Kaip valdyti „WordPress“ duomenų bazes naudojant „phpMyAdmin“ (2020)

Daugelis žmonių galvoja apie „WordPress“ kaip paprastą svetainių ir elektroninės prekybos parduotuvių kūrėją. Tiesą sakant, kiekvienas gali naudoti „WordPress“ kurti įvairias temines svetaines ir internetines parduotuves. Tačiau galite nesuprasti, kai spustelite tą vieno mygtuko diegimą, iš tikrųjų kuriate duomenų bazę. „MySQL“ duomenų bazėje saugoma jūsų svetainė, o tinkamai prižiūrint ir prižiūrint, niekada nereikia jaudintis, kad prarasite savo svetainę.


Naudodamiesi PMA, galite naudoti šios duomenų bazės atsarginių kopijų kūrimo ir saugos įrankius. Atidžiau pažvelgsime į tai, ką daro „WordPress MySQL“ duomenų bazė ir kaip apsaugoti jūsų svetainę įrankiais ir PMA bendrų užduočių vadovu.

Kaip naudotis phpMyAdmin

Prieš įsigyjant „WordPress“ duomenų bazių informaciją, ji padeda apibrėžti keletą terminų:

Kas yra „WordPress MySQL“ duomenų bazė?

„MySQL“ reiškia „struktūrizuota užklausų kalba“. Tai apibrėžia atvirojo kodo duomenų bazių valdymo sistemą, kurią iš tikrųjų galite paleisti naudodami užklausas.

Jūsų „WordPress“ turi „MySQL“ duomenų bazę, įdiegtą kaskart kuriant naują diegimą. Duomenų bazė yra vienas iš dviejų svarbių jūsų „WordPress“ svetainės komponentų. Jei „WordPress“ yra svetainė ir sąsaja kuriant svetainę, jūsų „MySQL“ duomenų bazė yra širdis. Visas jūsų turinys, įskaitant žinutes, komentarus, puslapius, vaizdus ir pan., Yra saugomas duomenų bazėje.

kaip naudoti-php-įterpti-duomenis-į-MySQL-duomenų bazę

Su kiekvienu diegimu jūsų WP duomenų bazei sukuriamos naujos standartinės lentelės. Iš viso yra 11 lentelių. Tačiau jei turite papildinių, reikalingų jūsų temai, turėsite daugiau lentelių. Tačiau diegimo failai su pagrindinėmis „WordPress“ lentelėmis pateikiami taip:

 •  wp_comments: čia saugomi visi jūsų svetainės komentarai.
 •  wp_commentmeta: tai apima „meta duomenis“ (pvz., pavadinimą, raktinius žodžius ir kt.), skirtus jūsų komentarams svetainėje.
 •  wp_links: saugo informaciją, kurią įvedėte į „WordPress“ nuorodos funkciją.
 •  wp_posts: tai apima visus puslapių, naršymo ir įrašų duomenis.
 • wp_options: tai apima visus jūsų administravimo ir nustatymų failus.
 • wp_postmeta: visų jūsų įrašų meta duomenys.
 • wp_terms: Čia saugomos kategorijos ir žymos.
 • wp_term_relationships: čia pateikiama visa su pareigybėmis ir taksonomija susijusi informacija.
 • wp_users: galite nustatyti įvairius vartotojus, tokius kaip administratoriai ir autoriai, ir jų informacija yra saugoma čia.
 • wp_usermeta: tai yra vartotojo meta duomenys.
 • wp_term_taxonomy: tai apima lentelių taksonomijas per wp-_terms.

Šiose lentelėse iš esmės saugomi visi pirminiai duomenys ir failai, kuriais remiasi jūsų svetainė. „WordPress“ pusėje galite formuoti, redaguoti ir įkelti laikmenas. Šios lentelės sukuriamos automatiškai, kai diegiate „WordPress“ diegimo failus, todėl jums nereikia jaudintis dėl šios dalies konfigūravimo.

Kas yra „phpMyAdmin“ ir kodėl jį naudoti „WordPress“ duomenų bazių valdymui?

Taigi kodėl jūs naudojate tai savo MySQL duomenų bazės valdymui? Naudodamiesi PMA, naudodami įrankius galite kurti atsarginę duomenų bazės kopiją ir valdyti, tai reiškia, kad jums nereikia rašyti „MySQL“ užklausų..

Čia yra pagrindinės savybės:

 •  Naudokite įrankius duomenų bazėms administruoti ir stebėti naudodamiesi atvirojo kodo žiniatinklio programa, pagrįsta PHP.
 • Suderinamas su keliais serveriais tiek „Windows“, tiek „Linux“ sistemose.
 • Pakeiskite bet kurį vertės tašką savo duomenų bazėje
 • Sklandžiai spustelėkite ir vykdykite veiksmus, kad atliktumėte SQL užklausas, kurios efektyviau kontroliuoja ir saugo jūsų duomenų bazes
 •  Sukurkite ir pašalinkite bet kurią norimą duomenų bazę.
 • Kurkite duomenų bazių atsarginę kopiją, eksportuokite ir importuokite jas vos keliais pelės paspaudimais.

Šiandien beveik visi „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai teikia šį PHP administracinį paketą „cPanel“ programinėje įrangoje, o tai daro ir visi „cPanel“ prieglobos paslaugų teikėjai. Juos gausite kaip savo prieglobos paketo dalį ir juos galėsite pasiekti per prieglobos paskyros produktų ar nustatymų puslapius. Tačiau, jei naudojate savo serverį, šiuos failus nustatytumėte patys.

Net jei neturite žinių apie serverio sąranką ir ką tik pradėjote sužinoti apie duomenų bazes, galite tai naudoti kaip savo „MySQL“ duomenų bazės administracinį įrankį. Nors yra ir daug kitų administracinių įrankių, tokių kaip šis, PMA taip pat veikia ir kitose interneto svetainių kūrimo platformose, tokiose kaip „WampServer“ ar „MAMP“. Taigi PMA yra labai rekomenduojama „WordPress“, nes ją lengva nustatyti, paprasta naudoti ir ji įtraukta į daugumą aukštos kokybės interneto prieglobos paslaugų teikėjų..

Ar reikia žinoti PHP, kad galėtumėte dirbti su PMA?

Trumpas atsakymas – ne! Ši PMA yra parašyta PHP, kuri leidžia paleisti įprastoje interneto naršyklėje. Visi valdymo veiksmai jau yra sąsajoje, todėl galite lengvai spustelėti ir paleisti, kad atliktumėte kiekvieną iš jų.

Ar vis tiek norite išmokti PHP? Nors jums nereikia žinoti, kaip rašyti PHP, norint naudotis PMA, galbūt norėsite išmokti PHP, kad vėliau suprastumėte ir pritaikytumėte „WordPress“. Čia yra puikus pradedančiųjų mokymas, kaip pradėti.

Kaip galite prisijungti prie PMA?

Jei tai yra pirmas kartas, kai sužinote apie „MySQL“ ir PMA duomenų bazių valdymui, tikriausiai norėsite naudoti prieglobos paslaugų teikėjo įrankius, kad nustatytumėte ir valdytumėte „WordPress“ serverį. Kiekvieną svetainę reikia talpinti, tiesa? Prisiregistruodami pas prieglobos teikėją, nesvarbu, ar įsigysite „WordPress“ temą, ar failų diegimui naudosite „cPanel“ (arba „Plesk“), sukursite „MySQL“ duomenų bazę. Turėtumėte turėti galimybę patekti į PMA administracinį pagrindinį puslapį „cPanel“, arba gali tekti spustelėti prieglobos produktą savo prieglobos paskyroje, tada spustelėkite „Tvarkyti“ arba „Nustatymai“.

Jei kyla problemų norint pasiekti savo duomenų bazių valdymo įrankius, turėtumėte susisiekti su savo prieglobos paslaugų teikėju arba apsilankyti jų palaikymo puslapyje.

Ar esate patyręs vartotojas, kuriantis savo serverį ir duomenų bazes? Jei diegiate patys, yra keli būdai, kaip jį pridėti prie savo serverio. Norėdami gauti visų tipų serverių sąrankos informaciją, galite naudoti diegimo vadovus.

„PhpMyAdmin“ naudojimas „WordPress“ duomenų bazei tvarkyti

Kaip jau galėjote daryti išvadą aukščiau, iš esmės yra du būdai, kaip nustatyti šią PMA f WP duomenų bazės valdymą.

Dažniausias ir lengviausias būdas pasiekti PMA yra per jūsų prieglobos paskyrą. Tokiu atveju įrankis greičiausiai bus įdiegtas jūsų „MySQL“ duomenų bazėje. Paprastai turite pasiekti savo paskyros valdymo informacijos suvestinę ir apsilankyti pagrindiniame „cPanel“ puslapyje. Jei kyla problemų dėl to, geriausia susisiekti su prieglobos paslaugų teikėju telefonu. Jie galės paaiškinti, kaip pasiekti šį valdymo įrankį per jūsų prieglobos teikėjo paskyros puslapį.

Antras ir sudėtingesnis būdas yra paleisti savo serverį ir įdiegti PMA rankiniu būdu, tačiau tai lengva padaryti, jei esate susipažinęs su serverio sąranka ir valdymu. Pavyzdžiui, naudodamiesi paslauga galite nustatyti „Ubuntu“ serverį. Viskas, ko jums reikia, yra komanda „apt-get“ „Linux“ arba „Composer“ įrankį naudokite „Windows“ serveriui.

„cPanel“

Šis procesas priklauso nuo jūsų prieglobos paslaugų teikėjo. Paprastai, prisijungę prie savo prieglobos tinklalapio, rastumėte savo svetainės prieglobos produktą, tada pasirinkite norimą valdyti „WordPress“ diegimą ir spustelėkite „Tvarkyti“ arba „Nustatymai“. Tai gali atverti nuorodą į įrankį, tačiau paprastai būsite nukreipti į „cPanel“.

Pastaba: Jei niekada nenustatėte „WordPress“ diegimo, tada pirmiausia turėtumėte įdiegti „WordPress“, kad nustatytumėte savo duomenų bazes. Dažniausiai PMA įdiegiama kartu su jūsų „MySQL“ duomenų baze. Čia yra vadovas, kaip rankiniu būdu įdiegti „WordPress“ per „cPanel“.

PMA galite rasti savo duomenų bazės skiltyje. Aukščiau pateikta ekrano kopija rodo, kur yra šis valdymo įrankis šiuolaikiniame „cPanel“ pagrindiniame puslapyje (nuo 2020 m.).

Spustelėjus įrankį, jis paleis programą ir atidarys puslapį, kuris turėtų atrodyti taip:„PhpMyAdmin“

Galite nedelsdami pradėti dirbti su savo duomenų bazės tvarkymo protokolais, pirmiausia norėsite pakeisti kai kuriuos sąsajos Išvaizdos parametrus. Mano numatytasis nustatymas yra „pmahomme“, jo šrifto dydis yra „82%“, tačiau jūs galite padidinti šriftą arba pakeisti spalvas, jei tai palengvins darbą su.

Pastaba: Išvaizdos parametrai tiesiog keičia „WordPress“ svetainės, o ne išvaizdą.

Keturios bendros užduotys, kurias reikia atlikti su „phpMyAdmin“

Šiose mokymo programose aptariama, ką dauguma žmonių mėgsta daryti su jūsų „MySQL“ duomenų bazėmis, įskaitant:

 •  Patikrinkite „WordPress“ būseną: PMA galite pamatyti visą „WordPress“ srautą, ryšius, nepavykusius bandymus ir kitą būsenų statistiką.
 •  Pasiekite ir redaguokite savo WP duomenų bazę: galite redaguoti savo svetainės turinį, skelbimą ir saugos informaciją tiesiogiai per įrankio pagrindinį puslapį..
 •  Pridėkite arba pašalinkite WP duomenų bazę Galbūt norite naudoti savo serverį naujam diegimui nustatyti, čia galite sukurti naują WP duomenų bazę arba pašalinti ją, kad sutaupytumėte vietos.
 •  Atsarginių kopijų kūrimas, eksportavimas ir importavimas iš WP duomenų bazės: galbūt norite nustatyti WP duomenų bazę iš jau egzistuojančios, galite naudoti PMA, kad sukurtumėte „WordPress“ failų atsarginę kopiją ir importuotumėte duomenų bazę, kad jums niekada nereikėtų jaudintis, kad prarasite savo svetainę..
 •  WP duomenų bazės optimizavimas: Sutaupykite vietos optimizuodami suskaidytas lenteles ir įsitikinkite, kad svetainė veikia greitai.
 • Iš naujo nustatykite vartotojo slaptažodžius ir pridėkite arba redaguokite vartotojo abonementus
 • Apsaugokite savo WP duomenų bazę: Pateikiame kelių būdų vadovą, kaip padaryti jūsų „WordPress“ svetainę apsaugą nuo įprastų įsilaužimų.

Kaip patikrinti savo WP duomenų bazės būseną

„PhmMyAdmin“ būsena

 •  Atsidūrę administracinio įrankio meniu viršuje spustelėkite „Būsena“.Patikrinta „MySQL Server“
 •  Dabar galite pamatyti visą savo interneto srauto ir ryšio informaciją. Taip pat galite naudoti antrinį meniu norėdami pasiekti informaciją apie kitus procesus, užklausas, stebėjimą ir dar daugiau. Geriausia naudoti šiuos skaičius, jei norite sužinoti, ar jūsų svetainėje nebuvo prastovų, kai ji buvo neprisijungusi ir ar jums reikia didesnio pralaidumo.

Kaip pasiekti ir redaguoti savo WP duomenų bazę

Duomenų bazės tikrinimas „PhpMyAdmin“ prietaisų skydelyje

Galite pamatyti visas turimas duomenų bazes šoninėje juostoje arba spustelėdami „Duomenų bazės“ meniu viršuje. Kai kuriais atvejais duomenų bazės pavadinime matysite „wp“. Tai yra pagrindinis priešdėlis, žymintis „WordPress“.

Suradę norimą redaguoti duomenų bazę, jums tereikia spustelėti ją, kad pamatytumėte lentelių sąrašą.

Duomenų bazės lentelė

Galite redaguoti bet kurią lentelę, tačiau turėtumėte būti atsargūs, nes šiose lentelėse yra failai, skirti gyventi „WordPress“ svetainėje. Visada pirmiausia turėtumėte sukurti atsarginę duomenų bazės atsarginę kopiją ir galbūt norėsite sukurti „bandomąją duomenų bazę“, kurioje galėsite žaisti su nustatymais ir redaguoti duomenų bazes nedirbdami tiesioginėje svetainėje..

Pavyzdys: Prieiga prie PMA įrašų ir jų redagavimas

Duomenų bazės lentelės sąsaja

Galite spustelėti wp_posts lentelę ir pasirinkti „Naršyti“, kad pamatytumėte visus jūsų paskelbtus įrašus. Kiekvieną įrašo dalį galima redaguoti iš šios sąsajos. Jei norite greitai pakeisti turinį, redaguoti blogą nuotrauką ar pakeisti kitą informaciją, galbūt norėsite spustelėti įrašą. Jei spustelėsite „Numesti“ arba „Ištrinti“ ant įrašo ar jo turinio, jis bus pašalintas iš serverio.

WP duomenų bazių atsarginė kopija, kūrimas ir pašalinimas naudojant „phpMyAdmin“

Ištrynimas

Ištrinti duomenų bazę yra lengviausia šio vadovo dalis. Galite tiesiog apsilankyti pagrindiniame puslapyje, spustelėti „Duomenų bazės“ ir pasirinkti duomenų bazę, kurią norite ištrinti. Apačioje spustelėkite „Drop“, kad ištrintumėte duomenų bazę. Tai visam laikui pašalina duomenų bazę iš jūsų serverio.
WP duomenų bazė

Sukurkite naują WP duomenų bazę

Duomenų bazių kūrimas

Grįžkite į skirtuką „Duomenų bazės“. Jei turite galimybę kurti duomenų bazes, puslapio viršuje pamatysite „Sukurti duomenų bazę“. Kai kuriais atvejais jūsų prieglobos paslaugų teikėjas gali neleisti jums pridėti duomenų bazių per PMA.

Galite įvesti bet kurį duomenų bazės pavadinimą. Tačiau turėtumėte pasirinkti vardą, kurį būtų lengva nustatyti, jei jums reikia grįžti vėlai. Įvedę duomenų bazės pavadinimą spustelėkite „Sukurti“. PMA iškart sukuria tuščią duomenų bazę.

Spustelėkite „Privilegijos – pridėti vartotojo abonementą“, tada įveskite naujo „WordPress“ administratoriaus vartotojo vardą ir slaptažodį. Pagrindinio kompiuterio vardo lauke pasirinkite „Use text field“ ir įveskite „localhost“ kaip vardą. Turėtumėte nustatyti labai saugų slaptažodį šiam vartotojui.

Duomenų bazės prisijungimo puslapis

Tada sukonfigūruosite savo naujos WP duomenų bazės sąranką. Tai yra skyrelyje „Vartotojo abonemento duomenų bazė“. Pasirinkite „Suteikti visas privilegijas ___ duomenų bazėje“ (____ yra jūsų duomenų bazės pavadinimas). Spustelėkite „Eiti“, kad baigtumėte nustatyti administratoriaus paskyrą. Tada „WordPress“ diegimo programa įkels ir paprašys jūsų pateikti daugiau informacijos, įskaitant duomenų bazės pavadinimą, „MySQL“ vartotojo vardą, „MySQL“ slaptažodį ir sąskaitos informaciją.

Pastaba: naudosite ką tik nustatytos tuščios duomenų bazės pavadinimą. Norėdami prisijungti prie „MySQL“, galite grįžti į „cPanel“ ir paspausti „MySQL“ po duomenų bazėmis, kad gautumėte prisijungimo informaciją. Jei čia to nėra, gali tekti kreiptis į savo prieglobos paslaugų teikėją.

Kaip prisijungti prie duomenų bazės?

Šiuo metu „WordPress“ automatiškai įdiegs jums reikalingus failus ir sukurs jums naują svetainę.

Duomenų bazių atsarginių kopijų kūrimas, importavimas ir eksportas

Galite eksportuoti dabartines duomenų bazes ir importuoti duomenų bazes naudodami PMA. Tai yra patogus įrankis, jei norite sukurti WP duomenų bazės atsarginę kopiją arba rankiniu būdu perkelti savo duomenų bazę į kitą pagrindinį kompiuterį. Norėdami tai padaryti, galite naudoti FTP klientą arba galite tai padaryti tiesiogiai per PMA.

Eksportuojama duomenų bazė

Eksportuojama duomenų bazė

Pagrindiniame PMA puslapyje eikite į „Eksportuoti“ puslapį viršuje. Spustelėjus šį mygtuką atidaromas eksporto įrankis, kuriame galite pasirinkti „Greitas“ arba „Individualizuotas“. „Greita“ parinktis apima visas šiuo metu jūsų duomenų bazės lenteles. Tai yra greičiausias variantas, kai vienu metu sukuriama visos WP duomenų bazės atsarginė kopija.

 •  Pasirinkite „Greita“ parinktį, kad galėtumėte iškart sukurti atsarginę duomenų bazės atsarginę kopiją.
 •  Pasirinkite „Pasirinktinis“, jei norite rankiniu būdu pasirinkti, ką eksportuosite.
 •  Skiltyje „Formatas“ pasirinkite „SQL“ ir spustelėkite „Eiti“.
 •  Pasirodo dialogo langas, kuriame prašoma išsaugoti failą kompiuteryje. Išsaugokite atsarginę kopiją unikaliu pavadinimu aplanke kompiuteryje, kurio nepamiršite.
 • SQL failas, kuriame yra visa jūsų WP duomenų bazės informacija, atsisiųstas į jūsų kompiuterį.

Duomenų bazės importavimas

Jei jums reikia perkelti šią duomenų bazę į naują serverį arba jūsų svetainė neveikia ir turite greitai įkelti atsarginę kopiją, galite tai padaryti naudodami PMA.

Importuojama duomenų bazė

 •  Norėdami importuoti išsaugotos duomenų bazės eksportą, tiesiog spustelėkite „Importuoti“ iš PMA pagrindinio puslapio.
 •  Spustelėkite „Pasirinkite failą“. Suraskite norimą importuoti duomenų bazės failą ir įkelkite jį. Tiksli jūsų duomenų bazės kopija dabar yra jūsų serveryje.

Tai taip paprasta!

WP duomenų bazės optimizavimas naudojant „phpMyAdmin“

Kurį laiką turėję „WordPress“ svetainę, galite pamatyti suskaidytas lenteles. Tai yra atminties atliekos, kurios padidina duomenų bazės pralaidumą ir sulėtina užklausos laiką. Iš esmės, laikas optimizuoti!

„MySQL“ leidžia naudoti komandą, kuri per kelias sekundes optimizuoja jūsų WP duomenų bazę. Jūs tiesiog einate į savo PMA ir spustelėkite savo WP duomenų bazę, kurią norite modifikuoti. Atsiras visos lentelės. Apačioje spustelėkite „Tikrinti visus“, tada dešinėje pasirinkite išskleidžiamąjį meniu ir spustelėkite „Optimizuoti lentelę“.

Kaip pasirinkti optimizuoti lentelę?

Baigę stalai bus defragmentuoti, o nauja atmintis turėtų būti atlaisvinta naudojimui. Be to, jūsų „WordPress“ svetainė gali veikti greičiau.

„WordPress“ vartotojų ir slaptažodžių valdymas iš „phpMyAdmin“

Kaip iš naujo nustatyti “WordPress” slaptažodį PMA

Pamiršote slaptažodį į savo „admin“ sąskaitą „WordPress“? Niekada nebijok! Galite grįžti į PMA pagrindinį puslapį, pasirinkti tinkamą slaptažodį WP duomenų bazėje ir paspausti ant lentelės „wp_users“.

Kaip rasti WP duomenų bazės vartotoją

Spustelėkite „Naršyti“, kad būtų rodomi visi vartotojai ir slaptažodžiai. Čia galite rankiniu būdu pakeisti slaptažodžius spustelėdami „Redaguoti“ šalia slaptažodžio.

Pridėti naują vartotoją arba pakeisti „WordPress“ vartotojo vardą į PMA

Jei norite redaguoti ar pridėti vartotojus naudodamiesi PMA, eikite į tą pačią lentelę „wp_users“, kaip pažymėta aukščiau esančiame vadove.

Norėdami pakeisti vartotojo vardą:

 •  Spustelėkite „Naršyti“ šalia „wp_users“.
 •  Atsiras vartotojų sąrašas, spustelėkite „Redaguoti“ šalia vartotojo, kurį norite pakeisti.
 •  Šalia „user_login“ galite rankiniu būdu įvesti naują vartotojo vardą.Duomenų bazės WP vartotojo informacijos suvestinė

Norėdami pridėti naują vartotoją:

 •  Pasirinkite „Naršyti“ šalia „wp_users“. Jūsų vartotojų sąrašas bus įkeltas. Puslapio viršuje spustelėkite „Įterpti“.„WP“ duomenų bazės lentelės vartotojo „Inser“ meniu
 •  Čia užpildysite visus formos laukus, reikalingus naujam vartotojui nustatyti.
 •  ID: Tai sugeneruojama automatiškai, todėl palikite tuščią.
 •  „user_login“: tai vartotojo vardas, naudojamas prisijungiant.
 •  vartotojo_pasas: tai slaptažodis, naudojamas prisijungiant prie „WordPress“.
 •  „user_nicename“: Jei norite, kad naudotojo vardas būtų tinkamesnis URL, galite jį įvesti čia. Tai gali būti naudojama, jei jūsų vartotojo varde yra specialūs simboliai, tačiau norite URL, kuriame būtų tik raidės.
 •  „user_email“: įveskite galiojantį el. pašto adresą, kad galėtumėte pasiekti „WordPress“ paskyros el. pašto adresus.
 •  „user_url“: galite palikti šį lauką tuščią arba įvesti savo „WordPress“ svetainės URL adresą.
 •  vartotojo registracija: Funkcijų stulpelyje pasirinkite CURRENT_TIME, kad jis automatiškai pridėtų laiką.
 •  „user_activation_key“: palikite tuščią.
 •  user_status: palikite tuščią.
 • rodymo_vardas: galite įvesti vartotojo vardą arba slapyvardį, kaip jis bus rodomas žinutėse ir straipsniuose autoriaus lauke.

Spustelėkite „Eiti“, kad pridėtumėte vartotoją.

Vartotojo privilegijų pakeitimas PMA programoje „WordPress“

Prieš keisdami vartotojo teises, turite jau turėti vartotojo ID. Norėdami tai gauti, pereikite atgal į „wp_users“ lentelę ir spustelėkite „Naršyti“. Tada stulpelyje galite pasirinkti ID.

Vartotojo privilegijų ID keitimas
Norėdami pakeisti vartotojo teises, tada eikite į „wp_usermeta“ iš lentelių sąrašo. Pasirinkite „Naršyti“.

Keičiamos vartotojo privilegijos - WP Usermeta
Viršuje spustelėkite „Įterpti“. Įkeliama forma norint pakeisti leidimus. Norėdami pridėti administratoriaus teises, naudokite žemiau pateiktą vadovą.

Duomenų bazės įterpimo parinktis

 •  umeta_id: palikite tuščią. Tai automatiškai užpildoma.
 •  „user_id“: įveskite vartotojo ID, kurį anksčiau pasirinkote iš vartotojo, kurį įtraukėte.
 •  meta_key: Šiame lauke įveskite wp_capabilities. (Galite turėti kitą lentelių priešdėlį, jei taip įvestumėte tą, o ne wp.)
 •  meta_value: įveskite šį serijos kodą: a: 1: {s: 13: „administratorius”; s: 1: “1”;}

Spustelėkite „Eiti“, kad išsaugotumėte pakeitimus ir pridėtumėte naujus leidimus.

Kaip apsaugoti savo WP duomenų bazę PMA

Nors kiekvienoje svetainėje yra įsilaužimų ir kibernetinių robotų, yra keletas priemonių, kurių galite imtis, kad apsisaugotumėte nuo visiško darbo. Dėl šių veiksmų įsilaužėliams bus sunkiau įsiskverbti į jūsų svetainę.

Pakeiskite savo WP duomenų bazės priešdėlį

Iki šiol visi žino, kad standartinis prefiksas WP duomenų bazėms yra „wp“. Štai kodėl matote „wp_users“ ar „wp_posts“.

Tai galite padaryti naudodamiesi PMA, eidami į savo pagrindinį puslapį ir meniu viršuje spustelėdami „SQL“.

Duomenų bazės SQL meniu

Paieška naudojant SQL užklausą

Rankiniu būdu pereiti po vieną ir pakeisti priešdėlius sudėtinga, todėl galite naudoti SQL užklausą, kad viskas būtų spartesnė. Žemiau paruošėme užklausą, kurią galėsite naudoti. Galite nukopijuoti ir įklijuoti tai į SQL laukelį, jei norite pakeisti visus priešdėlius į wp_b123456. Galite rasti šį numerį ir pakeisti jį į bet kurį jums patinkantį prefiksą, laikydamiesi tokio paties formato kaip wp_insertnumber.

RENAME lentelė `wp_commentmeta` TO` wp_b123456_commentmeta`;
RENAME lentelė `wp_comments` TO` wp_b123456_comments ‘;
RENAME lentelė `wp_links` TO` wp_b123456_links`;
RENAME lentelė `wp_options` TO` wp_b123456_options`;
RENAME lentelė `wp_postmeta` TO` wp_b123456_postmeta`;
RENAME lentelė `wp_posts` TO` wp_b123456_posts`;
RENAME lentelė `wp_terms` TO` wp_b123456_terms`;
RENAME lentelė `wp_termmeta` TO` wp_b123456_termmeta`;
RENAME lentelė `wp_term_relationships` TO` wp_b123456_term_relationships`;
RENAME lentelė `wp_term_taxonomy` TO` wp_b123456_term_taxonomy`;
RENAME lentelė `wp_usermeta` TO` wp_b123456_usermeta`;
RENAME lentelė `wp_users` TO` wp_b123456_users`;

MySQL vartotojo vardo ir slaptažodžio keitimas

Jūsų duomenų bazės vartotoją ir slaptažodį turėtų būti nepaprastai sunku atspėti. Tai reiškia, kad reikia pridėti specialius simbolius arba naudoti slaptažodžių generatorių, kad užtikrintumėte tvirtą slaptažodį. Be to, nelaikykite savo slaptažodžio jokiame tvarkymo aplanke, esančiame jūsų kompiuteryje ar svetainėje, nebent jis taip pat yra labai saugus.

Naudokite trečiosios šalies „WordPress“ saugos papildinį

Jei nerimaujate dėl savo „WordPress“ saugumo ir norite papildomos apsaugos, galite naudoti „Sucuri“. Tai yra vienas iš geriausių „WordPress“ saugos papildinių, nes jis iš tikrųjų praneša apie bandymus įsilaužti į savo duomenų bazę, kol jūsų svetainė niekada nenusileis..

Taip pat nepakenktų gauti vieną geriausių asmeninio tinklo VPT, kad būtų išvengta duomenų vagystės.

Apvyniokite

Tikimės, kad šis vadovas suteikė keletą įžvalgų, kaip nustatyti, pasiekti ir optimizuoti „phpMyAdmin“ (PMA). Jei jums kada nors prireiks daugiau patarimų apie naršymą ir „WordPress“ apsaugą, nedvejodami palikite komentarą arba peržiūrėkite mūsų žiniatinklio prieglobos tyrimus ir analizę..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map