlimas į svetainę arba nauja sąranka įdiegiant 1 paspaudimu
NEMOKAMA automatizuota kasdieninė atsarginė kopija, CDN, el. Paštas, SSL
Parama visą parą; nereikia laukti telefono ar pokalbių
„WordPress“ rekomenduoja kaip geriausią pagrindinį kompiuterį
99,9% veiksnumo

Pliusai

 Atsarginės atsarginės kopijos su unikaliais patobulinimais, kurie žymiai pagreitina jūsų svetainę ir reikalauja mažiau išteklių.

MINUSAI

Retkarčiais planuojamų funkcijų apribojimus, kuriuos kitos įmonės teikia nemokamai.

Gera žiniatinklio priegloba yra pinigai banke ir būtent tai ir siekia „SiteGround“. An visame pasaulyje nuostabus atlikėjas prieglobos pramonėje su lengvai naudojamu funkcijų rinkiniu, kuris derinamas su puikiu veikimo laiku ir patikimumu, kad daugiau laiko praleistumėte plėtodami savo verslą ir mažiau laiko sugaišdami technines detales.

Kur „SiteGround“ verslo filosofijoje skiriasi nuo pagrindinės programinės įrangos kodavimo, kuris nepriklauso nuo kažkieno darbo.

Jums reikalingas pritaikytas sprendimas, kuris nėra tiksli replika, ką kitos įmonės iškėlė į masę? „SiteGround“ gali būti geriausias jūsų pasirinkimas. Tikėkitės, kad viskas vyksta ne taip jau gerai pasaulinės klasės klientų aptarnavimas ir techninis palaikymas.

4. „iPage“

Pigiausias smulkaus verslo priegloba

„ipage-logo“

Lengvas sąranka ir patikimumas nuo 1998 m
NEMOKAMAI įtraukiami domeno ir „Google“ rinkodaros kreditai
Neribotas disko, pralaidumo ir el. Laiškų kiekis
NEMOKAMAS svetainių kūrėjas ir pirkinių krepšelis
75% nuolaida šiandien (buvo 8,99 USD / mėn.)

Pliusai

 Siūlo visą saugos rinkinį ir žada į pagalbos skambučius atsakyti per mažiau nei dvi minutes.

MINUSAI

Iš klientų pasklido gandai, kad „iPage“ kartais patiria lėtas svetaines ir per daug prastovų – greičiausiai tai yra per daug bendro bendro naudojimo prieglobos produktas.

Žinoma, jūs norite nemokamo prieglobos. Mes visi norime nemokamas priegloba.

… Bet ką jūs turite suprasti, kad visiškai nemokama žiniatinklio priegloba rytoj nebebus naudojama, arba nikelis ir nugriaudins jus iki mirties. Ko turėtumėte ieškoti, tai ypač pigus kompiuteris, į kurį verta investuoti maža suma – taip yra „iPage“ atveju, kuri kainuoja mažiau nei 2 USD / mėn.

Ko galite tikėtis iš tos kuklios išlaidos? O kaip a nemokamas domenas, svetainių kūrėjas, el. prekybos galimybės, ir techninę pagalbą, kai jums to reikia?

Žiniatinklio naujokai ir veteranai galės daug pamėgti apie „iPage“ teikiamą vertę. Nors interneto prieglobos reitingavimas kartais yra varginantis procesas nuo obuolių iki apelsino, vienas dalykas yra aiškus. „iPages“ yra tarp geriausi biudžeto variantai būti rastam.

5. Wix

Pigiausias smulkaus verslo priegloba

„Wix“ logotipas

Jokio kodavimo nereikėjo, kad būtų sudėtingas svetainių kūrėjas
Daug aukštos kokybės šablonų
Klestinti programų rinka, skirta patobulintoms svetainės funkcijoms
e-komercija mirė paprasta
Tiesiogine prasme kurkite svetainę nemokamai

Pliusai

 Gal pigiausias būdas gauti kokybišką buvimą internete – greitai.

MINUSAI

Kai kurie mano, kad uždara SEO ekosistema nėra „Google“ mėgstamiausia. Siūlomas tik 14 dienų grąžinimo laikotarpis.

„Wix“ platforma nuėjo ilgą kelią per trumpą laiką …

Jei kurį laiką jų nepatikrinote, tikėkitės, kad surasite patobulintą svetainių kūrėją, kuris net nepatyrusiems kūrėjams leidžia lengvai pakeisti dydį ir tiksliai išdėstyti vaizdus, ​​tekstą, vaizdo įrašą ir dar daugiau. Geriausia, kad viskas yra ten, kur sudėjote, ir, beje, mes paminėjome jums nereikia liesti nė vieno kodo?

Nesvarbu, ar jūsų pagrindinis tikslas yra paprasta tinklaraščio svetainė, ar visiškai veikianti internetinė parduotuvė, „Wix“ gali jus ten pasiekti. Kaip tikrai nemokama žiniatinklio priegloba, turbūt nieko nestebina, kad pagrindinis planas pateikiamas kartu su skelbimais, tačiau galite atnaujinti, kad pašalintumėte juos už 10 USD / mėn., įskaitant nemokamą metų domeno registraciją.

„Wix“ taip pat yra puikus pasirinkimas visiems, ieškantiems geriausias svetainių kūrėjas, ir tai yra mūsų asmeninė meilė po to jį išbandyti ir peržiūrėti ilgiau nei 14 mėnesių.

6. „InMotion“ talpinimas

Pigiausias smulkaus verslo priegloba

„InMotion“ logotipas

NEMOKAMAS domenas, svetainės perkėlimas, įdiegta „WordPress“
Neribotas „WordPress“ svetainių skaičius vienoje paskyroje
Neribotas pralaidumas, NEMOKAMAI atsarginės kopijos, SSL
Paprastas „Google“ programų integravimo vedlys
SPAM Saugi el. Pašto apsauga

Pliusai

 Ar pakankamai paminėjome? „WordPress“ yra iš anksto įdiegta. Nuostabus borto procesas naujiems klientams.

MINUSAI

Norėdami gauti geriausią kainą, turite sumokėti už metus iš anksto.

Dienoraščiai ir toliau išlieka viena populiariausių svetainių kartojimų, todėl yra šių komunikacijos priemonių priegloba kur išsiskiria „InMotion“.

Nors internetinės parduotuvės yra puikios, jos dažnai būna nemalonios, kai ateina laikas kurkite savo svetainę ir asmeninis prekės ženklas. Daugeliui tinklaraščių nereikia sunkiosios prieglobos, tačiau turėtų būti pakankamai funkcijų, kad įsitikintumėte, jog atrodote profesionaliai.

Norėdami pamatyti, kaip rimtai „InMotion“ kalba apie tinklaraščių rašymą, pasidairykite į tą funkcijų sąrašą. „WordPress“ įdiegiama iš anksto, kuris, jei namuose laikote rezultatą, yra vienu žingsniu mažesnis nei visi kiti, besididžiuojantys diegimu vienu paspaudimu. Tiesiog pasakius, jei tai yra jūsų ieškomas „WordPress“ tinklaraštis, ši įmonė pateiks jums vieną proto.

7. Skystas internetas

Dedikuotas smulkaus verslo serveris

„liquidweb“ logotipas

NEMOKAMAS gaunamo pralaidumo diapazonas; operacinės sistemos pasirinkimas
Automatinis perkėlimas, atsarginės kopijos, 24/7 sonaro stebėjimas
Individualizuotos konfigūracijos su SSD; momentinis aprūpinimas
Apkrovos balansavimo įrenginys, „Storm Block“, „Objektų saugojimo priedai“
Šiuo metu kaina yra 96,75 USD / mėn. (Paprastai 129 USD)

Pliusai

 Garantuojamas 100% veikimo laikas.

MINUSAI

Panašu, kad dėl greito įmonės augimo techninės pagalbos personalas buvo šiek tiek ištemptas, todėl kai kurie darbuotojai buvo įdarbinti prieš gaunant tinkamą mokymą.

Galiausiai jūsų svetainės išteklių poreikis (srautas) gali peraugti net į VPS prieglobą ir pareikalauti atnaujinimo į specializuotas serveris.

Kaip jūs galite tikėtis, tokio tipo prieglobos sąranka yra dar aukštesnė nei geriausias VPS kompiuteris, bet naktį galite lengvai pailsėti žinodami, kad padarėte savo darbą, kad jūsų svetainei būtų suteikta geriausia įmanoma infrastruktūra.

Kalbant apie tvarkomą specialųjį prieglobą, mes nedvejodami siūlome jums pasižvalgyti Skystas internetas. Šie vaikinai ir galvijai palaiko tris JAV įsikūrusius duomenų centrus, įdarbina daugiau nei 50 kūrėjų ir siūlo tris prieglobos planų lygius – visiškai, pagrindinius ar savarankiškai valdomus..

Kai bendradarbiaujate su „Liquid Web“ dėl dedikuoto serverio, žinote, kad gaunate aukščiausios kokybės aparatinė, programinė įranga ir tiek, kiek reikia arba mažai techninės pagalbos.

Esmė

Sveikiname skaitytojus, pateikusius straipsnio pabaigoje, ir sveikiname mūsų sąraše esančius žiniatinklio savininkus!

Nesvarbu, kur esate verslo augimo cikle, čia yra bent vienas kompiuteris, kuris turėtų atitikti jūsų poreikius. Internetinės sėkmės paslaptis yra mastelio keitimas.

Tikriausiai labiau nei bet ko kito jums reikia žiniatinklio prieglobos, kuri lengvai pritaikytų jūsų padidėjusiam išteklių ir funkcijų poreikiui.

Jei būtumėte laikę mus erzinančiais, kol nepripažintume, mes tai pasakytume „SiteGround“ tiesiog gali būti geriausias žiniatinklio prieglobos vadovas verslui bet kuriame augimo etape, pradedant rango naujoku ir užkietėjusio verslo magnatas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector