Pigus žiniatinklio priegloba Australijai

Kaip skaitmeninė agentūra, interneto priegloba yra tai, ko mes negalime padaryti be savo klientų. Nors mes naudojame brangesnį „premium“ prieglobą savo klientams, mes taip pat turime daug šalutinių projektų, kuriems taip pat reikia prieglobos, o tiems, kuriems mes naudojame pigesnių variantų. Šiuo metu turime hostingo paskyras daugiau nei 30 bendrovių!


Taigi, kai reikia išsamios informacijos apie geriausias pigių interneto svetainių talpinimo kompanijas Australijoje, jūs atvykote į reikiamą vietą!

Žemiau rasite mūsų asmenines 3 geriausių pigių žiniatinklio prieglobos paslaugų Australijoje vietas. Kiekvienas iš jų buvo išanalizuotas, peržiūrėtas ir palygintas su artimiausia konkurencija, kad jie patektų į sąrašą. Mes naudojame šiuos kriterijus, kad suteiktume savo mėgstamiausiems dėmesį: naudojimo paprastumas, prieinamumas ir našumas / galia.

Paraštės užrašas: Mes tvirtai tikime, kad galite gauti geresnių ir prieinamesnių variantų, jei žiūrėsite į JAV priklausančius internetinius kompiuterius. Kol jie turi serverius Australijoje arba netoli jos (pvz., Singapūre <- lenkia daugelį australų šeimininkų), dažniausiai jie yra geresnis pasirinkimas (pvz., mūsų nuostabus Nr. 1, „Hostinger“)!

Žiniatinklio prieglobos įmonėBendras įvertinimasKaina / mėn.Disk SpaceFeaturesAtskaitosSvetainė
„Hostinger“ logotipas 0,99 USD (mažesnė nei 9,99 USD) 10 GB

 • Labai prieinamos kainos
 • Labai lengvas sąranka
 • Puikus našumas ir greitis
 • Visuotinis serverių tinklas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

„Hostinger“ apžvalga
siteground2 4,95 USD AUD (Laikina 67% nuolaida, nuo 14,95 USD) 10 GB
 • Paprasta naudoti
 • Greiti serveriai
 • Puikus palaikymas visą parą!
 • Pagal užsakymą pagamintas neperšaunamas saugumas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
„SiteGround“ apžvalga
hostpapa 3,36 USD (mažiau nei 8,99 USD) 100 GB
 • Labai pigu
 • 100 GB vietos diske
 • Vis dėlto JAV serveriai, todėl lėtesnis krovimo laikas.
„HostPapa“ apžvalga

„Turint tiek daug hostingo kompanijų, iš kurių gali būti labai daug laiko surasti tinkamą, atitinkantį jūsų poreikius, ypač todėl, kad atrodo, kad visos jos siūlo tas pačias savybes šiek tiek skirtingomis kainomis, todėl daugumai žmonių įdomu, kur yra skirtumas…

Be aukščiau pateiktos lentelės apžvalgos, mes taip pat sukūrėme išsamesnį pigiausių Australijos žiniatinklio prieglobos įmonių dešimtuką. Mes rūšiavome pagrindinius žiniatinklio prieglobos elementus šiais kriterijais: Paprastas naudojimas, prieinamumas ir našumas / galia. Mėgautis!”

Matthew RogersasMatthew Rogersas – Redaktorius

Pigiausias žiniatinklio priegloba Australija 2020 – apžvalgos

1. „Hostinger“

„Hostinger“ logotipas
Svetainė: hostinger.com
Kaina: USD 0,99
Vietos diske: 10 GB
Palaikymas: tiesioginiai pokalbiai
Visuotinis pasiekiamumas: Taip

„Hostinger“ yra tas, kurio ieškote. Tai ne tik pigiausia mūsų sąraše, bet ir jų prieglobos paslaugų kokybė yra lygi ar kartais geresnė nei konkurentų, kurių kainos yra didesnės, tai labai įspūdinga!

Už tik USD 0,99 USD gausite tikrai greitą serverį netoli AS (Singapūras – ta pati vieta, kur mes naudojame savo svetainės pirminį duomenų centrą), 10 GB SSD disko vietos, 24/7/365 klientų palaikymą ir nemokamą SSL.

Jie net siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei nesate laimingi!

Bet dalykas, kuris juos tikrai išskiria iš didžiosios dalies jų konkurencijos, yra tai, kaip jie prisijungia prie naujų registracijų. Niekada nebuvome atlikę tokio sklandaus sąrankos proceso (ir per daugelį metų sukūrėme daugybę prieglobos paskyrų). Jis labai gerai suprojektuotas ir leidžia greitai ir greitai pradėti veikti.

Be to, skirtingai nei daugelis kitų žiniatinklio prieglobos, jie nenaudoja „cPanel“ kaip savo valdymo skydelio. Jie patys gamina savo reikmenis, atrodo daug švaresni ir labai lengvai naudojami.

Kalbant apie jų paslaugų pasiekiamumą visame pasaulyje, be jų serverio Singapūre, jie taip pat turi serverius JAV, Jungtinėje Karalystėje, Nyderlanduose, Lietuvoje, Singapūre, Brazilijoje ar Indonezijoje. Tai puiku, jei jūsų tikslinė rinka yra ne Australijoje.

Jie turi 3 bendro naudojimo prieglobos planus, iš kurių pigiausias yra tik 0,99 USD / mėn. (mažiau nei 7,99 USD), kuri iš tikrųjų yra beprotiška, atsižvelgiant į jų kokybės sąranką. Ir jei jūs planuojate kurti kitą planą (vis dar nesiekia 3 USD per mėnesį), kasdien gausite atsargines kopijas, neribotus domenus, 20 GB vietos diske ir padidinsite RAM.

Mūsų knygoje jie nesąmoningi!

Argumentai už

 • Labai lengva nustatyti
 • Puikus pasirodymas
 • Labai prieinamos kainos
 • Greitas serveris Singapūre + globalus tinklas

Minusai

 • Netaikoma

2. „SiteGround“

„SiteGround“ logotipas
Svetainė: www.siteground.com
Kaina: 4,95 USD AUD
Vietos diske: 10 GB
Pagalba: telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Taip

„SiteGround“ yra dar viena puiki žiniatinklio priegloba. Jų palaikymas yra aukščiausio lygio (telefonu, pokalbiais ir bilietais), įperkamos kainos, o serveriai yra greiti (vėlgi rinkitės Singapūro serverį „Aussie“ svetainėms). SG taip pat yra oficialiai rekomenduota „WordPress“, kuri yra gana įspūdinga.

Kaip ir „Hostinger“, mums labai patinka jų pasiekiamumas pasauliniu mastu, jie turi duomenų centrus JAV, JK, NL ir SG, tik tuo atveju, jei kada nors pradėsite nukreipti dėmesį į pasaulinę rinką.

Pridėkite prie to dar labai efektyvią apsaugos sistemą (kad jie pagal užsakymą gamina įmonėje), automatines atsargines kopijas ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Kiti papildomi pranašumai yra nemokamas SSL, skirtas apsaugoti jūsų svetaines, kasdieninės atsarginės kopijos, užtikrinančios ramybę, ir daug daugiau.

SG pigiausias planas prasideda tik tada 4,95 USD AUD / mėn. (67% nuo įprastos kainos)! 

Argumentai už

 • Lengva nustatyti
 • Tvirtas saugumas
 • Visuotinis pasiekiamumas naudojant kelis duomenų centrus
 • Vidaus talpyklų sistema greitam įkrovimo laikui

Minusai

 • Dideli atnaujinimo mokesčiai

Perskaitykite mūsų „SiteGround Hostingas“ apžvalgą čia

3. „HostPapa“

„HostPapa“ logotipas
Svetainė: hostpapa.com.au
Kaina: 3,36 AUD
Vietos diske: 100 GB
Pagalba: telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Ne

„HostPapa“ yra dar viena ypač prieinama prieglobos paslaugų teikėja. Nors jiems trūksta kai kurių konkurentų, tokių kaip „SiteGround“, gerbėjų savybių, jie kompensuoja juos suteikdami daug vietos diske ir labai gerą palaikymą..

Jie siūlo keletą gerų nemokamų paslaugų, pavyzdžiui, nemokamą domeno vardą, nemokamą SSL ir nemokamą perkėlimą į svetainę, jei jums to reikia. Be įprasto bendrojo prieglobos (bendroji pasirinkimo galimybė daugumai žmonių), jie taip pat siūlo perpardavinėtojų prieglobą, VPS ir „WordPress“ prieglobą, taip pat interneto dizaino paslaugas, „G Suite“ ir „Office 365“ integracijos palaikymą..

Viena neigiama pusė yra ta, kad jų serveriai yra ne Australijoje, o Kanadoje ir JAV, todėl šiek tiek nukentės įkėlimo laikas … bet tada vėl galite įgalinti kompaktinį diską, pvz., „Cloudflare“ (kuris yra nemokamas), norėdami perkelti savo turinį visame pasaulyje ir turėti sklandžiai veikia iš bet kurios vietos (ir tai nėra taip sudėtinga nustatyti).

Tik labai prieinamos kainos 3,36 AUD / mėn!

Argumentai už

 • 100 GB vietos diske
 • 24/7 palaikymas
 • Nemokamas domeno vardas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Minusai

 • JAV serveriai

4. A2 talpinimas

A2 prieglobos logotipas
Svetainė: www.a2hosting.com
Kaina: USD 3,92
Vietos diske: Neribota
Pagalba: telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Taip

Nors mūsų galvoje A2 priegloba yra fantastiška perpardavinėtojų prieglobai, jų pigūs pasidalijamojo prieglobos planai taip pat yra įspūdingi. Jie siūlo visas įprastas funkcijas, kurių galite tikėtis iš tinkamo šeimininko, už gana prieinamą kainą – 3,92 USD / mėn.

Jie siūlo spartų SSD talpinimą, neribotą vietą diske, greitą Singapūre esantį duomenų centrą Australijos svetainėms (pvz., „SiteGround“) ir palaikymą visą parą..

Dalykas, išskiriantis juos iš konkurencijos, yra jų bet kada suteikta pinigų grąžinimo garantija … nors mes to dar neišbandėme.

Jie siūlo 3 bendro naudojimo prieglobos paketus, pigiausias planas prasideda tik nuo jų USD 3,92 USD / mėn. (Apie 5,22 USD / mėn.).

Argumentai už

 • 4 globalūs serveriai
 • Neribota vieta diske
 • Bet kada pinigų grąžinimo garantija

Minusai

 • USD išlaidų

5. „GreenGeeks“

„GreenGeeks“ logotipas
Svetainė: www.greengeeks.com
Kaina: 2,95 USD
Vietos diske: Neribota
Pagalba: telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Taip

„GreenGeeks“ daugiausia žinomas dėl ekologiško savo įmonės valdymo būdo. Jie 300% sunaudojamos energijos grąžina atgal į tinklą, o tai labai malonu.

Kalbant apie realias jų prieglobos paslaugas, tai labai panašu į „A2 Hosting“, tačiau atėmus Singapūro duomenų centrą, tai reiškia, kad priegloba vyks JAV, todėl krovimo laikas bus šiek tiek ilgesnis. Vis dėlto, kas mums labai patinka, yra tai, kaip jie tvarko saugumą. Jie sukūrė savo saugos sistemą, kad visi jų duomenų centrai būtų švarūs. Kalbant apie greitį, jie veikia su SSD ir palaiko PHP7, sujungia tuos 2 ir galbūt net nepastebėsite JAV serverių vėlavimo.

„GreenGeeks“ siūlo bendrą žiniatinklio prieglobą (puikiai tinka mažoms įmonėms ir tinklaraščiams), perpardavinėtojų prieglobą, dedikuotus serverius, „WordPress“ prieglobą ir VPS prieglobą. Jie taip pat turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei nesate patenkinti jų paslaugomis.

Pigiausias jų planas prasideda nuo 2,95 USD / mėn.

Argumentai už

 • Super žalia
 • Puikus palaikymas
 • Neribota vieta diske

Minusai

 • Nėra serverių Australijoje ar netoli jos

6. „HostCloud“

„HostCloud“ logotipas
Svetainė: hostcloud.com.au
Kaina: 2,50 AUD
Vietos diske: 5 GB
Palaikymas: Bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Ne

„HostCloud“ yra naujas kompiuteris, 100% Australijos biudžetas. Mums patinka kaina (2,50 AUD yra tikrai pigi), SSD talpinimas (puikus greitis) ir nemokami SSL sertifikatai.

Kur mes manome, kad jie tikriausiai galėtų padaryti geriau, yra palaikymo parinktys, nes šiuo metu matome tik palaikymo bilietus … ir disko vietą, kuri yra tik 5 GB. Bet vėlgi, esant 2,50 USD, kainos ir kainos santykis vis dar yra labai įspūdingas.

Jie taip pat siūlo nemokamą „cPanel“ perkėlimą, turi 7 dienų atsarginę kopiją ir apsaugą DDOS. Apskritai, neblogai!

Argumentai už

 • Labai prieinamos kainos
 • Nemokamas SSL

Minusai

 • Gali reikėti geresnių palaikymo variantų
 • Jokių užsienio serverių

7. „MediaFortress“

„MediaFortress“ logotipas
Svetainė: mediafortress.com.au
Kaina: 7,70 AUD
Vietos diske: 1 GB
Pagalba: Telefonas, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Ne

Šiame sąraše „MediaFortress“ gali atrodyti keistai, nes jie yra brangesni nei įprasta pagrindiniai kompiuteriai ir siūlo labai mažai vietos diske (tik 1 GB). Jie yra sąraše dėl jų papildomų paslaugų. Jie taip pat yra rinkodaros agentūra, o tai reiškia, kad jei norite faktinės svetainės su priegloba, jie gali tai padaryti. Ar jums reikia SEO ar PPC, kaip yra su socialinės žiniasklaidos kampanijomis? Taip, jie taip pat tai daro.

Jie yra tiesiog „vieno langelio“ principas skaitmeninei jūsų verslo pusei ir yra 100% Australijos. Iš esmės todėl mes įtraukėme juos į sąrašą … tik tuo atveju, jei kas nors ieškotų vieno langelio skaitmeninės rinkodaros cecho.

Jų pigiausias planas prasideda nuo 7,70 AUD / mėn.

Argumentai už

 • Vieno langelio skaitmeninės rinkodaros parduotuvė
 • 100% australas

Minusai

 • Brangus

8. „Bluehost“

„Bluehost“ logotipas
Svetainė: www.bluehost.com
Kaina: USD 3,95
Vietos diske: 50 GB
Pagalba: telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Taip

„Bluehost“ yra labai gerai žinoma ir, nors per pastaruosius kelerius metus po to, kai EIG juos nusipirko, jie turėjo daug pakeitimų, jie palaipsniui tobulino palaikymą ir prieglobos paslaugas..

Jie siūlo daug vietos diske ir neblogą našumą už prieinamą kainą. Mums taip pat patinka siūlomos palaikymo parinktys, įvairios – nuo žinių bazės, palaikymo bilietų, tiesioginių pokalbių, telefono ir net vaizdo įrašų vadovėlių..

Kalbant apie prieglobos planus, jie siūlo įprastą pasidalijamąjį prieglobą, „WordPress“ prieglobą, VPS, specialųjį prieglobą ir debesų prieglobą. Tačiau Australijoje ar netoli jos nėra serverių, todėl optimaliam įkėlimo laikui reikia CDN.

Pigiausias jų planas prasideda nuo 3,95 USD / mėn.

Argumentai už

 • Nemokamas SSL
 • 50 GB vietos diske

Minusai

 • JAV serveriai
 • Dabartinė reputacija nėra tokia puiki

9. Priimančioji Geek

„Host Geek“ logotipas
Svetainė: www.hostgeek.com.au
Kaina: 4,58 AUD
Vietos diske: 400 MB
Pagalba: telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Ne

„HostGeek“ yra dar vienas Australijos kompiuteris, kurio kainos yra pakankamai geros, tačiau jų pagrindiniame plane jų siūloma disko vieta yra labai maža, tik 400 MB.

Atsižvelgiant į tai, dėl 2 priežasčių jie vis tiek sudarė sąrašą. 1 yra ta, kad jie turi duomenų centrus tiek Australijoje, tiek Singapūre, kita priežastis yra ta, kad, kaip ir „MediaFortress“, be savo pagrindinių prieglobos paketų, teikiamos įvairios skaitmeninės rinkodaros paslaugos..

Jie siūlo bendrą prieglobą, perpardavinėtojų prieglobą, VPS, dedikuotus serverius ir labiau specializuotus „WordPress“, „Joomla“ ir „Magento“ prieglobos planus. Specializuoti planai yra brangesni, tačiau optimizuoti kiekvienai CMS.

Pigiausias planas prasideda nuo 4.58 AUD / mėn.

Argumentai už

 • Daug hostingo pasirinkimų
 • 100% australas

Minusai

 • Tik 400 MB vietos diske

10. Netregistry

„Netregistry“ logotipas
Svetainė: www.netregistry.com.au
Kaina: 9,95 USD AUD
Vietos diske: 20 GB
Pagalba: telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Ne

„Netregistry“ yra Australijos prieglobos pramonės veteranė. Nors nesame didžiuliai gerbėjai, jie nusipelno paminėjimo, nes yra labai seni, siūlo daugybę vietos diske su savo prieglobos planais, taip pat siūlo interneto dizaino ir skaitmeninės rinkodaros paslaugas.

Atsižvelgiant į tai, jų SSL sertifikatai yra gana brangūs (pagrindiniai yra nemokami daugeliui kitų kompiuterių) ir dauguma naujausių vartotojų atsiliepimų internete ir forumuose nėra labai teigiami..

Argumentai už

 • Vietinis šeimininkas
 • Padorus kiekis diske

Minusai

 • Brangus
 • Vartotojo apžvalgos
 • SSL kaina

Pigi prieglobos klaviatūra

Pigi interneto priegloba: kas / kodėl / kaip

Ar ieškote pigaus prieglobos varianto Australijoje (galbūt net nemokamos interneto prieglobos)? Bendrinamasis priegloba yra puikus būdas mažoms įmonėms palaikyti savo svetainių veikimą ir neveikti banko. Tie, kurie ieško savo pirmojo žiniatinklio prieglobos paketo, linkę laikytis pigaus hostingo plano, pavyzdžiui, bendro hostingo. Paprastai tai paslauga pradinio lygio vartotojams, siūlanti visus išteklius, kurių jiems prireiks paleidus, mažą elektroninės prekybos svetainę ar asmeninę svetainę, kad ji būtų sėkminga. Tai yra idealus būdas norintiems priglobti mažesnę svetainę, kad būtų galima įsigyti visas profesionalios svetainės funkcijas už nedidelę kainą. Paprastai visos svetainės ir turinys iš kelių su jomis susietų svetainių yra saugomos tik viename kompiuteryje, o tai žymiai sumažina išlaidas, tuo pačiu sukuriant kokybiškas paslaugas..

Australijos prieglobos paslaugų teikėjo pasirinkimas (arba pigi Naujosios Zelandijos interneto prieglobos įmonė ar bet kuri kita šalis, kurią apžvelgiame čia, „MangoMatter“, pvz., JK, Kanada, Singapūras, & Airija), teikianti tai, ko jums reikia iš jūsų biudžeto, dažnai gali būti sudėtinga užduotis, jei tik pradedate savo svetainę. Nors būtų puiku turėti virtualų privatų serverį arba VPS, jie paprastai pasižymi didele kaina. Kai reikia įsigyti visas funkcijas, kurių reikia profesionaliai svetainei su pačiomis moderniausiomis žiniatinklio programomis, tuo pačiu sumažinant išlaidas, yra pigus hostingas..

Kaip veikia pigus hostingas?

Pasidalijamasis priegloba gali suteikti pigią prieglobos galimybę Australijos vartotojams, naudojant galingus modernaus serverio išteklius ir naudojant jį aptarnaujant kelis klientus. Tai labai panašu į tai, kaip daugiabučiame name, kuriame yra 10 vienetų, intakai, tiekiantys iš vienos magistralinės linijos, tiekia elektra, vandenį ir kabelį. Be to, jei nutrūktų vandens linija, savininkas išspręstų jūsų problemą. Pasidalijamojo prieglobos nuostata yra ta pati; dalijatės serveriu su kitomis svetainėmis ir pasitikite serverio administratoriumi, kuris pasirūpins visais svarbiausiais nesklandumais. Kiekvienai serverio svetainei yra skirta tam tikra apdorojimo galia, saugojimo vieta ir interneto pralaidumas jūsų svetainės veikimui ir gerovei. Serverio administratorius nuolat atnaujina jūsų operacinę sistemą ir susijusią programinę įrangą, todėl jums nereikia jaudintis.

Kai reikia ieškoti prieinamų variantų, kaip priglobti savo svetainę, pigią prieglobą visada galite rasti pasidalijamojo prieglobos paslaugų teikėjas (nors kai kurie australų hostai, tokie kaip „Digital Pacific“, yra šiek tiek brangesni). Nebent planuojate išplėsti pritaikytų programų plėtrą arba nesitikite ypač didelio srauto, ribota erdvė ir pralaidumas, kurį jums leidžiama naudoti pasidalijamąjį prieglobą, greičiausiai niekada netaps problema..

Kodėl pigi žiniatinklio priegloba?

Jei neketinate eksploatuoti svetainės, kurioje vienu metu bus matomas didelis srautas, arba kurioje naudojama ypač pažangių technologijų, greičiausiai nepatirsite bendrojo prieglobos problemos. Tai reiškia, kad didelė korporacija tikriausiai turėtų perduoti pasidalijamąjį prieglobą kaip pasirinktį, tačiau jūsų paleidimas ar mažas verslas kol kas turėtų būti puikus (neabejotinai tada, kai vykdote tinkamą CMS, pvz., „WordPress“), ir jūs visada galite perkelti savo svetainę kitur, jei ir kada pigios hostingo apribojimai tampa problema. Asmenys, norintys sukurti tinklaraštį ar sukurti nedidelę savo verslo svetainę, turėtų rasti pigų prieglobą, kad tobulai atitiktų jų poreikius.

Kad ir koks būtų jūsų svetainės tikslas, greičiausiai norėsite rasti būdą, kaip ją kuo greičiau sukurti ir paleisti, jokiu būdu nepakenkiant kokybei. Jei nemanote, kad jūsų svetainė taps populiaria interneto vieta, pasidalijamasis priegloba yra būdas viską, ko norite, sudėti į vieną vietą neišleidžiant didelių pinigų. Daugelis žmonių savo pirmajai svetainei pasirenka pigią australų prieglobą, nes ją padaryti yra daug lengviau, vis tiek joje yra visos funkcijos, kurias galite naudoti, joje yra daug vietos daugumai žmonių ir tt Dienos pabaigoje jūs nepastebėsite skirtumo, jei tikrai nepadarysite daug laiko – tada atnaujinto serverio kainų etiketė neturėtų kelti problemų.

Papildoma pastaba: jei esate žiniatinklio dizaineris, norintis priglobti klientus, nenaudokite bendrinamos paskyros, eikite su perpardavėjo paskyra ir išsaugokite sau būsimas problemas.

Argumentai už

 • Mažiau brangi alternatyva: Kaip rodo pavadinimas, pigus svetainių talpinimas nėra toks brangus kaip kitos alternatyvos, pavyzdžiui, skirtas priegloba. Tai būdas sukurti savo svetainę ir veikti neištuštinant piniginės.
 • Serverio administratorius: Naudodamiesi bendrojo prieglobos paslaugomis, turite serverio administratorių, kuris stebės ir rūpinsis jūsų problemomis. Jie nuolat atnaujina jūsų operacinę sistemą ir susijusią programinę įrangą į naujausią versiją, todėl jums visiškai nereikia sugaišti minčių.
 • Siūlo visas jums reikalingas funkcijas: Pigi priegloba suteikia visas funkcijas, kurių gali prireikti pradedančiajam verslui, tinklaraščiams, asmeninėms ar kitoms nedidelio masto svetainėms, taigi, viską, ko jums reikia, turėsite po ranka..

Minusai

 • Ribota erdvė: Nors daugelis paslaugų reklamuoja neribotą serverio erdvę, tai paprasčiausiai netiesa. Jei pradėsite artėti prie jūsų paskirtos talpos, jūsų bus paprašyta atnaujinti prieglobos paketą, tikėtina, į VPS.
 • Negaliu sutvarkyti didelio srauto: Jei manote, kad į jūsų svetainę gali patekti daug žmonių, galbūt norėsite išvengti pigaus hostingo plano. Dėl didelio srauto jūsų serveris dažnai užsiblokuoja ir veikia daug lėčiau, nei norėtumėte.

internetinio tinklo kodasDUK

Kas yra bendras hostingas?

Bendri priegloba yra svetainės prieglobos planas, kuriame keli vartotojai naudojasi vienu serveriu, kad priglobtų savo svetainę.

Kaip tai veikia? Kaip failai nesimaišo?

Kiekvienos sąskaitos failai ir programos serveryje yra laikomi atskirai (dažniausiai naudojant „cPanel“), ir jie niekaip negali bendrauti. Kiekvienas vartotojas gauna savo serverio skaidinį, kuriame saugomi jų failai ir programos, ir savo failų katalogo medį. Naudotojai neturės prieigos prie vienas kito skaidinių ar juose esančių failų. Tačiau žiniatinklio serveris ir skaičiavimo ištekliai yra bendri visoms serverio paskyroms.

Ar pasidalijamasis priegloba reiškia, kad pasidalinsiu IP adresu su kitomis svetainėmis?

Daugeliu atvejų taip. Bendrai naudojami hostingo planai paprastai būna „vardais pagrįsti virtualūs prieglobos“. Dėl šios priežasties visos sąskaitos paprastai naudojasi tapačiu IP adresu, o įprasta tvarka bus vykdoma atsižvelgiant į domeno pavadinimą. Tačiau tai neturėtų turėti tiesioginių padarinių jūsų svetainės saugumui. Tačiau vienas šio fakto minusas yra tas, kad negalėsite dirbti su SSL saugos sertifikatu per savo vardu pagrįstą virtualųjį kompiuterį, kuris nurodo daugumą turimų bendro naudojimo hostingo planų. Priežastis yra ta, kad kai naršyklė prisijungia prie serverio naudodama HTTPS protokolą, šifravimas ir saugos sertifikatų patikrinimas yra baigtas prieš klientui išsiunčiant serveriui visą užklausos antraštę. Tokiu metu neįmanoma žinoti, kuriam domeno vardui skirtas saugos sertifikatas.

Kiek svetainių gali būti viename serveryje?

Daug. Kiekviena žiniatinklio prieglobos įmonė turi nuspręsti dėl bendrų paskyrų tankumo, atsižvelgiant į tai, kiek mašinų jie turi ir kokią naudojimo statistiką jie naudoja. Neretai vienas serveris talpina daugiau nei 1000 svetainių, tai reiškia, kad visi šie domenai veikia iš vieno IP adreso. Tačiau tai greičiausiai nėra tas bendrojo prieglobos paketo tipas, kurį norite naudoti, todėl turėtumėte ieškoti tokio, kuris nepakuos tiek daug svetainių į vieną serverį.

Ar galiu turėti unikalų IP adresą naudodamasis bendrojo prieglobos paslaugomis??

Taip tu gali. Daugelis bendrojo prieglobos paslaugų teikėjų siūlo planą, kuriame yra „skirtas IP adresas“, ty rutina bus vykdoma per „IP pagrįstus virtualius kompiuterius“. Tai reiškia, kad vienas žiniatinklio serveris gali tvarkyti kelis IP adresus; tokiu atveju jūs vis dar dalijatės visais kompiuterio ištekliais, tačiau naudojate ne savo IP adresą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector