Kaip pagreitinti „WordPress“ svetainę (nekeičiant žiniatinklio prieglobos)

Kokie yra interneto svetainės paspartinimo pranašumai?

Kaip svetainės savininkui, nereikėtų nuvertinti jūsų svetainės greičio įtakos srautui, konversijoms ir pajamoms. Greitis taip pat labai svarbus naršant internete naudojant mobiliuosius įrenginius. Pavyzdžiui, „Google“ tyrimai rodo, kad 53% mobiliųjų svetainių lankytojų palieka puslapį, kurio įkėlimas užtrunka ilgiau nei tris sekundes.


Paskelbta daugybė kitų interneto svetainių greičio įtakos tyrimų. Pavyzdžiui, 2017 m. Atliktas tyrimas nustatė, kad vienos sekundės vėlavimas įkelti svetainę gali 11% sumažinti puslapio peržiūrą, 16% sumažinti klientų pasitenkinimą ir sunaikinti 7% trokštamo konversijos rodiklio..

Taip pat svarbu tai pažymėti Dabar naudoja „Google“ svetainės greitis kaip reitingo faktorius.

Trumpai tariant, lėta svetainė turės neigiamos įtakos šiems dalykams:

 • Srautas ir puslapių peržiūros
 • Konversijos
 • Pardavimai
 • Prekės ženklo įvaizdis ir suvokimas lankytojų galvoje

Kadangi mūsų tikslas yra padaryti hostfacts.com svarbiausiu šaltiniu kuriant sėkmingas svetaines, nusprendėme paruošti vadovą, kaip padidinti jūsų svetainės greitį. Žemiau yra 21 būdas padidinti savo svetainės greitį:

Jūs išmoksite:

ATNAUJINTA: Prieš pradėdami optimizuoti savo svetainę, kad ji būtų greičiau įkeliama, turėtumėte atsižvelgti į du dalykus:

Pirmiausia eikite ir patikrinkite savo esamos svetainės įkėlimo laiką naudodami „Pingdom“ arba „Google PageSpeed ​​Insights“. Tai padeda palyginti greičio pokyčius, kai tik suaktyvinote savo svetainę.„HostingFacts“ veikia „pingdom“ greičiu

„HostingFacts“ puslapių greičio įžvalgos

Antra, būtinai sukurkite atsarginę savo svetainės atsarginę kopiją, nes kai kuriems iš šių metodų reikia keisti / taisyti failus, kurie gali suklaidinti jūsų svetainę. Štai kaip sukurti „WordPress“ svetainės atsargines kopijas ir tai, kaip sukurti atsargines kopijas bet kuriai kitai…

Pasirengęs? Pradėkime nuo 1 ŽINGSNIO:

1. Pašalinkite nereikalingus papildinius ir priedus

Nereikalingi papildiniai ir priedai gali sumažinti jūsų svetainės greitį daug, o ypač svarbu į juos atkreipti dėmesį, jei naudojate tinklaraščių CMS, pvz., „WordPress“, „Joomla“ ar „Drupal“..

Geros pavyzdžių analizės, susijusios su papildinių įtaka interneto greičiui, parodo, kaip ji sugebėjo pagreitinti svetainės greitį nuo 4,23 sekundės iki 1,33 sekundės. Analizuojant svetainę buvo nustatyta, kad įskiepiai padidino 86 proc. Svetainės įkėlimo laiko

Labai svarbu pažymėti, kad kalbama ne tik apie jūsų svetainėje įdiegtų papildinių skaičių, bet ir apie kokybę; svetainė su 50 įskiepių gali būti įkelta daug greičiau nei svetainė su 10 įskiepių, jei svetainė, kurioje yra mažiau įskiepių, turi beprotiškų įskiepių; paprastai norite vengti įskiepių, kuriuose įkeliama daug scenarijų ir stilių, įskiepių, atliekančių daug nuotolinių užklausų, ir įskiepių, pridedančių papildomų duomenų bazės užklausų kiekviename jūsų svetainės puslapyje.

Iš tiesų papildiniai padeda pagerinti jūsų svetainės funkcionalumą, tačiau taip pat svarbu naudoti papildinį tik tuo atveju, jei esate įsitikinę, kad tai būtinai būtina.

