Kaip nusipirkti domeno vardą – paprastas vadovas (2020 m.)

Sveikiname sukūrus savo naują internetinį verslą! ������


Pradėti naują verslą gali būti įdomu (ir baisu), tačiau prieš pradėdami linksmybes turite išspręsti keletą dalykų.

Visų pirma, jūsų naujam internetiniam verslui reikės gėrio domeno vardas.

Sunku pervertinti domeno vardo svarbą … jis tiesiogine prasme gali paversti jūsų verslą arba sugadinti jį (nes vienas Toronte įsikūręs startuolis sužinojo sunkų kelią)..

Jūsų svetainės domeno vardas yra svarbus ir jūsų auditorijai, ir paieškos sistemoms. Taigi labai svarbu pasirinkti domeno vardą, kuris atspindi jūsų prekės ženklą, yra įsimenamas ir išliks maždaug po metų.

Jei jums įdomu, kaip greitai ir pigiai nusipirkti domeno vardą, esate tinkamoje vietoje. Tai paprastas, neskausmingas ir nesudėtingas procesas, jei žinote, kokius geriausius domenų registratorius galite pasirinkti ir kaip jais naudotis.

Pasiruošę gauti naują domeno vardą? Nuostabu, tada pradėkime.

�� Žiūrėti: prieš pirkdami domeną …

1. Atlikite savo tyrimus (DYOR)

Prieš pradėdami ieškoti domeno vardo, iš anksto visada atlikite šiek tiek namų darbų.

„Atlikdami namų darbus“ turime omenyje, kad turite gerai suprasti, ko iš tikrųjų nori jūsų skaitytojai ir (arba) klientai. Jūs taip pat turėtumėte studijuok savo nišą suprasti populiarius raktinius žodžius ir paieškos terminus, kuriuos naudoja jūsų tikslinė auditorija.

Pažiūrėkite į panašių įmonių svetaines ir patikrinkite konkurentų domenų pavadinimus. Naršykite norėdami sužinoti, kada konkretus domeno vardas paskutinį kartą buvo parduotas, ir kas yra ar buvo žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai. Geriausi Kanados žiniatinklio prieglobos specialistai ir registratoriai gerai elgiasi su savo klientais (ir jų domenais) ir vengia „šešėlinės“ praktikos, paplitusios tarp žemos kokybės, biudžetinių kai kurių šalių tinklalapių..

2. Lengva įvesti ir atsiminti domenus

Laikykitės paprasto ir lengvo. Visada nepamirškite pasirinkti domeno vardo, kurį auditorija gali lengvai parašyti. Nesekite šių dienų mados ir tendencijų ir nesirinkite lengvo domeno vardo.

Geriausia vengti keistos rašybos ir kitų simbolių. Rašymas, kuris supainioja auditoriją, gali nukreipti jį į netinkamus puslapius, o jūs netgi galite prarasti klientus. Iš tiesų labiausiai tinka trumpas vardas, kuris kalba apie jūsų verslą ir lengvai skleidžiamas žodžiu.

3. Eik su .com

Ar tu žinai didžiulis 48% domenų vardų turi .com plėtinį?

Taip, tai vis dar yra geriausias jūsų domeno vardo plėtinys 2020 m. Ir vėliau. Tai ne tik lengviausia atsiminti, bet ir visi tai žino.

Jei pasirinksite .com plėtinį, galite pereiti prie kitų populiarių ALD, tokių kaip „.net“, „.org“ ir kt. „Brainstorm“ patys galite sukurti keletą plėtinių. (Bet mes rekomenduojame vengti keistų plėtinių, tokių kaip .pica.)

4. Saugokitės paslėptų mokesčių

Kaina vaidina didžiulį vaidmenį nusprendžiant įsigyti domeno vardą. Rinkoje pilna domenų registratorių, kurie bandys jus privilioti į pirkimą iš jų. Tačiau svarbiausia būti budriems ir neapsigauti perkant tokį, kuris atrodo pigus, tačiau turi daugybę paslėptų mokesčių ir brangių pardavimų (žiūri į tave, „GoDaddy“)..

Kai kurie registratoriai gali jums parduoti domeno vardą pigiai reklaminių pasiūlymų vardu. Tačiau išlaidos, susijusios su pratęsimo mokesčiais, sutarčių mokesčiais, brangiais pakartotiniais mokėjimais ir dar daugiau, kainuos daug. Taigi, prieš priimdami bet kurį sprendimą, gerai atlikite savo tyrimus.

5. Ieškokite skaidrumo

Visada nepamirškite eiti su registratoriais, kurie savo versle palaiko optimalų skaidrumo lygį. Iš anksto turite žinoti visas kainas, paslaugas ir kitą svarbią informaciją.

Pavyzdžiui, jūs turėtumėte žinoti apie pratęsimo mokesčius, pervedimo mokesčius ir atšaukimo sumą. Jei kuris registratorius atsisako pasidalyti tokiais svarbiais aspektais, kažkas jam netinka. Geriausia nesudaryti jokių reikalų su juo.

6. Pasirinkite firminį pavadinimą

Prekės ženklo prekės ženklas yra vienas iš svarbiausių bet kokio verslo sėkmės parametrų. Turėdamas firmos firmos domeno vardą, suteikia unikalų identifikavimą. Kas tai? Ir kodėl to reikalaujama??

Brangus domeno vardas neturi konkrečios reikšmės. Jis yra unikalus ir lengvai ištariamas bei įsimenamas. Pavyzdžiui, „Google“ nėra žodis ir neturi jokios reikšmės, tačiau yra toks garsus ir lengvai įsimenamas. Jei nesate tikri, kaip išsirinkti firminį domeno vardą, patikrinkite bet kurį iš šių domenų vardų generatorių – jie puikiai padeda išsirinkti savo svetainės pavadinimą (be to, gana smagu naudoti).

7. Įsitikinkite, kad vardas nėra ženklinamas ir naudojamas

Nė vienas iš mūsų nenori, kad verslo pradžioje būtų teisinis ieškinys. Rinkdamiesi domeno vardą įsitikinkite, kad jis nėra pažymėtas prekės ženklu. Taip pat turite patikrinti socialinės žiniasklaidos svetaines, kad sužinotumėte, ar pasirinktas vardas jau naudojamas.

Idealus dalykas yra naudoti tą patį vardą savo domene ir socialiniuose tinkluose. Tai padės auditorijai susipažinti su vardu ir rasti jus internete.

8. Saugokite savo privatumą

Privatumas kelia didžiausią susirūpinimą perkant domeno vardą. Pirkdami domeno vardą ieškokite registratorių, kurie jums siūlo apsaugą nemokamai arba už minimalią kainą. Kadangi domenų vardai yra vieši įrašai WHOIS ir RDAP kataloguose, geriausia laikyti savo asmeninę informaciją privačią.

Jūs turite pasirinkti, kad nuosavybės ir kontaktinė informacija būtų privati. Būkite budrūs ir netapkite spąstais registratoriams, kurie imasi priemokos už jūsų privatumo apsaugą. Norėdami apsaugoti privatumą, ieškokite toliau nei „Namecheap“; jie pagal nutylėjimą siūlo nemokamą WHOIS privatumo apsaugą. Ačiū „Namecheap“, kad jie yra registratorių pramonės „pavyzdiniai piliečiai“, kai reikia apsaugoti jų klientų informaciją.

9. Galvok ilgai

Visi sprendimai, priimti jūsų verslui, ar jie būtų maži, ar dideli, turėtų būti ilgalaikėje perspektyvoje. Panašiai jūsų domeno vardas yra jūsų investicija ir tai turėtų būti ilgalaikis dalykas.

Negalima eiti su vardu, kurį artimiausiu metu reikės pakeisti ar išmesti. Užuot rinkę pavadinimą, kuris gali atspindėti jūsų verslą ir prekės ženklą ateinantiems metams. Atsižvelkite į savo nišą ir pasirinkite pavadinimą, kuris apibūdins jūsų verslo paslaugas, net jei artimiausiu metu nuspręsite plėstis.

Domeno vardo svarba:

 • Kuria jūsų prekės ženklą – Domenų vardai padeda geriau informuoti apie jūsų verslą ir prekės ženklą. Dėl nepriekaištingo domeno vardo auditorija gali lengviau žinoti jūsų paslaugas. Žodžiu galia padės masėms paskleisti savo prekės ženklą.
 • Domeno vardas padidina jūsų verslo patikimumą – Domeno vardas auditorijai palieka gerą įspūdį. Domeno vardas sužadins jūsų tikslinės auditorijos pasitikėjimą jūsų verslu ir paslaugomis. Jūsų verslas pasirodys profesionalesnis ir patikimesnis. Jei nenorite išleisti papildomo cento domeno vardo registravimui, kodėl auditorija pasitikėtų jūsų produktais ir paslaugomis?
 • Pritraukia vaikščiojantį verslą – Pasirinkę domeno vardą, atitinkantį jūsų verslo pobūdį, galite pritraukti daug verslo internete. Pvz., Jei turite reikalų su grožio produktais, toks domeno vardas kaip lookbeautiful.com iškart patraukia grožio produktų ieškančiųjų dėmesį..
 • Sukurkite savo verslą kaip išmanųjį – Skaitmeninės revoliucijos laikais turėdami domeno vardą jūsų verslas taps perspektyviu. Tai padės sukurti jūsų, kaip modernių technologijų prekės ženklo, reputaciją. Žmonės pasitiki įmonėmis, kurių veikla internete vykdoma labiau, nei tomis, kurios nėra prisijungę internete.
 • Paieškos sistemos reitingas – Tinkamai išplėtota svetainė, turinti kokybišką turinį ir gerą domeno vardą, padidins paieškos sistemos reitingą. Jūsų domeno vardas bus geriau atpažįstamas tokiose paieškos sistemose kaip „Google“. Tai, savo ruožtu, padidins jūsų klientų ratą ir atneš daugiau verslo.

Kaip nusipirkti domeno vardą (tikslūs veiksmai)

Dabar, kai žinote, kaip pasirinkti domeno vardą, leiskite mums atlikti domeno vardo pirkimo veiksmus.

Pasirinkę domeno vardą, dabar turite jį nusipirkti savo verslui. Štai kaip tai padaryti:

1. Pasirinkite domeno vardą

Pasirinkite vardą, kurį norite turėti savo versle. Tai turėtų tinkamai apibrėžti jūsų paslaugas ir, jei įmanoma, būti įsimintina ir šiek tiek patraukli.

„nameboy“ domenų vardų generatorius

Norėdami sugalvoti gerą savo domeno vardą, naudokite domenų vardų generatorių, pvz., „Nameboy“.

2. Suraskite domenų registratorių

Pirmasis žingsnis yra rasti registratorių, kuris užregistruos jūsų domeno vardą. Kaip minėta, siūlau „Namecheap“.

vardo paieška

3. Domenų prieinamumas

Pasirinkę vardą, turite patikrinti, ar jis prieinamas. Siekite gerai žinomo ir patikimo TLD plėtinio, pvz., .Com, .net ar .org.

Patikrinkite užimtumą

Atminkite, kad domenas su norimu plėtiniu gali būti neprieinamas.

Tokiu atveju siekite „kito geriausio“ galimo plėtinio. Suradę tokį, tiesiog sumokėkite už domeną ir atlikite operaciją.

4. Domenų registracija

Kai atliksite mokėjimą, turėsite užpildyti registraciją.

domenų registracija

Užpildykite visą reikalingą kontaktinę informaciją, kurios reikalauja jūsų registratorius. Atminkite, kad jei turite WHOIS privatumą, jūsų asmeninė informacija liks privati. .

5. Patikrinimas

Paskutinis ir paskutinis domeno vardo pirkimo veiksmas yra jūsų pateiktos nuosavybės informacijos patvirtinimas. Patvirtinę būsite pasiruošę.

Sveikinu!

Dabar jūsų internetinis verslas turi naują blizgantį domeno vardą.

Parengta pirkti jūsų domeną?

Domenų vardai vaidina svarbų vaidmenį reprezentuojant, kuriant ir reklamuojant jūsų verslą internete.

Domeno vardas suteikia tapatumas į savo verslą ir padeda žengti ilgą kelią.

Ne tik prekės ženklas, bet ir geras domeno vardas turėtų padėti jūsų verslui generuoti srautą į jūsų svetainę ir pritraukti klientų.

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums išsirinkti ir nusipirkti tinkamiausią jūsų verslui domeno vardą.

Jei esate susipainioję dėl domeno vardo pasirinkimo savo verslui ar turite klausimų dėl skirtingų registratorių, tiesiog nurašykite mums pranešimą mūsų kontaktų puslapyje ir mes jums padėsime žingsnį po žingsnio..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map