Kaip perjungti žiniatinklio prieglobas į savo „WordPress“ svetainę

Kai nusprendžiate atsisakyti dabartinės žiniatinklio prieglobos paslaugos, paprastai, kai esate išnaudoję savo kantrybę ir visas turimas galimybes, kad jūsų sistema veiktų.


Kodėl?

Kadangi hostingo paslaugų teikėjų keitimas dažnai yra nervingas ir kupinas klaidų, net atlikus namų darbus ir nusprendus ant jūsų poreikius tenkinančios platformos. Daugelis žmonių prisimena nepatogumus ir gausias galimybes, kurias sukelia perjungimas.

Norėdami sumažinti stresą ir klaidas, mes pateikėme šį vadovą, kad procesas būtų kuo sklandesnis ir saugesnis.

Pradėkime riedėti!

Mūsų rekomendacija – kreipkitės į savo hostingo bendrovę!

Šį vadovą motyvuoja siekis padaryti jūsų migracijos patirtį lengvą ir lengvą. Šiuo atžvilgiu aukštos kokybės šeimininkas dar labiau sumažins jūsų naštą tvarkydamas visas jūsų migracijas.

„HostPapa“, kuris yra vienas iš geriausių mūsų partnerių, teikia visiškai netaikomą migracijos paslaugą, kad nereikėtų šluoti dėl jūsų svetainės migracijos. Jums tereikia pateikti jiems savo prisijungimo duomenis. Peržiūrėkite mūsų „HostPapa“ apžvalgą

Surinkite reikalingus išteklius

Turite gauti visas savo antis iš eilės. Todėl surinkite viską, ko reikia jungikliui. Kaip sakoma, geriau jį turėti ir jo nereikia, nei reikia ir neturėti.

 • Įsitikinkite, kad turite prieigą prie senosios ir naujosios prieglobos paskyrų – Kai kuriems iš šių pakeitimų reikės didesnių privilegijų, todėl įsitikinkite, kad turite ne tik tinkamus prisijungimo kredencialus, bet ir administracinę prieigą..
 • Įsitikinkite, kad turite prieigą prie savo duomenų bazės – Varpeliai ir švilpukai naujojoje platformoje gali pasikeisti, tačiau jūsų duomenys išliks tokie pat svarbūs kaip bet kada. Kaip norint prisijungti prie savo paskyrų, būtina turėti prisijungimo duomenis, jų reikia ir norint prisijungti prie savo duomenų bazės.
 • Pasinaudokite FTP klientu. – Norėdami perkelti duomenis iš vieno serverio į kitą, jums reikės FTP kliento. Galima pasirinkti puikių variantų, tokių kaip „Filezilla“.
 • Įsigykite patikimą teksto rengyklę. – Jums reikės gero teksto rengyklės, nes atliksite daug pakeitimų. „Notepad ++“ yra puikus pavyzdys.

Kai surinksite visus reikalingus įrankius ir išteklius, laikas pradėti. Giliai įkvėpkite ir pasinerkite į pirmąjį proceso žingsnį.

A. Žingsnis po žingsnio, kai rankiniu būdu perkeliate savo svetainę iš vieno pagrindinio kompiuterio į kitą

Šiame skyriuje parodyta, kaip perjungti rankiniu būdu. Jei ieškote proceso, kuriame naudojamas „WordPress“ papildinys, slinkite toliau iki tos skilties.

1. Pirmiausia sukurkite atsarginę failų kopiją

Nieko nėra nepriekaištingo, todėl pirmiausia turėtumėte pasidaryti visų failų atsargines kopijas prieš perkėlimą. Todėl, įvykus bet kokiam nemaloniam nesklandumui ar klaidai, galite atkurti savo sistemą iš atsarginių duomenų.

Šis proceso aspektas tikriausiai užtruks ilgiausiai, nes jis perduos ir sistemos failus, ir visus jūsų failus. Mes rekomenduojame naudoti FTP arba SFTP sistemą. FTP reiškia failų perdavimo protokolą, kuris leidžia jums pasiekti ir perduoti failus per kompiuterinį tinklą.

Paleiskite FTP klientą ir įveskite kredencialus, kad galėtumėte pasiekti savo FTP serverį. Eikite į pagrindinį „WordPress“ svetainės katalogą, ypač jei jis pagal nutylėjimą nėra sukonfigūruotas kaip jūsų nukreipimo puslapis.

Pasirinkite visus failus. Sistemos paprastai turi paslėptus failus, kad apsaugotų vartotojus nuo netyčinio ar net tyčinio jų ištrynimo ir pakeitimo. Vienas iš tokių failų yra .htaccess failas. Nurodykite FTP klientui parodyti visus paslėptus failus ir įsitikinkite, kad jų nepraleidote.

Pvz., Jei naudojate „FileZilla“, tai galite padaryti naudodamiesi serveriu > Priverstinai rodyti paslėptus failus.

Pažymėję pasirinktus failus, nukopijuokite juos į vietą, kurią pasirinkote kompiuteryje. Kopijavimo procesas gali užtrukti, atsižvelgiant į jūsų svetainės dydį.

2. Eksportuokite „MySQL“ duomenų bazę

Kitas migracijos proceso etapas apima visos jūsų duomenų bazės eksportą. Nors yra keli įrankiai, aš labai rekomenduoju naudoti „phpMyAdmin“ šiai užduočiai atlikti, nes ji yra paprasta, patogi ir intuityvi..

„phpMyAdmin“

Kairiajame skydelyje pateikiamos galimos duomenų bazės. Tiesiog pasirinkite tą, kurį norite eksportuoti. Jei abejojate, kuris tiksliai nurodytas, patikrinkite dabartinės svetainės „wp-config.php“ failą. Šiame faile pateikiama pagrindinė „WordPress“ svetainės konfigūracijos informacija.

Patikrinkite įrašą, kuriame apibrėžtas duomenų bazės pavadinimas. Tai turėtų atrodyti taip:

Turi būti įrašytas vietoje „Duomenų bazės_pavadinimas“ vietos rezervuaras yra tikrasis duomenų bazės pavadinimas..

Baigę eikite į eksporto skirtuką:

Yra du eksporto būdai. Pasirinkite Pasirinktinis.

Žemiau yra meniu parinkčių, pateiktų skiltyje „Pasirinktinis“, sąrašas, paaiškinantis optimaliausius pasirinkimus:

 • Formatas – Palikite jį numatytojoje SQL parinktyje.
 • Stalai – Eksportuojamos lentelės (-ės) turėtų būti pažymėtos.
 • Išėjimas – Norėdami, kad parsisiuntimas būtų spartesnis, nustatykite glaudinimą į „ZIP“ arba „gip“.
 • Konkretaus formato parinktys – Palikite numatytąją parinktį.
 • Objekto kūrimo parinktys – Pasirinkite parinktį Pridėti DROP LENTELĖ / PERŽIŪRA / PROCEDŪRA / FUNKCIJA / ĮVYKIS / TRIGGER.
 • Duomenų kūrimo parinktys – Palikite numatytąją parinktį.

Baigę visus pasirinkimus, spustelėkite formos mygtuką apačioje esantį mygtuką Eiti.

Šis veiksmas turėtų eksportuoti jūsų duomenis kaip atsisiųsti failą. Įrašykite lengvai pasiekiamoje kompiuterio vietoje ir pereikite prie kito veiksmo.

3. Savo naujame pagrindiniame kompiuteryje sukurkite duomenų bazę

Turite importuoti savo duomenų bazę į savo naująją pagrindinę platformą. Bet pirmiausia turite sukurti namus naujoje duomenų bazės sistemoje. Kiekvienas kompiuteris yra šiek tiek savotiškas, tačiau raskite savo kompiuterio skyrių, kuriame aptariamos duomenų bazės, ir atlikite šiuos veiksmus:

 • Sukurkite naują duomenų bazę.
 • Sukurkite duomenų bazės vartotoją ir suteikite vartotojui visas administravimo teises.
 • Saugokite ir saugokite vartotojo slaptažodį saugioje vietoje.

4. Redaguoti sistemos konfigūracijos failą (wp-config.php)

Dar kartą naudosime failą wp-config.php. Tai yra svarbus failas, kuriame yra jūsų svetainės bazinė konfigūracija, duomenų bazių sujungimo tvarkymas ir ryšiai.

Padarykite šio failo kopiją ir saugokite kur nors saugiai. Tada teksto rengyklėje atidarykite originalų failą ir atlikite šiuos pakeitimus:

Pakeiskite duomenų bazės_pavadinimas_ čia, naudotojo vardas ir čia ir slaptažodžio_ čia faktine informacija apie jūsų dabartinio kompiuterio duomenų bazės vardą, vartotojo vardą ir slaptažodį, atitinkamai.

Vietoje „localhost“ įveskite „MySQL“ serverio pavadinimą arba palikite jį kaip „localhost“, jei tai yra jūsų prieglobos paslaugų teikėjo leidžiamas nustatymas.

Baigę būtinus pakeitimus, išsaugokite juos.

5. Nusiųskite savo failus į naująjį pagrindinį kompiuterį

Paskutinį kartą atsisiuntėte failus iš savo senosios prieglobos paslaugos. Bet dabar mes panaikinsime procesą ir vietoje to pradėsime įkelti tuos failus į savo naująjį pagrindinį kompiuterį. Tai gali užtrukti daug laiko, todėl patariama pradėti procesą, kol tęsite kitus migracijos aspektus..

Paleiskite savo FTP klientą, bet šį kartą prisijunkite prie naujo serverio. Šis ryšys reikalauja tam tikrų pakeitimų, kad atspindėtų šią realybę, į FTP klientą įvesdamas šio naujojo serverio IP adresą, o ne buvusį. Paprastai šį naują IP adresą galite rasti savo prieglobos paskyroje, tačiau jei abejojate, susisiekite su technine pagalba.

Kai užmezgsite ryšį su savo naujuoju kompiuteriu, suraskite failus, kuriuos atsisiuntėte anksčiau, ir įkelkite juos. Į šakninį katalogą būtinai įtraukite failą wp-config.php. Jei įkėlimas vis dar vykdomas, pereikite prie kitos užduoties, nes kartu galite atlikti ir kitas veiklas.

6. Importuokite savo duomenų bazę į naują pagrindinį kompiuterį

Galite importuoti duomenų bazę, kol vyksta failų įkėlimas. Prisijunkite naudodami duomenų bazės administravimo įrankį, kurį pateikė jūsų naujasis kompiuteris, kuris, mūsų manymu, yra phpMyAdmin.

Kai pasirinksite duomenų bazę, sukurtą anksčiau naujame pagrindiniame kompiuteryje, spustelėkite skirtuką Importuoti.

importuojanti duomenų bazė

Dalyje Importuoti skirtas failas suraskite eksportuotą failą spustelėdami mygtuką Naršyti.

Palikite visas kitas parinktis kaip numatytąsias ir slinkite žemyn iki formos apačios ir spustelėkite mygtuką Pradėti, kad pradėtumėte importavimą. Duomenų bazės importavimo laikas, be abejo, priklausys nuo failų dydžio.

Baigę importavimo procesą gausite atsiliepimo pranešimą.

Papildoma parinktis: perjungiant & Keičiami URL

Scenarijuje, kai jūs keliatės į naują pagrindinį kompiuterį, taip pat keičiate savo svetainės URL, reikia atlikti papildomą veiksmą: pakeisti nuorodas į seną savo duomenų bazės URL nauju.

Jei URL nuorodos yra išsklaidytos keliuose PHP scenarijuose, o ne centralizuotai, patogumui galite naudoti šį scenarijų „Search Replace DB“. Tai veikia kaip duomenų bazės paieškos ir pakeitimo scenarijus PHP ir yra prieinamas nemokamai.

Baigę būtinai atkreipkite dėmesį į jo įspėjimą NIEKADA nepalikti scenarijaus serveryje.

7. Veiksmingi jūsų DNS serverio pakeitimai

Naujasis serveris turi nurodyti jūsų URL, kuris reiškia, kad reikia pakeisti jūsų DNS serverio nustatymus. Šis procesas priklauso nuo to, kur URL domenas iš pradžių buvo įregistruotas. Jei domenas buvo užregistruotas pas seną prieglobos paslaugų teikėją, turėsite perduoti visą domeną naujajam teikėjui. Klientų aptarnavimo tarnyba turėtų padėti jums atlikti perkėlimą.

Tačiau jei domeną įsigijote iš domenų registratoriaus, pvz., Domain.com, tada jūsų vardų serverio nustatymai turės būti atnaujinti. Gaukite savo naujojo kompiuterio vardų serverio adresą ir susiekite jį su savo naujuoju domenu. Jei nežinote jų, vardų serverių adresai paprastai atrodo maždaug taip: ns1.yourhost.com, ns2.yourhost.com

Prijunkite šį vardų serverio adresą prie savo domeno. Procesas priklausys nuo to, kur įsigijote domeną. Žemiau pateikiamos įprastų atvejų instrukcijos:

 • Domenai, registruoti „GoDaddy“
 • DNS serverių keitimas „HostGator“
 • Kaip pakeisti vardų serverius domene.com

Pakeitimai įsigalioja iki 48 valandų, kol jie įsigalios. Norėdami stebėti, kai procesas baigtas, naudokite tokius įrankius kaip „Mano DNS“. Tačiau nedarykite jokių pakeitimų savo svetainėje, kol šis procesas nebus baigtas, nes vis tiek keičiate seną vietą, o ne naują.

Kai tik procesas bus baigtas, migracija turėtų būti vykdoma be prastovų. Be to, kadangi senojoje ir naujojoje svetainėse iš esmės yra tas pats turinys, vartotojai nepastebės jokio skirtumo.

8. Atlikite valymą

Kai kurie DNS tvarkymo darbai pagaliau yra tvarkomi. Grįžkite į savo seną kompiuterį, ištrinkite duomenų bazę ir visus failus. Idealiu atveju turėtumėte palaukti bent savaitę prieš tai darydami, kad įsitikintumėte, jog viskas veikia gerai.

Jei turite atsisakyti perkėlimo, saugokite svarbiausių konfigūracijos failų, tokių kaip wp-config.php, kopijas.

B. Internetinių kompiuterių keitimas naudojant „WordPress“ papildinį

Neautomatinis procesas, kurį iki šiol aptarėme, taip pat gali būti atliekamas automatiškai ir daug lengviau naudojant papildinius. Yra keletas parinkčių, tačiau šioje iliustracijoje dėmesį sutelksime į kopijavimo priemonės papildinį.

1. Dublikatoriaus papildinio diegimas

Norėdami įdiegti šį papildinį, turite prisijungti prie savo „WordPress“ svetainės. Informacijos suvestinėje suraskite meniu Papildiniai → Pridėti naują ir ieškokite kopijavimo priemonės. Kai tik grįšite rezultatai, spustelėkite Įdiegti dabar.

Kai „WordPress“ baigs įdiegti papildinį, spustelėkite mygtuką Suaktyvinti, kad pradėtumėte naudoti.

2. Tada eksportuokite esamą svetainę

Po suaktyvinimo turėtumėte rasti Dublikatoriaus papildinį įdiegtų papildinių darbo srityje. Spustelėkite parinktį Tvarkyti, kad pradėtumėte kitą procesą.

Šiuo metu dar nesukūrėte paketų, kuriuos ketins naudoti. Šie paketai yra suspaustos jūsų svetainės ir duomenų bazės versijos. Norėdami pakeisti tai, spustelėkite viršutiniame dešiniajame formos kampe esantį mygtuką Kurti naują.

Pateikiami trys pasirinkimai:

 • Sandėliavimas – Konfigūruokite, kur laikyti atsarginę kopiją. Jei nenusipirkote kopijavimo priemonės versijos, šiuo metu galima naudoti tik jūsų serverį.
 • Archyvas – Nurodykite failus ir duomenų bazės segmentus, kuriuos norite išskirti. Tai darykite tik turėdami svarių priežasčių.
 • Montuotojas – Leidžia užpildyti duomenų bazę apie jūsų naujojo serverio aplinką.

Baigę spustelėkite mygtuką Kitas. Papildinys atliks sistemos patikrinimą, kad įsitikintų, jog jame yra viskas, ko reikia norint tęsti. Kai nuskaitymas baigtas ir sėkmingas, turėtumėte pamatyti šiuos rezultatus:

Jei esate patenkinti, pradėkite kūrimo procesą spustelėdami mygtuką Sukurti.

Bus parodyta operacijos eiga. Baigę turėtumėte pamatyti šį ekraną:

Atsisiųskite savo archyvą ir diegimo programą atskirai arba visus iš karto naudodami atsisiuntimo nuorodą vienu spustelėjimu.

Sveikiname, kad baigėte eksportuoti esamą svetainę.

3. Įkelkite failus naudodami FTP

Tada per FTP įkelkite atsisiųstus failus į naują pagrindinį serverį naudodami jo IP adresą, o ne domeną.

Įsitikinkite, kad šakninis jūsų svetainės katalogas yra tuščias. Įkelkite diegimo programą ir archyvą į šakninį katalogą.

4. Sukurkite naują duomenų bazę

Kaip ir ankstesniame procese, vis tiek turėsite sukurti naujojo kompiuterio duomenų bazę. Atlikite tai ir įsitikinkite, kad bent vienas vartotojas turi visas teises jį administruoti. Atkreipkite dėmesį į „MySQL“ serverio versiją, kurią teikia jūsų kompiuteris, ir saugokite duomenų bazės slaptažodį saugioje vietoje.

5. Užmegzkite ryšį su naująja svetaine

Jei naudosite tą patį domeno vardą, kaip ir ankstesnė svetainė, šiame etape gali kilti tam tikrų problemų, nes domenas vis tiek nukreipia į jūsų senąją svetainę. Skirtingai nuo rankinio proceso, kuriame rekomendavau pakeisti jūsų DNS serverio parametrus, šis sprendimas paneigtų greitesnio perkėlimo tikslą, kuris naudojant papildinį skatina.

Laimei, naudojant kompiuterio pagrindinį failą galima išspręsti problemą. Domenų vardus galima lokaliai susieti su konkrečiais IP adresais, tai suteikia galimybę prieiti prie naujojo serverio failų per senąjį domeną.

(Galite visiškai praleisti šį skyrių, jei naudojate naują domeną.)

Gaukite savo naujojo serverio IP adresą iš savo paslaugų teikėjo, jei jo neturite.

Tai, kaip atidarote pagrindinio kompiuterio failą, priklauso nuo OS platformos, todėl pateikiame keletą parinkčių:

 • „Windows“ – Užduočių juostos meniu ieškokite „užrašų knygelė“. Tam reikia padidintų privilegijų, todėl dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ir pasirinkite „Vykdyti kaip administratorių“. Naudokite redaktorių, kad atidarytumėte c: \ windows \ system32 \ drivers \ etc \ hosts. Norėdami rasti failą, būtinai ieškokite „Visi failai“.
 • „Mac OS“ – Naudokite terminalo programą ir įveskite komandą sudo nano / etc / hosts, po kurios jūsų paprašys įvesti administratoriaus slaptažodį..
 • „Linux“ – Tas pats metodas, kaip ir su Mac OS.

Gavę prieigą prie failo, įveskite tiek naujojo pagrindinio kompiuterio IP adresą, tiek savo svetainių domeno vardą, kad atrodytumėte taip:

Pakeiskite vietos žymeklį, kurį vedate tinklalapyje.com, tikruoju domenu, o 192.165.1.10 – tikruoju jūsų naujojo kompiuterio IP adresu..

Pastaba: pateiktame pavyzdyje IP adresą ir domeno pavadinimą skirianti erdvė yra skirtuko sritis.

Įspėjimas: Baigę perkėlimo procesą, nepamirškite įsitikinti, kad pakeisite pagrindinio failo pradinį turinį.

6. Pradėkite perkėlimo procesą

Pagirkite savo strėnas, nes laikas rimtai pradėti migraciją. Naršydami naršykle apsilankykite adresu http://yoursite.com/installer.php (pakeiskite tikrąjį domeną.) Apskritai turėtumėte pamatyti, kokia suma yra šiame ekrane:

Kopijavimo aparatas

Įsitikinkite, kad visi patvirtinimo patikrinimai yra atlikti, ypač archyvavimo ir patvirtinimo patikrinimai. Spustelėkite mygtuką Kitas, kad pradėtumėte diegimo procesą.

Kai failas bus išgautas, būsite perkeltas į kitą veiksmą, kuriame bus reikalaujama duomenų bazės identifikavimo ir prieigos kredencialų.

Įveskite reikiamą duomenų bazės informaciją, spustelėkite mygtuką Testuoti duomenų bazę, kad įsitikintumėte, jog viskas tvarkoje. Jei gerai, spustelėkite mygtuką Kitas, kad pradėtumėte importuoti duomenų bazę.

Tolesnis veiksmas suteiks galimybę pakeisti buvusį URL nauju.

Baigę spustelėkite mygtuką Kitas, kad papildinys galėtų baigti procesą ir pamatytumėte kažką panašaus į šį:

Ekrane nurodoma, ar viskas klostėsi gerai, ir suteikiama galimybė užbaigti diegimą pateikiant nuorodą, kaip prisijungti prie savo svetainės.

Vykdykite instrukcijas, ypač pateiktas kaip pašalinti VISUS diegimo failus, kai baigsite.

7. Galiausiai atnaujinkite DNS vardų serverį

Mes jau išsamiai aptarėme šį veiksmą, todėl turėtumėte grįžti į tą skyrių. Tiesiog gaukite vardų serverių adresus iš savo naujojo kompiuterio, tada prijunkite juos prie savo domeno. Kaip įprasta, prieš atlikdami bet kokius savo svetainės pakeitimus palaukite, kol pakeitimas įsigalios.

Sveikinimai yra tvarkingi – jūs ką tik išmokote pakeisti savo „WordPress“ svetainės žiniatinklio prieglobas. Nuostabu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map