Jei esate „WordPress“ vartotojas, galbūt norėsite įdiegti P3 („Plugin Performance Profiler“);

P3_veikimas

Šis papildinys nuskaitys visus jūsų „WordPress“ papildinius, kad surastų trūkumų, ir pateiks jums ataskaitą, kad galėtumėte pamatyti, kaip kiekvienas papildinys daro įtaką jūsų svetainės našumui..

2. Ženkliai apribokite arba pašalinkite savo svetainės bendro naudojimo mygtukus

Jei manote, kad savo svetainėje turite turėti 100 bendro naudojimo mygtukų, pagalvokite dar kartą; sunku tiksliai nustatyti tyrimus, kurie patvirtina didžiulį interneto srauto padidėjimą dėl to, kad yra socialinio bendrinimo mygtukai (jei ką, per daug socialinio bendrinimo mygtukų suklaidins jūsų skaitytojus), tačiau tyrimai rodo, kad lėta svetainė sumažina srautą.

Dauguma socialinio pasidalijimo mygtukų naudoja „JavaScript“, o tai gali būti labai nemalonu, kai kalbama apie našumą; Pasikartoję „Facebook“ ar kitos socialinės žiniasklaidos svetainės atvejai, kurie daro didelę įtaką žmonių, įdiegusių savo bendrinimo mygtukus, svetainės greičiui..

Sprendimas yra arba apriboti / pašalinti socialinio bendrinimo mygtukus, arba sukonfigūruoti juos taip, kad jie būtų įkeliami asinchroniškai, kad tam tikros socialinės žiniasklaidos svetainės neveikimas sulėtins jūsų svetainę.

socialinio pasidalijimo mygtukai

3. Įkelkite „Analytics“ ir skelbimų tinklų kodą asinchroniškai

„Analytics“ stebėjimo kodai ir skelbimų tinklų kodai taip pat gali žymiai kliudyti jūsų svetainės greičiui, ypač jei nuotolinis serveris veikia lėtai arba veikia lėčiau; nesunkiai išvengsite šios problemos sukonfigūravę visus stebėjimo kodus naudoti asinchroninį pristatymą; tokiu būdu serverio neveikimas ar vėlavimas naudojant jūsų skelbimų tinklą ar analizės tarnybą jūsų interneto sulėtins.

4. Įgalinti Pasibaigia antraštės

Yra keli veiksniai, turintys įtakos svetainės greičiui, tačiau serverio reakcijos laikas daug prisideda prie svetainės greičio; kuo daugiau užklausų bus teikiama jūsų serveriui, tuo lėčiau reikės įkelti jūsų svetainę.

Antraštės, kurių galiojimo laikas baigiasi, nurodo lankytojo naršyklei, kada reikia prašyti tam tikrų failų iš serverio ar naršyklės talpyklos; jei pasibaigusio galiojimo antraštės sukonfigūruotos taip, kad lankytojo naršyklė reikalautų failo tik kartą per mėnesį, o tas failas buvo išsaugotas jų talpykloje nuo paskutinio apsilankymo, tada jo naršyklė nebeprašys to failo, kol nepraeis mėnuo. Tai yra tarsi dvigubas kraštas, skirtas padidinti svetainės greitį, nes jis riboja HTTP užklausų skaičių jūsų serveryje ir tuo pačiu sumažina jūsų serverio apkrovą, nes to paties failo nebus reikalaujama pakartotinai.

Jei norite įdiegti „Expires Headers“ savo svetainėje, ši „GTmetrix“ pamoka parodo, kaip tai padaryti.

5. Įgalinti talpyklą

Talpyklos išsaugojimas jūsų svetainės vartotojams užtikrina daug greitesnį naudojimąsi, kai saugoma jūsų svetainės versija jų naršyklėje ir teikiama jiems ta versija, kol jūsų svetainė bus atnaujinta arba kol liepsite atnaujinti savo teikiamos svetainės versiją..

Yra įvairių būdų, kaip įgalinti svetainių talpyklą, atsižvelgiant į tai, kokią platformą naudojate; „WordPress“ galite įdiegti šiuos papildinius:

 • W3 bendra talpykla
 • „W3 Super Cache“

Jei norite kažko tobulesnio, pirmyn ir nusipirkite „WP Rocket“ (tai tikriausiai geriausia!). „Drupal“ galite sekti šį šaltinį.

Čia yra daugiau vadovėlių, kaip įgalinti talpyklos kaupimą jūsų svetainėje:

 • Kaip optimizuoti savo svetainę naudojant HTTP talpyklą
 • „GTmetrix“ straipsnis apie sverto naršyklės talpyklą

6. Naudokite turinio pateikimo tinklą (CDN)

Daugelis svetainių yra priglobtos JAV serveriuose, ir nors šios svetainės bus greitesnės žmonėms, gyvenantiems JAV ar žmonėms, kurie lankosi su JAV VPN paslauga, jūsų svetainė bus lėtesnė žmonėms iš kitų pasaulio dalių. CDN išsprendžia šią problemą paskirstydamas jūsų svetainės failus serverių tinkle įvairiose pasaulio vietose, kad kas nors, bandantis apsilankyti iš Indijos, būtų aptarnaujamas iš serverio Azijoje, o ne iš serverio Europoje. Tai žymiai padidins jūsų svetainės greitį.

Matthew Woodward, norėdamas nustatyti, koks gali būti efektyvus CDN, atliko eksperimentą ir nustatė, kad CDN naudojimas gali padidinti svetainės greitį iki 60%.

Čia yra keletas geriausių CDN variantų:

 • Debesų liepsna (jų nemokamas planas yra pakankamai geras!)
 • KeyCDN (verta išbandyti)

7. Gaukite geresnę žiniatinklio prieglobą

Greičiausių interneto prieglobos paslaugų teikėjų sąrašasAtsiprašome, bet mes tiesiog turėjome jį įmesti čia …

Jei neveikia viskas, ką darote, kad svetainė būtų greitesnė, arba pastebite tik mažą, nereikšmingą svetainės greičio skirtumą nuo geriausios praktikos, galbūt atėjo laikas pakeisti žiniatinklio prieglobą.

Marcus Taylor straipsnyje „Smashing Magazine“ atskleidė, kaip naudojamas žiniatinklio priegloba paveikė dviejų jo klientų svetainės greitį; abu klientai turi panašias svetaines, bet skiriasi prieglobos paslaugų teikėjas. Vienas iš klientų priglobia patikimame dedikuotame serveryje, o kitas – pigesniame serveryje, todėl labai pasikeitė svetainės reakcijos laikas; kliento DNS reakcijos laikas skirtame serveryje buvo 7 milisekundės, o kliento reakcijos laikas į pigų serverį buvo 250 milisekundžių. Joks įgnybimas ar papildinys negali ištaisyti tokio skirtumo!

Jūsų žiniatinklio priegloba yra labai svarbi kalbant apie jūsų svetainės greitį, todėl išsirinkite ką nors gero iš mūsų čia pateiktų apžvalgų apie prieglobą. Tačiau pagal mūsų testus ir analizę svetainėje hostfacts.com šie trys prieglobos paslaugų teikėjai turėtų būti greičiausi (<400 ms):

 1. A2 priegloba 320ms
 2. „Hostinger“ 363ms
 3. „Bluehost“ 380ms

Taigi, jei ne kurdami svetainę naudojote svetainių kūrėjus (pvz., „Wix“), atlikite savo tyrimus, kad surastumėte geriausią savo svetainės pagrindinį kompiuterį.

8. Jūsų svetainės tema

Kaip tiksliai jūsų svetainės tema daro greitį svetainėje? Daug! Julianas Fernandesas galėjo perkelti savo svetainės įkėlimo laiką nuo 630ms iki 172ms, tiesiog perjungdamas temas; tai buvo ta pati svetainė, su tuo pačiu pagrindiniu kompiuteriu, ir niekas kitas nebuvo pakeistas, tik svetainės tema ir dėl to labai padidėjo svetainės įkėlimo laikas.

Net ir geriausios serverio konfigūracijos neišsaugos jūsų svetainė, jei naudosite apgaulingą temą su išsipūtusiu kodu; įsitikinkite, kad ir jūs svarstote našumą, kai ieškote ne tik estetikos, bet ir svetainės tema.

9. Įdiekite „Google PageSpeed“ į savo serverįgoogle puslapio greitis

„PageSpeed“ modulis yra „Google“ atvirojo kodo serverio modulis, kuris automatiškai optimizuoja jūsų svetainės greitį; tai daro jūsų serverio ir failų pakeitimus, laikydamasi geriausios svetainės veikimo praktikos, nereikalaudami nieko daugiau.

Jei esate patyręs išmanantis technologijas, galite patys įdiegti „Google PageSpeed“. Jei nesate patyręs technologijų srityje, galite paprašyti savo žiniatinklio prieglobos (kūrėjų) įdiegti jus.

10. Optimizuokite ir sumažinkite vaizdo dydį

Neoptimizuoti vaizdai gali būti labai sunkūs, todėl sunaudokite daug serverio išteklių ir įkelkite ilgiau; jei vidutinis vaizdo dydis jūsų svetainėje yra 1mb arba 2mb +, turite padaryti rimtų darbų. Galite žymiai sumažinti savo vaizdo dydį ir įsitikinti, kad nepakenks jo kokybei, naudodamiesi šiais įrankiais:

 • WP Smush („WordPress“ vartotojams)
 • EWWW Image Optimizer („WordPress“ vartotojams)
 • Krakenas (visiems – Drupal ir Joomla)

11. Įgalinkite „Gzip“ suspaudimą

Tikriausiai bandėte suspausti failą savo kompiuteryje ir matėte, koks didelis masto sumažėjimas gali tai padaryti. 60 MB failą galima suspausti iki 5 MB. „Gzip“ glaudinimas veikia tuo pačiu būdu, tačiau svetainėse; „Gzip“ automatiškai suspaudžia jūsų svetainės failus į ZIP failus, drastiškai sumažindama failų dydį ir padidindama svetainės greitį..gzip suspaudimas

Straipsnyje „Smashing Magazine“, apie kurį minėjome anksčiau, svetainė padidėjo nuo 68 KB iki 13 KB vien dėl įgalinto „Gzip“.

Jei norite įgalinti „Gzip“ glaudinimą savo svetainėje, šis „GTmetrix“ vadovas yra gera vieta pradėti.

12. Reguliariai optimizuokite savo duomenų bazę

Tai dažnai nepaisomas, tačiau labai galingas būdas padidinti jūsų svetainės greitį; Tai ypač efektyvu, jei naudojate „WordPress“ ar bet kurią CMS, kuri labai priklauso nuo duomenų bazės naudojimo.

Kai kurios CMS ir jūsų įdiegti papildiniai labai daug naudojasi duomenų baze norėdami išsaugoti duomenis; tai padidina jūsų duomenų bazėje saugomus duomenis, kai naudojate CMS / papildinį, todėl jūsų svetainė pamažu tampa lėtesnė. Tai ypač taikoma papildiniams, kurie išsaugo žurnalus, statistiką ir vartotojo duomenis. Ji taip pat taikoma, jei naudojate „WordPress“ ir įgalinate paskelbtas versijas, bandomąsias ir stebėjimo operacijas.

Galite padaryti savo svetainę daug greitesnę, reguliariai valydami duomenų bazę – procesą, kuris gali būti automatizuotas naudojant „WP-Optimize“ papildinį, jei naudojate „WordPress“, arba rankiniu būdu (kitoms platformoms), vykdydami šią mokymo programą..

13. Sumažinkite „Javascript“ ir CSS failus

Jei jūsų svetainėje naudojama daug „JavaScript“ ir CSS failų, didelė tikimybė, kad svetainė liepia lankytojui naršyklėje elgtis su šiais failais atskirai; tai sukelia daugybę užklausų, kurios galiausiai neigiamai veikia jūsų svetainės greitį. Sumažinus „JavaScript“ ir CSS failus, sumažėja atskirų „JavaScript“ ir CSS failų skaičius, nes jie yra vienoje vietoje ir taip žymiai pagerina jūsų svetainės greitį..

14. Sujunkite savo foninius vaizdus į paveikslėlių aprašus

Kuo daugiau užklausų vartotojo naršyklė turi pateikti jūsų serveriui, tuo lėtesnė svetainė bus tam vartotojui; dauguma svetainių šablonų yra sudaryti iš kelių fono paveikslėlių, ir tai sukuria keletą skirtingų užklausų kiekvieną kartą, kai lankytojas bando įkelti svetainę. Sprendimas yra sujungti tuos vaizdus į vieną, kad lankytojo naršyklėje būtų reikalaujama tik vieno vaizdo, bandant įkelti jūsų svetainę; tai galima pasiekti naudojant „Sprites“ vaizdą.

Sujungdami fono paveikslėlius į atvaizdus, ​​galėsite sumažinti pridėtines užklausas, lankytojų naršyklės atsiųstų baitų skaičių ir vėlavimą, atsirandantį dėl apvalių kelionių, kai jūsų serveris atsisiunčia kitus išteklius. Tai lems daug greitesnę svetainę.

Galite naudoti „SpriteMe“, norėdami sujungti savo atvaizdus į „sprites“, arba galite vadovautis šiame Smashing Magazine straipsnyje pateiktais patarimais.

15. Įgalinkite „HTTP Keep-Alive“

Paprastai, kai lankytojo žiniatinklio naršyklė bando paprašyti failo iš jūsų žiniatinklio serverio, jis sugriebia kiekvieną failą atskirai; kitaip tariant, ryšys uždaromas, kai failas yra sugriebtas, o tada vėl atidaromas, kad būtų galima paprašyti naujo failo. Tam sunaudojama daugiau procesoriaus, tinklo ir atminties, o galiausiai svetainė veda lėčiau, jei jūsų serveryje yra daug apkrovos. Įjungus HTTP palaikymą, bus užtikrinta, kad visos failų užklausos į jūsų serverį bus pateiktos per vieną atvirą ryšį, o vartotojams bus sukurta daug spartesnė svetainė, ribojant jūsų serverio jungčių skaičių..

Galite suaktyvinti išsaugojimą, nukopijuodami ir įklijuodami žemiau esantį kodą į savo .htaccess failą:

Antraštės komplektas Ryšys išliks gyvas

Arba galite vadovautis šiomis instrukcijomis, priklausomai nuo serverio.

16. Pataisykite visas sugadintas nuorodas savo svetainėje

Sugedusios turinio nuorodos nepadarys įtakos jūsų svetainės greičiui, nors jos gali padaryti blogą naudotojo patirtį, tačiau pažeistos nuorodos „JavaScript“, CSS ir vaizdų URL gali padaryti jūsų svetainę dirginančią lėtesnę; būtinai nuskaitykite šiuos svetainės aspektus, ar nėra nutrūkusių nuorodų, ir pašalinkite juos, prieš siunčiant vartotojus.

17. Venkite karšto vaizdo susiejimo

Vaizdo karštasis susiejimas, dar vadinamas „netiesioginiu susiejimu“, yra susiejimas su atvaizdu kito asmens svetainėje, užuot įkeliant atvaizdą į savo serverį. Paviršiuje tai atrodo kaip veiksmas, padėsiantis sutaupyti daug pralaidumo, ypač jei turite didelio srauto svetainę, tačiau tai iš tikrųjų gali padaryti jūsų svetainę tikrai lėtą, jei svetainė, kurioje yra vaizdas, į kurį jūs įtraukėte karštą nuorodą, patiria prastovą. arba lėtai.

Nesvarbu, ar tai vaizdai jūsų turinyje, ar reklamjuostės atvaizdai, prieš susiedami su jais, pirmiausia priglobkite vaizdus savo svetainėje..

18. Apribokite išorinių užklausų skaičių

Norėdami užtikrinti visapusiškai veikiantį tinklalapį, turite pasikliauti kitų svetainių failais ir ištekliais; todėl jūs turite įterpti vaizdo įrašus, pristatymus ir kitus daugialypės terpės failus. Nors tai nebūtinai yra blogai, jei jo yra per daug arba jei prašote išorinių failų iš lėtų svetainių, tai gali turėti įtakos jūsų svetainės įkėlimo laikui.

Pabandykite apriboti išorinių užklausų, kurias pateiks jūsų svetainė, skaičių; jei įmanoma, priimkite kuo daugiau failų savo serveryje. Dėl kitų failų leiskite savo svetainei jų reikalauti tik iš labai patikimų svetainių.

19. Naudokite patikimą CMS

Jūsų CMS yra jūsų svetainės struktūra; jei naudojate paprastą HTML arba populiarias ir patikimas CMS, tokias kaip „WordPress“ ar „Drupal“, jums turėtų būti gerai. Jei vis dėlto naudojate ne tokį populiarų TVS ar ką nors, ką sukūrėte patys, rizikuojate turėti lėtą svetainę; prieš naudodamiesi įsitikinkite, kad atlikote tinkamus testus ir atlikote tinkamus tyrimus, kad įsitikintumėte, jog CMS yra greita ir patikima.

20. Naudokite PHP greitintuvą

PHP sumažina poreikį visą laiką įvesti tą pačią informaciją į savo svetainę, tačiau tai gali padidinti jūsų svetainės įkėlimo laiką. Jei įmanoma, galite pabandyti pakeisti PHP failus statiniais HTML failais, arba galite naudoti PHP greitintuvą, kad jūsų svetainė būtų kur kas spartesnė, jei ji labai priklauso nuo PHP.

Šiame Vikipedijos įraše yra keletas PHP greitintuvų, kuriuos galite naudoti, sąrašas.

21. Neleiskite kitiems „Hotlink“ susieti jūsų vaizdus

Kaip svarbu vengti karšto kitų žmonių atvaizdų susiejimo, taip pat turėtumėte neleisti kitiems susieti savo atvaizdų.

Kai žmonės greitai susieja jūsų vaizdus, ​​jie iš esmės vagia jūsų pralaidumą, nes jūsų serveris bus paprašytas kiekvieną kartą, kai jų skaitytojai bandys peržiūrėti vaizdus savo svetainėje. Jūs galite to išvengti uždrausdami karštųjų vaizdų, esančių jūsų serveryje, susiejimą.

Šis straipsnis apie „Hongkiat“ išmokys jus, kaip užkirsti kelią karštam vaizdų susiejimui, ir šis įrankis padės automatiškai sugeneruoti .htaccess failą, neleidžiantį jūsų atvaizdams greitai susieti..

Jūsų eilė – išbandykite savo svetainės greitį

Patikrinkite savo svetainės greitįĮgyvendinę aukščiau pateiktus pasiūlymus, turėtumėte eiti į priekį ir išbandyti savo svetainės greitį, kad pamatytumėte skirtumą (jei matote skirtumą, palikite komentarą žemiau). Čia yra pagrindinės mūsų svetainės greičio tikrinimo rekomendacijos:

„Pingdom“ svetainės greičio testas: naudodamiesi šiuo įrankiu turėtumėte siekti sutrumpinti svetainės įkėlimo laiką ir sumažinti serverio užklausų skaičių. Šis įrankis taip pat lygina jūsų svetainės greitį su kitomis internetinėmis svetainėmis.

„GTMetrix“: šis įrankis analizuoja jūsų svetainės greitį naudodamas „Google Pagespeed Insights“ ir „Yslow“ ir suteikia jums reitingą nuo A iki F. Taip pat pateikiami tobulinimo pasiūlymai..

Tinklalapio analizatorius: šis įrankis suteikia jums informacijos apie jūsų puslapio dydį ir svetainės atsisiuntimo laiką, taip pat siūlo pasiūlymų, kaip pagerinti jūsų svetainės įkėlimo laiką..

„Google Pagespeed“ įžvalgos: turėtumėte siekti, kad rezultatas būtų arčiau 100. Jame taip pat yra mobiliųjų greičio bandymo įrankis, kurį galite naudoti.

„Yslow“: šis įrankis analizuoja jūsų svetainės greitį, remdamasis „Yahoo!“ Svetainės veikimo taisyklėmis.

„WebPage“ testas: kuo arčiau jūsų balas yra 100, tuo greitesnė jūsų svetainė.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector